Małopolskie | Klasa B | Tarnów IV
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
53
27.04 %
Zwycięstwa gości
43
21.94 %
Remisy
100
51.02 %

Bramki

Gospodarzy
316
średnia: 1.61
Gości
216
średnia: 1.1

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
47.45%
93 z 196
0.5
52.55%
103 z 196
50%
98 z 196
1.5
50%
98 z 196
53.57%
105 z 196
2.5
46.43%
91 z 196
63.78%
125 z 196
3.5
36.22%
71 z 196
76.02%
149 z 196
4.5
23.98%
47 z 196
83.16%
163 z 196
5.5
16.84%
33 z 196

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 93 47.45 %
1:3 8 4.08 %
2:1 7 3.57 %
1:2 6 3.06 %
0:4 6 3.06 %
4:0 5 2.55 %
3:0 4 2.04 %
1:4 4 2.04 %
1:1 3 1.53 %
2:2 3 1.53 %
1:0 3 1.53 %
2:0 3 1.53 %
0:3 3 1.53 %
4:1 3 1.53 %
0:1 2 1.02 %
3:2 2 1.02 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:3 2 1.02 %
3:1 2 1.02 %
2:4 2 1.02 %
5:2 2 1.02 %
5:0 2 1.02 %
6:1 2 1.02 %
7:2 2 1.02 %
7:1 2 1.02 %
8:0 2 1.02 %
14:0 2 1.02 %
3:3 1 0.51 %
3:4 1 0.51 %
4:3 1 0.51 %
4:5 1 0.51 %
0:2 1 0.51 %
4:2 1 0.51 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:5 1 0.51 %
5:1 1 0.51 %
2:6 1 0.51 %
6:2 1 0.51 %
0:5 1 0.51 %
0:6 1 0.51 %
7:0 1 0.51 %
0:7 1 0.51 %
1:8 1 0.51 %
8:1 1 0.51 %
11:2 1 0.51 %
11:0 1 0.51 %
12:1 1 0.51 %
0:15 1 0.51 %
15:0 1 0.51 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    133
    70%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    20
    11%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    13
    7%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    23
    12%
  • 10
    17:00
    KS Tarnowiec
    1
    0
    :
    Błękitni 1947 Tarnów
  • 10
    17:00
    Radar Łętowice
    4
    5
    :
    LKS Niwka
  • 10
    18:00
    Zryw Wielka Wieś
    3
    2
    :
    Alfa Siedliska
  • 11
    11:00
    Liwocz Szerzyny
    0
    6
    :
    Sokół Wałki
    (walkower)
  • 11
    15:00
    Biała Lubaszowa
    3
    2
    :
    Iskra Tarnów
  • 11
    17:00
    LKS Rudka Bobrowniki Komorów
    1
    4
    :
    KS Łękawica
  • 11
    18:00
    KS Rzepiennik Strzyżewski
    3
    0
    :
    Cezar Kępa Bogumiłowicka
    (anulowany)
  • 14
    17:30
    Iskra Tarnów
    0
    4
    :
    KS Rzepiennik Strzyżewski
  • 14
    18:00
    KS Łękawica
    1
    3
    :
    Sokół Wałki
  • 14
    18:00
    LKS Niwka
    0
    1
    :
    Liwocz Szerzyny
  • 14
    18:00
    Alfa Siedliska
    2
    0
    :
    Radar Łętowice
  • 14
    18:00
    Cezar Kępa Bogumiłowicka
    0
    3
    :
    Zryw Wielka Wieś
    (anulowany)
  • 14
    18:00
    Błękitni 1947 Tarnów
    0
    4
    :
    Biała Lubaszowa
  • 14
    18:00
    LKS Rudka Bobrowniki Komorów
    14
    0
    :
    LKS II Wierzchosławice-Ostrów
  • 17
    16:00
    KS Łękawica
    8
    0
    :
    LKS II Wierzchosławice-Ostrów
  • 17
    17:00
    KS Rzepiennik Strzyżewski
    2
    1
    :
    Błękitni 1947 Tarnów
  • 17
    17:00
    Radar Łętowice
    3
    0
    :
    Cezar Kępa Bogumiłowicka
    (anulowany)
  • 17
    17:00
    Sokół Wałki
    7
    2
    :
    LKS Niwka
  • 18
    11:00
    Zryw Wielka Wieś
    1
    3
    :
    Iskra Tarnów
  • 18
    11:00
    Liwocz Szerzyny
    1
    2
    :
    Alfa Siedliska
  • 18
    16:00
    KS Tarnowiec
    4
    0
    :
    LKS Rudka Bobrowniki Komorów
  • 24
    16:00
    Cezar Kępa Bogumiłowicka
    1
    3
    :
    Liwocz Szerzyny
    (anulowany)
  • 24
    17:00
    LKS Rudka Bobrowniki Komorów
    1
    3
    :
    Biała Lubaszowa
  • 25
    11:00
    Iskra Tarnów
    2
    1
    :
    Radar Łętowice
  • 25
    16:00
    LKS II Wierzchosławice-Ostrów
    1
    2
    :
    KS Tarnowiec
  • 25
    17:00
    KS Łękawica
    2
    0
    :
    LKS Niwka
  • 25
    17:00
    Alfa Siedliska
    4
    1
    :
    Sokół Wałki
  • 25
    17:00
    Błękitni 1947 Tarnów
    3
    4
    :
    Zryw Wielka Wieś
  • 31
    17:00
    Biała Lubaszowa
    11
    0
    :
    LKS II Wierzchosławice-Ostrów
  • 31
    17:00
    Radar Łętowice
    2
    2
    :
    Błękitni 1947 Tarnów
  • 31
    17:00
    Sokół Wałki
    3
    0
    :
    Cezar Kępa Bogumiłowicka
    (anulowany)
  • 01
    11:00
    Liwocz Szerzyny
    2
    1
    :
    Iskra Tarnów
  • 01
    16:00
    KS Tarnowiec
    1
    3
    :
    KS Łękawica
  • 01
    16:30
    LKS Niwka
    0
    2
    :
    Alfa Siedliska
  • 01
    17:00
    KS Rzepiennik Strzyżewski
    15
    0
    :
    LKS Rudka Bobrowniki Komorów
  • 07
    17:00
    Cezar Kępa Bogumiłowicka
    2
    1
    :
    LKS Niwka
    (anulowany)
  • 07
    17:00
    LKS Rudka Bobrowniki Komorów
    0
    1
    :
    Zryw Wielka Wieś
  • 08
    11:00
    Iskra Tarnów
    8
    0
    :
    Sokół Wałki
  • 08
    11:30
    KS Łękawica
    2
    1
    :
    Alfa Siedliska
  • 08
    16:00
    LKS II Wierzchosławice-Ostrów
    0
    15
    :
    KS Rzepiennik Strzyżewski
  • 08
    16:00
    KS Tarnowiec
    2
    2
    :
    Biała Lubaszowa
  • 08
    17:00
    Błękitni 1947 Tarnów
    0
    0
    :
    Liwocz Szerzyny
  • 14
    16:00
    Sokół Wałki
    1
    3
    :
    Błękitni 1947 Tarnów
  • 14
    16:30
    Biała Lubaszowa
    6
    1
    :
    KS Łękawica
  • 14
    17:00
    Zryw Wielka Wieś
    14
    0
    :
    LKS II Wierzchosławice-Ostrów
  • 14
    17:00
    Radar Łętowice
    5
    2
    :
    LKS Rudka Bobrowniki Komorów
  • 14
    17:00
    Alfa Siedliska
    5
    1
    :
    Cezar Kępa Bogumiłowicka
    (anulowany)
  • 15
    16:00
    KS Rzepiennik Strzyżewski
    4
    0
    :
    KS Tarnowiec
  • 15
    16:30
    LKS Niwka
    1
    4
    :
    Iskra Tarnów
  • 21
    15:00
    LKS II Wierzchosławice-Ostrów
    0
    4
    :
    Radar Łętowice
  • 21
    16:00
    KS Tarnowiec
    1
    2
    :
    Zryw Wielka Wieś
  • 21
    16:00
    Biała Lubaszowa
    1
    1
    :
    KS Rzepiennik Strzyżewski
  • 21
    16:30
    KS Łękawica
    8
    1
    :
    Cezar Kępa Bogumiłowicka
    (anulowany)
  • 21
    16:30
    LKS Rudka Bobrowniki Komorów
    1
    2
    :
    Liwocz Szerzyny
  • 22
    11:00
    Iskra Tarnów
    5
    2
    :
    Alfa Siedliska
  • 22
    16:00
    Błękitni 1947 Tarnów
    7
    1
    :
    LKS Niwka
  • 28
    16:30
    Radar Łętowice
    1
    4
    :
    KS Tarnowiec
  • 28
    16:30
    Sokół Wałki
    1
    0
    :
    LKS Rudka Bobrowniki Komorów
  • 28
    16:30
    Alfa Siedliska
    3
    0
    :
    Błękitni 1947 Tarnów
  • 29
    11:00
    Zryw Wielka Wieś
    0
    0
    :
    Biała Lubaszowa
  • 29
    11:00
    Liwocz Szerzyny
    12
    1
    :
    LKS II Wierzchosławice-Ostrów
  • 29
    13:00
    Cezar Kępa Bogumiłowicka
    2
    5
    :
    Iskra Tarnów
    (anulowany)
  • 29
    14:00
    KS Rzepiennik Strzyżewski
    1
    2
    :
    KS Łękawica
  • 05
    11:00
    KS Rzepiennik Strzyżewski
    3
    1
    :
    Zryw Wielka Wieś
  • 05
    15:00
    LKS II Wierzchosławice-Ostrów
    1
    8
    :
    Sokół Wałki
  • 05
    16:00
    LKS Rudka Bobrowniki Komorów
    2
    1
    :
    LKS Niwka
  • 06
    15:00
    Biała Lubaszowa
    4
    0
    :
    Radar Łętowice
  • 06
    15:30
    Błękitni 1947 Tarnów
    6
    1
    :
    Cezar Kępa Bogumiłowicka
    (anulowany)
  • 06
    16:00
    KS Łękawica
    2
    4
    :
    Iskra Tarnów
  • 06
    16:00
    KS Tarnowiec
    3
    1
    :
    Liwocz Szerzyny
  • 12
    13:00
    Iskra Tarnów
    2
    4
    :
    Błękitni 1947 Tarnów
  • 12
    15:30
    Radar Łętowice
    0
    4
    :
    KS Rzepiennik Strzyżewski
  • 12
    15:30
    Sokół Wałki
    3
    3
    :
    KS Tarnowiec
  • 12
    15:30
    LKS Niwka
    7
    0
    :
    LKS II Wierzchosławice-Ostrów
  • 12
    15:30
    Alfa Siedliska
    2
    3
    :
    LKS Rudka Bobrowniki Komorów
  • 13
    11:00
    Zryw Wielka Wieś
    1
    1
    :
    KS Łękawica
  • 13
    11:00
    Liwocz Szerzyny
    1
    4
    :
    Biała Lubaszowa
  • 19
    15:00
    LKS Rudka Bobrowniki Komorów
    7
    1
    :
    Cezar Kępa Bogumiłowicka
    (anulowany)
  • 19
    15:00
    LKS II Wierzchosławice-Ostrów
    0
    7
    :
    Alfa Siedliska
  • 19
    15:00
    Biała Lubaszowa
    4
    0
    :
    Sokół Wałki
  • 20
    11:00
    KS Łękawica
    6
    2
    :
    Błękitni 1947 Tarnów
  • 20
    11:00
    Zryw Wielka Wieś
    1
    0
    :
    Radar Łętowice
  • 20
    12:00
    KS Rzepiennik Strzyżewski
    4
    1
    :
    Liwocz Szerzyny
  • 20
    15:00
    KS Tarnowiec
    4
    3
    :
    LKS Niwka
  • 26
    12:00
    Cezar Kępa Bogumiłowicka
    0
    3
    :
    LKS II Wierzchosławice-Ostrów
    (anulowany)
  • 26
    13:00
    Sokół Wałki
    2
    6
    :
    KS Rzepiennik Strzyżewski
  • 26
    14:00
    Alfa Siedliska
    2
    3
    :
    KS Tarnowiec
  • 27
    11:00
    Liwocz Szerzyny
    0
    3
    :
    Zryw Wielka Wieś
    (walkower)
  • 27
    11:00
    Iskra Tarnów
    4
    2
    :
    LKS Rudka Bobrowniki Komorów
  • 27
    13:00
    Radar Łętowice
    2
    2
    :
    KS Łękawica
  • 27
    14:00
    LKS Niwka
    0
    4
    :
    Biała Lubaszowa
  • 02
    13:00
    LKS Rudka Bobrowniki Komorów
    1
    3
    :
    Błękitni 1947 Tarnów
  • 02
    13:00
    LKS II Wierzchosławice-Ostrów
    0
    4
    :
    Iskra Tarnów
  • 02
    13:00
    Biała Lubaszowa
    7
    2
    :
    Alfa Siedliska
  • 03
    11:00
    Zryw Wielka Wieś
    4
    0
    :
    Sokół Wałki
  • 03
    12:00
    KS Rzepiennik Strzyżewski
    11
    2
    :
    LKS Niwka
  • 03
    13:00
    KS Tarnowiec
    4
    1
    :
    Cezar Kępa Bogumiłowicka
    (anulowany)
  • 03
    13:00
    Radar Łętowice
    1
    3
    :
    Liwocz Szerzyny
  • 09
    13:00
    Sokół Wałki
    5
    0
    :
    Radar Łętowice
  • 09
    13:00
    Alfa Siedliska
    1
    1
    :
    KS Rzepiennik Strzyżewski
  • 10
    11:00
    Liwocz Szerzyny
    1
    2
    :
    KS Łękawica
  • 10
    11:00
    Iskra Tarnów
    2
    0
    :
    KS Tarnowiec
  • 10
    13:00
    LKS Niwka
    2
    1
    :
    Zryw Wielka Wieś
  • 10
    13:00
    Cezar Kępa Bogumiłowicka
    0
    5
    :
    Biała Lubaszowa
    (anulowany)
  • 10
    13:00
    Błękitni 1947 Tarnów
    5
    0
    :
    LKS II Wierzchosławice-Ostrów
  • 28
    15:00
    KS Łękawica
    nie odbył się
    LKS Rudka Bobrowniki Komorów
  • 28
    15:00
    Alfa Siedliska
    nie odbył się
    Zryw Wielka Wieś
  • 28
    15:00
    Sokół Wałki
    nie odbył się
    Liwocz Szerzyny
  • 29
    11:00
    Błękitni 1947 Tarnów
    nie odbył się
    KS Tarnowiec
  • 29
    11:00
    LKS Niwka
    nie odbył się
    Radar Łętowice
  • 29
    14:00
    KS Rzepiennik Strzyżewski
    nie odbył się
    Iskra Tarnów
  • 29
    15:30
    LKS II Wierzchosławice-Ostrów
    nie odbył się
    Biała Lubaszowa
  • 04
    16:30
    Alfa Siedliska
    nie odbył się
    Biała Lubaszowa
  • 05
    11:00
    KS Łękawica
    nie odbył się
    KS Rzepiennik Strzyżewski
  • 05
    11:00
    Zryw Wielka Wieś
    nie odbył się
    Liwocz Szerzyny
  • 05
    11:00
    LKS II Wierzchosławice-Ostrów
    nie odbył się
    Błękitni 1947 Tarnów
  • 05
    15:00
    Radar Łętowice
    nie odbył się
    Sokół Wałki
  • 05
    16:00
    LKS Niwka
    nie odbył się
    LKS Rudka Bobrowniki Komorów
  • 05
    16:30
    KS Tarnowiec
    nie odbył się
    Iskra Tarnów
  • 11
    11:00
    Iskra Tarnów
    nie odbył się
    LKS II Wierzchosławice-Ostrów
  • 11
    11:30
    KS Łękawica
    nie odbył się
    KS Tarnowiec
  • 11
    13:00
    LKS Niwka
    nie odbył się
    KS Rzepiennik Strzyżewski
  • 11
    13:00
    Błękitni 1947 Tarnów
    nie odbył się
    Alfa Siedliska
  • 11
    13:00
    Biała Lubaszowa
    nie odbył się
    Zryw Wielka Wieś
  • 11
    14:00
    LKS Rudka Bobrowniki Komorów
    nie odbył się
    Sokół Wałki
  • 12
    11:00
    Liwocz Szerzyny
    nie odbył się
    Radar Łętowice
  • 18
    16:00
    LKS II Wierzchosławice-Ostrów
    nie odbył się
    KS Łękawica
  • 18
    17:00
    Alfa Siedliska
    nie odbył się
    Iskra Tarnów
  • 18
    17:00
    Biała Lubaszowa
    nie odbył się
    Błękitni 1947 Tarnów
  • 19
    11:00
    LKS Niwka
    nie odbył się
    KS Tarnowiec
  • 19
    11:00
    Liwocz Szerzyny
    nie odbył się
    LKS Rudka Bobrowniki Komorów
  • 19
    14:00
    Radar Łętowice
    nie odbył się
    Zryw Wielka Wieś
  • 19
    14:00
    KS Rzepiennik Strzyżewski
    nie odbył się
    Sokół Wałki
  • 25
    16:00
    LKS Rudka Bobrowniki Komorów
    nie odbył się
    Radar Łętowice
  • 25
    16:30
    Alfa Siedliska
    nie odbył się
    KS Łękawica
  • 25
    17:00
    Zryw Wielka Wieś
    nie odbył się
    Błękitni 1947 Tarnów
  • 26
    11:00
    Iskra Tarnów
    nie odbył się
    Biała Lubaszowa
  • 26
    11:00
    Liwocz Szerzyny
    nie odbył się
    KS Rzepiennik Strzyżewski
  • 26
    12:00
    LKS II Wierzchosławice-Ostrów
    nie odbył się
    LKS Niwka
  • 26
    17:00
    KS Tarnowiec
    nie odbył się
    Sokół Wałki
  • 02
    16:00
    Sokół Wałki
    nie odbył się
    LKS II Wierzchosławice-Ostrów
  • 02
    17:00
    Alfa Siedliska
    nie odbył się
    LKS Niwka
  • 02
    17:00
    Liwocz Szerzyny
    nie odbył się
    KS Tarnowiec
  • 02
    17:00
    Zryw Wielka Wieś
    nie odbył się
    LKS Rudka Bobrowniki Komorów
  • 03
    16:00
    Błękitni 1947 Tarnów
    nie odbył się
    Iskra Tarnów
  • 03
    17:00
    KS Rzepiennik Strzyżewski
    nie odbył się
    Radar Łętowice
  • 03
    17:00
    KS Łękawica
    nie odbył się
    Biała Lubaszowa
  • 09
    14:00
    LKS II Wierzchosławice-Ostrów
    nie odbył się
    Liwocz Szerzyny
  • 09
    16:00
    LKS Rudka Bobrowniki Komorów
    nie odbył się
    KS Rzepiennik Strzyżewski
  • 09
    16:00
    Sokół Wałki
    nie odbył się
    Alfa Siedliska
  • 09
    18:00
    Biała Lubaszowa
    nie odbył się
    LKS Niwka
  • 10
    11:00
    Iskra Tarnów
    nie odbył się
    Zryw Wielka Wieś
  • 10
    16:00
    Błękitni 1947 Tarnów
    nie odbył się
    KS Łękawica
  • 10
    17:00
    KS Tarnowiec
    nie odbył się
    Radar Łętowice
  • 16
    16:00
    LKS Rudka Bobrowniki Komorów
    nie odbył się
    KS Tarnowiec
  • 16
    16:00
    Sokół Wałki
    nie odbył się
    Biała Lubaszowa
  • 16
    17:00
    Alfa Siedliska
    nie odbył się
    Liwocz Szerzyny
  • 16
    17:00
    Radar Łętowice
    nie odbył się
    LKS II Wierzchosławice-Ostrów
  • 16
    17:00
    Zryw Wielka Wieś
    nie odbył się
    KS Rzepiennik Strzyżewski
  • 17
    11:00
    Iskra Tarnów
    0
    0
    :
    KS Łękawica
    (anulowany)
  • 17
    17:00
    LKS Niwka
    0
    0
    :
    Błękitni 1947 Tarnów
    (anulowany)
  • 23
    18:00
    KS Łękawica
    0
    0
    :
    Zryw Wielka Wieś
    (anulowany)
  • 23
    18:00
    Biała Lubaszowa
    0
    0
    :
    Liwocz Szerzyny
    (anulowany)
  • 24
    11:00
    Błękitni 1947 Tarnów
    0
    0
    :
    Sokół Wałki
    (anulowany)
  • 24
    11:00
    Iskra Tarnów
    0
    0
    :
    LKS Niwka
    (anulowany)
  • 24
    12:00
    LKS II Wierzchosławice-Ostrów
    0
    0
    :
    LKS Rudka Bobrowniki Komorów
    (anulowany)
  • 24
    17:00
    KS Tarnowiec
    0
    0
    :
    KS Rzepiennik Strzyżewski
    (anulowany)
  • 24
    17:00
    Radar Łętowice
    0
    0
    :
    Alfa Siedliska
    (anulowany)
  • 30
    11:00
    Zryw Wielka Wieś
    0
    0
    :
    KS Tarnowiec
    (anulowany)
  • 30
    16:00
    Sokół Wałki
    0
    0
    :
    Iskra Tarnów
    (anulowany)
  • 30
    16:30
    LKS Rudka Bobrowniki Komorów
    0
    0
    :
    Alfa Siedliska
    (anulowany)
  • 30
    17:00
    Radar Łętowice
    0
    0
    :
    Biała Lubaszowa
    (anulowany)
  • 31
    11:00
    Liwocz Szerzyny
    0
    0
    :
    Błękitni 1947 Tarnów
    (anulowany)
  • 31
    16:00
    KS Rzepiennik Strzyżewski
    0
    0
    :
    LKS II Wierzchosławice-Ostrów
    (anulowany)
  • 31
    17:00
    LKS Niwka
    0
    0
    :
    KS Łękawica
    (anulowany)
  • 06
    17:00
    Sokół Wałki
    0
    0
    :
    KS Łękawica
    (anulowany)
  • 06
    17:30
    Zryw Wielka Wieś
    0
    0
    :
    LKS Niwka
    (anulowany)
  • 06
    18:00
    Biała Lubaszowa
    0
    0
    :
    LKS Rudka Bobrowniki Komorów
    (anulowany)
  • 07
    11:00
    Błękitni 1947 Tarnów
    0
    0
    :
    Radar Łętowice
    (anulowany)
  • 07
    11:00
    Iskra Tarnów
    0
    0
    :
    Liwocz Szerzyny
    (anulowany)
  • 07
    17:00
    KS Tarnowiec
    0
    0
    :
    LKS II Wierzchosławice-Ostrów
    (anulowany)
  • 07
    17:00
    KS Rzepiennik Strzyżewski
    0
    0
    :
    Alfa Siedliska
    (anulowany)
  • 21
    11:00
    KS Łękawica
    0
    0
    :
    Liwocz Szerzyny
    (anulowany)
  • 21
    11:00
    LKS II Wierzchosławice-Ostrów
    0
    0
    :
    Zryw Wielka Wieś
    (anulowany)
  • 21
    11:00
    KS Tarnowiec
    0
    0
    :
    Alfa Siedliska
    (anulowany)
  • 21
    11:00
    LKS Niwka
    0
    0
    :
    Sokół Wałki
    (anulowany)
  • 21
    11:00
    KS Rzepiennik Strzyżewski
    0
    0
    :
    Biała Lubaszowa
    (anulowany)
  • 21
    11:00
    Radar Łętowice
    0
    0
    :
    Iskra Tarnów
    (anulowany)
  • 21
    11:00
    Błękitni 1947 Tarnów
    0
    0
    :
    LKS Rudka Bobrowniki Komorów
    (anulowany)
  • 13
    12:00
    Błękitni 1947 Tarnów
    0
    0
    :
    KS Rzepiennik Strzyżewski
    (anulowany)
  • 13
    16:00
    LKS Rudka Bobrowniki Komorów
    0
    0
    :
    Iskra Tarnów
    (anulowany)
  • 13
    17:00
    Sokół Wałki
    0
    0
    :
    Zryw Wielka Wieś
    (anulowany)
  • 13
    18:00
    KS Łękawica
    0
    0
    :
    Radar Łętowice
    (anulowany)
  • 13
    18:00
    Biała Lubaszowa
    0
    0
    :
    KS Tarnowiec
    (anulowany)
  • 13
    18:00
    Alfa Siedliska
    0
    0
    :
    LKS II Wierzchosławice-Ostrów
    (anulowany)
  • 14
    11:00
    Liwocz Szerzyny
    0
    0
    :
    LKS Niwka
    (anulowany)