Małopolskie | Klasa A | Tarnów IV
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
48
22.86 %
Zwycięstwa gości
45
21.43 %
Remisy
117
55.71 %

Bramki

Gospodarzy
267
średnia: 1.27
Gości
224
średnia: 1.07

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
50%
105 z 210
0.5
50%
105 z 210
51.9%
109 z 210
1.5
48.1%
101 z 210
57.62%
121 z 210
2.5
42.38%
89 z 210
66.19%
139 z 210
3.5
33.81%
71 z 210
75.24%
158 z 210
4.5
24.76%
52 z 210
85.24%
179 z 210
5.5
14.76%
31 z 210

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 105 50 %
5:1 8 3.81 %
1:2 7 3.33 %
3:1 7 3.33 %
0:3 7 3.33 %
1:1 6 2.86 %
2:3 6 2.86 %
3:2 6 2.86 %
2:2 4 1.9 %
0:2 4 1.9 %
1:3 4 1.9 %
4:0 4 1.9 %
0:1 3 1.43 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 3 1.43 %
1:4 3 1.43 %
4:1 3 1.43 %
7:3 3 1.43 %
1:6 3 1.43 %
3:3 2 0.95 %
2:0 2 0.95 %
1:5 2 0.95 %
5:0 2 0.95 %
1:0 1 0.48 %
4:3 1 0.48 %
2:4 1 0.48 %
4:2 1 0.48 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:5 1 0.48 %
4:6 1 0.48 %
3:0 1 0.48 %
5:2 1 0.48 %
4:7 1 0.48 %
6:2 1 0.48 %
2:6 1 0.48 %
0:5 1 0.48 %
6:1 1 0.48 %
7:1 1 0.48 %
8:2 1 0.48 %
9:0 1 0.48 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    131
    66%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    23
    12%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    15
    8%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    29
    15%
  • 10
    14:00
    KS Radlna
    2
    4
    :
    Olszynka Ołpiny
  • 10
    17:00
    LKS Zgłobice
    4
    3
    :
    Gosłavia Gosławice
  • 10
    17:00
    WKS Siemiechów
    5
    1
    :
    LKS Koszyce Wielkie
  • 10
    17:00
    LKS Rzuchowa
    3
    1
    :
    KS US Śmigno
  • 10
    17:00
    KS Ryglice
    1
    6
    :
    LUKS Skrzyszów
  • 10
    17:00
    Pogoria Pogórska Wola
    4
    0
    :
    Orzeł Lisia Góra
  • 11
    12:00
    LKS Wierzchosławice-Ostrów
    4
    1
    :
    Dunajec Mikołajowice
  • 14
    17:00
    LKS Zgłobice
    1
    2
    :
    LKS Wierzchosławice-Ostrów
  • 14
    17:30
    Gosłavia Gosławice
    1
    3
    :
    Orzeł Lisia Góra
  • 14
    17:30
    Olszynka Ołpiny
    1
    2
    :
    Pogoria Pogórska Wola
  • 14
    18:00
    LUKS Skrzyszów
    3
    2
    :
    KS Radlna
  • 14
    18:00
    KS US Śmigno
    6
    2
    :
    KS Ryglice
  • 14
    18:00
    LKS Koszyce Wielkie
    2
    3
    :
    LKS Rzuchowa
  • 17
    13:00
    Dunajec Mikołajowice
    5
    1
    :
    Victoria Koszyce Małe
  • 17
    16:00
    WKS Siemiechów
    7
    3
    :
    Dunajec Mikołajowice
  • 17
    17:00
    KS Ryglice
    2
    2
    :
    LKS Koszyce Wielkie
  • 17
    17:00
    KS Radlna
    3
    1
    :
    KS US Śmigno
  • 17
    17:00
    Pogoria Pogórska Wola
    1
    5
    :
    LUKS Skrzyszów
  • 17
    17:00
    Orzeł Lisia Góra
    0
    1
    :
    Olszynka Ołpiny
  • 17
    17:30
    Victoria Koszyce Małe
    0
    2
    :
    LKS Zgłobice
  • 18
    12:00
    LKS Wierzchosławice-Ostrów
    1
    1
    :
    Gosłavia Gosławice
  • 24
    17:00
    Gosłavia Gosławice
    5
    0
    :
    Olszynka Ołpiny
  • 24
    17:00
    LKS Zgłobice
    1
    4
    :
    WKS Siemiechów
  • 24
    17:00
    LKS Wierzchosławice-Ostrów
    0
    1
    :
    Victoria Koszyce Małe
  • 25
    12:00
    KS US Śmigno
    7
    3
    :
    Pogoria Pogórska Wola
  • 25
    17:00
    LUKS Skrzyszów
    3
    0
    :
    Orzeł Lisia Góra
  • 25
    17:00
    LKS Koszyce Wielkie
    1
    2
    :
    KS Radlna
  • 25
    17:00
    Dunajec Mikołajowice
    1
    3
    :
    LKS Rzuchowa
  • 31
    17:00
    Victoria Koszyce Małe
    1
    3
    :
    Gosłavia Gosławice
  • 31
    17:00
    LKS Rzuchowa
    2
    1
    :
    LKS Zgłobice
  • 31
    17:00
    KS Ryglice
    0
    5
    :
    Dunajec Mikołajowice
  • 31
    17:00
    Orzeł Lisia Góra
    4
    2
    :
    KS US Śmigno
  • 31
    17:00
    LUKS Skrzyszów
    9
    0
    :
    Olszynka Ołpiny
  • 01
    13:00
    WKS Siemiechów
    1
    4
    :
    LKS Wierzchosławice-Ostrów
  • 01
    15:00
    Pogoria Pogórska Wola
    2
    3
    :
    LKS Koszyce Wielkie
  • 07
    17:00
    Gosłavia Gosławice
    2
    2
    :
    LUKS Skrzyszów
  • 07
    17:00
    LKS Zgłobice
    4
    1
    :
    KS Ryglice
  • 08
    11:30
    KS US Śmigno
    8
    2
    :
    Olszynka Ołpiny
  • 08
    12:00
    LKS Wierzchosławice-Ostrów
    1
    6
    :
    LKS Rzuchowa
  • 08
    17:00
    LKS Koszyce Wielkie
    3
    1
    :
    Orzeł Lisia Góra
  • 08
    17:00
    Dunajec Mikołajowice
    0
    2
    :
    KS Radlna
  • 08
    17:00
    Victoria Koszyce Małe
    1
    1
    :
    WKS Siemiechów
  • 14
    16:00
    LKS Rzuchowa
    3
    1
    :
    Victoria Koszyce Małe
  • 14
    16:00
    KS Ryglice
    3
    3
    :
    LKS Wierzchosławice-Ostrów
  • 14
    17:00
    Pogoria Pogórska Wola
    5
    1
    :
    Dunajec Mikołajowice
  • 14
    17:00
    Olszynka Ołpiny
    3
    1
    :
    LKS Koszyce Wielkie
  • 14
    17:00
    LUKS Skrzyszów
    1
    2
    :
    KS US Śmigno
  • 15
    13:00
    WKS Siemiechów
    0
    3
    :
    Gosłavia Gosławice
  • 15
    17:00
    KS Radlna
    2
    0
    :
    LKS Zgłobice
  • 21
    16:30
    Gosłavia Gosławice
    0
    3
    :
    KS US Śmigno
  • 21
    16:30
    LKS Zgłobice
    1
    2
    :
    Pogoria Pogórska Wola
  • 21
    16:30
    Victoria Koszyce Małe
    3
    1
    :
    KS Ryglice
  • 22
    12:00
    LKS Wierzchosławice-Ostrów
    0
    2
    :
    KS Radlna
  • 22
    13:00
    WKS Siemiechów
    4
    1
    :
    LKS Rzuchowa
  • 22
    16:30
    LKS Koszyce Wielkie
    0
    1
    :
    LUKS Skrzyszów
  • 22
    16:30
    Dunajec Mikołajowice
    6
    1
    :
    Orzeł Lisia Góra
  • 28
    16:00
    LKS Rzuchowa
    1
    6
    :
    Gosłavia Gosławice
  • 28
    16:00
    Orzeł Lisia Góra
    0
    3
    :
    LKS Zgłobice
  • 28
    16:00
    Olszynka Ołpiny
    2
    1
    :
    Dunajec Mikołajowice
  • 29
    12:00
    KS US Śmigno
    3
    1
    :
    LKS Koszyce Wielkie
  • 29
    13:00
    KS Radlna
    2
    3
    :
    Victoria Koszyce Małe
  • 29
    15:00
    Pogoria Pogórska Wola
    1
    0
    :
    LKS Wierzchosławice-Ostrów
  • 29
    16:00
    KS Ryglice
    1
    3
    :
    WKS Siemiechów
  • 05
    16:00
    Gosłavia Gosławice
    4
    6
    :
    LKS Koszyce Wielkie
  • 05
    16:00
    LKS Zgłobice
    2
    3
    :
    Olszynka Ołpiny
  • 05
    16:00
    Victoria Koszyce Małe
    4
    0
    :
    Pogoria Pogórska Wola
  • 05
    16:00
    LKS Rzuchowa
    3
    2
    :
    KS Ryglice
  • 06
    12:00
    LKS Wierzchosławice-Ostrów
    4
    0
    :
    Orzeł Lisia Góra
  • 06
    13:00
    WKS Siemiechów
    2
    0
    :
    KS Radlna
  • 06
    16:00
    Dunajec Mikołajowice
    1
    4
    :
    LUKS Skrzyszów
  • 12
    15:30
    Orzeł Lisia Góra
    1
    1
    :
    Victoria Koszyce Małe
  • 12
    15:30
    Olszynka Ołpiny
    2
    3
    :
    LKS Wierzchosławice-Ostrów
  • 12
    15:30
    LUKS Skrzyszów
    5
    1
    :
    LKS Zgłobice
  • 13
    12:00
    KS US Śmigno
    5
    1
    :
    Dunajec Mikołajowice
  • 13
    15:00
    Pogoria Pogórska Wola
    1
    2
    :
    WKS Siemiechów
  • 13
    15:30
    KS Ryglice
    0
    3
    :
    Gosłavia Gosławice
  • 13
    15:30
    KS Radlna
    0
    3
    :
    LKS Rzuchowa
  • 19
    15:00
    LKS Zgłobice
    3
    5
    :
    KS US Śmigno
  • 19
    15:00
    Victoria Koszyce Małe
    5
    1
    :
    Olszynka Ołpiny
  • 19
    15:00
    LKS Rzuchowa
    5
    0
    :
    Pogoria Pogórska Wola
  • 19
    15:00
    KS Ryglice
    2
    1
    :
    KS Radlna
  • 20
    12:00
    LKS Wierzchosławice-Ostrów
    2
    6
    :
    LUKS Skrzyszów
  • 20
    13:00
    WKS Siemiechów
    3
    2
    :
    Orzeł Lisia Góra
  • 20
    15:00
    Dunajec Mikołajowice
    3
    3
    :
    LKS Koszyce Wielkie
  • 26
    14:00
    KS Radlna
    1
    2
    :
    Gosłavia Gosławice
  • 26
    14:00
    Orzeł Lisia Góra
    0
    3
    :
    LKS Rzuchowa
  • 26
    14:00
    Olszynka Ołpiny
    0
    2
    :
    WKS Siemiechów
  • 26
    14:00
    LUKS Skrzyszów
    5
    1
    :
    Victoria Koszyce Małe
  • 27
    13:00
    Pogoria Pogórska Wola
    7
    1
    :
    KS Ryglice
  • 27
    13:00
    LKS Koszyce Wielkie
    1
    1
    :
    LKS Zgłobice
  • 27
    14:00
    KS US Śmigno
    1
    1
    :
    LKS Wierzchosławice-Ostrów
  • 02
    13:00
    Gosłavia Gosławice
    4
    7
    :
    Dunajec Mikołajowice
  • 02
    13:00
    Victoria Koszyce Małe
    3
    2
    :
    KS US Śmigno
  • 02
    13:00
    LKS Rzuchowa
    5
    1
    :
    Olszynka Ołpiny
  • 02
    13:00
    KS Radlna
    2
    3
    :
    Pogoria Pogórska Wola
  • 03
    12:00
    LKS Wierzchosławice-Ostrów
    7
    3
    :
    LKS Koszyce Wielkie
  • 03
    13:00
    WKS Siemiechów
    0
    3
    :
    LUKS Skrzyszów
  • 03
    13:00
    KS Ryglice
    3
    2
    :
    Orzeł Lisia Góra
  • 09
    13:00
    Olszynka Ołpiny
    1
    1
    :
    KS Ryglice
  • 09
    13:00
    LUKS Skrzyszów
    4
    0
    :
    LKS Rzuchowa
  • 09
    13:00
    KS US Śmigno
    2
    2
    :
    WKS Siemiechów
  • 09
    13:00
    Dunajec Mikołajowice
    5
    2
    :
    LKS Zgłobice
  • 10
    13:00
    Pogoria Pogórska Wola
    3
    2
    :
    Gosłavia Gosławice
  • 10
    13:00
    Orzeł Lisia Góra
    1
    5
    :
    KS Radlna
  • 10
    13:00
    LKS Koszyce Wielkie
    2
    2
    :
    Victoria Koszyce Małe
  • 21
    15:00
    LUKS Skrzyszów
    nie odbył się
    KS Ryglice
  • 21
    15:00
    Olszynka Ołpiny
    nie odbył się
    KS Radlna
  • 21
    15:00
    Orzeł Lisia Góra
    nie odbył się
    Pogoria Pogórska Wola
  • 22
    12:00
    KS US Śmigno
    nie odbył się
    LKS Rzuchowa
  • 22
    14:00
    Gosłavia Gosławice
    nie odbył się
    LKS Zgłobice
  • 22
    14:00
    LKS Koszyce Wielkie
    nie odbył się
    WKS Siemiechów
  • 22
    15:00
    Dunajec Mikołajowice
    nie odbył się
    LKS Wierzchosławice-Ostrów
  • 28
    15:00
    KS Radlna
    nie odbył się
    LUKS Skrzyszów
  • 28
    15:00
    LKS Rzuchowa
    nie odbył się
    LKS Koszyce Wielkie
  • 28
    15:00
    Victoria Koszyce Małe
    nie odbył się
    Dunajec Mikołajowice
  • 29
    12:00
    LKS Wierzchosławice-Ostrów
    nie odbył się
    LKS Zgłobice
  • 29
    15:00
    KS Ryglice
    nie odbył się
    KS US Śmigno
  • 29
    16:00
    Orzeł Lisia Góra
    nie odbył się
    Gosłavia Gosławice
  • 29
    16:00
    Pogoria Pogórska Wola
    nie odbył się
    Olszynka Ołpiny
  • 04
    16:00
    LKS Zgłobice
    nie odbył się
    Victoria Koszyce Małe
  • 04
    16:00
    LUKS Skrzyszów
    nie odbył się
    Pogoria Pogórska Wola
  • 04
    16:00
    Olszynka Ołpiny
    nie odbył się
    Orzeł Lisia Góra
  • 05
    12:00
    KS US Śmigno
    nie odbył się
    KS Radlna
  • 05
    15:00
    Gosłavia Gosławice
    nie odbył się
    LKS Wierzchosławice-Ostrów
  • 05
    16:00
    Dunajec Mikołajowice
    nie odbył się
    WKS Siemiechów
  • 05
    16:00
    LKS Koszyce Wielkie
    nie odbył się
    KS Ryglice
  • 11
    12:00
    KS Radlna
    nie odbył się
    LKS Koszyce Wielkie
  • 11
    13:00
    Olszynka Ołpiny
    nie odbył się
    Gosłavia Gosławice
  • 11
    13:00
    Orzeł Lisia Góra
    nie odbył się
    LUKS Skrzyszów
  • 11
    13:00
    WKS Siemiechów
    nie odbył się
    LKS Zgłobice
  • 11
    14:00
    Victoria Koszyce Małe
    nie odbył się
    LKS Wierzchosławice-Ostrów
  • 11
    15:00
    Pogoria Pogórska Wola
    nie odbył się
    KS US Śmigno
  • 11
    15:00
    LKS Rzuchowa
    nie odbył się
    Dunajec Mikołajowice
  • 18
    16:00
    Gosłavia Gosławice
    nie odbył się
    Victoria Koszyce Małe
  • 18
    17:00
    Olszynka Ołpiny
    nie odbył się
    LUKS Skrzyszów
  • 18
    17:00
    LKS Zgłobice
    nie odbył się
    LKS Rzuchowa
  • 19
    12:00
    LKS Wierzchosławice-Ostrów
    nie odbył się
    WKS Siemiechów
  • 19
    12:00
    KS US Śmigno
    nie odbył się
    Orzeł Lisia Góra
  • 19
    14:00
    Dunajec Mikołajowice
    nie odbył się
    KS Ryglice
  • 19
    16:30
    LKS Koszyce Wielkie
    nie odbył się
    Pogoria Pogórska Wola
  • 25
    17:00
    LUKS Skrzyszów
    nie odbył się
    Gosłavia Gosławice
  • 25
    17:00
    Olszynka Ołpiny
    nie odbył się
    KS US Śmigno
  • 25
    17:00
    Orzeł Lisia Góra
    nie odbył się
    LKS Koszyce Wielkie
  • 26
    11:00
    WKS Siemiechów
    nie odbył się
    Victoria Koszyce Małe
  • 26
    17:00
    KS Radlna
    nie odbył się
    Dunajec Mikołajowice
  • 26
    17:00
    KS Ryglice
    nie odbył się
    LKS Zgłobice
  • 26
    17:00
    LKS Rzuchowa
    nie odbył się
    LKS Wierzchosławice-Ostrów
  • 01
    13:00
    KS US Śmigno
    nie odbył się
    LUKS Skrzyszów
  • 01
    17:00
    LKS Wierzchosławice-Ostrów
    nie odbył się
    KS Ryglice
  • 02
    16:00
    Gosłavia Gosławice
    nie odbył się
    WKS Siemiechów
  • 02
    17:00
    Victoria Koszyce Małe
    nie odbył się
    LKS Rzuchowa
  • 02
    17:00
    LKS Zgłobice
    nie odbył się
    KS Radlna
  • 02
    17:00
    LKS Koszyce Wielkie
    nie odbył się
    Olszynka Ołpiny
  • 03
    17:00
    Dunajec Mikołajowice
    nie odbył się
    Pogoria Pogórska Wola
  • 09
    17:00
    LUKS Skrzyszów
    nie odbył się
    LKS Koszyce Wielkie
  • 09
    17:00
    Orzeł Lisia Góra
    nie odbył się
    Dunajec Mikołajowice
  • 09
    18:00
    KS Radlna
    nie odbył się
    LKS Wierzchosławice-Ostrów
  • 09
    18:00
    KS Ryglice
    nie odbył się
    Victoria Koszyce Małe
  • 10
    12:00
    KS US Śmigno
    nie odbył się
    Gosłavia Gosławice
  • 10
    16:00
    Pogoria Pogórska Wola
    nie odbył się
    LKS Zgłobice
  • 10
    17:00
    LKS Rzuchowa
    nie odbył się
    WKS Siemiechów
  • 16
    17:00
    LKS Zgłobice
    nie odbył się
    Orzeł Lisia Góra
  • 16
    18:00
    WKS Siemiechów
    nie odbył się
    KS Ryglice
  • 16
    18:00
    Victoria Koszyce Małe
    nie odbył się
    KS Radlna
  • 17
    12:00
    LKS Wierzchosławice-Ostrów
    0
    0
    :
    Pogoria Pogórska Wola
    (anulowany)
  • 17
    17:00
    Gosłavia Gosławice
    0
    0
    :
    LKS Rzuchowa
    (anulowany)
  • 17
    17:00
    Dunajec Mikołajowice
    0
    0
    :
    Olszynka Ołpiny
    (anulowany)
  • 17
    18:00
    LKS Koszyce Wielkie
    0
    0
    :
    KS US Śmigno
    (anulowany)
  • 23
    17:00
    LUKS Skrzyszów
    0
    0
    :
    Dunajec Mikołajowice
    (anulowany)
  • 23
    17:00
    Olszynka Ołpiny
    0
    0
    :
    LKS Zgłobice
    (anulowany)
  • 23
    17:00
    Orzeł Lisia Góra
    0
    0
    :
    LKS Wierzchosławice-Ostrów
    (anulowany)
  • 23
    18:00
    KS Radlna
    0
    0
    :
    WKS Siemiechów
    (anulowany)
  • 24
    16:00
    KS Ryglice
    0
    0
    :
    LKS Rzuchowa
    (anulowany)
  • 24
    17:00
    Pogoria Pogórska Wola
    0
    0
    :
    Victoria Koszyce Małe
    (anulowany)
  • 24
    18:00
    LKS Koszyce Wielkie
    0
    0
    :
    Gosłavia Gosławice
    (anulowany)
  • 30
    17:00
    Gosłavia Gosławice
    0
    0
    :
    KS Ryglice
    (anulowany)
  • 30
    17:00
    LKS Rzuchowa
    0
    0
    :
    KS Radlna
    (anulowany)
  • 30
    17:00
    Victoria Koszyce Małe
    0
    0
    :
    Orzeł Lisia Góra
    (anulowany)
  • 30
    17:00
    LKS Wierzchosławice-Ostrów
    0
    0
    :
    Olszynka Ołpiny
    (anulowany)
  • 30
    17:00
    LKS Zgłobice
    0
    0
    :
    LUKS Skrzyszów
    (anulowany)
  • 30
    18:00
    WKS Siemiechów
    0
    0
    :
    Pogoria Pogórska Wola
    (anulowany)
  • 31
    17:00
    Dunajec Mikołajowice
    0
    0
    :
    KS US Śmigno
    (anulowany)
  • 05
    18:00
    LUKS Skrzyszów
    0
    0
    :
    LKS Wierzchosławice-Ostrów
    (anulowany)
  • 06
    17:00
    Olszynka Ołpiny
    0
    0
    :
    Victoria Koszyce Małe
    (anulowany)
  • 06
    17:00
    Orzeł Lisia Góra
    0
    0
    :
    WKS Siemiechów
    (anulowany)
  • 06
    18:00
    KS Radlna
    0
    0
    :
    KS Ryglice
    (anulowany)
  • 07
    12:00
    KS US Śmigno
    0
    0
    :
    LKS Zgłobice
    (anulowany)
  • 07
    17:00
    Pogoria Pogórska Wola
    0
    0
    :
    LKS Rzuchowa
    (anulowany)
  • 07
    18:00
    LKS Koszyce Wielkie
    0
    0
    :
    Dunajec Mikołajowice
    (anulowany)
  • 10
    18:00
    Gosłavia Gosławice
    0
    0
    :
    KS Radlna
    (anulowany)
  • 10
    18:00
    KS Ryglice
    0
    0
    :
    Pogoria Pogórska Wola
    (anulowany)
  • 10
    18:00
    LKS Rzuchowa
    0
    0
    :
    Orzeł Lisia Góra
    (anulowany)
  • 10
    18:00
    WKS Siemiechów
    0
    0
    :
    Olszynka Ołpiny
    (anulowany)
  • 10
    18:00
    Victoria Koszyce Małe
    0
    0
    :
    LUKS Skrzyszów
    (anulowany)
  • 10
    18:00
    LKS Wierzchosławice-Ostrów
    0
    0
    :
    KS US Śmigno
    (anulowany)
  • 10
    18:00
    LKS Zgłobice
    0
    0
    :
    LKS Koszyce Wielkie
    (anulowany)
  • 13
    17:00
    Olszynka Ołpiny
    0
    0
    :
    LKS Rzuchowa
    (anulowany)
  • 13
    17:00
    Orzeł Lisia Góra
    0
    0
    :
    KS Ryglice
    (anulowany)
  • 14
    12:00
    KS US Śmigno
    0
    0
    :
    Victoria Koszyce Małe
    (anulowany)
  • 14
    17:00
    Dunajec Mikołajowice
    0
    0
    :
    Gosłavia Gosławice
    (anulowany)
  • 14
    17:00
    LUKS Skrzyszów
    0
    0
    :
    WKS Siemiechów
    (anulowany)
  • 14
    17:00
    Pogoria Pogórska Wola
    0
    0
    :
    KS Radlna
    (anulowany)
  • 14
    18:00
    LKS Koszyce Wielkie
    0
    0
    :
    LKS Wierzchosławice-Ostrów
    (anulowany)
  • 20
    17:00
    Gosłavia Gosławice
    0
    0
    :
    Pogoria Pogórska Wola
    (anulowany)
  • 20
    17:00
    KS Radlna
    0
    0
    :
    Orzeł Lisia Góra
    (anulowany)
  • 20
    17:00
    KS Ryglice
    0
    0
    :
    Olszynka Ołpiny
    (anulowany)
  • 20
    17:00
    LKS Rzuchowa
    0
    0
    :
    LUKS Skrzyszów
    (anulowany)
  • 20
    17:00
    WKS Siemiechów
    0
    0
    :
    KS US Śmigno
    (anulowany)
  • 20
    17:00
    Victoria Koszyce Małe
    0
    0
    :
    LKS Koszyce Wielkie
    (anulowany)
  • 20
    17:00
    LKS Zgłobice
    0
    0
    :
    Dunajec Mikołajowice
    (anulowany)