Zmiany w klubowych kadrach 2020


  • Kamiński Bartosz

    Biali Sądów
  • Błękitni II Stargard

    Białek Nikodem

    Błękitni II Stargard
  • Błaż Kacper

    Biali Sądów
  • Ćwiek Marcin

    Biali Sądów
  • Garbicz Dawid

    Biali Sądów
  • Gicewicz Grzegorz

    Biali Sądów
  • Inczewski Sebastian

    Biali Sądów
  • Kmieć Marcel

    Biali Sądów
  • Korcz Mariusz

    Biali Sądów
  • Mazurek Rafał

    Biali Sądów
  • Nawrocki Marcel

    Biali Sądów
  • Nitecki Marcin

    Biali Sądów
  • Pabich Grzegorz

    Biali Sądów
  • Piekarek Mateusz

    Biali Sądów
  • Pustelnik Tomasz`

    Biali Sądów
  • Rybka Mateusz

    Biali Sądów
  • Serafin Sebastian

    Biali Sądów
  • Surdacki Sebastian

    Biali Sądów
  • Świercz Michał

    Biali Sądów
  • Wójcik Krystian

    Biali Sądów
  • Bieńko Kacper

    Błękitni II Stargard
  • Grzeszczak Wiktor

    Błękitni II Stargard
  • Gwóźdź Olaf

    Błękitni II Stargard
  • Jałoszyński Paweł

    Błękitni II Stargard
  • Kacprzyk Wojciech

    Błękitni II Stargard
  • Koczorowski Jakub

    Błękitni II Stargard
  • Krzewicki Adam

    Błękitni II Stargard
  • Lipski Jakub

    Błękitni II Stargard
  • Lis Dominik

    Błękitni II Stargard
  • Onyszczuk Michał

    Błękitni II Stargard
  • Popiołek Norbert

    Błękitni II Stargard
  • Skwirut Marcel

    Błękitni II Stargard
  • Waszyński Sebastian

    Błękitni II Stargard
  • Bednarski Paweł

    Błękitni II Stargard
  • Błękitni II Stargard

    Bertyński Bartosz

    Błękitni II Stargard
  • Błękitni II Stargard

    Sobczyk Kacper

    Błękitni II Stargard
  • Mazur Eryk

    Polonia Płoty
  • Błękitni II Stargard

    Nowak Mateusz

    Błękitni II Stargard
  • Antczak Tomasz

    Iskierka Szczecin
  • Groński Gracjan

    Kluczevia Stargard
  • Konopski Marcin

    Błękitni II Stargard
  • Pelikan Paweł

    Błękitni II Stargard
  • Purczyński Tomasz

    Błękitni II Stargard
  • Sawczak Jakub

    Błękitni II Stargard
  • Gajda Robert

    Błękitni II Stargard
  • Grzelak Maciej

    Błękitni II Stargard
  • Piskorz Jarosław

    Błękitni II Stargard
  • Szczeciński Sławomir

    Błękitni II Stargard
  • Zdunek Bartłomiej

    Błękitni II Stargard
  • Hutnik Szczecin

    Białek Bartłomiej

    Chemik Police
  • Bałtyk Koszalin

    Kramarz Łukasz

    Darłovia Darłowo
  • Kaźmierczak Oskar

    Darłovia Darłowo
  • Szopiński Tomasz

    Darłovia Darłowo
  • Darłovia Darłowo

    Prędki Grzegorz

  • Darłovia Darłowo

    Michalski Kamil

  • Darłovia Darłowo

    Wasilewski Dawid

  • Darłovia Darłowo

    Otowski Dominik

  • Kop-ostrowski Filip

    Gryf Kamień Pomorski
  • Kurka Borys

    Gryf Kamień Pomorski
  • Nowacki Jakub

    Gryf Kamień Pomorski
  • Rogowski Bartosz

    Gryf Kamień Pomorski
  • Siekierski Bartosz

    Gryf Kamień Pomorski
  • Tolstiak Mykhailo

    Gryf Kamień Pomorski
  • Gryf Kamień Pomorski

    Benedyczak Ireneusz

  • Gryf Kamień Pomorski

    Daroszewski Filip

  • Gryf Kamień Pomorski

    Wanagiel Paweł

  • Gryf Kamień Pomorski

    Kłoda Norbert

  • Gryf Kamień Pomorski

    Kacperek Kamil

  • Gryf Kamień Pomorski

    Neumann Norbert

  • Gryf Kamień Pomorski

    Wróbel Mateusz

  • Gryf Kamień Pomorski

    Szczęsny Bartłomiej

  • Gryf Kamień Pomorski

    Dąbrowski Alan

  • Gryf Kamień Pomorski

    Matysiak Jakub

  • Pogoń II Szczecin

    Nagel Sebastian

    Gryf Kamień Pomorski
  • Chemik Police

    Szewczykowski Paweł

    Hutnik Szczecin
  • Chemik Police

    Janicki Michał

    Hutnik Szczecin
  • Chemik Police

    Odlanicki-poczobut Paweł

    Hutnik Szczecin
  • Hutnik Szczecin

    Kruk Grzegorz

    Hutnik Szczecin
  • Hutnik Szczecin

    Sugahara Toa

    Hutnik Szczecin
  • Graużul Damian

    Hutnik Szczecin
  • Podgórski Marcel

    Hutnik Szczecin
  • Hutnik Szczecin

    Chodorowski Adrian

  • Piz Sebastian

    Hutnik Szczecin
  • Maślewski Damian

    Hutnik Szczecin
  • Woźniak Konrad

    Hutnik Szczecin
  • Hutnik Szczecin

    Walles Adam

  • Hutnik Szczecin

    Kronkowski Adrian

  • Hutnik Szczecin

    Adamczyk Kamil

  • Hutnik Szczecin

    Hajdukiewicz Marek

  • Hutnik Szczecin

    Aleksandrowicz Łukasz

  • Hutnik Szczecin

    Miązek Paweł

  • Hutnik Szczecin

    Prokopiak Jakub

  • Hutnik Szczecin

    Woś Szymon

  • Hutnik Szczecin

    Kozłowski Adam

  • Hutnik Szczecin

    Jarecki Patryk

  • Hutnik Szczecin

    Jerzak Bartosz

  • Hutnik Szczecin

    Prokop Vitalii

  • Hutnik Szczecin

    Przebinda Patryk

  • Świt Szczecin

    Konopski Filip

    Hutnik Szczecin
  • Pałka Patryk

    Ina Goleniów
  • Sobański Patryk

    Ina Goleniów
  • Giec Mateusz

    Ina Goleniów
  • Ina Goleniów

    Borek Wojciech

  • Ina Goleniów

    Kominek Patryk

  • Ina Goleniów

    Bulanda Rafał

  • Ina Goleniów

    Gil Radosław

  • Ina Goleniów

    Borek Maksymilian

  • Ina Goleniów

    Brzozowski Michał

  • Ina Goleniów

    Kozak Łukasz

  • Ina Goleniów

    Drapikowski Dawid

  • Ina Goleniów

    Gajek Dawid

  • Ina Goleniów

    Głowacki Piotr

  • Ina Goleniów

    Kushnir Denys

  • Żyła Konrad

    Iskierka Szczecin
  • Iskierka Szczecin

    Tarnowski Marcel

  • Górski Karol

    Iskierka Szczecin
  • Olejnik Paweł

    Iskierka Szczecin
  • Sitko Marcel

    Iskierka Szczecin
  • Stosio Przemysław

    Iskierka Szczecin
  • Iskierka Szczecin

    Biwan Piotr

  • Iskierka Szczecin

    Ulanicki Dariusz

  • Iskierka Szczecin

    Hanke Patryk

  • Iskierka Szczecin

    Bąba Filip

  • Iskierka Szczecin

    Kitagawa Takaya

  • Iskierka Szczecin

    Suzuki Ryuta

  • Chmielewski Hubert

    Kluczevia Stargard
  • Banach Dawid

    Kluczevia Stargard
  • Bartkowiak Michał

    Kluczevia Stargard
  • Bartoszyński Kamil

    Kluczevia Stargard
  • Bednarski Mateusz

    Kluczevia Stargard
  • Dura Oskar

    Kluczevia Stargard
  • Górski Patryk

    Kluczevia Stargard
  • Kościukiewicz Artur

    Kluczevia Stargard
  • Królak Tomasz

    Kluczevia Stargard
  • Magnuski Michał

    Kluczevia Stargard
  • Magnuski Grzegorz

    Kluczevia Stargard
  • Nowicki Mariusz

    Kluczevia Stargard
  • Rdzeń Łukasz

    Kluczevia Stargard
  • Surma Radosław

    Kluczevia Stargard
  • Surma Piotr

    Kluczevia Stargard
  • Szczygielski Patryk

    Kluczevia Stargard
  • Ufnal Marek

    Kluczevia Stargard
  • Wiśniewski Wiktor

    Kluczevia Stargard
  • Wolski Przemysław

    Kluczevia Stargard
  • Wróbel Dawid

    Kluczevia Stargard
  • Wrzeszcz Seweryn

    Kluczevia Stargard
  • Zima Dominik

    Kluczevia Stargard
  • Chemik Police

    Rechtziegel Oskar

    Lech Czaplinek
  • Witczak Jakub

    Lech Czaplinek
  • Kacianowski Piotr

    Lech Czaplinek
  • Handel Jarosław

    Lech Czaplinek
  • Pacyk Adrian

    Lech Czaplinek
  • Szafarz Igor

    Lech Czaplinek
  • Urkiel Łukasz

    Lech Czaplinek
  • Kuzio Jakub

    Lech Czaplinek
  • Bakiewicz Sławomir

    Lech Czaplinek
  • Gałosz Damian

    Lech Czaplinek
  • Krasoń Mateusz

    Lech Czaplinek
  • Lutyński Kacper

    Lech Czaplinek
  • Wasyłyszyn Wiktor

    Lech Czaplinek
  • Babiak Bartłomiej

    Lech Czaplinek
  • Czarnecki Maciej

    Lech Czaplinek
  • Górniak Maciej

    Lech Czaplinek
  • Kibitlewski Piotr

    Lech Czaplinek
  • Kibitlewski Paweł

    Lech Czaplinek
  • Kowalczyk Patryk

    Lech Czaplinek
  • Krzemień Jakub

    Lech Czaplinek
  • Resiak Marcin

    Lech Czaplinek
  • Sobol Dawid

    Lech Czaplinek
  • Szpakowski Kacper

    Lech Czaplinek
  • Tomczak Tomasz

    Lech Czaplinek
  • Woźniak Bartłomiej

    Lech Czaplinek
  • Gwardia Koszalin

    Dubielewicz Marcin

    Leśnik Manowo
  • Gwardia Koszalin

    Kowalczyk Wojciech

    Leśnik Manowo
  • Leśnik Manowo

    Ciapciński Mateusz

    Leśnik Manowo
  • Leśnik Manowo

    Rudziński Kacper

    Leśnik Manowo
  • Leśnik Manowo

    Bać Cezary

    Leśnik Manowo
  • Leśnik Manowo

    Sulima Piotr

    Leśnik Manowo
  • Leśnik Manowo

    Bohuszewicz-słuszniak Oskar

    Leśnik Manowo
  • Leśnik Manowo

    Gniadek Krystian

    Leśnik Manowo
  • MKP Szczecinek

    Kozioł Patryk

    MKP Szczecinek
  • Maciukajć Bartłomiej

    Leśnik Manowo
  • Łosowski Jacek

    Leśnik Manowo
  • Ciapciński Michał

    Leśnik Manowo
  • Mamak Adrian

    Leśnik Manowo
  • Woźniak Bartosz

    Leśnik Manowo
  • Bober Adam

    Leśnik Manowo
  • Czaja Mateusz

    Leśnik Manowo
  • Dulewicz Maciej

    Leśnik Manowo
  • Jakubowski Piotr

    Leśnik Manowo
  • Kornaga Norbert

    Leśnik Manowo
  • Majtyka Rafał

    Leśnik Manowo
  • Myśliński Mateusz

    Leśnik Manowo
  • Ostrowski Damian

    Leśnik Manowo
  • Rakowski Paweł

    Leśnik Manowo
  • Romańczyk Konrad

    Leśnik Manowo
  • Rutecki Bartosz

    Leśnik Manowo
  • Szymański Łukasz

    Leśnik Manowo
  • Tetloch Adrian

    Leśnik Manowo
  • Tkacz Tomasz

    Leśnik Manowo
  • Więckowski Damian

    Leśnik Manowo
  • Witkowski Maksymilian

    Leśnik Manowo
  • Zawierucha Damian

    Leśnik Manowo
  • Mechanik Bobolice

    Czaja Michał

    Mechanik Bobolice
  • Leszczyński Michał

    Mechanik Bobolice
  • Adamczewski Jakub

    Mechanik Bobolice
  • Bechler Przemysław

    Mechanik Bobolice
  • Bielecki Adrian

    Mechanik Bobolice
  • Boderek Michał

    Mechanik Bobolice
  • Bortnik Łukasz

    Mechanik Bobolice
  • Dudka Tomasz

    Mechanik Bobolice
  • Gorgol Bartosz

    Mechanik Bobolice
  • Grześkowiak Wojciech

    Mechanik Bobolice
  • Jabłoński Krzysztof

    Mechanik Bobolice
  • Jabłoński Karol

    Mechanik Bobolice
  • Kordek Marcin

    Mechanik Bobolice
  • Kosmalski Bartosz

    Mechanik Bobolice
  • Kowalczuk Mateusz

    Mechanik Bobolice
  • Krysztoforski Marcin

    Mechanik Bobolice
  • Małyszek Dominik

    Mechanik Bobolice
  • Mikołajczyk Łukasz

    Mechanik Bobolice
  • Misztal Kazimierz

    Mechanik Bobolice
  • Misztal Marcin

    Mechanik Bobolice
  • Moszczyński Dawid

    Mechanik Bobolice
  • Muzyczuk Bartosz

    Mechanik Bobolice
  • Ornowski Amadeusz

    Mechanik Bobolice
  • Saganowski Karol

    Mechanik Bobolice
  • Winkowski Adrian

    Mechanik Bobolice
  • Winnicki Mateusz

    Mechanik Bobolice
  • Zimnicki Konrad

    Mechanik Bobolice
  • Maciejewski Maciej

    MKP Szczecinek
  • Jureczko Mateusz

    MKP Szczecinek
  • Węglowski Zbigniew

    MKP Szczecinek
  • Barański Michał

    MKP Szczecinek
  • Bednarski Patryk

    MKP Szczecinek
  • Bednarski Adrian

    MKP Szczecinek
  • Drzewiecki Jakub

    MKP Szczecinek
  • Góra Maciej

    MKP Szczecinek
  • Górny Mateusz

    MKP Szczecinek
  • Janczak Patryk

    MKP Szczecinek
  • Jarczak Jakub

    MKP Szczecinek
  • Jurjewicz Łukasz

    MKP Szczecinek
  • Karniewicz Dawid

    MKP Szczecinek
  • Kaszczyc Marcin

    MKP Szczecinek
  • Kusiak Piotr

    MKP Szczecinek
  • Madej Wojciech

    MKP Szczecinek
  • Patton Oliwier

    MKP Szczecinek
  • Sochalski Mateusz

    MKP Szczecinek
  • Szymański Daniel

    MKP Szczecinek
  • Orzeł Wałcz

    Jaworek Jakub

    MKP Szczecinek
  • Bąk Dawid

    Myśla Dargomyśl
  • Bielak Bartosz

    Myśla Dargomyśl
  • Chotja Piotr

    Myśla Dargomyśl
  • Drochomirecki Paweł

    Myśla Dargomyśl
  • Gońka Dawid

    Myśla Dargomyśl
  • Góźdź Dominik

    Myśla Dargomyśl
  • Grądziel Jakub

    Myśla Dargomyśl
  • Jastrzębski Przemysław

    Myśla Dargomyśl
  • Jekiełek Michał

    Myśla Dargomyśl
  • Kasprowiak Patryk

    Myśla Dargomyśl
  • Korzeniowski Ireneusz

    Myśla Dargomyśl
  • Kowalski Tomasz

    Myśla Dargomyśl
  • Kubka Dorian

    Myśla Dargomyśl
  • Levytskyi Yurii

    Myśla Dargomyśl
  • Mączyński Krzysztof

    Myśla Dargomyśl
  • Nadzikiewicz Grzegorz

    Myśla Dargomyśl
  • Niparko Bartosz

    Myśla Dargomyśl
  • Paczewski Artur

    Myśla Dargomyśl
  • Panasiuk Jan

    Myśla Dargomyśl
  • Sikora Krzysztof

    Myśla Dargomyśl
  • Stępniak Łukasz

    Myśla Dargomyśl
  • Swędra Radosław

    Myśla Dargomyśl
  • Wenderlich Szymon

    Myśla Dargomyśl
  • Wierzbowski Marcin

    Myśla Dargomyśl
  • Zieliński Marcin

    Myśla Dargomyśl
  • Zięciak Jacek

    Myśla Dargomyśl
  • Bała Mariusz

    Ogniwo Babinek
  • Bartocha Sławomir

    Ogniwo Babinek
  • Borek Dominik

    Ogniwo Babinek
  • Dąbrowski Artur

    Ogniwo Babinek
  • Dmytro Ivanichenko

    Ogniwo Babinek
  • Dobrowolski Tomasz

    Ogniwo Babinek
  • Dworzyński Dominik

    Ogniwo Babinek
  • Forfecki Piotr

    Ogniwo Babinek
  • Glanert Marek

    Ogniwo Babinek
  • Gnap Grzegorz

    Ogniwo Babinek
  • Grymuła Bartosz

    Ogniwo Babinek
  • Gumiński Dominik

    Ogniwo Babinek
  • Gumiński Krystian

    Ogniwo Babinek
  • Kaniecki Dawid

    Ogniwo Babinek
  • Kącki Arkadiusz

    Ogniwo Babinek
  • Kuzio Krystian

    Ogniwo Babinek
  • Ławniczak Michał

    Ogniwo Babinek
  • Niedżwiecki Miłosz

    Ogniwo Babinek
  • Olczak Adam

    Ogniwo Babinek
  • Przemieniecki Daniel

    Ogniwo Babinek
  • Reformat Kamil

    Ogniwo Babinek
  • Serhii Halii

    Ogniwo Babinek
  • Skarbowski Paweł

    Ogniwo Babinek
  • Szynal Łukasz

    Ogniwo Babinek
  • Walczak Daniel

    Ogniwo Babinek
  • Woźniewski Bartłomiej

    Ogniwo Babinek
  • Osiński Jarosław

    Olimp Gościno
  • Stachowiak Paweł

    Olimp Gościno
  • Olimp Gościno

    Lampa Michał

  • Olimp Gościno

    Stępień Oskar

  • Olimp Gościno

    Orzechowski Dawid

  • Olimp Gościno

    Kuchnio Jarosław

  • Olimp Gościno

    Cybulski Hubert

  • Olimp Gościno

    Bocheński Szymon

  • Olimp Gościno

    Wałega Krystian

  • Olimp Gościno

    Wojtowicz Wojciech

  • Olimp Gościno

    Zaremba Kajetan

  • Olimp Gościno

    Nachyła Patryk

  • Olimp Gościno

    Zaniewicz Adrian

  • Nielba Wągrowiec

    Dziekański Dominik

    Orzeł Wałcz
  • Burak Cezary

    Orzeł Wałcz
  • Rogiewicz Jakub

    Orzeł Wałcz
  • Trzmiel Konrad

    Orzeł Wałcz
  • Orzeł Wałcz

    Jurewicz Paweł

  • Orzeł Wałcz

    Drapiński Robert

  • Orzeł Wałcz

    Glinka Adam

  • Orzeł Wałcz

    Sobczak Bartłomiej

  • Orzeł Wałcz

    Dzikowicz Patryk

  • Orzeł Wałcz

    Morawski Dawid

  • Orzeł Wałcz

    Bałdowski Maciej

  • Orzeł Wałcz

    Kuternowski Jakub

  • Orzeł Wałcz

    Kancerski Nikodem

  • Balcerowski Sebastian

    Polonia Giżyn
  • Czerwiński Hubert

    Polonia Giżyn
  • Fiałkowski Patryk

    Polonia Giżyn
  • Gołąb Adam

    Polonia Giżyn
  • Kozłowski Tomasz

    Polonia Giżyn
  • Lesiewicz Kacper

    Polonia Giżyn
  • Mierzwa Arkadiusz

    Polonia Giżyn
  • Mierzwa Karol

    Polonia Giżyn
  • Osiecki Michał

    Polonia Giżyn
  • Pikosz Paweł

    Polonia Giżyn
  • Pokonieczny Mateusz

    Polonia Giżyn
  • Siemieński Marcin

    Polonia Giżyn
  • Siemieński Adrian

    Polonia Giżyn
  • Stępień Hubert

    Polonia Giżyn
  • Stępnik Marcin

    Polonia Giżyn
  • Śliwiński Jacek

    Polonia Giżyn
  • Witkowski Paweł

    Polonia Giżyn
  • Wojtaszak Konrad

    Polonia Giżyn
  • Wrzeszczowski Mirosław

    Polonia Giżyn
  • Zamachowski Krystian

    Polonia Giżyn
  • Marchewka Krzysztof

    Polonia Płoty
  • Borowik Michał

    Polonia Płoty
  • Pacelt Kamil

    Polonia Płoty
  • Dąbrowski Kamil

    Polonia Płoty
  • Franaszek Artur

    Polonia Płoty
  • Andrusieczko Michał

    Polonia Płoty
  • Budzyński Kacper

    Polonia Płoty
  • Cymkiej Adam

    Polonia Płoty
  • Dobrowolski Maciej

    Polonia Płoty
  • Dziedzic Oskar

    Polonia Płoty
  • Feledyn Dawid

    Polonia Płoty
  • Góralski Łukasz

    Polonia Płoty
  • Kopeć Marcin

    Polonia Płoty
  • Leder Eryk

    Polonia Płoty
  • Lewandowski Kamil

    Polonia Płoty
  • Lipiński Artur

    Polonia Płoty
  • Litwin Kacper

    Polonia Płoty
  • Nabrzewski Artur

    Polonia Płoty
  • Podbiegło Patryk

    Polonia Płoty
  • Podbiegło Maciej

    Polonia Płoty
  • Przybysławski Paweł

    Polonia Płoty
  • Rozentalski Paweł

    Polonia Płoty
  • Stachowiak Mariusz

    Polonia Płoty
  • Stachowiak Robert

    Polonia Płoty
  • Wałęga Marek

    Polonia Płoty
  • Woźniak Sebastian

    Polonia Płoty
  • Iskierka Szczecin

    Tiedtke Wiktor

    Powiśle Dzierzgoń
  • Wiśniewski Oskar

    Rasel Dygowo
  • Becmer Marcin

    Rasel Dygowo
  • Bień Mateusz

    Rasel Dygowo
  • Czapka Piotr

    Rasel Dygowo
  • Duwe Mikołaj

    Rasel Dygowo
  • Kołodziejski Sebastian

    Rasel Dygowo
  • Krawczyk Michał

    Rasel Dygowo
  • Królik Marcin

    Rasel Dygowo
  • Poznański Jakub

    Rasel Dygowo
  • Suchwałko Piotr

    Rasel Dygowo
  • Szubert Michał

    Rasel Dygowo
  • Tłoczkowski Kacper

    Rasel Dygowo
  • Waśków Paweł

    Rasel Dygowo
  • Wiśniewski Łukasz

    Rasel Dygowo
  • Wojciechowski Andrzej

    Rasel Dygowo
  • Załoga Rafał

    Rasel Dygowo
  • Włodarczyk Łukasz

    Rasel Dygowo
  • Zaniewicz Mateusz

    Rasel Dygowo
  • Dzięgielewski Kamil

    Rega Trzebiatów
  • Gawrychowski Kacper

    Rega Trzebiatów
  • Gładysz Sylwester

    Rega Trzebiatów
  • Maciejewski Aleksander

    Rega Trzebiatów
  • Duńczak Igor

    Rega Trzebiatów
  • Guzewski Bartłomiej

    Rega Trzebiatów
  • Gwóźdź Sebastian

    Rega Trzebiatów
  • Kocur Daniel

    Rega Trzebiatów
  • Kordowski Kamil

    Rega Trzebiatów
  • Kurczak Szymon

    Rega Trzebiatów
  • Łapa Patryk

    Rega Trzebiatów
  • Marcinkowski Oskar

    Rega Trzebiatów
  • Maruszewski Rafał

    Rega Trzebiatów
  • Maruszewski Konrad

    Rega Trzebiatów
  • Murawski Marcin

    Rega Trzebiatów
  • Rodak Przemysław

    Rega Trzebiatów
  • Rutkowski Adrian

    Rega Trzebiatów
  • Zejfer Adam

    Rega Trzebiatów
  • Zelmachowicz Seweryn

    Rega Trzebiatów
  • Zhdanov Oleksandr

    Rega Trzebiatów
  • Luneko Maksym

    Rega Trzebiatów
  • Bucik Arkadiusz

    Remor Recz
  • Drapiński Jakub

    Remor Recz
  • Gnitecki Karol

    Remor Recz
  • Kiłoczko Bartosz

    Remor Recz
  • Konieczny Paweł

    Remor Recz
  • Korycki Marcin

    Remor Recz
  • Kotwas Tomasz

    Remor Recz
  • Krzywicki Grzegorz

    Remor Recz
  • Leśków Bogdan

    Remor Recz
  • Lipski Zbigniew

    Remor Recz
  • Łoński Jakub

    Remor Recz
  • Młynarczykowski Jacek

    Remor Recz
  • Młynarczykowski Jakub

    Remor Recz
  • Młynarczykowski Tomasz

    Remor Recz
  • Rokosz Daniel

    Remor Recz
  • Szopiński Radosław

    Remor Recz
  • Tsyb Oleksandr

    Remor Recz
  • Tyrkała Bartosz

    Remor Recz
  • Więcek Mariusz

    Remor Recz
  • Wróblewski Krzysztof

    Remor Recz
  • Zając Bartłomiej

    Remor Recz
  • Zarzycki Tomasz

    Remor Recz
  • Bałtyk Koszalin

    Wojtczak Kacper

    Sokół Karlino
  • Żebrowski Igor

    Sokół Karlino
  • Wojcieszak Mateusz

    Sokół Karlino
  • Pazdur Leszek

    Sokół Karlino
  • Kamiński Tomasz

    Sokół Karlino
  • Kaszubski Bartłomiej

    Sokół Karlino
  • Pawłowski Krzysztof

    Sokół Karlino
  • Wójcicki Seweryn

    Sokół Karlino
  • Gwóźdź Damian

    Sokół Karlino
  • Saliwon Przemysław

    Sokół Karlino
  • Sokół Karlino

    Mural Krystian

  • Sokół Karlino

    Pokuciński Piotr

  • Sokół Karlino

    Mallek Marcin

  • Sokół Karlino

    Suchocki Mateusz

  • Sokół Karlino

    Koziński Robert

  • Sokół Karlino

    Skrzyński Sebastian

  • Sokół Karlino

    Polański Patryk

  • Sokół Karlino

    Haino Stanislav

  • Chemik Police

    Nizio Bartosz

    Sparta Węgorzyno
  • Gryf Kamień Pomorski

    Pajkowski Michał

    Sparta Węgorzyno
  • Grzywacz Damian

    Sparta Węgorzyno
  • Sparta Węgorzyno

    Trela Adam

    Sparta Węgorzyno
  • Graś Ernest

    Sparta Węgorzyno
  • Urban Piotr

    Sparta Węgorzyno
  • Kalitowski Kamil

    Sparta Węgorzyno
  • Romańczyk Daniel

    Sparta Węgorzyno
  • Rzymski Sebastian

    Sparta Węgorzyno
  • Kraśnicki Maciej

    Sparta Węgorzyno
  • Radziejewski Leszek

    Sparta Węgorzyno
  • Jabłonowski Mateusz

    Sparta Węgorzyno
  • Masiukiewicz Marek

    Sparta Węgorzyno
  • Pszczoła Jakub

    Sparta Węgorzyno
  • Izdebskyi Yevhenii

    Sparta Węgorzyno
  • Klym Witold

    Sparta Węgorzyno
  • Moroz Mykyta

    Sparta Węgorzyno
  • Stolarek Michał

    Sparta Węgorzyno
  • Tondrik Edward

    Sparta Węgorzyno
  • Włóka Patryk

    Sparta Węgorzyno
  • Cieśliński Marcin

    Sparta Węgorzyno
  • Nwaogu Charles

    Sparta Węgorzyno
  • Miłoszewski Mateusz

    Sparta Węgorzyno
  • Wesołowski Alan

    Sparta Węgorzyno
  • Świt Szczecin

    Szczepanik Oskar

    Sparta Węgorzyno
  • Świt Szczecin

    Szczepanik Grzegorz

    Sparta Węgorzyno
  • Świt Szczecin

    Mucha Klaudiusz

    Sparta Węgorzyno
  • Iskierka Szczecin

    Kraśniewicz Miłosz

    Świt Szczecin
  • Oliinyk Maksym

    Vineta Wolin
  • Baran Mateusz

    Vineta Wolin
  • Kranz Adrian

    Vineta Wolin
  • Ignasiak Maciej

    Vineta Wolin
  • Niewiada Marek

    Vineta Wolin
  • Vineta Wolin

    Bidny Dawid

  • Vineta Wolin

    Salamon Michał

  • Vineta Wolin

    Wolański Mikołaj

  • Vineta Wolin

    Grochowski Dominik

  • Vineta Wolin

    Wach Bartłomiej

  • Vineta Wolin

    Lewandowski Łukasz

  • Vineta Wolin

    Pyrek Nikodem

  • Vineta Wolin

    Bożko Łukasz

  • Vineta Wolin

    Żukowski Bartłomiej

  • Vineta Wolin

    Kruczek Szymon

  • Vineta Wolin

    Jakubik Piotr

  • Iskierka Szczecin

    Endene ze Steve

    Warta II Gorzów Wielkopolski
  • Sparta Sycewice

    Ziniewicz Maciej

    Wieża Postomino
  • Wieża Postomino

    Łącki Jakub

    Wieża Postomino
  • Łyszyk Andrzej

    Wieża Postomino
  • Gutowski Jakub

    Wieża Postomino
  • Banasik Błażej

    Wieża Postomino
  • Bielańczuk Bartłomiej

    Wieża Postomino
  • Gronkiewicz Patryk

    Wieża Postomino
  • Kalinowski Adrian

    Wieża Postomino
  • Kozdra Piotr

    Wieża Postomino
  • Łaga Kacper

    Wieża Postomino
  • Łagiewczyk Mateusz

    Wieża Postomino
  • Mordal Adrian

    Wieża Postomino
  • Pawełek Damian

    Wieża Postomino
  • Sobczak Wiktor

    Wieża Postomino
  • Sosnówka Oskar

    Wieża Postomino
  • Stanischewski Marcel

    Wieża Postomino
  • Stosik Sebastian

    Wieża Postomino
  • Ścisło Piotr

    Wieża Postomino
  • Telus Adrian

    Wieża Postomino
  • Tofil Damian

    Wieża Postomino
  • Wójcik Wojciech

    Wieża Postomino
  • Wójcik Łukasz

    Wieża Postomino