Zmiany w klubowych kadrach 2019


  • AF Brzoza

    Jurski Mateusz

  • AF Brzoza

    Pietrzak Michał

  • Amator Bydgoszcz

    Głowacki Jarosław

  • BKS Bydgoszcz

    Tatera Mariusz

  • BKS Bydgoszcz

    Andrzejewski Oskar

  • BKS Bydgoszcz

    Bagniewski Kamil

  • BKS Bydgoszcz

    Żeglarski Gracjan

  • Błękitni Podwiesk

    Grzybowski Julian

  • Burza Nowa Wieś Wielka

    Tomas Oskar

  • Burza Nowa Wieś Wielka

    Tomas Dawid

  • Chełminianka Chełmno

    Kaczkowski Piotr

  • Chełminianka Chełmno

    Kurkierewicz Kamil

  • Chełminianka Chełmno

    Lasek Kamil

  • Chełminianka Chełmno

    Szpankiewicz Dawid

  • Chełminianka Chełmno

    Chojnicki Karol

  • Chełminianka Chełmno

    Witko Łukasz

  • Chełminianka Chełmno

    Chudziński Mikołaj

  • Chełminianka Chełmno

    Rokoszewski Hubert

  • Chemik Bydgoszcz

    Sapa Kacper

  • Chemik Bydgoszcz

    Więckowicz Szymon

  • Cuiavia Inowrocław

    Burzyński Bartosz

  • Cuiavia Inowrocław

    Pieszak Dawid

  • Cuiavia Inowrocław

    Lytviak Oleksandr

  • Cuiavia Inowrocław

    Maksymowicz Adrian

  • Cuiavia Inowrocław

    Matykiewicz Patryk

  • Cukrownik Tuczno

    Robaszewski Mateusz

  • Cyklon II  Kończewice

    Sikorski Szymon

  • Cyklon II  Kończewice

    Kamiński Kacper

  • Cyklon II  Kończewice

    Sikorski Łukasz

  • Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia

    Zagórski Kacper

  • Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia

    Mielcarek Norbert

  • Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia

    Waszak Tomasz

  • Dąb Barcin

    Ciszewski Hubert

  • Dąb Barcin

    Prosianowski Hubert

  • Dąb Potulice

    Karbowski Jakub

  • Drwęca Golub-Dobrzyń

    Filipiak Marcel

  • Drwęca Golub-Dobrzyń

    Czajkowski Mateusz

  • Drwęca Golub-Dobrzyń

    Gołębiewski Dawid

  • Elana II Toruń

    Chojnacki Hubert

  • Elana II Toruń

    Kacperski Damian

  • Elana II Toruń

    Kankowski Nicolas

  • Elana II Toruń

    Smolak Tycjan

  • Elana II Toruń

    Szuluk Dominik

  • Elana II Toruń

    Norkowski Dawid

  • Elana II Toruń

    Jachno Paweł

  • Elana II Toruń

    Nowicki Patryk

  • Elana II Toruń

    Rak Sebastian

  • Elana II Toruń

    Wiśniewski Marcin

  • Elana II Toruń

    Białas Krystian

  • Elana II Toruń

    Góralski Mikołaj

  • Elana II Toruń

    Górniak Jakub

  • Elana II Toruń

    Morkowski Filip

  • Elana II Toruń

    Wasilkiewicz Krzysztof

  • Elana II Toruń

    Kowalski Dominik

  • Flisak Złotoria

    Potęga Mateusz

  • Flisak Złotoria

    Rychcik Łukasz

  • Flisak Złotoria

    Śliwiński Tomasz

  • Fregata Polanowice

    Worek Patryk

  • Fregata Polanowice

    Burdziński Hubert

  • GKS Baruchowo

    Bartczak Adrian

  • GLKS Osielsko Żołędowo

    Zalewski Adam

  • Goplania Inowrocław

    Skalski Szymon

  • Goplania Inowrocław

    Wiatr Bartosz

  • Grom Ostrowo

    Grobelny Krzysztof

  • Grom Więcbork

    Ajtner Patryk

  • Grom Więcbork

    Kunek Mateusz

  • Grot Kowalki

    Marynowski Kamil

  • Gwiazda Starogród

    Baranowski Rafał

  • Gwiazda Starogród

    Misiaszek Przemysław

  • Iskra Ciechocin

    Szczygielski Jarosław

  • Iskra Sikorowo

    Tomaszewski Patryk

  • Iskra Sikorowo

    Stępniewski Norbert

  • Kasztelan Papowo Biskupie

    Ewert Mateusz

  • Kasztelan Papowo Biskupie

    Urycki Kamil

  • Kasztelan Papowo Biskupie

    Westfaleski Piotr

  • Kolorowi Krusza Zamkowa

    Moraczyński Paweł

  • KS Brzoza

    Baj Mateusz

  • Kujawiak Kruszyn

    Jaroszewski Lucjan

  • Kujawiak Kruszyn

    Jędrzejewski Mateusz

  • Kujawiak Kruszyn

    Muszyński Norbert

  • Kujawiak Kruszyn

    Osiński Paweł

  • Kujawiak Sukowy

    Nijak Marcin

  • Kujawianka Izbica Kujawska

    Janik Mateusz

  • Kujawianka Izbica Kujawska

    Kołodziejski Jan

  • Kujawianka Izbica Kujawska

    Korpalski Filip

  • Kujawianka Izbica Kujawska

    Niewiadomski Kamil

  • Kujawianka Izbica Kujawska

    Wiliński Daniel

  • Kujawianka Izbica Kujawska

    Karbowiński Paweł

  • Kujawianka Izbica Kujawska

    Szafran Mateusz

  • Kujawianka Izbica Kujawska

    Trzeciak Kamil

  • Kujawianka Strzelno

    Skoczylas Maciej

  • Kujawianka Strzelno

    Skonieczny Mateusz

  • Kujawianka Strzelno

    Sokołowski Dawid

  • Kujawianka Strzelno

    Wegner Brajan

  • Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie

    Kubaszewski Aleksander

  • Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie

    Lenartowski Artur

  • Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie

    Wawrzyniak Filip

  • Kujawy/Błękitni Markowice

    Antczak Michał

  • Kujawy/Błękitni Markowice

    Boniewicz Jakub

  • Kujawy/Błękitni Markowice

    Libera Wiktor

  • Kujawy/Błękitni Markowice

    Szczuraszek Damian

  • Kujawy/Błękitni Markowice

    Maniewski Bartosz

  • Lech Rypin

    Kowalski Adrian

  • Legia Chełmża

    Rożnowski Maciej

  • Legia Chełmża

    Śliwiński Maciej

  • Legia Osiek

    Ciemiński Mateusz

  • Legia Strzelce

    Lewandowski Michał

  • Lider Włocławek

    Piekuś Rafał

  • Lider Włocławek

    Korski Karol

  • Lider Włocławek

    Burzyński Rafał

  • Lider Włocławek

    Czajkowski Mariusz

  • Lider Włocławek

    Figura Damian

  • Lider Włocławek

    Hartman Anton

  • Lider Włocławek

    Jaworski Patryk

  • Lider Włocławek

    Karwacki Wojciech

  • Lider Włocławek

    Klepacz Adrian

  • Lider Włocławek

    Kowalski Jakub

  • Lider Włocławek

    Kożecki Szymon

  • Lider Włocławek

    Modranka Łukasz

  • Lider Włocławek

    Mularczyk Szymon

  • Lider Włocławek

    Mularczyk Marcin

  • Lider Włocławek

    Narożniak Damian

  • Lider Włocławek

    Pinkowski Kacper

  • Lider Włocławek

    Szałamacha Szymon

  • Lider Włocławek

    Witkowski Dariusz

  • Lider Włocławek

    Piasecki Adam

  • LKS Dąbrowa Chełmińska

    Bańka Kacper

  • Łokietek Brześć Kujawski

    Dorsz Marcin

  • LTP Lubanie

    Florkiewicz Mateusz

  • LTP Lubanie

    Klimek Patryk

  • LTP Lubanie

    Wuciński Marcel

  • Lubienianka Lubień Kujawski

    Podorski Kacper

  • Lubienianka Lubień Kujawski

    Wichliński Jacek

  • Lubienianka Lubień Kujawski

    Zuzo Adam

  • Lubienianka Lubień Kujawski

    Kapeliński Błażej

  • Lubienianka Lubień Kujawski

    Sierakowski Szymon

  • Lubienianka Lubień Kujawski

    Doliński Bartosz

  • LZS Świedziebnia

    Argalski Damian

  • Mustang Ostaszewo

    Kaźmierczak Adam

  • Mustang Ostaszewo

    Chodkiewicz Michał

  • Mustang Ostaszewo

    Jaroszewski Tomasz

  • Naprzód Jabłonowo Pomorskie

    Łazarski Michał

  • Naprzód Jabłonowo Pomorskie

    Olach Janusz

  • Notecianka Pakość

    Wróblewski Kacper

  • Noteć Gębice

    Hałajczak Marcin

  • Noteć Inowrocław

    Ciesielski Kacper

  • Noteć Inowrocław

    Marjański Patryk

  • Noteć Łabiszyn

    Bagiński Jakub

  • Noteć Łabiszyn

    Roczyński Mateusz

  • Olimpia II Grudziądz

    Gabor Mikołaj

  • Olimpia II Grudziądz

    Leszczyński Piotr

  • Olimpia II Grudziądz

    Bartoszyński Paweł

  • Olimpia II Grudziądz

    Kowalski Mateusz

  • Olimpia II Grudziądz

    Maluchnik Marcel

  • Olimpia II Grudziądz

    Stanikowski Jakub

  • Olimpia II Grudziądz

    Różański Michał

  • Olimpia II Grudziądz

    Strzykowski Jakub

  • Orion Popowo

    Majewski Damian

  • Orlęta Aleksandrów Kujawski

    Smołko Dominik

  • Orlęta Aleksandrów Kujawski

    Seweryn Maciej

  • Orlęta Aleksandrów Kujawski

    Wienconek Karol

  • Orzeł Głogowo

    Marcinkowski Bartosz

  • Orzeł Głogowo

    Sadowski Piotr

  • Orzeł Głogowo

    Kulasiński Jan

  • Orzeł Głogowo

    Kulasiński Paweł

  • Orzeł Kcynia

    Frydrych Norbert

  • Orzeł Przyłęki

    Zagacki Mateusz

  • Pałuczanka Żnin

    Stremlau Borys

  • Piaski Bydgoszcz

    Kowalski Łukasz

  • Piaski Bydgoszcz

    Próchniak Krystian

  • Piast Bądkowo

    Ruciński Arkadiusz

  • Piast Bądkowo

    Tyrajski Patryk

  • Piast Kołodziejewo

    Swojnóg Dariusz

  • Piast Złotniki Kujawskie

    Gręzicki Wiktor

  • Piast Złotniki Kujawskie

    Wyrkowski Błażej

  • Pogoń II Mogilno

    Delikta Michał

  • Pogoń Mogilno

    Babiarz Szymon

  • Pogoń Mogilno

    Duma Dawid

  • Pogoń Mogilno

    Olejniczak Paweł

  • Polonia Bydgoszcz

    Nowak Łukasz

  • Polonia Bydgoszcz

    Adamski Damian

  • Polonia Bydgoszcz

    Dąbek Wiktor

  • Pomorzanin Serock

    Andrysiak Kamil

  • Pomorzanin Serock

    Gruszka Kamil

  • Pomorzanin Serock

    Kozłowski Michał

  • Pomorzanin Serock

    Marczuk Kamil

  • Pomorzanin Serock

    Włosiński Adrian

  • Pomorzanin Serock

    Karolak Łukasz

  • Pomorzanin Serock

    Mik Radosław

  • Pomorzanin Toruń

    Nagórka Kacper

  • Pomorzanin Toruń

    Łątkowski Szymon

  • Pomorzanin Toruń

    Piasecki Mateusz

  • Pomorzanin Toruń

    Rafiński Michał

  • Pomorzanin Toruń

    Więckowski Rafał

  • Pomorzanin Toruń

    Woroniecki Kamil

  • Pomorzanin Toruń

    Niedbała Marcel

  • Pomorzanin Toruń

    Wójtowicz Olaf

  • Pomorzanin Toruń

    Wróblewski Adrian

  • Promień Kowalewo Pomorskie

    Raniszewski Wojciech

  • Promień Kowalewo Pomorskie

    Burak Marek

  • Promień Kowalewo Pomorskie

    Kopaczewski Mateusz

  • Promień Kowalewo Pomorskie

    Wrześniewski Patryk

  • Radzynianka Radzyń Chełmiński

    Giemza Szymon

  • Radzynianka Radzyń Chełmiński

    Zych Jakub

  • Sadownik Waganiec

    Lewandowski Krzysztof

  • Saturn Ostrowite

    Falkiewicz Jakub

  • Skompensis Skępe

    Trymerski Wiktor

  • Sokół Radomin

    Nurkowski Sebastian

  • Sparta Brodnica

    Panek Jakub

  • Sportis Łochowo

    Oczkowski Michał

  • Sportis Łochowo

    Wojciechowski Kajetan

  • Sportis Łochowo

    Kozanecki Damian

  • Stal Grudziądz

    Fafiński Bartosz

  • Start Pruszcz

    Manikowski Paweł

  • Start Pruszcz

    Wanat Marcin

  • Start Pruszcz

    Mordacz Hubert

  • Start Radziejów

    Kwiatkowski Michał

  • Start Radziejów

    Borowski Marcin

  • Start Radziejów

    Heliński Kamil

  • Start Radziejów

    Lewandowski Łukasz

  • Start Stawki

    Ziółkowski Seweryn

  • Start Toruń

    Jurgielski Karol

  • Start Toruń

    Nowicki Jan

  • Start Warlubie

    Babiliński Artur

  • Start Warlubie

    Kociński Michał

  • Start Warlubie

    Kociński Mateusz

  • Start Warlubie

    Siuda Kacper

  • Start Warlubie

    Ziółkowski Damian

  • Strażak Przechowo

    Kęska Michał

  • Strażak Przechowo

    Jagielski Olaf

  • Tarant Wójcin

    Kwiatkowski Piotr

  • Tarant Wójcin

    Nowakowski Maciej

  • Tarant Wójcin

    Palmowski Bartosz

  • Tartak Klamry

    Bolt Radosław

  • Tartak Klamry

    Jastrzębski Bartłomiej

  • Tartak Klamry

    Ostałowski Łukasz

  • Tęcza Topólka

    Czarnecki Patryk

  • Ułani Dragacz

    Malinowski Michał

  • Unia Choceń

    Rosiak Krystian

  • Unia Choceń

    Brzeziński Kamil

  • Unia Choceń

    Zagórski Piotr

  • Unia Gniewkowo

    Żbikowski Przemysław

  • Unia Gniewkowo

    Kłosowski Mikołaj

  • Unia Leszcze

    Maciejewski Eliasz

  • Unia Solec Kujawski

    Bereza Patryk

  • Unia Solec Kujawski

    Czyżewski Mateusz

  • Unia Solec Kujawski

    Nowacki Maciej

  • Unia Solec Kujawski

    Widomski Tomasz

  • Unia Solec Kujawski

    Michalski Damian

  • Unia Solec Kujawski

    Kujawka Oskar

  • Unia Solec Kujawski

    Affeld Dorian

  • Unia Wąbrzeźno

    Grodzicki Marcin

  • Victoria Czernikowo

    Gorczyński Michał

  • Victoria Czernikowo

    Łęgowski Patryk

  • Victoria Czernikowo

    Pukłacki Jakub

  • Victoria Niemcz

    Andrysiak Oskar

  • Wda Świecie

    Wierzchowski Karol

  • Węgrowianka Węgrowo

    Cybulski Paweł

  • Węgrowianka Węgrowo

    Kwiryng Dawid

  • Węgrowianka Węgrowo

    Nadworny Jakub

  • Wicher Wielgie

    Urbański Jarosław

  • Wicher Wielgie

    Pawłowski Jakub

  • Wicher Wielgie

    Zaleski Jakub

  • Wiślanin Bobrowniki

    Bisowski Dawid

  • Wiślanin Bobrowniki

    Gołębiewski Kamil

  • Wiślanin Bobrowniki

    Kotkiewicz Hubert

  • Wisła Gruczno

    Otlewski Mirosław

  • Wisła Nowe

    Adamczyk Tomasz

  • Wisła Nowe

    Baran Dawid

  • Wisła Nowe

    Myścich Piotr

  • Wisła Nowe

    Puncewicz Adrian

  • Wisła Nowe

    Widz Daniel

  • Włocłavia Włocławek

    Zuchora Igor

  • Włocłavia Włocławek

    Wojtylak Patryk

  • Wojownik Wabcz

    Syrocki Przemysław

  • Wojownik Wabcz

    Beska-pilarz Damian

  • Wzgórze Raciążek

    Dziubak Mateusz

  • Wzgórze Raciążek

    Stefański Przemysław

  • Zawisza Bydgoszcz

    Jarząbek Patryk

  • Zdrój Ciechocinek

    Kardas Mikołaj

  • Zdrój Ciechocinek

    Świeczkowski Tomasz

  • Zdrój Ciechocinek

    Dudek Michał

  • Znicz Rojewo

    Najdek Kacper

  • Znicz Rojewo

    Sobecki Paweł

  • Zootechnik Kołuda Wielka

    Szczęsny Marek

  • Zootechnik Kołuda Wielka

    Śmigielski Kacper

  • Zryw Wrocki

    Bieżuński Krystian