Zmiany w klubowych kadrach 2019


  • Golsch Fabian

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Vypirailo Andrii

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Juraschek Arthur

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Amaechi Obinna victor

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Duda Paweł

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Fink Rafał

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Gajewski Marcin

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Grzesik Damian

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Grzesik Rafał

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Halek Rafał

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Hraii Andrii

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Krawczyk Mateusz

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Maliński Mateusz

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Mularczyk Piotr

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Osmoliński Paweł

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Piechota Dariusz

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Pławiak Przemysław

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Reisig Grzegorz

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Rychlikowski Robert

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Sawlik Mateusz

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Sordoń Adam

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Walecko Mateusz

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Warzecha Damian

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Woszko Mateusz

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Żurad Robert

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Piomar II Tarnów-Przywory

    Jarosiński Ksawery

  • 1.FC Chronstau II Chrząstowice

    Adamiec Aleksander

  • 1.FC Chronstau II Chrząstowice

    Damastej Adrian

  • 1.FC Chronstau II Chrząstowice

    Łuczak Kordian

  • Feliks Sebastian

    Adamietz Kadłub
  • Klyszcz Kacper

    Adamietz Kadłub
  • Knappik Steven

    Adamietz Kadłub
  • Kruppa Mateusz

    Adamietz Kadłub
  • Piela Dominik

    Adamietz Kadłub
  • Piontek Piotr

    Adamietz Kadłub
  • Adamietz Kadłub

    Woźnica Rafał

  • Adamietz Kadłub

    Polok Marcin

  • Adamietz Kadłub

    Mróz Michał

  • Adamietz Kadłub

    Mientus Mateusz

  • Adamietz Kadłub

    Adamietz Piotr

  • Adamietz Kadłub

    Mika Dawid

  • Adamietz Kadłub

    Kapica Daniel

  • Adamietz Kadłub

    Kaczmarczyk Marek

  • Adamietz Kadłub

    Kampa Daniel

  • LZS Piotrówka

    Krupa Piotr

    Adamietz Kadłub
  • Agro-Chmiel Ujeździec

    Kieliszek Michał

  • TOR II Dobrzeń Wielki

    Babiarz Kamil

    LZS Bogacica
  • Agroplon Głuszyna

    Gretkiewicz Mikołaj

  • Brzęczek Robert

    Agroplon Głuszyna
  • Idziorek Sebastian

    Agroplon Głuszyna
  • Agroplon Głuszyna

    Pałach Mateusz

    Agroplon Głuszyna
  • Agroplon Głuszyna

    Sobczyński Bartosz

    Agroplon Głuszyna
  • Sypko Piotr

    Agroplon Głuszyna
  • Agroplon Głuszyna

    Zuzel Michael

  • Kędzior Michał

    Agroplon Głuszyna
  • Łuczak Wiktor

    Agroplon Głuszyna
  • Wożniak Dominik

    Agroplon Głuszyna
  • Agroplon Głuszyna

    Lewandowski Kamil

  • Agroplon Głuszyna

    Żehaluk Paweł

  • Agroplon Głuszyna

    Kuleszka Paweł

  • Agroplon Głuszyna

    Fedota Dmytro

  • MKS Kluczbork

    Węglarz Maciej

    Agroplon Głuszyna
  • Baron Grzegorz

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Kędra Patryk

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Sosulski Szymon

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Krzyżanowski Dominik

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Malik Wojciech

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Pajestka Jakub

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Szeląg Artur

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Atom Grądy-Malerzowice Małe

    Krzympiec Artur

  • Atom Grądy-Malerzowice Małe

    Chmura Marcin

  • Atom Grądy-Malerzowice Małe

    Banaszek Adam

  • Atom Grądy-Malerzowice Małe

    Jarmoliński Grzegorz

  • Atom Grądy-Malerzowice Małe

    Robak Patryk

  • Atom Grądy-Malerzowice Małe

    Plekaniec Patryk

  • Atom Grądy-Malerzowice Małe

    Polański Grzegorz

  • Atom Grądy-Malerzowice Małe

    Ślimak Damian

  • Atom Grądy-Malerzowice Małe

    Tlałka Dawid

  • Atom Grądy-Malerzowice Małe

    Podgórny Kacper

  • Atom Grądy-Malerzowice Małe

    Porosło Bartłomiej

  • Atom Grądy-Malerzowice Małe

    Stocki Michał

  • Atom Grądy-Malerzowice Małe

    Kurek Dawid

  • Atom Grądy-Malerzowice Małe

    Worek Jakub

  • Atom Grądy-Malerzowice Małe

    Hyliński Damian

  • Atom Grądy-Malerzowice Małe

    Baruciak Mateusz

  • Atom Grądy-Malerzowice Małe

    Kachel Mateusz

  • LKS Biała Nyska

    Zawadzki Bartłomiej

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • LZS II Starowice

    Czajka Patryk

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • LZS Trzeboszowice

    Kargol Arkadiusz

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Orzeł Reńska Wieś

    Tajs Adrian

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Cyris Marcin

    Błękitni Jaryszów
  • Leszczyński Mateusz

    Błękitni Jaryszów
  • Rudner Mariusz

    Błękitni Jaryszów
  • Błękitni Jaryszów

    Bieniek Łukasz

  • Błękitni Jaryszów

    Szyszka Tomasz

  • Błękitni Jaryszów

    Cyris Jerzy

  • Błękitni Jaryszów

    Berlak Łukasz

  • Błękitni Jaryszów

    Szczeciński Mateusz

  • Błękitni Jaryszów

    Kocur Mateusz

  • Błękitni Jaryszów

    Kapica Paweł

  • Błękitni Jaryszów

    Szopa Łukasz

  • Błękitni Jaryszów

    Urbańczyk Sebastian

  • Błękitni Jaryszów

    Joszko Krzysztof

  • Błękitni Jaryszów

    Kupka Rafał

  • Błękitni Jaryszów

    Augustyniak Fabian

  • Błękitni Jaryszów

    Bussek Samuel

  • Błękitni Jaryszów

    Ciomperlik Piotr

  • Błękitni Jaryszów

    Holewa Klaudiusz

  • Błękitni Jaryszów

    Gorgosz Dominik

  • Błękitni Jaryszów

    Ociesa Jakub

  • Błękitni Jaryszów

    Gołębiewski Radosław

  • Błękitni Jaryszów

    Moj Kamil

  • Żubry Smarchowice Śląskie

    Szramski Dawid

    Błękitni Krzeczyn
  • Sparta Paczków

    Kutek Dariusz

    Błękitni Niedźwiedź
  • Błękitni Przecza

    Sobczyk Sebastian

  • Błyskawica Rozumice

    Krupa Mateusz

  • Błyskawica Rozumice

    Moritz Pawel

  • Błyskawica Rozumice

    Piasny Gracjan

  • Błyskawica Rozumice

    Zubik Bartosz

  • Werner Piotr

    Budowlani Strojec
  • Budowlani Strojec

    Pakuła Robert

  • Budowlani Strojec

    Błaszczak Damian

  • Budowlani Strojec

    Jasiński Sebastian

  • Budowlani Strojec

    Knaga Jarosław

  • Budowlani Strojec

    Mazurek Michał

  • Budowlani Strojec

    Nosal Mateusz

  • Budowlani Strojec

    Więdłocha Zbigniew

  • Budowlani Strojec

    Ladra Łukasz

  • Budowlani Strojec

    Duda Filip

  • Budowlani Strojec

    Szydłowski Mateusz

  • Budowlani Strojec

    Hadam Paweł

  • Budowlani Strojec

    Kowalczyk Mateusz

  • Budowlani Strojec

    Koper Bartłomiej

  • Budowlani Strojec

    Włodarski Piotr

  • Piast Gorzów Śląski

    Belka Tomasz

    Budowlani Strojec
  • Baran Adam

    Burza Lipki
  • Bułat Bartosz

    Burza Lipki
  • Drobniak Tomasz

    Burza Lipki
  • Dudek Artur

    Burza Lipki
  • Dudzik Wojciech

    Burza Lipki
  • Duś Hubert

    Burza Lipki
  • Front Grzegorz

    Burza Lipki
  • Gawlik Mariusz

    Burza Lipki
  • Kowalczyk Krzysztof

    Burza Lipki
  • Kowalczyk Marcin

    Burza Lipki
  • Mencel Tomasz

    Burza Lipki
  • Pietrzyk Patryk

    Burza Lipki
  • Pilarczyk Piotr

    Burza Lipki
  • Przytuła Rafał

    Burza Lipki
  • Sikorski Mariusz

    Burza Lipki
  • Stańczyk Bartosz

    Burza Lipki
  • Styczyński Radosław

    Burza Lipki
  • Utratny Patryk

    Burza Lipki
  • Waligóra Paweł

    Burza Lipki
  • Wolański Damian

    Burza Lipki
  • Woźniak Bartosz

    Burza Lipki
  • Woźniak Bartosz

    Burza Lipki
  • Wójcik Kamil

    Burza Lipki
  • Wróż Piotr

    Burza Lipki
  • Wróż Maciej

    Burza Lipki
  • Zalcman Damian

    Burza Lipki
  • Zezula Przemysław

    Burza Lipki
  • Zimoch Dawid

    Burza Lipki
  • Gibasiewicz Łukasz

    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • Krzyszczak Daniel

    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • Nikolajczyk Marcel

    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • Gromelski Łukasz

    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • Rakowski Kamil

    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • Szerlowski Łukasz

    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • Tomeczek Szymon

    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • Chemik Kędzierzyn-Koźle

    Pigut Roman

  • Chemik Kędzierzyn-Koźle

    Chmurczyk Michał

  • Chemik Kędzierzyn-Koźle

    Rutkowski Szymon

  • Chemik Kędzierzyn-Koźle

    Kowaś Tobiasz

  • LZS Stary Ujazd

    Chojnowski Grzegorz

    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • LZS Stary Ujazd

    Kowalczyk Patryk

    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • Polonia Głubczyce

    Malik Andrzej

    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • Sośnica II Gliwice

    Karolczyk Mateusz

    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • Victoria Cisek

    Abramik Jakub

    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • Victoria Żyrowa

    Stoklossa Piotr

    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • Chrząszcz Chrząszczyce

    Plitzko Dariusz

  • Czarni II Otmuchów

    Oleś Jacek

  • Polonia Nysa

    Byrski Dawid

    Czarni II Staniątki
  • Atom Grądy-Malerzowice Małe

    Katan Tomek

    Czarni Otmuchów
  • Bajowski Wiktor

    Czarni Otmuchów
  • Czykinowski Dennis

    Czarni Otmuchów
  • Krypciak Kacper

    Czarni Otmuchów
  • Stokłos Szymon

    Czarni Otmuchów
  • Wojewoda Rafał

    Czarni Otmuchów
  • Jakubów Maciej

    Czarni Otmuchów
  • Kubicz Przemysław

    Czarni Otmuchów
  • Getinger Paweł

    Czarni Otmuchów
  • John Filip

    Czarni Otmuchów
  • Kołodziejczyk Emil

    Czarni Otmuchów
  • Lejawa Gracjan

    Czarni Otmuchów
  • Łaptas Konrad

    Czarni Otmuchów
  • Minkowicz Marcin

    Czarni Otmuchów
  • Pajor Michał

    Czarni Otmuchów
  • Pankala Marcel

    Czarni Otmuchów
  • Samiec Marek

    Czarni Otmuchów
  • Strąg Przemysław

    Czarni Otmuchów
  • Czarni Otmuchów

    Bentka Mateusz

  • Czarni Otmuchów

    Biłobran Łukasz

  • Czarni Otmuchów

    Dyndor Przemysław

  • Czarni Otmuchów

    Fułat Wojciech

  • Czarni Otmuchów

    Szewczyk Tomasz

  • Czarni Otmuchów

    Bednarczyk Mateusz

  • Czarni Otmuchów

    Galica Łukasz

  • Czarni Otmuchów

    Kotowski Michał

  • Czarni Otmuchów

    Kilian Paweł

  • Czarni Otmuchów

    Kilian Tomasz

  • Czarni Otmuchów

    Tomoń Tomasz

  • Czarni Otmuchów

    Kucharski Bartosz

  • Czarni Otmuchów

    Stec Mateusz

  • Czarni Otmuchów

    Białkowski Adrian

  • Czarni Otmuchów

    Skowronek Mateusz

  • Czarni Otmuchów

    Kubicz Dawid

  • Czarni Otmuchów

    Cycoń Patryk

  • Czarni Otmuchów

    Polak Kamil

  • Czarni Otmuchów

    Gołdyn Bartosz

  • Czarni Otmuchów

    Kuczaj Michał

  • Czarni Otmuchów

    Juras Damian

  • Czarni Otmuchów

    Pietraszek Kamil

  • Czarni Otmuchów

    Majkowski Damian

  • Czarni Otmuchów

    Olender Kacper

  • LZS Kałków

    Gadzina Wiktor

    Czarni Otmuchów
  • Chemik Kędzierzyn-Koźle

    Saborowski Łukasz

    Czarni Pyskowice
  • Chałupiński Marcin

    FC Pilszcz
  • Czerny Jarosław

    FC Pilszcz
  • Czerny Paweł

    FC Pilszcz
  • Lupzik Bartłomiej

    FC Pilszcz
  • Przybyła Dawid

    FC Pilszcz
  • Rudnicki Seweryn

    FC Pilszcz
  • Tworek Mateusz

    FC Pilszcz
  • FC Pilszcz

    Cwynar Łukasz

  • FC Pilszcz

    Komada Gennadij

  • Pogoń Wojnowice

    Podkalicki Daniel

    FC Pilszcz
  • Bartela Harald

    Fortuna Głogówek
  • Fortuna Głogówek

    Gumulak Denis

    Fortuna Głogówek
  • Hajduk Tomasz

    Fortuna Głogówek
  • Hajduk Dariusz

    Fortuna Głogówek
  • Jacheć Kamil

    Fortuna Głogówek
  • Larysz Dawid

    Fortuna Głogówek
  • Fortuna Głogówek

    Levandovych Andrii

    Fortuna Głogówek
  • Łubowski Krzysztof

    Fortuna Głogówek
  • Pawelczyk Michał

    Fortuna Głogówek
  • Pelka Brian

    Fortuna Głogówek
  • Rudziński Wojciech

    Fortuna Głogówek
  • Surma Marek

    Fortuna Głogówek
  • Szklarz Gabriel

    Fortuna Głogówek
  • Wesoły Łukasz

    Fortuna Głogówek
  • Zalewski Adam

    Fortuna Głogówek
  • Fortuna Głogówek

    Król Patryk

  • Fortuna Głogówek

    Sałek Mateusz

  • Fortuna Głogówek

    Machoń Marek

  • Fortuna Głogówek

    Mazur Tomasz

  • Fortuna Głogówek

    Matysek Mateusz

  • Fortuna Głogówek

    Fiertel Denis

  • Fortuna Głogówek

    Szotek Grzegorz

  • Fortuna Głogówek

    Mickiewicz Sławomir

  • Fortuna Głogówek

    Frączek Dariusz

  • Fortuna Głogówek

    Hammoudeh Emil

  • Fortuna Głogówek

    Styś Tomasz

  • Fortuna Głogówek

    Poremba Dawid

  • Fortuna Głogówek

    Poremba Rafał

  • Fortuna Głogówek

    Hoidem Markus

  • Fortuna Głogówek

    Grela Marek

  • Fortuna Głogówek

    Reiwer Jarosław

  • Fortuna Głogówek

    Pawlisz Łukasz

  • Fortuna Głogówek

    Pawlisz Mateusz

  • Fortuna Głogówek

    Skiba Bartłomiej

  • Fortuna Głogówek

    Janik Dawid

  • Fortuna Głogówek

    Kawka Paweł

  • Fortuna Głogówek

    Kędziora Aleksander

  • Pogoń Prudnik

    Scholz Łukasz

    Fortuna Głogówek
  • Rejowski Krzysztof

    GKS Głuchołazy
  • Popardowski Dawid

    GKS Głuchołazy
  • Bębnowski Mateusz

    GKS Głuchołazy
  • Bortniczuk Marek

    GKS Głuchołazy
  • Gancarz Bartosz

    GKS Głuchołazy
  • GKS Głuchołazy

    Kryvoruchyshak Dmytro

    GKS Głuchołazy
  • Łącki Dominik

    GKS Głuchołazy
  • Malyk Andriy

    GKS Głuchołazy
  • Perewizny Kamil

    GKS Głuchołazy
  • Prots Vitalii

    GKS Głuchołazy
  • Sondak Yurii

    GKS Głuchołazy
  • Szczepanik Sebastian

    GKS Głuchołazy
  • Broniewski Mateusz

    GKS Głuchołazy
  • Bydłowski Jakub

    GKS Głuchołazy
  • Drogosz Szymon

    GKS Głuchołazy
  • Dziurowski Adam

    GKS Głuchołazy
  • Grabiec Mateusz

    GKS Głuchołazy
  • Popera Szymon

    GKS Głuchołazy
  • Sikora Bartosz

    GKS Głuchołazy
  • Szczeliniak Adam

    GKS Głuchołazy
  • LKS Rusocin

    Frankowicz Damian

    GKS Głuchołazy
  • Pogoń Prudnik

    Strzelecki Marcel

    GKS Głuchołazy
  • Polonia Nysa

    Bajor Wojciech

    GKS Głuchołazy
  • Sudety Burgrabice

    Matyjas Michał

    GKS Głuchołazy
  • Sudety Burgrabice

    Jędrychowski Dawid

    GKS Głuchołazy
  • Hetman Byczyna

    Buła Maciej

    GKS Grębanin
  • Atom Grądy-Malerzowice Małe

    Pieczonka Łukasz

    GKS Grodków
  • Bajsarowicz Michał

    GKS Grodków
  • Moskal Kamil

    GKS Grodków
  • Peszek Wacław

    GKS Grodków
  • Popów Michał

    GKS Grodków
  • Porębski Przemysław

    GKS Grodków
  • Szczutowski Dawid

    GKS Grodków
  • Szymański Mateusz

    GKS Grodków
  • Urbański Michał

    GKS Grodków
  • GKS Grodków

    Misa Dawid

  • GKS Grodków

    Chruń Tomasz

  • GKS Grodków

    Ząbkowski Kamil

  • GKS Grodków

    Kiełbasa Piotr

  • GKS Grodków

    Porzeżyński Michał

  • GKS Grodków

    Trendel Igor

  • GKS Grodków

    Pająk Mateusz

  • GKS Grodków

    Adamczyk Łukasz

  • GKS Grodków

    Myszakowski Rafał

  • GKS Grodków

    Janiak Przemysław

  • GKS Grodków

    Bartosiak Michał

  • GKS Grodków

    Kwiatkowski Norbert

  • GKS Grodków

    Fabicki Patryk

  • GKS Grodków

    Szwed Marcel

  • GKS Grodków

    Murański Maciej

  • GKS Grodków

    Bednarz Jakub

  • GKS Grodków

    Fatla Dawid

  • GKS Grodków

    Krząstek Tomasz

  • LZS II Starowice

    Więcław Oskar

    GKS Grodków
  • LZS II Starowice

    Omieciński Michał

    GKS Grodków
  • LZS II Starowice

    Mazur Rafał

    GKS Grodków
  • LZS Skarbimierz

    Kramczyński Piotr

    GKS Grodków
  • Hurek Ditmar

    GKS Izbicko-Otmice
  • GKS Izbicko-Otmice

    Wilczek Łukasz

  • GKS Izbicko-Otmice

    Wolny Tobiasz

  • GKS Izbicko-Otmice

    Glinka Łukasz

  • GKS Izbicko-Otmice

    Grabelus Mateusz

  • GKS Izbicko-Otmice

    Fiech Rafał

  • GKS Izbicko-Otmice

    Ćwikliński Robert

  • GKS Izbicko-Otmice

    Glinka Tobiasz

  • GKS Izbicko-Otmice

    Kiklaisz Jarosław

  • GKS Izbicko-Otmice

    Nieświec Piotr

  • GKS Izbicko-Otmice

    Kochanek Szymon

  • GKS Izbicko-Otmice

    Żaczek Paweł

  • GKS Izbicko-Otmice

    Janocha Tomasz

  • GKS Izbicko-Otmice

    Kolanowski Marcin

  • Agroplon Głuszyna

    Muzyka Aleksander

    GKS Rychtal
  • MKS Wołczyn

    Habrajski Kacper

    GKS Rychtal
  • MKS Wołczyn

    Pilak Mateusz

    GKS Rychtal
  • FC Pilszcz

    Wiertelak Mateusz

    GLKS Kietrz
  • FC Pilszcz

    Pasikowski Patryk

    GLKS Kietrz
  • Podstawka Mateusz

    GLKS Kietrz
  • Szkudlarek Kamil

    GLKS Kietrz
  • Znajszły Szymon

    GLKS Kietrz
  • GLKS Kietrz

    Panicz Piotr

  • GLKS Kietrz

    Starodębski Daniel

  • GLKS Kietrz

    Szybik Jakub

  • GLKS Kietrz

    Watman Kacper

  • Jeleń Mateusz

    Górnik Januszkowice
  • Jelito Martin

    Górnik Januszkowice
  • Kapłan Łukasz

    Górnik Januszkowice
  • Krychowski Mateusz

    Górnik Januszkowice
  • Górnik Januszkowice

    Knyhas Adam

  • Górnik Januszkowice

    Krzywda Michał

  • Górnik Januszkowice

    Kowolik Szymon

  • Górnik Januszkowice

    Pazurek Tomasz

  • Górnik Januszkowice

    Wasiak Jacek

  • Górnik Januszkowice

    Glombik Mateusz

  • Górnik Januszkowice

    Sitko Dariusz

  • LZS Obrowiec

    Hergesel Mariusz

    Górnik Januszkowice
  • LZS Racławiczki

    Fiegler Robert

    Górnik Januszkowice
  • LZS Racławiczki

    Klama Piotr

    Górnik Januszkowice
  • LZS Raszowa

    Lasek Wojciech

    Górnik Januszkowice
  • Naprzód Jemielnica

    Stolarczyk Damian

    Górnik Januszkowice
  • Grom Świerkle

    Malorny Piotr

  • Grom Świerkle

    Wocka Robert

  • Grom Świerkle

    Churylo Andrii

  • Grom Świerkle

    Milczarek Patryk

  • Grom Szybowice

    Borek Konrad

  • Faryś Michał

    Hetman Byczyna
  • Korbecki Cyprian

    Hetman Byczyna
  • Lizoń Mateusz

    Hetman Byczyna
  • Wolniaczyk Mateusz

    Hetman Byczyna
  • Hetman Byczyna

    Biliński Paweł

  • Hetman Byczyna

    Kostrzewa Grzegorz

  • Hetman Byczyna

    Olek Mateusz

  • Hetman Byczyna

    Walczak Piotr

  • Hetman II Byczyna

    Szalek Mateusz

    Hetman Byczyna
  • LZS Gronowice

    Garncarek Jakub

    Hetman Byczyna
  • LZS Kujakowice

    Lizoń Leszek

    Hetman Byczyna
  • Prosna Zdziechowice

    Górka Miłosz

    Hetman Byczyna
  • Prosna Zdziechowice

    Kazimierowicz Tomasz

    Hetman Byczyna
  • Warta II Działoszyn

    Misiak Jakub

    Hetman Byczyna
  • LZS Kotlarnia-Goszyce

    Derbot Paweł

    Hetman Włoszczowa
  • Fortuna Głogówek

    Arian Krzysztof

    Huragan Nowa Wieś Złotoryjska
  • Barzantny Marcel

    Inter Mechnica
  • Bednarski Krzysztof

    Inter Mechnica
  • Iwański Zbigniew

    Inter Mechnica
  • Janik Kamil

    Inter Mechnica
  • Jasik Rafał

    Inter Mechnica
  • Komander Kamil

    Inter Mechnica
  • Konieczny Łukasz

    Inter Mechnica
  • Magosz Piotr

    Inter Mechnica
  • Szweda Paweł

    Inter Mechnica
  • Inter Mechnica

    Kauczor Patryk

  • Inter Mechnica

    Olba Rafał

  • Inter Mechnica

    Kwiatkowski Kamil

  • Inter Mechnica

    Kasperski Grzegorz

  • Inter Mechnica

    Badzin Rafał

  • Inter Mechnica

    Nowak Mateusz

  • Inter Mechnica

    Kurpiers Michał

  • Inter Mechnica

    Koleczko Denis

  • Inter Mechnica

    Serzysko Adam

  • Inter Mechnica

    Pavlyshyn Andrii

  • Inter Mechnica

    Cybulski Bartłomiej

  • Inter Mechnica

    Kowalczyk Tomasz

  • Inter Mechnica

    Kulik Marek

  • Inter Mechnica

    Gniatkowski Michał

  • Śląsk Reńska Wieś

    Piechulek Fabian

    Inter Mechnica
  • Błękitni Jaryszów

    Kleman Tomasz

    Jedność Rozmierka
  • Jedność Rozmierka

    Wojs Mateusz

  • Jedność Rozmierka

    Skowronek Dawid

  • Jedność Rozmierka

    Jokiel Piotr

  • Jedność Rozmierka

    Błyszcz Denis

  • Jedność Rozmierka

    Celes Mateusz

  • Jedność Rozmierka

    Kus Przemysław

  • LZS Piotrówka

    Lee Sang kyoon

    Jedność Rozmierka
  • Piast Strzelce Opolskie

    Jureczko Andrzej

    Jedność Rozmierka
  • Sudety Burgrabice

    Perewizny Tomasz

    Kamionek Warszawa
  • Jarmoliński Kamil

    Kastor Jasienica Górna
  • Brajer Rafał

    Kastor Jasienica Górna
  • Kozyra Yurii

    Kastor Jasienica Górna
  • Pydych Adrian

    Kastor Jasienica Górna
  • Pyrdek Mariusz

    Kastor Jasienica Górna
  • Kastor Jasienica Górna

    Gąsior Marek

  • Kastor Jasienica Górna

    Wandas Marcin

  • Kastor Jasienica Górna

    Szczurek Marcin

  • Kastor Jasienica Górna

    Nowak Wiesław

  • Kastor Jasienica Górna

    Bielski Tomasz

  • Kastor Jasienica Górna

    Stećko Andrzej

  • Kastor Jasienica Górna

    Lubczyński Błażej

  • Kastor Jasienica Górna

    Smerecki Michał

  • Kastor Jasienica Górna

    Lichtański Kamil

  • Kastor Jasienica Górna

    Kubik Daniel

  • Kastor Jasienica Górna

    Saczyński Piotr

  • Kastor Jasienica Górna

    Kawać Amadeusz

  • Kastor Jasienica Górna

    Gancarz Michał

  • Kastor Jasienica Górna

    Maźnicki Krystian

  • Kastor Jasienica Górna

    Sodomlak Patryk

  • LKS Biała Nyska

    Kazimierski Piotr

    Kastor Jasienica Górna
  • LKS Biała Nyska

    Malara Mieczysław

    Kastor Jasienica Górna
  • LZS Dziewiętlice

    Gaweł Wojciech

    Kastor Jasienica Górna
  • Kharchuk Vladyslav

    Korona Krępna
  • Koval Dmitro

    Korona Krępna
  • Bachem Mateusz

    Korona Krępna
  • Brzozowski Wojciech

    Korona Krępna
  • Haręża Kamil

    Korona Krępna
  • Konietzny Michał

    Korona Krępna
  • Królikowski Marcin

    Korona Krępna
  • Kwiotek Sebastian

    Korona Krępna
  • Łubiński Krzysztof

    Korona Krępna
  • Makowski Adam

    Korona Krępna
  • Piecha Michał

    Korona Krępna
  • Piecha Mateusz

    Korona Krępna
  • Pola Mateusz

    Korona Krępna
  • Pola Michał

    Korona Krępna
  • Pyrek Marcin

    Korona Krępna
  • Rybiałek Marcin

    Korona Krępna
  • Ryncarz Łukasz

    Korona Krępna
  • Twardowski Mateusz

    Korona Krępna
  • Volotko Serhii

    Korona Krępna
  • Wiora Denis

    Korona Krępna
  • Witka Sebastian

    Korona Krępna
  • LZS Stary Ujazd

    Kampa Mariusz

    Korona Krępna
  • Małapanew Ozimek

    Zagożdżon Patryk

    Korona Krępna
  • Porawie Większyce

    Adamus Bartosz

  • Porawie Większyce

    Blaucik Mateusz

  • Racławia Racławice Śląskie

    Juszczak Leszek

    Korona Krępna
  • Victoria Żyrowa

    Bega Oliwer

    Korona Krępna
  • Kosmos Dobra

    Wacław Michael

  • Kresowianka Nowa Wieś

    Hawron Leszek

  • Porawie Większyce

    Mazurkiewicz Mateusz

  • Porawie Większyce

    Modlich Piotr

  • Porawie Większyce

    Modlich Kacper

  • Babieńko Mateusz

    KS Bodzanów-Nowy Świętów
  • Barteczko Krystian

    KS Bodzanów-Nowy Świętów
  • Bunikowski Dawid

    KS Bodzanów-Nowy Świętów
  • Cieślak Remigiusz

    KS Bodzanów-Nowy Świętów
  • Dżugała Wojciech

    KS Bodzanów-Nowy Świętów
  • Figura Alan

    KS Bodzanów-Nowy Świętów
  • Furca Kacper

    KS Bodzanów-Nowy Świętów
  • Godlewski Szymon

    KS Bodzanów-Nowy Świętów
  • Gracz Patryk

    KS Bodzanów-Nowy Świętów
  • Kłakowicz Marek

    KS Bodzanów-Nowy Świętów
  • Koczwara Krystian

    KS Bodzanów-Nowy Świętów
  • Korytkowski Szymon

    KS Bodzanów-Nowy Świętów
  • Korytkowski Gracjan

    KS Bodzanów-Nowy Świętów
  • Król Damian

    KS Bodzanów-Nowy Świętów
  • Krupa Krzysztof

    KS Bodzanów-Nowy Świętów
  • Lorenc Michał

    KS Bodzanów-Nowy Świętów
  • Matras Wojciech

    KS Bodzanów-Nowy Świętów
  • Mazurkiewicz Patryk

    KS Bodzanów-Nowy Świętów
  • Nędza Kamil

    KS Bodzanów-Nowy Świętów
  • Rychlik Maciej

    KS Bodzanów-Nowy Świętów
  • Schmidt Dawid

    KS Bodzanów-Nowy Świętów
  • Sokołowski Łukasz

    KS Bodzanów-Nowy Świętów
  • Sowiak Ireneusz

    KS Bodzanów-Nowy Świętów
  • Spałek Michał

    KS Bodzanów-Nowy Świętów
  • Stec Szymon

    KS Bodzanów-Nowy Świętów
  • Szczepański Igor

    KS Bodzanów-Nowy Świętów
  • Śnieżek Michał

    KS Bodzanów-Nowy Świętów
  • Tracz Kamil

    KS Bodzanów-Nowy Świętów
  • Węgrzyn Gabriel

    KS Bodzanów-Nowy Świętów
  • Zelek Oskar

    KS Bodzanów-Nowy Świętów
  • LKS Biała Nyska

    Grzegorzewski Patryk

    KS Bodzanów-Nowy Świętów
  • KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle)

    Kulczyński Paweł

  • Start Namysłów

    Stajszczyk Dawid

    KS Dziadowa Kłoda
  • Start Dobrodzień

    Hehnel Mateusz

    KS Gwoździany
  • Szymaniec Marceli

    KS II Żywocice - Krapkowice
  • Barysch Adrian

    KS II Żywocice - Krapkowice
  • Bawoł Łukasz

    KS II Żywocice - Krapkowice
  • Boruszek Szymon

    KS II Żywocice - Krapkowice
  • Brzozowski Bartosz

    KS II Żywocice - Krapkowice
  • Churas Adam

    KS II Żywocice - Krapkowice
  • Jaszkowic Patryk

    KS II Żywocice - Krapkowice
  • Koczwański Jakub

    KS II Żywocice - Krapkowice
  • Kramczyński Michał

    KS II Żywocice - Krapkowice
  • Piela Patryk

    KS II Żywocice - Krapkowice
  • Rychlewicz Daniel

    KS II Żywocice - Krapkowice
  • Sobota Piotr

    KS II Żywocice - Krapkowice
  • Szymański Sylwester

    KS II Żywocice - Krapkowice
  • Wośko Jarosław

    KS II Żywocice - Krapkowice
  • KS II Żywocice - Krapkowice

    Gąsior Michał

  • KS II Żywocice - Krapkowice

    Merklinger Marek

  • KS II Żywocice - Krapkowice

    Mikołajek Krzysztof

  • KS II Żywocice - Krapkowice

    Szmilewski Piotr

  • KS II Żywocice - Krapkowice

    Sędzicki Szymon

  • KS II Żywocice - Krapkowice

    Rychlik Paweł

  • KS Krapkowice

    Sobawa Łukasz

    LZS Walce
  • KS II Żywocice - Krapkowice

    Harasimczyk Dawid

  • KS II Żywocice - Krapkowice

    Sasim Michał

  • KS II Żywocice - Krapkowice

    Bartela Kewin

  • KS Krapkowice

    Kurpierz Rafał

    KS II Żywocice - Krapkowice
  • KS Krapkowice

    Leśniak Michał

    KS II Żywocice - Krapkowice
  • KS Krapkowice

    Niespodziński Rafał

    KS II Żywocice - Krapkowice
  • KS Krapkowice

    Werner Krzysztof

    KS II Żywocice - Krapkowice
  • Mikitów Kamil

    KS Krapkowice
  • De souza ribeiro e silva Winston luis

    KS Krapkowice
  • LZS Racławiczki

    Jakwert Przemysław

    KS II Żywocice - Krapkowice
  • LZS Racławiczki

    Kociurski Szymon

    KS II Żywocice - Krapkowice
  • Piast Strzelce Opolskie

    Kaczmarek Andreas

    KS II Żywocice - Krapkowice
  • Ruch Zdzieszowice

    Trinczek Piotr

    KS II Żywocice - Krapkowice
  • Swornica Czarnowąsy

    Maraszek Kuba

    KS II Żywocice - Krapkowice
  • KS II Żywocice - Krapkowice

    Wobolewicz Paweł

    Silesius Kotórz Mały
  • KS Krapkowice

    Matuszek Patryk

  • KS Krapkowice

    Jasik Bartosz

  • KS Krapkowice

    Griszok Seweryn

  • KS Krapkowice

    Nohl Nikodem

  • Jedrysiak Adam

    KS Krasiejów
  • Mroszczyk Jakub

    KS Krasiejów
  • Puzik Szymon

    KS Krasiejów
  • KS Krasiejów

    Kostka Kordian

  • KS Krasiejów

    Czollek Dawid

  • KS Krasiejów

    Anderwald Patryk

  • KS Krasiejów

    Michoń Piotr

  • KS Krasiejów

    Mainka Tomasz

  • KS Krasiejów

    Kulik Sebastian

  • KS Krasiejów

    Ozimek Mariusz

  • KS Krasiejów

    Bonk Andrzej

  • KS Krasiejów

    Janoszka Damian

  • KS Krasiejów

    Sobota Adam

  • KS Krasiejów

    Widera Bartłomiej

  • KS Krasiejów

    Kaliciak Piotr

  • LZS Wrzoski

    Komlov Serhii

    KS Krasiejów
  • Małapanew Ozimek

    Makulski Dawid

    KS Krasiejów
  • Małapanew Ozimek

    Świerc Mateusz

    KS Krasiejów
  • LZS II Starowice

    Bomba Marcin

    KS Kurów
  • LZS Łukowice Brzeskie

    Zakowicz Radosław

    KS Kurów
  • LZS Skarbimierz

    Surdel Łukasz

    KS Kurów
  • Burlak Oleksii

    KS Sławięcice
  • Barucha Kevin

    KS Sławięcice
  • Gondek Rafał

    KS Sławięcice
  • Gross Damian

    KS Sławięcice
  • Grudziński Kamil

    KS Sławięcice
  • Jasiulek Paweł

    KS Sławięcice
  • Kapica Rafał

    KS Sławięcice
  • Kapica Marcin

    KS Sławięcice
  • Kita Denis

    KS Sławięcice
  • Klimek Krzysztof

    KS Sławięcice
  • Kluger Armin

    KS Sławięcice
  • Konieczny Tomasz

    KS Sławięcice
  • Korbela Damian

    KS Sławięcice
  • Krysiak Jakub

    KS Sławięcice
  • Kupka Szymon

    KS Sławięcice
  • Kupka Adam

    KS Sławięcice
  • Leszczyk Daniel

    KS Sławięcice
  • Michalski Krzysztof

    KS Sławięcice
  • Mizak Łukasz

    KS Sławięcice
  • Paczulla Mariusz

    KS Sławięcice
  • Paczulla Marcin

    KS Sławięcice
  • Pixa Damian

    KS Sławięcice
  • Stanek Andrzej

    KS Sławięcice
  • Warzecha Damian

    KS Sławięcice
  • Warzecha Adam

    KS Sławięcice
  • Zbroiński Kacper

    KS Sławięcice
  • Zieliński Adam

    KS Sławięcice
  • KS Krasiejów

    Czech Oliwer

    KS Szczedrzyk
  • Felix Thomas

    KS Szczedrzyk
  • Borowski Jonasz

    KS Szczedrzyk
  • Burda Wojciech

    KS Szczedrzyk
  • Dota Kamil

    KS Szczedrzyk
  • Fijałkowski Michał

    KS Szczedrzyk
  • Golański Daniel

    KS Szczedrzyk
  • Grobosz Rafał

    KS Szczedrzyk
  • Grobosz Dawid

    KS Szczedrzyk
  • Jaszczuk Damian

    KS Szczedrzyk
  • Kotliński Jakub

    KS Szczedrzyk
  • Niemczyk Kamil

    KS Szczedrzyk
  • Nowak Bartłomiej

    KS Szczedrzyk
  • Piechaczek Tomasz

    KS Szczedrzyk
  • Piontek Marcin

    KS Szczedrzyk
  • Rudolf Michał

    KS Szczedrzyk
  • Słowik Paweł

    KS Szczedrzyk
  • Sobota Andrzej

    KS Szczedrzyk
  • Szyporta Adam

    KS Szczedrzyk
  • Weinzettel Szymon

    KS Szczedrzyk
  • Wiciak Michał

    KS Szczedrzyk
  • Wiciak Tomasz

    KS Szczedrzyk
  • Wieszołek Mirosław

    KS Szczedrzyk
  • Włodarczyk Wiktor

    KS Szczedrzyk
  • Zmuda Damian

    KS Szczedrzyk
  • Śląsk Łubniany

    Pinkawa Mateusz

    KS Szczedrzyk
  • KS Krapkowice

    Remień Bartosz

    KS Twardawa
  • Barton Michał

    KS Twardawa
  • Cieślik Tomasz

    KS Twardawa
  • Dahms Dawid

    KS Twardawa
  • Fuks Kamil

    KS Twardawa
  • Macyszyn Kamil

    KS Twardawa
  • KS Twardawa

    Paterak Tomasz

  • KS Twardawa

    Kroll Kewin

  • KS Twardawa

    Suchan Tobias

  • KS Twardawa

    Linek Paweł

  • KS Twardawa

    Yurotsa Rostyslav

  • LZS II Starowice

    Elton dos santos Oliveira

    Lechia Dzierżoniów
  • Lew Szymonków

    Liebner Dawid

  • Marcinek Marcel

    LKS Babice
  • Bal Łukasz

    LKS Babice
  • Bielski Łukasz

    LKS Babice
  • Bielski Gracjan

    LKS Babice
  • Burzyński Krzysztof

    LKS Babice
  • Dańków Kamil

    LKS Babice
  • Drążek Tomasz

    LKS Babice
  • Florek Maciej

    LKS Babice
  • Gala Maciej

    LKS Babice
  • Gornig Dawid

    LKS Babice
  • Gurazdowski Bartosz

    LKS Babice
  • Isański Jakub

    LKS Babice
  • Linczewski Grzegorz

    LKS Babice
  • Linczewski Mateusz

    LKS Babice
  • Linczewski Paweł

    LKS Babice
  • Lis Mariusz

    LKS Babice
  • Mikler Patryk

    LKS Babice
  • Mikler Jacek

    LKS Babice
  • Mirowski Rafał

    LKS Babice
  • Panicz Krzysztof

    LKS Babice
  • Panicz Michał

    LKS Babice
  • Wierzbicki Błażej

    LKS Babice