Zmiany w klubowych kadrach 2019


  • Avia Świdnik

    Mroczek Krystian

  • Avia Świdnik

    Orzędowski Sebastian

  • Avia Świdnik

    Koczon Daniel

  • Avia Świdnik

    Dziedzic Sebastian

  • Avia Świdnik

    Wójcicki Adrian

  • Chełmianka Chełm

    Szpak Damian

    Avia Świdnik
  • Soła Oświęcim

    Szelong Bartosz

    Avia Świdnik
  • Bałtyk Gdynia

    Zakrzewski Bartosz

  • Wólczanka Wólka Pełkińska

    Majka Krystian

    Błękitni Ropczyce
  • Bałtyk Koszalin

    Łysiak Paweł

    Błękitni Stargard
  • Chemik Police

    Sasiak Dominik

    Błękitni Stargard
  • Broń Radom

    Paterek Konrad

  • Broń Radom

    Goliasz Piotr

  • Kencel Maciej

    Broń Radom
  • Soła Oświęcim

    Szela Mateusz

    Bytovia Bytów
  • Soła Oświęcim

    Feruga Daniel

    Bytovia Bytów
  • Soła Oświęcim

    Rutkowski Michał

    Bytovia Bytów
  • Chełmianka Chełm

    Efir Michał

  • Chełmianka Chełm

    Zawiślak Krzysztof

  • Chełmianka Chełm

    Chodziutko Piotr

  • Chełmianka Chełm

    Pioś Norbert

  • Kłos Chełm

    Kuśmierz Damian

    Chełmianka Chełm
  • Motor Lublin

    Dobrzyński Rafał

    Chełmianka Chełm
  • Motor Lublin

    Wołos Michał

    Chełmianka Chełm
  • Chemik Police

    Midzio Mikołaj

  • Duda Adam

    Concordia Elbląg
  • Sokół Ostróda

    Lisiecki Rafał

    Concordia Elbląg
  • Siarka Tarnobrzeg

    Bierzało Michał

    Elana Toruń
  • Ursus Warszawa

    Świeciński Jakub

    Elana Toruń
  • Falubaz Zielona Góra

    Borysiewicz Jakub

  • Hutnik Kraków

    Marszalik Grzegorz

    Garbarnia Kraków
  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

    Frątczak Dorian

    Garbarnia Kraków
  • Sokół Sieniawa

    Surmiak Rafał

    Garbarnia Kraków
  • Soła Oświęcim

    Kuczak Kamil

    Garbarnia Kraków
  • Soła Oświęcim

    Wójcik Adrian

    Garbarnia Kraków
  • Chełmianka Chełm

    Kompanicki Mateusz

    GKS Katowice
  • Motor Lublin

    Gałecki Michał

    GKS Katowice
  • Motor Lublin

    Pajnowski Kamil

    Górnik Łęczna
  • Orlęta Radzyń Podlaski

    Turek Karol

    Górnik Łęczna
  • Radunia Stężyca

    Szczerba Adrian

    Górnik Łęczna
  • Wisła Puławy

    Skałecki Przemysław

    Górnik Łęczna
  • Grom Nowy Staw

    Jaworski Piotr

  • Grom Nowy Staw

    Jędrzejewski Jakub

  • Grom Nowy Staw

    Mońka Patryk

  • Huragan Morąg

    Biedrzycki Igor

    Gryf Wejherowo
  • Ursus Warszawa

    Prusinowski Maciej

    Gryf Wejherowo
  • Ursus Warszawa

    Wojcinowicz Tomasz

    Gryf Wejherowo
  • Gwarek Tarnowskie Góry

    Pipia Konrad

  • Chełmianka Chełm

    Kursa Rafał

    Hetman Zamość
  • Hetman Zamość

    Dudek Michał

  • Hetman Zamość

    Kowalczyk Kacper

  • Hetman Zamość

    Mazurek Adam

  • Hetman Zamość

    Okoniewski Mateusz

  • Hetman Zamość

    Amermajster Michał

  • Hetman Zamość

    Kopyciński Kacper

  • Hetman Zamość

    Pęcak Cezary

  • Motor Lublin

    Sobieszczyk Andrzej

    Hetman Zamość
  • Huragan Morąg

    Tomasz Aleksander

  • Olimpia Elbląg

    Ressel Michał

    Huragan Morąg
  • Olimpia Elbląg

    Szmydt Mateusz

    Huragan Morąg
  • Olimpia Elbląg

    Kolosov Anton

    Huragan Morąg
  • Garbarnia Kraków

    Ogar Tomasz

    Hutnik Kraków
  • Garbarnia Kraków

    Garzeł Arkadiusz

    Hutnik Kraków
  • Garbarnia Kraków

    Pyciak Paweł

    Hutnik Kraków
  • Hutnik Kraków

    Gawęcki Dariusz

  • Hutnik Kraków

    Matysek Patryk

  • Hutnik Kraków

    Drąg Miłosz

  • Hutnik Kraków

    Ptak Jakub

  • ŁKS Łódź

    Gamrot Mateusz

    Hutnik Kraków
  • Sokół Sieniawa

    Nalepka Przemysław

    Igloopol Dębica
  • Jarota Jarocin

    Łopatka Mikołaj

  • Jarota Jarocin

    Piskuła Dawid

  • Jarota Jarocin

    Tomaszewski Daniel

  • Jarota Jarocin

    Wrembel Beniamin

  • Jarota Jarocin

    Piekarski Szymon

  • Jarota Jarocin

    Komendziński Szymon

  • Jutrzenka Giebułtów

    Czuż Marcin

  • Jutrzenka Giebułtów

    Suwała Antoni

  • Jutrzenka Giebułtów

    Danaj Damian

  • Jutrzenka Giebułtów

    Banaś Karol

  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

    Dynarek Marcin

    Kamienna Brody
  • KKS Kalisz

    Trayanov Todor

  • KKS Kalisz

    Fiedosewicz Nikodem

  • Kotwica Kołobrzeg

    Górski Jakub

  • Kotwica Kołobrzeg

    Gaszka Maciej

  • Wisła Puławy

    Poznański Jakub

    Kotwica Kołobrzeg
  • KP Starogard Gdański

    Kozakowski Maciej

  • KP Starogard Gdański

    Krakowiak Krzysztof

  • KP Starogard Gdański

    Maliszewski Karol

  • KP Starogard Gdański

    Jaroszek Piotr

  • Rećko Adam

    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • ŁKS 1926 Łomża

    Lipiec Paweł

    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • Olimpia Grudziądz

    Kaczmarek Marcin

    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • Wisła Sandomierz

    Nogaj Damian

    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • KS Wasilków

    Decewicz Damian

  • KS Wasilków

    Nasuto Wojciech

  • KS Wasilków

    Jurczyk Radosław

  • KS Wasilków

    Szczepanik Łukasz

  • Legia II Warszawa

    Król Michał

  • Legia II Warszawa

    Czach Filip

  • Chełmianka Chełm

    Kotowicz Hubert

    Lewart Lubartów
  • Motor Lublin

    Nowak Konrad

    Lewart Lubartów
  • Motor Lublin

    Pożak Dawid

    Lewart Lubartów
  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

    Rogoziński Filip

    ŁKS Łagów
  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

    Kardas Radosław

    Łysica Bodzentyn
  • Wisła Sandomierz

    Kamiński Michał

    Łysica Bodzentyn
  • LZS Starowice

    Mendak Marcin

  • LZS Starowice

    Rudnik Dawid

  • LZS Starowice

    Śleziak Mateusz

  • LZS Starowice

    Kleemann Grzegorz

  • LZS Starowice

    Kobylnik Szymon

  • LZS Starowice

    Pawlus Kacper

  • Mieszko Gniezno

    Łuszczewski Igor

  • Mieszko Gniezno

    Pająk Szymon

  • Orlęta Radzyń Podlaski

    Barciak Dominik

    MKP Pogoń Siedlce
  • Avia Świdnik

    Darmochwał Piotr

    Motor Lublin
  • Bytovia Bytów

    Duda Sławomir

    Motor Lublin
  • Chełmianka Chełm

    Koszel Przemysław

    Motor Lublin
  • Hetman Zamość

    Buczek Jakub

    Motor Lublin
  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

    Grunt Michał

    Motor Lublin
  • Motor Lublin

    Ranko Michal

  • Motor Lublin

    Majewski Robert

  • Motor Lublin

    Łakota Paweł

  • Motor Lublin

    Dapollonio Luigi

  • Motor Lublin

    Waleńcik Bartosz

  • Siarka Tarnobrzeg

    Krupa Krystian

    Motor Lublin
  • Stal Mielec

    Grodzicki Rafał

    Motor Lublin
  • Stal Rzeszów

    Nowak Adam

    Motor Lublin
  • Olimpia Zambrów

    Ostaszewski Mateusz

  • Olimpia Zambrów

    Michalski Mateusz

  • Olimpia Zambrów

    Nikołajuk Mateusz

  • Olimpia Zambrów

    Asatiani Luka

  • Stal Kraśnik

    Szewc Daniel

    Opolanin Opole Lubelskie
  • Orlęta Radzyń Podlaski

    Zarzecki Adrian

  • Orlęta Radzyń Podlaski

    Jaworski Rafał

  • Orlęta Radzyń Podlaski

    Waniowski Kacper

  • Widzew Łódź

    Humerski Maciej

    Pelikan Łowicz
  • Avia Świdnik

    Strug Łukasz

    Piaskovia Piaski
  • Podhale Nowy Targ

    Pieszek Krzysztof

  • Podhale Nowy Targ

    Palonek Tomasz

  • Podhale Nowy Targ

    Zubek Mariusz

  • Rozwój Katowice

    Lepiarz Damian

    Podhale Nowy Targ
  • Pogoń II Szczecin

    Odolczyk Edwin

  • Podhale Nowy Targ

    Bedronka Michał

    Polonia Bytom
  • Polonia Środa Wielkopolska

    Radliński Łukasz

  • Polonia Środa Wielkopolska

    Buczma Damian

  • Polonia Środa Wielkopolska

    Gajda Adam

  • Polonia Środa Wielkopolska

    Pawlak Krystian

  • Polonia Środa Wielkopolska

    Błaszak Adrian

  • Polonia Środa Wielkopolska

    Jurga Igor

  • Polonia Środa Wielkopolska

    Wilk Jakub

  • Polonia Środa Wielkopolska

    Bartoszak Krzysztof

  • Polonia Środa Wielkopolska

    Gwit Jakub

  • Polonia Środa Wielkopolska

    Słabikowski Damian

  • Polonia Środa Wielkopolska

    Stolecki Mateusz

  • Polonia Środa Wielkopolska

    Opieliński Bartosz

  • Polonia Środa Wielkopolska

    Henriquez ledezma Luis alfonso

  • Bytovia Bytów

    Burkhardt Filip

    Radunia Stężyca
  • Bytovia Bytów

    Wilczyński Wojciech

    Radunia Stężyca
  • Chrobry Głogów

    Bach Jakub

    Radunia Stężyca
  • Garbarnia Kraków

    Czekaj Michał

    Radunia Stężyca
  • KP Starogard Gdański

    Łazaj Kacper

    Radunia Stężyca
  • Olimpia Elbląg

    Bojas Jakub

    Radunia Stężyca
  • Radunia Stężyca

    Kłosowski Jakub

  • Radunia Stężyca

    Polański Adrian

  • Radunia Stężyca

    Hendryk Aleks

  • Radunia Stężyca

    Wańdzio Krzysztof

  • Sokół Aleksandrów Łódzki

    Cempa Dawid

    Radunia Stężyca
  • Siarka Tarnobrzeg

    Radulj Kamil

    Resovia
  • Siarka Tarnobrzeg

    Kubowicz Dawid

    Resovia
  • Siarka Tarnobrzeg

    Płatek Grzegorz

    Resovia
  • Ruch Wysokie Mazowieckie

    Głowicki Kacper

  • Ruch Wysokie Mazowieckie

    Skibko Kacper

  • Ruch Wysokie Mazowieckie

    Zambrowski Mateusz

  • Ruch Wysokie Mazowieckie

    Zysik Jan

  • Ruch Wysokie Mazowieckie

    Makal Grzegorz

  • Ruch Wysokie Mazowieckie

    Pasko Patryk

  • Ruch Zdzieszowice

    Grabas Grzegorz

  • Ruch Zdzieszowice

    Grądowski Kacper

  • Ruch Zdzieszowice

    Trinczek Piotr

  • Ruch Zdzieszowice

    Dębski Stanisław

  • Ruch Zdzieszowice

    Pietrakowski Jakub

  • Elana Toruń

    Lenartowski Artur

    Siarka Tarnobrzeg
  • Olimpia Grudziądz

    Sulkowski Bartosz

    Siarka Tarnobrzeg
  • Siarka Tarnobrzeg

    Wełniak Kacper

  • Siarka Tarnobrzeg

    Wiktor Bartłomiej

  • Siarka Tarnobrzeg

    Wodecki Marcin

  • Sokół Aleksandrów Łódzki

    Kasperkiewicz Piotr

    Siarka Tarnobrzeg
  • Sokół Sieniawa

    Kapuściński Patryk

    Siarka Tarnobrzeg
  • Rozwój Katowice

    Niedojad Damian

    Skra Częstochowa
  • Śląsk II Wrocław

    Maciak Konrad

  • Ślęza Wrocław

    Niemienionek Paweł

  • Gryf Wejherowo

    Brzuzy Paweł

    Sokół Ostróda
  • Gryf Wejherowo

    Chwastek Robert

    Sokół Ostróda
  • Sokół Ostróda

    Dampc Mateusz

  • Resovia

    Hass Paweł

    Sokół Sieniawa
  • Sokół Sieniawa

    Jędryas Mateusz

  • Sokół Sieniawa

    Majda Oskar

  • Sokół Sieniawa

    Wąsik Andrzej

  • Sokół Sieniawa

    Lis Jarosław

  • Soła Oświęcim

    Duda Mateusz

  • Soła Oświęcim

    Rogala Paweł

  • Soła Oświęcim

    Chowaniec Michał

  • Soła Oświęcim

    Przewoźnik Olaf

  • Soła Oświęcim

    Jaworek Łukasz

  • Soła Oświęcim

    Nowakowski Bartosz

  • Soła Oświęcim

    Wyjadłowski Mateusz

  • Soła Oświęcim

    Świeca Oskar

  • Soła Oświęcim

    Terbalyan Roman

  • Soła Oświęcim

    Witkowski Kamil

  • Stal Brzeg

    Cieślik Mateusz

  • Stal Brzeg

    Kuriata Michał

  • Stal Brzeg

    Paszek Kewin

  • Stal Kraśnik

    Drozd Filip

  • Stal Kraśnik

    Nastałek Kacper

  • Stal Kraśnik

    Partyka Dariusz

  • Stal Kraśnik

    Welman Maciej

  • Wisła Puławy

    Popiołek Adrian

    Stal Kraśnik
  • Podhale Nowy Targ

    Pląskowski Artur

    Stal Rzeszów
  • Sokół Sieniawa

    Kądziołka Jakub

    Stal Rzeszów
  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

    Sarwicki Stanisław

    Star Starachowice
  • Hetman Zamość

    Rusiecki Damian

    Świdniczanka Świdnik Mały
  • Błękitni Stargard

    Brzeziański Przemysław

    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • Świt Nowy Dwór Mazowiecki

    Majchrzak Sebastian

  • Świt Szczecin

    Adamczuk Patryk

  • Świt Szczecin

    Zieliński Dawid

  • Świt Szczecin

    Emche Szymon

  • Świt Szczecin

    Nagel Sebastian

  • Świt Szczecin

    Kołat Adrian

  • Unia Janikowo

    Pawelski Damian

  • Unia Janikowo

    Hartwich Filip

  • Unia Janikowo

    Romanek Martin

  • Polonia Warszawa

    Sauczek Czarek

    Wigry Suwałki
  • Polonia Warszawa

    Balawejder Jan

    Wigry Suwałki
  • Hutnik Kraków

    Chorążka Kacper

    Wisła II Kraków
  • Hutnik Kraków

    Świątko Piotr

    Wisła II Kraków
  • Górnik Łęczna

    Pigiel Marcin

    Wisła Puławy
  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

    Puton Włodzimierz

    Wisła Puławy
  • Orlęta Radzyń Podlaski

    Kiczuk Rafał

    Wisła Puławy
  • Orlęta Radzyń Podlaski

    Wojczuk Maciej

    Wisła Puławy
  • Wisła Puławy

    Supryn Mateusz

  • Wisła Puławy

    Kusal Krystian

  • Wisła Puławy

    Kurek Krzysztof

  • Wisła Puławy

    Kędra Daniel

  • Klimontowianka Klimontów

    Ferens Piotr

    Wisła Sandomierz
  • Spartakus Daleszyce

    Brożyna Wiktor

    Wisła Sandomierz
  • Spartakus Daleszyce

    Jeziorski Michał

    Wisła Sandomierz
  • Wisła Sandomierz

    Danieluk Mateusz

  • Wisła Sandomierz

    Janowski Przemysław

  • Wisła Sandomierz

    Pasternak Krystian

  • Wisła Sandomierz

    Rop Kacper

  • Wisła Sandomierz

    Poński Piotr

  • Izolator Boguchwała

    Wilk Krystian

    Wisłoka Dębica
  • Siarka Tarnobrzeg

    Maik Kacper

    Wisłoka Dębica
  • Sokół Ostróda

    Siedlik Łukasz

    Wisłoka Dębica
  • Tarnovia Tarnów

    Prokop Mateusz

    Wisłoka Dębica
  • Wisłoka Dębica

    Kępa Denis

  • Wisłoka Dębica

    Pulak Bartosz

  • Wisłoka Dębica

    Sobczyk Bartosz

  • Wisłoka Dębica

    Stypa Dawid

  • Wisłoka Dębica

    Szawaryn Kamil

  • Wisłoka Dębica

    Nowak Adrian

    Wisłok Wiśniowa
  • Sokół Sieniawa

    Wilusz Tomasz

    Włókniarz Rakszawa
  • Legia II Warszawa

    Olejarka Dawid

    Wólczanka Wólka Pełkińska
  • Wólczanka Wólka Pełkińska

    Kajpust Adrian

  • Wólczanka Wólka Pełkińska

    Smoleń Damian

  • Wólczanka Wólka Pełkińska

    Bury Michał

  • Wólczanka Wólka Pełkińska

    Domański Michał

  • Hutnik Kraków

    Radwanek Błażej

    Zagłębie Sosnowiec
  • Podhale Nowy Targ

    Drobńak Peter

    Znicz Pruszków
  • Podhale Nowy Targ

    Baran Martin

    Znicz Pruszków