Małopolskie | Liga okręgowa | Nowy Sącz II (Limanowa-Podhale)
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
50
27.47 %
Zwycięstwa gości
30
16.48 %
Remisy
102
56.04 %

Bramki

Gospodarzy
242
średnia: 1.33
Gości
161
średnia: 0.88

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
50.55%
92 z 182
0.5
49.45%
90 z 182
53.85%
98 z 182
1.5
46.15%
84 z 182
61.54%
112 z 182
2.5
38.46%
70 z 182
68.68%
125 z 182
3.5
31.32%
57 z 182
78.02%
142 z 182
4.5
21.98%
40 z 182
86.81%
158 z 182
5.5
13.19%
24 z 182

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 92 50.55 %
2:1 6 3.3 %
2:0 6 3.3 %
3:2 5 2.75 %
3:1 5 2.75 %
1:1 4 2.2 %
2:2 4 2.2 %
0:1 4 2.2 %
2:3 4 2.2 %
0:2 4 2.2 %
5:0 4 2.2 %
2:4 3 1.65 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:3 3 1.65 %
0:4 3 1.65 %
4:0 3 1.65 %
4:4 2 1.1 %
1:0 2 1.1 %
1:2 2 1.1 %
1:3 2 1.1 %
4:2 2 1.1 %
3:0 2 1.1 %
4:1 2 1.1 %
6:2 2 1.1 %
2:6 2 1.1 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:1 2 1.1 %
6:0 2 1.1 %
3:4 1 0.55 %
5:3 1 0.55 %
5:2 1 0.55 %
3:6 1 0.55 %
6:3 1 0.55 %
5:1 1 0.55 %
0:5 1 0.55 %
7:1 1 0.55 %
8:2 1 0.55 %
12:2 1 0.55 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    126
    73%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    18
    10%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    13
    8%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    15
    9%
  • 15
    18:00
    Zalesianka Zalesie
    6
    2
    :
    Czarni Czarny Dunajec
  • 17
    17:00
    Laskovia Laskowa
    0
    1
    :
    Jordan Jordanów
  • 17
    18:00
    LKS Szaflary
    3
    1
    :
    Babia Góra Lipnica Wielka
  • 17
    18:00
    Sokół Słopnice
    5
    0
    :
    Granit Czarna Góra
  • 18
    13:00
    Huragan Waksmund
    0
    4
    :
    Turbacz Mszana Dolna
  • 18
    17:00
    Jarmuta Szczawnica
    4
    0
    :
    Krokus Przyszowa
  • 18
    17:30
    LKS Rupniów
    0
    4
    :
    AKS Ujanowice
  • 24
    18:00
    Sokół Słopnice
    7
    1
    :
    Krokus Przyszowa
  • 25
    15:00
    Turbacz Mszana Dolna
    3
    2
    :
    Zalesianka Zalesie
  • 25
    15:00
    Granit Czarna Góra
    3
    1
    :
    Huragan Waksmund
  • 25
    15:15
    Czarni Czarny Dunajec
    4
    2
    :
    LKS Rupniów
  • 25
    17:00
    Babia Góra Lipnica Wielka
    4
    0
    :
    Jordan Jordanów
  • 25
    18:00
    AKS Ujanowice
    1
    3
    :
    Laskovia Laskowa
  • 25
    18:00
    LKS Szaflary
    0
    3
    :
    Jarmuta Szczawnica
  • 31
    11:00
    LKS Rupniów
    2
    3
    :
    Turbacz Mszana Dolna
  • 31
    17:00
    Zalesianka Zalesie
    3
    2
    :
    Granit Czarna Góra
  • 31
    17:30
    Sokół Słopnice
    4
    0
    :
    LKS Szaflary
  • 01
    13:30
    Laskovia Laskowa
    2
    6
    :
    Czarni Czarny Dunajec
  • 01
    17:00
    Jarmuta Szczawnica
    3
    0
    :
    Babia Góra Lipnica Wielka
  • 01
    17:00
    Huragan Waksmund
    0
    4
    :
    Krokus Przyszowa
  • 01
    17:30
    Jordan Jordanów
    0
    2
    :
    AKS Ujanowice
  • 07
    13:00
    Jarmuta Szczawnica
    2
    0
    :
    Sokół Słopnice
  • 07
    16:00
    Turbacz Mszana Dolna
    3
    2
    :
    Laskovia Laskowa
  • 07
    17:00
    Czarni Czarny Dunajec
    1
    1
    :
    Jordan Jordanów
  • 07
    17:30
    Krokus Przyszowa
    3
    0
    :
    Zalesianka Zalesie
  • 08
    13:00
    Granit Czarna Góra
    3
    1
    :
    LKS Rupniów
  • 08
    15:00
    Babia Góra Lipnica Wielka
    2
    1
    :
    AKS Ujanowice
  • 08
    16:00
    LKS Szaflary
    5
    0
    :
    Huragan Waksmund
  • 14
    16:00
    Sokół Słopnice
    6
    1
    :
    Babia Góra Lipnica Wielka
  • 14
    16:00
    Huragan Waksmund
    0
    2
    :
    Jarmuta Szczawnica
  • 14
    16:00
    Zalesianka Zalesie
    1
    1
    :
    LKS Szaflary
  • 14
    16:30
    LKS Rupniów
    2
    0
    :
    Krokus Przyszowa
  • 15
    13:00
    Laskovia Laskowa
    2
    3
    :
    Granit Czarna Góra
  • 15
    15:00
    AKS Ujanowice
    2
    1
    :
    Czarni Czarny Dunajec
  • 15
    17:00
    Jordan Jordanów
    2
    2
    :
    Turbacz Mszana Dolna
  • 21
    16:00
    Sokół Słopnice
    8
    2
    :
    Huragan Waksmund
  • 22
    15:00
    Babia Góra Lipnica Wielka
    5
    1
    :
    Czarni Czarny Dunajec
  • 22
    15:00
    Granit Czarna Góra
    3
    1
    :
    Jordan Jordanów
  • 22
    16:00
    Krokus Przyszowa
    5
    3
    :
    Laskovia Laskowa
  • 22
    16:00
    LKS Szaflary
    3
    2
    :
    LKS Rupniów
  • 22
    16:00
    Jarmuta Szczawnica
    2
    1
    :
    Zalesianka Zalesie
  • 28
    15:00
    Zalesianka Zalesie
    0
    3
    :
    Sokół Słopnice
  • 28
    16:00
    Laskovia Laskowa
    1
    1
    :
    LKS Szaflary
  • 28
    16:00
    AKS Ujanowice
    2
    0
    :
    Granit Czarna Góra
  • 29
    15:00
    Huragan Waksmund
    0
    5
    :
    Babia Góra Lipnica Wielka
  • 29
    16:00
    LKS Rupniów
    2
    3
    :
    Jarmuta Szczawnica
  • 29
    16:00
    Jordan Jordanów
    1
    1
    :
    Krokus Przyszowa
  • 05
    15:00
    Sokół Słopnice
    2
    0
    :
    LKS Rupniów
  • 06
    14:00
    Granit Czarna Góra
    2
    2
    :
    Czarni Czarny Dunajec
  • 06
    14:30
    Huragan Waksmund
    0
    2
    :
    Zalesianka Zalesie
  • 06
    16:00
    Krokus Przyszowa
    2
    3
    :
    AKS Ujanowice
  • 06
    16:00
    LKS Szaflary
    2
    2
    :
    Jordan Jordanów
  • 06
    16:00
    Jarmuta Szczawnica
    12
    2
    :
    Laskovia Laskowa
  • 12
    15:00
    Laskovia Laskowa
    0
    1
    :
    Sokół Słopnice
  • 12
    15:00
    Czarni Czarny Dunajec
    2
    4
    :
    Krokus Przyszowa
  • 12
    15:30
    AKS Ujanowice
    2
    6
    :
    LKS Szaflary
  • 13
    15:00
    Zalesianka Zalesie
    5
    2
    :
    Babia Góra Lipnica Wielka
  • 13
    15:30
    LKS Rupniów
    2
    1
    :
    Huragan Waksmund
  • 13
    16:00
    Jordan Jordanów
    2
    4
    :
    Jarmuta Szczawnica
  • 19
    13:30
    Zalesianka Zalesie
    6
    0
    :
    LKS Rupniów
  • 19
    15:00
    Sokół Słopnice
    5
    0
    :
    Jordan Jordanów
  • 20
    15:00
    Babia Góra Lipnica Wielka
    0
    1
    :
    Granit Czarna Góra
  • 20
    15:00
    LKS Szaflary
    3
    4
    :
    Czarni Czarny Dunajec
  • 20
    15:00
    Jarmuta Szczawnica
    2
    4
    :
    AKS Ujanowice
  • 20
    15:30
    Huragan Waksmund
    2
    0
    :
    Laskovia Laskowa
  • 20
    16:00
    Krokus Przyszowa
    4
    4
    :
    Turbacz Mszana Dolna
  • 26
    15:00
    Laskovia Laskowa
    0
    1
    :
    Zalesianka Zalesie
  • 26
    15:00
    AKS Ujanowice
    0
    3
    :
    Sokół Słopnice
  • 26
    15:00
    Czarni Czarny Dunajec
    5
    0
    :
    Jarmuta Szczawnica
  • 27
    14:00
    Granit Czarna Góra
    4
    4
    :
    Krokus Przyszowa
  • 27
    15:00
    LKS Rupniów
    1
    2
    :
    Babia Góra Lipnica Wielka
  • 27
    15:00
    Jordan Jordanów
    6
    0
    :
    Huragan Waksmund
  • 02
    14:00
    Jarmuta Szczawnica
    4
    1
    :
    Turbacz Mszana Dolna
  • 02
    14:00
    Sokół Słopnice
    2
    0
    :
    Czarni Czarny Dunajec
  • 02
    14:30
    Zalesianka Zalesie
    3
    2
    :
    Jordan Jordanów
  • 03
    14:00
    Babia Góra Lipnica Wielka
    1
    0
    :
    Krokus Przyszowa
  • 03
    14:00
    LKS Szaflary
    6
    2
    :
    Granit Czarna Góra
  • 03
    14:00
    LKS Rupniów
    4
    2
    :
    Laskovia Laskowa
  • 03
    14:30
    Huragan Waksmund
    2
    1
    :
    AKS Ujanowice
  • 09
    13:30
    Czarni Czarny Dunajec
    1
    0
    :
    Huragan Waksmund
  • 09
    14:00
    AKS Ujanowice
    1
    3
    :
    Zalesianka Zalesie
  • 09
    14:00
    Turbacz Mszana Dolna
    0
    2
    :
    Sokół Słopnice
  • 10
    13:30
    Laskovia Laskowa
    3
    1
    :
    Babia Góra Lipnica Wielka
  • 10
    13:30
    Jordan Jordanów
    6
    1
    :
    LKS Rupniów
  • 10
    14:00
    Krokus Przyszowa
    1
    2
    :
    LKS Szaflary
  • 17
    13:30
    Jarmuta Szczawnica
    4
    1
    :
    Granit Czarna Góra
  • 22
    15:00
    Babia Góra Lipnica Wielka
    nie odbył się
    LKS Szaflary
  • 22
    15:00
    Krokus Przyszowa
    nie odbył się
    Jarmuta Szczawnica
  • 22
    15:00
    Granit Czarna Góra
    nie odbył się
    Sokół Słopnice
  • 22
    15:00
    Turbacz Mszana Dolna
    nie odbył się
    Huragan Waksmund
  • 22
    15:00
    Czarni Czarny Dunajec
    nie odbył się
    Zalesianka Zalesie
  • 22
    15:00
    AKS Ujanowice
    nie odbył się
    LKS Rupniów
  • 22
    15:00
    Jordan Jordanów
    nie odbył się
    Laskovia Laskowa
  • 24
    15:00
    Krokus Przyszowa
    nie odbył się
    Sokół Słopnice
  • 24
    15:00
    Jordan Jordanów
    nie odbył się
    Babia Góra Lipnica Wielka
  • 24
    15:00
    Laskovia Laskowa
    nie odbył się
    AKS Ujanowice
  • 24
    15:00
    LKS Rupniów
    nie odbył się
    Czarni Czarny Dunajec
  • 24
    15:00
    Zalesianka Zalesie
    nie odbył się
    Turbacz Mszana Dolna
  • 24
    15:00
    Huragan Waksmund
    nie odbył się
    Granit Czarna Góra
  • 24
    15:00
    Jarmuta Szczawnica
    nie odbył się
    LKS Szaflary
  • 26
    15:00
    Babia Góra Lipnica Wielka
    nie odbył się
    Jarmuta Szczawnica
  • 26
    15:00
    LKS Szaflary
    nie odbył się
    Sokół Słopnice
  • 26
    15:00
    Krokus Przyszowa
    nie odbył się
    Huragan Waksmund
  • 26
    15:00
    Granit Czarna Góra
    nie odbył się
    Zalesianka Zalesie
  • 26
    15:00
    Turbacz Mszana Dolna
    nie odbył się
    LKS Rupniów
  • 26
    15:00
    Czarni Czarny Dunajec
    nie odbył się
    Laskovia Laskowa
  • 26
    15:00
    AKS Ujanowice
    nie odbył się
    Jordan Jordanów
  • 28
    15:00
    AKS Ujanowice
    nie odbył się
    Babia Góra Lipnica Wielka
  • 28
    15:00
    Jordan Jordanów
    nie odbył się
    Czarni Czarny Dunajec
  • 28
    15:00
    Laskovia Laskowa
    nie odbył się
    Turbacz Mszana Dolna
  • 28
    15:00
    LKS Rupniów
    nie odbył się
    Granit Czarna Góra
  • 28
    15:00
    Zalesianka Zalesie
    nie odbył się
    Krokus Przyszowa
  • 28
    15:00
    Huragan Waksmund
    nie odbył się
    LKS Szaflary
  • 28
    15:00
    Sokół Słopnice
    nie odbył się
    Jarmuta Szczawnica
  • 02
    15:00
    Babia Góra Lipnica Wielka
    nie odbył się
    Sokół Słopnice
  • 02
    16:00
    LKS Szaflary
    nie odbył się
    Zalesianka Zalesie
  • 02
    16:00
    Turbacz Mszana Dolna
    nie odbył się
    Jordan Jordanów
  • 02
    17:00
    Jarmuta Szczawnica
    nie odbył się
    Huragan Waksmund
  • 02
    17:00
    Krokus Przyszowa
    nie odbył się
    LKS Rupniów
  • 03
    14:00
    Czarni Czarny Dunajec
    nie odbył się
    AKS Ujanowice
  • 03
    17:00
    Granit Czarna Góra
    nie odbył się
    Laskovia Laskowa
  • 09
    15:00
    Zalesianka Zalesie
    nie odbył się
    Jarmuta Szczawnica
  • 09
    17:00
    AKS Ujanowice
    nie odbył się
    Turbacz Mszana Dolna
  • 09
    17:00
    Huragan Waksmund
    nie odbył się
    Sokół Słopnice
  • 10
    15:00
    Czarni Czarny Dunajec
    nie odbył się
    Babia Góra Lipnica Wielka
  • 10
    17:00
    Jordan Jordanów
    nie odbył się
    Granit Czarna Góra
  • 10
    17:00
    LKS Rupniów
    nie odbył się
    LKS Szaflary
  • 10
    18:00
    Laskovia Laskowa
    nie odbył się
    Krokus Przyszowa
  • 16
    17:00
    Sokół Słopnice
    nie odbył się
    Zalesianka Zalesie
  • 16
    17:00
    LKS Szaflary
    nie odbył się
    Laskovia Laskowa
  • 16
    17:30
    Jarmuta Szczawnica
    nie odbył się
    LKS Rupniów
  • 16
    18:00
    Krokus Przyszowa
    nie odbył się
    Jordan Jordanów
  • 17
    14:00
    Granit Czarna Góra
    0
    0
    :
    AKS Ujanowice
    (anulowany)
  • 17
    15:00
    Babia Góra Lipnica Wielka
    0
    0
    :
    Huragan Waksmund
    (anulowany)
  • 17
    15:00
    Turbacz Mszana Dolna
    0
    0
    :
    Czarni Czarny Dunajec
    (anulowany)
  • 23
    11:00
    LKS Rupniów
    nie odbył się
    Sokół Słopnice
  • 23
    15:30
    Zalesianka Zalesie
    nie odbył się
    Huragan Waksmund
  • 23
    16:00
    Turbacz Mszana Dolna
    nie odbył się
    Babia Góra Lipnica Wielka
  • 23
    17:00
    AKS Ujanowice
    nie odbył się
    Krokus Przyszowa
  • 24
    17:00
    Czarni Czarny Dunajec
    nie odbył się
    Granit Czarna Góra
  • 24
    17:00
    Jordan Jordanów
    nie odbył się
    LKS Szaflary
  • 24
    17:00
    Laskovia Laskowa
    nie odbył się
    Jarmuta Szczawnica
  • 30
    17:00
    Sokół Słopnice
    nie odbył się
    Laskovia Laskowa
  • 30
    18:00
    Jarmuta Szczawnica
    nie odbył się
    Jordan Jordanów
  • 30
    18:00
    LKS Szaflary
    nie odbył się
    AKS Ujanowice
  • 31
    15:00
    Babia Góra Lipnica Wielka
    nie odbył się
    Zalesianka Zalesie
  • 31
    17:00
    Huragan Waksmund
    nie odbył się
    LKS Rupniów
  • 31
    17:00
    Krokus Przyszowa
    nie odbył się
    Czarni Czarny Dunajec
  • 31
    17:00
    Granit Czarna Góra
    nie odbył się
    Turbacz Mszana Dolna
  • 06
    12:00
    Turbacz Mszana Dolna
    nie odbył się
    Krokus Przyszowa
  • 06
    17:00
    LKS Rupniów
    nie odbył się
    Zalesianka Zalesie
  • 06
    18:00
    Czarni Czarny Dunajec
    nie odbył się
    LKS Szaflary
  • 06
    18:00
    AKS Ujanowice
    nie odbył się
    Jarmuta Szczawnica
  • 07
    17:00
    Granit Czarna Góra
    nie odbył się
    Babia Góra Lipnica Wielka
  • 07
    17:00
    Laskovia Laskowa
    nie odbył się
    Huragan Waksmund
  • 07
    18:00
    Jordan Jordanów
    nie odbył się
    Sokół Słopnice
  • 10
    18:00
    Zalesianka Zalesie
    nie odbył się
    Laskovia Laskowa
  • 11
    16:00
    Babia Góra Lipnica Wielka
    nie odbył się
    LKS Rupniów
  • 11
    16:00
    Sokół Słopnice
    nie odbył się
    AKS Ujanowice
  • 11
    16:00
    Jarmuta Szczawnica
    nie odbył się
    Czarni Czarny Dunajec
  • 11
    16:00
    LKS Szaflary
    nie odbył się
    Turbacz Mszana Dolna
  • 11
    18:00
    Huragan Waksmund
    nie odbył się
    Jordan Jordanów
  • 11
    18:00
    Krokus Przyszowa
    nie odbył się
    Granit Czarna Góra
  • 13
    17:00
    Turbacz Mszana Dolna
    nie odbył się
    Jarmuta Szczawnica
  • 13
    18:00
    Czarni Czarny Dunajec
    nie odbył się
    Sokół Słopnice
  • 14
    15:00
    AKS Ujanowice
    nie odbył się
    Huragan Waksmund
  • 14
    17:00
    Jordan Jordanów
    nie odbył się
    Zalesianka Zalesie
  • 14
    18:00
    Krokus Przyszowa
    nie odbył się
    Babia Góra Lipnica Wielka
  • 14
    18:00
    Granit Czarna Góra
    nie odbył się
    LKS Szaflary
  • 14
    18:00
    Laskovia Laskowa
    nie odbył się
    LKS Rupniów
  • 20
    17:00
    Babia Góra Lipnica Wielka
    0
    0
    :
    Laskovia Laskowa
    (anulowany)
  • 20
    17:00
    LKS Rupniów
    0
    0
    :
    Jordan Jordanów
    (anulowany)
  • 20
    17:00
    Zalesianka Zalesie
    0
    0
    :
    AKS Ujanowice
    (anulowany)
  • 20
    17:00
    Huragan Waksmund
    0
    0
    :
    Czarni Czarny Dunajec
    (anulowany)
  • 20
    17:00
    Sokół Słopnice
    0
    0
    :
    Turbacz Mszana Dolna
    (anulowany)
  • 20
    17:00
    Granit Czarna Góra
    0
    0
    :
    Jarmuta Szczawnica
    (anulowany)
  • 20
    17:00
    LKS Szaflary
    0
    0
    :
    Krokus Przyszowa
    (anulowany)