Małopolskie | 4. Liga | małopolska (zachód)
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
69
22.55 %
Zwycięstwa gości
57
18.63 %
Remisy
180
58.82 %

Bramki

Gospodarzy
278
średnia: 0.91
Gości
251
średnia: 0.82

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
51.96%
159 z 306
0.5
48.04%
147 z 306
58.17%
178 z 306
1.5
41.83%
128 z 306
65.69%
201 z 306
2.5
34.31%
105 z 306
76.8%
235 z 306
3.5
23.2%
71 z 306
86.27%
264 z 306
4.5
13.73%
42 z 306
93.14%
285 z 306
5.5
6.86%
21 z 306

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 159 51.96 %
3:0 13 4.25 %
1:0 10 3.27 %
2:0 10 3.27 %
0:1 9 2.94 %
0:3 9 2.94 %
1:1 8 2.61 %
2:2 8 2.61 %
2:1 8 2.61 %
2:3 8 2.61 %
1:3 8 2.61 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:2 7 2.29 %
4:0 7 2.29 %
3:3 5 1.63 %
0:2 5 1.63 %
1:2 4 1.31 %
3:1 4 1.31 %
5:0 3 0.98 %
3:4 2 0.65 %
4:2 2 0.65 %
2:4 2 0.65 %
4:1 2 0.65 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:5 2 0.65 %
0:4 2 0.65 %
1:6 2 0.65 %
4:3 1 0.33 %
1:4 1 0.33 %
5:2 1 0.33 %
5:1 1 0.33 %
2:6 1 0.33 %
0:6 1 0.33 %
1:10 1 0.33 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    228
    80%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    30
    11%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    16
    6%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    11
    4%
  • 24
    11:00
    Clepardia Kraków
    3
    3
    :
    Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
  • 24
    17:00
    LKS Rajsko
    1
    4
    :
    Orzeł Ryczów
  • 24
    17:00
    Skawinka Skawina
    2
    3
    :
    Unia Oświęcim
  • 24
    17:00
    Sokół Kocmyrzów Baranówka
    2
    4
    :
    MKS Trzebinia
  • 24
    17:30
    Dalin Myślenice
    2
    2
    :
    Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
  • 25
    11:00
    Wisła II Kraków
    4
    0
    :
    Beskid Andrychów
  • 25
    17:00
    Czarni Staniątki
    0
    3
    :
    LKS Jawiszowice
  • 28
    11:00
    Wiślanie Jaśkowice
    3
    0
    :
    Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
  • 28
    11:00
    MKS Trzebinia
    2
    1
    :
    Unia Oświęcim
  • 28
    16:00
    LKS Rajsko
    2
    2
    :
    Cracovia II Kraków
  • 28
    16:00
    Skawinka Skawina
    1
    2
    :
    Clepardia Kraków
  • 28
    16:00
    Sokół Kocmyrzów Baranówka
    0
    0
    :
    Beskid Andrychów
  • 28
    16:00
    Dalin Myślenice
    0
    0
    :
    Pcimianka Pcim
  • 29
    11:00
    Wisła II Kraków
    3
    2
    :
    Czarni Staniątki
  • 29
    13:00
    Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
    1
    1
    :
    LKS Jawiszowice
  • 12
    11:00
    Sokół Kocmyrzów Baranówka
    1
    3
    :
    Cracovia II Kraków
  • 12
    11:00
    Wiślanie Jaśkowice
    5
    0
    :
    Clepardia Kraków
  • 12
    11:00
    MKS Trzebinia
    5
    1
    :
    LKS Jawiszowice
  • 12
    13:00
    Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
    0
    3
    :
    Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
  • 12
    15:00
    Skawinka Skawina
    0
    3
    :
    Czarni Staniątki
  • 12
    15:00
    Dalin Myślenice
    2
    2
    :
    Beskid Andrychów
  • 12
    15:00
    Unia Oświęcim
    2
    5
    :
    Orzeł Ryczów
  • 13
    11:00
    Wisła II Kraków
    2
    0
    :
    LKS Rajsko
  • 26
    11:00
    Wiślanie Jaśkowice
    2
    1
    :
    Czarni Staniątki
  • 26
    15:00
    Sokół Kocmyrzów Baranówka
    3
    4
    :
    LKS Rajsko
  • 26
    15:00
    Dalin Myślenice
    1
    1
    :
    Cracovia II Kraków
  • 26
    15:00
    Słomniczanka Słomniki
    1
    0
    :
    Beskid Andrychów
  • 26
    15:00
    MKS Trzebinia
    0
    2
    :
    Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
  • 27
    14:00
    Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
    1
    1
    :
    Clepardia Kraków
  • 27
    14:00
    Orzeł Ryczów
    3
    1
    :
    LKS Jawiszowice
  • 02
    12:00
    Cracovia II Kraków
    1
    0
    :
    Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
  • 02
    14:00
    LKS Jawiszowice
    0
    2
    :
    Wisła II Kraków
  • 02
    14:00
    Beskid Andrychów
    1
    1
    :
    MKS Trzebinia
  • 02
    14:00
    LKS Rajsko
    0
    3
    :
    Wiślanie Jaśkowice
  • 03
    12:00
    Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
    0
    3
    :
    Unia Oświęcim
  • 03
    14:00
    Pcimianka Pcim
    3
    3
    :
    Orzeł Ryczów
  • 03
    14:00
    Skawinka Skawina
    0
    3
    :
    Sokół Kocmyrzów Baranówka
  • 09
    11:00
    Wiślanie Jaśkowice
    4
    0
    :
    Skawinka Skawina
  • 09
    11:00
    Dalin Myślenice
    5
    0
    :
    LKS Rajsko
  • 09
    11:00
    MKS Trzebinia
    0
    1
    :
    Clepardia Kraków
  • 09
    13:00
    Unia Oświęcim
    0
    1
    :
    Beskid Andrychów
  • 09
    13:30
    Sokół Kocmyrzów Baranówka
    2
    0
    :
    Wisła II Kraków
  • 09
    13:30
    LKS Jawiszowice
    2
    3
    :
    Pcimianka Pcim
  • 10
    11:00
    Orzeł Ryczów
    3
    0
    :
    Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
  • 10
    13:30
    Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
    0
    2
    :
    Czarni Staniątki
  • 16
    11:00
    Beskid Andrychów
    2
    2
    :
    Orzeł Ryczów
  • 16
    11:00
    Clepardia Kraków
    1
    3
    :
    Unia Oświęcim
  • 16
    12:00
    Cracovia II Kraków
    2
    0
    :
    MKS Trzebinia
  • 16
    13:00
    LKS Rajsko
    3
    0
    :
    Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
  • 16
    13:30
    Sokół Kocmyrzów Baranówka
    3
    0
    :
    Wiślanie Jaśkowice
  • 17
    12:00
    Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
    3
    2
    :
    LKS Jawiszowice
  • 17
    13:30
    Pcimianka Pcim
    2
    1
    :
    Wisła II Kraków
  • 17
    13:30
    Skawinka Skawina
    0
    3
    :
    Dalin Myślenice
  • 14
    14:00
    Czarni Staniątki
    nie odbył się
    MKS Trzebinia
  • 14
    15:00
    LKS Rajsko
    nie odbył się
    Słomniczanka Słomniki
  • 14
    15:30
    Beskid Andrychów
    nie odbył się
    LKS Jawiszowice
  • 14
    15:30
    Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
    nie odbył się
    Pcimianka Pcim
  • 14
    20:00
    Cracovia II Kraków
    nie odbył się
    Unia Oświęcim
  • 15
    12:00
    Wisła II Kraków
    nie odbył się
    Wiślanie Jaśkowice
  • 15
    15:00
    Sokół Kocmyrzów Baranówka
    nie odbył się
    Dalin Myślenice
  • 15
    15:00
    Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
    nie odbył się
    Skawinka Skawina
  • 15
    18:00
    Clepardia Kraków
    nie odbył się
    Orzeł Ryczów
  • 21
    11:00
    MKS Trzebinia
    nie odbył się
    LKS Rajsko
  • 21
    15:00
    LKS Jawiszowice
    nie odbył się
    Clepardia Kraków
  • 21
    15:00
    Orzeł Ryczów
    nie odbył się
    Cracovia II Kraków
  • 21
    15:00
    Unia Oświęcim
    nie odbył się
    Czarni Staniątki
  • 21
    15:00
    Słomniczanka Słomniki
    nie odbył się
    Skawinka Skawina
  • 21
    15:00
    Dalin Myślenice
    nie odbył się
    Wiślanie Jaśkowice
  • 22
    15:00
    Pcimianka Pcim
    nie odbył się
    Beskid Andrychów
  • 22
    15:00
    Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
    nie odbył się
    Sokół Kocmyrzów Baranówka
  • 22
    15:30
    Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
    nie odbył się
    Wisła II Kraków
  • 28
    11:00
    Wisła II Kraków
    nie odbył się
    Dalin Myślenice
  • 28
    12:00
    Cracovia II Kraków
    nie odbył się
    LKS Jawiszowice
  • 28
    14:00
    Czarni Staniątki
    nie odbył się
    Orzeł Ryczów
  • 28
    15:00
    Sokół Kocmyrzów Baranówka
    nie odbył się
    Słomniczanka Słomniki
  • 28
    15:00
    LKS Rajsko
    nie odbył się
    Unia Oświęcim
  • 28
    16:00
    Wiślanie Jaśkowice
    nie odbył się
    Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
  • 28
    16:00
    Skawinka Skawina
    nie odbył się
    MKS Trzebinia
  • 28
    16:00
    Beskid Andrychów
    nie odbył się
    Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
  • 29
    14:00
    Clepardia Kraków
    nie odbył się
    Pcimianka Pcim
  • 04
    11:00
    MKS Trzebinia
    nie odbył się
    Sokół Kocmyrzów Baranówka
  • 04
    15:00
    Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
    nie odbył się
    Dalin Myślenice
  • 04
    16:30
    Beskid Andrychów
    nie odbył się
    Wisła II Kraków
  • 04
    16:30
    Słomniczanka Słomniki
    nie odbył się
    Wiślanie Jaśkowice
  • 05
    15:00
    LKS Jawiszowice
    nie odbył się
    Czarni Staniątki
  • 05
    16:00
    Orzeł Ryczów
    nie odbył się
    LKS Rajsko
  • 05
    16:00
    Unia Oświęcim
    nie odbył się
    Skawinka Skawina
  • 05
    16:30
    Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
    nie odbył się
    Clepardia Kraków
  • 05
    16:30
    Pcimianka Pcim
    nie odbył się
    Cracovia II Kraków
  • 09
    18:00
    Clepardia Kraków
    nie odbył się
    Beskid Andrychów
  • 10
    18:00
    Wiślanie Jaśkowice
    nie odbył się
    MKS Trzebinia
  • 11
    ?:?
    Wisła II Kraków
    nie odbył się
    Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
  • 11
    ?:?
    Cracovia II Kraków
    nie odbył się
    Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
  • 11
    11:00
    LKS Rajsko
    nie odbył się
    LKS Jawiszowice
  • 11
    13:00
    Dalin Myślenice
    nie odbył się
    Słomniczanka Słomniki
  • 11
    17:00
    Unia Oświęcim
    nie odbył się
    Sokół Kocmyrzów Baranówka
  • 12
    15:00
    Skawinka Skawina
    nie odbył się
    Orzeł Ryczów
  • 12
    15:00
    Czarni Staniątki
    nie odbył się
    Pcimianka Pcim
  • 18
    11:00
    Clepardia Kraków
    nie odbył się
    Wisła II Kraków
  • 18
    11:00
    MKS Trzebinia
    nie odbył się
    Dalin Myślenice
  • 18
    16:30
    Orzeł Ryczów
    nie odbył się
    Sokół Kocmyrzów Baranówka
  • 18
    17:00
    Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
    nie odbył się
    Czarni Staniątki
  • 18
    17:00
    Unia Oświęcim
    nie odbył się
    Wiślanie Jaśkowice
  • 18
    17:00
    Słomniczanka Słomniki
    nie odbył się
    Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
  • 19
    16:00
    Beskid Andrychów
    nie odbył się
    Cracovia II Kraków
  • 19
    16:30
    Pcimianka Pcim
    nie odbył się
    LKS Rajsko
  • 19
    16:30
    LKS Jawiszowice
    nie odbył się
    Skawinka Skawina
  • 25
    ?:?
    Cracovia II Kraków
    nie odbył się
    Clepardia Kraków
  • 25
    16:00
    Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
    nie odbył się
    MKS Trzebinia
  • 25
    16:00
    Dalin Myślenice
    nie odbył się
    Unia Oświęcim
  • 25
    16:00
    Czarni Staniątki
    nie odbył się
    Beskid Andrychów
  • 25
    17:00
    Wiślanie Jaśkowice
    nie odbył się
    Orzeł Ryczów
  • 26
    11:00
    Wisła II Kraków
    nie odbył się
    Słomniczanka Słomniki
  • 26
    15:00
    Skawinka Skawina
    nie odbył się
    Pcimianka Pcim
  • 26
    16:00
    Sokół Kocmyrzów Baranówka
    nie odbył się
    LKS Jawiszowice
  • 26
    17:00
    LKS Rajsko
    nie odbył się
    Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
  • 02
    ?:?
    Cracovia II Kraków
    nie odbył się
    Wisła II Kraków
  • 02
    11:00
    Clepardia Kraków
    nie odbył się
    Czarni Staniątki
  • 02
    11:00
    MKS Trzebinia
    nie odbył się
    Słomniczanka Słomniki
  • 02
    17:00
    Beskid Andrychów
    nie odbył się
    LKS Rajsko
  • 02
    17:00
    Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
    nie odbył się
    Skawinka Skawina
  • 02
    17:00
    Orzeł Ryczów
    nie odbył się
    Dalin Myślenice
  • 02
    17:00
    Unia Oświęcim
    nie odbył się
    Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
  • 03
    16:30
    Pcimianka Pcim
    nie odbył się
    Sokół Kocmyrzów Baranówka
  • 03
    16:30
    LKS Jawiszowice
    nie odbył się
    Wiślanie Jaśkowice
  • 09
    11:00
    Słomniczanka Słomniki
    nie odbył się
    Unia Oświęcim
  • 09
    16:00
    Dalin Myślenice
    nie odbył się
    LKS Jawiszowice
  • 09
    16:00
    LKS Rajsko
    nie odbył się
    Clepardia Kraków
  • 09
    17:00
    Wiślanie Jaśkowice
    nie odbył się
    Pcimianka Pcim
  • 09
    17:00
    Sokół Kocmyrzów Baranówka
    nie odbył się
    Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
  • 09
    17:00
    Czarni Staniątki
    nie odbył się
    Cracovia II Kraków
  • 10
    11:00
    Wisła II Kraków
    nie odbył się
    MKS Trzebinia
  • 10
    14:00
    Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
    nie odbył się
    Orzeł Ryczów
  • 10
    15:00
    Skawinka Skawina
    nie odbył się
    Beskid Andrychów
  • 13
    ?:?
    Cracovia II Kraków
    nie odbył się
    LKS Rajsko
  • 13
    17:00
    Unia Oświęcim
    nie odbył się
    MKS Trzebinia
  • 13
    17:30
    Beskid Andrychów
    nie odbył się
    Sokół Kocmyrzów Baranówka
  • 13
    17:30
    Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
    nie odbył się
    Wiślanie Jaśkowice
  • 13
    17:30
    Pcimianka Pcim
    nie odbył się
    Dalin Myślenice
  • 13
    17:30
    LKS Jawiszowice
    nie odbył się
    Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
  • 13
    17:30
    Orzeł Ryczów
    nie odbył się
    Słomniczanka Słomniki
  • 13
    18:00
    Czarni Staniątki
    nie odbył się
    Wisła II Kraków
  • 13
    18:00
    Clepardia Kraków
    nie odbył się
    Skawinka Skawina
  • 16
    11:00
    MKS Trzebinia
    nie odbył się
    Orzeł Ryczów
  • 16
    11:00
    Dalin Myślenice
    nie odbył się
    Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
  • 16
    11:00
    Wiślanie Jaśkowice
    nie odbył się
    Beskid Andrychów
  • 16
    17:00
    Słomniczanka Słomniki
    nie odbył się
    LKS Jawiszowice
  • 16
    17:00
    Sokół Kocmyrzów Baranówka
    nie odbył się
    Clepardia Kraków
  • 16
    17:00
    Skawinka Skawina
    nie odbył się
    Cracovia II Kraków
  • 16
    17:00
    LKS Rajsko
    nie odbył się
    Czarni Staniątki
  • 17
    11:00
    Wisła II Kraków
    0
    0
    :
    Unia Oświęcim
    (anulowany)
  • 17
    14:00
    Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
    0
    0
    :
    Pcimianka Pcim
    (anulowany)
  • 23
    ?:?
    Cracovia II Kraków
    nie odbył się
    Sokół Kocmyrzów Baranówka
  • 23
    17:00
    LKS Rajsko
    nie odbył się
    Wisła II Kraków
  • 23
    17:00
    Czarni Staniątki
    nie odbył się
    Skawinka Skawina
  • 23
    17:00
    Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
    nie odbył się
    Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
  • 23
    18:00
    Beskid Andrychów
    nie odbył się
    Dalin Myślenice
  • 23
    18:00
    Orzeł Ryczów
    nie odbył się
    Unia Oświęcim
  • 24
    11:00
    Clepardia Kraków
    nie odbył się
    Wiślanie Jaśkowice
  • 24
    16:30
    Pcimianka Pcim
    nie odbył się
    Słomniczanka Słomniki
  • 24
    17:00
    LKS Jawiszowice
    nie odbył się
    MKS Trzebinia
  • 30
    11:00
    MKS Trzebinia
    nie odbył się
    Pcimianka Pcim
  • 30
    11:00
    Słomniczanka Słomniki
    nie odbył się
    Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
  • 30
    17:00
    Unia Oświęcim
    nie odbył się
    LKS Jawiszowice
  • 30
    17:00
    Dalin Myślenice
    nie odbył się
    Clepardia Kraków
  • 30
    17:00
    Wiślanie Jaśkowice
    nie odbył się
    Cracovia II Kraków
  • 30
    17:00
    Sokół Kocmyrzów Baranówka
    nie odbył się
    Czarni Staniątki
  • 30
    17:00
    Skawinka Skawina
    nie odbył się
    LKS Rajsko
  • 31
    11:00
    Wisła II Kraków
    nie odbył się
    Orzeł Ryczów
  • 31
    17:00
    Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
    nie odbył się
    Beskid Andrychów
  • 03
    ?:?
    Cracovia II Kraków
    nie odbył się
    Dalin Myślenice
  • 03
    17:30
    LKS Rajsko
    nie odbył się
    Sokół Kocmyrzów Baranówka
  • 03
    17:30
    Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
    nie odbył się
    MKS Trzebinia
  • 03
    17:30
    Pcimianka Pcim
    nie odbył się
    Unia Oświęcim
  • 03
    18:00
    Skawinka Skawina
    nie odbył się
    Wisła II Kraków
  • 03
    18:00
    Czarni Staniątki
    nie odbył się
    Wiślanie Jaśkowice
  • 03
    18:00
    Clepardia Kraków
    nie odbył się
    Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
  • 03
    18:00
    Beskid Andrychów
    nie odbył się
    Słomniczanka Słomniki
  • 03
    18:00
    LKS Jawiszowice
    nie odbył się
    Orzeł Ryczów
  • 06
    11:00
    MKS Trzebinia
    nie odbył się
    Beskid Andrychów
  • 06
    17:00
    Unia Oświęcim
    nie odbył się
    Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
  • 06
    17:00
    Słomniczanka Słomniki
    nie odbył się
    Clepardia Kraków
  • 06
    17:00
    Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
    nie odbył się
    Cracovia II Kraków
  • 06
    17:00
    Dalin Myślenice
    nie odbył się
    Czarni Staniątki
  • 06
    17:00
    Wiślanie Jaśkowice
    nie odbył się
    LKS Rajsko
  • 06
    17:00
    Sokół Kocmyrzów Baranówka
    nie odbył się
    Skawinka Skawina
  • 06
    18:00
    Orzeł Ryczów
    nie odbył się
    Pcimianka Pcim
  • 07
    11:00
    Wisła II Kraków
    nie odbył się
    LKS Jawiszowice
  • 13
    ?:?
    Wisła II Kraków
    nie odbył się
    Sokół Kocmyrzów Baranówka
  • 13
    ?:?
    Cracovia II Kraków
    nie odbył się
    Słomniczanka Słomniki
  • 13
    11:00
    Clepardia Kraków
    nie odbył się
    MKS Trzebinia
  • 13
    17:00
    LKS Rajsko
    nie odbył się
    Dalin Myślenice
  • 13
    17:30
    Skawinka Skawina
    nie odbył się
    Wiślanie Jaśkowice
  • 13
    17:30
    Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
    nie odbył się
    Orzeł Ryczów
  • 13
    18:00
    Beskid Andrychów
    nie odbył się
    Unia Oświęcim
  • 14
    16:30
    Pcimianka Pcim
    nie odbył się
    LKS Jawiszowice
  • 14
    17:00
    Czarni Staniątki
    nie odbył się
    Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
  • 20
    17:00
    Wisła II Kraków
    0
    0
    :
    Pcimianka Pcim
    (anulowany)
  • 20
    17:00
    LKS Jawiszowice
    0
    0
    :
    Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
    (anulowany)
  • 20
    17:00
    Orzeł Ryczów
    0
    0
    :
    Beskid Andrychów
    (anulowany)
  • 20
    17:00
    Unia Oświęcim
    0
    0
    :
    Clepardia Kraków
    (anulowany)
  • 20
    17:00
    MKS Trzebinia
    0
    0
    :
    Cracovia II Kraków
    (anulowany)
  • 20
    17:00
    Słomniczanka Słomniki
    0
    0
    :
    Czarni Staniątki
    (anulowany)
  • 20
    17:00
    Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
    0
    0
    :
    LKS Rajsko
    (anulowany)
  • 20
    17:00
    Dalin Myślenice
    0
    0
    :
    Skawinka Skawina
    (anulowany)
  • 20
    17:00
    Wiślanie Jaśkowice
    0
    0
    :
    Sokół Kocmyrzów Baranówka
    (anulowany)