Zmiany w klubowych kadrach 2020


  • Brodowski Christian

    AKS SMS Łódź
  • AKS SMS Łódź

    Ziółkowski Robert

    AKS SMS Łódź
  • AKS SMS Łódź

    Jarzębski Eryk

    AKS SMS Łódź
  • AKS SMS Łódź

    Winkler Bartosz

    AKS SMS Łódź
  • AKS SMS Łódź

    Krupa Filip

    AKS SMS Łódź
  • AKS SMS Łódź

    Miśkowiec Sebastian

    AKS SMS Łódź
  • Brzoza Mateusz

    AKS SMS Łódź
  • Cierniak Oskar

    AKS SMS Łódź
  • Domaradzki Kacper

    AKS SMS Łódź
  • Kozakowski Seweryn

    AKS SMS Łódź
  • Pohlid Mateusz

    AKS SMS Łódź
  • Rajczyk Dariusz

    AKS SMS Łódź
  • Stańczyk Maciej

    AKS SMS Łódź
  • Chomicz Szymon

    AKS SMS Łódź
  • Domaniecki Stanisław

    AKS SMS Łódź
  • Dumicz Kacper

    AKS SMS Łódź
  • Florczak Norbert

    AKS SMS Łódź
  • Kapica Miłosz

    AKS SMS Łódź
  • Łojeczko Wojciech

    AKS SMS Łódź
  • Maślak Jakub

    AKS SMS Łódź
  • Mąkola Szymon

    AKS SMS Łódź
  • Pawłowski Jakub

    AKS SMS Łódź
  • Pestka Mateusz

    AKS SMS Łódź
  • Rutkowski Damian

    AKS SMS Łódź
  • Stańko Jakub

    AKS SMS Łódź
  • Wojak Dawid

    AKS SMS Łódź
  • Lider Włocławek

    Sobczak Paweł

    AKS SMS Łódź
  • Pogoń Zduńska Wola

    Pasik Mateusz

    AKS SMS Łódź
  • Herman Jakub

    Andrespolia Wiśniowa Góra
  • Andrespolia Wiśniowa Góra

    Badowski Robert

    Andrespolia Wiśniowa Góra
  • Kopa Maciej

    Andrespolia Wiśniowa Góra
  • Kurowski Jakub

    Andrespolia Wiśniowa Góra
  • Biernacki Wojciech

    Andrespolia Wiśniowa Góra
  • Fajks Dawid

    Andrespolia Wiśniowa Góra
  • Gredka Maksymilian

    Andrespolia Wiśniowa Góra
  • Idzikowski Dawid

    Andrespolia Wiśniowa Góra
  • Kawula Wojciech

    Andrespolia Wiśniowa Góra
  • Kosior Kacper

    Andrespolia Wiśniowa Góra
  • Pramka Dominik

    Andrespolia Wiśniowa Góra
  • Skawiński Krzysztof

    Andrespolia Wiśniowa Góra
  • Skawiński Wojciech

    Andrespolia Wiśniowa Góra
  • Staniewski Kamil

    Andrespolia Wiśniowa Góra
  • Felczak Krzysztof

    Andrespolia Wiśniowa Góra
  • Fic Adrian

    Andrespolia Wiśniowa Góra
  • Gołębiowski Wojciech

    Andrespolia Wiśniowa Góra
  • Kryczka Mateusz

    Andrespolia Wiśniowa Góra
  • Kuśmierowski Kuba

    Andrespolia Wiśniowa Góra
  • Rychter Maksymilian

    Andrespolia Wiśniowa Góra
  • Szkopiak Mateusz

    Andrespolia Wiśniowa Góra
  • Turczyn Wojciech

    Andrespolia Wiśniowa Góra
  • Andrespolia Wiśniowa Góra

    Kulpa Dawid

  • Andrespolia Wiśniowa Góra

    Ryplewicz Jakub

  • Andrespolia Wiśniowa Góra

    Kałużny Mikołaj

  • KS II Kutno

    Borowiec Filip

    Andrespolia Wiśniowa Góra
  • Bagrodzki Dawid

    Victoria Rąbień
  • Szmigielski Bartłomiej

    Boruta Zgierz
  • Pietrzak Bartosz

    Boruta Zgierz
  • Rączkiewicz Oliwier

    Boruta Zgierz
  • Andrysiak Kamil

    Boruta Zgierz
  • Berg Dawid

    Boruta Zgierz
  • Bierżyński Damian

    Boruta Zgierz
  • Cebulski Kacper

    Boruta Zgierz
  • Ceglarz Gracjan

    Boruta Zgierz
  • Fudała Jakub

    Boruta Zgierz
  • Janiszewski Patryk

    Boruta Zgierz
  • Kamiński Krystian

    Boruta Zgierz
  • Kantyka Maciej

    Boruta Zgierz
  • Karlikowski Kamil

    Boruta Zgierz
  • Knera Damian

    Boruta Zgierz
  • Kowalewski Adrian

    Boruta Zgierz
  • Kowalski Dominik

    Boruta Zgierz
  • Kowalski Jan

    Boruta Zgierz
  • Leenstra Daniel

    Boruta Zgierz
  • Madejski Michał

    Boruta Zgierz
  • Markowski Filip

    Boruta Zgierz
  • Naidyshak Oleksii

    Boruta Zgierz
  • Pawlikowski Karol

    Boruta Zgierz
  • Pękała Marcin

    Boruta Zgierz
  • Pietrasiak Patryk

    Boruta Zgierz
  • Siennicki Michał

    Boruta Zgierz
  • Wężyk Dominik

    Boruta Zgierz
  • Wiktorowski Mateusz

    Boruta Zgierz
  • Wiśniewski Łukasz

    Boruta Zgierz
  • Żmudowski Wojciech

    Boruta Zgierz
  • Ceramika Opoczno

    Jarząbek Mateusz

    Ceramika Opoczno
  • Kaczmarczyk Wiktor

    Ceramika Opoczno
  • Deka Mateusz

    Ceramika Opoczno
  • Ceramika Opoczno

    Dolot Dawid

    Ceramika Opoczno
  • Bednarczyk Jakub

    Ceramika Opoczno
  • Telus Damian

    Ceramika Opoczno
  • Białas Tomasz

    Ceramika Opoczno
  • Chrabąszcz Marcel

    Ceramika Opoczno
  • Gwarda Piotr

    Ceramika Opoczno
  • Hanycz Kacper

    Ceramika Opoczno
  • Korczyński Oskar

    Ceramika Opoczno
  • Markiewicz Krzysztof

    Ceramika Opoczno
  • Matysiak Mateusz

    Ceramika Opoczno
  • Meto Natan

    Ceramika Opoczno
  • Mirecki Marcin

    Ceramika Opoczno
  • Panfil Kacper

    Ceramika Opoczno
  • Rak Sebastian

    Ceramika Opoczno
  • Rokicki Bartosz

    Ceramika Opoczno
  • Serek Kacper

    Ceramika Opoczno
  • Stanios Wiktor

    Ceramika Opoczno
  • Stępień Tomasz

    Ceramika Opoczno
  • Wijata Patryk

    Ceramika Opoczno
  • Wiktorowicz Bartłomiej

    Ceramika Opoczno
  • Witoń Jakub

    Ceramika Opoczno
  • Lechia Tomaszów Mazowiecki

    Świątek Dawid

    Ceramika Opoczno
  • Lechia Tomaszów Mazowiecki

    Giełzak Kacper

    Ceramika Opoczno
  • Chudzik Jakub

    Czarni Rząśnia
  • Cheda Dawid

    Czarni Rząśnia
  • Dąbek Kamil

    Czarni Rząśnia
  • Drozdek Radosław

    Czarni Rząśnia
  • Dymek Daniel

    Czarni Rząśnia
  • Grabowski Marek

    Czarni Rząśnia
  • Jasiński Damian

    Czarni Rząśnia
  • Kłyszewski Kamil

    Czarni Rząśnia
  • Koch Adrian

    Czarni Rząśnia
  • Lipertowicz Kacper

    Czarni Rząśnia
  • Majchrowski Paweł

    Czarni Rząśnia
  • Mielczarek Dawid

    Czarni Rząśnia
  • Mielczarek Michal

    Czarni Rząśnia
  • Nagieł Krystian

    Czarni Rząśnia
  • Piekielny Kamil

    Czarni Rząśnia
  • Piotrowski Szymon

    Czarni Rząśnia
  • Polak Tomasz

    Czarni Rząśnia
  • Siewiera Tomasz

    Czarni Rząśnia
  • Sionkowski Jakub

    Czarni Rząśnia
  • Socik Przemysław

    Czarni Rząśnia
  • Szóstakiewicz Marcin

    Czarni Rząśnia
  • Szyszkowski Mateusz

    Czarni Rząśnia
  • Wańdoch Konrad

    Czarni Rząśnia
  • Wuszt Bartosz

    Czarni Rząśnia
  • Adamczyk Filip

    GKS Ksawerów
  • Kasztelan Adrian

    GKS Ksawerów
  • Michasiewicz Mateusz

    GKS Ksawerów
  • Pabich Szymon

    GKS Ksawerów
  • Wawrzyński Krystian

    GKS Ksawerów
  • GKS Ksawerów

    Kaźmierczak Kamil

  • GKS Ksawerów

    Ciesielski Adam

  • GKS Ksawerów

    Fraszak Szymon

  • GKS Ksawerów

    Poros Adrian

  • GKS Ksawerów

    Rydz Patryk

  • GKS Ksawerów

    Bajer Dawid

  • Zawisza Rzgów

    Olejnik Marcin

    GKS Ksawerów
  • Zjednoczeni Stryków

    Ziółkowski Szymon

    GKS Ksawerów
  • Witczak Wiktor

    GLKS Dłutów
  • Młodziejewski Maciej

    GLKS Dłutów
  • Bartłomiejczyk Ernest

    GLKS Dłutów
  • Stolarek Kamil

    GLKS Dłutów
  • GLKS Dłutów

    Wójt Dawid

  • GLKS Dłutów

    Stępiński Bartosz

  • GLKS Dłutów

    Suchanek Kordian

  • GLKS Dłutów

    Wojna Łukasz

  • GLKS Dłutów

    Stępiński Jacek

  • Majcherowicz Mateusz

    GLKS Sarnów/Dalików
  • Opas Łukasz

    GLKS Sarnów/Dalików
  • Jagieło Sebastian

    GLKS Sarnów/Dalików
  • Kołakowski Przemysław

    GLKS Sarnów/Dalików
  • Krysiak Rafał

    GLKS Sarnów/Dalików
  • Lindner Marcin

    GLKS Sarnów/Dalików
  • Mąkosza Jakub

    GLKS Sarnów/Dalików
  • Misztal Jakub

    GLKS Sarnów/Dalików
  • GLKS Sarnów/Dalików

    Adamski Mariusz

  • GLKS Sarnów/Dalików

    Czechulski Marcin

  • GLKS Sarnów/Dalików

    Stefański Sebastian

  • Zawisza Rzgów

    Borowski Krzysztof

    GLKS Sarnów/Dalików
  • UKS SMS Łódź

    Jurków Mateusz

    Huragan Morąg
  • Andrespolia Wiśniowa Góra

    Kopa Damian

    Jutrzenka Drzewce
  • Jutrzenka Drzewce

    Czarnecki Oskar

    Jutrzenka Drzewce
  • Bolek Bartosz

    Jutrzenka Drzewce
  • Borowski Maciej

    Jutrzenka Drzewce
  • Dobrzański Alan

    Jutrzenka Drzewce
  • Dominiak Cezary

    Jutrzenka Drzewce
  • Frontczak Marcin

    Jutrzenka Drzewce
  • Grad Jan

    Jutrzenka Drzewce
  • Jedynak Dominik

    Jutrzenka Drzewce
  • Kołaczek Mateusz

    Jutrzenka Drzewce
  • Kopeć Szymon

    Jutrzenka Drzewce
  • Koperniak Wojciech

    Jutrzenka Drzewce
  • Kowara Adam

    Jutrzenka Drzewce
  • Krawczyk Dawid

    Jutrzenka Drzewce
  • Matusiak Mariusz

    Jutrzenka Drzewce
  • Niewiadomski Adam

    Jutrzenka Drzewce
  • Niźnikowski Filip

    Jutrzenka Drzewce
  • Nowak Hubert

    Jutrzenka Drzewce
  • Olczak Mateusz

    Jutrzenka Drzewce
  • Perski Andrzej

    Jutrzenka Drzewce
  • Shchur Maksym

    Jutrzenka Drzewce
  • Siatkowski Krystian

    Jutrzenka Drzewce
  • Stangreciak Łukasz

    Jutrzenka Drzewce
  • Starzec Mateusz

    Jutrzenka Drzewce
  • Supera Krzysztof

    Jutrzenka Drzewce
  • Supera Dariusz

    Jutrzenka Drzewce
  • Szubert Robert

    Jutrzenka Drzewce
  • Turek Mateusz

    Jutrzenka Drzewce
  • Wojdak Patryk

    Jutrzenka Drzewce
  • Unia Skierniewice

    Krawczyk Paweł

    Jutrzenka Drzewce
  • Młotkiewicz Dominik

    Jutrzenka Warta
  • Młynarski Kuba

    Jutrzenka Warta
  • Jutrzenka Warta

    Kwiatkowski Tomasz

  • Jutrzenka Warta

    Paprota Wiktor

  • Jutrzenka Warta

    Krystek Flip

  • SEMP Ursynów

    Wojciechowski Wiktor

    Jutrzenka Warta
  • Termy Ner Poddębice

    Lewandowski Cyprian

    Jutrzenka Warta
  • UKS SMS Łódź

    Mrozik Aleksander

    Jutrzenka Warta
  • UKS SMS Łódź

    Ręcicki Patryk

    Jutrzenka Warta
  • UKS SMS Łódź

    Dryka Paweł

    Jutrzenka Warta
  • Dziełak Rafał

    KAS Konstantynów Łódzki
  • Osajda Kamil

    Sokół II Aleksandrów Łódzki
  • Rusek Maksymilian

    KAS Konstantynów Łódzki
  • Owczarek Adrian

    KAS Konstantynów Łódzki
  • Popławski Bartosz

    KAS Konstantynów Łódzki
  • Antosik Łukasz

    KAS Konstantynów Łódzki
  • Bąkowicz Adrian

    KAS Konstantynów Łódzki
  • Brodecki Michał

    KAS Konstantynów Łódzki
  • Bronka Bartosz

    KAS Konstantynów Łódzki
  • Chochlicz Mateusz

    KAS Konstantynów Łódzki
  • Ciechański Marcin

    KAS Konstantynów Łódzki
  • Dudka Mateusz

    KAS Konstantynów Łódzki
  • Dziwisz Bartłomiej

    KAS Konstantynów Łódzki
  • Knol Marcin

    KAS Konstantynów Łódzki
  • Leszczyński Dominik

    KAS Konstantynów Łódzki
  • Marchewka Piotr

    KAS Konstantynów Łódzki
  • Nagadowski Łukasz

    KAS Konstantynów Łódzki
  • Rosiak Michał

    KAS Konstantynów Łódzki
  • Rosik Dawid

    KAS Konstantynów Łódzki
  • Rutowicz Kamil

    KAS Konstantynów Łódzki
  • Sobala Dawid

    KAS Konstantynów Łódzki
  • Socha Bartosz

    KAS Konstantynów Łódzki
  • Stasiak Wojciech

    KAS Konstantynów Łódzki
  • Stelmasiak Piotr

    KAS Konstantynów Łódzki
  • Światłowski Jacek

    KAS Konstantynów Łódzki
  • Światłowski Jakub

    KAS Konstantynów Łódzki
  • Wdówka Mateusz

    KAS Konstantynów Łódzki
  • Włókniarz Pabianice

    Gajewski Jakub

    KAS Konstantynów Łódzki
  • Kłosiński Łukasz

    KKS Koluszki
  • Kopacz Michal

    KKS Koluszki
  • Krakowski Sebastian

    KKS Koluszki
  • Malinowski Adrian

    KKS Koluszki
  • Mroczek Michał

    KKS Koluszki
  • Szyda Jakub

    KKS Koluszki
  • LKS Różyca

    Stasiak Wojciech

    LKS Różyca
  • Karpiński Rafał

    KKS Koluszki
  • Kos Tomasz

    KKS Koluszki
  • Stefańczyk Konrad

    KKS Koluszki
  • Adamczyk Kamil

    KKS Koluszki
  • Kacperski Bartosz

    KKS Koluszki
  • Kijewski Artur

    KKS Koluszki
  • Lipiński Marcin

    KKS Koluszki
  • Szklarek Dawid

    KKS Koluszki
  • Śnieguła Kacper

    KKS Koluszki
  • Wawrzeńczak Arkadiusz

    KKS Koluszki
  • KKS Koluszki

    Wieczorek Sławomir

  • KKS Koluszki

    Kotas Mateusz

  • KKS Koluszki

    Pawlicki Szymon

  • KKS Koluszki

    Szczepanik Cezary

  • KKS Koluszki

    Sztuka Jakub

  • KKS Koluszki

    Gicel Konrad

  • KKS Koluszki

    Grobelny Daniel

  • KKS Koluszki

    Bielski Jakub

  • KKS Koluszki

    Grabski Mateusz

  • KKS Koluszki

    Plichta Adrian

  • KKS Koluszki

    Szklarek Michał

  • KKS Koluszki

    Bartłomiejczyk Bartek

  • KKS Koluszki

    Olczyk Mateusz

  • KKS Koluszki

    Szklarek Artur

  • KKS Koluszki

    Kałużny Jakub

  • KKS Koluszki

    Lijek Kacper

  • KKS Koluszki

    Kowalczyk Marcin

  • KKS Koluszki

    Wijata Wojciech

  • KKS Koluszki

    Kaczorowski Paweł

  • KKS Koluszki

    Trela Bartek

  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

    Kasperkiewicz Piotr

    KS II Kutno
  • Marciniak Michał

    KS II Kutno
  • Matysiak Mateusz

    KS II Kutno
  • Marcioch Adrian

    KS II Kutno
  • Klejps Dawid

    KS II Kutno
  • Dynel Łukasz

    KS II Kutno
  • Chmielecki Patryk

    KS II Kutno
  • Duczyński Dawid

    KS II Kutno
  • Kaczmarek Michał

    KS II Kutno
  • Mucha Piotr

    KS II Kutno
  • Niewiadomski Filip

    KS II Kutno
  • KS II Kutno

    Adamczyk Michał

  • KS II Kutno

    Różycki Tomasz

  • KS II Kutno

    Walczak Jacek

  • KS II Kutno

    Padzik Eryk

  • KS II Kutno

    Wodziński Mateusz

  • KS II Kutno

    Zasadziński Damian

  • KS II Kutno

    Kopczyński Wiktor

  • KS II Kutno

    Sobota Hubert

  • KS II Kutno

    Stolarczyk Hubert

  • KS II Kutno

    Zielonka Cezary

  • KS II Kutno

    Ruszkowski Bartosz

  • KS II Kutno

    Andrzejczak Szymon

  • Legia II Warszawa

    Rokosz Kamil

    KS II Kutno
  • Pogoń Zduńska Wola

    Sarafiński Dawid

    KS II Kutno
  • KS II Kutno

    Ławniczak Ernest

    KS Kutno
  • KS II Kutno

    Bujalski Bartosz

    KS Kutno
  • KS II Kutno

    Dąbrowski Tomasz

    KS Kutno
  • KS II Kutno

    Kacela Marcin

    KS Kutno
  • KS II Kutno

    Kowalczyk Maciej

    KS Kutno
  • KS II Kutno

    Kralkowski Adrian

    KS Kutno
  • KS II Kutno

    Ostrowski Mateusz

    KS Kutno
  • KS II Kutno

    Sadziński Kamil

    KS Kutno
  • KS II Kutno

    Sokołowicz Michał

    KS Kutno
  • KS II Kutno

    Szczepański Damian

    KS Kutno
  • KS II Kutno

    Świątkiewicz Igor

    KS Kutno
  • KS II Kutno

    Wielgus Kamil

    KS Kutno
  • KS II Kutno

    Gawlik Piotr

    Lider Włocławek
  • UKS SMS Łódź

    Brodecki Maciej

    Lider Włocławek
  • Warta Sieradz

    Sitarz Michał

    Lider Włocławek
  • Legionovia II Legionowo

    Koprowski Oskar

    ŁKS II Łódź
  • Kaczmarek Kamil

    ŁKS II Łódź
  • Romanowicz Jakub

    ŁKS II Łódź
  • Martins guimaraes Ricardo

    ŁKS II Łódź
  • Karlikowski Michał

    ŁKS II Łódź
  • Lasota Stanisław

    ŁKS II Łódź
  • Grzejdziak Igor

    ŁKS II Łódź
  • Bobek Aleksander

    ŁKS II Łódź
  • Górecki Tomasz

    ŁKS II Łódź
  • Lorenc Mieszko

    ŁKS II Łódź
  • Sójka Artur

    ŁKS II Łódź
  • Tazbir Piotr

    ŁKS II Łódź
  • Bargiel Bartosz

    ŁKS II Łódź
  • Czypicki Adrian

    ŁKS II Łódź
  • Gmosiński Dariusz

    ŁKS II Łódź
  • Gołdyn Krystian

    ŁKS II Łódź
  • Król Adam

    ŁKS II Łódź
  • Kucharski Tomasz

    ŁKS II Łódź
  • Lambrecht Igor

    ŁKS II Łódź
  • Lebkuchen Dawid

    ŁKS II Łódź
  • Lipień Mikołaj

    ŁKS II Łódź
  • Marchwicki Jakub

    ŁKS II Łódź
  • Piela Jakub

    ŁKS II Łódź
  • Piotrowski Jakub

    ŁKS II Łódź
  • Podlecki Patryk

    ŁKS II Łódź
  • Tomaszewski Jakub

    ŁKS II Łódź
  • Włodarczyk Łukasz

    ŁKS II Łódź
  • Zareda Jan

    ŁKS II Łódź
  • RKS Radomsko

    Ślęzak Aleksander

    ŁKS II Łódź
  • Andrzejewski Szymon

    LKS Kwiatkowice
  • Kowalski Adrian

    LKS Kwiatkowice
  • Malka Dawid

    LKS Kwiatkowice
  • Mąkosza Maciek

    LKS Kwiatkowice
  • Wroński Mateusz

    LKS Kwiatkowice
  • LKS Kwiatkowice

    Michalak Mateusz

  • LKS Kwiatkowice

    Olczyk Jakub

  • LKS Kwiatkowice

    Janiszewski Piotr

  • LKS Kwiatkowice

    Olejnik Adrian

  • Start Brzeziny

    Kwaśniak Maciej

    LKS Kwiatkowice
  • UKS SMS Łódź

    Głowacki Bartosz

    LKS Kwiatkowice
  • KS II Kutno

    Zabielski Michał

    LKS Różyca
  • Konewka Maciej

    LKS Różyca
  • LKS Różyca

    Golański Paweł

    LKS Różyca
  • LKS Różyca

    Wątorowski Patryk

    LKS Różyca
  • Adamczyk Dawid

    LKS Różyca
  • Chorąży Rafał

    LKS Różyca
  • Doryń Dominik

    LKS Różyca
  • Gajda Kamil

    LKS Różyca
  • Gosik Błażej

    LKS Różyca
  • Kaczmarek Wojciech

    LKS Różyca
  • Krogulec Bartosz

    LKS Różyca
  • Kurzawa Witold

    LKS Różyca
  • Mikołajczyk Hubert

    LKS Różyca
  • Młynarczyk Emil

    LKS Różyca
  • Mordalski Michał

    LKS Różyca
  • Nowak Alan

    LKS Różyca
  • Okoński Olaf

    LKS Różyca
  • Olszewski Adrian

    LKS Różyca
  • Owczarek Dawid

    LKS Różyca
  • Peda Jakub

    LKS Różyca
  • Pietras Michał

    LKS Różyca
  • Słodkiewicz Piotr

    LKS Różyca
  • Stanisławski Marcin

    LKS Różyca
  • Sudak Radosław

    LKS Różyca
  • Świątek Rafał

    LKS Różyca
  • Wawrzeniak Radosław

    LKS Różyca
  • Wolski Marcin

    LKS Różyca
  • Woźniak Kamil

    LKS Różyca
  • Zapart Michał

    LKS Różyca
  • Sokół II Aleksandrów Łódzki

    Tatrocki Patryk

    LKS Różyca
  • Warta Sieradz

    Zasada Mariusz

    LKS Różyca
  • Smuga Eryk

    Omega Kleszczów
  • Szczepka Jakub

    Omega Kleszczów
  • Barański Dawid

    Omega Kleszczów
  • Baryła Krzysztof

    Omega Kleszczów
  • Bociek Mikołaj

    Omega Kleszczów
  • Borowiecki Dawid

    Omega Kleszczów
  • Chrząszcz Adrian

    Omega Kleszczów
  • Dyła Dawid

    Omega Kleszczów
  • Gal Patryk

    Omega Kleszczów
  • Hajdasz Olaf

    Omega Kleszczów
  • Konecki Michał

    Omega Kleszczów
  • Kowalik Robert

    Omega Kleszczów
  • Kowalski Bartłomiej

    Omega Kleszczów
  • Kuliberda Marcin

    Omega Kleszczów
  • Łudczak Bartosz

    Omega Kleszczów
  • Michalczyk Mikołaj

    Omega Kleszczów
  • Mielczarek Piotr

    Omega Kleszczów
  • Morawski Łukasz

    Omega Kleszczów
  • Piotrowski Michał

    Omega Kleszczów
  • Zatorski Kacper

    Omega Kleszczów
  • Zieliński Bartłomiej

    Omega Kleszczów
  • Bisaga Damian

    Omega Kleszczów
  • Kowalski Paweł

    Omega Kleszczów
  • Kowalski Krzysztof

    Omega Kleszczów
  • Michalak Krzysztof

    Omega Kleszczów
  • Niedbała Patryk

    Omega Kleszczów
  • Ociepa Adrian

    Omega Kleszczów
  • Olas Michał

    Omega Kleszczów
  • Pieniążek Bartosz

    Omega Kleszczów
  • Roczek Mateusz

    Omega Kleszczów
  • Tomesz Robert

    Omega Kleszczów
  • Warzyński Jakub

    Omega Kleszczów
  • Wiśniewski Paweł

    Omega Kleszczów
  • Zając Mateusz

    Omega Kleszczów
  • Zatorski Filip

    Omega Kleszczów
  • Orkan Buczek

    Miedwiediew Dawid

    Orkan Buczek
  • Barański Filip

    Orkan Buczek
  • Chwałowski Daniel

    Orkan Buczek
  • Dregier Norbert

    Orkan Buczek
  • Szczepaniak Igor

    Orkan Buczek
  • Szewczyk Przemysław

    Orkan Buczek
  • Wojtczyk Krystian

    Orkan Buczek
  • Orkan Buczek

    Berłowski Hubert

    Orkan Buczek
  • Baranowski Wiktor

    Orkan Buczek
  • Cukiernik Dominik

    Orkan Buczek
  • Dolot Andrzej

    Orkan Buczek
  • Kowalski Grzegorz

    Orkan Buczek
  • Lewandowski Michał

    Orkan Buczek
  • Lotczyk Andrzej

    Orkan Buczek
  • Matuszczyk Łukasz

    Orkan Buczek
  • Niciak Patryk

    Orkan Buczek
  • Orski Mateusz

    Orkan Buczek
  • Pałyska Dawid

    Orkan Buczek
  • Potakowski Daniel

    Orkan Buczek
  • Serafin Szymon

    Orkan Buczek
  • Wojtczyk Kacper

    Orkan Buczek
  • Wroński Mateusz

    Orkan Buczek
  • Włókniarz Zelów

    Dregier Jakub

    Orkan Buczek
  • Paczkowski Mateusz

    Orzeł Nieborów
  • Orzeł Nieborów

    Szafarowicz Mateusz

    Orzeł Nieborów
  • Bartosiewicz Mateusz

    Orzeł Nieborów
  • Haczykowski Jan

    Orzeł Nieborów
  • Kardas Mateusz

    Orzeł Nieborów
  • Krupa Bartłomiej

    Orzeł Nieborów
  • Niedźwiadek Jakub

    Orzeł Nieborów
  • Sekuła Piotr

    Orzeł Nieborów
  • Warchoł Piotr

    Orzeł Nieborów
  • Orzeł Nieborów

    Gendek Damian

  • Orzeł Nieborów

    Rusek Jarosław

  • Orzeł Nieborów

    Brandt Michał

  • Orzeł Nieborów

    Feliga Dawid

  • Orzeł Nieborów

    Ślązak Dawid

  • Orzeł Nieborów

    Balik Maciej

  • Orzeł Nieborów

    Bogusz Kamil

  • Orzeł Nieborów

    Molodchenko Volodymyr

  • Pelikan Łowicz

    Górowski Damian

    Orzeł Nieborów
  • Zjednoczeni Stryków

    Kamańczyk Mikołaj

    Orzeł Nieborów
  • Lebedynskyi Viacheslav

    Orzeł Parzęczew
  • Nwagwu Augustine

    Orzeł Parzęczew
  • Osiński Konrad

    Orzeł Parzęczew
  • Michałowski Dawid

    Orzeł Parzęczew
  • Radecki Krystian

    Orzeł Parzęczew
  • Żemigała Adrian

    Orzeł Parzęczew
  • Czekalski Brajan

    Orzeł Parzęczew
  • Orzeł Parzęczew

    Sobczak Michał

  • Orzeł Parzęczew

    Wdowiak Mariusz

  • Orzeł Parzęczew

    Góralczyk Łukasz

  • Orzeł Parzęczew

    Gieraga Mateusz

  • Orzeł Parzęczew

    Siwek Błażej

  • Orzeł Parzęczew

    Ciesielski Damian

  • Orzeł Parzęczew

    Grzeszkiewicz Norbert

  • Orzeł Parzęczew

    Jóźwiak Michał

  • Orzeł Parzęczew

    Voss Miłosz

  • Orzeł Parzęczew

    Kończak Łukasz

  • Orzeł Parzęczew

    Muskała Daniel

  • Orzeł Parzęczew

    Dobierzewski Miłosz

  • Orzeł Parzęczew

    Sęk Dominik

  • Orzeł Parzęczew

    Olczak Krystian

  • KS II Kutno

    Matyjas Hubert

    Pelikan Łowicz
  • GLKS Dłutów

    Kucharski Wojciech

    Pogoń Zduńska Wola
  • Jutrzenka Warta

    Swędrowski Rafał

    Pogoń Zduńska Wola
  • KS II Kutno

    Bartos Kamil

    Pogoń Zduńska Wola
  • Sobczak Bartłomiej

    Pogoń Zduńska Wola
  • Szarpak Szymon

    Pogoń Zduńska Wola
  • Śmietański Hubert

    Pogoń Zduńska Wola
  • Pogoń Zduńska Wola

    Budka Adrian

  • Pogoń Zduńska Wola

    Smolarek Krystian

  • Pogoń Zduńska Wola

    Retkowski Patryk

  • Pogoń Zduńska Wola

    Kopiński Daniel

  • Pogoń Zduńska Wola

    Kosmala Kacper

  • Pogoń Zduńska Wola

    Osmulski Mateusz

  • Pogoń Zduńska Wola

    Dudek Mateusz

  • Pogoń Zduńska Wola

    Wojda Jakub

  • Pogoń Zduńska Wola

    Swarzyński Mateusz

  • Pogoń Zduńska Wola

    Pręcikowski Igor

  • Pogoń Zduńska Wola

    Pręcikowski Nikodem

  • Pogoń Zduńska Wola

    Nowakowski Paweł

  • Pogoń Zduńska Wola

    Grobelny Mateusz

  • Pogoń Zduńska Wola

    Opaliński Michał

  • Sokół II Aleksandrów Łódzki

    Kowalski Jakub

  • Zawisza Rzgów

    Olejnik Adrian

    Pogoń Zduńska Wola
  • GKS Wikielec

    Wrzosek Bartosz

    Polonia Piotrków Trybunalski
  • Lechia Tomaszów Mazowiecki

    Kubiak Kamil

    Polonia Piotrków Trybunalski
  • Kozanecki Kamil

    Polonia Piotrków Trybunalski
  • Suzuki Rio

    Polonia Piotrków Trybunalski
  • Malicki Szymon

    Polonia Piotrków Trybunalski
  • Olowo Tobiasz

    Polonia Piotrków Trybunalski
  • Przybysz Dawid

    Polonia Piotrków Trybunalski
  • Staśkiewicz Kacper

    Polonia Piotrków Trybunalski
  • Stolarczyk Mateusz

    Polonia Piotrków Trybunalski
  • Śpiewak Mieszko

    Polonia Piotrków Trybunalski
  • Kowalski Mateusz

    Polonia Piotrków Trybunalski
  • Bąbol Jakub

    Polonia Piotrków Trybunalski
  • Bąkowicz Tomasz

    Polonia Piotrków Trybunalski
  • Bruchajzer Kamil

    Polonia Piotrków Trybunalski
  • Jagodziński Wiktor

    Polonia Piotrków Trybunalski
  • Jakubiak Mateusz

    Polonia Piotrków Trybunalski
  • Karpicki Michał

    Polonia Piotrków Trybunalski
  • Kwaśniczko Patryk

    Polonia Piotrków Trybunalski
  • Mielczarski Marcin

    Polonia Piotrków Trybunalski
  • Miller Igor

    Polonia Piotrków Trybunalski
  • Nieśmiałek Dawid

    Polonia Piotrków Trybunalski
  • Nowaczyk Daniel

    Polonia Piotrków Trybunalski
  • Polit Michał

    Polonia Piotrków Trybunalski
  • Wojtczak Krystian

    Polonia Piotrków Trybunalski
  • Przemsza Siewierz

    Raszewski Adam

    Polonia Piotrków Trybunalski
  • Widzew II Łódź

    Mikołajczak Jakub

    Pomorzanin Toruń
  • Warta Działoszyn

    Pałyga Bartłomiej

    Przemsza Siewierz
  • GLKS Dłutów

    Pietras Mateusz

    PTC Pabianice
  • Weiss Maksymilian

    PTC Pabianice
  • Mazurek Daniel

    PTC Pabianice
  • Żychowski Sebastian

    PTC Pabianice
  • Wieczorek Michał

    PTC Pabianice
  • Kompa Paweł

    PTC Pabianice
  • Skrzetuski Michał

    PTC Pabianice
  • Wdowiak Damian

    Włókniarz Zelów
  • Antoszczyk Kacper

    PTC Pabianice
  • Prochuń Dawid

    PTC Pabianice
  • Siwirski Adam

    PTC Pabianice
  • PTC Pabianice

    Sikorski Łukasz

  • PTC Pabianice

    Hiler Jacek

  • PTC Pabianice

    Stachlewski Paweł

  • PTC Pabianice

    Stuchała Filip

  • PTC Pabianice

    Buchowicz Michał

  • PTC Pabianice

    Drewniak Paweł

  • PTC Pabianice

    Wujak Patryk

  • PTC Pabianice

    Kukieła Dominik

  • PTC Pabianice

    Bryl Paweł

  • PTC Pabianice

    Rudyk Adrian

  • PTC Pabianice

    Stachowski Patryk

  • PTC Pabianice

    Korpal Emil

  • PTC Pabianice

    Trojakowski Kacper

  • PTC Pabianice

    Lubowski Sebastian

  • PTC Pabianice

    Krac Dawid

  • PTC Pabianice

    Janecki Wiktor

  • PTC Pabianice

    Kwiatkowski Dawid

  • PTC Pabianice

    Tyran Jakub

  • PTC Pabianice

    Radwański Norbert

  • PTC Pabianice

    Jankiewicz Kamil

  • PTC Pabianice

    Bączał Marcin

  • PTC Pabianice

    Drąg Dominik

  • PTC Pabianice

    Gabryszak Mateusz

  • PTC Pabianice

    Pustelnik Kamil

  • PTC Pabianice

    Płócienniczak Marcin

  • Gajzler Marcel

    Skalnik Sulejów
  • Walczak Maciej

    Skalnik Sulejów
  • Biernacki Maciej

    Skalnik Sulejów
  • Paduch Jakub

    Skalnik Sulejów
  • Smolarczyk Łukasz

    Skalnik Sulejów
  • Witczak Maciej

    Skalnik Sulejów
  • Dobrovolskyi Vadym

    Skalnik Sulejów
  • Krasoń Mateusz

    Skalnik Sulejów
  • Lassota Przemysław

    Skalnik Sulejów
  • Malarz Krystian

    Skalnik Sulejów
  • Markiewicz Dawid

    Skalnik Sulejów
  • Noga Arkadiusz

    Skalnik Sulejów
  • Nojek Mateusz

    Skalnik Sulejów
  • Śniady Jakub

    Skalnik Sulejów
  • Skalnik Sulejów

    Ściepłek Mateusz

    Skalnik Sulejów
  • Łukasik Krzysztof

    Skalnik Sulejów
  • Ciołkowski Karol

    Skalnik Sulejów
  • Ćwikła Piotr

    Skalnik Sulejów
  • Dąbrowski Jakub

    Skalnik Sulejów
  • Dutkiewicz Dariusz

    Skalnik Sulejów
  • Gorzeń Jakub

    Skalnik Sulejów
  • Grzybowski Michał

    Skalnik Sulejów
  • Gul Damian

    Skalnik Sulejów
  • Kołek Tomasz

    Skalnik Sulejów
  • Malarz Wiktor

    Skalnik Sulejów
  • Malarz Igor

    Skalnik Sulejów
  • Zawodziński Mariusz

    Skalnik Sulejów
  • UKS SMS Łódź

    Jarzyński Adam

    Skalnik Sulejów
  • UKS SMS Łódź

    Jęcek Dominik

    Skalnik Sulejów
  • Włókniarz Zelów

    Madej Bartłomiej

    Skalnik Sulejów
  • Adrjanowski Patryk

    Sokół II Aleksandrów Łódzki
  • Korski Karol

    Sokół II Aleksandrów Łódzki
  • Krzyżanowski Antoni

    Sokół II Aleksandrów Łódzki
  • Krzyżanowski Jan

    Sokół II Aleksandrów Łódzki
  • Krzyżanowski Krystian

    Sokół II Aleksandrów Łódzki
  • Kurczewski Kacper

    Sokół II Aleksandrów Łódzki
  • Onopa Jakub

    Sokół II Aleksandrów Łódzki
  • Domański Krzysztof

    Sokół II Aleksandrów Łódzki
  • UKS SMS Łódź

    Adamiak Krystian

    UKS SMS Łódź
  • Dziuba Kacper

    Sokół II Aleksandrów Łódzki
  • Gorzelański Mikołaj

    Sokół II Aleksandrów Łódzki
  • Jończyk Aleksander

    Sokół II Aleksandrów Łódzki
  • Kania Igor

    Sokół II Aleksandrów Łódzki
  • UKS SMS Łódź

    Lis Mateusz

    UKS SMS Łódź
  • UKS SMS Łódź

    Sołtysiński Szymon

    UKS SMS Łódź
  • Jurek Krzysztof

    Sokół II Aleksandrów Łódzki
  • Koźlik Patryk

    Sokół II Aleksandrów Łódzki
  • Pawełczyk Michał

    Sokół II Aleksandrów Łódzki
  • Stępień Kornel

    Sokół II Aleksandrów Łódzki
  • Trojanowski Bartosz

    Sokół II Aleksandrów Łódzki
  • Sokół II Aleksandrów Łódzki

    Kaniecki Bartosz

  • Sokół II Aleksandrów Łódzki

    Bogołębski Tomasz

  • Sokół II Aleksandrów Łódzki

    Szarpak Jakub

  • Sokół II Aleksandrów Łódzki

    Woźniczak Przemysław

  • Sokół II Aleksandrów Łódzki

    Gieraga Artur

  • Sokół II Aleksandrów Łódzki

    Nowacki Damian

  • Sokół II Aleksandrów Łódzki

    Tomczak Sebastian

  • Sokół II Aleksandrów Łódzki

    Pecyna Dominik

  • Sokół II Aleksandrów Łódzki

    Hejduk Marcin

  • Sokół II Aleksandrów Łódzki

    Trzmielak Bartłomiej

  • Sokół II Aleksandrów Łódzki

    Wilanowski Jakub

  • Sokół II Aleksandrów Łódzki

    Witasiak Jakub

  • Sokół II Aleksandrów Łódzki

    Bielecki Michał

  • Sokół II Aleksandrów Łódzki

    Horoszkiewicz Jakub

  • Sokół II Aleksandrów Łódzki

    Tambor Jakub

  • Sokół II Aleksandrów Łódzki

    Kołodziejczyk Dominik

  • Sokół II Aleksandrów Łódzki

    Rusek Patryk

  • Sokół II Aleksandrów Łódzki

    Tomczak Mateusz

  • Sokół II Aleksandrów Łódzki

    Janowski Patryk

  • Sokół II Aleksandrów Łódzki

    Podlasiak Igor

  • Sokół II Aleksandrów Łódzki

    Strzałka Krzysztof

  • Sokół II Aleksandrów Łódzki

    Piwowarczyk Dawid

  • Sokół II Aleksandrów Łódzki

    Cimoch Maksymilian

  • Sokół II Aleksandrów Łódzki

    Brauer Jakub

  • Sokół II Aleksandrów Łódzki

    Madaj Adrian

  • UKS SMS Łódź

    Pióro Oskar

    Sokół II Aleksandrów Łódzki
  • Unia Skierniewice

    Przezak Dawid

    Sokół II Aleksandrów Łódzki
  • Szcześniak Michał

    Widzew II Łódź
  • Będor Jakub

    Stal Głowno
  • Kocemba Michał

    Stal Głowno
  • Tomczyk Dominik

    Stal Głowno
  • Andrzejewski Olaf

    Stal Głowno
  • Florczak Dariusz

    Stal Głowno
  • Florczak Tomasz

    Stal Głowno
  • Grzyb Bartłomiej

    Stal Głowno
  • Ignatowski Eryk

    Stal Głowno
  • Ignatowski Patryk

    Stal Głowno
  • Kuciński Radosław

    Stal Głowno
  • Lebioda Eryk

    Stal Głowno
  • Leszczyński Kacper

    Stal Głowno
  • Mospinek Damian

    Stal Głowno
  • Nowak Damian

    Stal Głowno
  • Ogórek Robert

    Stal Głowno
  • Osiński Kacper

    Stal Głowno
  • Szymczak Dawid

    Stal Głowno
  • Tuliński Patryk

    Stal Głowno
  • Waśkiewicz Antoni

    Stal Głowno
  • Waśkiewicz Aleksy