Zmiany w klubowych kadrach 2019


  • Agape Białołęka

    Wełpa Adrian

  • Błonianka Błonie

    Bienienda Adrian

    AP Żyrardów
  • Zawadka Marcin

    Bednarska Warszawa
  • Błękitni Stoczek

    Troczyński Marcin

  • Błonianka II Błonie

    Jarczak Dominik

    LKS Chlebnia
  • Błonianka Błonie

    Przybylski Bartłomiej

  • Oskar Przysucha

    Śliwiński Przemysław

    Broń Radom
  • Nadnarwianka Pułtusk

    Damętko Łukasz

    Bug Wyszków
  • Wisła II Płock

    Hiszpański Fabian

    Bytovia Bytów
  • Oskar Przysucha

    Zieliński Cezary

    Centrum Radom
  • Błonianka Błonie

    Osuch Cezary

    Chełmianka Chełm
  • Czarni Węgrów

    Kajdaniuk Adam

  • Agape Białołęka

    Ziółkowski Daniel

    Drukarz Warszawa
  • Grom Warszawa

    Więczek Przemysław

    Drukarz Warszawa
  • Marcovia Marki

    Rowicki Adrian

    Drukarz Warszawa
  • Energia II Kozienice

    Ambroziak Damian

  • Energia II Kozienice

    Starzyk Bartłomiej

  • Energia II Kozienice

    Starzyk Patryk

  • FC 2013 Różan

    Bystrek Damian

  • FC 2013 Różan

    Czajkowski Kamil

  • GKS Dąbrówka

    Pikulski Patryk

  • GKS Gumino

    Więcław Adrian

  • GKS Pokrzywnica

    Rychliński Gracjan

  • GKS Pokrzywnica

    Sadownik Dawid

  • Promnik Łaskarzew

    Kaczyński Sebastian

    Górnik Konin
  • Victoria II Sulejówek

    Klepacki Szymon

    Górnik Łęczna
  • Gryfia Mirów

    Kiełbasa Kamil

  • Gryf Kownaty Żędowe

    Chojnowski Rafał

  • Gryf Kownaty Żędowe

    Kapczyński Michał

  • Ciarkowski Daniel

    Huragan Bodzanów
  • Trela Bartek

    Huragan Bodzanów
  • Polonia Radzanowo

    Bąbała Paweł

    Huragan Bodzanów
  • Zjednoczeni Bulkowo

    Łatka Tomasz

    Huragan Bodzanów
  • Huragan Wołomin

    Durajczyk Rafał

  • Piętka Paweł

    Hutnik Huta Czechy
  • Wilga Garwolin

    Macioszek Rafał

    Hutnik Huta Czechy
  • Hutnik Warszawa

    Paradowski Michał

  • Hutnik Warszawa

    Winiarek Kacper

  • Józefovia II Józefów

    Sędek Paweł

  • Józefowianka Józefów

    Warzywoda Kamil

  • Kasztelan Sierpc

    Zieliński Piotr

  • Konopianka Konopki

    Kwiatkowski Damian

  • KS Chomentów

    Sasal Marcin

  • KS Chomentów

    Czerwiec Adam

  • KS CK Troszyn

    Kowalczyk Łukasz

  • Ząbkovia Ząbki

    Stepnowski Jakub

    KS CK Troszyn
  • KS Potworów

    Soliński Grzegorz

  • Coco Jambo Warszawa

    Sawicki Damian

    KTS Weszło
  • Mazowsze Grójec

    Grodzki Paweł

    Laura Chylice
  • SEMP Ursynów

    Modzelewski Kamil

    Laura Chylice
  • Wisła II Płock

    Januszczak Filip

    Lechia Dzierżoniów
  • Wisła II Płock

    Tomaszewski Mateusz

    Lechia Dzierżoniów
  • Oskar Przysucha

    Kornacki Piotr

    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • Oskar Przysucha

    Lewiński Kamil

    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • Legionovia II Legionowo

    Borkowski Adam

  • Legion Głowaczów

    Pietrasik Daniel

  • Grom Warszawa

    Ocipka Michał

    LKS Chlebnia
  • Furdyna Piotr

    LKS Chlebnia
  • Józefowiak Piotr

    LKS Chlebnia
  • ŁKS Łochów

    Kaczorowski Patryk

  • Szyszko Rafał

    LKS Ostrówek
  • LKS Osuchów

    Jędrzejczyk Dominik

  • LKS Promna

    Orłowski Michał

  • Pilica Białobrzegi

    Janiszewski Bartłomiej

    LKS Promna
  • Pilica Białobrzegi

    Adamczyk Wojciech

    LKS Promna
  • Marcovia II Marki

    Dalba Kacper

  • Marcovia Marki

    Świniarski Bartłomiej

  • Mazowsze Jednorożec

    Sławski Artur

  • Megawat Świerże Górne

    Stankiewicz Jakub

  • MKP Pogoń II Siedlce

    Łukasiak Maksymilian

  • Góral Daniel

    MKS Małkinia
  • Rostkowski Karol

    MKS Małkinia
  • Sparta 1951 Szepietowo

    Krawczyk Krzysztof

    MKS Małkinia
  • MKS Piaseczno

    Kokot Bazyli

  • MKS Piaseczno

    Aziz Moatasem

  • MKS Przasnysz

    Wilga Bartosz

  • Hutnik Warszawa

    Brzozowski Adam

    Mławianka Mława
  • ŁKS 1926 Łomża

    Kostyk Patryk

    Mławianka Mława
  • Mogielanka Mogielnica

    Dąbrowski Grzegorz

  • Zygmunt Kamil

    Narew Ostrołęka
  • Olimp Ciechanów

    Komorowski Maciej

  • Gawinek Marcin

    Orzeł Parysów
  • Jałocha Jakub

    Orzeł Parysów
  • Pałdyna Kacper

    Orzeł Parysów
  • Zawadka Daniel

    Orzeł Parysów
  • Orzeł Unin

    Seroczyński Patryk

  • Orzeł Unin

    Zalewski Michał

  • Orzeł Wierzbica

    Miałkowski Jakub

  • Lechia Tomaszów Mazowiecki

    Walasek Patryk

    Oskar Przysucha
  • Okachi Princewill

    Oskar Przysucha
  • Oskar Przysucha

    Najdzik Adam

  • Oskar Przysucha

    Domański Michał

  • Oskar Przysucha

    Bouchniba Wajih

  • LKS Promna

    Sadzik Bartłomiej

    Pilica Białobrzegi
  • LKS Promna

    Kacperkiewicz Filip

    Pilica Białobrzegi
  • Pilica Białobrzegi

    Janik Michał

  • Pilica Białobrzegi

    Strus Patryk

  • Pogoń Grodzisk Mazowiecki

    Trojanowski Dominik

  • Ursus Warszawa

    Bulik Sebastian

    Pogoń Grodzisk Mazowiecki
  • Pogoń Słupia

    Sawicki Adrian

  • Polonia II Warszawa

    Śledziewski Piotr

  • Polonia Iłża

    Gałczyński Piotr

  • Stoczniowiec Płock

    Grabowski Damian

    Polonia Radzanowo
  • Alit Ożarów

    Sorbian Piotr

    Powiślanka Lipsko
  • Alit Ożarów

    Rożek Jacek

    Powiślanka Lipsko
  • Promnik Łaskarzew

    Opieka Grzegorz

  • Radomiak II Radom

    Szott Kacper

  • Radomiak II Radom

    Stępień Mikołaj

  • Znicz II Pruszków

    Budek Konrad

    Ruch Chorzów
  • Oskar Przysucha

    Skalski Patryk

    Ruszcovia Borkowice
  • Ruszcovia Borkowice

    Narożnik Adrian

  • Rywal Ruchna

    Zawadzki Patryk

  • Sadownik Błędów

    Wierzbicki Andrzej

  • Skaryszewianka Skaryszew

    Prokopczyk Daniel

  • Skra Drobin

    Ptasik Tomasz

  • Sokół Serock

    Kowalski Bartosz

  • Sparta Jazgarzew

    Aludauri Zurab

  • Sparta Mochowo

    Wiśniewski Hubert

  • Strażak Wielogóra

    Górski Rafał

  • Strażak Wielogóra

    Marlecki Michał

  • Świt Barcząca

    Popławski Jakub

  • Tajfun Jartypory

    Szydłowski Rafał

  • Konopianka Konopki

    Jarzynka Łukasz

    Tęcza Ojrzeń
  • Kryształ Glinojeck

    Kopecki Mariusz

    Tęcza Ojrzeń
  • MKS Ciechanów

    Żbikowski Mateusz

    Tęcza Ojrzeń
  • Kokosiński Błażej

    Tęcza Ojrzeń
  • Tęcza Stanisławów

    Kuczerenko Kamil

  • Tygrys Huta Mińska

    Panufnik Kamil

  • MKS Piaseczno

    Bawolik Marcin

    Ursus Warszawa
  • Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

    Dębiec Artur

    Ursus Warszawa
  • Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

    Jabłoński Paweł

    Ursus Warszawa
  • LKS Ostrówek

    Winnicki Patryk

    Victoria Kałuszyn
  • Salamończyk Łukasz

    Wilga Miastków
  • Wkra Radzanów

    Naguszewski Dawid

  • Legionovia II Legionowo

    Chyczewski Marcin

    Żbik Nasielsk
  • Legionovia Legionowo

    Gołębiewski Daniel

    Żbik Nasielsk
  • Zodiak Sucha

    Górka Jakub

  • Zodiak Sucha

    Ofiara Bartłomiej