Zmiany w klubowych kadrach 2020


  • Gajkowski Kacper

    Agat Jegłownik
  • Gruchalski Konrad

    Agat Jegłownik
  • Jastak Jakub

    Agat Jegłownik
  • Kaźmierczak Maciej

    Agat Jegłownik
  • Parafiński Rafał

    Agat Jegłownik
  • Popiołek Karol

    Agat Jegłownik
  • Rodzik Jakub

    Agat Jegłownik
  • Agat Jegłownik

    Kowalski Kamil

  • Agat Jegłownik

    Maszka Karol

  • Agat Jegłownik

    Kurzac Paweł

  • Agat Jegłownik

    Jaworski Michał

  • Baczewski Jakub lucjan

    Avista Łążyn
  • Bilicki Bartosz

    Avista Łążyn
  • Dąbrowski Jakub

    Avista Łążyn
  • Dembowski Rafał

    Avista Łążyn
  • Dudek Rafał

    Avista Łążyn
  • Golder Damian

    Avista Łążyn
  • Groszkowski Bartosz

    Avista Łążyn
  • Jaskulski Paweł

    Avista Łążyn
  • Józefowicz Karol

    Avista Łążyn
  • Junkier Łukasz

    Avista Łążyn
  • Kowalkowski Mariusz

    Avista Łążyn
  • Kowalski Mateusz

    Avista Łążyn
  • Krajewski Miłosz

    Avista Łążyn
  • Kuczyński Karol

    Avista Łążyn
  • Lewalski Jakub

    Avista Łążyn
  • Linkner Adrian

    Avista Łążyn
  • Malinowski Daniel

    Avista Łążyn
  • Malinowski Mariusz

    Avista Łążyn
  • Marchelek Krzysztof

    Avista Łążyn
  • Orzechowski Patryk

    Avista Łążyn
  • Motor Lubawa

    Piotrowicz Marcin

    Motor Lubawa
  • Pomoryn Kacper

    Avista Łążyn
  • Rubalewski Łukasz

    Avista Łążyn
  • Rynkowski Rafał

    Avista Łążyn
  • Senkowski Paweł

    Avista Łążyn
  • Wierzbowski Marek

    Avista Łążyn
  • Wroński Szymon

    Avista Łążyn
  • Zakreta Jakub

    Avista Łążyn
  • Zakrzewski Maksymilian

    Avista Łążyn
  • Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

    Pałkowski Paweł

    Avista Łążyn
  • Zamek Kurzętnik

    Krezymon Tomasz

    Avista Łążyn
  • Sambor Tomasz

    Barkas Tolkmicko
  • Barkas Tolkmicko

    Gorgol Rafał

  • Barkas Tolkmicko

    Krawczykowski Wojciech

  • Barkas Tolkmicko

    Jakubowski Dawid

  • Barkas Tolkmicko

    Rutkowski Karol

  • Barkas Tolkmicko

    Bieliński Krzysztof

  • Barkas Tolkmicko

    Golec Paweł

  • Barkas Tolkmicko

    Rywelski Robert

  • Barkas Tolkmicko

    Bieliński Jakub

  • Barkas Tolkmicko

    Łasiński Wiktor

  • Barkas Tolkmicko

    Rozkowiński Rafał

  • Barkas Tolkmicko

    Górski Paweł

  • Concordia Elbląg

    Wira Konrad

    Barkas Tolkmicko
  • Polonia Pasłęk

    Rosenau Jacek

    Barkas Tolkmicko
  • Polonia Pasłęk

    Wiernicki Piotr

    Barkas Tolkmicko
  • Polonia Pasłęk

    Żukowski Kamil

    Barkas Tolkmicko
  • Czubak Kamil

    Błękitni Orneta
  • Kukałowicz Maksymilian

    Błękitni Orneta
  • Pszczółkowski Oskar

    Błękitni Orneta
  • Romejko Patryk

    Błękitni Orneta
  • Szarejko Dawid

    Błękitni Orneta
  • Baranowski Piotr

    Błękitni Orneta
  • Baranowski Arkadiusz

    Błękitni Orneta
  • Budzyński Fabian

    Błękitni Orneta
  • Jabłoński Maciej

    Błękitni Orneta
  • Niedźwiecki Tomasz

    Błękitni Orneta
  • Oryńczak Maciej

    Błękitni Orneta
  • Pluciński Piotr

    Błękitni Orneta
  • Zajączkowski Paweł

    Błękitni Orneta
  • Błękitni Orneta

    Gołębiowski Tomasz

  • Błękitni Orneta

    Gromek Bartłomiej

  • Błękitni Orneta

    Nędzi Michał

  • Błękitni Orneta

    Jóżwiak Krzysztof

  • Błękitni Orneta

    Gucajtis Noel

  • Błękitni Orneta

    Zamyślewski Adam

  • Błękitni Orneta

    Chodkowski Tymoteusz

  • Błękitni Orneta

    Horyd Kamil

  • Błękitni Orneta

    Niedźwiecki Łukasz

  • Błękitni Orneta

    Pluciński Kamil

  • Błękitni Orneta

    Czenkusz Kacper

  • Błękitni Orneta

    Lisowski Filip

  • Błękitni Orneta

    Kolos Arkadiusz

  • Błękitni Orneta

    Salnik Mateusz

  • Błękitni Orneta

    Duran Ivan

  • Huragan Morąg

    Lawrenc Mateusz

    Błękitni Orneta
  • GKS Stawiguda

    Alancewicz Paweł

  • GKS Stawiguda

    Kamiński Piotr

  • Chlebowski Jakub

    Błękitni Pasym
  • Chrzanowski Szymon

    Błękitni Pasym
  • Gołaszewski Daniel

    Błękitni Pasym
  • Jędrzejewski Krzysztof

    Błękitni Pasym
  • Kowalewski Patryk

    Błękitni Pasym
  • Kowalewski Bartosz

    Błękitni Pasym
  • Kulesik Jakub

    Błękitni Pasym
  • Mikulak Dawid

    Błękitni Pasym
  • Młotkowski Piotr

    Błękitni Pasym
  • Nosowicz Michał

    Błękitni Pasym
  • Świercz Kamil

    Błękitni Pasym
  • Zink Krystian

    Błękitni Pasym
  • Błękitni Pasym

    Dublanka Paweł

  • Błękitni Pasym

    Sikorski Sławomir

  • Błękitni Pasym

    Łukaszewski Sebastian

  • Błękitni Pasym

    Łachmański Ariel

  • Błękitni Pasym

    Foruś Arkadiusz

  • Błękitni Pasym

    Kędzierski Mateusz

  • Błękitni Pasym

    Łukaszewski Marcin

  • Błękitni Pasym

    Francuz Filip

  • Błękitni Pasym

    Bany Michał

  • Błękitni Pasym

    Kurto Bartosz

  • Błękitni Pasym

    Malec Jakub

  • Błękitni Pasym

    Kowalski Szymon

  • Błękitni Pasym

    Kotoński Kacper

  • Błękitni Pasym

    Maksymowicz Adrian

  • SKS Szczytno

    Balcerzak Maciej

    Błękitni Pasym
  • Zackowski Jakub

    Burza Słupy
  • Zadrożny Damian

    Burza Słupy
  • Chiliński Daniel

    Burza Słupy
  • Cybul Sebastian

    Burza Słupy
  • Minkowski Daniel

    Burza Słupy
  • Burza Słupy

    Gilewicz Bartosz

  • Burza Słupy

    Kowal Władysław

  • Burza Słupy

    Biskupiak Cezary

  • Burza Słupy

    Bucholski Adrian

  • Burza Słupy

    Gaweł Bartosz

  • Burza Słupy

    Niepsuj Michał

  • Burza Słupy

    Korniluk Szymon

  • Burza Słupy

    Korzeniewski Jakub

  • DKS Dobre Miasto

    Miszczak Andrzej

    Burza Słupy
  • Fortuna Gągławki

    Koziorowski Kamil

    Burza Słupy
  • Biedulski Fabian

    Cresovia Górowo Iławeckie
  • Kasprzak Paweł

    Cresovia Górowo Iławeckie
  • Ciosek Sebastian

    Cresovia Górowo Iławeckie
  • Gajdamowicz Rafał

    Cresovia Górowo Iławeckie
  • Polonia Lidzbark Warmiński

    Jankowski Jakub

    Polonia Lidzbark Warmiński
  • Pacewicz Szymon

    Cresovia Górowo Iławeckie
  • Pichłacz Maciej

    Cresovia Górowo Iławeckie
  • Pisarzewski Łukasz

    Cresovia Górowo Iławeckie
  • Piskorz Michał

    Cresovia Górowo Iławeckie
  • Polonia Lidzbark Warmiński

    Zakrzewski Bartłomiej

    Polonia Lidzbark Warmiński
  • Cresovia Górowo Iławeckie

    Popławski Ariel

  • Cresovia Górowo Iławeckie

    Szafran Tomasz

  • Cresovia Górowo Iławeckie

    Żukowski Arkadiusz

  • Cresovia Górowo Iławeckie

    Kowalewski Paweł

  • Cresovia Górowo Iławeckie

    Żukowski Szymon

  • Cresovia Górowo Iławeckie

    Przybyłek Maciej

  • Cresovia Górowo Iławeckie

    Łazurkiewicz Sebastian

  • Cresovia Górowo Iławeckie

    Gorzycki Igor

  • Cresovia Górowo Iławeckie

    Ciszkowski Piotr

  • Cresovia Górowo Iławeckie

    Pacewicz Bartosz

  • Cresovia Górowo Iławeckie

    Haponiuk Jarosław

  • Czarni Olecko

    Bukpas Bartosz

  • Kowalewski Kamil

    Czarni Olecko
  • Kupiec Tomasz

    Czarni Olecko
  • Stępień Łukasz

    Czarni Olecko
  • Czarni Olecko

    Szarnecki Kamil

  • Czarni Olecko

    Czuper Krzysztof

  • Czarni Olecko

    Dębski Łukasz

  • Czarni Olecko

    Matwiejczyk Piotr

  • Czarni Olecko

    Głódź Maciej

  • Czarni Olecko

    Tusznio Adam

  • Czarni Olecko

    Modzelewski Miłosz

  • Czarni Olecko

    Duchnowski Karol

  • Czarni Olecko

    Bożewicz Filip

  • Czarni Olecko

    Jasinski Jakub

  • Czarni Olecko

    Białanowski Jakub

  • Czarni Olecko

    Kuźba Krystian

  • Czarni Olecko

    Pieczur Jakub

  • Czarni Olecko

    Nowak Łukasz

  • Czarni Olecko

    Kamiński Mateusz

  • Czarni Olecko

    Prusko Jakub

  • Czarni Olecko

    Andryszczyk Jakub

  • Brejdakowski Szymon

    Czarni Rudzienice
  • Brejdakowski Emil

    Czarni Rudzienice
  • Dudek Krzysztof

    Czarni Rudzienice
  • Etmański Konrad

    Czarni Rudzienice
  • Karczewski Marcin

    Czarni Rudzienice
  • Turowski Błażej

    Czarni Rudzienice
  • Wrześniak Krystian

    Czarni Rudzienice
  • Czarni Rudzienice

    Przekopowicz Filip

  • Czarni Rudzienice

    Wantowski Kordian

  • Czarni Rudzienice

    Kryżba Paweł

  • Czarni Rudzienice

    Brejdakowski Marcel

  • Czarni Rudzienice

    Pacocha Hubert

  • Start Nidzica

    Gamański Remigiusz

    Czarni Rudzienice
  • Berdzik Adam

    Dąb Kadyny
  • Jernat Paweł

    Dąb Kadyny
  • Dąb Kadyny

    Wernicki Daniel

  • Dąb Kadyny

    Ratajczyk Michał

  • Dąb Kadyny

    Arcabowicz Rafał

  • Dąb Kadyny

    Grabowski Jakub

  • Dąb Kadyny

    Szewczyk Kamil

  • Dąb Kadyny

    Jednorowski Kacper

  • Dąb Kadyny

    Bloch Jakub

  • Dąb Kadyny

    Pogorzelski Piotr

  • Dąb Kadyny

    Weis Jakub

  • Dąb Kadyny

    Bogdański Paweł

  • Dąb Kadyny

    Gembal Marcel

  • Dąb Kadyny

    Brzeziński Paweł

  • Dąb Kadyny

    Nestorowicz Grzegorz

  • Dąb Kadyny

    Tytek Adrian

  • Dąb Kadyny

    Olszewski Daniel

  • Dąb Kadyny

    Ostrowski Michał

  • Dąb Kadyny

    Paszkowski Krzysztof

  • Dąb Kadyny

    Dąbrowski Jarosław

  • Dąb Kadyny

    Iwański Szymon

  • Dąb Kadyny

    Iwański Norbert

  • Błękitni Orneta

    Dzikowski Bartosz

    DKS Dobre Miasto
  • Błękitni Orneta

    Lullies Kamil

    DKS Dobre Miasto
  • Maternik Kamil

    DKS Dobre Miasto
  • DKS Dobre Miasto

    Kucznier Adam

    DKS Dobre Miasto
  • Czyż Damian

    DKS Dobre Miasto
  • Duda Michał

    DKS Dobre Miasto
  • Gut Mateusz

    DKS Dobre Miasto
  • Mazurek Igor

    DKS Dobre Miasto
  • Radzki Hubert

    DKS Dobre Miasto
  • Mrągowia Mrągowo

    Różowicz Mateusz

    Mrągowia Mrągowo
  • DKS Dobre Miasto

    Włodarski Maciej

  • DKS Dobre Miasto

    Włodarski Michał

  • DKS Dobre Miasto

    Kowalikowski Damian

  • DKS Dobre Miasto

    Bartliński Jakub

  • DKS Dobre Miasto

    Tarnowski Szymon

  • DKS Dobre Miasto

    Maternik Mateusz

  • DKS Dobre Miasto

    Hasiuk Bartłomiej

  • DKS Dobre Miasto

    Małkowski Damian

  • DKS Dobre Miasto

    Duszak Przemysław

  • DKS Dobre Miasto

    Włodarczyk Rafał

  • DKS Dobre Miasto

    Szmyt Adam

  • DKS Dobre Miasto

    Żurawski Mateusz

  • Victoria Bartoszyce

    Szymański Paweł

    DKS Dobre Miasto
  • Rzepkowski Hubert

    Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • Smoliński Bartosz

    Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • Sołtysik Kordian

    Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • Straus Brajan

    Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

    Bober Artur

  • Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

    Rutecki Artur

  • Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

    Michalski Wiktor

  • Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

    Wilczewski Bartosz

  • Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

    Rochewicz Jakub

  • Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

    Jaroszek Kajetan

  • Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

    Groszewski Krystian

  • Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

    Jagielski Klaudiusz

  • Ossa Biskupiec Pomorski

    Bukowski Sylwester

    Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • GSZS Delfin Rybno

    Piceluk Michał

  • Nowikiewicz Łukasz

    Ewingi Zalewo
  • Marchlewicz Piotr

    Ewingi Zalewo
  • Mostowiec Marcin

    Ewingi Zalewo
  • Mróz Bartosz

    Ewingi Zalewo
  • Murawski Wiesław

    Ewingi Zalewo
  • Sękielewski Adrian

    Ewingi Zalewo
  • Szymanowski Bartosz

    Ewingi Zalewo
  • Zawieracz Mateusz

    Ewingi Zalewo
  • Ewingi Zalewo

    Buder Łukasz

  • Ewingi Zalewo

    Mićko Bartłomiej

  • Ewingi Zalewo

    Michałowski Paweł

  • Ewingi Zalewo

    Majewski Tomasz

  • Ewingi Zalewo

    Świerszcz Michał

  • Ewingi Zalewo

    Pełszyk Marcin

  • Ewingi Zalewo

    Michlewicz Przemysław

  • Ewingi Zalewo

    Gadomski Konrad

  • Graczyk Kryspin

    Fala Warpuny
  • Konopka Karol

    Fala Warpuny
  • Fala Warpuny

    Fąk Tomasz

  • Fala Warpuny

    Wójcik Jacek

  • Fala Warpuny

    Gadomski Łukasz

  • Fala Warpuny

    Kurta Łukasz

  • Fala Warpuny

    Rogowski Błażej

  • Fala Warpuny

    Wójcik Gabriel

  • Fala Warpuny

    Wołosz Rafał

  • Fala Warpuny

    Jaroszewski Dawid

  • Fala Warpuny

    Drężek Bartłomiej

  • Fala Warpuny

    Wyrostek Krystian

  • Fala Warpuny

    Szymański Daniel

  • Fala Warpuny

    Domurad Jakub

  • Fala Warpuny

    Banach Patryk

  • Jurczak Adrian

    FC Dajtki Olsztyn
  • Michalski Julian

    FC Dajtki Olsztyn
  • Michałowski Julian

    FC Dajtki Olsztyn
  • Samsel Mateusz

    FC Dajtki Olsztyn
  • Zarzycki Damian

    FC Dajtki Olsztyn
  • Kapusta Adam

    FC Dajtki Olsztyn
  • Cybulski Arkadiusz

    FC Dajtki Olsztyn
  • Kałudziński Wojciech

    FC Dajtki Olsztyn
  • Kłos Krzysztof

    FC Dajtki Olsztyn
  • Kruszewski Tomasz

    FC Dajtki Olsztyn
  • Macoch Bartosz

    FC Dajtki Olsztyn
  • Wronisz Dawid

    FC Dajtki Olsztyn
  • FC Dajtki Olsztyn

    Osenkowski Tomasz

  • FC Dajtki Olsztyn

    Skalski Piotr

  • FC Dajtki Olsztyn

    Bastek Przemysław

  • FC Dajtki Olsztyn

    Bajorek Patryk

  • FC Dajtki Olsztyn

    Bykowski Rafał

  • FC Dajtki Olsztyn

    Wykowski Grzegorz

  • FC Dajtki Olsztyn

    Dobies Szymon

  • FC Dajtki Olsztyn

    Wilewski Patryk

  • FC Dajtki Olsztyn

    Suśniak Adam

  • Tempo Ramsowo Wipsowo

    Góra Paweł

    FC Dajtki Olsztyn
  • Kulczyński Mikołaj

    Fortuna Gągławki
  • Rejniak Szymon

    Fortuna Gągławki
  • Zienkiewicz Piotr

    Fortuna Gągławki
  • Fortuna Gągławki

    Lamparski Dawid

  • Fortuna Gągławki

    Schulz Tomasz

  • Fortuna Gągławki

    Spychalski Łukasz

  • Fortuna Gągławki

    Olszewski Radosław

  • Fortuna Gągławki

    Kiernozek Artur

  • Fortuna Gągławki

    Jurgielewicz Damian

  • Fortuna Gągławki

    Zach Łukasz

  • Fortuna Gągławki

    Brzezicki Sajmon

  • Warmia Olsztyn

    Staniszewski Tomasz

    Gedania Gdańsk
  • Dziczek Michał

    GKS Dźwierzuty
  • Opalach Szymon

    GKS Dźwierzuty
  • Burchacki Jakub

    GKS Dźwierzuty
  • Marszałek Tomasz

    GKS Dźwierzuty
  • Niedżwiecki Maciej

    GKS Dźwierzuty
  • GKS Dźwierzuty

    Bazych Adrian

  • GKS Dźwierzuty

    Granicki Krzysztof

  • GKS Dźwierzuty

    Biedka Paweł

  • GKS Dźwierzuty

    Włoch Wojciech

  • GKS Dźwierzuty

    Biedka Mariusz

  • GKS Dźwierzuty

    Biedka Sebastian

  • GKS Dźwierzuty

    Bazych Patryk

  • GKS Dźwierzuty

    Filipiak Michał

  • GKS Dźwierzuty

    Szpyrka Jarosław

  • GKS Dźwierzuty

    Łuszczak Radosław

  • GKS Dźwierzuty

    Ciężar Krystian

  • GKS Dźwierzuty

    Olszewski Artur

  • GKS Dźwierzuty

    Lossa Bartosz

  • GKS Dźwierzuty

    Len Jakub

  • GKS Dźwierzuty

    Len Mariusz

  • GKS Dźwierzuty

    Orłowski Krystian

  • GKS Dźwierzuty

    Kozłowski Kamil

  • GKS Dźwierzuty

    Kuciński Andrzej

  • GKS Dźwierzuty

    Wojtczak Aleksander

  • GKS Dźwierzuty

    Furtak Jakub

  • GKS Dźwierzuty

    Żebrowski Arkadiusz

  • GKS Dźwierzuty

    Józwik Sebastian

  • GKS Gietrzwałd/Unieszewo

    Dębicki Daniel

  • GKS Gietrzwałd/Unieszewo

    Szelągowski Piotr

  • GKS Gietrzwałd/Unieszewo

    Niedziela Tomasz

  • GKS Gietrzwałd/Unieszewo

    Dominikowski Tomasz

  • GKS Gietrzwałd/Unieszewo

    Borsuk Jakub

  • GKS Gietrzwałd/Unieszewo

    Buśko Szymon

  • GKS Gietrzwałd/Unieszewo

    Bleks Szymon

  • Borowski Mateusz

    GKS Szczytno
  • Czaplicki Marcel

    GKS II Szczytno
  • Elsner Konrad

    GKS II Szczytno
  • Filochowski Dawid

    GKS II Szczytno
  • Gadomski Daniel

    GKS II Szczytno
  • Gąsior Adrian

    GKS II Szczytno
  • Gołota Krzysztof

    GKS II Szczytno
  • Gut Konrad

    GKS II Szczytno
  • Gut Marcin

    GKS II Szczytno
  • Gwiazda Mateusz

    GKS II Szczytno
  • Jędrzejczyk Piotr

    GKS II Szczytno
  • Jurczak Marek

    GKS Szczytno
  • Kisiel Brajan

    GKS II Szczytno
  • Kozicki Ryszard

    GKS II Szczytno
  • Kuchna Wojciech

    GKS II Szczytno
  • Laskowski Bartosz

    GKS II Szczytno
  • Lech Mateusz

    GKS Szczytno
  • Lech Damian

    GKS Szczytno
  • Majewski Krystian

    GKS II Szczytno
  • Mikołajewski Piotr

    GKS II Szczytno
  • Mydło Rafał

    GKS Szczytno
  • Nowakowski Bartosz

    GKS Szczytno
  • Nowakowski Maciej

    GKS Szczytno
  • Nowakowski Daniel

    GKS II Szczytno
  • Pawlak Bartłomiej

    GKS Szczytno
  • Pilecki Grzegorz

    GKS II Szczytno
  • Rapacki Szymon

    GKS II Szczytno
  • Rybski Cezary

    GKS II Szczytno
  • Sobotka Bartłomiej

    GKS II Szczytno
  • Sosnowski Sebastian

    GKS II Szczytno
  • Szpakowski Marian

    GKS II Szczytno
  • Szulkowski Przemysław

    GKS II Szczytno
  • Szymański Łukasz

    GKS II Szczytno
  • Wiśniewski Tobiasz

    GKS II Szczytno
  • Burza Słupy

    Romanowski Mikołaj

    GKS Stawiguda
  • GKS Gietrzwałd/Unieszewo

    Dmyterko Mikołaj

    GKS Stawiguda
  • Dujko-domański Szymon

    GKS Stawiguda
  • Kaczmarczyk Mariusz

    GKS Stawiguda
  • Kiliś Maciej

    GKS Stawiguda
  • Piórkowski Rafał

    GKS Stawiguda
  • GKS Stawiguda

    Margalski Marek

  • GKS Stawiguda

    Metera Grzegorz

  • GKS Stawiguda

    Kardaś Wojciech

  • GKS Stawiguda

    Stefanowicz Radosław

  • GKS Stawiguda

    Rutka Paweł

  • GKS Stawiguda

    Markowicz Przemysław

  • GKS Stawiguda

    Masalski Mateusz

  • GKS Stawiguda

    Łabanowski Mikołaj

  • GKS Stawiguda

    Najmowicz Tomasz

  • GKS Stawiguda

    Pianka Kacper

  • GKS Szczytno

    Błaszczak Marcin

  • GKS Szczytno

    Pietrzak Paweł

  • GKS Szczytno

    Kruk Marcin

  • GKS Szczytno

    Zapadka Sebastian

  • GKS Szczytno

    Mikołajewski Marcin

  • GKS Szczytno

    Grzywiński Patryk

  • GKS Szczytno

    Wnuk Przemysław

  • GKS Szczytno

    Polak Paweł

  • Stomma Szymon

    GLKS Jonkowo
  • Wojcik Konrad

    GLKS Jonkowo
  • Stępień Mateusz

    GLKS Jonkowo
  • GLKS Jonkowo

    Stryjek Jarosław

  • GLKS Jonkowo

    Juzwowski Sławomir

  • GLKS Jonkowo

    Rudziński Mateusz

  • GLKS Jonkowo

    Wożniak Maciej

  • Adamkowski Dawid

    Gmina Kozłowo
  • Krzyżewski Konrad

    Gmina Kozłowo
  • Gmina Kozłowo

    Sobotka Robert

  • Gmina Kozłowo

    Lesiński Tomasz

  • Gmina Kozłowo

    Mańka Łukasz

  • Gmina Kozłowo

    Chmielewski Marcin

  • Gmina Kozłowo

    Fahl Błażej

  • Gmina Kozłowo

    Szczepański Przemysław

  • Gmina Kozłowo

    Kuczyński Szymon

  • Gmina Kozłowo

    Cichowski Adrian

  • Gmina Kozłowo

    Świtkowski Jacek

  • Gmina Kozłowo

    Fabisial Karol

  • Gmina Kozłowo

    Świtkowski Kacper

  • Gmina Kozłowo

    Czymerski Oskar

  • Gmina Kozłowo

    Rudnicki Bartosz

  • Gmina Kozłowo

    Wojtczak Paweł

  • Gmina Kozłowo

    Frankowski Adam

  • Hołownia Marcin

    Granica Bezledy
  • Hołownia Michał

    Granica Bezledy
  • Kajda Wojciech

    Granica Bezledy
  • Kołowrocki Paweł

    Granica Bezledy
  • Szczygielski Maciej

    Granica Bezledy
  • Granica Bezledy

    Suchocki Mateusz

  • Granica Bezledy

    Krupiński Kamil

  • Granica Bezledy

    Czupajło Kamil

  • Granica Bezledy

    Biały Piotr

  • Granica Bezledy

    Boras Krzysztof

  • Granica Bezledy

    Kurywczak Radosław

  • Granica Bezledy

    Sokół Michał

  • Granica Bezledy

    Suchocki Jakub

  • Granica Bezledy

    Warmachowski Wiktor

  • Granica Bezledy

    Ładosz Mirek

  • Granica Bezledy

    Ładosz Kacper

  • Granica Bezledy

    Poźniak Michał

  • Granica Bezledy

    Husak Jakub

  • Granica Bezledy

    Ładosz Grzegorz

  • Łyna Sępopol

    Rentkowski Łukasz

    Granica Bezledy
  • Łyna Sępopol

    Siedler Łukasz

    Granica Bezledy
  • Victoria Bartoszyce

    Boras Łukasz

    Granica Bezledy
  • Czerniakowski Adrian

    Granica Kętrzyn
  • Czerniakowski Paweł

    Granica Kętrzyn
  • Schlass Kamil

    Granica Kętrzyn
  • Dominik Piotr

    Granica Kętrzyn
  • Jońca Mateusz

    Granica Kętrzyn
  • Kolesnyk Mykhalio

    Granica Kętrzyn
  • Koprucki Arkadiusz

    Granica Kętrzyn
  • Jaskólski Krzysztof

    Olimpia II Elbląg
  • Bobrowski Tomasz

    Granica Kętrzyn
  • Czerniakowski Bartłomiej

    Granica Kętrzyn
  • Roksela Damian

    Granica Kętrzyn
  • Swacha-sock Łukasz

    Granica Kętrzyn
  • Swacha-sock Marcin

    Granica Kętrzyn
  • Wołowik Michał

    Granica Kętrzyn
  • Branicki Paweł

    Granica Kętrzyn
  • Droździel Hubert

    Granica Kętrzyn
  • Dwulat Marcin

    Granica Kętrzyn
  • Kotkowski Kamil

    Granica Kętrzyn
  • Miłoszewski Paweł

    Granica Kętrzyn
  • Paplinski Mateusz

    Granica Kętrzyn
  • Turczyn Paweł

    Granica Kętrzyn
  • Warmia Olsztyn

    Brych Jakub

    Granica Kętrzyn
  • Borkowski Przemysław

    Grunwald Gierzwałd
  • Budzich Patryk

    Grunwald Gierzwałd
  • Ciesielski Robert

    Grunwald Gierzwałd
  • Czarnacki Miłosz

    Grunwald Gierzwałd
  • Dąbkowski Pzremysław

    Grunwald Gierzwałd
  • Długiński Tomasz

    Grunwald Gierzwałd
  • Fafiński Paweł

    Grunwald Gierzwałd
  • Gutkowski Szymon

    Grunwald Gierzwałd
  • Hnida Sebastian

    Grunwald Gierzwałd
  • Karczewski Łukasz

    Grunwald Gierzwałd
  • Kołakowski Krystian

    Grunwald Gierzwałd
  • Komorowski Dawid

    Grunwald Gierzwałd
  • Komorowski Patryk

    Grunwald Gierzwałd
  • Korgul Maciej

    Grunwald Gierzwałd
  • Kozłowski Daniel

    Grunwald Gierzwałd
  • Kruszewski Mateusz

    Grunwald Gierzwałd
  • Krysztofiak Jakub

    Grunwald Gierzwałd
  • Krzysztofiak Krzysztof

    Grunwald Gierzwałd
  • Ługowski Patryk

    Grunwald Gierzwałd
  • Reszka Mateusz

    Grunwald Gierzwałd
  • Skolimowski Sebastian

    Grunwald Gierzwałd
  • Szameitat Dariusz

    Grunwald Gierzwałd
  • Trzeciak Tomasz

    Grunwald Gierzwałd
  • Czarni Rudzienice

    Słomski Jakub

    GSZS Delfin Rybno
  • GKS Wikielec

    Płoski Adrian

    GSZS Delfin Rybno
  • Gmina Kozłowo

    Zieliński Mateusz

    GSZS Delfin Rybno
  • Zamek Kurzętnik

    Lendzionowski Jakub

    KS Wel Bratian
  • Licznerski Michał

    GSZS Delfin Rybno
  • Wel Lidzbark

    Gerlej Piotr

  • Guzanek Damian

    GSZS Delfin Rybno
  • Leśniewski Mateusz

    GSZS Delfin Rybno
  • Leśniewski Przemysław

    GSZS Delfin Rybno
  • Margalski Łukasz

    GSZS Delfin Rybno
  • Orzechowski Daniel

    GSZS Delfin Rybno
  • Wietecha Łukasz

    GSZS Delfin Rybno
  • Wolski Radosław

    GSZS Delfin Rybno
  • Zalewski Konrad

    GSZS Delfin Rybno
  • Zalewski Kacper

    GSZS Delfin Rybno
  • GSZS Delfin Rybno

    Wiśniewski Paweł

  • GSZS Delfin Rybno

    Łukaszewski Sebastian

  • GSZS Delfin Rybno

    Mączkowski Michał

  • GSZS Delfin Rybno

    Gross Piotr

  • GSZS Delfin Rybno

    Sobotkowski Karol

  • GSZS Delfin Rybno

    Lasecki Mateusz

  • GSZS Delfin Rybno

    Bogus Kacper

  • GSZS Delfin Rybno

    Kraśnicki Piotr

  • GSZS Delfin Rybno

    Łożyński Mateusz

  • GSZS Delfin Rybno

    Świniarski Marcin

  • GSZS Delfin Rybno

    Markuszewski Mariusz

  • GSZS Delfin Rybno

    Czarnecki Marek

  • GSZS Delfin Rybno

    Karbowski Wiktor

  • GSZS Delfin Rybno

    Kaczorek Marceli

  • Rykaczewski Miłosz

    Huragan Byszwałd
  • Bukowski Andrzej

    Huragan Byszwałd
  • Jarzyna Damian

    Huragan Byszwałd
  • Pankowski Damian

    Huragan Byszwałd
  • Borkowski Maciej

    Huragan Byszwałd
  • Cyrankowski Dawid

    Huragan Byszwałd
  • Goliszewski Damian

    Huragan Byszwałd
  • Graman Daniel

    Huragan Byszwałd
  • Januszewski Filip

    Huragan Byszwałd
  • Liszewski Mariusz

    Huragan Byszwałd
  • Łążyński Patryk

    Huragan Byszwałd
  • Maciołek Dawid

    Huragan Byszwałd
  • Mazurowski Tomasz

    Huragan Byszwałd
  • Modrzewski Miłosz

    Huragan Byszwałd
  • Modrzewski Dominik

    Huragan Byszwałd
  • Mówiński Przemysław

    Huragan Byszwałd
  • Węglewski Adam

    Huragan Byszwałd
  • Zalewski Mateusz

    Huragan Byszwałd
  • Warmia Olsztyn

    Trznadel Wojciech

    Hutnik II Warszawa
  • Szczęsny Bartosz

    Iskra Narzym
  • Iskra Narzym

    Cybulski Zbigniew

  • Iskra Narzym

    Nadarzyński Andrzej

  • Iskra Narzym

    Nadarzyński Krzysztof

  • Iskra Narzym

    Gierwatowski Cezary

  • Iskra Narzym

    Gulajski Paweł

  • Iskra Narzym

    Urbański Paweł

  • Iskra Narzym

    Browarek Kamil

  • Iskra Narzym

    Karpiński Michał

  • Iskra Narzym

    Cieślak Paweł

  • Iskra Narzym

    Browarek Sebastian

  • Iskra Narzym

    Urbański Hubert

  • Iskra Narzym

    Skuza Bartosz

  • Iskra Narzym

    Karpiński Jakub

  • Iskra Narzym

    Pawłowski Mariusz

  • Iskra Narzym

    Młodziejewski Igor

  • MKS Działdowo

    Pieckowski Krzysztof

    Iskra Narzym
  • Falęcki Cezary

    Iskra Smykówko
  • Iskra Smykówko

    Bolumiński Radosław

  • Iskra Smykówko

    Sontowski Paweł

  • Iskra Smykówko

    Ziółkowski Arkadiusz

  • Iskra Smykówko

    Dutkowski Piotr

  • Iskra Smykówko

    Kasprzycki Kacper

  • Iskra Smykówko

    Kurafeiski Dawid

  • Iskra Smykówko

    Wiktorowicz Damian

  • Płomień Turznica

    Chiliński Cezary

    Iskra Smykówko
  • Płomień Turznica

    Napiórkowski Artur

    Iskra Smykówko
  • GKS Wikielec

    Malanowski Jacek

    ITR Jeziorak Iława
  • GKS Wikielec

    Sagan Paweł

    ITR Jeziorak Iława
  • GSZS Delfin Rybno

    Ksiuk Dawid

    ITR Jeziorak Iława
  • ITR Jeziorak Iława

    Poniewski Oskar

    ITR Jeziorak Iława
  • Stanikowski Jakub

    ITR Jeziorak Iława
  • Burzyński Jakub

    ITR Jeziorak Iława
  • ITR Jeziorak Iława

    Kochalski Grzegorz

    ITR Jeziorak Iława
  • Szczepański Jakub

    ITR Jeziorak Iława
  • Kwiatkowski Michał

    ITR Jeziorak Iława
  • Tokarski Damian

    ITR Jeziorak Iława
  • ITR Jeziorak Iława

    Święty Łukasz

    ITR Jeziorak Iława
  • Pawłowski Adam

    ITR Jeziorak Iława
  • Ciura Dawid

    ITR Jeziorak Iława
  • Czarnota Patryk

    ITR Jeziorak Iława
  • Figurski Wojciech

    ITR Jeziorak Iława
  • Galas Radosław

    ITR Jeziorak Iława
  • Kaźmierski Karol

    ITR Jeziorak Iława
  • Kowalski Dawid

    ITR Jeziorak Iława
  • Kressin Krzysztof

    ITR Jeziorak Iława
  • Kuciński Arkadiusz

    ITR Jeziorak Iława
  • Lewicki Marek

    ITR Jeziorak Iława
  • Madej Daniel

    ITR Jeziorak Iława
  • Miązek Jan

    ITR Jeziorak Iława
  • Neumann Kacper

    ITR Jeziorak Iława
  • GLKS Jonkowo

    Durczak Jarosław

    Jastrząb Ględy
  • GLKS Jonkowo

    Wiśniewski Kornel

    Jastrząb Ględy
  • Parzych Adrian

    Jastrząb Ględy
  • Adamowicz Przemysław

    Jastrząb Ględy
  • Adamowicz Tomasz

    Jastrząb Ględy
  • Artemniak Sławomir

    Jastrząb Ględy
  • Chmiel Adam

    Jastrząb Ględy
  • Ciskowski Łukasz

    Jastrząb Ględy
  • Ciskowski Patryk

    Jastrząb Ględy
  • Ciszek Damian

    Jastrząb Ględy
  • Dąbrowski Kacper

    Jastrząb Ględy
  • Dudź Karol

    Jastrząb Ględy
  • Gergola Tomasz

    Jastrząb Ględy
  • Jedamski Piotr

    Jastrząb Ględy
  • Kaćkiewicz Adrian

    Jastrząb Ględy
  • Kaćkiewicz Wojciech

    Jastrząb Ględy
  • Karkut Tomasz

    Jastrząb Ględy
  • Laszkiewicz Karol

    Jastrząb Ględy
  • Matusiak Grzegorz

    Jastrząb Ględy
  • Matusiak Andrzej

    Jastrząb Ględy
  • Pydyn Patryk

    Jastrząb Ględy
  • Sasin Rafał

    Jastrząb Ględy
  • Sobota Radosław

    Jastrząb Ględy
  • Sobota Piotr

    Jastrząb Ględy
  • Sobota Szymon

    Jastrząb Ględy
  • Sobota Jakub

    Jastrząb Ględy
  • Sobota Mateusz

    Jastrząb Ględy
  • Sobota Michał

    Jastrząb Ględy
  • Sobota Łukasz

    Jastrząb Ględy
  • Sobota Mariusz

    Jastrząb Ględy
  • Sokołowski Piotr

    Jastrząb Ględy
  • Stanik Paweł

    Jastrząb Ględy
  • Stech Dawid

    Jastrząb Ględy
  • Szawłowski Dawid

    Jastrząb Ględy
  • Wiszowaty Michał

    Jastrząb Ględy
  • Wiśniewski Hubert

    Jastrząb Ględy
  • Wojtkowski Marcin

    Jastrząb Ględy
  • Zając Maciej

    Jastrząb Ględy
  • Zając Kacper

    Jastrząb Ględy
  • Zając Michał

    Jastrząb Ględy
  • Zmokły Karol

    Jastrząb Ględy
  • Jurkiewicz Maciej

    Jordan Kazanice
  • Kamiński Kamil

    Jordan Kazanice
  • Kowalski Piotr

    Jordan Kazanice
  • Lewalski Łukasz

    Jordan Kazanice
  • Nojman Szymon

    Jordan Kazanice
  • Szulc Radosław

    Jordan Kazanice
  • Jordan Kazanice

    Okoniewicz Kamil

  • Jordan Kazanice

    Modrzewski Patryk

  • Jordan Kazanice

    Brzozowski Paweł

  • Jordan Kazanice

    Opałka Krystian

  • Jordan Kazanice

    Michałowski Arkadiusz

  • Fala Warpuny

    Barszczewski Karol

    Juksty Muntowo
  • Fala Warpuny

    Cychowski Dawid

    Juksty Muntowo
  • Fala Warpuny

    Ropiak Łukasz

    Juksty Muntowo
  • Obiedziński Jakub

    Juksty Muntowo
  • Mrągowia Mrągowo

    Ostaszewski Kacper

    Mrągowia Mrągowo
  • Worobij Artur

    Juksty Muntowo
  • Żyrkowski Damian

    Juksty Muntowo
  • Juksty Muntowo

    Izdebski Mariusz

  • Juksty Muntowo

    Kwiatek Kamil

  • Juksty Muntowo

    Szymański Sławomir

  • Juksty Muntowo

    Chlubicki Ariel

  • Juksty Muntowo

    Michnowicz Piotr

  • Juksty Muntowo

    Szydłowski Kazimierz

  • Juksty Muntowo

    Bałdyga Tomasz

  • Juksty Muntowo

    Bujnowski Rafał

  • Juksty Muntowo

    Johnen Amadeusz

  • Juksty Muntowo

    Werner Karol

  • Juksty Muntowo

    Klimczuk Cezary

  • Juksty Muntowo

    Mroczkowski Grzegorz

  • Juksty Muntowo

    Andriichuk Petro

  • Fedyk Kamil

    Jurand Barciany
  • Baran Rafał

    Jurand Barciany
  • Bednarczyk Marek

    Jurand Barciany
  • Dudziński Damian

    Jurand Barciany
  • Fedczak Daniel

    Jurand Barciany
  • Flis Tomasz

    Jurand Barciany
  • Grzechuła Kamil