Zmiany w klubowych kadrach 2020


  • Pomorzanin Serock

    Bagniewski Kamil

    BKS Bydgoszcz
  • Radzynianka Radzyń Chełmiński

    Krzak Bartosz

    Błękitni Podwiesk
  • Olimpia II Grudziądz

    Wiśniewski Bartosz

    Chełminianka Chełmno
  • Noteć Łabiszyn

    Zawodziński Mateusz

    Chemik Bydgoszcz
  • Abramowicz Mateusz

    Cyklon Kończewice
  • Cieszyński Wojciech

    Cyklon Kończewice
  • Kaczorowski Radosław

    Cyklon Kończewice
  • Michalski Miłosz

    Cyklon Kończewice
  • Tutak Mikołaj

    Cyklon Kończewice
  • Legia Chełmża

    Wiśniewski Jakub

    Cyklon Kończewice
  • Mustang Ostaszewo

    Mazerski Kacper

    Cyklon Kończewice
  • Promień Kowalewo Pomorskie

    Wieczorkowski Kamil

    Cyklon Kończewice
  • Sokół Radomin

    Grochocki Dariusz

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Flisak Złotoria

    Pietrowski Mateusz

  • Flisak Złotoria

    Rasak Maksymilian

  • Polonia Bydgoszcz

    Łotoszyński Adam

    Gedania Gdańsk
  • Bromirski Mariusz

    GKS Baruchowo
  • Kalwasiński Krystian

    GKS Baruchowo
  • Ling Dawid

    GKS Baruchowo
  • Woźniak Jakub

    GKS Baruchowo
  • Lubienianka Lubień Kujawski

    Kalinowski Filip

    GKS Baruchowo
  • Victoria Smólnik

    Giętkowski Szymon

    GKS Baruchowo
  • Goplania Inowrocław

    Szeluga Krystian

  • Gopło Kruszwica

    Nowak Jakub

  • Kujawianka Strzelno

    Łukomski Kamil

    Gopło Kruszwica
  • Notecianka Pakość

    Makowiecki Arkadiusz

    Gopło Kruszwica
  • Noteć Gębice

    Jurkiewicz Patryk

    Gopło Kruszwica
  • Unia Janikowo

    Czaplewski Bartłomiej

    Gopło Kruszwica
  • Chojniczanka II Chojnice

    Kęsik Kajetan

    Krajna Sępólno Krajeńskie
  • Wojtasik Bartłomiej

    Krajna Sępólno Krajeńskie
  • Krajna Sępólno Krajeńskie

    Paszylk Grzegorz

  • LZS Wałdowo

    Walaszek Sławomir

    Krajna Sępólno Krajeńskie
  • Tucholanka Tuchola

    Hermann Bartłomiej

    Krajna Sępólno Krajeńskie
  • Gawęcki Dawid

    KS Brzoza
  • Rybarczyk Patryk

    KS Brzoza
  • Wisła Fordon

    Rutayisire shyaka Martin

    KS Brzoza
  • Mieszkalski Adrian

    Kujawiak Kowal
  • Jabłoński Jakub

    Kujawiak Kowal
  • Kędzierski Mateusz

    Kujawiak Kowal
  • Lider Włocławek

    Piasecki Adam

    Kujawiak Kowal
  • Kujawianka Strzelno

    Karczewski Krzysztof

  • Radzynianka Radzyń Chełmiński

    Adamczyk Tomasz

    Legia Chełmża
  • Radzynianka Radzyń Chełmiński

    Górski Paweł

    Legia Chełmża
  • Radzynianka Radzyń Chełmiński

    Horna Michał

    Legia Chełmża
  • Wda Świecie

    Kocieniewski Szymon

    Legia Chełmża
  • Gopło Kruszwica

    Kowalski Patryk

    Lider Swarzędz
  • Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie

    Frąckowiak Jakub

    LKS Dąb/BOSiR Barcin
  • Cieniak Robert

    LKS Dąb/BOSiR Barcin
  • Mróz Radosław

    LKS Dąb/BOSiR Barcin
  • Musiał Bartosz

    LKS Dąb/BOSiR Barcin
  • Przybylski Adam

    LKS Dąb/BOSiR Barcin
  • LKS Dąb/BOSiR Barcin

    Kurowski Bartosz

  • Zawisza Bydgoszcz

    Wiśniewski Adam

    LKS Dąb/BOSiR Barcin
  • Kujawa Marcin

    LTP Lubanie
  • Doliński Bartosz

    Lubienianka Lubień Kujawski
  • Ratajczyk Igor

    Lubienianka Lubień Kujawski
  • Ostrowia Ostrowy

    Burdyka Przemysław

    Lubienianka Lubień Kujawski
  • Włocłavia Włocławek

    Gadomski Krzysztof

    Lubienianka Lubień Kujawski
  • Bartczak Marcin

    Mień Lipno
  • Uzdowski Radosław

    Mień Lipno
  • Mień Lipno

    Uzdowski Cezary

  • Wiślanin Bobrowniki

    Gracyk Dawid

    Mień Lipno
  • Wiślanin Bobrowniki

    Jesionowski Jakub

    Mień Lipno
  • Cyklon Kończewice

    Dawiec Mateusz

    Mustang Ostaszewo
  • Cyklon Kończewice

    Saluk Adrian

    Mustang Ostaszewo
  • Mustang Ostaszewo

    Detyna Mikołaj

  • Pomorzanin Toruń

    Ziółkowski Przemysław

    Mustang Ostaszewo
  • Adamski Dawid

    Naprzód Jabłonowo Pomorskie
  • Naprzód Jabłonowo Pomorskie

    Ratkiewicz Paweł

  • Noteć Łabiszyn

    Gryglewicz Łukasz

    Notecianka Pakość
  • Kujawianka Strzelno

    Szwarckopf Marcin

    Noteć Gębice
  • Kujawianka Strzelno

    Piechocki Krystian

    Noteć Inowrocław
  • Kujawianka Strzelno

    Szemrowicz Damian

    Noteć Inowrocław
  • Marjański Patryk

    Noteć Łabiszyn
  • Stankiewicz Miłosz

    Noteć Łabiszyn
  • Gołębiewski Maciej

    Noteć Łabiszyn
  • Noteć Łabiszyn

    Mostył Michał

  • Polonia Bydgoszcz

    Roczyński Mateusz

    Noteć Łabiszyn
  • Zagłębie Piechcin

    Orzechowski Miłosz

    Noteć Łabiszyn
  • Kubiaczyk Hubert

    Olimpia II Grudziądz
  • Przybylski Mateusz

    Olimpia II Grudziądz
  • Puncewicz Adrian

    Olimpia II Grudziądz
  • Sparta Brodnica

    Lech Milan

    Olimpia II Grudziądz
  • Unia Solec Kujawski

    Nowacki Maciej

    Orlęta Aleksandrów Kujawski
  • Goplania Inowrocław

    Klawczyński Marcin

    Orłowianka Orłowo
  • Goplania Inowrocław

    Górski Dawid

    Piast Złotniki Kujawskie
  • Unia Solec Kujawski

    Szefler Dawid

    Piast Złotniki Kujawskie
  • Sokół Radomin

    Tarkowski Patryk

    Pogrom Zbójno
  • Polonia Bydgoszcz

    Grudziński Szymon

  • Polonia Bydgoszcz

    Fusiek Bartosz

    Polonia Bydgoszcz
  • Pomorzanin Serock

    Andres Jakub

    Polonia Bydgoszcz
  • Pomorzanin Serock

    Nytko Kamil

    Polonia Bydgoszcz
  • Czarni Lniano

    Mazur Dariusz

    Pomorzanin Serock
  • Polonia Bydgoszcz

    Koźbiał Jakub

    Pomorzanin Serock
  • Kudriashov Artur

    Pomorzanin Serock
  • Polasik Artur

    Pomorzanin Serock
  • Powalisz Jakub

    Pomorzanin Serock
  • Wisła Fordon

    Słowiński Adrian

    Pomorzanin Serock
  • Wisła Fordon

    Ożóg Damian

    Pomorzanin Serock
  • Gopło Kruszwica

    Springer Wojciech

    Pomorzanin Toruń
  • Mustang Ostaszewo

    Owczarczyk Sebastian

    Pomorzanin Toruń
  • Promień Kowalewo Pomorskie

    Piasek Adam

  • Budzich Konrad

    Radzynianka Radzyń Chełmiński
  • Chojnicki Mateusz

    Radzynianka Radzyń Chełmiński
  • Dreszler Maciej

    Radzynianka Radzyń Chełmiński
  • Fiałkowski Sylwester

    Radzynianka Radzyń Chełmiński
  • Foksiński Adam

    Radzynianka Radzyń Chełmiński
  • Kłosiński Krystian

    Radzynianka Radzyń Chełmiński
  • Moskwa Szymon

    Radzynianka Radzyń Chełmiński
  • Rosiński Patryk

    Radzynianka Radzyń Chełmiński
  • Schodowski Radosław

    Radzynianka Radzyń Chełmiński
  • Waszelewski Jakub

    Radzynianka Radzyń Chełmiński
  • Zarzycki Wojciech

    Radzynianka Radzyń Chełmiński
  • Radzynianka Radzyń Chełmiński

    Wyżykowski Jakub

  • Unia Wąbrzeźno

    Kruszewski Kamil

    Radzynianka Radzyń Chełmiński
  • Węgrowianka Węgrowo

    Liśecki Sylwester

    Radzynianka Radzyń Chełmiński
  • Krajna Sępólno Krajeńskie

    Rybacki Damian

    Rawys Raciąż
  • Legin Aleksander

    Sokół Radomin
  • Stefański Rafał

    Sokół Radomin
  • Sokół Radomin

    Bruzdewicz Artur

  • Radzynianka Radzyń Chełmiński

    Bollin Jakub

    Start Warlubie
  • Radzynianka Radzyń Chełmiński

    Chodyna Fabian

    Start Warlubie
  • Radzynianka Radzyń Chełmiński

    Manthey Nikodem

    Start Warlubie
  • Radzynianka Radzyń Chełmiński

    Ryba Krzysztof

    Start Warlubie
  • Radzynianka Radzyń Chełmiński

    Stankiewicz Patryk

    Start Warlubie
  • Radzynianka Radzyń Chełmiński

    Wolak Dawid

    Start Warlubie
  • Amator Bydgoszcz

    Marczuk Kamil

    Szubinianka Szubin
  • LKS Dąbrowa Chełmińska

    Szugajew Jakub

    Unia Solec Kujawski
  • Sportis Łochowo

    Podolski Patryk

    Unia Solec Kujawski
  • Unia Janikowo

    Babiarz Szymon

    Unia Solec Kujawski
  • Mordacz Hubert

    Unia Solec Kujawski
  • Sapa Oskar

    Unia Solec Kujawski
  • Belzyt Krystian

    Unia Wąbrzeźno
  • Lewandowski Bartosz

    Unia Wąbrzeźno
  • Niemyt Tomasz

    Unia Wąbrzeźno
  • Radzynianka Radzyń Chełmiński

    Grodzicki Mateusz

    Victoria Lisewo
  • GKS Baruchowo

    Kruczyński Adam

    Victoria Smólnik
  • Start Pruszcz

    Wietrzykowski Dawid

    Wda Świecie
  • Szabłowski Sebastian

    Wda Świecie
  • Lubienianka Lubień Kujawski

    Sztandarowicz Kacper

    Wicher Wielgie
  • Wisła Dobrzyń nad Wisłą

    Laskowski Patryk

    Wicher Wielgie
  • Maliszewski Marcin

    Wisła Dobrzyń nad Wisłą
  • Nowakowski Kamil

    Wisła Dobrzyń nad Wisłą
  • Olewiński Łukasz

    Wisła Dobrzyń nad Wisłą
  • Sujecki Adrian

    Wisła Dobrzyń nad Wisłą
  • Flisak Złotoria

    Pilarski Mateusz

    Wisła Pędzewo
  • LKS Dąb/BOSiR Barcin

    Karbowski Jakub

    Zawisza Bydgoszcz
  • Cyklon Kończewice

    Mańka Jarosław

    Zdrój Ciechocinek
  • LTP Lubanie

    Kaźmierczak Konrad

    Zdrój Ciechocinek
  • Orlęta Aleksandrów Kujawski

    Witkowski Michał

    Zdrój Ciechocinek
  • Promień Kowalewo Pomorskie

    Walaszkowski Piotr

    Zdrój Ciechocinek
  • Zdrój Ciechocinek

    Parzybut Mateusz

  • Rafiński Michał

    Zdrój Ciechocinek
  • Żurawski Rafał

    Zdrój Ciechocinek
  • LKS Dąb/BOSiR Barcin

    Gałązka Filip

    Zootechnik Kołuda Wielka
  • LKS Dąb/BOSiR Barcin

    Wysocki Adrian

    Zootechnik Kołuda Wielka