Zmiany w klubowych kadrach 2019


  • Gałusza Marcin

    Błękitni Podwiesk
  • Grzelecki Tomasz

    Błękitni Podwiesk
  • Błękitni Podwiesk

    Grzybowski Julian

    Błękitni Podwiesk
  • Jaroch Marek

    Błękitni Podwiesk
  • Kociemba Łukasz

    Błękitni Podwiesk
  • Krause Sebastian

    Błękitni Podwiesk
  • Lazurek Łukasz

    Błękitni Podwiesk
  • Pryszło Tomasz

    Błękitni Podwiesk
  • Szmelter Łukasz

    Błękitni Podwiesk
  • Szulc Jacek

    Błękitni Podwiesk
  • Szymanski Bartosz

    Błękitni Podwiesk
  • Błękitni Podwiesk

    Słabiak Marcin

  • Błękitni Podwiesk

    Kowalikowski Krzysztof

  • Błękitni Podwiesk

    Januszewski Piotr

  • Błękitni Podwiesk

    Kujawowicz Rafał

  • Błękitni Podwiesk

    Chyliński Jacek

  • Błękitni Podwiesk

    Narolski Maciej

  • Błękitni Podwiesk

    Januszewski Michał

  • Błękitni Podwiesk

    Szulc Adam

  • Błękitni Podwiesk

    Olewniczak Adam

  • Błękitni Podwiesk

    Pasiński Waldemar

  • Błękitni Podwiesk

    Lis Paweł

  • Błękitni Podwiesk

    Ostrowski Paweł

  • Błękitni Podwiesk

    Słabiak Damian

  • Błękitni Podwiesk

    Kosiński Adrian

  • Błękitni Podwiesk

    Woźniak Łukasz

  • Błękitni Podwiesk

    Wydrzyński Janusz

  • Błękitni Podwiesk

    Bugajski Piotr

  • Błękitni Podwiesk

    Rapicki Karol

  • Błękitni Podwiesk

    Małek Krzysztof

  • Błękitni Podwiesk

    Kobylański Paweł

  • Błękitni Podwiesk

    Wyżykowski Maciej

  • Błękitni Podwiesk

    Nicieja Kacper

  • Błękitni Podwiesk

    Frąszczak Adam

  • Błękitni Podwiesk

    Bartnik Sylwester

  • Błękitni Podwiesk

    Świerczyński Damian

  • Ogniwo Zegartowice

    Trepkowski Mariusz

    Błękitni Podwiesk
  • Olimpia II Grudziądz

    Kawczyński Daniel

    Błękitni Podwiesk
  • Olimpia II Grudziądz

    Mickiewicz Krzysztof

    Błękitni Podwiesk
  • Stal Grudziądz

    Gmiński Damian

    Błękitni Podwiesk
  • Stal Grudziądz

    Gmiński Daniel

    Błękitni Podwiesk
  • Stal Grudziądz

    Nolberczak Miłosz

    Błękitni Podwiesk
  • Stal Grudziądz

    Sobolewski Jarosław

    Błękitni Podwiesk
  • Victoria Lisewo

    Pieniążek Mateusz

    Błękitni Podwiesk
  • Wasiak Damian

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Witek Waldemar

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Błaszczak Daniel

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Kotyński Piotr

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Krajnik Kamil

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Kreft Artur

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Lewandowski Robert

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Lewandowski Miłosz

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Mielczarek Tomasz

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Mielczarek Oskar

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Rajczakowski Mikołaj

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Sygnecki Maciej

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Szydłowski Jakub

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Trepka Jakub

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Burza Nowa Wieś Wielka

    Krysiak Sebastian

  • Burza Nowa Wieś Wielka

    Klein Maciej

  • Burza Nowa Wieś Wielka

    Retlewski Adam

  • Burza Nowa Wieś Wielka

    Retlewski Andrzej

  • Burza Nowa Wieś Wielka

    Majchrzak Roger

  • Burza Nowa Wieś Wielka

    Leszczyński Radosław

  • Burza Nowa Wieś Wielka

    Jędrusik Łukasz

  • Burza Nowa Wieś Wielka

    Belka Artur

  • Burza Nowa Wieś Wielka

    Wiśniewski Dawid

  • Burza Nowa Wieś Wielka

    Sprawka Wiktor

  • Burza Nowa Wieś Wielka

    Machowski Krzysztof

  • Burza Nowa Wieś Wielka

    Zadroga Adam

  • Burza Nowa Wieś Wielka

    Tomas Dawid

  • Pałuczanka Żnin

    Stremlau Borys

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Unia Solec Kujawski

    Bereza Patryk

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Unia Solec Kujawski

    Czyżewski Mateusz

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Brunka Michał

    Cis Cekcyn
  • Czerwiński Krzysztof

    Cis Cekcyn
  • Dębicki Fabian

    Cis Cekcyn
  • Fojut Jarosław

    Cis Cekcyn
  • Gumiński Mateusz

    Cis Cekcyn
  • Hoffmann Arkadiusz

    Cis Cekcyn
  • Jarząbek Arkadiusz

    Cis Cekcyn
  • Krajna Bogusław

    Cis Cekcyn
  • Krajna Patryk

    Cis Cekcyn
  • Nowacki Damian

    Cis Cekcyn
  • Pik Daniel

    Cis Cekcyn
  • Rompa Mariusz

    Cis Cekcyn
  • Słomiński Tomasz

    Cis Cekcyn
  • Słomiński Błażej

    Cis Cekcyn
  • Suchomski Sławomir

    Cis Cekcyn
  • Suwalski Dawid

    Cis Cekcyn
  • Suwalski Bartłomiej

    Cis Cekcyn
  • Szulc Adam

    Cis Cekcyn
  • Wandziński Michał

    Cis Cekcyn
  • Wesołowski Krzysztof

    Cis Cekcyn
  • Włoch Krzysztof

    Cis Cekcyn
  • Wolski Paweł

    Cis Cekcyn
  • GLKS Dobrcz

    Pawłowski Marek

    Cis Cekcyn
  • Pomorzanin Serock

    Szczygieł Marcin

    Cis Cekcyn
  • Sokół Nowy Dwór

    Musiał Mariusz

    Cis Cekcyn
  • Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia

    Mielcarek Norbert

    Cuiavia II Inowrocław
  • Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia

    Zagórski Kacper

    Cuiavia II Inowrocław
  • Znicz Rojewo

    Najdek Kacper

    Cuiavia II Inowrocław
  • Znicz Rojewo

    Niewiadomski Piotr

    Cuiavia II Inowrocław
  • Mikrus Szadłowice

    Dąbrowa Marcin

    Cukrownik Tuczno
  • Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia

    Fajkowski Tomasz

    Czarni Wierzchosławice
  • Mikrus Szadłowice

    Gotowalski Bartłomiej

    Czarni Wierzchosławice
  • Bieńkowski Klaudiusz

    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
  • Ćwikliński Mateusz

    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
  • Dunisławski Marcin

    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
  • Skorupiński Dominik

    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
  • Sypniewski Jakub

    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
  • Zalesiński Miłosz

    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
  • Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia

    Filipiak Krzysztof

  • Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia

    Aleksandrzak Krystian

  • Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia

    Wiśniewski Krystian

  • Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia

    Ratkowski Mateusz

  • Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia

    Pruszkiewicz Dawid

  • Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia

    Szuszman Tomasz

  • Notecianka Pakość

    Skonieczka Marcin

    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
  • Krebell Jakub

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Dejewski Karol

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Drzażdżewski Łukasz

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Kowalski Damian

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Licznerski Paweł

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Modrakowski Jakub

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Petrykowski Patryk

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Szymanek Bartosz

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Drwęca Golub-Dobrzyń

    Kuczkowski Kamil

  • Drwęca Golub-Dobrzyń

    Lubieński Artur

  • Drwęca Golub-Dobrzyń

    Kruczyński Jonasz

  • Drwęca Golub-Dobrzyń

    Gajewski Michał

  • Drwęca Golub-Dobrzyń

    Buczyński Kamil

  • Drwęca Golub-Dobrzyń

    Nowatkowski Kamil

  • Drwęca Golub-Dobrzyń

    Rygielski Jakub

  • Drwęca Golub-Dobrzyń

    Zakrzewski Karol

  • Drwęca Golub-Dobrzyń

    Sulkowski Dawid

  • Drwęca Golub-Dobrzyń

    Żuchowski Karol

  • Drwęca Golub-Dobrzyń

    Cedro Sebastian

  • Drwęca Golub-Dobrzyń

    Wilman Damian

  • Drwęca Golub-Dobrzyń

    Modrzejewski Filip

  • Drwęca Golub-Dobrzyń

    Zarębski Marcel

  • Drwęca Golub-Dobrzyń

    Filipiak Marcel

  • Drwęca Golub-Dobrzyń

    Czajkowski Mateusz

  • Drwęca Golub-Dobrzyń

    Gołębiewski Dawid

  • IKP Olimpia Poznań

    Gołoś Karol

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Legia Osiek

    Pytel Radosław

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Ziółkowski Szymon

    Fala Świekatowo
  • Jędryczka Cezary

    Fala Świekatowo
  • Kolano Michał

    Fala Świekatowo
  • Russ Jakub

    Fala Świekatowo
  • Sieraszewski Bartosz

    Fala Świekatowo
  • Szynderłacki Michał

    Fala Świekatowo
  • Fala Świekatowo

    Włoch Robert

  • Fala Świekatowo

    Sijka Radosław

  • Fala Świekatowo

    Brzeziński Bartłomiej

  • Fala Świekatowo

    Krutnik Piotr

  • Fala Świekatowo

    Ruszkowski Kacper

  • Olimpia II Grudziądz

    Cieśliński Adam

    Fala Świekatowo
  • Victoria Niemcz

    Mróz Rafał

    Fala Świekatowo
  • Błękitni Podwiesk

    Szczerbowski Sławomir

    GKS Andrzejewo
  • Unia Choceń

    Rosiak Michał

    GKS Baruchowo
  • Kaszuba Dawid

    GKS Fabianki
  • Milewski Damian

    GKS Fabianki
  • Nowakowski Grzegorz

    GKS Fabianki
  • Pniewski Tomasz

    GKS Fabianki
  • Skowroński Piotr

    GKS Fabianki
  • Stawisiński Damian

    GKS Fabianki
  • Szarłat Arkadiusz

    GKS Fabianki
  • Wojciechowski Marcin

    GKS Fabianki
  • GKS Fabianki

    Matuszewski Grzegorz

  • GKS Fabianki

    Wiśniewski Adrian

  • GKS Fabianki

    Pasturczak Szymon

  • GKS Fabianki

    Chyliński Bartosz

  • GKS Fabianki

    Ręgocki Mateusz

  • GKS Fabianki

    Kliński Patryk

  • GKS Fabianki

    Sobczak Damian

  • GKS Fabianki

    Królikowski Dawid

  • GKS Fabianki

    Chyliński Jakub

  • GKS Fabianki

    Bukowski Miłosz

  • GKS Fabianki

    Tomanek Adam

  • GKS Fabianki

    Jastrzębski Maciej

  • GKS Fabianki

    Samodulski Szymon

  • GKS Fabianki

    Michałowski Waldemar

  • GKS Fabianki

    Radaszewski Kamil

  • Wicher Wielgie

    Zdziebłowski Dominik

    GKS Fabianki
  • BKS Bydgoszcz

    Muszyński Kamil

    GLKS Dobrcz
  • Januszewski Damian

    GLKS Dobrcz
  • Chisiński Adam

    GLKS Dobrcz
  • Choroś Kamil

    GLKS Dobrcz
  • Fugler Dariusz

    GLKS Dobrcz
  • Popa Krystian

    GLKS Dobrcz
  • GLKS Dobrcz

    Prus Waldemar

  • GLKS Dobrcz

    Filarecki Dariusz

  • GLKS Dobrcz

    Płotkowski Paweł

  • GLKS Dobrcz

    Kontny Bartosz

  • GLKS Dobrcz

    Kwasigroch Adrian

  • GLKS Dobrcz

    Szarkowski Michał

  • GLKS Dobrcz

    Kempa Patryk

  • GLKS Dobrcz

    Płotkowski Mikołaj

  • GLKS Dobrcz

    Brążkiewicz Paweł

  • GLKS Dobrcz

    Bogusławski Tomasz

  • GLKS Dobrcz

    Barczewski Patryk

  • GLKS Dobrcz

    Lewczyński Adrian

  • GLKS Dobrcz

    Nasalski Filip

  • GLKS Dobrcz

    Mik Adrian

  • Gwiazda Bukowiec

    Wełniak Mateusz

    GLKS Dobrcz
  • LZS Grochowiska Księże

    Ciuper Marcin

    GLKS Dobrcz
  • Spójnia Białe Błota

    Kołnierzak Robert

    Golden Goal Bydgoszcz
  • Czarni Lniano

    Bojdo Marcin

    Grom Osie
  • Czarni Lniano

    Koźlinka Arkadiusz

    Grom Osie
  • Bandyszewski Daniel

    Grom Osie
  • Kotecki Dawid

    Grom Osie
  • Ligocki Bartosz

    Grom Osie
  • Łytkowski Oskar

    Grom Osie
  • Polkowski Waldemar

    Grom Osie
  • Skory Filip

    Grom Osie
  • Wesołowski Dawid

    Grom Osie
  • Wesołowski Grzegorz

    Grom Osie
  • Grom Osie

    Orłowski Mateusz

  • Grom Osie

    Petla Jarosław

  • Grom Osie

    Kontny Oskar

  • Grom Osie

    Kosowski Damian

  • Grom Osie

    Pepliński Szymon

  • Grom Osie

    Makowiecki Sebastian

  • Grom Osie

    Kita Karol

  • Grom Osie

    Kierzkowski Karol

  • Grom Osie

    Kubera Patryk

  • Grom Osie

    Recki Adrian

  • Grom Osie

    Sprada Adam

  • Grom Osie

    Smorąg Kacper

  • Grom Osie

    Traczyński Dominik

  • Grom Osie

    Pawski Ryszard

  • Grom Osie

    Skybenko Volodymyr

  • Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie

    Adamczewski Emil

    Grom Ostrowo
  • Fuks Wielowicz

    Koniszewski Damian

    Grom Więcbork
  • Adamski Kamil

    Grom Więcbork
  • Bilicki Andrzej

    Grom Więcbork
  • Błociński Remigiusz

    Grom Więcbork
  • Bzdok Robert

    Grom Więcbork
  • Cybulski Paweł

    Grom Więcbork
  • Cyran Krystian

    Grom Więcbork
  • Gołaszewski Kamil

    Grom Więcbork
  • Grzegorczyk Alex

    Grom Więcbork
  • Gwóźdź Kamil

    Grom Więcbork
  • Hrycajewski Kamil

    Grom Więcbork
  • Janicki Waldemar

    Grom Więcbork
  • Janicki Wojciech

    Grom Więcbork
  • Janke Patryk

    Grom Więcbork
  • Kosmela Bartłomiej

    Grom Więcbork
  • Kosmela Marcin

    Grom Więcbork
  • Kosmela Przemysław

    Grom Więcbork
  • Ksobiak Maciej

    Grom Więcbork
  • Kunek Filip

    Grom Więcbork
  • Lizik Aleksander

    Grom Więcbork
  • Mejgier Igor

    Grom Więcbork
  • Meyer Damian

    Grom Więcbork
  • Piotrowski Patryk

    Grom Więcbork
  • Przybylski Mateusz

    Grom Więcbork
  • Przybylski Szymon

    Grom Więcbork
  • Sipiorski Filip

    Grom Więcbork
  • Skiba Karol

    Grom Więcbork
  • Słowiński Tomasz

    Grom Więcbork
  • Słupikowski Łukasz

    Grom Więcbork
  • Szczepanek Krzysztof

    Grom Więcbork
  • Szczepaniak Paweł

    Grom Więcbork
  • Szulc Robert

    Grom Więcbork
  • Szyling Marcin

    Grom Więcbork
  • Tomasz Mateusz

    Grom Więcbork
  • Tuński Mateusz

    Grom Więcbork
  • Kaczyński Artur

    Grot Kowalki
  • Klimek Adam

    Grot Kowalki
  • Pawelec Karol

    Grot Kowalki
  • Grot Kowalki

    Śliwiński Jarosław

  • Grot Kowalki

    Nowatkowski Łukasz

  • Grot Kowalki

    Kaczmarek Rafał

  • Grot Kowalki

    Pawełek Kajetan

  • Grot Kowalki

    Rutkowski Piotr

  • Grot Kowalki

    Szymczak Rafał

  • Grot Kowalki

    Serwatka Maciej

  • Grot Kowalki

    Osmański Radosław

  • Grot Kowalki

    Piotrowski Michał

  • Grot Kowalki

    Dobrzański Rafał

  • Grot Kowalki

    Kuciński Dawid

  • Grot Kowalki

    Budzanowski Patryk

  • Grot Kowalki

    Wiśniewski Piotr

  • Grot Kowalki

    Trędowicz Bartosz

  • Grot Kowalki

    Górecki Radosław

  • Grot Kowalki

    Rozpirski Artur

  • Grot Kowalki

    Marynowski Kamil

  • Lech Rypin

    Januszewski Patryk

    Grot Kowalki
  • Lech Rypin

    Rutkowski Andrzej

    Grot Kowalki
  • Legia Osiek

    Żulewski Bartosz

    Grot Kowalki
  • Lider Włocławek

    Liszewski Dawid

    Grot Kowalki
  • GLKS Dobrcz

    Miłkowski Damian

    Gwiazda Bukowiec
  • Brząkała Łukasz

    Gwiazda Bydgoszcz
  • Dzienisiewicz Tomasz

    Gwiazda Bydgoszcz
  • Gil Oskar

    Gwiazda Bydgoszcz
  • Jagodziński Mateusz

    Gwiazda Bydgoszcz
  • Jakimczuk Przemysław

    Gwiazda Bydgoszcz
  • Jaworski Jarosław

    Gwiazda Bydgoszcz
  • Jiers Fabian

    Gwiazda Bydgoszcz
  • Krupa Paweł

    Gwiazda Bydgoszcz
  • Łęt Gracjan

    Gwiazda Bydgoszcz
  • Łoś Szymon

    Gwiazda Bydgoszcz
  • Misztela Maciej

    Gwiazda Bydgoszcz
  • Myroniuk Dmytro

    Gwiazda Bydgoszcz
  • Nowakowski Marcin

    Gwiazda Bydgoszcz
  • Pawłowski Michał

    Gwiazda Bydgoszcz
  • Pędrak Kamil

    Gwiazda Bydgoszcz
  • Pilarski Hubert

    Gwiazda Bydgoszcz
  • Pilarski Maciej

    Gwiazda Bydgoszcz
  • Respondek Mikołaj

    Gwiazda Bydgoszcz
  • Ruciński Cezary

    Gwiazda Bydgoszcz
  • Siekirka Michał

    Gwiazda Bydgoszcz
  • Smerliński Mateusz

    Gwiazda Bydgoszcz
  • Sobczak Adrian

    Gwiazda Bydgoszcz
  • Surma Łukasz

    Gwiazda Bydgoszcz
  • Swakowski Przemysław

    Gwiazda Bydgoszcz
  • Szymański Kamil

    Gwiazda Bydgoszcz
  • Szypura Karol

    Gwiazda Bydgoszcz
  • Wasielewski Sławomir

    Gwiazda Bydgoszcz
  • Woźniak Dominik

    Gwiazda Bydgoszcz
  • Victoria Niemcz

    Korbel Oskar

    Gwiazda Bydgoszcz
  • Noteć Gębice

    Borys Tomasz

    Hetman Orchowo
  • Noteć Gębice

    Łaganowski Jakub

    Hetman Orchowo
  • Victoria Kołaczkowo

    Trela Jakub

    Iskra Zamość-Rynarzewo
  • Czapiewski Remigiusz

    Kamionka Kamień Krajeński
  • Kozłowski Filip

    Kamionka Kamień Krajeński
  • Baszanowski Kacper

    Kamionka Kamień Krajeński
  • Gbur Adrian

    Kamionka Kamień Krajeński
  • Jawdyk Szymon

    Kamionka Kamień Krajeński
  • Szafrański Mateusz

    Kamionka Kamień Krajeński
  • Tomasz Łukasz

    Kamionka Kamień Krajeński
  • Warmke Dawid

    Kamionka Kamień Krajeński
  • Kamionka Kamień Krajeński

    Babiżewski Patryk

  • Kamionka Kamień Krajeński

    Cysewski Leszek

  • Kamionka Kamień Krajeński

    Gołąbek Sławomir

  • Kamionka Kamień Krajeński

    Karpacz Wojciech

  • Kamionka Kamień Krajeński

    Bukowski Artur

  • Kamionka Kamień Krajeński

    Babiżewski Adrian

  • Kamionka Kamień Krajeński

    Binger Mateusz

  • Kamionka Kamień Krajeński

    Oelberg Łukasz

  • Kamionka Kamień Krajeński

    Babiżewski Daniel

  • Kamionka Kamień Krajeński

    Czapiewski Bartosz

  • Kamionka Kamień Krajeński

    Rudnik Konrad

  • Kamionka Kamień Krajeński

    Kapałczyński Dawid

  • Kamionka Kamień Krajeński

    Jeziorny Mateusz

  • Kamionka Kamień Krajeński

    Nawrocki Nikodem

  • Kamionka Kamień Krajeński

    Grzelka Natan

  • Kamionka Kamień Krajeński

    Krauze Łukasz

  • Kamionka Kamień Krajeński

    Steinborn Wojciech

  • Kamionka Kamień Krajeński

    Kiedrowicz Damian

  • Wojownik Wabcz

    Danielewski Patryk

    Kasztelan Papowo Biskupie
  • Kamionka Kamień Krajeński

    Rekowski Maciej

    Kolejarz II Chojnice
  • Zagłębie Piechcin

    Prokop Dariusz

    Kolorowi Krusza Zamkowa
  • Rawys Raciąż

    Rybacki Damian

    Krajna II Sępólno Krajeńskie
  • Tucholanka Tuchola

    Fierek Dominik

    Krajna II Sępólno Krajeńskie
  • Tucholanka Tuchola

    Pędowski Gracjan

    Krajna II Sępólno Krajeńskie
  • Burza Nowa Wieś Wielka

    Retlewski Łukasz

    KS Brzoza
  • Noteć Gębice

    Łuczak Krystian

    KS Brzoza
  • Victoria Koronowo

    Dziedzic-kamiński Łukasz

    Kujawiak Kowal
  • Szejbach Mateusz

    Kujawiak Kruszyn
  • Kujawiak Kruszyn

    Malinowski Bartłomiej

  • Kujawiak Kruszyn

    Siedlecki Daniel

  • Kujawiak Kruszyn

    Szymański Filip

  • Kujawiak Kruszyn

    Zajączkowski Łukasz

  • Kujawiak Kruszyn

    Szymański Mateusz

  • Kujawiak Kruszyn

    Perkowski Hubert

  • Kujawiak Kruszyn

    Jaroszewski Lucjan

  • Kujawiak Kruszyn

    Osiński Paweł

  • Piast Bądkowo

    Ćwikliński Tomasz

    Kujawiak Kruszyn
  • Włocłavia Włocławek

    Głodkowski Bartosz

    Kujawiak Kruszyn
  • Kujawiak Kruszyn

    Muszyński Norbert

    Kujawianka Izbica Kujawska
  • Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie

    Niemczewski Dawid

    Kujawianka Strzelno
  • Gopło Kruszwica

    Czyżewski Cezary

    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
  • Andrzejkiewicz Marcin

    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
  • Bajer Dariusz

    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
  • Frąckowiak Jakub

    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
  • Jakubowski Kacper

    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
  • Kamiński Kacper

    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
  • Siwiński Dominik

    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
  • Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie

    Ornatek Bartłomiej

  • Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie

    Kowalski Konrad

  • Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie

    Butt Damian

  • Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie

    Kowalski Michał

  • Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie

    Kozłowski Adam

  • Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie

    Kubaszewski Aleksander

  • Wilki Wilczyn

    Czapik Konrad

    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
  • GKS Sompolno

    Kwiatkowski Krzysztof

    Kujawy Kozy
  • Adamkiewicz Piotr

    Kujawy Kozy
  • Szanecki Michał

    Kujawy Kozy
  • Kujawy Kozy

    Stępiński Dawid

  • Kujawy Kozy

    Lewandowski Patryk

  • Kujawy Kozy

    Frątczak Marcin

  • Kujawy Kozy

    Małkowski Krzysztof

  • Kujawy Kozy

    Krzyżanowski Bartłomiej

  • Kujawy Kozy

    Wojciechowski Adrian

  • Kujawy Kozy

    Rogalski Dariusz

  • Kujawy Kozy

    Słowiński Michał

  • Korzeniewski Łukasz

    Lech Dobre
  • Markowski Jarosław

    Lech Dobre
  • Jończak Daniel

    Lech Dobre
  • Niedzielski Patryk

    Lech Dobre
  • Balcerak Cezary

    Lech Dobre
  • Bruch Michał

    Lech Dobre
  • Dąbrowski Dawid

    Lech Dobre
  • Dębski Artur

    Lech Dobre
  • Dobrzycki Sebastian

    Lech Dobre
  • Dolata Dominik

    Lech Dobre
  • Dolata Marceli

    Lech Dobre
  • Gotówka Paweł

    Lech Dobre
  • Gotówka Dominik

    Lech Dobre
  • Kościński Patryk

    Lech Dobre
  • Kościński Dominik

    Lech Dobre
  • Kropniewski Wiktor

    Lech Dobre
  • Królczak Patryk

    Lech Dobre
  • Krzyżaniak Paweł

    Lech Dobre
  • Kurtys Patryk

    Lech Dobre
  • Lampowski Michał

    Lech Dobre
  • Lewandowski Mikołaj

    Lech Dobre
  • Maliszewski Dominik

    Lech Dobre
  • Niedzielski Oskar

    Lech Dobre
  • Patyk Jakub

    Lech Dobre
  • Pawikowski Bartosz

    Lech Dobre
  • Piątkowski Grzegorz

    Lech Dobre
  • Piński Jakub

    Lech Dobre
  • Skonieczka Jakub

    Lech Dobre
  • Szczepański Mateusz

    Lech Dobre
  • Szporka Kacper

    Lech Dobre
  • Tomaszewski Wiktor

    Lech Dobre
  • Walczak Dominik

    Lech Dobre
  • Włodarski Maciej

    Lech Dobre
  • Wróblewski Artur

    Lech Dobre
  • Ziemowit Osięciny

    Kocent Cezary

    Lech Dobre
  • Stal Grudziądz

    Knaak Norbert

    Legia Chełmża
  • Blonkowski Karol

    Legia Osiek
  • Karłowicz Aleksander

    Legia Osiek
  • Rutkowski Mateusz

    Legia Osiek
  • Legia Osiek

    Lisiński Piotr

  • Legia Osiek

    Rysiewski Adam

  • Legia Osiek

    Wacławski Łukasz

  • Legia Osiek

    Stachewicz Kamil

  • Legia Osiek

    Rydzyński Beniamin

  • Legia Osiek

    Łukaszewski Patryk

  • Legia Osiek

    Maciejewski Przemysław

  • Legia Osiek

    Kalinowski Brajan

  • Legia Osiek

    Trędewicz Dawid

  • Legia Osiek

    Kalczyński Jakub

  • Legia Osiek

    Ciemiński Mateusz

  • Noteć Gębice

    Pacia Piotr

    Legia Strzelce
  • Noteć Gębice

    Sroka Karol

    Legia Strzelce
  • Zootechnik Kołuda Wielka

    Nowicki Martin

    Legia Strzelce
  • Unia Choceń

    Szaradowski Jarosław

    Lider Włocławek
  • Błaszak Marcin

    LKS Dąbrowa Chełmińska
  • Kociniewski Łukasz

    LKS Dąbrowa Chełmińska
  • Krasucki Jan

    LKS Dąbrowa Chełmińska
  • Poboży Mateusz

    LKS Dąbrowa Chełmińska
  • Stodolny Damian

    LKS Dąbrowa Chełmińska
  • Sypniewski Michał

    LKS Dąbrowa Chełmińska
  • Szugajew Jakub

    LKS Dąbrowa Chełmińska
  • LKS Dąbrowa Chełmińska

    Kamrowski Jakub

  • Rutkiewicz Krystian

    Unislavia Unisław
  • LKS Dąbrowa Chełmińska

    Myśliński Mariusz

  • LKS Dąbrowa Chełmińska

    Wielewski Paweł

  • LKS Dąbrowa Chełmińska

    Bańka Kacper

  • Grom Osie

    Świątek Bartłomiej

    LKS Dąb/BOSiR Barcin
  • Noteć Gębice

    Kurowski Bartosz

    LKS Dąb/BOSiR Barcin
  • Zootechnik Kołuda Wielka

    Wysocki Adrian

    LKS Dąb/BOSiR Barcin
  • Kujawianka Izbica Kujawska

    Niewiadomski Kamil

    Łokietek II Brześć Kujawski
  • Lider Włocławek

    Więtczak Norbert

    Łokietek II Brześć Kujawski
  • Lider Włocławek

    Stawicki Jakub

    Łokietek II Brześć Kujawski
  • Łokietek Brześć Kujawski

    Dorsz Marcin

    Łokietek II Brześć Kujawski
  • Abbott Billy

    Łokietek II Brześć Kujawski
  • Bołkowiec Szymon

    Łokietek II Brześć Kujawski
  • Chamryga Marcin

    Łokietek II Brześć Kujawski
  • Czarnecki Krystian

    Łokietek II Brześć Kujawski
  • Drążkowski Kewin

    Łokietek II Brześć Kujawski
  • Gałka Piotr

    Łokietek II Brześć Kujawski
  • Gałka Kacper

    Łokietek II Brześć Kujawski
  • Gorzycki Dariusz

    Łokietek II Brześć Kujawski
  • Gryczewski Szymon

    Łokietek II Brześć Kujawski
  • Kamiński Kacper

    Łokietek II Brześć Kujawski
  • Kłobukowski Piotr

    Łokietek II Brześć Kujawski
  • Kosmalski Adrian

    Łokietek II Brześć Kujawski
  • Kosztowny Jakub

    Łokietek II Brześć Kujawski
  • Kraszewski Łukasz

    Łokietek II Brześć Kujawski
  • Kubiak Dawid

    Łokietek II Brześć Kujawski
  • Kwieciszewski Albert

    Łokietek II Brześć Kujawski
  • Leśniewski Krzysztof

    Łokietek II Brześć Kujawski
  • Lewandowski Paweł

    Łokietek II Brześć Kujawski
  • Lewandowski Mariusz

    Łokietek II Brześć Kujawski
  • Marciniak Dawid

    Łokietek II Brześć Kujawski
  • Mętlewicz Erwin

    Łokietek II Brześć Kujawski
  • Morawski Robert

    Łokietek II Brześć Kujawski
  • Mularczyk Maciej

    Łokietek II Brześć Kujawski
  • Pałczyński Marcin

    Łokietek II Brześć Kujawski
  • Pałczyński Maciej

    Łokietek II Brześć Kujawski
  • Piwoński Jakub

    Łokietek II Brześć Kujawski
  • Skonieczny Michał

    Łokietek II Brześć Kujawski
  • Sołtysiński Adrian

    Łokietek II Brześć Kujawski
  • Stępowski Norbert

    Łokietek II Brześć Kujawski
  • Trzeciak Bartosz

    Łokietek II Brześć Kujawski
  • Walecki Bartosz

    Łokietek II Brześć Kujawski
  • Wiliński Marek

    Łokietek II Brześć Kujawski
  • MGKS Lubraniec

    Przybysz Tomasz

    Łokietek II Brześć Kujawski
  • Piast Bądkowo

    Koss Mariusz

    Łokietek II Brześć Kujawski
  • Włocłavia Włocławek

    Lewandowski Łukasz

    Łokietek II Brześć Kujawski
  • Legia Osiek

    Sitkiewicz Paweł

    LZS Świedziebnia
  • Legia Osiek

    Luda Michał

    LZS Świedziebnia
  • Legia Osiek

    Brzóska Mateusz

    LZS Świedziebnia
  • Frygier Kamil

    LZS Świedziebnia
  • Lechmitz Miłosz

    LZS Świedziebnia
  • LZS Świedziebnia

    Cieszyński Tomasz

  • LZS Świedziebnia

    Gawryszewski Karol

  • LZS Świedziebnia

    Borkowski Tomasz

  • LZS Świedziebnia

    Jakubowski Rafał

  • LZS Świedziebnia

    Jarosz Mirosław

  • LZS Świedziebnia

    Jabłoński Jakub

  • LZS Świedziebnia

    Wojciechowski Rafał

  • LZS Świedziebnia

    Cieslinski Szymon

  • LZS Świedziebnia

    Sumiński Sebastian

  • LZS Świedziebnia

    Argalski Damian

  • Balcer Dawid

    MGKS Lubraniec
  • Jankowski Gracjan

    MGKS Lubraniec
  • Polnisiak Patryk

    MGKS Lubraniec
  • MGKS Lubraniec

    Wieczorek Daniel

  • MGKS Lubraniec

    Ciupalski Mariusz

  • MGKS Lubraniec

    Szwarc Zbigniew

  • MGKS Lubraniec

    Chojnacki Kevin

  • MGKS Lubraniec

    Zasina Kacper

  • MGKS Lubraniec

    Miastkowski Eryk

  • MGKS Lubraniec

    Wichrowski Jakub

  • Unia Choceń

    Marciniak Piotr

    MGKS Lubraniec
  • Unia Choceń

    Młynarkiewicz Patryk

    MGKS Lubraniec
  • Czarni Wierzchosławice

    Zboiński Mateusz

    Mikrus Szadłowice
  • Kujawa Adam

    Mikrus Szadłowice
  • Mikrus Szadłowice

    Sypniewski Damian

  • Mikrus Szadłowice

    Kuster Kacper

  • Mikrus Szadłowice

    Porawski Michał

  • Znicz Rojewo

    Łysiak Przemysław

    Mikrus Szadłowice
  • Zamek Zamek Bierzgłowski

    Mazerski Kacper

    Mustang Ostaszewo
  • Kujawy Kozy

    Krzemiński Artur

    Nałęcz Babiak
  • Legia Osiek

    Ratkiewicz Paweł

    Naprzód Jabłonowo Pomorskie
  • Legia Osiek

    Mielnik Tomasz

    Naprzód Jabłonowo Pomorskie
  • Stal Grudziądz

    Grudziński Tomasz

    Naprzód Jabłonowo Pomorskie
  • Grom Ostrowo

    Batkowski Mikołaj

    Noteć Gębice
  • Grom Ostrowo

    Baran Paweł

    Noteć Gębice
  • Legia Strzelce

    Meszyński Konrad

    Noteć Gębice
  • Banaszak Krzysztof

    Noteć Gębice
  • Durski Wojciech

    Noteć Gębice
  • Kierzek Samuel

    Noteć Gębice
  • Kwiatkowski Marcel

    Noteć Gębice
  • Linowski Mikołaj

    Noteć Gębice
  • Luck Maciej

    Noteć Gębice
  • Nawrot Wojciech

    Noteć Gębice
  • Owsiński Wiktor

    Noteć Gębice
  • Rojek Robert

    Noteć Gębice
  • Rybak Klaudiusz

    Noteć Gębice
  • Sikorski Dominik

    Noteć Gębice
  • Went Paweł

    Noteć Gębice
  • Noteć Gębice

    Brończyk Damian

  • Noteć Gębice

    Bembenek Hubert

  • Noteć Gębice

    Nadoliński Jarosław

  • Kolorowi Krusza Zamkowa

    Moraczyński Paweł

    Noteć Inowrocław
  • Adamski Szymon

    Noteć Inowrocław
  • Noteć Inowrocław

    Ciesielski Kacper

    Noteć Inowrocław
  • Dolatowski Łukasz

    Noteć Inowrocław
  • Dreśliński Jakub

    Noteć Inowrocław
  • Dreśliński Dawid

    Noteć Inowrocław
  • Gajkowski Przemysław

    Noteć Inowrocław
  • Górski Adam

    Noteć Inowrocław
  • Gradkowski Igor

    Noteć Inowrocław
  • Kaszak Michał

    Noteć Inowrocław
  • Kowalski Dawid

    Noteć Inowrocław
  • Lesiak Paweł

    Noteć Inowrocław
  • Madajczyk Kamil

    Noteć Inowrocław
  • Matuszak Kamil

    Noteć Inowrocław
  • Norberczak Jakub

    Noteć Inowrocław
  • Pawlak Maksymilian

    Noteć Inowrocław
  • Piekański Andrzej

    Noteć Inowrocław
  • Rose Michał

    Noteć Inowrocław
  • Sobczak Rafał

    Noteć Inowrocław
  • Stępień Kacper

    Noteć Inowrocław
  • Tunowski Wiktor

    Noteć Inowrocław
  • Turowski Adrian

    Noteć Inowrocław
  • Ugorski Michał

    Noteć Inowrocław
  • Walczak Sebastian

    Noteć Inowrocław
  • Wegner Kajetan

    Noteć Inowrocław
  • Woś Łukasz

    Noteć Inowrocław
  • Wujkowski Daniel

    Noteć Inowrocław
  • Wujkowski Kamil

    Noteć Inowrocław
  • Wyciechowski Kamil

    Noteć Inowrocław
  • Noteć Inowrocław

    Marjański Patryk

  • Zagłębie Piechcin

    Kurczewski Tomasz

    Noteć Inowrocław
  • Znicz Rojewo

    Sobecki Paweł

    Noteć Inowrocław
  • Zootechnik Kołuda Wielka

    Włoch Mateusz

    Noteć Inowrocław
  • Zootechnik Kołuda Wielka

    Zieliński Kamil

    Noteć Inowrocław
  • Błękitni Podwiesk

    Dobrowolski Krystian

    Ogniwo Zegartowice
  • Błękitni Podwiesk

    Kuras Paweł

    Ogniwo Zegartowice
  • Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia

    Waszak Tomasz

    Orlęta II Aleksandrów Kujawski
  • Kujawianka Izbica Kujawska

    Szafran Mateusz

    Orlęta II Aleksandrów Kujawski
  • Żuchowski Michał

    Orlęta II Aleksandrów Kujawski
  • Gronet Konrad

    Orlęta II Aleksandrów Kujawski
  • Kąkolewski Mateusz

    Orlęta II Aleksandrów Kujawski
  • Stolarski Daniel

    Orlęta II Aleksandrów Kujawski
  • Rutecki Łukasz

    Orlęta II Aleksandrów Kujawski
  • Adamski Tomasz

    Orlęta II Aleksandrów Kujawski
  • Bihus Serhiy

    Orlęta II Aleksandrów Kujawski
  • Dobrzyniak Jakub

    Orlęta II Aleksandrów Kujawski
  • Dobrzyniak Wojciech

    Orlęta II Aleksandrów Kujawski
  • Dryps Arkadiusz

    Orlęta II Aleksandrów Kujawski
  • Gawroński Maciej

    Orlęta II Aleksandrów Kujawski
  • Gerc Samuel

    Orlęta II Aleksandrów Kujawski
  • Gorzycki Krystian

    Orlęta II Aleksandrów Kujawski
  • Kawczyński Arkadiusz

    Orlęta II Aleksandrów Kujawski
  • Komorowski Jacek

    Orlęta II Aleksandrów Kujawski
  • Kornaszewski Daniel

    Orlęta II Aleksandrów Kujawski
  • Kusy Dawid

    Orlęta II Aleksandrów Kujawski
  • Lewandowski Hubert

    Orlęta II Aleksandrów Kujawski
  • Marchelak Jakub

    Orlęta II Aleksandrów Kujawski
  • Młodzieniak Adam

    Orlęta II Aleksandrów Kujawski
  • Osiński Kacper

    Orlęta II Aleksandrów Kujawski
  • Pawłowski Dawid

    Orlęta II Aleksandrów Kujawski
  • Pawłowski Maciej

    Orlęta II Aleksandrów Kujawski
  • Povolotskyi Vadym

    Orlęta II Aleksandrów Kujawski
  • Smołko Dominik

    Orlęta II Aleksandrów Kujawski
  • Szreiber Arkadiusz

    Orlęta II Aleksandrów Kujawski
  • Świeczkowski Sebastian

    Orlęta II Aleksandrów Kujawski
  • Wienconek Karol

    Orlęta II Aleksandrów Kujawski
  • Zaręba Szymon

    Orlęta II Aleksandrów Kujawski
  • Żywica Mariusz

    Orlęta II Aleksandrów Kujawski
  • Orzeł Służewo

    Witkowski Michał

    Orlęta II Aleksandrów Kujawski
  • Start Stawki

    Dąbrowski Igor

    Orlęta II Aleksandrów Kujawski
  • Start Stawki

    Dwojak Filip

    Orlęta II Aleksandrów Kujawski
  • Start Stawki

    Iwiński Paweł

    Orlęta II Aleksandrów Kujawski
  • Start Stawki

    Kaźmierczak Krzysztof

    Orlęta II Aleksandrów Kujawski
  • Start Stawki

    Kopaczyk Maciej

    Orlęta II Aleksandrów Kujawski
  • Start Stawki

    Mordziński Krzysztof

    Orlęta II Aleksandrów Kujawski
  • Start Stawki

    Śmieszny Marcin

    Orlęta II Aleksandrów Kujawski
  • Start Stawki

    Urbański Miłosz

    Orlęta II Aleksandrów Kujawski
  • Wzgórze Raciążek

    Kozłowski Bartosz

    Orlęta II Aleksandrów Kujawski
  • Wzgórze Raciążek

    Skibiński Dawid

    Orlęta II Aleksandrów Kujawski
  • Wzgórze Raciążek

    Wiśniewski Krzysztof

    Orlęta II Aleksandrów Kujawski
  • Zdrój Ciechocinek

    Dryps Marcin

    Orlęta II Aleksandrów Kujawski
  • Ciechacki Piotr

    Orzeł Głogowo
  • Sielski Daniel

    Orzeł Głogowo
  • Siemiątkowski Rafał

    Orzeł Głogowo
  • Szychulski Krzysztof

    Orzeł Głogowo
  • Żóchowski Dawid

    Orzeł Głogowo
  • Orzeł Głogowo

    Kowalski Szymon

  • Orzeł Głogowo

    Śliwiński Daniel

  • Orzeł Głogowo

    Piątkowski Michał

  • Orzeł Głogowo

    Marcinkowski Bartosz

  • Orzeł Głogowo

    Sadowski Piotr

  • Orzeł Głogowo

    Kulasiński Jan

  • Orzeł Głogowo

    Kulasiński Paweł

  • Grom Więcbork

    Kunek Mateusz

    Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
  • Rosołowski Wojciech

    Orzeł Służewo
  • Salwa Marcin

    Orzeł Służewo
  • Czarnecki Krystian

    Orzeł Służewo
  • Jakóbczak Oliwer

    Orzeł Służewo
  • Kacprzak Bartłomiej

    Orzeł Służewo
  • Kuczyński Filip

    Orzeł Służewo
  • Kuźba Karol

    Orzeł Służewo