Małopolskie | Klasa A | Chrzanów
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
60
28.57 %
Zwycięstwa gości
34
16.19 %
Remisy
116
55.24 %

Bramki

Gospodarzy
267
średnia: 1.27
Gości
208
średnia: 0.99

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
50%
105 z 210
0.5
50%
105 z 210
53.81%
113 z 210
1.5
46.19%
97 z 210
60%
126 z 210
2.5
40%
84 z 210
68.1%
143 z 210
3.5
31.9%
67 z 210
77.14%
162 z 210
4.5
22.86%
48 z 210
85.71%
180 z 210
5.5
14.29%
30 z 210

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 105 50 %
3:2 7 3.33 %
3:1 7 3.33 %
1:1 6 2.86 %
2:0 6 2.86 %
4:2 6 2.86 %
2:1 5 2.38 %
1:3 5 2.38 %
2:2 4 1.9 %
1:0 4 1.9 %
0:1 4 1.9 %
1:2 4 1.9 %
0:3 4 1.9 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 4 1.9 %
4:1 4 1.9 %
0:5 4 1.9 %
2:4 2 0.95 %
0:4 2 0.95 %
5:1 2 0.95 %
1:5 2 0.95 %
6:2 2 0.95 %
5:0 2 0.95 %
0:7 2 0.95 %
10:0 2 0.95 %
4:4 1 0.48 %
4:3 1 0.48 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:2 1 0.48 %
3:5 1 0.48 %
1:4 1 0.48 %
5:2 1 0.48 %
4:0 1 0.48 %
7:3 1 0.48 %
6:1 1 0.48 %
8:2 1 0.48 %
7:0 1 0.48 %
8:0 1 0.48 %
9:0 1 0.48 %
0:10 1 0.48 %
0:11 1 0.48 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    146
    73%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    17
    9%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    21
    11%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    15
    8%
  • 15
    16:00
    Błyskawica Myślachowice
    1
    0
    :
    Start Kamień
  • 15
    17:00
    Victoria Zalas
    0
    10
    :
    Zagórzanka Zagórze
  • 15
    18:00
    Wolanka Wola Filipowska
    1
    1
    :
    Zgoda Byczyna
  • 17
    16:30
    UKS Dulowa
    1
    4
    :
    MZKS Alwernia
  • 17
    17:00
    Tęcza Tenczynek
    4
    2
    :
    SPRiN Regulice
  • 17
    17:00
    Wisła Jankowice
    1
    1
    :
    MKS Fablok Chrzanów
  • 17
    17:00
    Wisełka Rozkochów
    3
    1
    :
    Promyk Bolęcin
  • 24
    17:00
    MKS Fablok Chrzanów
    7
    0
    :
    Wisełka Rozkochów
  • 24
    17:00
    MZKS Alwernia
    4
    3
    :
    Wisła Jankowice
  • 24
    17:00
    Start Kamień
    0
    3
    :
    Tęcza Tenczynek
  • 24
    17:00
    Zgoda Byczyna
    3
    0
    :
    Błyskawica Myślachowice
  • 24
    17:00
    Wolanka Wola Filipowska
    3
    1
    :
    Ciężkowianka Jaworzno
  • 25
    17:30
    Promyk Bolęcin
    3
    1
    :
    Victoria Zalas
  • 25
    17:30
    SPRiN Regulice
    4
    2
    :
    UKS Dulowa
  • 31
    13:00
    UKS Dulowa
    2
    1
    :
    Start Kamień
  • 31
    17:00
    Błyskawica Myślachowice
    5
    1
    :
    Ciężkowianka Jaworzno
  • 31
    17:00
    Tęcza Tenczynek
    2
    2
    :
    Zgoda Byczyna
  • 31
    17:00
    Wisła Jankowice
    3
    0
    :
    SPRiN Regulice
  • 31
    17:00
    Wisełka Rozkochów
    2
    1
    :
    MZKS Alwernia
  • 31
    17:00
    Victoria Zalas
    1
    3
    :
    MKS Fablok Chrzanów
  • 31
    17:00
    Zagórzanka Zagórze
    10
    0
    :
    Promyk Bolęcin
  • 04
    17:00
    MKS Fablok Chrzanów
    4
    4
    :
    Zagórzanka Zagórze
  • 04
    17:00
    MZKS Alwernia
    3
    1
    :
    Victoria Zalas
  • 04
    17:00
    SPRiN Regulice
    8
    2
    :
    Wisełka Rozkochów
  • 04
    17:00
    Start Kamień
    2
    1
    :
    Wisła Jankowice
  • 04
    17:00
    Zgoda Byczyna
    4
    2
    :
    UKS Dulowa
  • 04
    17:00
    Ciężkowianka Jaworzno
    3
    1
    :
    Tęcza Tenczynek
  • 04
    17:00
    Wolanka Wola Filipowska
    5
    0
    :
    Błyskawica Myślachowice
  • 07
    16:30
    UKS Dulowa
    2
    2
    :
    Ciężkowianka Jaworzno
  • 07
    17:00
    Tęcza Tenczynek
    1
    1
    :
    Wolanka Wola Filipowska
  • 07
    17:00
    Wisełka Rozkochów
    0
    3
    :
    Start Kamień
  • 07
    17:00
    Victoria Zalas
    1
    1
    :
    SPRiN Regulice
  • 07
    17:00
    Zagórzanka Zagórze
    7
    3
    :
    MZKS Alwernia
  • 08
    17:00
    Wisła Jankowice
    0
    2
    :
    Zgoda Byczyna
  • 08
    17:00
    Promyk Bolęcin
    0
    3
    :
    MKS Fablok Chrzanów
  • 11
    16:30
    Zgoda Byczyna
    4
    1
    :
    Wisełka Rozkochów
  • 14
    11:00
    MZKS Alwernia
    1
    2
    :
    Promyk Bolęcin
  • 14
    14:00
    Start Kamień
    6
    2
    :
    Victoria Zalas
  • 14
    14:00
    Ciężkowianka Jaworzno
    3
    1
    :
    Wisła Jankowice
  • 14
    17:00
    Wolanka Wola Filipowska
    3
    1
    :
    UKS Dulowa
  • 15
    15:00
    SPRiN Regulice
    5
    2
    :
    Zagórzanka Zagórze
  • 15
    17:00
    Błyskawica Myślachowice
    4
    2
    :
    Tęcza Tenczynek
  • 18
    16:30
    Wisełka Rozkochów
    0
    5
    :
    Ciężkowianka Jaworzno
  • 18
    16:30
    Zagórzanka Zagórze
    1
    3
    :
    Start Kamień
  • 18
    17:00
    UKS Dulowa
    1
    5
    :
    Błyskawica Myślachowice
  • 18
    17:00
    Wisła Jankowice
    6
    2
    :
    Wolanka Wola Filipowska
  • 18
    17:00
    Victoria Zalas
    0
    11
    :
    Zgoda Byczyna
  • 18
    17:00
    Promyk Bolęcin
    1
    3
    :
    SPRiN Regulice
  • 21
    16:30
    Start Kamień
    4
    1
    :
    Promyk Bolęcin
  • 21
    16:30
    Ciężkowianka Jaworzno
    10
    0
    :
    Victoria Zalas
  • 21
    16:30
    Wolanka Wola Filipowska
    2
    0
    :
    Wisełka Rozkochów
  • 21
    16:30
    Błyskawica Myślachowice
    5
    0
    :
    Wisła Jankowice
  • 21
    16:30
    Tęcza Tenczynek
    0
    1
    :
    UKS Dulowa
  • 22
    16:00
    Zgoda Byczyna
    2
    0
    :
    Zagórzanka Zagórze
  • 28
    16:00
    Wisła Jankowice
    2
    0
    :
    Tęcza Tenczynek
  • 28
    16:00
    Wisełka Rozkochów
    0
    7
    :
    Błyskawica Myślachowice
  • 28
    16:00
    Victoria Zalas
    0
    5
    :
    Wolanka Wola Filipowska
  • 28
    16:00
    Zagórzanka Zagórze
    2
    2
    :
    Ciężkowianka Jaworzno
  • 29
    16:00
    Promyk Bolęcin
    0
    5
    :
    Zgoda Byczyna
  • 16
    13:00
    MZKS Alwernia
    3
    2
    :
    SPRiN Regulice
  • 05
    16:00
    Start Kamień
    8
    0
    :
    MZKS Alwernia
  • 05
    16:00
    Ciężkowianka Jaworzno
    3
    2
    :
    Promyk Bolęcin
  • 05
    16:00
    Wolanka Wola Filipowska
    4
    0
    :
    Zagórzanka Zagórze
  • 05
    16:00
    Błyskawica Myślachowice
    3
    0
    :
    Victoria Zalas
  • 05
    16:00
    Tęcza Tenczynek
    6
    1
    :
    Wisełka Rozkochów
  • 06
    15:00
    UKS Dulowa
    0
    1
    :
    Wisła Jankowice
  • 12
    15:30
    Victoria Zalas
    2
    4
    :
    Tęcza Tenczynek
  • 12
    15:30
    Zagórzanka Zagórze
    2
    4
    :
    Błyskawica Myślachowice
  • 12
    15:30
    MZKS Alwernia
    1
    1
    :
    Zgoda Byczyna
  • 13
    15:00
    SPRiN Regulice
    3
    2
    :
    Start Kamień
  • 13
    15:30
    Wisełka Rozkochów
    2
    2
    :
    UKS Dulowa
  • 13
    15:30
    Promyk Bolęcin
    0
    5
    :
    Wolanka Wola Filipowska
  • 19
    15:00
    Zgoda Byczyna
    3
    0
    :
    SPRiN Regulice
  • 19
    15:00
    Ciężkowianka Jaworzno
    4
    1
    :
    MZKS Alwernia
  • 19
    15:00
    Błyskawica Myślachowice
    0
    3
    :
    Promyk Bolęcin
  • 19
    15:00
    Tęcza Tenczynek
    0
    1
    :
    Zagórzanka Zagórze
  • 19
    15:00
    Wisła Jankowice
    3
    2
    :
    Wisełka Rozkochów
  • 20
    15:30
    UKS Dulowa
    9
    0
    :
    Victoria Zalas
  • 26
    14:00
    Start Kamień
    4
    2
    :
    Zgoda Byczyna
  • 26
    14:30
    MZKS Alwernia
    0
    4
    :
    Wolanka Wola Filipowska
  • 27
    14:00
    Zagórzanka Zagórze
    2
    1
    :
    UKS Dulowa
  • 27
    14:00
    SPRiN Regulice
    1
    0
    :
    Ciężkowianka Jaworzno
  • 27
    14:30
    Victoria Zalas
    0
    4
    :
    Wisła Jankowice
  • 27
    14:30
    Promyk Bolęcin
    1
    2
    :
    Tęcza Tenczynek
  • 02
    13:00
    Wisła Jankowice
    1
    2
    :
    Zagórzanka Zagórze
  • 02
    13:30
    Ciężkowianka Jaworzno
    2
    0
    :
    Start Kamień
  • 02
    13:30
    Błyskawica Myślachowice
    2
    1
    :
    MZKS Alwernia
  • 02
    13:30
    Wisełka Rozkochów
    5
    1
    :
    Victoria Zalas
  • 03
    13:30
    Wolanka Wola Filipowska
    0
    1
    :
    SPRiN Regulice
  • 03
    13:30
    UKS Dulowa
    3
    5
    :
    Promyk Bolęcin
  • 09
    13:00
    Zagórzanka Zagórze
    1
    0
    :
    Wisełka Rozkochów
  • 09
    13:00
    Start Kamień
    2
    0
    :
    Wolanka Wola Filipowska
  • 09
    13:00
    Zgoda Byczyna
    3
    2
    :
    Ciężkowianka Jaworzno
  • 10
    11:00
    MZKS Alwernia
    0
    7
    :
    Tęcza Tenczynek
  • 10
    13:00
    Promyk Bolęcin
    3
    2
    :
    Wisła Jankowice
  • 10
    13:00
    SPRiN Regulice
    1
    5
    :
    Błyskawica Myślachowice
  • 21
    14:00
    Zgoda Byczyna
    nie odbył się
    Wolanka Wola Filipowska
  • 21
    15:00
    Start Kamień
    nie odbył się
    Błyskawica Myślachowice
  • 21
    15:00
    MZKS Alwernia
    nie odbył się
    UKS Dulowa
  • 21
    15:00
    MKS Fablok Chrzanów
    nie odbył się
    Wisła Jankowice
  • 21
    15:00
    Zagórzanka Zagórze
    nie odbył się
    Victoria Zalas
  • 22
    15:00
    SPRiN Regulice
    nie odbył się
    Tęcza Tenczynek
  • 22
    15:00
    Promyk Bolęcin
    nie odbył się
    Wisełka Rozkochów
  • 28
    15:00
    Ciężkowianka Jaworzno
    nie odbył się
    Wolanka Wola Filipowska
  • 28
    15:00
    Victoria Zalas
    nie odbył się
    Promyk Bolęcin
  • 28
    15:00
    Wisełka Rozkochów
    nie odbył się
    MKS Fablok Chrzanów
  • 28
    15:00
    Wisła Jankowice
    nie odbył się
    MZKS Alwernia
  • 28
    15:00
    UKS Dulowa
    nie odbył się
    SPRiN Regulice
  • 28
    15:00
    Tęcza Tenczynek
    nie odbył się
    Start Kamień
  • 28
    15:00
    Błyskawica Myślachowice
    nie odbył się
    Zgoda Byczyna
  • 04
    15:00
    Zgoda Byczyna
    nie odbył się
    Tęcza Tenczynek
  • 04
    16:00
    Ciężkowianka Jaworzno
    nie odbył się
    Błyskawica Myślachowice
  • 04
    16:00
    Start Kamień
    nie odbył się
    UKS Dulowa
  • 04
    16:00
    MZKS Alwernia
    nie odbył się
    Wisełka Rozkochów
  • 04
    16:00
    MKS Fablok Chrzanów
    nie odbył się
    Victoria Zalas
  • 05
    16:00
    SPRiN Regulice
    nie odbył się
    Wisła Jankowice
  • 05
    16:00
    Promyk Bolęcin
    nie odbył się
    Zagórzanka Zagórze
  • 11
    13:00
    Błyskawica Myślachowice
    nie odbył się
    Wolanka Wola Filipowska
  • 11
    16:00
    Zagórzanka Zagórze
    nie odbył się
    MKS Fablok Chrzanów
  • 11
    16:00
    Victoria Zalas
    nie odbył się
    MZKS Alwernia
  • 11
    16:00
    Wisełka Rozkochów
    nie odbył się
    SPRiN Regulice
  • 11
    16:00
    Wisła Jankowice
    nie odbył się
    Start Kamień
  • 11
    16:00
    UKS Dulowa
    nie odbył się
    Zgoda Byczyna
  • 11
    16:00
    Tęcza Tenczynek
    nie odbył się
    Ciężkowianka Jaworzno
  • 18
    13:00
    MKS Fablok Chrzanów
    nie odbył się
    Promyk Bolęcin
  • 18
    16:00
    Start Kamień
    nie odbył się
    Wisełka Rozkochów
  • 19
    11:00
    Zgoda Byczyna
    nie odbył się
    Wisła Jankowice
  • 19
    16:00
    Wolanka Wola Filipowska
    nie odbył się
    Tęcza Tenczynek
  • 19
    16:00
    Ciężkowianka Jaworzno
    nie odbył się
    UKS Dulowa
  • 19
    16:00
    SPRiN Regulice
    nie odbył się
    Victoria Zalas
  • 19
    16:00
    MZKS Alwernia
    nie odbył się
    Zagórzanka Zagórze
  • 26
    11:00
    Wisełka Rozkochów
    nie odbył się
    Zgoda Byczyna
  • 26
    11:00
    Tęcza Tenczynek
    nie odbył się
    Błyskawica Myślachowice
  • 26
    13:00
    UKS Dulowa
    nie odbył się
    Wolanka Wola Filipowska
  • 26
    15:00
    Wisła Jankowice
    nie odbył się
    Ciężkowianka Jaworzno
  • 26
    16:00
    Zagórzanka Zagórze
    nie odbył się
    SPRiN Regulice
  • 26
    16:00
    Victoria Zalas
    nie odbył się
    Start Kamień
  • 26
    17:00
    Promyk Bolęcin
    nie odbył się
    MZKS Alwernia
  • 02
    16:00
    Zgoda Byczyna
    nie odbył się
    Victoria Zalas
  • 02
    16:00
    Start Kamień
    nie odbył się
    Zagórzanka Zagórze
  • 02
    17:00
    Błyskawica Myślachowice
    nie odbył się
    UKS Dulowa
  • 02
    17:00
    Wolanka Wola Filipowska
    nie odbył się
    Wisła Jankowice
  • 02
    17:00
    Ciężkowianka Jaworzno
    nie odbył się
    Wisełka Rozkochów
  • 02
    17:00
    MZKS Alwernia
    nie odbył się
    MKS Fablok Chrzanów
  • 03
    17:00
    SPRiN Regulice
    nie odbył się
    Promyk Bolęcin
  • 06
    17:30
    MKS Fablok Chrzanów
    nie odbył się
    SPRiN Regulice
  • 06
    17:30
    Promyk Bolęcin
    nie odbył się
    Start Kamień
  • 06
    17:30
    Zagórzanka Zagórze
    nie odbył się
    Zgoda Byczyna
  • 06
    17:30
    Victoria Zalas
    nie odbył się
    Ciężkowianka Jaworzno
  • 06
    17:30
    Wisełka Rozkochów
    nie odbył się
    Wolanka Wola Filipowska
  • 06
    17:30
    Wisła Jankowice
    nie odbył się
    Błyskawica Myślachowice
  • 06
    17:30
    UKS Dulowa
    nie odbył się
    Tęcza Tenczynek
  • 09
    11:00
    Start Kamień
    nie odbył się
    MKS Fablok Chrzanów
  • 10
    11:00
    Zgoda Byczyna
    nie odbył się
    Promyk Bolęcin
  • 10
    14:30
    Tęcza Tenczynek
    nie odbył się
    Wisła Jankowice
  • 10
    17:00
    SPRiN Regulice
    nie odbył się
    MZKS Alwernia
  • 10
    17:30
    Błyskawica Myślachowice
    nie odbył się
    Wisełka Rozkochów
  • 10
    17:30
    Wolanka Wola Filipowska
    nie odbył się
    Victoria Zalas
  • 10
    17:30
    Ciężkowianka Jaworzno
    nie odbył się
    Zagórzanka Zagórze
  • 16
    11:00
    MKS Fablok Chrzanów
    nie odbył się
    Zgoda Byczyna
  • 16
    14:30
    Zagórzanka Zagórze
    nie odbył się
    Wolanka Wola Filipowska
  • 17
    11:00
    Wisełka Rozkochów
    0
    0
    :
    Tęcza Tenczynek
    (anulowany)
  • 17
    17:00
    MZKS Alwernia
    0
    0
    :
    Start Kamień
    (anulowany)
  • 17
    17:00
    Victoria Zalas
    0
    0
    :
    Błyskawica Myślachowice
    (anulowany)
  • 17
    17:00
    Wisła Jankowice
    0
    0
    :
    UKS Dulowa
    (anulowany)
  • 17
    17:30
    Promyk Bolęcin
    0
    0
    :
    Ciężkowianka Jaworzno
    (anulowany)
  • 23
    17:00
    UKS Dulowa
    nie odbył się
    Wisełka Rozkochów
  • 23
    17:00
    Zgoda Byczyna
    nie odbył się
    MZKS Alwernia
  • 23
    17:00
    Start Kamień
    nie odbył się
    SPRiN Regulice
  • 23
    17:30
    Tęcza Tenczynek
    nie odbył się
    Victoria Zalas
  • 23
    18:00
    Błyskawica Myślachowice
    nie odbył się
    Zagórzanka Zagórze
  • 23
    18:00
    Wolanka Wola Filipowska
    nie odbył się
    Promyk Bolęcin
  • 23
    18:00
    Ciężkowianka Jaworzno
    nie odbył się
    MKS Fablok Chrzanów
  • 27
    18:00
    SPRiN Regulice
    nie odbył się
    Zgoda Byczyna
  • 27
    18:00
    MZKS Alwernia
    nie odbył się
    Ciężkowianka Jaworzno
  • 27
    18:00
    Promyk Bolęcin
    nie odbył się
    Błyskawica Myślachowice
  • 27
    18:00
    Zagórzanka Zagórze
    nie odbył się
    Tęcza Tenczynek
  • 27
    18:00
    Victoria Zalas
    nie odbył się
    UKS Dulowa
  • 27
    18:00
    Wisełka Rozkochów
    nie odbył się
    Wisła Jankowice
  • 27
    18:30
    MKS Fablok Chrzanów
    nie odbył się
    Wolanka Wola Filipowska
  • 30
    ?:?
    Ciężkowianka Jaworzno
    nie odbył się
    SPRiN Regulice
  • 30
    17:00
    Wisła Jankowice
    nie odbył się
    Victoria Zalas
  • 30
    17:00
    UKS Dulowa
    nie odbył się
    Zagórzanka Zagórze
  • 30
    17:30
    Tęcza Tenczynek
    nie odbył się
    Promyk Bolęcin
  • 30
    18:00
    Błyskawica Myślachowice
    nie odbył się
    MKS Fablok Chrzanów
  • 30
    18:00
    Wolanka Wola Filipowska
    nie odbył się
    MZKS Alwernia
  • 31
    11:00
    Zgoda Byczyna
    nie odbył się
    Start Kamień
  • 06
    15:00
    Start Kamień
    nie odbył się
    Ciężkowianka Jaworzno
  • 06
    15:00
    MKS Fablok Chrzanów
    nie odbył się
    Tęcza Tenczynek
  • 07
    17:00
    Zagórzanka Zagórze
    nie odbył się
    Wisła Jankowice
  • 07
    18:00
    SPRiN Regulice
    nie odbył się
    Wolanka Wola Filipowska
  • 07
    18:00
    MZKS Alwernia
    nie odbył się
    Błyskawica Myślachowice
  • 07
    18:00
    Promyk Bolęcin
    nie odbył się
    UKS Dulowa
  • 07
    18:00
    Victoria Zalas
    nie odbył się
    Wisełka Rozkochów
  • 13
    17:00
    Wisełka Rozkochów
    nie odbył się
    Zagórzanka Zagórze
  • 13
    17:00
    Wisła Jankowice
    nie odbył się
    Promyk Bolęcin
  • 13
    17:00
    UKS Dulowa
    nie odbył się
    MKS Fablok Chrzanów
  • 13
    17:00
    Tęcza Tenczynek
    nie odbył się
    MZKS Alwernia
  • 13
    17:00
    Błyskawica Myślachowice
    nie odbył się
    SPRiN Regulice
  • 13
    17:00
    Wolanka Wola Filipowska
    nie odbył się
    Start Kamień
  • 13
    17:00
    Ciężkowianka Jaworzno
    nie odbył się
    Zgoda Byczyna