Zmiany w klubowych kadrach 2020


  • Konarski Bartosz

    AKS II Strzegom
  • Weremko Krzysztof

    Albatros Jaśkowice
  • Drozdowski Tomasz

    Albatros Jaśkowice
  • Stasiński Rafał

    Albatros Jaśkowice
  • Leśniak Krystian

    Amfibolit Leszczyniec
  • Górczyk Jakub

    Amfibolit Leszczyniec
  • Kwarc Pisarzowice

    Zarzycki Rafał

    Amfibolit Leszczyniec
  • Kwarc Pisarzowice

    Baranowski Piotr

    Amfibolit Leszczyniec
  • Kwarc Pisarzowice

    Hadała Kamil

    Amfibolit Leszczyniec
  • Pikulicki Robert

    Apis Jędrzychowice
  • Rachański Michał

    Apis Jędrzychowice
  • Apis Jędrzychowice

    Skóra Konrad

  • Apis Jędrzychowice

    Buzała Damian

  • Górnik Polkowice

    Surożyński Mateusz

    Apis Jędrzychowice
  • Nysa Zgorzelec

    Grajek Mateusz

    Apis Jędrzychowice
  • Nysa Zgorzelec

    Siłakowski Tomasz

    Apis Jędrzychowice
  • Orkan Szczedrzykowice

    Medyński Dominik

    Apis Jędrzychowice
  • Orkan Szczedrzykowice

    Bajor Zbigniew

    Apis Jędrzychowice
  • Polonia Trzebnica

    Sobczak Aleksander

    Apis Jędrzychowice
  • AP Oleśnica

    Szałek Piotr

  • Jurasik Martin

    Arka Trzebnice
  • Bekieszczuk Arkadiusz

    Arka Trzebnice
  • Bień Patryk

    Arka Trzebnice
  • Park Shinwoong

    Augustyn Wrocław
  • Kolektyw Radwanice

    Tarnowski Bartosz

    Augustyn Wrocław
  • Spartan Marszowice

    Żyłka Jakub

    Augustyn Wrocław
  • Błyskawica Szewce

    Stark Patryk

    Avia Ozorowice
  • Błyskawica Szewce

    Wieczorek Sebastian

    Avia Ozorowice
  • LKS Paniowice

    Łącki Wojciech

    Avia Ozorowice
  • Bazalt Piotrowice

    Stępień Wojciech

  • Bazalt Piotrowice

    Wojda Michał

  • Bazalt Piotrowice

    Kasprzycki Dawid

  • Bazalt Piotrowice

    Lewandowski Mariusz

  • Bielawianka Bielawa

    Bońkowski Adam

  • Hanusiewicz Filip

    Bielawianka Bielawa
  • Kubiak Tomasz

    Bielawianka Bielawa
  • Peroński Mateusz

    Bielawianka Bielawa
  • Lechia Dzierżoniów

    Słonecki Paweł

    Bielawianka Bielawa
  • Borowski Karol

    BKS Bolesławiec
  • Cieśla Mateusz

    BKS Bolesławiec
  • Hajduczek Tomasz

    BKS Bolesławiec
  • Rissmann Jakub

    BKS Bolesławiec
  • Wolski Adam

    BKS Bolesławiec
  • Wołek Filip

    BKS Bolesławiec
  • Błękitni Chwalimierz

    Stopczyński Dominik

  • Szymczak Łukasz

    Błękitni Kościelec
  • Błękitni Kościelec

    Kułacz Michał

  • Błękitni Kościelec

    Duda Jan

  • Błękitni Kościelec

    Chabecki Janusz

  • Ikar Miłogostowice

    Kubaj Robert

    Błękitni Kościelec
  • Błękitni Niedźwiedź

    Osiecki Damian

  • Błękitni Niedźwiedź

    Biały Dominik

  • Galik Ireneusz

    Błękitni Pustków Wilczkowski
  • Pogoń Markocice

    Mieśnikiewicz Piotr

    Błękitni Studniska Dolne
  • Andziak Mariusz

    Błękitni Studniska Dolne
  • Ramulewicz Damian

    Błękitni Studniska Dolne
  • Błękitni Studniska Dolne

    Matusewicz Jacek

  • LZS Ostaszów

    Dryja Piotr

    Błękitni Wierzbnica
  • Adamiec Wojciech

    Błyskawica Lenartowice
  • Gałkowski Grzegorz

    Błyskawica Lenartowice
  • Hamara Maciej

    Błyskawica Lenartowice
  • Kamizela Dariusz

    Błyskawica Lenartowice
  • Kozak Andrzej

    Błyskawica Lenartowice
  • Krzyżosiak Jakub

    Błyskawica Lenartowice
  • Lewiński Patryk

    Błyskawica Lenartowice
  • Szymański Jakub

    Błyskawica Lenartowice
  • Urbański Marcin

    Błyskawica Lenartowice
  • Pogoń Miękinia

    Krzyżak Wojciech

    Błyskawica Lenartowice
  • Błyskawica Luboszyce

    Nowak Marek

  • Błysk Kuźniczysko

    Bucki Rafał

  • Polonia Trzebnica

    Marduła Przemysław

    Błysk Kuźniczysko
  • Sparta II Rudna

    Stadnicki Kacper

    Błysk Studzionki
  • Ślęzak Kamil

    Bóbr Opawa
  • Tyrakowski Michał

    Borowianka Borowa
  • Tyrakowski Mateusz

    Borowianka Borowa
  • Zorza Wilkszyn

    Winograd Rafał

    Borowianka Borowa
  • Bór Oborniki Śląskie

    Sobczyk Marek

  • Bór Oborniki Śląskie

    Stangret Józef

  • Błysk Kuźniczysko

    Kulikowiec Mateusz

    Brochów Wrocław
  • Brochów Wrocław

    Ziółkowski Paweł

  • Brochów Wrocław

    Nowakowski Maciej

  • Brochów Wrocław

    Ciechański Dawid

  • Brochów Wrocław

    Sagan Kornel

  • Brochów Wrocław

    Gryka Dominik

  • Brochów Wrocław

    Długosz Paweł

  • Brochów Wrocław

    Czwartos Wojciech

  • Brochów Wrocław

    Porański Igor

  • Brochów Wrocław

    Tomaszewski Patryk

  • Juszczak Paweł

    Brochów Wrocław
  • Żyłka Mateusz

    Brochów Wrocław
  • Burza Chwalibożyce

    Kolano Adrian

  • KP Borek Strzeliński

    Kawałko Paweł

    Burza Chwalibożyce
  • Kryształ Stronie Śląskie

    Lasota Mariusz

    Burza Chwalibożyce
  • KS Łozina

    Makówka Kewin

    Burza Godzieszowa
  • Orzeł Prusice

    Zalewski Dariusz

    Burza Godzieszowa
  • Burza Gołaczów

    Grudzień Maciej

  • Chmielanka Chmieleń

    Sidorski Marcel

  • Chmielanka Chmieleń

    Hubski Michał

  • Burza Gołaczów

    Gładuń Mateusz

    Chojnowianka Chojnów
  • Burza Gołaczów

    Szpanek Arkadiusz

    Chojnowianka Chojnów
  • Chojnowianka Chojnów

    Fedak Gracjan

  • Rogalski Jarosław

    Chojnowianka Chojnów
  • Rubik Michał

    Chojnowianka Chojnów
  • Chojnowianka Chojnów

    Romanek Łukasz

  • LZS Biała

    Zatwarnicki Patryk

    Chojnowianka Chojnów
  • Sokół Krzywa

    Marcinkiewicz Piotr

    Chojnowianka Chojnów
  • Chrobry II Głogów

    Sawicki Kacper

  • Chrobry II Głogów

    Brzeziński Szymon

  • Chrobry II Głogów

    Szymczak Ksawery

  • Chrobry II Głogów

    Grzymisławski Konrad

  • Chrobry Nowogrodziec

    Martynowski Wojciech

  • Dziadyk Michał

    Cicha Woda Tyniec Legnicki
  • Kasprzak Adam

    Cicha Woda Tyniec Legnicki
  • Cis Brzeźnica

    Gwozda Józef

  • Cukrownik Pszenno

    Jóźwiak Waldemar

  • Błyskawica Lenartowice

    Kroczak Rafał

    Czarni Białków
  • Muchobór Wrocław

    Całka Arkadiusz

    Czarni Białków
  • Piast Lutynia

    Kaźmierczak Tomasz

    Czarni Białków
  • Czarni Chrząstawa

    Bouslama Adile

  • Czarni Chrząstawa

    Abdul ghaffar Abdul rehman

  • Dąb Dobroszyce

    Konica Dawid

    Czarni Chrząstawa
  • Kraśniański Mikołaj

    Czarni Dziewień
  • Błękitni Kościelec

    Stasiuk Dawid

    Krokus Kwiatkowice
  • Baruś Mirosław

    Czarni Golanka Dolna
  • Błaszczyk Dawid

    Czarni Golanka Dolna
  • Szwedzki Sebastian

    Dolomit Chwałowice
  • Żurawski Michał

    Dolomit Chwałowice
  • Lew Grzegorz

    Dolomit Chwałowice
  • Lisiecki Mariusz

    Czarni Kondratowice
  • Zbylut Zbylutów

    Kania Piotr

    Czarni Lwówek Śląski
  • Victoria Czadrów

    Sochacki Łukasz

    Czarni Przedwojów
  • Czarni Sobocisko

    Rogowski Krzysztof

  • Czarni Wałbrzych

    Rembak Patryk

  • Dabro-Bau Makowice

    Podgórski Maciej

  • Dabro-Bau Makowice

    Kucharski Damian

  • Błyskawica Szewce

    Baranowski Kacper

    Dąb Kuraszków
  • Piotrowski Mateusz

    Dąb Kuraszków
  • Niedziela Jakub

    Dąb Kuraszków
  • Stachowicz Dawid

    Dąb Kuraszków
  • Dąb Mościsko

    Czarnik Robert

  • Jastrzębski Michał

    Dąb Stowarzyszenie Siedliska
  • Darbor Bolesławice

    Kopacz Szymon

  • Darbor Bolesławice

    Bieniasz Marcin

  • Delta Słupice

    Piwowarczyk Michał

  • Dolomit Chwałowice

    Zgoda Sebastian

  • Dolomit Chwałowice

    Jarosz Patryk

  • Czarni Jelcz-Laskowice

    Kasielski Łukasz

    Jankowianka Wierzbno
  • Czarni Jelcz-Laskowice

    Łuc Seweryn

    Pogoń Kopalina
  • Czarni Jelcz-Laskowice

    Dumański Kacper

    Żubry Smarchowice Śląskie
  • Dolpasz Skokowa

    Tracz Tomasz

  • Dolpasz Skokowa

    Kalinowski Błażej

  • Dragon Jaczów

    Karwatka Krystian

  • Bielski Karol

    Dragon Jaczów
  • Kaźmierski Karol

    Dragon Jaczów
  • Bielski Edward

    Dragon Jaczów
  • Orla Wąsosz

    Łuszczewski Igor

    Dragon Jaczów
  • Dromex Piersno

    Kruk Grzegorz

  • Gonera Kamil

    Dromex Piersno
  • Sielawa Robert

    Dromex Piersno
  • Zieliński Łukasz

    Dromex Piersno
  • Energetyk Siechnice

    Bzunek Maciej

  • Energetyk Siechnice

    Metrouni Sid ahmed

  • Fenix Pielgrzymka

    Garliński Wojciech

  • Fenix Pielgrzymka

    Siwiński Artur

  • Piast Nowa Ruda

    Jeziorski Adrian

    Foto-Higiena Gać
  • Nowak Piotr

    Gama Ujazd Górny
  • Rodło Granowice

    Nowak Paweł

    Gama Ujazd Górny
  • GAP Ślęza Borów

    Pietrzak Jakub

  • KP Ludów Śląski

    Pasieka Jacek

    GAP Ślęza Borów
  • Zachód Sobótka

    Koterba Miłosz

    GAP Ślęza Borów
  • GKS Iwiny

    Pełech Mateusz

  • GKS Kamień

    Putzan Michał

  • Bielawianka II Bielawa

    Prokop Piotr

    GKS Kobierzyce
  • Bolisęga Jakub

    GKS Kobierzyce
  • GKS Kobierzyce

    Kluszczyński Krystian

  • GKS Kobierzyce

    Pitek Mateusz

  • GKS Kobierzyce

    Hylewicz Konrad

  • GKS Kobierzyce

    Kowalski Kamil

  • Mechanik Brzezina

    Bagiński Krystian

    GKS Kobierzyce
  • Tarant Krzyżowice

    Sokołowski Damian

    GKS Kobierzyce
  • Zachód Sobótka

    Pałys Dawid

    GKS Kobierzyce
  • Zachód Sobótka

    Szarek Adam

    GKS Kobierzyce
  • Zenit Międzybórz

    Napieralski Adam

    GKS Mirków/Długołęka
  • GKS Mirków/Długołęka

    Wawrzykowski Artur

  • Chmielewski Dominik

    GKS Mirków/Długołęka
  • Głęboki Damian

    GKS Mirków/Długołęka
  • Korsak Erwin

    GKS Mirków/Długołęka
  • Piast Żerniki-Wrocław

    Sadyś Michał

    GKS Mirków/Długołęka
  • Pogoń Oleśnica

    Salamaga Mateusz

    GKS Mirków/Długołęka
  • Polonia Wrocław

    Korecki Grzegorz

    GKS Mirków/Długołęka
  • GKS Tomaszów Bolesławiecki

    Kulesza Emil

  • GKS Tomaszów Bolesławiecki

    Szewczyk Rafał

  • Płomień Nowa Wieś Grodziska

    Haniszewski Mateusz

    GKS Tomaszów Bolesławiecki
  • Wojciechowski Robert

    GKS Warta Bolesławiecka
  • KS Magnice

    Kołcz Łukasz

    GLKS Mietków
  • GOKiS Kąty Wrocławskie

    Kowalczyk Maciej

  • Górnik Boguszów-Gorce

    Jaworski Michał

  • Górnik II Lubin

    Wingert Łukasz

    Kalina Sobin
  • Górnik Nowe Miasto Wałbrzych

    Ilski Miłosz

  • Apis Jędrzychowice

    Baszak Mateusz

    Górnik Polkowice
  • Górnik Wałbrzych

    Oświęcimka Michał

  • Górnik Wałbrzych

    Rzeszotko Patryk

  • MKS Szczawno Zdrój

    Sowik Alan

    Górnik Wałbrzych
  • Tycel Jakub

    Górnik Złotoryja
  • Goździak Damian

    Zryw Bratków
  • Długosz Igor

    Granica Bogatynia
  • Zryw Bratków

    Suchocki Marcin

    Granica Bogatynia
  • Zryw Bratków

    Musielak Krzysztof

    Granica Bogatynia
  • Zryw Bratków

    Musielak Klaudiusz

    Granica Bogatynia
  • Rapkowski Krzysztof

    Granica Miłoszów
  • Włókniarz Leśna

    Galik Grzegorz

    Granica Miłoszów
  • Czarni Golanka Dolna

    Baczmański Adrian

    Grom Gromadzyń-Wielowieś
  • Pach Adrian

    Grom Szczodrów
  • Iskra Wabienice

    Foluszczyk Kamil

    Grom Szczodrów
  • Grom Witków

    Depta Remigiusz

  • Grom Witków

    Pitura Wojciech

  • Gryf Gryfów Śląski

    Soczyński Sebastian

  • Gryf Gryfów Śląski

    Zyner Maciej

  • Gryf Gryfów Śląski

    Malarowski Mariusz

  • Gryf Gryfów Śląski

    Malarowski Dariusz

  • Gryf Gryfów Śląski

    Gola Bartosz

  • Gryf Gryfów Śląski

    Cieślak Tomasz

  • Gwardia Białołęka

    Kucner Michał

  • Konfeks Legnica

    Bełza Konrad

    Gwardia Białołęka
  • Mieszko Ruszowice

    Lewandowski Marcin

    Gwardia Białołęka
  • Henrykowianka Henryków

    Bryja Krzysztof

  • Porcelana Ciechów

    Januszek Damian

    Herbapol Stanowice
  • Bresna Brzeźno

    Uść Ernest

    Herosi Stary Wołów
  • Herosi Stary Wołów

    Kasprzyk Dawid

  • Sieradzki Damian

    Herosi Stary Wołów
  • Bury Andrzej

    Herosi Stary Wołów
  • Bury Kamil

    Herosi Stary Wołów
  • Zalewski Grzegorz

    Herosi Stary Wołów
  • Herosi Stary Wołów

    Gajewski Dariusz

  • KS Brzeg Dolny

    Socha Grzegorz

    Herosi Stary Wołów
  • Łamiński Tomasz

    Huragan Nowa Wieś Złotoryjska
  • KS Winnica

    Melski Kazimierz

    Huragan Nowa Wieś Złotoryjska
  • Wilkowianka Wilków

    Borycki Paweł

    Huragan Nowa Wieś Złotoryjska
  • Zryw Kłębanowice

    Myszogląd Przemysław

    Huragan Nowa Wieś Złotoryjska
  • Herbapol Stanowice

    Lubczyński Marcin

    Huragan Olszany
  • Huragan Olszany

    Migoń Kacper

  • Torzecki Patryk

    Huragan Olszany
  • Sztebel Karol

    Huragan Olszany
  • Trafas Paweł

    Huragan Olszany
  • Huragan Olszany

    Gielata Robert

  • Płomień Dobromierz

    Sułek Arnold

    Huragan Olszany
  • Pietrzak Marcin

    Hutnik Pieńsk
  • Kloc Szymon

    Hutnik Pieńsk
  • Małecki Damian

    Hutnik Pieńsk
  • Martela Mateusz

    Hutnik Pieńsk
  • Łazek Pisarzowice

    Zaręba Rafał

    Hutnik Pieńsk
  • Hutnik Szczytna

    Domagała Aleksander

  • Uroda Mateusz

    Iskra Jaszkowa Dolna
  • Kyzioł Igor

    Iskra Kochlice
  • Iskra Kochlice

    Winnik Łukasz

  • Iskra Kochlice

    Kuratewicz Konrad

  • Irski Raffael

    Iskra Księginice
  • Iskra Księginice

    Kędziora Kacper

  • LZS Komorniki (k. Polkowic)

    Staniecki Dawid

    Iskra Księginice
  • LZS Komorniki (k. Polkowic)

    Stańczyszyn Adam

    Iskra Księginice
  • Odra Ścinawa

    Łodej Mateusz

    Iskra Księginice
  • Orkan Szczedrzykowice

    Zasadni Maciej

    Iskra Księginice
  • Orkan Szczedrzykowice

    Wójcik Damian

    Iskra Księginice
  • Victoria Orzeszków

    Matkowski Michał

    Iskra Księginice
  • Dubas Wojciech

    Orzeł Prusice
  • Iskra Wabienice

    Krupiński Daniel

  • Iskra Wabienice

    Gadziński Damian

  • Iskra Wabienice

    Wruszczak Adrian

  • Iskra Wabienice

    Bęben Patryk

  • Iskra Wabienice

    Bęben Przemysław

  • Iskra Wabienice

    Grzybek Adam

  • Iskra Witków Śląski

    Mastej Adrian

  • Boruta Dawid

    Jankowianka Wierzbno
  • Czyżak Tomasz

    Jankowianka Wierzbno
  • Iskra Księginice

    Mazur Maciej

    Kalina Sobin
  • Iskra Księginice

    Kocik Marcin

    Kalina Sobin
  • Iskra Księginice

    Krawczyk Paweł

    Kalina Sobin
  • Węgliński Krzysztof

    Kalina Sobin
  • Karkonosze Jelenia Góra

    Frankiewicz Jakub

  • Walczak Norbert

    Karkonosze Jelenia Góra
  • Kłos Laski

    Dudzic Paweł

  • Kłos Laski

    Kędzierski Radosław

  • Dąb Mościsko

    Januszewski Mikołaj

    Kłos Lutomia
  • Nysa Wiadrów

    Mitaszewski Konrad

    Kłos Lutomia
  • Klubokawiarnia Roztocznik

    Frygies Kuba

  • Malinowski Jacek

    Klubokawiarnia Roztocznik
  • Dąb Stowarzyszenie Siedliska

    Pachulski Kamil

    Kolejarz Miłkowice
  • Łotecki Tomasz

    Kolejarz Miłkowice
  • Lubiatowianka Lubiatów

    Miśta Mariusz

    Kolejarz Miłkowice
  • Lubiatowianka Lubiatów

    Onuchowski Marcin

    Kolejarz Miłkowice
  • Lubiatowianka Lubiatów

    Sikora Michał

    Kolejarz Miłkowice
  • Lubiatowianka Lubiatów

    Simoniuk Konrad

    Kolejarz Miłkowice
  • Lubiatowianka Lubiatów

    Lewczak Krzysztof

    Kolejarz Miłkowice
  • Kolektyw Radwanice

    Stawiarz Sebastain

  • Mańkowski Karol

    Kometa Krzelów
  • Podlewski Grzegorz

    Kometa Krzelów
  • Poźniak Kamil

    Kometa Krzelów
  • Kometa Krzelów

    Szewczyk Grzegorz

  • Kometa Krzelów

    Żabicki Mariusz

  • Pitner Kamil

    Konfeks Legnica
  • Kozhukhar Vladyslav

    Konfeks Legnica
  • Kozhukhar Serhii

    Konfeks Legnica
  • Kozłowski Kacper

    Korona Czernina
  • Kurowiak Kasjusz

    Korona Czernina
  • Stocki Maksymilian

    Korona Czernina
  • Urbaniak Kacper

    Korona Czernina
  • Winkhof Kacper

    Korona Czernina
  • Ryznar Przemysław

    Korona Czernina
  • Kuźnik Hubert

    Korona Czernina
  • Orla Wąsosz

    Zarzycki Bartosz

    Korona Czernina
  • Rutowicz Mateusz

    Korona Kawice
  • Smolarek Tomasz

    Korona Kawice
  • Orzeł Bukówek

    Fudali Dawid

    Korona Kawice
  • Prochowiczanka Prochowice

    Zyśko Marcin

    Korona Kawice
  • Augustyn Piotr

    Korona Pęcz Szczawin
  • Jasiński Dominik

    Korona Pęcz Szczawin
  • Haraziński Rafał

    KP Borek Strzeliński
  • Krokus Kwiatkowice

    Friska Dariusz

    Krokus Kwiatkowice
  • Palcer Krystian

    Krokus Kwiatkowice
  • Krokus Kwiatkowice

    Szymański Piotr

  • Lotnik Jeżów Sudecki

    Żukowski Łukasz

    Krokus Kwiatkowice
  • Sawicki Jacek

    Kryształ Chocianowiec
  • Rodło Granowice

    Szykowny Sławomir

    KS Damianowo
  • Rodło Granowice

    Klęczar Eryk

    KS Damianowo
  • KS Dobroszów

    Nasiadek Damian

  • KS Dziadowa Kłoda

    Potoniec Krystian

  • KS Dziadowa Kłoda

    Drobina Jakub

  • Odra Chobienia

    Zwierz Marcin

    KS Kłopotów-Osiek
  • KS Komorów

    Krzyżanek Dawid

  • KS Komorów

    Zieliński Damian

  • KS Komorów

    Frohlich Kacper

  • Bresna Brzeźno

    Sierociński Szymon

    KS Krościna Wielka
  • KS Krościna Wielka

    Bonke Paweł

  • KS Kurów

    Zakowicz Radosław

  • Świteź Wiązów

    Zawisza Łukasz

    KS Kurów
  • KS Postolin

    Jabłoński Zbigniew

    KS Łazy Wielkie
  • KS Postolin

    Wojtkowiak Grzegorz

    KS Łazy Wielkie
  • KS Postolin

    Staromłyński Tomasz

    KS Łazy Wielkie
  • Albatros Jaśkowice

    Adach Kamil

    KS Legnickie Pole
  • Dragon Jaczów

    Adach Jakub

    KS Legnickie Pole
  • Dragon Jaczów

    Kukla Patryk

    KS Legnickie Pole
  • KS Legnickie Pole

    Krzyżanowski Hubert

  • KS Legnickie Pole

    Stachowiak Dawid

  • Skwarek Dominik

    KS Legnickie Pole
  • Orzeł Mysłakowice

    Glina Kamil

    KS Łomnica
  • Victoria Jelenia Góra

    Woś Mateusz

    KS Łomnica
  • Rosiński Marcel

    KS Łomnica
  • GKS Kobierzyce

    Schabik Łukasz

    KS Magnice
  • GOKiS Kąty Wrocławskie

    Jaworski Łukasz

    KS Magnice
  • KS Magnice

    Lis Filip

  • Derechowski Artur

    KS Magnice
  • Chrobry Nowogrodziec

    Tkacz Wiesław

    KS Milików
  • KS Milików

    Wyspiański Sebastian

  • KS Milików

    Wójtowicz Arkadiusz

  • KS Piotrkowice

    Urbaniak Mateusz

  • Barycz Sułów

    Basa Paweł

    KS Postolin
  • Błękitni Chruszczyny

    Jurczak Piotr

    KS Postolin
  • Błękitni Chruszczyny

    Nowacki Konrad

    KS Postolin
  • Brojanowski Wojciech

    KS Postolin
  • KS Postolin

    Gil Dariusz

    KS Postolin
  • KS Postolin

    Jarecki Szymon

    KS Postolin
  • KS Postolin

    Jurczak Andrzej

  • KS Postolin

    Krystek Jakub

  • KS Postolin

    Stryjak Patryk

  • Nizio Mateusz

    KS Postolin
  • Nowak Dariusz

    KS Postolin
  • Piotrowski Julek

    KS Postolin
  • KS Włodzice

    Barycki Patryk

  • Imianowski Jacek

    KS Żórawina
  • Małys Damian

    KS Żórawina
  • Małys Jakub

    KS Żórawina
  • KS Żórawina

    Martynenko Radyslav

  • KS Żórawina

    Stach Sebastian

  • KS Żórawina

    Stankiewicz Bartłomiej

  • KS Żórawina

    Ryng Maciej

  • LKS Brożec

    Olenkiewicz Paweł

    KS Żórawina
  • MKS Siechnice

    Walczak Artur

    KS Żórawina
  • Neptun Końskie

    Sztandera Bartosz

    KS Żórawina
  • Polonia Trzebnica

    Tetłak Mateusz

    KS Żórawina
  • Hawryłczak Adrian

    Kupryt Sucha Górna
  • Bonielewicz Jakub

    Kuźnia II Jawor
  • Chwastek Klaudiusz

    Kuźnia II Jawor
  • Czop Kornel

    Kuźnia II Jawor
  • Ociepka Paweł

    Kuźnia II Jawor
  • Skibiński Łukasz

    Kuźnia II Jawor
  • Żebrowski Bartosz

    Kuźnia II Jawor
  • Kuźnia Jawor

    Trawka Bartosz

  • Miedź II Legnica

    Chudzik Kacper

    Kuźnia Jawor
  • Kurzelewski Kamil

    Kuźnia Jawor
  • Kwarcyt Jegłowa

    Długosz Patyrk

  • Kwarc Pisarzowice

    Adamczyk Kornel

  • Błysk Studzionki

    Woroniec Krystian

    Łagoszowia Łagoszów
  • Gąszczyk Tomasz

    Łagoszowia Łagoszów
  • Łagoszowia Łagoszów

    Żalejko Mateusz

  • Łagoszowia Łagoszów

    Nakonieczny Dominik

  • Łagoszowia Łagoszów

    Ciosek Damian

  • Perełkowicz Marcin

    Łagoszowia Łagoszów
  • Zawisza Serby

    Mackiewicz Michal

    Łagoszowia Łagoszów
  • Bielawianka II Bielawa

    Higi Bartłomiej

    Lechia Dzierżoniów
  • Orzeł Ząbkowice Śląskie

    Drąg Adam

    Lechia Dzierżoniów
  • Orzeł Ząbkowice Śląskie

    Grzywiński Łukasz

    Lechia Dzierżoniów
  • Victoria Tuszyn

    Szachniewicz Andrzej

    Lechia Dzierżoniów
  • Chrobry Nowogrodziec

    Tkacz Sebastian

    Leśnik Osiecznica
  • LKS Bierkowice

    Kulbaka Konrad

  • LKS Bierkowice

    Plewniak Kacper

  • Porębski Kamil

    LKS Bierkowice
  • Grzesiak Tomasz

    LKS Bierkowice
  • LKS Bierkowice

    Wierzbicki Sylwester

  • LKS Brożec

    Kwiatkowski Patryk

  • LKS Brożec

    Kubiak Kamil

  • LKS Brożec

    Trzynoga Karol

  • LKS Brożec

    Kubiak Tomasz

  • LKS Brożec

    Zawisza Kamil

  • LKS Bystrzyca Górna

    De olivera Italo rocha

  • LKS Bystrzyca Górna

    Szczepaniuk Kacper

  • Aires caetano Emerson junio

    LKS Bystrzyca Górna
  • LKS Bystrzyca Górna

    Cerciello Claudio raffaele

  • LKS Bystrzyca Górna

    Da silva Filipe guilherme

  • LKS Bystrzyca Górna

    Trzyna Tomasz

  • LKS Chełmiec

    Dziubakowski Mateusz

  • LKS Chełmiec

    Wybraniec Patryk

  • LKS Chełmiec

    Skibiński Szymon

  • Tomtex Widawa Wrocław

    Tomczyk Dominik

    LKS Czarnylas
  • Błękitni Słotwina

    Dziurbacz Dawid

    LKS II Bystrzyca Górna
  • Karkonosze Jelenia Góra

    Wawak Jan

    LKS Jawiszowice
  • LKS Marcinowice

    Tadrzak Kacper

  • Koliber Uciechów

    Czykieta Mateusz

    LKS Sadków
  • Dąbrowski Patryk

    LKS Sadków
  • Pawlata Piotr

    LKS Sadków
  • White Bat Czerńczyce

    Magalas Damian

    LKS Sadków
  • Lotnik Jeżów Sudecki

    Wersocki Sylwester

  • Czpakowski Kacper

    Lotnik Jeżów Sudecki
  • Karmelita Michał

    Lotnik Jeżów Sudecki
  • Szymczak Wojciech

    Lotnik Jeżów Sudecki
  • Kolejarz Miłkowice

    Skiba Mateusz

    Lubiatowianka Lubiatów
  • Kolejarz Miłkowice

    Nowiński Szymon

    Lubiatowianka Lubiatów
  • Kolejarz Miłkowice

    Saługa Marek

    Lubiatowianka Lubiatów
  • Kolejarz Miłkowice

    Glinkowski Adam

    Lubiatowianka Lubiatów
  • Podolski Paweł

    Lubiatowianka Lubiatów
  • Hryńko Arkadiusz

    Lubiatowianka Lubiatów
  • Arka Trzebnice

    Wierzgała Mateusz

    LZS Biała
  • Orlik Okmiany

    Orzłowski Patryk

    LZS Biała
  • Orzeł Mikołajowice

    Traskowski Rafał

    LZS Biała
  • Płomień Michów

    Wróblewski Maciej

    LZS Biała
  • LZS Brzeźnik

    Tokicz Łukasz

  • LZS Brzeźnik

    Piwowar Kacper

  • LZS Goworowice

    Karacinar Veli

  • LZS Kościelnik

    Celuch Maciej

  • LZS Kościelnik

    Kuśmierz Paweł

  • Wójtowicz Łukasz

    LZS Kotliska
  • Nikishyn Serhii

    LZS Kotliska
  • LZS Łaziska

    Gudzowski Bartosz

  • LZS Łaziska

    Szewczyk Igor

  • LZS Łaziska

    Marks Eryk

  • Bóbr Marciszów

    Kubicki Arkadiusz

    LZS Lipa
  • LZS Nowa

    Wojtas Piotr

  • Zadzior Buczyna

    Adamek Tomasz

    LZS Ostaszów
  • Wilk Szymon

    Zamet II Przemków
  • LZS Radostów

    Kalwasiński Hubert

  • LZS Radostów

    Puzio Michał

  • LZS Radostów

    Berliński Damian

  • LZS Radostów

    Tokarz Maciej

  • LZS Radostów

    Duszyński Mateusz

  • LZS Radostów

    Romańczuk Łukasz

  • LZS Radostów

    Gajewnik Bartosz

  • LZS Radostów

    Grabowski Marcel

  • LZS Radostów

    Wójtowicz Dominik

  • Zaodrze Oława

    Modelski Grzegorz

    LZS Ścinawa Polska
  • GKS Mirków/Długołęka

    Szemis Marcin

    LZS Starowice
  • KS Żórawina

    Brusiło Michał

    LZS Stary Śleszów
  • KS Żórawina

    Kolano Kamil

    LZS Stary Śleszów
  • KS Żórawina

    Kotoski Łukasz

    LZS Stary Śleszów
  • KS Żórawina

    Leszczyński Michał

    LZS Stary Śleszów
  • LZS Stary Śleszów

    Sikorski Bogumił

  • Bartkiewicz Jarosław

    LZS Stary Śleszów
  • Fołta Piotr

    LZS Stary Śleszów
  • Fołta Bartłomiej

    LZS Stary Śleszów
  • Gawron Szymon

    LZS Stary Śleszów
  • Mikitczak Kacper

    LZS Stary Śleszów
  • Paź Dawid

    LZS Stary Śleszów
  • Wojciechowski Oskar

    LZS Stary Śleszów
  • Wolak Dawid

    LZS Stary Śleszów
  • LZS Zachowice

    Borkowski Tomasz

  • LZS Zaręba

    Górski Michał

  • LZS Zaręba

    Kietrys Aleksander

  • LZS Zaręba

    Gustafiak Artur

  • LZS Zaręba

    Lutomski Daniel

  • LZS Zaręba

    Kustra Przemysław

  • LZS Zaręba

    Kuligowski Adam

  • LZS Zaręba

    Wójtowicz Krystian

  • Krupiński Suszec

    Kwiatkowski Maciej

    Mechanik Brzezina
  • Gała Patryk

    Mewa Kunice
  • Mielniczuk Jakub

    Mewa Kunice
  • MKP Wołów

    Kuliński Kamil

  • Zalewski Maciej

    MKP Wołów
  • MKP Wołów

    Miłkowski Kamil

  • Orla Wąsosz

    Kowaluk Kacper

    MKP Wołów
  • Piast Żmigród

    Rosiński Dominik

    MKP Wołów
  • MKS II Szczawno Zdrój

    Borcoń Jarosław

  • MKS Sołtysowice

    Rój Dawid

  • MKS Szczawno Zdrój

    Rojek Piotr

  • Żurawski Patryk

    Moto Jelcz Oława
  • Moto Jelcz Oława

    Buczkowski Jakub

  • Moto Jelcz Oława

    Świnionoga Damian

  • Moto Jelcz Oława

    Kohut Rafał

  • Sokół Marcinkowice

    Płomiński Bartłomiej

    Moto Jelcz Oława
  • Nysa Kłodzko

    Niewęgłowski Daniel

  • Jabłoński Andrzej

    Nysa Wiadrów
  • Błękitni Studniska Dolne

    Borowy Marek

    Nysa Zgorzelec
  • Chyła Rafał

    Nysa Zgorzelec
  • Zygart Łukasz

    Nysa Zgorzelec
  • Piast Zawidów

    Prusiński Igor

  • Bieniek Szymon

    Nysa Zgorzelec
  • Jędykiewicz Tomasz

    Nysa Zgorzelec
  • Wiśniewicz Rafał

    Nysa Zgorzelec
  • Olsza Olszyna Lubańska

    Modzelewski Paweł

    Nysa Zgorzelec
  • Piast Zawidów

    Andziul Arkadiusz

    Nysa Zgorzelec
  • Piast Zawidów

    Gutkowski Oskar

    Nysa Zgorzelec
  • Fortuna Obora

    Kacperski Michał

    Odra Chobienia
  • Sworacki Ariel

    Odra Chobienia
  • Odra Chobienia

    Kaźmirek Tomasz

  • Odra Chobienia

    Zdobylak Kacper

  • Odra Chobienia

    Kaszkur Kamil

  • Dudkiewicz Daniel

    Zamet II Przemków
  • Odra Grodziec Mały

    Waniukiewicz Andrzej

  • Odra Grodziec Mały

    Waniukiewicz Grzegorz

  • Odra Grodziec Mały

    Stopa Dominik

  • Odra Grodziec Mały

    Pozniak Paweł

  • Odra Grodziec Mały

    Stopa Krystian

  • Odra Grodziec Mały

    Ogończyk Marcin

  • Odra Grodziec Mały

    Michałowicz Mchał

  • Odra Grodziec Mały

    Dudek Karol

  • Odra Grodziec Mały

    Kłonowski Janusz

  • Odra Lubiąż

    Paciorek Zenon

  • Odra Malczyce

    Janiec Piotr

  • Odra Malczyce

    Juchno Radosław

  • Odra Ścinawa

    Piotrowski Mateusz

  • Odra Ścinawa

    Obiała Patryk

  • Park Jinsoo

    Odra Ścinawa
  • Odra Ścinawa

    Rantin Henrico danilo

  • Odra Słup

    Bekieszczuk Szymon

  • Ognisko Przeworno

    Bandura Bartłomiej

  • Ognisko Przeworno

    Smalec Dominik

  • Ognisko Przeworno

    Słowik Krystian

  • Olimpia Godzięcin

    Praczyk Krystian

  • Bieńkowski Łukasz

    Olimpia Kamienna Góra
  • Zagrodnik Marcin

    Olimpia Kowary
  • Oleksy Jakub

    Olimpia Kowary
  • Victoria Jelenia Góra

    Chyliński Bartłomiej

    Olimpia Kowary
  • Bochnak Wojciech

    Olimpia Podgaj
  • Olimpia Podgaj

    Mularczyk Piotr

  • Olimpia Podgaj

    Wandzel Radosław

  • Orzeł Ząbkowice Śląskie

    Gralec Maksymilian

    Olimpia Podgaj
  • Olsza Olszyna Lubańska

    Martyniak Łukasz

  • Olsza Olszyna Lubańska

    Plechowicz Michał

  • Olsza Olszyna Lubańska

    Perdon Gracjan

  • Olsza Olszyna Lubańska

    Fedorowicz Szymon

  • Orkan Mojęcice

    Winiarczyk Konrad

  • Górnik Złotoryja

    Wójcik Mariusz

    Orkan Szczedrzykowice
  • Orkan Szczedrzykowice

    Gulewicz Bartłomiej

  • Kaczawa Bieniowice

    Buń Damian

    Orkan Szczedrzykowice
  • Włókniarz Mirsk

    Fościak Rafał

    Orkan Szczedrzykowice
  • Stal Chocianów

    Barszcz Patryk

    Orkan Szczedrzykowice
  • Orkan Szczedrzykowice

    Stettler Jakub

  • Zagłębie II Lubin

    Maciejewski Patryk

    Orkan Szczedrzykowice
  • Orkan Szczedrzykowice

    Tas Dariusz

  • Orkan Szczedrzykowice

    Karwecki Emanuel

  • Orkan Szczedrzykowice

    Kijewski Mateusz

  • Orkan Szczedrzykowice

    Kołbuc Mateusz

  • Orla Korzeńsko

    Blaszak Patryk

  • Orla Korzeńsko

    Ryznar Jakub

  • Orla Wąsosz

    Malisz Tomasz

  • Orla Wąsosz

    Zarzycki Maciej

  • Orla Wąsosz

    Majewski Jakub

  • Orla Wąsosz

    Kornicki Hubert

  • Orla Wąsosz

    Boszko Norbert

  • Orla Wąsosz

    Tomala Rafał

  • Hutnik Pieńsk

    Wojdak Marcin

    Orliki/Oldboys Gmina Węgliniec
  • Orlik Okmiany

    Darmoros Jacek

  • Orlik Okmiany

    Cichoń Konrad

  • Kotara Maciej

    Orzeł Biedaszków Wielki
  • Łagoszowia Łagoszów

    Wolanin Klaudiusz

    Orzeł Czerna
  • Łagoszowia Łagoszów

    Gaworski Norbert

    Orzeł Czerna
  • Orzeł Czerna

    Nieradka Marcin

  • Buchowicz Adrian

    Orzeł Czerna
  • Sparta Grębocice

    Kierkiewicz Dominik

    Orzeł Czerna
  • Bator Jakub

    Orzeł Konary
  • Okła Bartosz

    Orzeł Konary
  • Świdziński Patryk

    Orzeł Konary
  • Sokół Kostrza

    Maciejowski Tomasz

    Orzeł Konary
  • Wilki Różana

    Misek Adrian

    Orzeł Konary
  • Orzeł Lubawka

    Malczewski Marcin

  • Orzeł Mąkolno

    Klecko Bartosz

  • Orzeł Mąkolno

    Piech Tomasz

  • Orzeł Mąkolno

    Piech Paweł

  • Orzeł Mąkolno

    Kliś Marcel

  • Dąb Stowarzyszenie Siedliska

    Kościelny Dominik

    Orzeł Mikołajowice
  • Ikar Miłogostowice

    Czepielewicz Patryk

    Orzeł Mikołajowice
  • Fiałka Bartosz

    Orzeł Mikołajowice
  • Orzeł Mikołajowice

    Bazan Piotr

  • Orzeł Mysłakowice

    Palimąka Tomasz

  • Orzeł Pawłowice Wrocław

    Majchrzak Jakub

  • Kawalec Maciej

    Orzeł Prusice
  • Koziarz Kacper

    Orzeł Prusice
  • Matković Mateusz

    Orzeł Prusice
  • Orzeł Prusice

    Krajewski Patryk

  • Orzeł Prusice

    Wąsek Grzegorz

  • Błękitni Słotwina

    Krzeczowski Michał

    Orzeł Witoszów
  • Błękitni Słotwina

    Krzeczowski Łukasz

    Orzeł Witoszów
  • Kacprzak Janusz

    Orzeł Witoszów
  • Pieliński Tomasz

    Orzeł Wojcieszów
  • Wróblewski Kacper

    Orzeł Wojcieszów
  • Żuchowski Bartosz

    Orzeł Wojcieszów
  • Hallada Michał

    Orzeł Wojcieszyn
  • Orzeł Ząbkowice Śląskie

    Pudłowski Błażej

  • Orzeł Ząbkowice Śląskie

    Szabatowski Mateusz

  • Orzeł Ząbkowice Śląskie

    Pytel Patryk

  • Orzeł Zagrodno

    Kuboń Konrad

  • LZS Stary Śleszów

    Zając Dominik

    Pagel Komorniki
  • Kompała Wojciech

    Pagel Komorniki
  • Donnyk Maksym

    Pagel Komorniki
  • Sobczak Maciej

    Parasol Wrocław
  • Pylypenko Taras

    Parasol Wrocław
  • Piłat Mateusz

    Parasol Wrocław
  • Kuźnia Jawor

    Borek Patryk

    Park Targoszyn
  • Kuźnia Jawor

    Grabarczyk Kacper

    Park Targoszyn
  • Perła Płonica

    Ślósarz Jacek

  • Sparta Przedmoście

    Różański Damian

    Perła Potoczek
  • Grom Ligota Piękna

    Grygiel Michał

    Perła Węgrów
  • Chervatiuk bohdan

    Perła Węgrów
  • Kozioł Wiesław

    Perła Węgrów
  • Malakhov Maksym

    Perła Węgrów
  • Wolak Maiusz

    Perła Węgrów
  • Perła Węgrów

    Karczewski Damian

  • Pogoń Oleśnica

    Maliga Szymon

    Perła Węgrów
  • Piasek Potworów

    Dębowski Mateusz

  • Kamola Sebastian

    Piast Czerwona Woda
  • Myrta Grzegorz

    Piast Czerwona Woda
  • Piast Dobrzeń

    Gaj Sebastian

  • Czarni Sieniawka

    Czyż Dawid

    Piast Jaźwina
  • Czarni Białków

    Bakalarz Michał

    Piast Lutynia
  • Czarni Białków

    Gonera Rafał

    Piast Lutynia
  • Mechanik Brzezina

    Kwiatkowski Daniel

    Piast Lutynia
  • Puma Pietrzykowice

    Obała Rafał

    Piast Lutynia
  • Piast Nadolice

    Dieiev Vitalii

  • Piast Nowa Ruda

    Stec Szymon

  • Słowianin Wolibórz

    Dereń Grzegorz

    Piast Nowa Ruda
  • Antoniów Łukasz

    Piast Nowa Ruda
  • Piast Nowa Ruda

    Sarkowicz Seweryn

  • Piast Nowa Ruda

    Kęska Dawid

  • Kalka Łukasz

    Piast Nowa Ruda
  • Piast Nowa Ruda

    Filipczak Jakub

  • Słota Patryk

    Piast Wykroty
  • Urbaniak Paweł

    Piast Wykroty
  • Ziółkowski Jarosław

    Piast Wykroty
  • Apis Jędrzychowice

    Podwalny Marcin

    Piast Zawidów
  • Piast Zawidów

    Baranek Tomasz

  • Orla Wąsosz

    Bicz Bartosz

    Piast Żerniki-Wrocław
  • Babiec Michał

    Piast Żerniki-Wrocław
  • Soboniak Paweł

    Piławianka Piława Górna
  • Sobieszek Adrian

    Piławianka Piława Górna
  • Grudkowski Dawid

    Pirania Radziądz