Zmiany w klubowych kadrach 2019


  • AF Brzoza

    Małek Jarosław

  • Kotyński Piotr

    AF Brzoza
  • Grundkowski Kacper

    AF Brzoza
  • Kasperek Bartosz

    AF Brzoza
  • Lewandowski Robert

    AF Brzoza
  • AF Brzoza

    Kowalczyk Paweł

  • KS Brzoza

    Pietrzak Michał

    AF Brzoza
  • Lider Włocławek

    Peda Piotr

    AKS SMS Łódź
  • Chowański Marcin

    Amator Bydgoszcz
  • Sell Marcel

    Amator Bydgoszcz
  • Wojtynowski Michał

    Amator Bydgoszcz
  • Napora Michał

    Amator Bydgoszcz
  • Żywiałowski Mateusz

    Amator Bydgoszcz
  • Nowacki Bartosz

    Amator Bydgoszcz
  • Stefański Artur

    Amator Bydgoszcz
  • Rosa Piotr

    Amator Bydgoszcz
  • Bieniak Leszek

    Amator Bydgoszcz
  • Burzych Paweł

    Amator Bydgoszcz
  • Burzych Bartosz

    Amator Bydgoszcz
  • Kodiasz Marcin

    Amator Bydgoszcz
  • Lis Karol

    Amator Bydgoszcz
  • Matusiak Michał

    Amator Bydgoszcz
  • Spychalski Patryk

    Amator Bydgoszcz
  • Stawski Dominik

    Amator Bydgoszcz
  • Szmankowski Dawid

    Amator Bydgoszcz
  • Żbikowski Piotr

    Amator Bydgoszcz
  • Amator Bydgoszcz

    Grzybowski Krzysztof

  • Grodnicki Mateusz

    Amator Bydgoszcz
  • Przeniosło Olaf

    Amator Bydgoszcz
  • Rutkowski Piotr

    Amator Bydgoszcz
  • Orzeł Przyłęki

    Głowacki Jarosław

    Amator Bydgoszcz
  • Łokietek Brześć Kujawski

    Czyżewski Bartosz

    Arka II Gdynia
  • Kujawiak Kruszyn

    Kuropatwiński Hubert

    Baszta Przedecz
  • Kujawianka Izbica Kujawska

    Wojciechowski Dawid

    Baszta Przedecz
  • Unia Choceń

    Muszyński Damian

    Baszta Przedecz
  • Nalazek Dorian

    BKS Bydgoszcz
  • Szalla Mateusz

    BKS Bydgoszcz
  • Dudkiewicz Damian

    BKS Bydgoszcz
  • Steltmann Mateusz

    BKS Bydgoszcz
  • Chemik Bydgoszcz

    Bagniewski Kamil

    BKS Bydgoszcz
  • Chemik Bydgoszcz

    Żeglarski Gracjan

    BKS Bydgoszcz
  • Gryf Sicienko

    Bogdziński Krzysztof

    BKS Bydgoszcz
  • Gryf Sicienko

    Woźniak Arkadiusz

    BKS Bydgoszcz
  • Pomorzanin Serock

    Kortas Daniel

    BKS Bydgoszcz
  • Małek Krzysztof

    Błękitni Podwiesk
  • Jutrzenka Kamil

    Błękitni Podwiesk
  • Gałusza Marcin

    Błękitni Podwiesk
  • Januszewski Michał

    Błękitni Podwiesk
  • Pryszło Tomasz

    Błękitni Podwiesk
  • Victoria Lisewo

    Krause Sebastian

    Błękitni Podwiesk
  • Gryf Sicienko

    Chwieduk Wojciech

    Błyskawica Reda Rekowo Dolne
  • Victoria Śliwice

    Malewicz Dawid

    Borowiak Czersk
  • Chochliński Oskar

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Lewandowski Mateusz

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Tomas Dawid

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Karbownik Amadeusz

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Koncewicz Albert

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Czarni Wierzchosławice

    Czajka Arkadiusz

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Chojnicki Karol

    Chełminianka Chełmno
  • Orłowski Olaf

    Chełminianka Chełmno
  • Skowroński Mateusz

    Chełminianka Chełmno
  • Taczyński Rafał

    Chełminianka Chełmno
  • Witko Łukasz

    Chełminianka Chełmno
  • Ernestowicz Przemysław

    Chełminianka Chełmno
  • Pawski Dariusz

    Chełminianka Chełmno
  • Legia Chełmża

    Kaczkowski Piotr

    Chełminianka Chełmno
  • Legia Chełmża

    Lasek Kamil

    Chełminianka Chełmno
  • Legia Chełmża

    Szpankiewicz Dawid

    Chełminianka Chełmno
  • Wojownik Wabcz

    Kurkierewicz Kamil

    Chełminianka Chełmno
  • BKS Bydgoszcz

    Sapa Kacper

    Chemik Bydgoszcz
  • Pomorzanin Serock

    Kęsik Kajetan

    Chojniczanka II Chojnice
  • Pawłowski Jakub

    Cuiavia Inowrocław
  • Odra Bytom Odrzański

    Zubko Mykyta

    Cuiavia Inowrocław
  • Wydrych Damian

    Cukrownik Tuczno
  • Szczesiak Mateusz

    Cukrownik Tuczno
  • Hermes Radłowo

    Kijanowski Dawid

    Cukrownik Tuczno
  • Hermes Radłowo

    Książek Artur

    Cukrownik Tuczno
  • Hermes Radłowo

    Waszak Mateusz

    Cukrownik Tuczno
  • Cyklon II  Kończewice

    Mielczarek Jakub

  • Cyklon II  Kończewice

    Pilecki Szymon

  • Błazejczyk Dominik

    Cyklon II  Kończewice
  • Błażejczyk Jakub

    Cyklon II  Kończewice
  • Borowicz Miłosz

    Cyklon II  Kończewice
  • Czarnecki Jakub

    Cyklon II  Kończewice
  • Jarzynka Adrian

    Cyklon II  Kończewice
  • Kaczorek Jarosław

    Cyklon II  Kończewice
  • Kowalski Kacper

    Cyklon II  Kończewice
  • Kwiatek Kacper

    Cyklon II  Kończewice
  • Mańka Jarosław

    Cyklon II  Kończewice
  • Michalski Miłosz

    Cyklon II  Kończewice
  • Mucha Michał

    Cyklon II  Kończewice
  • Orczykowski Hubert

    Cyklon II  Kończewice
  • Rozworski Michał

    Cyklon II  Kończewice
  • Siemieniecki Adrian

    Cyklon II  Kończewice
  • Skibiński Mateusz

    Cyklon II  Kończewice
  • Soszka Jakub

    Cyklon II  Kończewice
  • Wiśniewski Karol

    Cyklon II  Kończewice
  • Wojtkun Norbert

    Cyklon II  Kończewice
  • Zając Marek

    Cyklon II  Kończewice
  • Elana II Toruń

    Sikorski Łukasz

    Cyklon II  Kończewice
  • Pomorzanin Serock

    Wiśniewski Bartosz

    Cyklon II  Kończewice
  • Pomorzanin Toruń

    Kamiński Kacper

    Cyklon II  Kończewice
  • Kasprowicz Daniel

    Czarni Lniano
  • Kulczyk Krystian

    Czarni Lniano
  • Redzimski Mateusz

    Czarni Lniano
  • Gryf Sicienko

    Franke Bartosz

    Czarni Lniano
  • Studziński Patryk

    Czarni Wierzchosławice
  • Aleksandrzak Mikołaj

    Czarni Wierzchosławice
  • Marczak Marcin

    Czarni Wierzchosławice
  • Grabowski Mateusz

    Czarni Wierzchosławice
  • Sobczak Szymon

    Czarni Wierzchosławice
  • Czarni Wierzchosławice

    Brzozowski Damian

  • Unia Gniewkowo

    Brzustowicz Kamil

    Czarni Wierzchosławice
  • Danielewski Filip

    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
  • Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia

    Ciejek Mikołaj

  • Wołczyk Michał

    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
  • Ratkowski Mateusz

    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
  • Start Stawki

    Waszak Tomasz

    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
  • Baryza Michał

    Dąb Barcin
  • Marcisz Piotr

    Dąb Barcin
  • Napierała Mariusz

    Dąb Barcin
  • Sobek Łukasz

    Dąb Barcin
  • Kemnitz Marcin

    Dąb Potulice
  • Borowicki Kacper

    Dąb Potulice
  • Chojnacki Dariusz

    Dąb Potulice
  • Kardasz Adam

    Dąb Potulice
  • Czeleń Dawid

    Dąb Potulice
  • Przybylski Adam

    Dąb Potulice
  • Szablewski Bartosz

    Dąb Potulice
  • Zawisza Bydgoszcz

    Karbowski Jakub

    Dąb Potulice
  • Modrzejewski Jakub

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Kruczyński Jonasz

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Gołębiewski Dawid

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Czajkowski Mateusz

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Kowalski Łukasz

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Mamrot Przemysław

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Rygielski Jakub

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Zarębski Marcel

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Cedro Sebastian

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Lewandowski Szymon

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Romanowski Kamil

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Sokół Radomin

    Piotrowski Miłosz

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Kuchnicki Dawid

    Elana II Toruń
  • Babiński Błażej

    Elana II Toruń
  • Dzikowski Krzysztof

    Elana II Toruń
  • Górniak Jakub

    Elana II Toruń
  • Krzywania Rafał

    Elana II Toruń
  • Morkowski Filip

    Elana II Toruń
  • Elana II Toruń

    Gaytamirov Adam

  • Rak Sebastian

    Elana II Toruń
  • Lechia II Gdańsk

    Wiśniewski Marcin

    Elana II Toruń
  • Pogoń II Szczecin

    Boniecki Bartosz

    Elana II Toruń
  • Pogoń II Szczecin

    Jachno Paweł

    Elana II Toruń
  • Pomorzanin Toruń

    Góralski Mikołaj

    Elana II Toruń
  • Stadion Śląski Chorzów

    Głowa Kamil

    Elana II Toruń
  • Wisła II Płock

    Białas Krystian

    Elana II Toruń
  • Zdrój Ciechocinek

    Wasilkiewicz Krzysztof

    Elana II Toruń
  • Orlęta Aleksandrów Kujawski

    Nowicki Patryk

    Elana Toruń
  • Czarni Lniano

    Adamczyk Szymon

    Fala Świekatowo
  • Wielewicki Kacper

    Fala Świekatowo
  • Kwasigroch Dawid

    Fala Świekatowo
  • Burchardt Marcin

    Fala Świekatowo
  • Krutnik Piotr

    Fala Świekatowo
  • Ruszkowski Kacper

    Fala Świekatowo
  • Grom Osie

    Kutsenko Igor

    Fala Świekatowo
  • Struga Drzycim

    Kapela Dawid

    Fala Świekatowo
  • Legia Osiek

    Lewandowski Damian

    FC Dajtki Olsztyn
  • Zboralski Kacper

    Flisak Złotoria
  • Osiński Jakub

    Flisak Złotoria
  • Olewiński Jakub

    Flisak Złotoria
  • Pomorzanin Toruń

    Rychcik Bartosz

    Flisak Złotoria
  • Start Toruń

    Śmigielski Piotr

    Flisak Złotoria
  • Derenda Bartosz

    Fregata Polanowice
  • Burdziński Jacek

    Fregata Polanowice
  • Gopło Kruszwica

    Burdziński Hubert

    Fregata Polanowice
  • Kujawiak Sukowy

    Wójcikowski Mateusz

    Fregata Polanowice
  • Szmelter Remigiusz

    Fuks Wielowicz
  • Wisła Nowe

    Reszke Piotr

    Gedania Gdańsk
  • Bryliński Maciej

    GKS Baruchowo
  • Błaszczyk Dawid

    GKS Baruchowo
  • Bartczak Adrian

    GKS Baruchowo
  • Pawlak Adam

    GKS Baruchowo
  • Kujawy Kozy

    Marciniak Łukasz

    GKS Sompolno
  • Piast Łasin

    Jaworski Patryk

    GKS Wikielec
  • Cerajewski Mikołaj

    GLKS Dobrcz
  • Mik Adrian

    GLKS Dobrcz
  • Saganowski Karol

    GLKS Dobrcz
  • Saganowski Oskar

    GLKS Dobrcz
  • Pioterek Kamil

    GLKS Dobrcz
  • Linke Robert

    GLKS Dobrcz
  • Pawłowski Marek

    GLKS Dobrcz
  • Stożek Radosław

    GLKS Dobrcz
  • GLKS Dobrcz

    Lewandowski Jarosław

  • Unia Solec Kujawski

    Barczewski Patryk

    GLKS Dobrcz
  • BKS Bydgoszcz

    Zalewski Adam

    GLKS Osielsko Żołędowo
  • Dryja Jakub

    GLKS Osielsko Żołędowo
  • Banaś Jakub

    GLKS Osielsko Żołędowo
  • Boś Jakub

    GLKS Osielsko Żołędowo
  • GLKS Osielsko Żołędowo

    Jackowski Oskar

  • Piaski Bydgoszcz

    Polkowski Damian

    GLKS Osielsko Żołędowo
  • Piaski Bydgoszcz

    Polkowski Waldemar

    GLKS Osielsko Żołędowo
  • Kucik Paweł

    GLZS Sadki
  • Łukowski Łukasz

    GLZS Sadki
  • Jóźwiak Kamil

    GLZS Sadki
  • Leśniewski Wojciech

    GLZS Sadki
  • Burzyński Patryk

    GLZS Sadki
  • Iłejko Sebastian

    GLZS Sadki
  • Lorek Arkadiusz

    GLZS Sadki
  • Loręcki Kacper

    GLZS Sadki
  • Trępała Radosław

    GLZS Sadki
  • Grąbczewski Leszek

    GLZS Sadki
  • Stella Białośliwie

    Walczak Marcin

    GLZS Sadki
  • Chełminiak Miłosz

    Goplania Inowrocław
  • Picheta Jakub

    Goplania Inowrocław
  • Salwa Oskar

    Goplania Inowrocław
  • Cuiavia Inowrocław

    Kruszczyński Michał

    Gopło Kruszwica
  • Dankowski Jakub

    Gopło Kruszwica
  • Kubiak Kacper

    Gopło Kruszwica
  • Nowak Jakub

    Gopło Kruszwica
  • Sulicki Bartosz

    Gopło Kruszwica
  • Kozłowski Krzysztof

    Gopło Kruszwica
  • Górnik Wierzbinek

    Kowalski Patryk

    Gopło Kruszwica
  • Unia Leszcze

    Radkowski Mateusz

    Gopło Kruszwica
  • Mieszczyński Miłosz

    Grom II Więcbork
  • Borlik Jakub

    Grom II Więcbork
  • Szczepaniak Paweł

    Grom II Więcbork
  • Małdoch Hubert

    Grom II Więcbork
  • Djupero Olaf

    Grom II Więcbork
  • Horynkiewicz Olaf

    Grom II Więcbork
  • Grom Osie

    Łytkowski Oskar

  • Wasiak Krzysztof

    Grom Osie
  • Modracki Borys

    Grom Osie
  • Recki Adrian

    Grom Osie
  • Gryf Sicienko

    Makowiecki Sebastian

    Grom Osie
  • Gryf Sicienko

    Świątek Bartłomiej

    Grom Osie
  • Tęcza Wiąg

    Leman Szymon

    Grom Osie
  • Tygrysy Sulnowo

    Kujawski Michał

    Grom Osie
  • Wisła Gruczno

    Zieliński Krzysztof

    Grom Osie
  • Cieślak Marcin

    Grom Ostrowo
  • Wiśniewski Mateusz

    Grom Ostrowo
  • Liberski Dariusz

    Grom Ostrowo
  • Lange Norbert

    Grom Ostrowo
  • Szpulecki Jarosław

    Grom Ostrowo
  • Kujawiak Sukowy

    Syrek Robert

    Grom Ostrowo
  • Kujawianka Strzelno

    Grobelny Krzysztof

    Grom Ostrowo
  • Legia Strzelce

    Kurowski Mateusz

    Grom Ostrowo
  • Herzberg Patryk

    Grom Więcbork
  • Wilke Oskar

    Grom Więcbork
  • Kosmela Marcin

    Grom Więcbork
  • Gołaszewski Kamil

    Grom Więcbork
  • Szulc Robert

    Grom Więcbork
  • Gryf Piaseczno/Skarpa

    Słowiński Tomasz

    Grom Więcbork
  • Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)

    Kunek Mateusz

    Grom Więcbork
  • Polonia Bydgoszcz

    Kosmela Przemysław

    Grom Więcbork
  • Majos Mariusz

    Grot Kowalki
  • Jadczak Jakub

    Grot Kowalki
  • Klimowicz Kamil

    Grot Kowalki
  • Krajewski Patryk

    Grot Kowalki
  • Kuciński Dawid

    Grot Kowalki
  • Pawełek Kajetan

    Grot Kowalki
  • Wilczyński Wiktor

    Grot Kowalki
  • Zawodniak Jakub

    Grot Kowalki
  • Lech Rypin

    Marynowski Kamil

    Grot Kowalki
  • Szydeł Marcin

    Gryf Piaseczno/Skarpa
  • Krzyżanowski Piotr

    Gryf Piaseczno/Skarpa
  • Dygulski Grzegorz

    Gwiazda Bukowiec
  • Krawczyk Arkadiusz

    Gwiazda Bukowiec
  • Dygulski Michał

    Gwiazda Bukowiec
  • Jaroch Kamil

    Gwiazda Bukowiec
  • Wojtak Daniel

    Gwiazda Bukowiec
  • Sparta Przysiersk

    Stasierowski Przemysław

    Gwiazda Bukowiec
  • Szypura Karol

    Gwiazda Bydgoszcz
  • Szymański Kamil

    Gwiazda Bydgoszcz
  • Gwiazda Bydgoszcz

    Matthaus Kacper

  • Savige Keegan banjamin

    Gwiazda Bydgoszcz
  • Chełminianka Chełmno

    Baranowski Rafał

    Gwiazda Starogród
  • Murawski Marcin

    Gwiazda Starogród
  • Misiaszek Przemysław

    Gwiazda Starogród
  • Rządkowski Jakub

    Gwiazda Starogród
  • Murawski Karol

    Gwiazda Starogród
  • Zryw Wielki Lubień

    Górny Karol

    Gwiazda Starogród
  • Wiepszkowski Jan

    Gwiazda Sypniewo
  • Pyszka Krystian

    Gwiazda Sypniewo
  • Wilczek Emilian

    Gwiazda Sypniewo
  • Flisak Złotoria

    Szmalc Piotr

    IKP Olimpia Poznań
  • Iskra Ciechocin

    Bartkowski Marek

  • Czarni Wierzchosławice

    Wysocki Przemysław

    Iskra Sikorowo
  • Komasa Maciej

    Iskra Sikorowo
  • Malicki Zbigniew

    Iskra Sikorowo
  • Ostrowski Kacper

    Iskra Sikorowo
  • Stępniewski Norbert

    Iskra Sikorowo
  • Urbański Dominik

    Iskra Sikorowo
  • Iskra Sikorowo

    Chudziński Arkadiusz

  • Lewandowski Marcin

    Iskra Zamość-Rynarzewo
  • Zorza Ślesin

    Senger Mateusz

    Jadwiżański KS Poznań
  • Kamionka Kamień Krajeński

    Hałas Sebastian

    LZS Wałdowo
  • Kamionka Kamień Krajeński

    Karpacz Adam

    LZS Wałdowo
  • Kłodziński Paweł

    Kamionka Kamień Krajeński
  • Wierzchucki Dawid

    Kamionka Kamień Krajeński
  • Lider Włocławek

    Błaszkiewicz Wiktor

    Karkonosze Jelenia Góra
  • Kalinowski Michał

    Kasztelan Papowo Biskupie
  • Wojownik Wabcz

    Urycki Kamil

    Kasztelan Papowo Biskupie
  • Wojownik Wabcz

    Westfaleski Piotr

    Kasztelan Papowo Biskupie
  • Molenda Patryk

    Kolorowi Krusza Zamkowa
  • Potrzebowski Kamil

    Kolorowi Krusza Zamkowa
  • Ziółkowski Piotr

    Kolorowi Krusza Zamkowa
  • Nawrocki Norbert

    Kolorowi Krusza Zamkowa
  • Szafarczyk Paweł

    Kolorowi Krusza Zamkowa
  • Noteć Inowrocław

    Moraczyński Paweł

    Kolorowi Krusza Zamkowa
  • Nowak Paweł

    Krajna Sępólno Krajeńskie
  • Twardy Mateusz

    Krajna Sępólno Krajeńskie
  • Tucholanka Tuchola

    Ostrowski Mirosław

    Krajna Sępólno Krajeńskie
  • Fertykowski Wojciech

    KS Brzoza
  • Czachorowski Tomasz

    KS Brzoza
  • Kozłowski Lukasz

    KS Brzoza
  • Start Pruszcz

    Krajewski Mateusz

    KS Brzoza
  • GKS Baruchowo

    Sobczak Gracjan

    KS Kutno
  • Dąbrowianka Dąbrowice

    Ruciński Dominik

    Kujawiak Kowal
  • Górski Jakub

    Kujawiak Kowal
  • Unia Solec Kujawski

    Juśkiewicz Kamil

    Kujawiak Kowal
  • Muszyński Norbert

    Kujawiak Kruszyn
  • Kujawianka Izbica Kujawska

    Jędrzejewski Mateusz

    Kujawiak Kruszyn
  • MGKS Lubraniec

    Osiński Paweł

    Kujawiak Kruszyn
  • Ziemowit Osięciny

    Bobrowski Rafał

    Kujawiak Kruszyn
  • Kujawiak Sukowy

    Mizera Sebastian

  • Elana Toruń

    Karbowiński Paweł

    Kujawianka Izbica Kujawska
  • Elana Toruń

    Szafran Mateusz

    Kujawianka Izbica Kujawska
  • Włocłavia Włocławek

    Trzeciak Kamil

    Kujawianka Izbica Kujawska
  • Cuiavia Inowrocław

    Wegner Brajan

    Kujawianka Strzelno
  • Nawrocki Łukasz

    Kujawianka Strzelno
  • Kujawy/Błękitni Markowice

    Wiliński Kacper

    Kujawianka Strzelno
  • Kujawianka Strzelno

    Mańkowski Dawid

    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
  • Bukowski Wiktor

    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
  • Beinka Jakub

    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
  • Lisowski Adam

    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
  • Nowak Norbert

    Kujawy/Błękitni Markowice
  • Łodożyński Radosław

    Kujawy/Błękitni Markowice
  • Michalak Rafał

    Kujawy/Błękitni Markowice
  • Panfil Norbert

    Kujawy/Błękitni Markowice
  • Kujawy/Błękitni Markowice

    Gawlik Bartłomiej

  • GKS Sompolno

    Grzelak Przemysław

    Kujawy Kozy
  • Górnik Wierzbinek

    Krzemiński Artur

    Kujawy Kozy
  • Górnik Wierzbinek

    Niedośmiałek Paweł

    Kujawy Kozy
  • Frątczak Marcin

    Kujawy Kozy
  • Małkowski Krzysztof

    Kujawy Kozy
  • Jakubowski Bartosz

    Kujawy Kozy
  • Kujawy Kozy

    Igła Dawid

  • Grot Kowalki

    Rutkowski Andrzej

    Lech Rypin
  • Rutkowski Mariusz

    Lech Rypin
  • Pysiak Jakub

    Lech Rypin
  • Więckowski Bartosz

    Lech Rypin
  • Wda Świecie

    Kowalski Adrian

    Lech Rypin
  • Chemik Bydgoszcz

    Fabiszewski Gracjan

    Legia Chełmża
  • Bukowski Tomasz

    Legia Chełmża
  • Klafczyński Hubert

    Legia Chełmża
  • Legia Chełmża

    Rożnowski Maciej

  • Sierakowski Nikodem

    Legia Chełmża
  • Wda Świecie

    Śliwiński Maciej

    Legia Chełmża
  • Jagodziński Łukasz

    Legia II Chełmża
  • Lewandowski Rafał

    Legia II Chełmża
  • Trzoski Przemysław

    Legia II Chełmża
  • Zieliński Paweł

    Legia II Chełmża
  • Pomorzanin Serock

    Urbański Tomasz

    Legia II Chełmża
  • Gredecki Piotr

    Legia Osiek
  • Kalczyński Jakub

    Legia Osiek
  • Maciejewski Przemysław

    Legia Osiek
  • Mielnik Tomasz

    Legia Osiek
  • Pilarski Kamil

    Legia Osiek
  • Ratkiewicz Paweł

    Legia Osiek
  • Szałecki Przemek

    Legia Osiek
  • Trędewicz Dawid

    Legia Osiek
  • Zieliński Mateusz

    Legia Osiek
  • Kalinowski Brajan

    Legia Osiek
  • Stachewicz Kamil

    Legia Osiek
  • LZS Bobrowo

    Argalski Andrzej

    Legia Osiek
  • Promień Kowalewo Pomorskie

    Ciemiński Mateusz

    Legia Osiek
  • Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie

    Trawczyński Jarosław

    Legia Strzelce
  • Zieliński Paweł

    Legia Strzelce
  • Siwek Patryk

    Legia Strzelce
  • Olimpia Dąbrowa

    Gapiński Łukasz

    Legia Strzelce
  • Olimpia Dąbrowa

    Gwiazda Dawid

    Legia Strzelce
  • Olimpia Dąbrowa

    Konrad Krzysztof

    Legia Strzelce
  • Unia Janikowo

    Lewandowski Dariusz

    Legia Strzelce
  • Jutrzenka Warta

    Korski Karol

    Lider Włocławek
  • Adamski Daniel

    Lider Włocławek
  • Cichocki Patryk

    Lider Włocławek
  • Grzywiński Adam

    Lider Włocławek
  • Szymański Kacper

    Lider Włocławek
  • Owczarek Dawid

    Lider Włocławek
  • Lider Włocławek

    Łączkowski Oliwier

  • Naprzód Jabłonowo Pomorskie

    Piasecki Adam

    Lider Włocławek
  • Polesie Kock

    Duduś Kacper

    Lider Włocławek
  • Lipowski Jakub

    LKS Dąbrowa Chełmińska
  • LKS Dąbrowa Chełmińska

    Błaszak Marcin

  • Rawys Raciąż

    Weltrowski Bartosz

    LKS Kęsowo
  • Chamryga Marcin

    Łokietek Brześć Kujawski
  • Naprzód Jabłonowo Pomorskie

    Stawicki Jakub

    Łokietek Brześć Kujawski
  • Hubner Przemysław

    Łokietek Wierzchucin Królewski
  • Krzeczkowski Radosław

    Łokietek Wierzchucin Królewski
  • Kujawa Marcin

    LTP Lubanie
  • Naprzód Jabłonowo Pomorskie

    Piernikowski Damian

    LTP Lubanie
  • Włocłavia Włocławek

    Klimek Patryk

    LTP Lubanie
  • Włocłavia Włocławek

    Wuciński Marcel

    LTP Lubanie
  • Kujawiak Kruszyn

    Kapeliński Błażej

    Lubienianka Lubień Kujawski
  • Kujawiak Kruszyn

    Sierakowski Szymon

    Lubienianka Lubień Kujawski
  • Doliński Bartosz

    Lubienianka Lubień Kujawski
  • Janas Tomasz

    Lubienianka Lubień Kujawski
  • Zbońkowski Rafał

    Lubienianka Lubień Kujawski
  • Lubienianka Lubień Kujawski

    Burdyka Dominik

  • Piast Kołodziejewo

    Szymański Maciej

    Lubniewiczanka Lubniewice
  • Legia Osiek

    Szymborski Karol

    LZS Bobrowo
  • Domański Kacper

    LZS Bobrowo
  • Kaźmierczyk Patryk

    LZS Bobrowo
  • Kaźmierczyk Dawid

    LZS Bobrowo
  • Kruszkiewicz Paweł

    LZS Bobrowo
  • Zamek Kurzętnik

    Wichrowski Michał

    LZS Bobrowo
  • Klimkiewicz Jarosław

    LZS Grochowiska Księże
  • Czarnota Dawid

    LZS Grochowiska Księże
  • Garczyński Szymon

    LZS Grochowiska Księże
  • Lewandowski Wiktor

    LZS Grochowiska Księże
  • Sztanga Bartłomiej

    LZS Grochowiska Księże
  • LZS Grochowiska Księże

    Gramza Tomasz

  • Golan Robert

    LZS Jadowniki
  • Krygier Kacper

    LZS Jadowniki
  • Głowski Piotr

    LZS Jadowniki
  • Zientarski Pweł

    LZS Steklin
  • Czarnecki Kewin

    LZS Steklin
  • Melerski Karol

    LZS Steklin
  • Stanisławski Daniel

    LZS Steklin
  • Legia Osiek

    Brzóska Daniel

    LZS Świedziebnia
  • Kulwicki Daniel

    LZS Świedziebnia
  • Wejerowski Artur

    LZS Świedziebnia
  • Wojciechowski Rafał

    LZS Świedziebnia
  • Argalski Damian

    LZS Świedziebnia
  • Gryf Piaseczno/Skarpa

    Heleniak Michał

    LZS Wałdowo
  • Gryf Piaseczno/Skarpa

    Kleissa Miłosz

    LZS Wałdowo
  • Gryf Piaseczno/Skarpa

    Walaszek Sławomir

    LZS Wałdowo
  • Malicki Marek

    LZS Wałdowo
  • Nowaczyk Maciej

    LZS Wałdowo
  • Olejnik Michał

    LZS Wałdowo
  • Olejnik Marcin

    LZS Wałdowo
  • Szczygieł Dominik

    LZS Wałdowo
  • Pałuczanka Żnin

    Paluszkiewicz Patryk

    LZS Wronczyn
  • Wichrowski Jakub

    MGKS Lubraniec
  • Gułajski Kamil

    MGKS Lubraniec
  • Kmieć Łukasz

    MGKS Lubraniec
  • Tęcza Topólka

    Pączkowski Mateusz

    MGKS Lubraniec
  • Strzelecki Tomasz

    Mień Lipno
  • Świder Damian

    Mień Lipno
  • Kuster Kacper

    Mikrus Szadłowice
  • Lewandowski Kacper

    Mikrus Szadłowice
  • Porawski Michał

    Mikrus Szadłowice
  • Świderski Mikołaj

    Mikrus Szadłowice
  • Znicz Rojewo

    Pawlak Dawid

    Mikrus Szadłowice
  • Rawys Raciąż

    Pruszak Robert

    MKP Szlachta
  • Olimpia II Grudziądz

    Majas Sebastian

    Motor Lubawa
  • Elana II Toruń

    Jaroszewski Tomasz

    Mustang Ostaszewo
  • Zamiatowski Dawid

    Mustang Ostaszewo
  • Legia Osiek

    Chojnowski Arkadiusz

    Naprzód Jabłonowo Pomorskie
  • Legia Osiek

    Prylewski Mateusz

    Naprzód Jabłonowo Pomorskie
  • Legia Osiek

    Sugalski Piotr

    Naprzód Jabłonowo Pomorskie
  • Legia Osiek

    Szreiber Andrzej

    Naprzód Jabłonowo Pomorskie
  • Foj Patryk

    Naprzód Jabłonowo Pomorskie
  • Wojciechowski Adam

    Naprzód Jabłonowo Pomorskie
  • Zieliński Krystian

    Naprzód Jabłonowo Pomorskie
  • Golovatenko Volodymyr

    Naprzód Jabłonowo Pomorskie
  • Głowacki Miłosz

    Naprzód Jabłonowo Pomorskie
  • Ruszczak Maciej

    Naprzód Jabłonowo Pomorskie
  • Sosnowski Adam

    Naprzód Jabłonowo Pomorskie
  • Fortuna Karol

    Notecianka Pakość
  • Swojnóg Mateusz

    Notecianka Pakość
  • Olimpia II Grudziądz

    Smaruj Dominik

    Notecianka Pakość
  • Fregata Polanowice

    Jankowiak Dariusz

    Noteć Gębice
  • Goplania Inowrocław

    Sikorski Przemysław

    Noteć Gębice
  • Świątnicki Michał

    Noteć Gębice
  • Olimpia Dąbrowa

    Hałajczak Marcin

    Noteć Gębice
  • Adamski Szymon

    Noteć Inowrocław
  • Matuszewski Mikołaj

    Noteć Inowrocław
  • Wyciechowski Kamil

    Noteć Inowrocław
  • Wilki Wilczyn

    Marjański Patryk

    Noteć Inowrocław
  • Noteć Łabiszyn

    Muszyński Jakub

  • Krzynowek Jakub

    Noteć Łabiszyn
  • Bagiński Bartłomiej

    Noteć Łabiszyn
  • Unia Janikowo

    Nowacki Joachim

    Noteć Łabiszyn
  • Antolak Kamil

    Ogniwo Zegartowice
  • Różański Łukasz

    Ogniwo Zegartowice
  • Szyca Mikołaj

    Ogniwo Zegartowice
  • Zakrzewski Jakub

    Ogniwo Zegartowice
  • Sparta Brodnica

    Trykosh Serhii

    Olimpiakos Tarnogród
  • Olimpia Dąbrowa

    Nowicki Bartosz

  • Olimpia II Grudziądz

    Kantorowski Hubert

    Olimpia Grudziądz
  • Lech Rypin

    Waszczuk Miłosz

    Olimpia II Grudziądz
  • GLKS Osielsko Żołędowo

    Grefkiewicz Dawid

    Olimpia Wtelno
  • Gryf Sicienko

    Lasota Paweł

    Olimpia Wtelno
  • Gryf Sicienko

    Lasota Michał

    Olimpia Wtelno
  • Klepacz Jędrzej

    Olimpia Wtelno
  • Świderski Adrian

    Olimpia Wtelno
  • Herba Hubert

    Olimpia Wtelno
  • Lasota Łukasz

    Olimpia Wtelno
  • Szulc Karol

    Olimpia Wtelno
  • Gabryszewski Krzysztof

    Opatrunki Toruń
  • Gerwatowski Sebastian

    Opatrunki Toruń
  • Pogoń Słupia

    Goc Radosław

    Opatrunki Toruń
  • Śmiechowski Mateusz

    Orion Popowo
  • Gabryszewski Krystian

    Orion Popowo
  • Pomorzanin Toruń

    Murawski Piotr

    Orkan Rumia
  • Kiełbasa Sylwester

    Orlęta Aleksandrów Kujawski
  • Wiśniewski Mateusz

    Orłowianka Orłowo
  • Krysztofiak Mateusz

    Orłowianka Orłowo
  • Bochat Patryk

    Orłowianka Orłowo
  • Klawczyński Marcin

    Orłowianka Orłowo
  • Powalski Marcin

    Orłowianka Orłowo
  • Kowalski Michał

    Orłowianka Orłowo
  • Iskra Ciechocin

    Kulasiński Jan

    Orzeł Głogowo
  • Iskra Ciechocin

    Kulasiński Paweł

    Orzeł Głogowo
  • Dudkowski Rafał

    Orzeł Głogowo
  • Ćwikliński Sebastian

    Orzeł Kcynia
  • Antkowiak Krystian

    Orzeł Kcynia
  • Grześkowiak Maciej

    Orzeł Kcynia
  • Iskra Zamość-Rynarzewo

    Zagacki Mateusz

    Orzeł Przyłęki
  • Szpyrka Hubert

    Orzeł Przyłęki
  • Glazik Oskar

    Orzeł Przyłęki
  • Piasecki Remigiusz

    Orzeł Przyłęki
  • Binder Daniel

    Orzeł Przyłęki
  • Dopierała Sławomir

    Orzeł Przyłęki
  • Laputin Dmitrij

    Orzeł Przyłęki
  • Zgórski Marcin

    Orzeł Przyłęki
  • Żarski Michał

    Orzeł Przyłęki
  • Spójnia Białe Błota

    Dworski Paweł

    Orzeł Przyłęki
  • Zupa Szymon

    Orzeł Służewo
  • Kuczyński Filip

    Orzeł Służewo
  • Świątkowski Filip

    Orzeł Służewo
  • Jakóbczak Oliwer

    Orzeł Służewo
  • Szreiber Arkadiusz

    Orzeł Służewo
  • Cieślakiewicz Sławomir

    Orzeł Służewo
  • Kacprzak Bartłomiej

    Orzeł Służewo
  • Słupik Oliwer

    Orzeł Służewo
  • Wesołowski Radosław

    Orzeł Służewo
  • Noteć Łabiszyn

    Stremlau Borys

    Pałuczanka Żnin
  • Pietrzak Antoni

    Pałuczanka Żnin
  • Szpek Jakub

    Pałuczanka Żnin
  • Nitka Radosław

    Pałuczanka Żnin
  • Rabuliński Jakub

    Pałuczanka Żnin
  • Rymarkiewicz Sebastian

    Pałuczanka Żnin
  • Sokół Damasławek

    Judek Jacek

    Pałuczanka Żnin
  • Błękitni Wronki

    Pawlak Filip

    Piaski Bydgoszcz
  • KS Brzoza

    Próchniak Krystian

    Piaski Bydgoszcz
  • Szewczyk Karol

    Piaski Bydgoszcz
  • Grzeszek Michał

    Piaski Bydgoszcz
  • Kowalski Łukasz

    Piaski Bydgoszcz
  • Ksobiak Michał

    Piaski Bydgoszcz
  • Senkowski Adrian

    Piaski Bydgoszcz
  • Victoria Niemcz

    Nalazek Karol

    Piaski Bydgoszcz
  • Bieńkowski Mateusz

    Piast Bądkowo
  • Kuropatwiński Mikołaj

    Piast Bądkowo
  • Przekwas Dawid

    Piast Bądkowo
  • Grzegórski Bartosz

    Piast Bądkowo
  • Hejmanowski Jakub

    Piast Bądkowo
  • Karkosik Jakub

    Piast Bądkowo
  • Koss Mariusz

    Piast Bądkowo
  • Lewandowski Grzegorz

    Piast Bądkowo
  • Praszyński Bartosz

    Piast Bądkowo
  • Przekwas Jakub

    Piast Bądkowo
  • Unia Choceń

    Ruciński Arkadiusz

    Piast Bądkowo
  • Victoria Smólnik

    Tyrajski Patryk

    Piast Bądkowo
  • Radecki Tomasz

    Piast Kołodziejewo
  • Stodólski Krzysztof

    Piast Kołodziejewo
  • Kołomański Daniel

    Piast Kołodziejewo
  • Kołomański Mateusz

    Piast Kołodziejewo
  • Oczkowski Tomasz

    Piast Kołodziejewo
  • Piast Kołodziejewo

    Nawrot Wojciech

  • Kurkierewicz Karol

    Piast Łasin
  • Michalski Szymon

    Piast Łasin
  • Różański Mateusz

    Piast Łasin
  • Kopeć Maciej

    Piast Łasin
  • Loduchowski Patryk

    Piast Łasin
  • Ułani Dragacz

    Orzeszek Piotr

    Piast Łasin
  • Ułani Dragacz

    Gzella Maciej

    Piast Łasin
  • Ułani Dragacz

    Hernik Marcin

    Piast Łasin
  • Ułani Dragacz

    Kobylański Paweł

    Piast Łasin
  • Ułani Dragacz

    Kulkowski Bartosz

    Piast Łasin
  • Ułani Dragacz

    Polaszek Radosław

    Piast Łasin
  • Węgrowianka Węgrowo

    Malicki Paweł

    Piast Łasin
  • Cuiavia Inowrocław

    Głon Cezary

    Piast Złotniki Kujawskie
  • Gryf Sicienko

    Owsianny Adam

    Piast Złotniki Kujawskie
  • Gryf Sicienko

    Strzępek Tomasz

    Piast Złotniki Kujawskie
  • Mikrus Szadłowice

    Wyrkowski Błażej

    Piast Złotniki Kujawskie
  • Piast Złotniki Kujawskie

    Beliński Michał

  • Piast Złotniki Kujawskie

    Kordyla Mateusz

  • Piast Złotniki Kujawskie

    Wruck Mateusz

  • Legia Strzelce

    Kurczewski Adrian

    Pogoń II Mogilno
  • Delikta Michał

    Pogoń Mogilno
  • Krygier Artur

    Pogoń II Mogilno
  • Cieślewicz Adam

    Pogoń II Mogilno
  • Fojucik Mikołaj

    Pogoń II Mogilno
  • Kopliński Karol

    Pogoń II Mogilno
  • Matelski Robert

    Pogoń II Mogilno
  • Adamski Wacław

    Pogoń II Mogilno
  • Kostiuk Oleksandr

    Pogoń Mogilno
  • Wilki Wilczyn

    Nowakowski Jakub

    Pogoń Mogilno
  • Zjednoczeni Trzemeszno

    Wojciechowski Jacek

    Pogoń Mogilno
  • Orion Popowo

    Kamiński Adrian

    Pogrom Zbójno
  • Karulski Mikołaj

    Pogrom Zbójno
  • Błaszkiewicz Przemysław

    Pogrom Zbójno
  • Boniecki Jakub

    Pogrom Zbójno
  • Cipkowski Rafał

    Pogrom Zbójno
  • Jachowski Sebastian

    Pogrom Zbójno
  • Piotrowicz Patryk

    Pogrom Zbójno
  • Grom Więcbork

    Pacek Sebastian

    Polonia Bydgoszcz
  • Waniak Piotr

    Polonia Bydgoszcz
  • De ieso Giuseppe

    Polonia Bydgoszcz
  • Unia Janikowo

    Kubacki Rafał

    Polonia Bydgoszcz
  • BKS Bydgoszcz

    Choromański Mateusz

    Pomorzanin Serock
  • Burza Nowa Wieś Wielka

    Korecki Mateusz

    Pomorzanin Serock
  • Chemik Bydgoszcz

    Mik Radosław

    Pomorzanin Serock
  • Cuiavia Inowrocław

    Andres Jakub

    Pomorzanin Serock
  • Gryf Sicienko

    Dąbrowski Arkadiusz

    Pomorzanin Serock
  • Gryf Sicienko

    Domeracki Cyprian

    Pomorzanin Serock
  • Gryf Sicienko

    Lewicki Maciej

    Pomorzanin Serock
  • Sportis Łochowo

    Graczyk Szymon

    Pomorzanin Serock
  • Chemik Bydgoszcz

    Więckowski Rafał

    Pomorzanin Toruń
  • Elana II Toruń

    Piasecki Mateusz

    Pomorzanin Toruń
  • GSZS Delfin Rybno

    Łątkowski Szymon

    Pomorzanin Toruń
  • Elsner Krzysztof

    Pomorzanin Toruń
  • Regulski Adam

    Pomorzanin Toruń
  • Kwiatkowski Paweł

    Pomorzanin Toruń
  • Pomorzanin Toruń

    Góral Kamil

  • Unia Janikowo

    Woroniecki Kamil

    Pomorzanin Toruń
  • Unia Solec Kujawski

    Niedbała Marcel

    Pomorzanin Toruń
  • Wda Świecie

    Wójtowicz Olaf

    Pomorzanin Toruń
  • Wda Świecie

    Wróblewski Adrian

    Pomorzanin Toruń
  • Zdrój Ciechocinek

    Rafiński Michał

    Pomorzanin Toruń
  • Rogoziński Jarosław

    Pomowiec Kijewo Królewskie
  • Pomowiec Kijewo Królewskie

    Wojtalik Dawid

  • Walczak Jakub

    Pomowiec Kijewo Królewskie
  • Mielewczyk Piotr

    Pomowiec Kijewo Królewskie
  • Kwiatkowski Bartosz

    Pomowiec Kijewo Królewskie
  • Wojownik Wabcz

    Kromp Jakub

    Pomowiec Kijewo Królewskie
  • Iskra Ciechocin

    Kopaczewski Mateusz

    Promień Kowalewo Pomorskie
  • Iskra Ciechocin

    Wrześniewski Patryk

    Promień Kowalewo Pomorskie
  • Mustang Ostaszewo

    Kraśniewski Krystian

    Promień Kowalewo Pomorskie
  • Marski Dawid

    Promień Kowalewo Pomorskie
  • Przypis Bartosz

    Promień Kowalewo Pomorskie
  • Promień Kowalewo Pomorskie

    Streich Karol

  • Start Toruń

    Foksiński Sebastian

    Promień Kowalewo Pomorskie
  • Jankowski Kamil

    Promień Szczepanowo
  • Piast Łasin

    Kowalczyk Grzegorz

    Radzynianka Radzyń Chełmiński
  • Angowski Dawid

    Radzynianka Radzyń Chełmiński
  • Olejnik Mateusz

    Radzynianka Radzyń Chełmiński
  • Szumachowski Adrian

    Radzynianka Radzyń Chełmiński
  • Wyżykowski Jakub

    Radzynianka Radzyń Chełmiński
  • Radzynianka Radzyń Chełmiński

    Zych Jakub

  • Victoria Lisewo

    Grodzicki Mateusz

    Radzynianka Radzyń Chełmiński
  • Wisła Nowe

    Giemza Szymon

    Radzynianka Radzyń Chełmiński
  • Maciałek Arkadiusz

    Rawys Raciąż
  • Linda Tomasz

    Rawys Raciąż
  • Olimpia II Grudziądz

    Gołata Klaudiusz

    Rekord II Bielsko-Biała
  • Zontek Jakub

    Sadownik Waganiec
  • Olkiewicz Łukasz

    Sadownik Waganiec
  • Sadownik Waganiec

    Verbenchuk Volodymyr

  • Czajkowski Adam

    Sadownik Waganiec
  • Wróblewski Dawid

    Sadownik Waganiec
  • Start Stawki

    Gójski Tobiasz

    Sadownik Waganiec
  • Falkiewicz Jakub

    Saturn Ostrowite
  • Morawski Arkadiusz

    Saturn Ostrowite
  • Pliszczyński Sławomir

    Saturn Ostrowite
  • Paradowski Paweł

    Saturn Ostrowite