Zmiany w klubowych kadrach 2020


  • Broń Radom

    Broń Radom

    Przychodzą
    Imiela Adam (Legionovia Legionowo), Dąbrowski Adrian (Ruch Chorzów)
    Odchodzą
    Terentiev Vladyslav (?), Zagórski Tomasz (Oskar Przysucha), Wójcik Patryk (Proch Pionki, Zwolenianka Zwoleń), Więcek Emil (Górnik Konin), Sternicki Kamil (Górnik Konin)
  • Concordia Elbląg

    Concordia Elbląg

    Odchodzą
    Sulewski Robert (Sokół Ostróda)
  • Huragan Morąg

    Huragan Morąg

    Odchodzą
    Kucznier Adam (?), Bogdański Dawid (Polonia Lidzbark Warmiński)
  • KS Wasilków

    KS Wasilków

    Odchodzą
    Nasuto Wojciech (?)
  • Legia II Warszawa

    Legia II Warszawa

    Odchodzą
    Philipps Chris (Lommel SK), Cielemęcki Radosław (Legia Warszawa), Kostorz Kacper (Miedź Legnica), Wełniak Kacper (Wigry Suwałki)
  • Olimpia Zambrów

    Olimpia Zambrów

    Przychodzą
    Stefaniak Jakub (Legionovia Legionowo), Gołaszewski Bartosz (Legionovia Legionowo), Jastrzębski Mateusz (Podlasie Biała Podlaska), Smoleń Kacper (Sandecja II Nowy Sącz), Wasiak Dominik (Sokół Ostróda), Napora Mikołaj (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Napora Mikołaj (Świt Nowy Dwór Mazowiecki)
    Odchodzą
    Bortniczuk Maciej (Jagiellonia II Białystok), Koncewicz Patryk (?), Chowaniec Michał (Soła Oświęcim), Kaczmarczyk Paweł (?), Kunoun Richard (?), Nikołajuk Mateusz (Jagiellonia II Białystok), Jackiewicz Kamil (Ruch Wysokie Mazowieckie), Szulc Marek (Świt Szczecin), Łupiński Emil (Wissa Szczuczyn)
  • Pelikan Łowicz

    Pelikan Łowicz

    Przychodzą
    Niemira Eryk (Ruch Wysokie Mazowieckie)
    Odchodzą
    Kaczorowski Kacper (Legionovia Legionowo), Mazurowski Wojciech (?), Szczepański Damian (?), Humerski Maciej (KS Kutno)
  • Pogoń Grodzisk Mazowiecki

    Pogoń Grodzisk Mazowiecki

    Przychodzą
    Tomaszewski Mateusz (Błonianka Błonie), Rakowski Eryk (Polonia Warszawa), Wrześniewski Michał (Znicz Pruszków)
    Odchodzą
    Broniarek Bartosz (?)
  • Polonia Warszawa

    Polonia Warszawa

    Przychodzą
    Leleń Dawid (Gryf Wejherowo), Worach Karol (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Smuga Daniel (Miedź II Legnica), Wierzbowski Mariusz (Ruch Wysokie Mazowieckie), Niedojad Damian (Skra Częstochowa)
    Odchodzą
    Kamiński Szymon (MKS Przasnysz), Rakowski Eryk (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Zych Patryk (?), Pieczara Krystian (Stal Rzeszów), Wilanowski Maciej (Unia Skierniewice), Zych Patryk (Ząbkovia Ząbki), Muniak Stanisław (Ząbkovia Ząbki), Wiśniewski Bartosz (Ząbkovia Ząbki)
  • RKS Radomsko

    RKS Radomsko

    Przychodzą
    Okrasa Paweł (Hutnik Warszawa), Kraska Daniel (KP Starogard Gdański), Woźniak Patryk (MKS Mazur Ełk), Krupa Krystian (Motor Lublin), Babul Rafał (Ruch Wysokie Mazowieckie)
    Odchodzą
    Podleśny Damian (Legionovia Legionowo), Baraniak Paweł (MKS Kluczbork), Zatorski Filip (Omega Kleszczów), Klepczyński Adrian (?), Przybylski Mariusz (?)
  • Ruch Wysokie Mazowieckie

    Ruch Wysokie Mazowieckie

    Przychodzą
    Osuch Cezary (Chełmianka Chełm), Mackiewicz Karol (Górnik Łęczna), Jackiewicz Kamil (Olimpia Zambrów), Porębski Tomasz (FC Blaubeuren), Domański Michał (Wisłoka Dębica), Kossyk Paweł (Znicz Biała Piska)
    Odchodzą
    Radaszkiewicz Maciej (KS Łomianki), Gromek Bartłomiej (MKS Piaseczno), Brokowski Paweł (Orlęta Czyżew), Niemira Eryk (Pelikan Łowicz), Wierzbowski Mariusz (Polonia Warszawa), Babul Rafał (RKS Radomsko), Makal Grzegorz (KS Wasilków), Przemielewski Patryk (KS Wasilków), Skibko Kacper (Znicz Pruszków)
  • Sokół Aleksandrów Łódzki

    Sokół Aleksandrów Łódzki

    Odchodzą
    Galara Eryk (Siarka Tarnobrzeg), Bociek Mikołaj (Omega Kleszczów), Cupriak Kamil (Zjednoczeni Stryków)
  • Sokół Ostróda

    Sokół Ostróda

    Przychodzą
    Sulewski Robert (Concordia Elbląg), Dobosz Adam (Elana Toruń), Święty Łukasz (ITR Jeziorak Iława), Banach Jakub (Sokół Kleczew)
    Odchodzą
    Panek Tomasz (Grom Nowy Staw), Hirsz Robert (KP Starogard Gdański), Stryjewski Michał (Mławianka Mława), Wasiak Dominik (Olimpia Zambrów), Wasiluk Bartłomiej (Resovia), Wasiak Adrian (?), Wojciechowski Kacper (?), Skotarenko Denys (?)
  • Świt Nowy Dwór Mazowiecki

    Świt Nowy Dwór Mazowiecki

    Przychodzą
    Długołęcki Mateusz (bez klubu), Milasius Titas (Wisła Płock)
    Odchodzą
    Waśniowski Kamil (Hutnik Warszawa), Napora Mikołaj (Olimpia Zambrów), Napora Mikołaj (Olimpia Zambrów), Broniszewski Paweł (?)
  • Unia Skierniewice

    Unia Skierniewice

    Przychodzą
    Wilanowski Maciej (Polonia Warszawa), Brudnicki Michał (Unia Janikowo), Dudziński Adrian (Żyrardowianka Żyrardów), Skrzypek Kacper (Żyrardowianka Żyrardów)
    Odchodzą
    Gibki Grzegorz (Hetman Zamość), Bujalski Bartosz (KS Kutno), Smyłek Mikołaj (MKP Pogoń Siedlce), Nalej Maciej (Mszczonowianka Mszczonów), Szyc Jarosław (?), Wodziński Mateusz (?), Bojańczyk Patryk (?)
  • Ursus Warszawa

    Ursus Warszawa

    Przychodzą
    Prusinowski Maciej (Gryf Wejherowo)
    Odchodzą
    Kwiatkowski Mikołaj (?), Dębiec Artur (?)
  • Znicz Biała Piska

    Znicz Biała Piska

    Przychodzą
    Gużewski Bartosz (Wigry Suwałki), Furst Oskar (Wigry Suwałki)
    Odchodzą
    Kossyk Paweł (Ruch Wysokie Mazowieckie)