Zmiany w klubowych kadrach 2020


  • Albatros Jaśkowice

    Adach Kamil

  • Apis Jędrzychowice

    Podwalny Marcin

  • Apis Jędrzychowice

    Buzała Damian

  • Bazalt Piotrowice

    Stępień Wojciech

  • Bazalt Piotrowice

    Wojda Michał

  • Bazalt Piotrowice

    Kasprzycki Dawid

  • Bazalt Piotrowice

    Lewandowski Mariusz

  • Błękitni Chwalimierz

    Stopczyński Dominik

  • Błękitni Kościelec

    Kwaśniewski Damian

  • Błękitni Kościelec

    Kułacz Michał

  • Błękitni Kościelec

    Duda Jan

  • Błękitni Kościelec

    Chabecki Janusz

  • Błękitni Niedźwiedź

    Osiecki Damian

  • Błękitni Niedźwiedź

    Biały Dominik

  • Błękitni Studniska Dolne

    Matusewicz Jacek

  • Błysk Kuźniczysko

    Bucki Rafał

  • Bór Oborniki Śląskie

    Stangret Józef

  • Bresna Brzeźno

    Uść Ernest

  • Burza Chwalibożyce

    Kolano Adrian

  • Burza Gołaczów

    Grudzień Maciej

  • Chojnowianka Chojnów

    Romanek Łukasz

  • Cis Brzeźnica

    Bilski Norbert

  • Cukrownik Pszenno

    Jóźwiak Waldemar

  • Czarni Chrząstawa

    Bouslama Adile

  • Czarni Chrząstawa

    Abdul ghaffar Abdul rehman

  • Czarni Sobocisko

    Rogowski Krzysztof

  • Dabro-Bau Makowice

    Podgórski Maciej

  • Dabro-Bau Makowice

    Kucharski Damian

  • Dąb Stowarzyszenie Siedliska

    Kościelny Dominik

  • Darbor Bolesławice

    Kopacz Szymon

  • Darbor Bolesławice

    Bieniasz Marcin

  • Delta Słupice

    Piwowarczyk Michał

  • Dolpasz Skokowa

    Kalinowski Błażej

  • Dragon Jaczów

    Kukla Patryk

  • Dragon Jaczów

    Adach Jakub

  • Dromex Piersno

    Rajczakowski Łukasz

  • Dromex Piersno

    Jasiński Maciej

  • Fenix Pielgrzymka

    Garliński Wojciech

  • Fenix Pielgrzymka

    Siwiński Artur

  • Fortuna Obora

    Kacperski Michał

  • GKS Iwiny

    Pełech Mateusz

  • GKS Kobierzyce

    Hylewicz Konrad

  • GKS Kobierzyce

    Kowalski Kamil

  • GKS Kobierzyce

    Killich Bartosz

  • GOKiS Kąty Wrocławskie

    Kowalczyk Maciej

  • Górnik Wałbrzych

    Rzeszotko Patryk

  • Grom Witków

    Depta Remigiusz

  • Grom Witków

    Pitura Wojciech

  • Gwardia Białołęka

    Kucner Michał

  • Herosi Stary Wołów

    Gajewski Dariusz

  • Huragan Olszany

    Gielata Robert

  • Hutnik Szczytna

    Domagała Aleksander

  • Iskra Kochlice

    Kuratewicz Konrad

  • Iskra Księginice

    Kędziora Kacper

  • Iskra Wabienice

    Bęben Patryk

  • Iskra Wabienice

    Bęben Przemysław

  • Iskra Wabienice

    Grzybek Adam

  • Karolina Jaworzyna Śląska

    Salamon Patryk

  • Kłos Laski

    Dudzic Paweł

  • Kłos Laski

    Kędzierski Radosław

  • Kolejarz Miłkowice

    Freidenberg Kacper

  • Kozhukhar Serhii

    Konfeks Legnica
  • Krokus Kwiatkowice

    Szymański Piotr

  • Krokus Kwiatkowice

    Friska Dariusz

  • KS Krościna Wielka

    Bonke Paweł

  • KS Piotrkowice

    Urbaniak Mateusz

  • KS Żórawina

    Stach Sebastian

  • KS Żórawina

    Stankiewicz Bartłomiej

  • KS Żórawina

    Brusiło Michał

  • KS Żórawina

    Kolano Kamil

  • KS Żórawina

    Leszczyński Michał

  • KS Żórawina

    Kotoski Łukasz

  • KS Żórawina

    Ryng Maciej

  • Kwarcyt Jegłowa

    Długosz Patyrk

  • Kwarc Pisarzowice

    Adamczyk Kornel

  • LKS Bierkowice

    Wierzbicki Sylwester

  • LKS Brożec

    Kwiatkowski Patryk

  • LKS Brożec

    Kubiak Kamil

  • LKS Brożec

    Trzynoga Karol

  • LKS Brożec

    Kubiak Tomasz

  • LKS Brożec

    Zawisza Kamil

  • LKS Bystrzyca Górna

    Trzyna Tomasz

  • LKS Chełmiec

    Dziubakowski Mateusz

  • LKS Chełmiec

    Wybraniec Patryk

  • LKS Chełmiec

    Skibiński Szymon

  • Arka Trzebnice

    Wierzgała Mateusz

    LZS Biała
  • LZS Biała

    Zatwarnicki Patryk

  • LZS Brzeźnik

    Tokicz Łukasz

  • LZS Brzeźnik

    Piwowar Kacper

  • LZS Zachowice

    Borkowski Tomasz

  • LZS Zaręba

    Gustafiak Artur

  • LZS Zaręba

    Lutomski Daniel

  • LZS Zaręba

    Kustra Przemysław

  • LZS Zaręba

    Kuligowski Adam

  • LZS Zaręba

    Wójtowicz Krystian

  • Mieszko Ruszowice

    Lewandowski Marcin

  • MKP Wołów

    Miłkowski Kamil

  • Moto Jelcz Oława

    Kohut Rafał

  • Nysa Zgorzelec

    Siłakowski Tomasz

  • Nysa Zgorzelec

    Grajek Mateusz

  • Odra Chobienia

    Kaźmirek Tomasz

  • Odra Chobienia

    Zdobylak Kacper

  • Odra Chobienia

    Kaszkur Kamil

  • Odra Grodziec Mały

    Kłonowski Janusz

  • Odra Lubiąż

    Paciorek Zenon

  • Ognisko Przeworno

    Bandura Bartłomiej

  • Ognisko Przeworno

    Smalec Dominik

  • Ognisko Przeworno

    Słowik Krystian

  • Olimpia Godzięcin

    Praczyk Krystian

  • Olimpia Podgaj

    Mularczyk Piotr

  • Olimpia Podgaj

    Wandzel Radosław

  • Orkan Szczedrzykowice

    Kijewski Mateusz

  • Orkan Szczedrzykowice

    Medyński Dominik

  • Orkan Szczedrzykowice

    Zasadni Maciej

  • Orkan Szczedrzykowice

    Kołbuc Mateusz

  • Orla Wąsosz

    Bicz Bartosz

  • Orla Wąsosz

    Łuszczewski Igor

  • Hutnik Pieńsk

    Wojdak Marcin

    Orliki/Oldboys Gmina Węgliniec
  • Orlik Okmiany

    Cichoń Konrad

  • Orzeł Mąkolno

    Kliś Marcel

  • Orzeł Mikołajowice

    Bazan Piotr

  • Orzeł Pawłowice Wrocław

    Majchrzak Jakub

  • Orzeł Prusice

    Wąsek Grzegorz

  • Orzeł Ząbkowice Śląskie

    Gralec Maksymilian

  • Orzeł Zagrodno

    Kuboń Konrad

  • Perła Węgrów

    Karczewski Damian

  • Piasek Potworów

    Dębowski Mateusz

  • Piast Nadolice

    Dieiev Vitalii

  • Piast Nowa Ruda

    Filipczak Jakub

  • Piast Zawidów

    Baranek Tomasz

  • Platan Siedlce

    Mokrzycki Piotr

  • Platan Siedlce

    Najdek Patryk

  • Platan Siedlce

    Dobrakowski Marcel

  • Platan Siedlce

    Bihuniak Adrian

  • Platan Siedlce

    Burdzy Wiktor

  • Platan Siedlce

    Podniżny Bartosz

  • Platan Siedlce

    Engel Michał

  • Platan Siedlce

    Binkowski Jakub

  • Platan Siedlce

    Manecki-sługocki Aleksander

  • Platan Siedlce

    Górnicki Patryk

  • Platan Siedlce

    Goś Mateusz

  • Platan Siedlce

    Kałużny Marcel

  • Platan Siedlce

    Błaszczyk Adrian

  • Jasiński Kamil

    Płomień Krośnice
  • Smoczyk Bartosz

    Płomień Krośnice
  • Płomień Nowa Wieś Grodziska

    Kapral Kacper

  • Pogoń Góra

    Kiernicki Rafał

  • Pogoń Góra

    Bator Miłosz

  • Pogoń Markocice

    Ludwik Łukasz

  • Pogoń Markocice

    Berezowski Wojciech

  • Pogoń Oleśnica

    Łada Jerzy

  • Pogoń Oleśnica

    Balcerzak Filip

  • Pogoń Pieszyce

    Gucwa Jakub

  • Polonia Godzikowice

    Orzechowski Pawel

  • Polonia Środa Śląska

    Dragon Piotr

  • Polonia Środa Śląska

    Rus Paweł

  • Polonia/Stal Świdnica

    De souza barros Edil

  • Polonia Trzebnica

    Banasik Jakub

  • Polonia Trzebnica

    Madej Cezary

  • Rapid Domaniów

    Lubecki Emil

  • Moto Jelcz Oława

    Zieliński Lucjan

    Skra Częstochowa
  • Słowianin Wolibórz

    Korotusz Patryk

  • Sokół II Wielka Lipa

    Kokociński Marcin

  • Sokół Krzywa

    Urszulak Mateusz

  • Sokół Niechlów

    Fila Kacper

  • Sokół Ujeździec Mały

    Bundziów Patryk

  • Sokół Wielka Lipa

    Ławniczak Kamil

  • Sparta Grębocice

    Dobrakowski Mateusz

  • Sparta Grębocice

    Rybak Maciej

  • Sparta Oleszna

    Orfin Bartosz

  • Sparta Przedmoście

    Szymczak Marcin

  • Sparta Przedmoście

    Jóźwiak Paweł

  • Sparta Wszemirów

    Ośmiałowski Bartłomiej

  • Tarant Krzyżowice

    Skowroński Patryk

  • Tarnovia Tarnów

    Szela Patryk

  • Tarnovia Tarnów

    Rogowski Paweł

  • Tarnovia Tarnów

    Jeł Mateusz

  • Tarnovia Tarnów

    Dudek Paweł

  • Tarnovia Tarnów

    Miszkiewicz Dawid

  • Pogoń Świerzawa

    Jasnoch Jakub

    Tatra Krzeniów
  • Tęcza Kwietno

    Majkowski Krystian

  • Unia Bardo

    Dymek Kamil

  • Venus Nowice

    Gładysz Mateusz

  • Victoria Niemstów

    Sikora Dawid

  • Victoria Orzeszków

    Matkowski Michał

  • Wicher Domasław

    Laszczak Damian

  • Wicher Domasław

    Dul Mateusz

  • Wieża Rudnica

    Piasek Kacper

  • WKS II Wierzbice

    Harapin Szymon

  • WKS Wierzbice

    Wołkanowski Kacper

  • Włókniarz Głuszyca

    Kmieć Tomasz

  • Zachód Sobótka

    Koterba Miłosz

  • Zachód Sobótka

    Januszewicz Dawid

  • Zalesie Wójcice

    Jabłoński Jakub

  • Zamek Kamieniec Ząbkowicki

    Gerlach Marcin

  • Zieloni Mokrzeszów

    Rogowski Marceli

  • Zjednoczeni Łowęcice

    Batra Sumit

  • Zjednoczeni Ścinawka Średnia

    Niechaj Michał

  • Zjednoczeni Szczepanów

    Bartkiewicz Patryk

  • Zjednoczeni Szczepanów

    Kulas Franciszek

  • Zjednoczeni Szczepanów

    Vilkhovetskyi Vasyl

  • Zjednoczeni Szczepanów

    Radzik Dawid

  • Zorza Pęgów

    Matusiak Kordian

  • Zryw Bratków

    Marciniak Mateusz

  • Zryw Gola Świdnicka

    Pikos Adrian

  • Zryw Kłębanowice

    Cerolewicz Jakub