Małopolskie | Klasa A | Myślenice
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
48
26.37 %
Zwycięstwa gości
29
15.93 %
Remisy
105
57.69 %

Bramki

Gospodarzy
201
średnia: 1.1
Gości
161
średnia: 0.88

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
51.1%
93 z 182
0.5
48.9%
89 z 182
56.59%
103 z 182
1.5
43.41%
79 z 182
65.38%
119 z 182
2.5
34.62%
63 z 182
73.63%
134 z 182
3.5
26.37%
48 z 182
81.32%
148 z 182
4.5
18.68%
34 z 182
88.46%
161 z 182
5.5
11.54%
21 z 182

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 93 51.1 %
2:0 10 5.49 %
2:2 6 3.3 %
0:1 6 3.3 %
2:1 6 3.3 %
3:2 6 3.3 %
1:2 5 2.75 %
1:1 4 2.2 %
1:0 4 2.2 %
3:1 3 1.65 %
0:3 3 1.65 %
4:0 3 1.65 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:1 3 1.65 %
3:3 2 1.1 %
2:3 2 1.1 %
0:2 2 1.1 %
1:3 2 1.1 %
4:2 2 1.1 %
1:4 2 1.1 %
5:2 2 1.1 %
2:4 1 0.55 %
5:3 1 0.55 %
6:4 1 0.55 %
3:0 1 0.55 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:1 1 0.55 %
2:5 1 0.55 %
3:6 1 0.55 %
6:2 1 0.55 %
0:5 1 0.55 %
5:0 1 0.55 %
6:1 1 0.55 %
7:2 1 0.55 %
6:0 1 0.55 %
0:6 1 0.55 %
3:9 1 0.55 %
0:10 1 0.55 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    127
    75%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    19
    11%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    10
    6%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    14
    8%
  • 10
    10:00
    Staw Polanka
    3
    2
    :
    Górki Myślenice
  • 10
    15:30
    Wróblowianka Kraków
    1
    1
    :
    Clavia Świątniki Górne
  • 10
    18:00
    Sokół Borzęta
    2
    5
    :
    Karpaty Siepraw
  • 11
    16:00
    Zielonka Wrząsowice
    3
    2
    :
    Beskid Tokarnia
  • 11
    17:00
    Skalnik Trzemeśnia
    2
    0
    :
    LKS Rudnik (k. Myślenic)
  • 11
    17:00
    Rokita Kornatka
    1
    0
    :
    Lubomir Wiśniowa
  • 11
    18:00
    Topór Tenczyn
    1
    2
    :
    Gościbia Sułkowice
  • 14
    17:00
    Karpaty Siepraw
    3
    0
    :
    Skalnik Trzemeśnia
  • 14
    18:00
    Beskid Tokarnia
    0
    2
    :
    Lubomir Wiśniowa
  • 14
    18:00
    LKS Rudnik (k. Myślenic)
    1
    2
    :
    Rokita Kornatka
  • 14
    18:00
    Górki Myślenice
    2
    0
    :
    Sokół Borzęta
  • 14
    18:00
    Gościbia Sułkowice
    2
    0
    :
    Staw Polanka
  • 14
    18:00
    Clavia Świątniki Górne
    6
    0
    :
    Topór Tenczyn
  • 14
    18:00
    Zielonka Wrząsowice
    1
    2
    :
    Wróblowianka Kraków
  • 17
    15:00
    Wróblowianka Kraków
    7
    2
    :
    Beskid Tokarnia
  • 17
    17:00
    Staw Polanka
    3
    3
    :
    Clavia Świątniki Górne
  • 17
    17:00
    Skalnik Trzemeśnia
    5
    2
    :
    Górki Myślenice
  • 17
    17:00
    Rokita Kornatka
    0
    1
    :
    Karpaty Siepraw
  • 17
    17:00
    Lubomir Wiśniowa
    1
    0
    :
    LKS Rudnik (k. Myślenic)
  • 17
    18:00
    Sokół Borzęta
    2
    0
    :
    Gościbia Sułkowice
  • 21
    18:00
    Topór Tenczyn
    2
    0
    :
    Zielonka Wrząsowice
  • 24
    15:00
    Wróblowianka Kraków
    2
    1
    :
    Topór Tenczyn
  • 24
    17:00
    Beskid Tokarnia
    4
    2
    :
    LKS Rudnik (k. Myślenic)
  • 24
    17:00
    Karpaty Siepraw
    5
    1
    :
    Lubomir Wiśniowa
  • 24
    17:00
    Gościbia Sułkowice
    1
    1
    :
    Skalnik Trzemeśnia
  • 24
    17:00
    Clavia Świątniki Górne
    2
    2
    :
    Sokół Borzęta
  • 24
    17:00
    Zielonka Wrząsowice
    2
    2
    :
    Staw Polanka
  • 25
    17:00
    Górki Myślenice
    1
    3
    :
    Rokita Kornatka
  • 31
    16:00
    Skalnik Trzemeśnia
    2
    0
    :
    Clavia Świątniki Górne
  • 31
    16:00
    LKS Rudnik (k. Myślenic)
    3
    9
    :
    Karpaty Siepraw
  • 31
    17:00
    Staw Polanka
    3
    1
    :
    Wróblowianka Kraków
  • 31
    17:00
    Sokół Borzęta
    1
    1
    :
    Zielonka Wrząsowice
  • 01
    17:00
    Topór Tenczyn
    0
    10
    :
    Beskid Tokarnia
  • 01
    17:00
    Rokita Kornatka
    5
    1
    :
    Gościbia Sułkowice
  • 01
    17:00
    Lubomir Wiśniowa
    2
    2
    :
    Górki Myślenice
  • 07
    14:00
    Górki Myślenice
    5
    1
    :
    LKS Rudnik (k. Myślenic)
  • 07
    15:00
    Wróblowianka Kraków
    4
    0
    :
    Sokół Borzęta
  • 07
    16:30
    Clavia Świątniki Górne
    5
    3
    :
    Rokita Kornatka
  • 07
    17:00
    Beskid Tokarnia
    3
    2
    :
    Karpaty Siepraw
  • 07
    17:00
    Gościbia Sułkowice
    2
    1
    :
    Lubomir Wiśniowa
  • 07
    17:00
    Zielonka Wrząsowice
    2
    4
    :
    Skalnik Trzemeśnia
  • 07
    17:00
    Topór Tenczyn
    0
    2
    :
    Staw Polanka
  • 11
    17:00
    Karpaty Siepraw
    2
    2
    :
    Górki Myślenice
  • 14
    15:00
    LKS Rudnik (k. Myślenic)
    3
    1
    :
    Gościbia Sułkowice
  • 14
    16:00
    Skalnik Trzemeśnia
    0
    1
    :
    Wróblowianka Kraków
  • 14
    16:30
    Staw Polanka
    1
    1
    :
    Beskid Tokarnia
  • 14
    17:00
    Sokół Borzęta
    1
    4
    :
    Topór Tenczyn
  • 15
    16:30
    Rokita Kornatka
    4
    0
    :
    Zielonka Wrząsowice
  • 15
    16:30
    Lubomir Wiśniowa
    2
    0
    :
    Clavia Świątniki Górne
  • 21
    15:00
    Wróblowianka Kraków
    0
    1
    :
    Rokita Kornatka
  • 21
    16:00
    Beskid Tokarnia
    3
    2
    :
    Górki Myślenice
  • 21
    16:30
    Clavia Świątniki Górne
    3
    6
    :
    LKS Rudnik (k. Myślenic)
  • 21
    16:30
    Staw Polanka
    3
    2
    :
    Sokół Borzęta
  • 21
    17:00
    Gościbia Sułkowice
    2
    0
    :
    Karpaty Siepraw
  • 22
    15:00
    Zielonka Wrząsowice
    2
    3
    :
    Lubomir Wiśniowa
  • 22
    17:00
    Topór Tenczyn
    2
    0
    :
    Skalnik Trzemeśnia
  • 28
    15:00
    Skalnik Trzemeśnia
    1
    3
    :
    Staw Polanka
  • 28
    16:00
    Lubomir Wiśniowa
    0
    6
    :
    Wróblowianka Kraków
  • 28
    16:00
    LKS Rudnik (k. Myślenic)
    4
    2
    :
    Zielonka Wrząsowice
  • 28
    16:00
    Karpaty Siepraw
    6
    2
    :
    Clavia Świątniki Górne
  • 28
    16:00
    Górki Myślenice
    3
    2
    :
    Gościbia Sułkowice
  • 28
    16:30
    Sokół Borzęta
    1
    2
    :
    Beskid Tokarnia
  • 29
    14:00
    Rokita Kornatka
    2
    1
    :
    Topór Tenczyn
  • 05
    13:30
    Wróblowianka Kraków
    1
    0
    :
    LKS Rudnik (k. Myślenic)
  • 05
    15:30
    Clavia Świątniki Górne
    1
    4
    :
    Górki Myślenice
  • 05
    16:00
    Zielonka Wrząsowice
    0
    3
    :
    Karpaty Siepraw
  • 05
    16:00
    Sokół Borzęta
    1
    2
    :
    Skalnik Trzemeśnia
  • 06
    14:00
    Beskid Tokarnia
    0
    3
    :
    Gościbia Sułkowice
  • 06
    15:30
    Staw Polanka
    5
    2
    :
    Rokita Kornatka
  • 06
    16:00
    Topór Tenczyn
    4
    0
    :
    Lubomir Wiśniowa
  • 12
    15:00
    LKS Rudnik (k. Myślenic)
    2
    1
    :
    Topór Tenczyn
  • 12
    15:00
    Gościbia Sułkowice
    3
    1
    :
    Clavia Świątniki Górne
  • 12
    15:30
    Karpaty Siepraw
    0
    1
    :
    Wróblowianka Kraków
  • 12
    16:00
    Skalnik Trzemeśnia
    0
    1
    :
    Beskid Tokarnia
  • 13
    14:00
    Rokita Kornatka
    2
    2
    :
    Sokół Borzęta
  • 13
    15:30
    Lubomir Wiśniowa
    0
    3
    :
    Staw Polanka
  • 13
    16:00
    Górki Myślenice
    5
    0
    :
    Zielonka Wrząsowice
  • 19
    11:00
    Wróblowianka Kraków
    1
    0
    :
    Górki Myślenice
  • 19
    14:00
    Beskid Tokarnia
    6
    1
    :
    Clavia Świątniki Górne
  • 19
    15:00
    Skalnik Trzemeśnia
    2
    1
    :
    Rokita Kornatka
  • 19
    15:30
    Staw Polanka
    3
    3
    :
    LKS Rudnik (k. Myślenic)
  • 19
    16:00
    Zielonka Wrząsowice
    6
    4
    :
    Gościbia Sułkowice
  • 19
    16:00
    Sokół Borzęta
    0
    0
    :
    Lubomir Wiśniowa
  • 20
    16:00
    Topór Tenczyn
    4
    1
    :
    Karpaty Siepraw
  • 26
    14:00
    Clavia Świątniki Górne
    0
    5
    :
    Zielonka Wrząsowice
  • 26
    15:00
    Lubomir Wiśniowa
    0
    0
    :
    Skalnik Trzemeśnia
  • 26
    15:00
    LKS Rudnik (k. Myślenic)
    2
    3
    :
    Sokół Borzęta
  • 26
    15:00
    Karpaty Siepraw
    2
    1
    :
    Staw Polanka
  • 26
    15:00
    Górki Myślenice
    2
    2
    :
    Topór Tenczyn
  • 26
    15:00
    Gościbia Sułkowice
    0
    1
    :
    Wróblowianka Kraków
  • 27
    14:00
    Rokita Kornatka
    2
    0
    :
    Beskid Tokarnia
  • 21
    13:00
    Karpaty Siepraw
    nie odbył się
    Sokół Borzęta
  • 21
    15:00
    Clavia Świątniki Górne
    nie odbył się
    Wróblowianka Kraków
  • 21
    15:00
    Gościbia Sułkowice
    nie odbył się
    Topór Tenczyn
  • 21
    15:00
    LKS Rudnik (k. Myślenic)
    nie odbył się
    Skalnik Trzemeśnia
  • 21
    16:00
    Górki Myślenice
    nie odbył się
    Staw Polanka
  • 22
    13:00
    Beskid Tokarnia
    nie odbył się
    Zielonka Wrząsowice
  • 22
    14:30
    Lubomir Wiśniowa
    nie odbył się
    Rokita Kornatka
  • 28
    14:00
    Wróblowianka Kraków
    nie odbył się
    Zielonka Wrząsowice
  • 28
    15:30
    Sokół Borzęta
    nie odbył się
    Górki Myślenice
  • 28
    16:00
    Skalnik Trzemeśnia
    nie odbył się
    Karpaty Siepraw
  • 28
    16:00
    Staw Polanka
    nie odbył się
    Gościbia Sułkowice
  • 29
    15:00
    Lubomir Wiśniowa
    nie odbył się
    Beskid Tokarnia
  • 29
    16:00
    Topór Tenczyn
    nie odbył się
    Clavia Świątniki Górne
  • 29
    17:00
    Rokita Kornatka
    nie odbył się
    LKS Rudnik (k. Myślenic)
  • 04
    15:00
    Clavia Świątniki Górne
    nie odbył się
    Staw Polanka
  • 04
    16:00
    Zielonka Wrząsowice
    nie odbył się
    Topór Tenczyn
  • 04
    16:00
    Górki Myślenice
    nie odbył się
    Skalnik Trzemeśnia
  • 04
    16:00
    Karpaty Siepraw
    nie odbył się
    Rokita Kornatka
  • 04
    16:00
    LKS Rudnik (k. Myślenic)
    nie odbył się
    Lubomir Wiśniowa
  • 04
    17:00
    Gościbia Sułkowice
    nie odbył się
    Sokół Borzęta
  • 05
    15:00
    Beskid Tokarnia
    nie odbył się
    Wróblowianka Kraków
  • 11
    13:30
    Lubomir Wiśniowa
    nie odbył się
    Karpaty Siepraw
  • 11
    14:00
    Staw Polanka
    nie odbył się
    Zielonka Wrząsowice
  • 11
    14:00
    Topór Tenczyn
    nie odbył się
    Wróblowianka Kraków
  • 11
    16:00
    LKS Rudnik (k. Myślenic)
    nie odbył się
    Beskid Tokarnia
  • 11
    16:00
    Skalnik Trzemeśnia
    nie odbył się
    Gościbia Sułkowice
  • 13
    17:00
    Rokita Kornatka
    nie odbył się
    Górki Myślenice
  • 13
    17:00
    Sokół Borzęta
    nie odbył się
    Clavia Świątniki Górne
  • 18
    11:00
    Topór Tenczyn
    nie odbył się
    Beskid Tokarnia
  • 18
    16:00
    Wróblowianka Kraków
    nie odbył się
    Staw Polanka
  • 18
    16:00
    Clavia Świątniki Górne
    nie odbył się
    Skalnik Trzemeśnia
  • 18
    16:30
    Karpaty Siepraw
    nie odbył się
    LKS Rudnik (k. Myślenic)
  • 18
    17:00
    Zielonka Wrząsowice
    nie odbył się
    Sokół Borzęta
  • 18
    17:00
    Gościbia Sułkowice
    nie odbył się
    Rokita Kornatka
  • 18
    17:00
    Górki Myślenice
    nie odbył się
    Lubomir Wiśniowa
  • 25
    16:00
    LKS Rudnik (k. Myślenic)
    nie odbył się
    Górki Myślenice
  • 25
    16:00
    Skalnik Trzemeśnia
    nie odbył się
    Zielonka Wrząsowice
  • 25
    16:30
    Staw Polanka
    nie odbył się
    Topór Tenczyn
  • 25
    17:00
    Karpaty Siepraw
    nie odbył się
    Beskid Tokarnia
  • 25
    17:00
    Sokół Borzęta
    nie odbył się
    Wróblowianka Kraków
  • 26
    16:00
    Lubomir Wiśniowa
    nie odbył się
    Gościbia Sułkowice
  • 26
    17:30
    Rokita Kornatka
    nie odbył się
    Clavia Świątniki Górne
  • 02
    16:00
    Wróblowianka Kraków
    nie odbył się
    Skalnik Trzemeśnia
  • 02
    17:00
    Zielonka Wrząsowice
    nie odbył się
    Rokita Kornatka
  • 02
    17:00
    Clavia Świątniki Górne
    nie odbył się
    Lubomir Wiśniowa
  • 02
    17:00
    Gościbia Sułkowice
    nie odbył się
    LKS Rudnik (k. Myślenic)
  • 02
    17:00
    Górki Myślenice
    nie odbył się
    Karpaty Siepraw
  • 03
    17:00
    Topór Tenczyn
    nie odbył się
    Sokół Borzęta
  • 03
    17:30
    Beskid Tokarnia
    nie odbył się
    Staw Polanka
  • 09
    17:00
    Górki Myślenice
    nie odbył się
    Beskid Tokarnia
  • 09
    17:00
    Karpaty Siepraw
    nie odbył się
    Gościbia Sułkowice
  • 09
    17:00
    LKS Rudnik (k. Myślenic)
    nie odbył się
    Clavia Świątniki Górne
  • 09
    17:00
    Skalnik Trzemeśnia
    nie odbył się
    Topór Tenczyn
  • 09
    17:30
    Sokół Borzęta
    nie odbył się
    Staw Polanka
  • 10
    16:00
    Lubomir Wiśniowa
    nie odbył się
    Zielonka Wrząsowice
  • 10
    17:30
    Rokita Kornatka
    nie odbył się
    Wróblowianka Kraków
  • 16
    16:30
    Staw Polanka
    nie odbył się
    Skalnik Trzemeśnia
  • 16
    17:00
    Topór Tenczyn
    nie odbył się
    Rokita Kornatka
  • 16
    17:00
    Wróblowianka Kraków
    nie odbył się
    Lubomir Wiśniowa
  • 16
    17:00
    Zielonka Wrząsowice
    nie odbył się
    LKS Rudnik (k. Myślenic)
  • 16
    17:00
    Clavia Świątniki Górne
    nie odbył się
    Karpaty Siepraw
  • 16
    17:00
    Gościbia Sułkowice
    nie odbył się
    Górki Myślenice
  • 17
    18:00
    Beskid Tokarnia
    0
    0
    :
    Sokół Borzęta
    (anulowany)
  • 23
    17:00
    Gościbia Sułkowice
    nie odbył się
    Beskid Tokarnia
  • 23
    17:00
    Karpaty Siepraw
    nie odbył się
    Zielonka Wrząsowice
  • 23
    17:00
    LKS Rudnik (k. Myślenic)
    nie odbył się
    Wróblowianka Kraków
  • 23
    17:00
    Skalnik Trzemeśnia
    nie odbył się
    Sokół Borzęta
  • 23
    18:00
    Górki Myślenice
    nie odbył się
    Clavia Świątniki Górne
  • 24
    16:00
    Lubomir Wiśniowa
    nie odbył się
    Topór Tenczyn
  • 24
    17:30
    Rokita Kornatka
    nie odbył się
    Staw Polanka
  • 30
    16:30
    Staw Polanka
    nie odbył się
    Lubomir Wiśniowa
  • 30
    17:00
    Zielonka Wrząsowice
    nie odbył się
    Górki Myślenice
  • 30
    17:00
    Clavia Świątniki Górne
    nie odbył się
    Gościbia Sułkowice
  • 30
    18:00
    Sokół Borzęta
    nie odbył się
    Rokita Kornatka
  • 30
    18:00
    Wróblowianka Kraków
    nie odbył się
    Karpaty Siepraw
  • 31
    17:00
    Topór Tenczyn
    nie odbył się
    LKS Rudnik (k. Myślenic)
  • 31
    18:00
    Beskid Tokarnia
    nie odbył się
    Skalnik Trzemeśnia
  • 06
    17:00
    Gościbia Sułkowice
    nie odbył się
    Zielonka Wrząsowice
  • 06
    17:00
    Karpaty Siepraw
    nie odbył się
    Topór Tenczyn
  • 06
    17:00
    LKS Rudnik (k. Myślenic)
    nie odbył się
    Staw Polanka
  • 06
    18:00
    Górki Myślenice
    nie odbył się
    Wróblowianka Kraków
  • 07
    15:00
    Clavia Świątniki Górne
    nie odbył się
    Beskid Tokarnia
  • 07
    16:00
    Lubomir Wiśniowa
    nie odbył się
    Sokół Borzęta
  • 07
    17:30
    Rokita Kornatka
    nie odbył się
    Skalnik Trzemeśnia
  • 13
    17:00
    Beskid Tokarnia
    nie odbył się
    Rokita Kornatka
  • 13
    17:00
    Skalnik Trzemeśnia
    nie odbył się
    Lubomir Wiśniowa
  • 13
    17:00
    Sokół Borzęta
    nie odbył się
    LKS Rudnik (k. Myślenic)
  • 13
    17:00
    Staw Polanka
    nie odbył się
    Karpaty Siepraw
  • 13
    17:00
    Topór Tenczyn
    nie odbył się
    Górki Myślenice
  • 13
    17:00
    Wróblowianka Kraków
    nie odbył się
    Gościbia Sułkowice
  • 13
    17:00
    Zielonka Wrząsowice
    nie odbył się
    Clavia Świątniki Górne