Zmiany w klubowych kadrach 2020


  • Amigo Przyjaźń

    Kleisa Kacper

  • Anioły Garczegorze

    Stencel Dominik

  • Kaszubia Kościerzyna

    Narewski Artur

    Anioły Garczegorze
  • Kotwica Kołobrzeg

    Zieliński Oskar

    Anioły Garczegorze
  • Molenda Maksymilian

    AP KP Gdynia
  • Dyliński Krystian

    AP KP Gdynia
  • Klimek Jakub

    AP KP Gdynia
  • Koriat Adam

    AP KP Gdynia
  • Donarski Michał

    AP KP Gdynia
  • Herbasz Jakub

    AP KP Gdynia
  • Karnat Dawid

    AP KP Gdynia
  • Miotk Oskar

    AP KP Gdynia
  • Golara Mateusz

    AP KP Gdynia
  • AP KP Gdynia

    Waruszewski Filip

  • AP KP Gdynia

    Sztorch Michał

  • AP Sopot

    Saj Piotr

    AP KP Gdynia
  • LZS Bojano

    Domachowski Szymon

    AP KP Gdynia
  • Sztorm II Kosakowo

    Szostak Jakub

    AP KP Gdynia
  • Sztorm Kosakowo

    Wołosz Oskar

    AP KP Gdynia
  • Bielicki Kamil

    AP Sopot
  • Budzyła Marcin

    AP Sopot
  • Polonia Lidzbark Warmiński

    Jurczak Mateusz

    AP Sopot
  • Arka Gdynia

    Łoś Jan

    Arka II Gdynia
  • Aleksei Etin

    Arka II Gdynia
  • Koral Mikołaj

    Arka Prusewo
  • AP Sopot

    Wojciechowski Paweł

    Bajgiel Będzino
  • Ogniwo Sopot

    Dałek Adrian

    Bałtyk Gdynia
  • Dusza Cezary

    Bałtyk II Gdynia
  • Adamczyk Patryk

    Bałtyk II Gdynia
  • Błażewicz Piotr

    Bałtyk II Gdynia
  • Byzdra Jakub

    Bałtyk II Gdynia
  • Grodecki Paweł

    Bałtyk II Gdynia
  • Jarzembiński Remigiusz

    Bałtyk II Gdynia
  • Józefczak Paweł

    Bałtyk II Gdynia
  • Karpiński Mateusz

    Bałtyk II Gdynia
  • Potrykus Adrian

    Bałtyk II Gdynia
  • Rathenów Mariusz

    Bałtyk II Gdynia
  • Sadowski Maciej

    Bałtyk II Gdynia
  • Szczuka Dawid

    Bałtyk II Gdynia
  • Kamaszyn Dawid

    Barton Barcino
  • Tudela bosa Daniel

    Beniaminek 03 Starogard Gdański
  • Zalewski Kajetan

    Beniaminek 03 Starogard Gdański
  • Szyszkowski Maciej

    Beniaminek 03 Starogard Gdański
  • Keramzyt Szprudowo

    Szlicht Remigiusz

    Beniaminek 03 Starogard Gdański
  • Iwanicki Kacper

    Błękitni Główczyce
  • Jantaria Pobłocie

    Klawikowski Mateusz

    Błękitni Główczyce
  • Sokalski Miłosz

    Błękitni Stare Pole
  • Orzeł Ząbrowo

    Bednarz Kacper

    Błękitni Stare Pole
  • Orzeł Ząbrowo

    Ruciński Filip

    Błękitni Stare Pole
  • Powiśle Dzierzgoń

    Górak Kacper

    Błękitni Stare Pole
  • Powiśle Dzierzgoń

    Witkowski Jakub

    Błękitni Stare Pole
  • Trzciński Jakub

    Błyskawica Postolin
  • Kujawa Adrian

    Błyskawica Postolin
  • Chmielewski Kacper

    Błyskawica Postolin
  • Gorczyński Nikolas

    Błyskawica Postolin
  • Jędroszak Zbigniew

    Błyskawica Postolin
  • Szilling Aleksander

    Błyskawica Postolin
  • Wieprzkowski Kacper

    Błyskawica Postolin
  • Kasprowicz Mateusz

    Błyskawica Reda Rekowo Dolne
  • Wasiuta Rafał

    Błyskawica Reda Rekowo Dolne
  • Błyskawica Reda Rekowo Dolne

    Morgiel Michał

  • Sztorm Kosakowo

    Ronkowski Przemysław

    Błyskawica Reda Rekowo Dolne
  • Brda Przechlewo

    Jaświg Cezary

  • Wda Czarna Woda

    Kosiedowski Patryk

    Brda Rytel
  • Bałtyk Gdynia

    Golc Jakub

    Cartusia Kartuzy
  • Bałtyk Gdynia

    Malanowski Rafał

    Cartusia Kartuzy
  • Bogdziewicz Michał

    Cartusia Kartuzy
  • Hara Oliwier

    Cartusia Kartuzy
  • Eko-Prod Szemud

    Bach Piotr

    Cartusia Kartuzy
  • Jaguar Gdańsk

    Bucholc Dominik

    Cartusia Kartuzy
  • Gedania Gdańsk

    Banach Jakub

    Chojniczanka Chojnice
  • Chojniczanka II Chojnice

    Podstawski Miłosz

  • Chojniczanka II Chojnice

    Walicki Wiktor

  • Chojniczanka II Chojnice

    Mąka Marcel

  • Lechia II Gdańsk

    Schopiński Tim

    Chojniczanka II Chojnice
  • Arka II Gdynia

    Banaszewski Maksymilian

    Chrobry Głogów
  • Wda Lipusz

    Włoch Adrian

    Concordia Elbląg
  • Pietras Adrian

    Czarni Czarne
  • Zenel Dominik

    Czarni Czarne
  • Chrząszcz Piotr

    Czarni Czarne
  • Chytry Maciej

    Czarni Czarne
  • Osiński Oliwier

    Czarni Czarne
  • Gedania Gdańsk

    Biesiadziński Patryk

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Drahan Oleh

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Orzeł Trąbki Wielkie

    Dampc Mateusz

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Błękitni Kmiecin

    Skorupa Dawid

    Czarni Przemysław
  • Wierzyca Pelplin

    Zacharski Przemysław

    Czarni Przemysław
  • Żuławy Nowy Dwór Gdański

    Kozioł Kacper

    Czarni Przemysław
  • Żuławy Nowy Dwór Gdański

    Wójcik Tomasz

    Czarni Przemysław
  • Śmigiel Mateusz

    Dolina Gałąźnia Wielka
  • Zając Karol

    Dolina Gałąźnia Wielka
  • Król Krzysztof

    Dolina Gałąźnia Wielka
  • Pituch Piotr

    Dolina Gałąźnia Wielka
  • Zawisza Borzytuchom

    Lublewski Seweryn

    Dolina Gałąźnia Wielka
  • Zawisza Borzytuchom

    Stencel Grzegorz

    Dolina Gałąźnia Wielka
  • Bałtyk Gdynia

    Regliński Radosław

    Gedania Gdańsk
  • Pogorzalski Mateusz

    Gedania II Gdańsk
  • Gedania Gdańsk

    Lewandowski Filip

  • Gumowski Marcin

    Gedania Gdańsk
  • Patora Michał

    Gedania Gdańsk
  • GKS Przodkowo

    Wroński Seweryn

    Gedania Gdańsk
  • Polonia Bydgoszcz

    Łotoszyński Adam

    Gedania Gdańsk
  • Pomezania Malbork

    Kobyliński Mateusz

    Gedania Gdańsk
  • Burza Słupy

    Skalski Filip

    Gedania II Gdańsk
  • Rumiński Jakub

    Gedania II Gdańsk
  • Abramczyk Szymon

    Gedania II Gdańsk
  • Pawluczuk Bartłomiej

    Gedania II Gdańsk
  • Paździor Mikołaj

    Gedania II Gdańsk
  • Sopoćko Maciej

    Gedania II Gdańsk
  • Stasiuk Dawid

    Gedania II Gdańsk
  • Cymer Daniel

    GKS Gardeja
  • Gudowski Maciej

    GKS Gardeja
  • Lipski Mateusz

    GKS Gardeja
  • Krygier Patryk

    GKS Gardeja
  • Tomaszek Mariusz

    GKS Gardeja
  • Okrój Dawid

    GKS II Żukowo
  • Zwara Przemysław

    GKS II Żukowo
  • Sporting Leźno

    Prasek Sylwester

    GKS II Żukowo
  • GKS Kowale

    Kwaśniak Erwin

  • GKS Kowale

    Lisowski Dominik

  • GKS Kowale

    Gołuński Michał

  • Chudy Patryk

    GKS Kowale
  • Piaseczny Emil

    GKS Kowale
  • Jaguar II Gdańsk

    Szuba Radosław

    GKS Kowale
  • Orkan Rumia

    Garbowski Krzysztof

    GKS Kowale
  • Sztorm Kosakowo

    Szumotalski Karol

    GKS Kowale
  • Sztorm Kosakowo

    Białek Błażej

    GKS Kowale
  • Bałtyk Gdynia

    Kręcki Piotr

    GKS Przodkowo
  • Cartusia II Kartuzy

    Poroszewski Szymon

    GKS Przodkowo
  • Paninski Kacper

    GKS Przodkowo
  • Gryf Wejherowo

    Czychowski Paweł

    GKS Przodkowo
  • Radunia Stężyca

    Górak Kacper

    GKS Przodkowo
  • Wda Lipusz

    Wysiecki Adrian

    GKS Przodkowo
  • Grubba Miłosz

    GOSRiT Luzino
  • Kowalski Sebastian

    GOSRiT Luzino
  • Wiczkowski Igor

    GOSRiT Luzino
  • Wojtowicz Sebastian

    Grom II Nowy Staw
  • Szatkowski Łukasz

    Grom Kleszczewo
  • AP Sopot

    Paplinski Mateusz

    Grom Nowy Staw
  • Gedania Gdańsk

    Deja Paweł

    Grom Nowy Staw
  • Pogoń Prabuty

    Brojek Mateusz

    Grom Nowy Staw
  • Powiśle Dzierzgoń

    Pietrzyk Mateusz

    Grom Nowy Staw
  • GOSRiT Luzino

    Wika Robert

    Gryf Wejherowo
  • Wdowczyk Wojciech

    GTS Czarna Dąbrówka
  • Toporek Artur

    GTS Czarna Dąbrówka
  • Toporek Przemysław

    GTS Czarna Dąbrówka
  • Czapran Piotr

    GTS Juszkowo
  • Leszek Krzysztof

    GTS Juszkowo
  • Michałowski Szymon

    GTS Kolbudy
  • Pogoń Lębork

    Podkański Damian

    GTS Kolbudy
  • Wierzyca Pelplin

    Jurczak Patryk

    GTS Kolbudy
  • Bałtyk Gdynia

    Sadowski Jan

    GTS Mokry Dwór
  • Balawender Grzegorz

    GTS Mokry Dwór
  • Powiśle Dzierzgoń

    Żywicki Mateusz

    Powiśle Dzierzgoń
  • Szmelc Szymon

    GTS Mokry Dwór
  • Chrzęszczyk Karol

    GTS Mokry Dwór
  • Wda Lipusz

    Grela Jeremiasz

    Gwardia Koszalin
  • Wda Lipusz

    Laskowski Patryk

    Gwardia Koszalin
  • Kokoladze Guladi

    Gwiazda Karsin
  • Jantar Pawłowo

    Prusaczyk Tomasz

    Gwiazda Karsin
  • Kotwica Kołobrzeg

    Dudzik Piotr

    Gwiazda Karsin
  • TPS Winogrady (Poznań)

    Narloch Arkadiusz

    Gwiazda Karsin
  • Landowski Kordian

    Huragan Nowe Polaszki
  • Huragan Nowe Polaszki

    Kotlewski Tomasz

  • Huragan Nowe Polaszki

    Woźniak Michał

  • GKS Przodkowo

    Wieczorek Piotr

    Jaguar Gdańsk
  • Marjański Kamil

    Jaguar Gdańsk
  • Brzeski Patryk

    Jaguar Gdańsk
  • Kaszubia Kościerzyna

    Krysiński Radosław

    Jaguar Gdańsk
  • Raków II Częstochowa

    Górski Jakub

    Jaguar Gdańsk
  • Berbat Serhii

    Jaguar II Gdańsk
  • Jantar Pawłowo

    Sagan Michał

  • Jantar Ustka

    Juśkiewicz Kamil

  • Sławski Michał

    Jantar Ustka
  • Szczypek Hubert

    Jantar Ustka
  • Wieża Postomino

    Wojtanowski Bartłomiej

    Jantar Ustka
  • Kolejarz Chojnice

    Rekowski Maciej

    Kamionka Kamień Krajeński
  • Gedania Gdańsk

    Pianka Paweł

    Kaszubia Kościerzyna
  • Kaszubia Kościerzyna

    Śmietanko Bartosz

  • Rycewicz Dominik

    Lechia II Gdańsk
  • Hofman Mikołaj

    Kaszubia Kościerzyna
  • Chomicz Kacper

    Kaszubia Kościerzyna
  • Radunia Stężyca

    Narożny Borys

    Kaszubia Kościerzyna
  • Wda Lipusz

    Kubiszewski Patryk

    Kaszubia Kościerzyna
  • Wda Lipusz

    Cysewski Krzysztof

    Kaszubia Kościerzyna
  • Arkonia Pomysk Wielki

    Tywusik Marcin

    Kaszubia Studzienice
  • Bytovia II Bytów

    Cecot Karol

    Kaszubia Studzienice
  • Czapiewski Mariusz

    Kaszubia Studzienice
  • Galikowski Tomasz

    Kaszubia Studzienice
  • Lipniczanka Lipnica

    Rzepiński Artur

    Kaszubia Studzienice
  • Keramzyt Szprudowo

    Balcerowski Mateusz

  • Keramzyt Szprudowo

    Szulc Jakub

  • Keramzyt Szprudowo

    Watkowski Mateusz

  • KKS Koleczkowo

    Bejer Dawid

  • KKS Koleczkowo

    Siłkowski Albert

  • KKS Koleczkowo

    Bugajewski Oskar

  • Trzebiński Damian

    Kolejarz II Chojnice
  • Trzebiński Mateusz

    Kolejarz II Chojnice
  • Arndt Paweł

    Kolejarz II Chojnice
  • Lamczyk Dominik

    Kolejarz II Chojnice
  • Pacek Bartosz

    Kolejarz II Chojnice
  • Zalewski Adam

    Kolejarz II Chojnice
  • Gronowski Jakub

    Kolejarz II Chojnice
  • Chojniczanka II Chojnice

    Wysocki Mateusz

    Korona Człopa
  • Wiktorczyk Dawid

    KP Gdynia
  • Antoniak Michał

    KP Gdynia
  • Cieślik Miłosz

    KP Gdynia
  • Borucki Mateusz

    KP Gdynia
  • Niedzwiedzki Filip

    KP Gdynia
  • Sobiecki Szymon

    KP Gdynia
  • Franków Michał

    KP Gdynia
  • Milewski Sebastian

    KP Gdynia
  • Przyjemski Mateusz

    KP Gdynia
  • Kołczyński Marcin

    KP Gdynia
  • KP Gdynia

    Mielke Mikołaj

  • Żuczkiewicz Michał

    KP Gdynia
  • Dzwonkowski Adrian

    KP Wandowo
  • Szczuka Dariusz

    KP Wandowo
  • Rodło Kwidzyn

    Dąbrowski Arkadiusz

    KP Wandowo
  • Rodło Kwidzyn

    Wojtyński Przemysław

    KP Wandowo
  • Chojniczanka II Chojnice

    Kęsik Kajetan

    Krajna Sępólno Krajeńskie
  • KS Czernin

    Rybarczyk Marcel

  • GTS Czarna Dąbrówka

    Syrnyk Michał

    KS Damnica
  • Gedania Gdańsk

    Gorczyca Kamil

    KS Mściszewice
  • Zapert Michał

    KS Mściszewice
  • Chałat Krzysztof

    KS Mściszewice
  • Mrągowia Mrągowo

    Kowalewski Konrad

    KS Mściszewice
  • KS Skorzewo

    Freda Seweryn

  • Lechia II Gdańsk

    Wszołek Marcel

    Lechia Gdańsk
  • Lechia II Gdańsk

    Kałuziński Jakub

    Lechia Gdańsk
  • Chojniczanka Chojnice

    Żukowski Mateusz

    Lechia II Gdańsk
  • Tuleja Radosław

    Lechia II Gdańsk
  • Lechia II Gdańsk

    Lewandowski Samuel

  • Martuszewski Igor

    Lechia II Gdańsk
  • Czyż Damian

    Lechia II Gdańsk
  • Gumieniczuk Markus

    Lechia II Gdańsk
  • Stomil Olsztyn

    Landowski Karol

    Lechia II Gdańsk
  • Zagłębie II Lubin

    Sangowski Jakub

    Lechia II Gdańsk
  • Start Miastko

    Wiśniewski Oskar

    Leśnik Manowo
  • Dunajec Mikołajowice

    Moskal Szymon

    Lipniczanka Lipnica
  • Lepak Fabian

    Lipniczanka Lipnica
  • Śpiołek Radzimir

    Lipniczanka Lipnica
  • Benkowski Kacper

    Lipniczanka Lipnica
  • Grom Nowy Staw

    Danielak Krzysztof

    Mady Ostaszewo
  • Suszek Kamil

    Mady Ostaszewo
  • Mady Ostaszewo

    Jabłoński Kamil

  • Myszk Szymon

    Mady Ostaszewo
  • Wachowicz Maciej

    Mady Ostaszewo
  • Żuławy Nowy Dwór Gdański

    Baranowski Maciej

    Mady Ostaszewo
  • Voloshyn Oleksandr

    Magic Niezabyszewo
  • Polonia Gdańsk

    Cholewiński Mariusz

    Mamry Giżycko
  • Kowalewski Piotr

    Mewa Gniew
  • Chojniczanka II Chojnice

    Urbański Bartłomiej

    MKP Pogoń Siedlce
  • Kuliński Jakub

    MKS Debrzno
  • Wenda Gracjan

    MKS Debrzno
  • Malmon Szymon

    MKS Debrzno
  • Sportis Łochowo

    Romanek Martin

    MKS Debrzno
  • Gregorczyk Przemysław

    MKS II Władysławowo
  • Czapp Grzegorz

    MKS II Władysławowo
  • Solar Władysławowo

    Kowalewski Wojciech

    MKS II Władysławowo
  • Wisła Korzeniewo

    Kwiatkowski Daniel

    MKS II Władysławowo
  • Bałtyk Gdynia

    Gołubiński Cezary

    MKS Władysławowo
  • Lis Kacper

    MKS Władysławowo
  • Jantar Pawłowo

    Brzószczyk Kacper

    Nowi Nowa Cerkiew
  • Wilk Dominik

    Nowi Nowa Cerkiew
  • Darasz Dawid

    OKS Janowo
  • Gusmann Kamil

    OKS Janowo
  • Kowalczyk Jakub

    OKS Janowo
  • Mościcki Mateusz

    OKS Janowo
  • OKS Janowo

    Sobczyński Piotr

  • OKS Janowo

    Konkolewski Jakub

  • Orkan Rumia

    Janiak Michał

    OKS Janowo
  • Malewski Kacper

    Olimpia Sztum
  • Przytarski Łukasz

    Orkan Gostkowo
  • Victoria Dąbrówka

    Leik Mateusz

    Orkan Gostkowo
  • Zawisza Borzytuchom

    Leik Radosław

    Orkan Gostkowo
  • Zawisza Borzytuchom

    Słowik Paweł

    Orkan Gostkowo
  • Matyjaszczyk Włodzimierz

    Orkan Rumia
  • Kiełb Kamil

    Orkan Rumia
  • Klas Kamil

    Orkan Rumia
  • Samulski Sebastian

    Orkan Rumia
  • Sonnberg Bartosz

    Orkan Rumia
  • Sztorm Kosakowo

    Ozga Michał

    Orkan Rumia
  • Hirsz Radosław

    Orlęta Reda
  • Świątek Jan

    Orlęta Reda
  • Sawicki Damian

    Orlęta Reda
  • Dzienisz Szymon

    Orzeł Borkowo
  • Gajewski Paweł

    Orzeł Borkowo
  • Jeka Marcin

    Orzeł Borkowo
  • Rychlicki Tomasz

    Orzeł Borkowo
  • Sokół Zblewo

    Kusio Patryk

    Orzeł Subkowy
  • Błyskawica Postolin

    Anisian Arsen

    Orzeł Trąbki Wielkie
  • GKS II Kowale

    Grycel Daniel

    Orzeł Trąbki Wielkie
  • GKS Trąbki Wielkie

    Dończyk Bartłomiej

    Orzeł Trąbki Wielkie
  • GTS Kolbudy

    Cisewski Patryk

    Orzeł Trąbki Wielkie
  • Dąbrowski Marek

    Orzeł Trąbki Wielkie
  • Shkuratsenka Maksim

    Orzeł Trąbki Wielkie
  • Jaguar Gdańsk

    Kowalek Piotr

    Osiczanka Osice
  • Bubienko Artur

    Osiczanka Osice
  • Kozak Kamil

    Osiczanka Osice
  • Korona Rywałd

    Derda Arkadiusz

    OTS Osiek
  • OTS Osiek

    Klin Mateusz

  • Pogoń II Lębork

    Cichosz Krzysztof

  • FC Gowidlino

    Choszcz Marcin

    Pogoń Lębork
  • Okrój Arkadiusz

    Pogoń Lębork
  • Andrzejczak Wiktor

    Pogoń Lębork
  • Nowakowski Jakub

    Pogoń Lębork
  • Stenka Franciszek

    Pogoń Lębork
  • Pogoń Prabuty

    Łukaszewski Miłosz

  • Socha Krystian

    Pogoń Prabuty
  • Kulesza Patryk

    Polonez Bobrowniki
  • Kołodziejczak Kacper

    Polonez Bobrowniki
  • Pender Łukasz

    Polonez Bobrowniki
  • Polonia Gdańsk

    Patera Mateusz

  • Majewski Kamil

    Pomezania Malbork
  • Kotowski Patryk

    Pomezania Malbork
  • Powiśle Dzierzgoń

    Felski Robert

    Pomezania Malbork
  • Powiśle Dzierzgoń

    Galeniewski Artur

    Pomezania Malbork
  • Ruch Gościszewo

    Bochyński Marcin

    Pomezania Malbork
  • Spójnia Sadlinki

    Torłop Dawid

    Pomezania Malbork
  • KP Gdynia

    Mallek Mariusz

    Pomorzanin Gdynia
  • Szpila Maciej

    Pomorzanin Gdynia
  • Budny Mateusz

    Pomorzanin Gdynia
  • Gzela Radosław

    Pomorzanin Gdynia
  • Krakowski Wojciech

    Pomorzanin Gdynia
  • Nalepa Jakub

    Pomorzanin Gdynia
  • Pierzchała Adrian

    Pomorzanin Gdynia
  • Szwabach Arkadiusz

    Pomorzanin Gdynia
  • Tomaszek Mateusz

    Pomorzanin Gdynia
  • Sztorm Kosakowo

    Błasiak Marcin

    Pomorzanin Gdynia
  • UKS Klukowo

    Kacprzak Jarosław

    Pomorzanin Gdynia
  • Kapelańczyk Miłosz

    Pomorze Potęgowo
  • AP Sopot

    Jaroń Mateusz

    Potok Kamionka Sopot
  • Błękitni Stare Pole

    Pinkus Radosław

    Powiśle Dzierzgoń
  • Grom II Nowy Staw

    Grabowski Tomasz

    Powiśle Dzierzgoń
  • Grom Nowy Staw

    Daukszys Mateusz

    Powiśle Dzierzgoń
  • Grom Nowy Staw

    Piotrowski Kamil

    Powiśle Dzierzgoń
  • Pomezania Malbork

    Drewek Bartosz

    Powiśle II Dzierzgoń
  • Ragan Paweł

    Powiśle II Dzierzgoń
  • Rodło Kwidzyn

    Poświata Patryk

  • Wnuk Mateusz

    Rowokół Smołdzino
  • Pomezania Malbork

    Gdela Robert

    Ruch Gościszewo
  • Hass Adrian

    Ruch Gościszewo
  • Kaźmierski Oskar

    Ruch Gościszewo
  • Radomski Krzysztof

    Ruch Gościszewo
  • Żołędziewski Jakub

    Ruch Gościszewo
  • Tęcza Szropy

    Jadach Jakub

    Ruch Gościszewo
  • GKS Bobowo

    Stolz Rafał

    Sławek Borzechowo
  • Victoria Kaliska

    Fojut Radosław

    Sławek Borzechowo
  • Słupia Charnowo

    Dzwonnik Sylwester

  • Słupia Kobylnica

    Prokopiak Tomasz

  • Cicholewski Alan

    Sobieski Gniew
  • Justa Piotr

    Sobieski Gniew
  • Czech Olaf

    Sobieski Gniew
  • Kirsznicki Mikołaj

    Sobieski Gniew
  • Zemke Marcel

    Sobieski Gniew
  • GOSRiT Luzino

    Murakowski Łukasz

    Sokół Bożepole Wielkie
  • Pawłocki Mateusz

    Sokół Lubnia
  • Reszczyński Daniel

    Sokół Lubnia
  • Kurowski Mateusz

    Sokół Lubnia
  • Zalewski Patryk

    Sokół Lubnia
  • Błękitni Główczyce

    Łyszyk Rafał

    Sokół Szczypkowice
  • GTS Czarna Dąbrówka

    Dudkowski Konrad

    Sokół Szczypkowice
  • Jantaria Pobłocie

    Okrój Tomasz

    Sokół Szczypkowice
  • Fala Międzyzdroje

    Kozioł Cezary

    Sokół Wyczechy
  • Szczepanek Szymon

    Sokół Wyczechy
  • Gedania II Gdańsk

    Wiśniewski Mateusz

    Sokół Zblewo
  • Dawidowski Mateusz

    Sokół Zblewo
  • Slusarz Tomasz

    Sparta Sycewice
  • Szabat Patryk

    Sparta Sycewice
  • GKS Kowale

    Stefanik Marcin

    Spójnia Sadlinki
  • Grześkowiak Kamil

    Spójnia Sadlinki
  • Sokołowski Jakub

    Spójnia Sadlinki
  • GKS II Żukowo

    Kotwas Dariusz

    Sporting Leźno
  • GKS II Żukowo

    Wieruszewski Jakub

    Sporting Leźno
  • Miotk Grzegorz

    Sporting Leźno
  • Sparta Sycewice

    Bentkowski Piotr

    Stal Jezierzyce
  • Prondziński Ernest

    Start Miastko
  • Szuta Wojciech

    Start Miastko
  • Stolem Gniewino

    Łapigrowski Rafał

  • Stolem Gniewino

    Kątny Fabian

  • Sztorm Kosakowo

    Paluch Aleksander

    Stolem Gniewino
  • Stolem Gniewino

    Patelczyk Damian

  • Gawiński Maciej

    Stolem Gniewino
  • Styn Jakub

    Stolem Gniewino
  • Orzeł Subkowy

    Rytlewski Franciszek

    Styna Godziszewo
  • Wietcisa Skarszewy

    Gołuński Arkadiusz

    Styna Godziszewo
  • Wisła Tczew

    Naczk Wiktor

    Styna Godziszewo
  • Juchniewicz Paweł

    Supra Kwidzyn
  • Gwiazda Karsin

    Żywicki Julian

    Tęcza Brusy
  • Gwiazda Karsin

    Andrzejewski Damian

    Tęcza Brusy
  • Rawys Raciąż

    Stanisławski Adam

    Tęcza Brusy
  • Ossowski Michał

    Tęcza Brusy
  • Warnke Rafał

    Tęcza Brusy
  • Temis-Brda Wielkie Chełmy

    Orzłowski Robert

    Tęcza Brusy
  • Bucław Kacper

    Temis-Brda Wielkie Chełmy
  • Meller Mateusz

    Temis-Brda Wielkie Chełmy
  • Sarnowski Karol

    Temis-Brda Wielkie Chełmy
  • Unison Machowino

    Zborowski Michał

  • Victoria Dąbrówka

    Kiełpiński Dawid

  • Santana Wielki Klincz

    Błędzki Maciej

    Victoria Kaliska
  • Sławek Borzechowo

    Radomski Szymon

    Victoria Kaliska
  • Marocki Błażej

    Victoria Kaliska
  • Damps Mateusz

    Victoria Kaliska
  • Biedrzycki Aleksander

    Victoria Kaliska
  • GKS Przodkowo

    Leszkiewicz Jakub

    Wda Lipusz
  • Kaszubia Kościerzyna

    Formela Aron

    Wda Lipusz
  • Kaszubia Kościerzyna

    Wenta Błażej

    Wda Lipusz
  • Mońka Damian

    Wda Lipusz
  • Obata Shotaro

    Wda Lipusz
  • Wierzyca Pelplin

    Mońka Patryk

    Wda Lipusz
  • Wierzyca Pelplin

    Polakowski Mateusz

    Wda Lipusz
  • Wietcisa Skarszewy

    Prabucki Adrian

    Wda Lipusz
  • Wicher Wierzchucino

    Dettlaff Jakub

  • Grom Nowy Staw

    Stawikowski Artur

    Wierzyca Pelplin
  • Keramzyt Szprudowo

    Jurczyk Krystian

    Wierzyca Pelplin
  • Orzeł Subkowy

    Orzechowski Patryk

    Wierzyca Pelplin
  • Orzeł Subkowy

    Smoliński Dawid

    Wierzyca Pelplin
  • Pomezania Malbork

    Pelcer Dawid

    Wierzyca Pelplin
  • Wierzyca Pelplin

    Szuciło Łukasz

  • Czapiewski Daniel

    Wierzyca Pelplin
  • Deja Maksymilian

    Wierzyca Pelplin
  • Kaszubia Kościerzyna

    Lipski Maciej

    Wierzyca Stara Kiszewa
  • Radunia II Stężyca

    Kafarski Jakub

    Wierzyca Stara Kiszewa
  • Santana Wielki Klincz

    Regliński Łukasz

    Wierzyca Stara Kiszewa
  • Tuszkowski Borys

    Wierzyca Stara Kiszewa
  • Keramzyt Szprudowo

    Mazurowski Kacper

    Wietcisa Skarszewy
  • Bojanowski Filip

    Wietcisa Skarszewy
  • Kowalski Filip

    Wietcisa Skarszewy
  • Wisła Długie Pole

    Czerwiński Paweł

  • Powiśle Dzierzgoń

    Szpakowski Łukasz

    Wisła Korzeniewo
  • Wiśniewski Tomasz

    Wisła Korzeniewo
  • Garbarnia Kępice

    Bania Szczepan

    Wrzos Wrześnica
  • Bartłomiejczuk Marcin

    Zawisza Borzytuchom
  • Gostomski Wojciech

    Zawisza Borzytuchom
  • Kiełpiński Krzysztof

    Zawisza Borzytuchom
  • Polonez Bobrowniki

    Śliwka Patryk

    Zawisza Grzmiąca
  • GOSRiT Luzino

    Rutkowski Paweł

    Zenit Łęczyce
  • Zenit Redkowice

    Grota Mateusz

  • Czeszejko Łukasz

    Zryw Grabiny Zameczek
  • Kaniecki Sebastian

    Zryw Grabiny Zameczek
  • Powiśle II Dzierzgoń

    Domagała Dominik

    Żuławy Nowy Dwór Gdański
  • Rutkowski Paweł

    Żuławy Nowy Dwór Gdański