Zmiany w klubowych kadrach 2019


  • Amigo Przyjaźń

    Żołnowski Sebastian

  • Amigo Przyjaźń

    Skierka Adrian

  • AP Malbork

    Lewandowski Igor

  • AP Sopot

    Żmijewski Dawid

  • Samanes bonito Santiago

    Arka II Gdynia
  • Arka II Gdynia

    Sołdecki Dawid

  • Arka II Gdynia

    Banaszewski Maksymilian

  • Arka II Gdynia

    Danielak Karol

  • Arka II Gdynia

    Da silva de oliveira Marcus

  • Arka II Gdynia

    Kasprowicz Mateusz

  • Arka II Gdynia

    Krzepisz Kacper

  • Arka II Gdynia

    Matys Daniel

  • Arka II Gdynia

    Lewiński Paweł

  • Arka II Gdynia

    Blok Dawid

  • Arka II Gdynia

    Wojtkowski Jan

  • Arka II Gdynia

    Szałecki Dawid

  • Arka II Gdynia

    Markiewicz Dawid

  • Arka II Gdynia

    Matejek Paweł

  • Arka II Gdynia

    Michniewicz Mateusz

  • Arka II Gdynia

    Bohm Oskar

  • Arka II Gdynia

    Gułajski Mateusz

  • Arka II Gdynia

    Chmielnicki Daniel

  • Arka II Gdynia

    Król Jakub

  • Arka II Gdynia

    Bednarski Michał

  • Arka II Gdynia

    Zwoliński Maciej

  • Arka II Gdynia

    Wojda Damian

  • Arka II Gdynia

    Rumiński Jakub

  • Arka II Gdynia

    Przyborowski Kornel

  • Arka II Gdynia

    Gajda Patryk

  • Arka II Gdynia

    Lademann Ryszard

  • Arka II Gdynia

    Steinbors Pavels

  • Arka II Gdynia

    Dopierała Dawid

  • Arka II Gdynia

    Motyl Kamil

  • Arka II Gdynia

    Zarandia Luka

  • Arka II Gdynia

    Cvijanović Goran

  • Arka II Gdynia

    Chavez martinez Rogelio alfredo

  • Arka II Gdynia

    Janota Michał

  • Arka II Gdynia

    Czyżewski Bartosz

  • Gryf Wejherowo

    Ryk Oskar

    Arka II Gdynia
  • Resovia

    Antonik Kamil

    Arka II Gdynia
  • Bałtyk II Gdynia

    Mach Miłosz

  • Bałtyk II Gdynia

    Błażejak Mateusz

  • Bałtyk II Gdynia

    Czerkies Igor

  • Bałtyk II Gdynia

    Jankowski Igor

  • Bałtyk II Gdynia

    Konopa Jakub

  • Błękitni Główczyce

    Piórkowski Paweł

  • Błękitni Stare Pole

    Królikowski Karol

  • Błękitni Stare Pole

    Płachta Łukasz

  • Błękitni Stare Pole

    Piotrowicz Piotr

  • Błyskawica Postolin

    Jankowski Maciej

  • Błyskawica Reda Rekowo Dolne

    Jantowski Bartosz

  • Borowiak Czersk

    Marach Piotr

  • Borowiak Czersk

    Szumacher Damian

  • Budmar Bytonia

    Łabuński Konrad

  • Arka II Gdynia

    Hołtyn Norbert

    Bytovia Bytów
  • Arka II Gdynia

    Lengiewicz Fabian

    Bytovia Bytów
  • Celtic Reda

    Neumann Patryk

  • Celtic Reda

    Paszkowski Mateusz

  • Centrum Pelplin

    Kalkowski Paweł

  • Centrum Pelplin

    Szafrański Szymon

  • Chojniczanka Chojnice

    Kobryń Rafał

    Lechia II Gdańsk
  • Chrobry Charbrowo

    Mayer Mateusz

  • Chrobry Charbrowo

    Stencel Dominik

  • Chrobry Charbrowo

    Czerwionka Krystian

  • Czarni Czarne

    Grzybek Mateusz

  • Czarni Piece

    Filbrandt Oskar

  • Delta Miłoradz

    Misarko Andrzej marek

  • Garbarnia Kępice

    Kottlenga Adrian

  • Garbarnia Kępice

    Ujma Bartosz

  • GDKiS Ostaszewo

    Golicki Maciej

  • GDKiS Ostaszewo

    Jagodziński Szymon

  • Gedania Gdańsk

    Broda Mariusz

  • Gedania Gdańsk

    Sikorski Marcin

  • Gedania Gdańsk

    Szajrych Paweł

  • Gedania Gdańsk

    Szpręglewski Waldemar

  • Gedania Gdańsk

    Wasielewski Karol

  • Gedania Gdańsk

    Lipka-wszołczyk Miłosz

  • Gedania Gdańsk

    Kowalczyk Karol

  • Gedania Gdańsk

    Cyperski Łukasz

  • Gedania Gdańsk

    Wojnicki Krystian

  • Gedania Gdańsk

    Bujak Mateusz

  • Gedania Gdańsk

    Garbowski Krzysztof

  • Gedania Gdańsk

    Ulczyński Rafał

  • Gedania Gdańsk

    Kohnke Robert

  • Gedania Gdańsk

    Robakowski Bartosz

  • Gedania Gdańsk

    Paździor Mikołaj

  • Gedania Gdańsk

    Skibrowski Jakub

  • Gedania Gdańsk

    Puzowski Kacper

  • Gedania Gdańsk

    Okupiński Olaf

  • Gedania Gdańsk

    Kołodziej Bogusław

  • Gedania Gdańsk

    Dąbrowski Patryk

  • Gedania Gdańsk

    Bemben Bartosz

  • Gedania Gdańsk

    Pawluczuk Bartłomiej

  • Gedania Gdańsk

    Bach Tymon

  • Gedania Gdańsk

    Koselski Daniel

  • Gedania Gdańsk

    Ziemblewicz Artur

  • Gedania Gdańsk

    Grzenkowicz Damian

  • Gedania Gdańsk

    Gąsiorowski Patryk

  • Gedania Gdańsk

    Koselski Oskar

  • Gedania Gdańsk

    Łapiński Jakub

  • Gedania Gdańsk

    Wiśniewski Radosław

  • Gedania Gdańsk

    Dudek Krzysztof

  • Gedania Gdańsk

    Maszota Oskar

  • Gedania Gdańsk

    Witkowski Filip

  • Gedania Gdańsk

    Rychlik Samuel

  • Gedania Gdańsk

    Pisowacki Mateusz

  • Gedania Gdańsk

    Belecki Kamil

  • Gedania Gdańsk

    Kruger Miłosz

  • Gedania Gdańsk

    Jabłoński Paweł

  • Gedania Gdańsk

    Wiśniewski Mateusz

  • Gedania Gdańsk

    Reszke Piotr

  • Gedania Gdańsk

    Zgliński Adam

  • Gedania Gdańsk

    Ogrodowczyk Dawid

  • Gedania II Gdańsk

    Górski Jakub

  • GKS Bobowo

    Groth Hieronim

  • GKS II Kowale

    Kujawski Błażej

  • GKS II Kowale

    Ter-petrosyan Petros

  • GKS II Sierakowice

    Choszcz Marcin

  • GKS II Sierakowice

    Grzenkowicz Wiktor

  • GKS II Sierakowice

    Joskowski Jakub

  • GKS II Sierakowice

    Konkel Tomasz

  • GKS II Sierakowice

    Wenta Julian

  • GKS II Sierakowice

    Wenta Robert

  • GKS Kołczygłowy

    Ostaszewski Jakub

  • GKS Kołczygłowy

    Lorbiecki Patryk

  • GKS Przodkowo

    Klecha Mateusz

  • GKS Przodkowo

    Patelczyk Dawid

  • GKS Przodkowo

    Patok Krystian

  • GKS Trąbki Wielkie

    Sośnicki Dawid

  • GKS Żukowo

    Bliźniewski Sebastian

  • GKS Żukowo

    Nowicki Jakub

  • GKS Żukowo

    Prasek Sylwester

  • GKS Żukowo

    Hoeft Maciej

  • GLKS Różyny

    Połtarzycki Tomasz

  • GLKS Różyny

    Wróblewski Piotr

  • GOSRiT Luzino

    Wańczuk Dawid

  • Granit Kończewo

    Sosnowski Rafał

  • Grom Trutnowy

    Balcerowski Mateusz

  • Grom Trutnowy

    Niedziałkowski Kacper

  • Grom Trutnowy

    Stencel Wojciech

  • Gryf Goręczyno

    Niklas Dominik

  • Gryf II Słupsk

    Konecki Jakub

  • Arka II Gdynia

    Pek Jakub

    Gryf Wejherowo
  • Arka II Gdynia

    Poręba Jakub

    Gryf Wejherowo
  • Arka II Gdynia

    Sławek Mariusz

    Gryf Wejherowo
  • GTS Czarna Dąbrówka

    Malek Kamil

  • GTS Goszyn

    Ciecholewski Grzegorz

  • GTS Goszyn

    Ciecholewski Tomasz

  • GTS Goszyn

    Groszek Michał

  • GTS Goszyn

    Groszek Dawid

  • GTS Goszyn

    Kopcych Maciej

  • GTS Goszyn

    Lipski Michał

  • GTS Goszyn

    Silicki Grzegorz

  • GTS II Kolbudy

    Mokrzyszak Jan

  • GTS II Kolbudy

    Borek Jarosław

  • GTS II Kolbudy

    Sławek Dawid

  • GTS Juszkowo

    Wrzołka Mateusz

  • GTS Mokry Dwór

    Kowalewski Kacper

  • GTS Pruszcz Gdański

    Opuszewicz Damian

  • GTS Pruszcz Gdański

    Kwiatkowski Kamil

  • GTS Rokitnica

    Aszyk Przemysław

  • Gwiazda Karsin

    Borowski Mateusz

  • Jaguar II Gdańsk

    Juszczyk Przemysław

  • Jantaria Pobłocie

    Klamerus Tomasz

  • Jantaria Pobłocie

    Klamerus Władysław

  • Jantaria Pobłocie

    Żółć Tomasz

  • Jantar Pawłowo

    Gwizdała Mikołaj

  • Jantar Pawłowo

    Stachewicz Kacer

  • Jantar Pawłowo

    Halik Hubert

  • Jantar Ustka

    Miecznikowski Maciej

  • Jantar Ustka

    Jazurek Jan

  • Jurand Lasowice Wielkie

    Sierac Łukasz

  • Jurand Lasowice Wielkie

    Tkaczyk Dawid

  • Karol Pęplino

    Kamiński Kamil

  • Karol Pęplino

    Groński Jakub

  • Karol Pęplino

    Lange Tymoteusz

  • Karol Pęplino

    Łopuszyński Adrian

  • Karol Pęplino

    Płaskonka Michał

  • Kaszubia Kościerzyna

    Pupkalipiński Łukasz

  • Kaszubia Kościerzyna

    Wąs Sebastian

  • Kaszubia Kościerzyna

    Dziadkowiec Sebastian

  • Kaszubia Kościerzyna

    Domaschke Chrystian

  • Kaszubia Kościerzyna

    Narożny Borys

  • Kaszubia Kościerzyna

    Neubauer Jakub

  • Kaszubia Kościerzyna

    Rychłowski Szymon

  • Kaszubia Kościerzyna

    Sikora Kamil

  • Kaszubia Kościerzyna

    Stencel Bartosz

  • Kaszubia Kościerzyna

    Kafarski Jakub

  • Kaszubia Starzyno

    Baran Paweł

  • Kaszubia Studzienice

    Gut Arkadiusz

  • Kaszuby Połchowo

    Krauze Szymon

  • Kaszuby Połchowo

    Korecki Kamil

  • KKS Koleczkowo

    Perszon Mateusz

  • Klif Chłapowo

    Kwiatkowski Daniel

  • Kolejarz Chojnice

    Sawa Tobiasz

  • Korona Rywałd

    Putkamer Adam

  • KS Chwaszczyno

    Gołębiewski Sebastian

  • KS Mściszewice

    Bakulski Radosław

  • KS Mściszewice

    Bemowski Bartłomiej

  • KS Mściszewice

    Woźniak Daniel

  • KS Skorzewo

    Bławat Bartosz

  • KS Skorzewo

    Świeczkowski Krystian

  • KS Skorzewo

    Naczk Dominik

  • KS Sulmin

    Osiński Mateusz

  • KS Sulmin

    Kędzierski Piotr

  • KS Sulmin

    Szymański Artur

  • KS Sulmin

    Teca Bartłomiej

  • KS Wocławy

    Furtyk Patryk

  • Latarnik Choczewo

    Jednachowski Łukasz

  • Maloca Mario

    Lechia II Gdańsk
  • Żuk Paweł

    Lechia II Gdańsk
  • Lechia II Gdańsk

    Wojtkowiak Grzegorz

  • Lechia II Gdańsk

    Lewandowski Mateusz

  • Lechia II Gdańsk

    Landowski Karol

  • Lechia II Gdańsk

    Lekowski Paweł

  • Lechia II Gdańsk

    Rycewicz Dominik

  • Lechia II Gdańsk

    Gryszkiewicz Piotr

  • Lechia II Gdańsk

    Kopania Jan

  • Lechia II Gdańsk

    Gabryel Aleksander

  • Lechia II Gdańsk

    Michałowski Kuba

  • Lechia II Gdańsk

    Kaczyński Mateusz

  • Lechia II Gdańsk

    Niewiadomski Marek

  • Lechia II Gdańsk

    Damps Beniamin

  • Lechia II Gdańsk

    Kuźniarski Bartosz

  • Lechia II Gdańsk

    Lizakowski Kuba

  • Lechia II Gdańsk

    Juszczyński Adam

  • Lechia II Gdańsk

    Drzazga Wiktor

  • Lechia II Gdańsk

    Sadowski Michał

  • Lechia II Gdańsk

    Bugajewski Hubert

  • Lechia II Gdańsk

    Wszołek Marcel

  • Lechia II Gdańsk

    Rusinek Kamil

  • Lechia II Gdańsk

    Kapuściński Jakub

  • Lechia II Gdańsk

    Sumiński Ryszard

  • Lechia II Gdańsk

    Marek Maciej

  • Lechia II Gdańsk

    Włodarczyk Rafał

  • Lechia II Gdańsk

    Michalak Konrad

  • Lechia II Gdańsk

    Majer Dominik

  • Lechia II Gdańsk

    Cieślicki Jakub

  • Lechia II Gdańsk

    Szukiełowicz Dominik

  • Lechia II Gdańsk

    Chomicz Kacper

  • Lechia II Gdańsk

    Wiewiórski Mateusz

  • Lechia II Gdańsk

    Chmielewski Stefan

  • Lechia II Gdańsk

    Krasic Milos

  • Lechia II Gdańsk

    De sousa vitoria Steven

  • Lechia II Gdańsk

    Aniceto grandela nunes Joao

  • Lechia II Gdańsk

    Posyliuzhnyi Dmytro

  • Lechia II Gdańsk

    Rugowski Sebastian

  • Lechia II Gdańsk

    Kucznier Adam

  • Lechia II Gdańsk

    Jandziński Łukasz

  • Lechia II Gdańsk

    Sezonienko Kacper

  • Lech Poznań

    Gajos Maciej

    Lechia II Gdańsk
  • Wigry Suwałki

    Chrzanowski Adam

    Lechia II Gdańsk
  • Wisła Kraków

    Peszko Sławomir

    Lechia II Gdańsk
  • Zagłębie Sosnowiec

    Udovičić Žarko

    Lechia II Gdańsk
  • Leśnik Cewice

    Łapigrowski Rafał

  • Leśnik Cewice

    Wierzbowski Maciej

  • Lipniczanka Lipnica

    Domżalski Robert

  • Lipniczanka Lipnica

    Szultka Adrian

  • LKS Łebunia

    Tryba Michał

  • LKS Waplewo Wielkie

    Ziarnik Jakub

  • Magic Niezabyszewo

    Reschka Hubert

  • Magic Niezabyszewo

    Zinko Damian

  • Magic Niezabyszewo

    Czapiewski Jakub

  • MKS Władysławowo

    Niedośmiałek Mateusz

  • MKS Władysławowo

    Klecha Dominik

  • MKS Władysławowo

    Nowak Maksymilian

  • Morena Gdańsk

    Czaszejko Krystian

  • Myśliwiec Tuchomie

    Sobisz Damian

  • Myśliwiec Tuchomie

    Toporek Przemysław

  • Myśliwiec Tuchomie

    Wirkus Samuel

  • Myśliwiec Tuchomie

    Cecot Karol

  • Myśliwiec Tuchomie

    Żmuda trzebiatowski Karol

  • Nowi Nowa Cerkiew

    Kaczorowski Adrian

  • Nowi Nowa Cerkiew

    Dziendziela Patryk

  • Ogniwo Sopot

    Fal Artur

  • Ogniwo Sopot

    Świerczyński Michał

  • Ogniwo Sopot

    Witoszko Joachim

  • Olimpia Czersk

    Drążek Mateusz

  • Olimpia Czersk

    Rudnik Paweł

  • Olimpia Czersk

    Sękowski Karol

  • Orlęta Reda

    Niemiec Patryk

  • Orlęta Reda

    Pilarski Dawid

  • Orzeł Subkowy

    Alaburda Michał

  • Orzeł Subkowy

    Aronowski Kacper

  • Orzeł Subkowy

    Romanowski Damian

  • Orzeł Trąbki Wielkie

    Banasiak Kamil

  • Orzeł Trąbki Wielkie

    Leszczyński Adam

  • Orzeł Trąbki Wielkie

    Tusk Mateusz

  • Osiczanka II Osice

    Gosłowski Oliver

  • Pogoń Gardeja

    Feld Łukasz

  • Pogoń Gardeja

    Tabor Adrian

  • Kwaśnik Łukasz

    Pogoń Lębork
  • Kozerkiewicz Mateusz

    Pogoń Lębork
  • Pogoń Lębork

    Kochanek Adrian

  • Pogoń Lębork

    Węgliński Mariusz

  • Pogoń Lębork

    Krasiński Paweł

  • Pogoń Lębork

    Musuła Wojciech

  • Pogoń Lębork

    Stankiewicz Mateusz

  • Pogoń Lębork

    Szymański Maciej

  • Pogoń Lębork

    Labuda Patryk

  • Pogoń Lębork

    Nowakowski Jakub

  • Pogoń Lębork

    Frącek Kamil

  • Pogoń Lębork

    Krefft Filip

  • Pogoń Lębork

    Pobłocki Krystian

  • Pogoń Lębork

    Brzozowski Kamil

  • Pogoń Lębork

    Miotk Wiktor

  • Pogoń Lębork

    Michor Jakub

  • Pogoń Lębork

    Blachowski Adam

  • Pogoń Lębork

    Grzebiela Jakub

  • Pogoń Lębork

    Stencel Adrian

  • Pogoń Lębork

    Truszczyński Kacper

  • Pogoń Lębork

    Kliński Michał

  • Pogoń Lębork

    Bigus Bartosz

  • Pogoń Lębork

    Stencel Patryk

  • Pogoń Lębork

    Jeruć Michał

  • Pogoń Lębork

    Fol Alan

  • Polonia Gdańsk

    Zubkowicz Piotr

  • Polonia Gdańsk

    Patera Mateusz

  • Polonia Gdańsk

    Tul Kacper

  • Pomezania Malbork

    Dyl Kacper

  • Pomezania Malbork

    Wujecki Marcin

  • Pomezania Malbork

    Koller Piotr

  • Portowiec II Gdańsk

    Reiss Dariusz

  • Potok Pszczółki

    Bara Sebastian

  • Potok Pszczółki

    Filipek Jakub

  • Potok Pszczółki

    Kozłowski Mateusz

  • Potok Pszczółki

    Kolberg Tomasz

  • Powiśle Czernin

    Kotowski Patryk

  • Powiśle II Dzierzgoń

    Kesler Maciej

  • Powiśle II Dzierzgoń

    Tuzinowski Mateusz

  • Powiśle II Pawlice Rakowiec

    Kuźma Dominik

  • Powiśle II Pawlice Rakowiec

    Sosna Dominik

  • Radunia II Stężyca

    Polański Adrian

  • Radunia II Stężyca

    Szczerba Adrian

  • Radunia II Stężyca

    Hirsz Gabriel

  • Real Myszewo

    Rybicki Jakub

  • Rodło Kwidzyn

    Banasik Michał

  • Rodło Kwidzyn

    Samson Kornel

  • Arka II Gdynia

    Socha Tadeusz

    Sandecja II Nowy Sącz
  • Skotawa Budowo

    Oblizajek Kamil

  • Skotawa Budowo

    Stachowiak Sławomir

  • Skra Kończewice

    Wróblewski Dawid

  • Sławek Borzechowo

    Ossowski Patryk

  • Sławek Borzechowo

    Radomski Szymon

  • Sławek Borzechowo

    Sojka Rafał

  • Sławek Borzechowo

    Spręga Marcin

  • Sławek Borzechowo

    Szczeblewski Jakub

  • Sławek Borzechowo

    Gajewski Wojciech

  • Słupia Charnowo

    Kuźnia Wojciech

  • Słupia Charnowo

    Kalinowski Michał

  • Słupia Charnowo

    Romejko Klaudiusz

  • Słupia Charnowo

    Szewczyk Mateusz

  • Słupia Charnowo

    Kamiński Kewin

  • Słupia Kobylnica

    Szymankowski Artur

  • Słupia Kobylnica

    Kosiński Eryk

  • Słupia Kobylnica

    Molik Maciej

  • Słupia Kobylnica

    Prokopiak Tomasz

  • Słupia Kobylnica

    Piotrowski Michał

  • Sobieski Gniew

    Kozłowski Miłosz

  • Sobieski Gniew

    Malmur Aleks

  • Sobieski Gniew

    Sablewski Maciej

  • Sokół Bożepole Wielkie

    Chełminiacki Mateusz

  • Sokół Strzelno

    Dolmierski Błażej

  • Sokół Strzelno

    Dudek Aleksander

  • Sokół Zblewo

    Dunst Wojciech

  • Sokół Zblewo

    Machnikowski Szymon

  • Sokół Zblewo

    Plutowski Kacper

  • Sokół Zblewo

    Szwoch Artur

  • Sokół Zblewo

    Mosiński Mateusz

  • Sokół Zblewo

    Rzepa Krzysztof

  • Solar Władysławowo

    Czapp Dawid

  • Solar Władysławowo

    Kalwig Paweł

  • Solar Władysławowo

    Mudlaff Patryk

  • Solar Władysławowo

    Neumann Kamil

  • Solar Władysławowo

    Piesik Michał

  • Solar Władysławowo

    Rekowski Karol

  • Solar Władysławowo

    Ustarbowski Michał

  • Solar Władysławowo

    Wojciechowski Krzysztof

  • Solar Władysławowo

    Zdybel Jakub

  • Sparta Sycewice

    Bobrowski Rafał

  • Sparta Sycewice

    Mordal Adrian

  • Sparta Sycewice

    Mytych Szymon

  • Sparta Sycewice

    Schulz Szymon

  • Sporting Leźno

    Drewing Damian

  • Sporting Leźno

    Kostuch Robert

  • Sporting Leźno

    Malinowski Kewin

  • Sporting Leźno

    Miotk Grzegorz

  • Sporting Leźno

    Gawron Cezary

  • SSPN Malczkowo

    Ostyński Oskar

  • SSPN Malczkowo

    Pieniak Arkadiusz

  • SSPN Malczkowo

    Szymański Kacper

  • Start Miastko

    Zaremba Jakub

  • Start Mrzezino

    Szołomicki Dawid

  • Stolem Gniewino

    Doumbouya Mohamed

  • Stolem Gniewino

    Grabowski Piotr

  • Stolem Gniewino

    Maszota Szymon

  • Stolem Gniewino

    Wardziński Maciej

  • Stolem II Gniewino

    Patelczyk Damian

  • Styna Godziszewo

    Orszak Kuba

  • Świt Radostowo

    Maza Dawid

  • Sztorm II Mosty

    Morawski Bartłomiej

  • Sztorm Mosty

    Grzenkowicz Sebastian

  • Sztorm Mosty

    Żelezik Filip

  • Tęcza Szropy

    Pluciński Grzegorz

  • Unison Machowino

    Kowalewski Krzysztof

  • Victoria Słupsk

    Karkocki Daniel

  • Wda Czarna Woda

    Żywicki Damian

  • Wda Lipusz

    Konkol Michał

  • Wda Lipusz

    Machalewski Dawid

  • Wda Lipusz

    Ważyński Bartosz

  • Wda Lipusz

    Bucholc Dominik

  • Wicher Wierzchucino

    Socha Damian

  • Wicher Wierzchucino

    Kleysa Bartosz

  • Wierzyca Pelplin

    Binerowski Kuba

  • Wierzyca Pelplin

    Moczadło Arkadiusz

  • Wierzyca Pelplin

    Regliński Radosław

  • Wierzyca Pelplin

    Molga Łukasz

  • Wierzyca Pelplin

    Wieliczko Patryk

  • Wierzyca Stara Kiszewa

    Pepliński Adam

  • Wierzyca Stara Kiszewa

    Rekowski Mikołaj

  • Wietcisa II Skarszewy

    Olszynka Jakub

  • Lechia II Gdańsk

    Mak Michał

    Wisła II Kraków
  • Wisła Steblewo

    Poloski Kamil

  • Wybrzeże Objazda

    Wiśniewski Michał

  • Chojniczanka II Chojnice

    Żyra Paweł

    Zagłębie II Lubin
  • Zaspa Gdańsk

    Głodek Jakub

  • Zawisza Borzytuchom

    Gierdalski Wiktor

  • Zawisza Borzytuchom

    Zblewski Filip

  • Zawisza Borzytuchom

    Nazarko Mateusz

  • Zawisza Borzytuchom

    Stolc Maciej

  • Zenit Łęczyce

    Koszałka Maciej

  • Zenit Łęczyce

    Rietz Dominik

  • Zenit Łęczyce

    Markowski Michał

  • Zenit Łęczyce

    Czekirda Dominik

  • Zenit Łęczyce

    Formela Oskar

  • Zenit Redkowice

    Baran Maciej

  • Zenit Redkowice

    Czajkowski Cezary

  • Zenit Redkowice

    Stojek Bartosz