Zmiany w klubowych kadrach 2019


  • Junka Karol

    AF Brzoza
  • Baczyński Kamil

    AF Brzoza
  • Dolny Kamil

    AF Brzoza
  • Grundkowski Kacper

    AF Brzoza
  • Jurczykowski Filip

    AF Brzoza
  • AF Brzoza

    Jurski Mateusz

    AF Brzoza
  • Kałek Adrian

    AF Brzoza
  • Kasperek Bartosz

    AF Brzoza
  • Kosowski Jakub

    AF Brzoza
  • Libiszewski Marcin

    AF Brzoza
  • AF Brzoza

    Pietrzak Michał

    AF Brzoza
  • Plata Wojciech

    AF Brzoza
  • Pluciński Patryk

    AF Brzoza
  • Prusakowski Jakub

    AF Brzoza
  • Ropiński Jakub

    AF Brzoza
  • Silecki Mikołaj

    AF Brzoza
  • Tyszkiewicz Kacper

    AF Brzoza
  • Umiński Tomasz

    AF Brzoza
  • Włodarczak Jarosław

    AF Brzoza
  • Żuchowski Łukasz

    AF Brzoza
  • Chemik Bydgoszcz

    Jurczykowski Mikołaj

    AF Brzoza
  • KS Brzoza

    Lutowski Łukasz

    AF Brzoza
  • KS Brzoza

    Michalski Marcin

    AF Brzoza
  • Kwaśniewski Sebastian

    Amator Bydgoszcz
  • Marmurowicz Mateusz

    Amator Bydgoszcz
  • Szymanowski Michał

    Amator Bydgoszcz
  • Buczyński Bartosz

    Amator Bydgoszcz
  • Kiełpiński Martin

    Amator Bydgoszcz
  • Lewandowski Michał

    Amator Bydgoszcz
  • Lichodziejewski Krystian

    Amator Bydgoszcz
  • Michta Mateusz

    Amator Bydgoszcz
  • Pikor Norbert

    Amator Bydgoszcz
  • Amator Bydgoszcz

    Tafliński Bartłomiej

  • Amator Bydgoszcz

    Topolewski Michał

  • Amator Bydgoszcz

    Rosa Piotr

  • Amator Bydgoszcz

    Rusin Damian

  • Amator Bydgoszcz

    Burzych Paweł

  • Amator Bydgoszcz

    Brzeziński Janusz

  • Amator Bydgoszcz

    Gondek Jakub

  • Amator Bydgoszcz

    Rumiński Patryk

  • Amator Bydgoszcz

    Sitterlee Remigiusz

  • Amator Bydgoszcz

    Janowski Dawid

  • Amator Bydgoszcz

    Czaczyk Marcin

  • Amator Bydgoszcz

    Szmankowski Dawid

  • Amator Bydgoszcz

    Banaszewski Artur

  • Amator Bydgoszcz

    Banaszewski Piotr

  • Amator Bydgoszcz

    Wierzewski Patryk

  • Amator Bydgoszcz

    Flis Dawid

  • Amator Bydgoszcz

    Derwich Kamil

  • Amator Bydgoszcz

    Żmudziński Daniel

  • Amator Bydgoszcz

    Maciąg Paweł

  • Amator Bydgoszcz

    Rosiński Jan

  • Amator Bydgoszcz

    Rutkowski Patryk

  • Amator Bydgoszcz

    Siudziński Przemysław

  • Amator Bydgoszcz

    Bimek Łukasz

  • Amator Bydgoszcz

    Sobczak Damian

  • Amator Bydgoszcz

    Kołakowski Paweł

  • Amator Bydgoszcz

    Machciński Dawid

  • Amator Bydgoszcz

    Godyń Adam

  • Amator Bydgoszcz

    Jóźwiak Adrian

  • Amator Bydgoszcz

    Janczarski Paweł

  • Amator Bydgoszcz

    Rutkowski Piotr

  • Amator Bydgoszcz

    Stawski Dominik

  • Amator Bydgoszcz

    Kodiasz Marcin

  • Amator Bydgoszcz

    Bieniak Leszek

  • Amator Bydgoszcz

    Żbikowski Piotr

  • Amator Bydgoszcz

    Napora Michał

  • Amator Bydgoszcz

    Głowacki Jarosław

  • Pomorzanin Serock

    Marczuk Kamil

    Amator Bydgoszcz
  • Ogniwo Zegartowice

    Trepkowski Mariusz

    Błękitni Podwiesk
  • Sokół Nowy Dwór

    Musiał Mariusz

    Cis Cekcyn
  • Bomba Eryk

    Cuiavia II Inowrocław
  • Mikołajczak Filip

    Cuiavia II Inowrocław
  • Antczak Michał

    Cuiavia II Inowrocław
  • Babral Piotr

    Cuiavia II Inowrocław
  • Błaszczyk Mikołaj

    Cuiavia II Inowrocław
  • Boniewicz Jakub

    Cuiavia II Inowrocław
  • Brzóstowski Mateusz

    Cuiavia II Inowrocław
  • Ciesielski Jakub

    Cuiavia II Inowrocław
  • Cięgotura Filip

    Cuiavia II Inowrocław
  • Dziamski Filip

    Cuiavia II Inowrocław
  • Fiałkowski Kewin

    Cuiavia II Inowrocław
  • Frontczak Klaudiusz

    Cuiavia II Inowrocław
  • Głowacki Michał

    Cuiavia II Inowrocław
  • Grądzki Bartłomiej

    Cuiavia II Inowrocław
  • Jasiczek Jakub

    Cuiavia II Inowrocław
  • Jastrzębski Dawid

    Cuiavia II Inowrocław
  • Jędrzejczak Paweł

    Cuiavia II Inowrocław
  • Kaczmarek Krzysztof

    Cuiavia II Inowrocław
  • Karbownik Piotr

    Cuiavia II Inowrocław
  • Karpiński Bartłomiej

    Cuiavia II Inowrocław
  • Klimczewski Borys

    Cuiavia II Inowrocław
  • Kuglarz Marcin

    Cuiavia II Inowrocław
  • Kwiatkowski Mikołaj

    Cuiavia II Inowrocław
  • Łęczycki Kacper

    Cuiavia II Inowrocław
  • Maciejewski Kacper

    Cuiavia II Inowrocław
  • Maciejewski Mateusz

    Cuiavia II Inowrocław
  • Majchrzak Wiktor

    Cuiavia II Inowrocław
  • Marczyński Michał

    Cuiavia II Inowrocław
  • Marjański Adrian

    Cuiavia II Inowrocław
  • Matuszewski Mikołaj

    Cuiavia II Inowrocław
  • Meyer Bartosz

    Cuiavia II Inowrocław
  • Mrotek Kordian

    Cuiavia II Inowrocław
  • Mrozowski Dominik

    Cuiavia II Inowrocław
  • Nowakowski Jakub

    Cuiavia II Inowrocław
  • Olejniczak Dawid

    Cuiavia II Inowrocław
  • Patyna Dariusz

    Cuiavia II Inowrocław
  • Piernik Michał

    Cuiavia II Inowrocław
  • Płóciennik Mateusz

    Cuiavia II Inowrocław
  • Przydatek Maciej

    Cuiavia II Inowrocław
  • Raczyński Kacper

    Cuiavia II Inowrocław
  • Roszak Sławomir

    Cuiavia II Inowrocław
  • Ruta Mikołaj

    Cuiavia II Inowrocław
  • Rutowski Wiktor

    Cuiavia II Inowrocław
  • Siemiątkowski Łukasz

    Cuiavia II Inowrocław
  • Słupski Dariusz

    Cuiavia II Inowrocław
  • Stawicki Sebastian

    Cuiavia II Inowrocław
  • Timm Piotr

    Cuiavia II Inowrocław
  • Tomaszewski Paweł

    Cuiavia II Inowrocław
  • Wegner Kewin

    Cuiavia II Inowrocław
  • Wiśniewski Patryk

    Cuiavia II Inowrocław
  • Wylandowski Przemysław

    Cuiavia II Inowrocław
  • Cuiavia Inowrocław

    Burzyński Bartosz

    Cuiavia II Inowrocław
  • Cuiavia Inowrocław

    Lytviak Oleksandr

    Cuiavia II Inowrocław
  • Cuiavia Inowrocław

    Wójcicki Jakub

    Cuiavia II Inowrocław
  • Cukrownik Tuczno

    Kania Mateusz

    Cuiavia II Inowrocław
  • Czarni Wierzchosławice

    Brzozowski Damian

    Cuiavia II Inowrocław
  • Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia

    Mielcarek Norbert

    Cuiavia II Inowrocław
  • Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia

    Zagórski Kacper

    Cuiavia II Inowrocław
  • Goplania Inowrocław

    Chełminiak Miłosz

    Cuiavia II Inowrocław
  • Iskra Sikorowo

    Stępniewski Kacper

    Cuiavia II Inowrocław
  • Iskra Sikorowo

    Wiśniewski Kacper

    Cuiavia II Inowrocław
  • Kotan Ozorków

    Tomczak Kamil

    Cuiavia II Inowrocław
  • Kujawianka Strzelno

    Wegner Brajan

    Cuiavia II Inowrocław
  • Kujawianka Strzelno

    Wiliński Kacper

    Cuiavia II Inowrocław
  • Polonia Bydgoszcz

    Adamski Damian

    Cuiavia II Inowrocław
  • Unia Gniewkowo

    Kłosowski Mikołaj

    Cuiavia II Inowrocław
  • Znicz Rojewo

    Najdek Kacper

    Cuiavia II Inowrocław
  • Znicz Rojewo

    Niewiadomski Piotr

    Cuiavia II Inowrocław
  • Gabryszak Mirosław

    Cukrownik Tuczno
  • Cukrownik Tuczno

    Jeliński Artur

  • Cukrownik Tuczno

    Holas Radosław

  • Cukrownik Tuczno

    Drzewucki Łukasz

  • Cukrownik Tuczno

    Kowalski Bartosz

  • Cukrownik Tuczno

    Hosa Radosław

  • Cukrownik Tuczno

    Jeliński Bartosz

  • Cukrownik Tuczno

    Pluciński Mateusz

  • Cukrownik Tuczno

    Włódarski Maciej

  • Cukrownik Tuczno

    Antczak Radosław

  • Cukrownik Tuczno

    Gabryszak Paweł

  • Cukrownik Tuczno

    Mozgawa Hubert

  • Cukrownik Tuczno

    Wieloszyński Michał

  • Cukrownik Tuczno

    Pikuła Jacek

  • Cukrownik Tuczno

    Szpulecki Dariusz

  • Cukrownik Tuczno

    Wydrych Damian

  • Cukrownik Tuczno

    Robaszewski Mateusz

  • Goplania Inowrocław

    Kamiński Mariusz

    Cukrownik Tuczno
  • Legia Strzelce

    Lewandowski Michał

    Cukrownik Tuczno
  • Mikrus Szadłowice

    Dąbrowa Marcin

    Cukrownik Tuczno
  • Araszewski Patryk

    Cyklon II  Kończewice
  • Karolewski Mikołaj

    Cyklon II  Kończewice
  • Meszyński Karol

    Cyklon II  Kończewice
  • Pawli Filip

    Cyklon II  Kończewice
  • Przybyszewski Maciej

    Cyklon II  Kończewice
  • Cyklon II  Kończewice

    Foj Michał

  • Cyklon II  Kończewice

    Kurek Krzysztof

  • Cyklon II  Kończewice

    Kurek Piotr

  • Cyklon II  Kończewice

    Sadowski Marcin

  • Cyklon II  Kończewice

    Szczodrowski Daniel

  • Cyklon II  Kończewice

    Bochat Mateusz

  • Cyklon II  Kończewice

    Nowasielski Mateusz

  • Cyklon II  Kończewice

    Rudewicz Michał

  • Cyklon II  Kończewice

    Zając Marek

  • Cyklon II  Kończewice

    Pilecki Dariusz

  • Cyklon II  Kończewice

    Urbański Grzegorz

  • Cyklon II  Kończewice

    Wiśniewski Bartosz

  • Cyklon II  Kończewice

    Mańka Jarosław

  • Cyklon II  Kończewice

    Ewert Patryk

  • Cyklon II  Kończewice

    Łagodziński Radosław

  • Cyklon II  Kończewice

    Wiśniewski Karol

  • Cyklon II  Kończewice

    Warduliński Kamil

  • Cyklon II  Kończewice

    Szprenglewski Damian

  • Cyklon II  Kończewice

    Rywalski Marcin

  • Cyklon II  Kończewice

    Lipiński Paweł

  • Cyklon II  Kończewice

    Frąk Dawid

  • Cyklon II  Kończewice

    Rybacki Mariusz

  • Cyklon II  Kończewice

    Sosnowski Michał

  • Cyklon II  Kończewice

    Dejewski Sebastian

  • Cyklon II  Kończewice

    Kaczorek Jarosław

  • Cyklon II  Kończewice

    Goreński Andrzej

  • Cyklon II  Kończewice

    Kowalski Adrian

  • Cyklon II  Kończewice

    Abramowicz Mateusz

  • Cyklon II  Kończewice

    Kuna Dariusz

  • Cyklon II  Kończewice

    Soszka Jakub

  • Cyklon II  Kończewice

    Kowalski Kacper

  • Cyklon II  Kończewice

    Mucha Michał

  • Cyklon II  Kończewice

    Lewandowski Kamil

  • Cyklon II  Kończewice

    Cytarski Maciej

  • Cyklon II  Kończewice

    Jarzynka Adrian

  • Cyklon II  Kończewice

    Błaszkiewicz Jakub

  • Cyklon II  Kończewice

    Wiśniewski Karol

  • Cyklon II  Kończewice

    Siemieniecki Adrian

  • Cyklon II  Kończewice

    Krygier Michał

  • Cyklon II  Kończewice

    Jankierski Jakub

  • Cyklon II  Kończewice

    Wojtkun Norbert

  • Cyklon II  Kończewice

    Rutkowski Szymon

  • Cyklon II  Kończewice

    Jałocha Andrzej

  • Cyklon II  Kończewice

    Zakrzewski Robert

  • Cyklon II  Kończewice

    Orczykowski Hubert

  • Cyklon II  Kończewice

    Sikorski Szymon

  • Cyklon II  Kończewice

    Kamiński Kacper

  • Cyklon II  Kończewice

    Sikorski Łukasz

  • Legia Chełmża

    Kwiatkowski Dominik

    Cyklon II  Kończewice
  • Zdrój Ciechocinek

    Saluk Adrian

    Cyklon II  Kończewice
  • Zdrój Ciechocinek

    Szymański Paweł

    Cyklon II  Kończewice
  • Czarni Lniano

    Boniewicz Damian

  • Kotlęga Robert

    Czarni Lniano
  • Kuchczyński Rafał

    Czarni Lniano
  • Pastewski Tomasz

    Czarni Lniano
  • Sadowski Szymon

    Czarni Lniano
  • Czarni Lniano

    Boniewicz Mariusz

  • Czarni Lniano

    Boniewicz Gabriel

  • Czarni Lniano

    Murawski Mateusz

  • Czarni Lniano

    Adamczyk Jan

  • Czarni Lniano

    Janiak Daniel

  • Czarni Lniano

    Redzimski Mateusz

  • Baran Eryk

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Góralski Szymon

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Sowa Fabian

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Tomyślak Jakub

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Zachęś Tobiasz

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Grabas Kacper

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Bąk Mikołaj

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Belt Gracjan

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Bolewski Bartosz

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Grabas Jan

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Jankowski Kamil

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Jaruzal Mikołaj

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Kopański Dariusz

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Łoboda Mateusz

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Mreła Adrian

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Mróz Mateusz

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Muzolf Sebastian

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Okpisz Bartosz

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Salewski Seweryn

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Siatka Tomasz

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Sobecki Wiktor

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Sowa Wojciech

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Wojciechowski Mariusz

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Wojtasik Adrian

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Dąb Potulice

    Kokowski Damian

    Czarni Nakło nad Notecią
  • GLZS Sadki

    Marach Marek

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Skra Paterek

    Kamiński Piotr

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Skra Paterek

    Kościesza Jakub

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Skra Paterek

    Kuczkowski Filip

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Skra Paterek

    Wika Filip

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Aleksandrzak Karol

    Czarni Wierzchosławice
  • Kalbarczyk Łukasz

    Czarni Wierzchosławice
  • Kurpyt Tomasz

    Czarni Wierzchosławice
  • Przybylski Damian

    Czarni Wierzchosławice
  • Tomczyk Julian

    Czarni Wierzchosławice
  • Czarni Wierzchosławice

    Pietrzak Artur

  • Czarni Wierzchosławice

    Tomczyk Michał

  • Czarni Wierzchosławice

    Walaszczyk Filip

  • Czarni Wierzchosławice

    Brzustowicz Paweł

  • Czarni Wierzchosławice

    Zawada Jarosław

  • Czarni Wierzchosławice

    Gmerek Norbert

  • Czarni Wierzchosławice

    Michalski Michał

  • Czarni Wierzchosławice

    Grabski Rajmund

  • Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia

    Fajkowski Tomasz

    Czarni Wierzchosławice
  • Mikrus Szadłowice

    Gotowalski Bartłomiej

    Czarni Wierzchosławice
  • Unia Gniewkowo

    Zboiński Maciej

    Czarni Wierzchosławice
  • Brust Oliwier

    Dąb Potulice
  • Nowak Daniel

    Dąb Potulice
  • Baumgart Michał

    Dąb Potulice
  • Chojnacki Dariusz

    Dąb Potulice
  • Cyganek Szymon

    Dąb Potulice
  • Czeleń Dawid

    Dąb Potulice
  • Huzarski Amadeusz

    Dąb Potulice
  • Iwulski Maciej

    Dąb Potulice
  • Juszczak Michał

    Dąb Potulice
  • Kardasz Adam

    Dąb Potulice
  • Kemnitz Marcin

    Dąb Potulice
  • Koltermann Marcin

    Dąb Potulice
  • Kot mohamed mohamed Mahmoud

    Dąb Potulice
  • Leba Marcin

    Dąb Potulice
  • Łęga Łukasz

    Dąb Potulice
  • Malikowski Paweł

    Dąb Potulice
  • Nowicki Jakub

    Dąb Potulice
  • Pietrasik Bartosz

    Dąb Potulice
  • Pilarski Patryk

    Dąb Potulice
  • Piotrowski Denis

    Dąb Potulice
  • Przybylski Adam

    Dąb Potulice
  • Szablewski Bartosz

    Dąb Potulice
  • Szrubkowski Jonasz

    Dąb Potulice
  • Szypkowski Mateusz

    Dąb Potulice
  • Zwoliński Oskar

    Dąb Potulice
  • Dąb Potulice

    Gruda Patryk

  • Dąb Potulice

    Jurek Szymon

  • Dąb Potulice

    Cholewczyński Edwin

  • Dąb Potulice

    Ciechanowski Kewin

  • Dąb Potulice

    Roszczyk Kamil

  • Dąb Potulice

    Bąk Michał

  • Dąb Potulice

    Jurek Michał

  • Dąb Potulice

    Marzyński Rafał

  • Dąb Potulice

    Kondracki Jakub

  • Dąb Potulice

    Mrówczyński Krzysztof

  • Dąb Potulice

    Kulesza Mateusz

  • Dąb Potulice

    Radajewski Roger

  • Dąb Potulice

    Koniec Dawid

  • Dąb Potulice

    Grzegorek Bartłomiej

  • Dąb Potulice

    Maciejewski Marek

  • Dąb Potulice

    Formella Kamil

  • Dąb Potulice

    Grzegorek Miłosz

  • Dąb Potulice

    Kruszczyński Mikołaj

  • Dąb Potulice

    Dura Krzysztof

  • Dąb Potulice

    Brust Robert

  • Cyklon II  Kończewice

    Malarski Radosław

    Flisak Złotoria
  • Antkowiak Konrad

    Fregata Polanowice
  • Dziedziul Szymon

    Fregata Polanowice
  • Fregata Polanowice

    Talaska Miłosz

  • Fregata Polanowice

    Burdziński Marcin

  • Fregata Polanowice

    Zybała Mateusz

  • Fregata Polanowice

    Kawczyński Jakub

  • Fregata Polanowice

    Worek Patryk

  • Fregata Polanowice

    Burdziński Hubert

  • Kujawiak Sukowy

    Nijak Marcin

    Fregata Polanowice
  • Borowiak Karol

    Fuks Wielowicz
  • Kriger Kamil

    Fuks Wielowicz
  • Dziurdzielewski Szymon

    Fuks Wielowicz
  • Hoppe Patryk

    Fuks Wielowicz
  • Kuligowski Bartosz

    Fuks Wielowicz
  • Nitka Przemysław

    Fuks Wielowicz
  • Rink Norbert

    Fuks Wielowicz
  • Rząsa Marcin

    Fuks Wielowicz
  • Stachowicz Dawid

    Fuks Wielowicz
  • Wegner Mariusz

    Fuks Wielowicz
  • Weyna Andrzej

    Fuks Wielowicz
  • Wiśniewski Wiktor

    Fuks Wielowicz
  • Łokietek Wierzchucin Królewski

    Krzeczkowski Radosław

    Fuks Wielowicz
  • Gwiazda Bukowiec

    Wełniak Mateusz

    GLKS Dobrcz
  • LZS Grochowiska Księże

    Ciuper Marcin

    GLKS Dobrcz
  • Brodziński Szymon

    GLZS Sadki
  • Duda Marcin

    GLZS Sadki
  • Husak Jędrzej

    GLZS Sadki
  • Kamiński Mateusz

    GLZS Sadki
  • Nurkiewicz Fabian

    GLZS Sadki
  • Przybysz Piotr

    GLZS Sadki
  • Żurek Adrian

    GLZS Sadki
  • GLZS Sadki

    Wierzewski Krzysztof

  • GLZS Sadki

    Rajman Marcin

  • GLZS Sadki

    Bauza Dawid

  • GLZS Sadki

    Kaleta Kamil

  • GLZS Sadki

    Dudzic Bartosz

  • GLZS Sadki

    Jóźwiak Kamil

  • GLZS Sadki

    Lorek Arkadiusz

  • GLZS Sadki

    Czeliński Aleksander

  • GLZS Sadki

    Iłejko Sebastian

  • GLZS Sadki

    Trzciński Kamil

  • GLZS Sadki

    Kalisz Jarosław

  • GLZS Sadki

    Przemorski Kamil

  • GLZS Sadki

    Lustig Damian

  • GLZS Sadki

    Szewera Mateusz

  • GLZS Sadki

    Ber Mikołaj

  • GLZS Sadki

    Kotlarski Dariusz

  • GLZS Sadki

    Kotlarski Kacper

  • GLZS Sadki

    Sztejka Dawid

  • GLZS Sadki

    Burzyński Patryk

  • Mikołajczak Mateusz

    Golden Goal Bydgoszcz
  • Bochański Jakub

    Golden Goal Bydgoszcz
  • Klasło Jakub

    Golden Goal Bydgoszcz
  • Majer Konrad

    Golden Goal Bydgoszcz
  • Ruciński Paweł

    Golden Goal Bydgoszcz
  • Aluchna Patryk

    Golden Goal Bydgoszcz
  • Budziszewski Michał

    Golden Goal Bydgoszcz
  • Dadok Patryk

    Golden Goal Bydgoszcz
  • Dąbrowski Mateusz

    Golden Goal Bydgoszcz
  • Detmer Łukasz

    Golden Goal Bydgoszcz
  • Iwanusek Michał

    Golden Goal Bydgoszcz
  • Kawka Kacper

    Golden Goal Bydgoszcz
  • Krzywosądzki Szymon

    Golden Goal Bydgoszcz
  • Misztal Dawid

    Golden Goal Bydgoszcz
  • Mrozik Maciej

    Golden Goal Bydgoszcz
  • Paśk Daniel

    Golden Goal Bydgoszcz
  • Romel Jakub

    Golden Goal Bydgoszcz
  • Różycki Maciej

    Golden Goal Bydgoszcz
  • Rydelski Olaf

    Golden Goal Bydgoszcz
  • Stasiak Łukasz

    Golden Goal Bydgoszcz
  • Stoppel Szymon

    Golden Goal Bydgoszcz
  • Tykwiński Jakub

    Golden Goal Bydgoszcz
  • Werbski Rafał

    Golden Goal Bydgoszcz
  • Ziółkowski Krzysztof

    Golden Goal Bydgoszcz
  • Piaski Bydgoszcz

    Ból Witold

    Golden Goal Bydgoszcz
  • Spójnia Białe Błota

    Kołnierzak Robert

    Golden Goal Bydgoszcz
  • Orłowianka Orłowo

    Klawczyński Marcin

    Goplania Inowrocław
  • Czarni Lniano

    Bojdo Marcin

    Grom Osie
  • Czarni Lniano

    Koźlinka Arkadiusz

    Grom Osie
  • Sroczyński Igor

    Grom Ostrowo
  • Nowakowski Miłosz

    Grom Ostrowo
  • Arent Dawid

    Grom Ostrowo
  • Drzewiecki Łukasz

    Grom Ostrowo
  • Marczewski Jacek

    Grom Ostrowo
  • Mielcarek Wiktor

    Grom Ostrowo
  • Woźniak Wojciech

    Grom Ostrowo
  • Grom Ostrowo

    Zagórski Filip

  • Grom Ostrowo

    Walkiewicz Patryk

  • Grom Ostrowo

    Gronowski Błażej

  • Grom Ostrowo

    Lange Norbert

  • Grom Ostrowo

    Szymański Szymon

  • Grom Ostrowo

    Szubertowski Wojciech

  • Grom Ostrowo

    Kuzera Adam

  • Grom Ostrowo

    Swędrowski Bartłomiej

  • Grom Ostrowo

    Baran Krzysztof

  • Kujawianka Strzelno

    Sokołowski Dawid

    Grom Ostrowo
  • Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie

    Adamczewski Emil

    Grom Ostrowo
  • Legia Strzelce

    Burzyński Dariusz

    Grom Ostrowo
  • Tarant Wójcin

    Kuchnicki Mateusz

    Grom Ostrowo
  • Fuks Wielowicz

    Koniszewski Damian

    Grom Więcbork
  • Gryf Piaseczno/Skarpa

    Bogdanowicz Robert

  • Gryf Piaseczno/Skarpa

    Jasiek Artur

  • Gryf Piaseczno/Skarpa

    Czerechowski Bartłomiej

  • Gryf Piaseczno/Skarpa

    Żelazny Wojciech

  • LZS Wałdowo

    Kleissa Miłosz

    Gryf Piaseczno/Skarpa
  • Bielawski Adrian

    Gryf Sicienko
  • Daroń Damian

    Gryf Sicienko
  • Dzikowski Jakub

    Gryf Sicienko
  • Giemza Patryk

    Gryf Sicienko
  • Karczewski Łukasz

    Gryf Sicienko
  • Karolewski Patryk

    Gryf Sicienko
  • Kmieciak Mikołaj

    Gryf Sicienko
  • Lasota Paweł

    Gryf Sicienko
  • Lasota Michał

    Gryf Sicienko
  • Łobodziński Bartosz

    Gryf Sicienko
  • Makowski Łukasz

    Gryf Sicienko
  • Miękczyński Miłosz

    Gryf Sicienko
  • Olwig Mariusz

    Gryf Sicienko
  • Poła Artur

    Gryf Sicienko
  • Poła Patryk

    Gryf Sicienko
  • Rakoczy Jakub

    Gryf Sicienko
  • Regin Kacper

    Gryf Sicienko
  • Szewczuk Tomasz

    Gryf Sicienko
  • Tubisz Paweł

    Gryf Sicienko
  • Wierzbanowski Wiesław

    Gryf Sicienko
  • Zaborowski Tomasz

    Gryf Sicienko
  • Ziołkowski Michał

    Gryf Sicienko
  • Zorza Ślesin

    Szamlewski Paweł

    Gryf Sicienko
  • Zorza Ślesin

    Budziński Michał

    Gryf Sicienko
  • Zorza Ślesin

    Szandała Karol

    Gryf Sicienko
  • GLKS Dobrcz

    Miłkowski Damian

    Gwiazda Bukowiec
  • Bartoszek Maciej

    Gwiazda Bukowiec
  • Krupa Jan

    Gwiazda Bukowiec
  • Lipiec Damian

    Gwiazda Bukowiec
  • Lipiec Bartosz

    Gwiazda Bukowiec
  • Simionkowski Jakub

    Gwiazda Bukowiec
  • Sobczak Mikołaj

    Gwiazda Bukowiec
  • Gwiazda Bukowiec

    Golimowski Sebastian

  • Gwiazda Bukowiec

    Szews Maciej

  • Gwiazda Bukowiec

    Czarnowski Jarosław

  • Gwiazda Bukowiec

    Morgaś Mateusz

  • Gwiazda Bukowiec

    Poczwardowski Paweł

  • Gwiazda Bukowiec

    Zieliński Patryk

  • Gwiazda Bukowiec

    Golimowski Tomasz

  • Gwiazda Bukowiec

    Stasierowski Przemysław

  • Gwiazda Bukowiec

    Michalak Dariusz

  • Gwiazda Bukowiec

    Stolp Oskar

  • Gwiazda Bukowiec

    Wełniak Damian

  • Gwiazda Bukowiec

    Wojtak Daniel

  • Start Pruszcz

    Poćwiardowski Karol

    Gwiazda Bukowiec
  • Sobek Karol

    Gwiazda Sypniewo
  • Gwiazda Sypniewo

    Brączyk Robert

  • Gwiazda Sypniewo

    Bala Kacper

  • Babik Marcin

    Iskra Sikorowo
  • Górny Kamil

    Iskra Sikorowo
  • Koczorowski Mateusz

    Iskra Sikorowo
  • Wawruch Artur

    Iskra Sikorowo
  • Bacia Jarosław

    Iskra Sikorowo
  • Ciesielski Marcin

    Iskra Sikorowo
  • Gralak Marcin

    Iskra Sikorowo
  • Kubiak Damian

    Iskra Sikorowo
  • Lewandowski Tomasz

    Iskra Sikorowo
  • Lewandowski Krystian

    Iskra Sikorowo
  • Mordacz Jacek

    Iskra Sikorowo
  • Schramke Marcin

    Iskra Sikorowo
  • Wojnicz Bartłomiej

    Iskra Sikorowo
  • Iskra Sikorowo

    Koszacki Przemysław

  • Iskra Sikorowo

    Makowiecki Adrian

  • Iskra Sikorowo

    Stępniewski Norbert

  • Kolorowi Krusza Zamkowa

    Potrzebowski Kamil

    Iskra Sikorowo
  • Baszyński Adam

    Iskra Zamość-Rynarzewo
  • Częsz Waldemar

    Iskra Zamość-Rynarzewo
  • Dembny Sebastian

    Iskra Zamość-Rynarzewo
  • Domka Radosław

    Iskra Zamość-Rynarzewo
  • Elwart Dawid

    Iskra Zamość-Rynarzewo
  • Gębala Kamil

    Iskra Zamość-Rynarzewo
  • Górny Przemysław

    Iskra Zamość-Rynarzewo
  • Hałas Tomasz

    Iskra Zamość-Rynarzewo
  • Hałas Kacper

    Iskra Zamość-Rynarzewo
  • Knasiecki Norbert

    Iskra Zamość-Rynarzewo
  • Kowalski Artur

    Iskra Zamość-Rynarzewo
  • Lewandowski Michał

    Iskra Zamość-Rynarzewo
  • Macudziński Przemysław

    Iskra Zamość-Rynarzewo
  • Majdan Rafał

    Iskra Zamość-Rynarzewo
  • Maskiewicz Michał

    Iskra Zamość-Rynarzewo
  • Mazur Łukasz

    Iskra Zamość-Rynarzewo
  • Oparczyk Paweł

    Iskra Zamość-Rynarzewo
  • Oparczyk Piotr

    Iskra Zamość-Rynarzewo
  • Ozdyk Dawid

    Iskra Zamość-Rynarzewo
  • Pieron Łukasz

    Iskra Zamość-Rynarzewo
  • Przybyliński Kamil

    Iskra Zamość-Rynarzewo
  • Przybyliński Piotr

    Iskra Zamość-Rynarzewo
  • Sadkowski Tomasz

    Iskra Zamość-Rynarzewo
  • Stachowiak Bartosz

    Iskra Zamość-Rynarzewo
  • Zawidzki Sebastian

    Iskra Zamość-Rynarzewo
  • Victoria Kołaczkowo

    Trela Jakub

    Iskra Zamość-Rynarzewo
  • Krysiński Kamil

    Kasztelan Papowo Biskupie
  • Kwiatkowski Adam

    Kasztelan Papowo Biskupie
  • Mrugała Bartosz

    Kasztelan Papowo Biskupie
  • Preis Mateusz

    Kasztelan Papowo Biskupie
  • Sadowski Dariusz

    Kasztelan Papowo Biskupie
  • Sadowski Dominik

    Kasztelan Papowo Biskupie
  • Sarnecki Maciej

    Kasztelan Papowo Biskupie
  • Syrowski Bartłomiej

    Kasztelan Papowo Biskupie
  • Kasztelan Papowo Biskupie

    Ługiewicz Michał

  • Kasztelan Papowo Biskupie

    Bobowiak Dominik

  • Kasztelan Papowo Biskupie

    Suszyło Bartosz

  • Kasztelan Papowo Biskupie

    Gurgul Patryk

  • Kasztelan Papowo Biskupie

    Wawszczyk Szymon

  • Kasztelan Papowo Biskupie

    Sawicki Arkadiusz

  • Kasztelan Papowo Biskupie

    Chryszczak Sebastian

  • Kasztelan Papowo Biskupie

    Bonas Maciej

  • Kasztelan Papowo Biskupie

    Zdziebłowski Patryk

  • Kasztelan Papowo Biskupie

    Furman Jakub

  • Kasztelan Papowo Biskupie

    Gdaniec Krystian

  • Kasztelan Papowo Biskupie

    Ewert Mateusz

  • Kasztelan Papowo Biskupie

    Urycki Kamil

  • Kasztelan Papowo Biskupie

    Westfaleski Piotr

  • Wojownik Wabcz

    Danielewski Patryk

    Kasztelan Papowo Biskupie
  • Kempski Marcin

    Kolorowi Krusza Zamkowa
  • Antczak Szymon

    Kolorowi Krusza Zamkowa
  • Derenda Paweł

    Kolorowi Krusza Zamkowa
  • Ginter Jakub

    Kolorowi Krusza Zamkowa
  • Matusiak Andrzej

    Kolorowi Krusza Zamkowa
  • Nowicki Jakub

    Kolorowi Krusza Zamkowa
  • Rydziński Wiktor

    Kolorowi Krusza Zamkowa
  • Sobecki Norbert

    Kolorowi Krusza Zamkowa
  • Kolorowi Krusza Zamkowa

    Borzymowski Jakub

  • Kolorowi Krusza Zamkowa

    Semenowicz Kornel

  • Kolorowi Krusza Zamkowa

    Giża Mateusz

  • Kolorowi Krusza Zamkowa

    Rezler Piotr

  • Zagłębie Piechcin

    Prokop Dariusz

    Kolorowi Krusza Zamkowa
  • Gryf Piaseczno/Skarpa

    Pestka Kamil

    Krajna II Sępólno Krajeńskie
  • Gryf Piaseczno/Skarpa

    Bilski Szymon

    Krajna II Sępólno Krajeńskie
  • Wojtasik Bartłomiej

    Krajna II Sępólno Krajeńskie
  • Klunder Krzysztof

    Krajna II Sępólno Krajeńskie
  • Kurzyński Aleksander

    Krajna II Sępólno Krajeńskie
  • Ostrowski Mirosław

    Krajna II Sępólno Krajeńskie
  • Żychski Mariusz

    Krajna II Sępólno Krajeńskie
  • Krajna II Sępólno Krajeńskie

    Piotrowski Patryk

  • Krajna II Sępólno Krajeńskie

    Papierowski Piotr

  • Krajna II Sępólno Krajeńskie

    Rogowski Damian

  • Krajna II Sępólno Krajeńskie

    Lipiński Radosław

  • Krajna II Sępólno Krajeńskie

    Lorbiecki Bartosz

  • Krajna II Sępólno Krajeńskie

    Szydeł Mikołaj

  • Krajna II Sępólno Krajeńskie

    Skiba Jakub

  • Krajna II Sępólno Krajeńskie

    Łoś Mateusz

  • Krajna II Sępólno Krajeńskie

    Seydak Antoni

  • Krajna II Sępólno Krajeńskie

    Lipiński Jakub

  • Krajna II Sępólno Krajeńskie

    Wiese Robert

  • Krajna II Sępólno Krajeńskie

    Lis Jan

  • Krajna II Sępólno Krajeńskie

    Kapłanowski Dawid

  • Rawys Raciąż

    Rybacki Damian

    Krajna II Sępólno Krajeńskie
  • Tucholanka Tuchola

    Fierek Dominik

    Krajna II Sępólno Krajeńskie
  • Tucholanka Tuchola

    Pędowski Gracjan

    Krajna II Sępólno Krajeńskie
  • Krajna II Sępólno Krajeńskie

    Humerski Michał

    Krajna Sępólno Krajeńskie
  • Grom Ostrowo

    Syrek Robert

    Kujawiak Sukowy
  • Grzegorczyk Marcin

    Kujawiak Sukowy
  • Grzegorczyk Mariusz

    Kujawiak Sukowy
  • Hałasa Jakub

    Kujawiak Sukowy
  • Mizera Sebastian

    Kujawiak Sukowy
  • Murawski Szymon

    Kujawiak Sukowy
  • Nijak Marek

    Kujawiak Sukowy
  • Pałczyński Mateusz

    Kujawiak Sukowy
  • Rychwicki Dawid

    Kujawiak Sukowy
  • Rzekanowski Mateusz

    Kujawiak Sukowy
  • Sylwestrzak Jakub

    Kujawiak Sukowy
  • Wengierski Augustyn

    Kujawiak Sukowy
  • Wieczorek Marcin

    Kujawiak Sukowy
  • Kujawiak Sukowy

    Mila Marcin

  • Kujawiak Sukowy

    Czynsz Bartłomiej

  • Kujawiak Sukowy

    Babiarz Kamil

  • Kujawiak Sukowy

    Jóźwiak Kamil

  • Kujawiak Sukowy

    Stanisławski Konrad

  • Tarant Wójcin

    Budkiewicz Dariusz

    Kujawiak Sukowy
  • Grom Ostrowo

    Kwasek Robert

    Kujawianka Strzelno
  • Grom Ostrowo

    Grobelny Krzysztof

    Kujawianka Strzelno
  • Iskra Sikorowo

    Urbański Dominik

    Kujawy Markowice
  • Iskra Sikorowo

    Tomaszewski Patryk

    Kujawy Markowice
  • Różalski Fabian

    Kujawy Markowice
  • Grajkowski Dawid

    Kujawy Markowice
  • Adamczak Maciej

    Kujawy Markowice
  • Filipiak Michał

    Kujawy Markowice
  • Grzegocki Piotr

    Kujawy Markowice
  • Hełminiak Jakub

    Kujawy Markowice
  • Horun Valerii

    Kujawy Markowice
  • Kowalcze Rafał

    Kujawy Markowice
  • Kowalski Mariusz

    Kujawy Markowice
  • Kubaszewski Igor

    Kujawy Markowice
  • Libera Wiktor

    Kujawy Markowice
  • Łodożyński Radosław

    Kujawy Markowice
  • Maniewski Bartosz

    Kujawy Markowice
  • Marek Jarosław

    Kujawy Markowice
  • Matuszak Marcin

    Kujawy Markowice
  • Michalak Rafał

    Kujawy Markowice
  • Nowak Norbert

    Kujawy Markowice
  • Panfil Norbert

    Kujawy Markowice
  • Pruczkowski Adrian

    Kujawy Markowice
  • Strzelec Piotr

    Kujawy Markowice
  • Strzelec Jarosław

    Kujawy Markowice
  • Sypniewski Piotr

    Kujawy Markowice
  • Szczuraszek Damian

    Kujawy Markowice
  • Świtalski Radosław

    Kujawy Markowice
  • Urbański Damian

    Kujawy Markowice
  • Wiśniewski Jakub

    Kujawy Markowice
  • Cyklon II  Kończewice

    Bulman Damian

    Legia Chełmża
  • Wisła Nowe

    Widz Daniel

    Legia Chełmża
  • Grom Ostrowo

    Wojtowicz Krzysztof

    Legia Strzelce
  • Grom Ostrowo

    Szyszkowski Piotr

    Legia Strzelce
  • Grom Ostrowo

    Nawrocki Klaudiusz

    Legia Strzelce
  • Grom Ostrowo

    Jankowiak Jakub

    Legia Strzelce
  • Kowalski Przemysław

    Legia Strzelce
  • Łozowicz Damian

    Legia Strzelce
  • Legia Strzelce

    Ciążyński Paweł

  • Legia Strzelce

    Niewiadomski Dominik

  • Legia Strzelce

    Makowski Michał

  • Legia Strzelce

    Kaszuba Michał

  • Legia Strzelce

    Januchowski Damian

  • Legia Strzelce

    Fischer Jacek

  • Legia Strzelce

    Żabiński Mariusz

  • Legia Strzelce

    Szatkowski Mikołaj

  • Legia Strzelce

    Toda Jacek

  • Legia Strzelce

    Meszyński Kamil

  • Legia Strzelce

    Meszyński Marian

  • Legia Strzelce

    Ciążyński Przemysław

  • Legia Strzelce

    Akopjan Artur

  • Noteć Gębice

    Pacia Piotr

    Legia Strzelce
  • Noteć Gębice

    Sroka Karol

    Legia Strzelce
  • Promień Szczepanowo

    Błażejewski Dawid

    Legia Strzelce
  • Zootechnik Kołuda Wielka

    Nowicki Martin

    Legia Strzelce
  • Dąb Potulice

    Karbowski Jakub

    LKS Dąb/BOSiR Barcin
  • Heyser Filip

    LKS Kęsowo
  • Heyser Michał

    LKS Kęsowo
  • Leszczyński Oskar

    LKS Kęsowo
  • Maślonka Patryk

    LKS Kęsowo
  • Milkowski Mikołaj

    LKS Kęsowo
  • Redzimski Artur

    LKS Kęsowo
  • Woziński Michał

    LKS Kęsowo
  • LKS Kęsowo

    Czapiewski Adrian

  • LKS Kęsowo

    Pilarski Krystian

  • LKS Kęsowo

    Adrych Łukasz

  • LKS Kęsowo

    Adrych Mateusz

  • LKS Kęsowo

    Lorbiecki Arkadiusz

  • Grycz Arkadiusz

    Łokietek Wierzchucin Królewski
  • Hebda Krzysztof

    Łokietek Wierzchucin Królewski
  • Mrozik Łukasz

    Łokietek Wierzchucin Królewski
  • Pryła Cezary

    Łokietek Wierzchucin Królewski
  • Szymański Przemysław