Zmiany w klubowych kadrach 2019


  • Advit Wiązowna

    Kowalski Adrian

  • Advit Wiązowna

    Zegadło Krystian

  • Advit Wiązowna

    Wysokiński Dawid

  • Agape Białołęka

    Makowski Jakub

  • Agape Białołęka

    Cybulski Rafał

  • Agape Białołęka

    Czernij Kacper

  • Agape Białołęka

    Dobrogost Piotr

  • Agape Białołęka

    Gąsior Dominik

  • Agape Białołęka

    Korda Filip

  • Akcja Jastrzębia

    Dryja Adam

  • Akcja Jastrzębia

    Lisek Oskar

  • Akcja Jastrzębia

    Maciejewski Grzegorz

  • Akcja Jastrzębia

    Sasin Arkadiusz

  • Akcja Jastrzębia

    Jurmanowicz Dominik

  • Amator Maszewo

    Pietrkiewicz Miłosz

  • Amur Wilga

    Tracz Szymon

  • Amur Wilga

    Wasążnik Dawid

  • Radomiak II Radom

    Wawszczyk Jakub

    Arka Gdynia
  • ASzWoj Rembertów

    Kalinowski Andrzej

  • Blask Odrzywół

    Podkowiński Michał

  • Błękitni Gąbin

    Olkiewicz Adrian

  • Błękitni Gąbin

    Lewandowski Mateusz

  • Błonianka Błonie

    Uszyński Adam

  • Błonianka Błonie

    Bartnik Dominik

  • Błonianka Błonie

    Krawczyk Marcin

  • Błonianka Błonie

    Cichocki Daniel

  • Błonianka II Błonie

    Krzowski Robert

  • Błyskawica Warszawa

    Cieśnikowski Kacper

  • Boruta Kuczbork

    Pokropski Patryk

  • Bug Wyszków

    Maciak Mateusz

  • Burza Pilawa

    Sowiński Szymon

  • Burza Pilawa

    Meloyan Artur

  • Burza Pilawa

    Baranowski Adrian

  • Burza Pilawa

    Gac Filip

  • Burza Pilawa

    Gola Mikołaj

  • Bzura Chodaków

    Stypuła Dawid

  • Centrum Radom

    Piskorz Igor

  • Centrum Radom

    Wojtyniak Filip

  • Centrum Radom

    Kolecki Maciej

  • Dąb Wieliszew

    Smardzewski Marceli

  • Drogowiec Jedlińsk

    Dobosz Piotr

  • Drogowiec Jedlińsk

    Kowalczyk Bartłomiej

  • Drukarz Warszawa

    Więczek Przemysław

  • Drukarz Warszawa

    Ziółkowski Daniel

  • Drukarz Warszawa

    Mazur Krzysztof

  • Drukarz Warszawa

    Mierzwa Mateusz

  • Drukarz Warszawa

    Łukasik Antoni

  • Drukarz Warszawa

    Agnyziak Eryk

  • Energia II Kozienice

    Szafrański Paweł

  • Energia II Kozienice

    Starzyk Bartłomiej

  • Energia II Kozienice

    Baranowski Mateusz

  • Energia II Kozienice

    Moryc Bartosz

  • Energia II Kozienice

    Ambroziak Damian

  • Energia Kozienice

    Sekuła Dominik

  • Energia Kozienice

    Grot Marcel

  • Energia Kozienice

    Ośka Adam

  • FC 2013 Różan

    Krupiński Albert

  • FC 2013 Różan

    Czajkowski Kamil

  • FC 2013 Różan

    Białobrzeski Mateusz

  • FC Lesznowola

    Kanabus Przemysław

  • GKP Targówek Warszawa

    Nowakowski Łukasz

  • GKP Targówek Warszawa

    Maciaszek Przemysław

  • GKP Targówek Warszawa

    Rawski Mateusz

  • GKS Andrzejewo

    Kapica Marcin

  • GKS Andrzejewo

    Wnorowski Adam

  • GKS Chynów

    Galiński Daniel

  • GKS Chynów

    Karczewski Krzysztof

  • GKS Dąbrówka

    Szczepański Piotr

  • GKS Dąbrówka

    Augustyniak Rafał

  • GKS Dąbrówka

    Lenart Karol

  • GKS Dąbrówka

    Mordasewicz Jakub

  • GKS Dąbrówka

    Gumienny Paweł

  • GKS Dąbrówka

    Prasek Artur

  • GKS Dąbrówka

    Pikulski Patryk

  • GKS Gumino

    Ronczkowski Piotr

  • GKS Gumino

    Wiśniewski Karol

  • GKS Pokrzywnica

    Ściborski Mateusz

  • GKS Pokrzywnica

    Poraziński Kacper

  • GKS Strzegowo

    Kamiński Jakub

  • GLKS Nadarzyn

    Piszczatowski Michał

  • GPSZ Głuchów

    Paszkiewicz Jakub

  • GPSZ Głuchów

    Polubiec Filip

  • Gracja Tczów

    Tarwacki Mateusz

  • Grom II Warszawa

    Masny Franciszek

  • Grom Prace Małe

    Wrotek Tomasz

  • Grom Warszawa

    Slyusarenko Damian

  • Grom Warszawa

    Zaradny Marcin

  • Grom Warszawa

    Mandryk Vitalii

  • Grom Warszawa

    Jędrasik Damian

  • Gryfia Mirów

    Badowski Gabriel

  • Gryfia Mirów

    Domagała Krystian

  • Gryfia Mirów

    Jaworski Jan

  • Gryf Kownaty Żędowe

    Studziński Maciej

  • Gryf Kownaty Żędowe

    Chojnowski Rafał

  • Gryf Kownaty Żędowe

    Łączyński Bartosz

  • Gryf Policzna

    Sobolewski Przemysław

  • Gryf Policzna

    Dąbrowski Maurycy

  • Gryf Policzna

    Markowski Sebastian

  • GUKS Krasnosielc

    Urbański Tomasz

  • Hubal Chlewiska

    Rogala Kuba

  • Huragan II Wołomin

    Bieniak Damian

  • Huragan II Wołomin

    Otulak Bartosz

  • Huragan II Wołomin

    Mikusek Tomasz

  • Huragan Wołomin

    Jurczuk Daniel

  • Huragan Wołomin

    Selerski Mariusz

  • Huragan Wołomin

    Mędrzycki Radosław

  • Hutnik Huta Czechy

    Lis Maciej

  • Hutnik Huta Czechy

    Macioszek Rafał

  • Hutnik Warszawa

    Waćkowski Kamil

  • Hutnik Warszawa

    Marchelewicz Dominik

  • Iłżanka Kazanów

    Stępnikowski Mateusz

  • Iłżanka Kazanów

    Dujka Michał

  • Iłżanka Kazanów

    Drąg Piotr

  • Iłżanka Kazanów

    Węglicki Patryk

  • Inter Warszawa

    Smyk Kamil

  • Iskra Krasne

    Stępień Wojciech

  • Iskra Krasne

    Skała Szymon

  • Iskra Krasne

    Wiśniewski Mateusz

  • Iskra Krasne

    Bednarski Dawid

  • Jabłonianka Jabłonna Lacka

    Kosieradzki Kamil

  • Jabłonianka Jabłonna Lacka

    Nowotniak Maciej

  • Jabłonianka Jabłonna Lacka

    Rozbicki Mateusz

  • Jaguar Wolanów

    Prokop Damian

  • Jastrząb Żeliszew

    Krasnodębski Łukasz

  • Jastrząb Żeliszew

    Sadowiak Patryk

  • Jastrząb Żeliszew

    Izdebski Patryk

  • Jedność Żabieniec

    Szczęsny Krzysztof

  • Jodła Jedlnia-Letnisko

    Zięba Adrian

  • Jodła Jedlnia-Letnisko

    Różowicz Michał

  • Jodła Jedlnia-Letnisko

    Wieczorek Karol

  • Jodła Jedlnia-Letnisko

    Wietrzyński Filip

  • Józefovia II Józefów

    Ślubowski Szymon

  • Józefovia II Józefów

    Banaszek Krzysztof

  • Józefowianka Józefów

    Bozik Jakub

  • Józefowianka Józefów

    Kościanek Patryk

  • Józefowianka Józefów

    Lada Mateusz

  • Józefowianka Józefów

    Warzywoda Kamil

  • Jutrzenka Unieck

    Godlewski Bartosz

  • Kasztelan Sierpc

    Sobczak Rafał

  • Kasztelan Sierpc

    Koryto Damian

  • Kasztelan Sierpc

    Krajewski Sebastian

  • Kasztelan Sierpc

    Krajewski Sebastian

  • Kasztelan Sierpc

    Mazurowski Wojciech

  • Kasztelan Sierpc

    Mitura Daniel

  • Kasztelan Sierpc

    Mroczkowski Marcin

  • Kasztelan Sierpc

    Żuchniewicz Adrian

  • Kasztelan Sierpc

    Zieliński Piotr

  • Korona Ostrołęka

    Drozdowski Mateusz

  • KP Stanisławice

    Budziński Robert

  • KP Stanisławice

    Makuch Mateusz

  • KP Stanisławice

    Chmal Łukasz

  • KP Stanisławice

    Nowakowski Bartosz

  • Kraska Jasieniec

    Szymański Przemysław

  • Kraska Jasieniec

    Cieśla Mateusz

  • Kraska Jasieniec

    Pietrzak Kamil

  • Krępianka Rzeczniów

    Czaja Piotr

  • Krępianka Rzeczniów

    Rutkowski Błażej

  • Kryształ Glinojeck

    Dębkowski Dawid

  • Kryształ Glinojeck

    Dobrzeniecki Krystian

  • Radomiak II Radom

    Imiołek Jan

    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • KS Błotnica Stara

    Szott Kacper

  • KS Błotnica Stara

    Dębski Adam

  • KS Błotnica Stara

    Dębski Kamil

  • KS CK Troszyn

    Kędzierski Szymon

  • KS Glinianka

    Rybka Mateusz

  • KS Glinianka

    Widłak Dominik

  • KS II Teresin

    Kałużny Hubert

  • KS II Teresin

    Płacheta Sylwester

  • KS Konstancin

    Tkaczyk Jakub

  • KS Konstancin

    Krawczyk Jan

  • KS Łomianki

    Romański Patryk

  • KS Maków

    Machnio Bartłomiej

  • KS Maków

    Piskorz Jakub

  • KS Pniewo

    Groszkowski Jakub

  • KS Potworów

    Wachnicki Kacper

  • KS Raszyn

    Szkopiński Konrad

  • KS Raszyn

    Kędroń Michał

  • KS Raszyn

    Gwardiak Łukasz

  • KS Raszyn

    Wingralek Krzysztof

  • KS Stromiec

    Biń Paweł

  • KS Stromiec

    Król Hubert

  • KS Stromiec

    Duda Daniel

  • KS Stromiec

    Machalski Krystian

  • KS Stromiec

    Sarniak Grzegorz

  • KS Stromiec

    Kucman Mateusz

  • KS Warka

    Głogowski Tomasz

  • KS Warka

    Lewecki Wojciech

  • KS Warka

    Lepa Paweł

  • KS Wąsewo

    Barzał Kamil

  • KS Wąsewo

    Kołota Adrian

  • Kurpik Kadzidło

    Łaszczych Bartosz

  • Kurpik Kadzidło

    Przytuła Piotr

  • Chwedoruk Marcin

    ŁDK Łosice
  • Demianiuk Artur

    ŁDK Łosice
  • Dołęgowski Michał

    ŁDK Łosice
  • Jaszczuk Piotr

    ŁDK Łosice
  • Maleńczyk Jakub

    ŁDK Łosice
  • Marczewski Dominik

    ŁDK Łosice
  • Naumiuk Łukasz

    ŁDK Łosice
  • Pączek Cezary

    ŁDK Łosice
  • Sawicki Marek

    ŁDK Łosice
  • Szpura Maciej

    ŁDK Łosice
  • Szupiluk Mariusz

    ŁDK Łosice
  • Ułasiuk Dawid

    ŁDK Łosice
  • Wielgórski Damian

    ŁDK Łosice
  • Żek Daniel

    ŁDK Łosice
  • Legionovia II Legionowo

    Paczuk Patryk

  • Legionovia II Legionowo

    Kurpiewski Jakub

  • Legionovia II Legionowo

    Kwiatkowski Piotr

  • Legionovia II Legionowo

    Podliński Karol

  • Legion Głowaczów

    Walos Marcel

  • Legion Głowaczów

    Grotek Sebastian

  • Legion Głowaczów

    Konopka Rafał

  • Liwia Łochów

    Wróbel Patryk

  • LKS Chlebnia

    Szczęsny Jakub

  • LKS Chlebnia

    Jarczak Dominik

  • LKS Chlebnia

    Opieka Grzegorz

  • ŁKS Łochów

    Radecki Patryk

  • LKS Osuchów

    Kwiatkowski Łukasz

  • LKS Osuchów

    Czarnecki Patryk

  • LKS Osuchów

    Czeremużyński Igor

  • LKS Osuchów

    Jasiński Maciej

  • LKS Osuchów

    Samoraj Damian

  • LKS Osuchów

    Maciejewski Bartosz

  • LKS Promna

    Skoczylas Jakub

  • LKS Promna

    Ślęzak Konstantyn

  • LKS Promna

    Bykowski Marcin

  • LKS Promna

    Kacperkiewicz Filip

  • LKS Promna

    Janiszewski Bartłomiej

  • Lwówianka Lwówek

    Wasiak Paweł

  • Marymont Warszawa

    Biegajło Wojciech

  • Mazovia II Mińsk Mazowiecki

    Pyrek Kacper

  • Mazowsze Grójec

    Trawiński Stefan

  • Mazowsze Grójec

    Skrzycki Dawid

  • Mazowsze Grójec

    Grzybowski Łukasz

  • Mazowsze Grójec

    Żebrowski Tomasz

  • Mazur Gostynin

    Szczerbak Cezary

  • Mazur Gostynin

    Patora Michał

  • Mazur II Karczew

    Bakuła Bartłomiej

  • Mazur Karczew

    Piętka Kacper

  • Megawat Świerże Górne

    Bączek Hubert

  • Megawat Świerże Górne

    Kopciał Jakub

  • Megawat Świerże Górne

    Król Michał

  • Milan Milanówek

    Marusiak Przemysław

  • MKP Pogoń II Siedlce

    Romaniuk Igor

  • MKP Pogoń II Siedlce

    Gawinkowski Maciej

  • Mławianka Mława

    Kostyk Patryk

    MKP Pogoń Siedlce
  • MKS Ciechanów

    Tabaka Sebastian

  • MKS Ciechanów

    Dołęgowski Paweł

  • MKS Ciechanów

    Jagielski Kamil

  • MKS Ciechanów

    Kaczorek Igor

  • MKS II Piaseczno

    Błaszczak Jan

  • MKS Piaseczno

    Koszela Michał

  • MKS Piaseczno

    Jaroszewski Mateusz

  • MKS Wyśmierzyce

    Sikorski Norbert

  • MKS Wyśmierzyce

    Jendra Patryk

  • MKS Wyśmierzyce

    Pawłowski Jakub

  • MKS Wyśmierzyce

    Archanowicz Kacper

  • MKS Wyśmierzyce

    Grzmiel Kacper

  • MKS Wyśmierzyce

    Głąbikowski Adam

  • Mławianka Mława

    Brzozowski Adam

  • Mławianka Mława

    Cieślak Przemysław

  • Mogielanka Mogielnica

    Skarbek Jakub

  • Mogielanka Mogielnica

    Stasiak Nikodem

  • Mogielanka Mogielnica

    Bekas Piotr

  • Mogielanka Mogielnica

    Borkowski Michał

  • Mogielanka Mogielnica

    Wysocki Bartosz

  • Mszczonowianka Mszczonów

    Chukwuemeka Tony uzoma

  • Mszczonowianka Mszczonów

    Sosnowski Jakub

  • Mszczonowianka Mszczonów

    Białek Mateusz

  • Mszczonowianka Mszczonów

    Jadacki Filip

  • Mszczonowianka Mszczonów

    Jadacki Kacper

  • Mszczonowianka Mszczonów

    Majchrzak Czarek

  • Mszczonowianka Mszczonów

    Branicki Piotr

  • Mszczonowianka Mszczonów

    Gruszczyński Mateusz

  • Mszczonowianka Mszczonów

    Ogłoziński Ignacy

  • Mszczonowianka Mszczonów

    Janik Michał

  • Mszczonowianka Mszczonów

    Czarnecki Adrian

  • Nadstal Krzaki Czaplinkowskie

    Kacperski Stefan

  • Naprzód Skórzec

    Kobyliński Dawid

  • Naprzód Stare Babice

    Umański Daniel

  • Naprzód Stare Babice

    Lesiak Oliwier

  • Narew Ostrołęka

    Sobotka Konrad

  • Narew Ostrołęka

    Grzyb Jakub

  • OKS Start Otwock

    Wesołowski Jakub

  • Olimp Ciechanów

    Lazarski Patryk

  • Olimp Ciechanów

    Czerwiński Patryk

  • Oronka Orońsko

    Siwak Arkadiusz

  • Oronka Orońsko

    Trojanowski Marcin

  • Oronka Orońsko

    Lichwierowicz Jakub

  • Orzeł Baniocha

    Frankowski Adrian

  • Orzeł Baniocha

    Kur Cezary

  • Orzeł Goleszyn

    Matczak Dominik

  • Orzeł Goleszyn

    Kwaśniewski Patryk

  • Orzeł Goleszyn

    Wojciechowski Paweł

  • Orzeł Goleszyn

    Ziemczyk Dawid

  • Orzeł Sypniewo

    Dąbrowski Piotr

  • Orzeł Sypniewo

    Dudek Mateusz

  • Orzeł Unin

    Osica Dariusz

  • Orzeł Wierzbica

    Szczepanik Maciej

  • Orzeł Wierzbica

    Minda Adrian

  • Orzeł Wierzbica

    Przytuła Sebastian

  • Orzeł Wierzbica

    Hebda Łukasz

  • Orzeł Wierzbica

    Miałkowski Jakub

  • Oskar Przysucha

    Bochniewski Mateusz

  • Oskar Przysucha

    Nowosielski Piotr

  • Ostrovia Ostrów Mazowiecka

    Zawistowski Michał

  • Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki

    Strzemecki Piotr

  • Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki

    Krzeszowski Filip

  • Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki

    Bilonozhko Yehor

  • Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

    Flis Krzysztof

  • Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

    Kwiatkowski Mikołaj

  • Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

    Łuszczyński Robert

  • Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

    Lichota Michał

  • PAF Płońsk

    Osiecki Kamil

  • PAF Płońsk

    Papierzyński Miłosz

  • PAF Płońsk

    Osiński Konrad

  • Partyzant Leszno

    Pawlak Jakub

  • Passovia Pass

    Fitas Maciej

  • Passovia Pass

    Kruszewski Dominik

  • Pełta Karniewo

    Szkoda Kacper

  • Pełta Karniewo

    Ślusarski Patryk

  • Perła Złotokłos

    Szawro Paweł

  • Perła Złotokłos

    Tamowski Paweł

  • Piast Feliksów

    Bogdański Sławomir

  • Pilica Białobrzegi

    Stróżka Rafał

  • Pilica Białobrzegi

    Adamczyk Filip

  • PKS Radość Warszawa

    Chrostowski Jakub

  • Płomień Dębe Wielkie

    Lachowski Wiktor

  • Plon Garbatka-Letnisko

    Niziński Krystian

  • Pogoń II Grodzisk Mazowiecki

    Pieczyński Maciej

  • Pogoń II Grodzisk Mazowiecki

    Borychowski Michał

  • Pogoń II Grodzisk Mazowiecki

    Dziarkowski Mateusz

  • Ludwiczak Damian

    Pogoń Słupia
  • Pogoń Słupia

    Goc Damian

  • Pogoń Słupia

    Czuperski Damian

  • Pogoń Słupia

    Kamiński Piotr

  • Pogoń Słupia

    Granat Bartłomiej

  • Pogoń Słupia

    Nowocin Piotr

  • Pogoń Słupia

    Krasiński Bartek

  • Pogoń Słupia

    Giziński Jakub

  • Pogoń Słupia

    Jaworski Marcin

  • Pogoń Słupia

    Szczepański Arkadiusz

  • Pogoń Słupia

    Pilichowski Damian

  • Pogoń Słupia

    Fontański Adrian

  • Pogoń Słupia

    Grodek Hubert

  • Pogoń Słupia

    Gralicki Adam

  • Pogoń Słupia

    Sawicki Adrian

  • Polonia II Warszawa

    Kurdybanowski Jakub

  • Polonia II Warszawa

    Koprowicz Juliusz

  • Polonia Iłża

    Dynya Ivan

  • Polonia Iłża

    Podsiadły Jakub

  • Polonia Iłża

    Wątorski Aleks

  • Polonia Iłża

    Gałczyński Piotr

  • Polonia Iłża

    Prokopczyk Daniel

  • Postęp Łaziska

    Bogacz Dawid

  • Postęp Łaziska

    Popczyński Mikołaj

  • Postęp Łaziska

    Popowicz Artur

  • Postęp Łaziska

    Gibała Błażej

  • Powiślanka Lipsko

    Sorbian Piotr

  • Powiślanka Lipsko

    Gumiński Kamil

  • Proch Pionki

    Maik Jakub

  • Proch Pionki

    Wnuk Kacper

  • Proch Pionki

    Pietralski Albert

  • Proch Pionki

    Pryciak Sebastian

  • Bogucki Jakub

    Promnik Łaskarzew
  • Promnik Łaskarzew

    Świder Rafał

  • Promnik Łaskarzew

    Graczyk Marcin

  • Promnik Łaskarzew

    Kocielnik Damian

  • Promnik Łaskarzew

    Obrębski Maciej

  • Promnik Łaskarzew

    Mokwa Miłosz

  • Promnik Łaskarzew

    Paśnicki Damian

  • Wilga Garwolin

    Kozikowski Kacper

    Promnik Łaskarzew
  • Radomiak II Radom

    Kozakiewicz Michał

  • Radomiak II Radom

    Podsiadło Jakub

  • Relax Radziwiłłów

    Sobol Kryspian

  • Relax Radziwiłłów

    Melon Jarosław

  • Relax Radziwiłłów

    Barzenc Dawid

  • Relax Radziwiłłów

    Matusz Jakub

  • Rozwój Warszawa

    Materna Mateusz

  • Ruszcovia Borkowice

    Skalski Patryk

  • Ruszcovia Borkowice

    Gil Patryk

  • Ruszcovia Borkowice

    Ciesielski Adam

  • Ruszcovia Borkowice

    Prażmowski Mateusz

  • Ruszcovia Borkowice

    Witczak Daniel

  • Ruszcovia Borkowice

    Pełka Łukasz

  • Rzekunianka Rzekuń

    Trzciński Krzysztof

  • Rzekunianka Rzekuń

    Chaberek Jakub

  • Rzekunianka Rzekuń

    Jaroszewski Karol

  • SEMP Ursynów

    Kantyka Maciej

  • SEMP Ursynów

    Wojciechowski Wiktor

  • Skaryszewianka Skaryszew

    Kupidura Michał

  • Skra Drobin

    Chądzyński Mateusz

  • Skra Drobin

    Mielczarski Marcin

  • Sokół Kołbiel

    Dróżdż Adrian

  • Sokół Kołbiel

    Radzikowski Łukasz

  • Sokół Przytyk

    Górka Jakub

  • Sokół Przytyk

    Król Jakub

  • Sokół Przytyk

    Kucharski Michał

  • Sokół Przytyk

    Ofiara Bartłomiej

  • Sokół Przytyk

    Płusa Jakub

  • Sona Nowe Miasto

    Decyk Norbert

  • Sparta Jazgarzew

    Siudak Kacper

  • Sparta Mochowo

    Chłopek Hubert

  • Sparta Mochowo

    Dzikowski Kacper

  • Sparta Mochowo

    Konopka Adrian

  • Spójnia Mała Wieś

    Skrzyński Norbert

  • SRT Halinów

    Rogala Krystian

  • Stegny Wyszogród

    Skrzynecki Rafał

  • Stoczniowiec Płock

    Kosiński Michał

  • Stoczniowiec Płock

    Żaglewski Eryk

  • Strażak Wielogóra

    Lewikowski Michał

  • Świt Baranowo

    Orłowski Krystian

  • Świt Baranowo

    Dulewicz Daniel

  • Świt Barcząca

    Krzyżanowski Karol

  • Świt Barcząca

    Nowicki Bartosz

  • Świt Barcząca

    Rońda Szymon

  • Świt II Nowy Dwór Mazowiecki

    Mściwujewski Piotr

  • Świt Staroźreby

    Szczurowski Kamil

  • Świt Staroźreby

    Konwerski Damian

  • Świt Staroźreby

    Dymek Seweryn

  • Świt Staroźreby

    Rosiak Bartosz

  • Świt Staroźreby

    Watkowski Jakub

  • Świt Staroźreby

    Kręt Dawid

  • Szopen Sanniki

    Erkiet Marcin

  • Szydłowianka Szydłowiec

    Pakholok Ihor

  • Tajfun Brochów

    Fijołek Artur

  • Tęcza Ojrzeń

    Kopecki Mariusz

  • Tęcza Ojrzeń

    Żbikowski Mateusz

  • Tęcza Stanisławów

    Janicki Konrad

  • Tęcza Stanisławów

    Ludwiniak Ernest

  • Tur Jaktorów

    Tyll Adrian

  • Tur Jaktorów

    Urynowicz Dawid

  • Tur Jaktorów

    Obszyński Maciej

  • Tur Jaktorów

    Rogulski Adrian

  • Tygrys Huta Mińska

    Karczmarek Bartosz

  • UKS GOSiR Stare Babice

    Lipa Radosław

  • UKS GOSiR Stare Babice

    Nowak Tomasz

  • ULKS Ciółkowo

    Tomczak Kamil

  • ULKS Ciółkowo

    Kolasiński Adrian

  • Unia Iłów

    Lis Jakub

  • Unia Warszawa

    Izdebski Konrad

  • Ursus II Warszawa

    Roszkiewicz Karol

  • Ursus II Warszawa

    Kisiel Karol

  • Ursus II Warszawa

    Gilewski Kamil

  • Ursus II Warszawa

    Barwiński Szymon

  • Ursus II Warszawa

    Brzuska Tomasz

  • Victoria Kałuszyn

    Winnicki Patryk

  • Orlęta Radzyń Podlaski

    Zarzecki Adrian

    Victoria Sulejówek
  • Victoria Sulejówek

    Krupnik Łukasz

  • Victoria Sulejówek

    Mydlarz Michał

  • Victoria Sulejówek

    Grudziński Mateusz

  • Victoria Sulejówek

    Krupiński Kamil

  • Vulcan Wólka Mlądzka

    Klepczyński Maciej

  • Vulcan Wólka Mlądzka

    Grzanka Adrian

  • Watra Mrozy

    Ostrowski Kamil

  • Watra Mrozy

    Rastawicki Jakub

  • Wicher Kobyłka

    Antol Michał

  • Wicher Kobyłka

    Babicki Bartłomiej

  • Wicher Kobyłka

    Jankowski Bartosz

  • Wicher Kobyłka

    Bońkowski Kuba

  • Wicher Kobyłka

    Gąsiorowski Radosław

  • Wilga Garwolin

    Alot Przemysław

  • Wilga Garwolin

    Puciłowski Łukasz

  • Wilga Garwolin

    Cichecki Dominik

  • Wilga Miastków

    Dybcio Mikołaj

  • Wilga Miastków

    Rodak Damian

  • Wilga Miastków

    Wardak Jakub

  • Wisła Główina-Sobowo

    Ziółkowski Adrian

  • Wisła II Płock

    Lisiecki Przemysław

  • Wisła II Płock

    Hondzyński Krzysztof

  • Wisła II Płock

    Ogrodowski Krystian

  • Wisła II Płock

    Ostrowski Mateusz

  • Wisła II Płock

    Cistowski Kamil

  • Wisła II Płock

    Duchnowski Adrian

  • Wisła Maciejowice

    Zabiegałowski Dominik

  • Wisła Nowy Duninów

    Barciński Grzegorz

  • Escola Varsovia

    Milasius Titas

    Wisła Płock
  • Wisła Solec

    Mierzejewski Damian

  • Wkra Bieżuń

    Malinowski Jakub

  • Wkra Żuromin

    Różycki Konrad

  • WKS Rząśnik

    Modzelan Daniel

  • WKS Rząśnik

    Nikodemski Adrian

  • WKS Rząśnik

    Rogulski Łukasz

  • WKS Rząśnik

    Rosiński Marcin

  • WKS Rząśnik

    Piątek Łukasz

  • Wrzos Międzyborów

    Sentowski Michał

  • Wrzos Międzyborów

    Gwiaździński Piotr

  • Wrzos Międzyborów

    Jurkiewicz Adrian

  • Wrzos Międzyborów

    Kociemski Mateusz

  • Wrzos Międzyborów

    Mąka Kacper

  • Wrzos Międzyborów

    Wydrzyński Robert

  • WUKS Ruda Wielka

    Naglak Cezary

  • Wulkan Zakrzew

    Szczodry Tomasz

  • Ząbkovia Ząbki

    Nowiński Cezary

  • Żak Szreńsk

    Chojnacki Michał

  • Zamłynie Radom

    Żurek Wiktor

  • Zamłynie Radom

    Wójcik Bartosz

  • Zawisza Sienno

    Pucułek Damian

  • Zawisza Sienno

    Kutera Piotr

  • Zawisza Sienno

    Dąbrowski Jakub

  • Zjednoczeni Bulkowo

    Podolski Jakub

  • Znicz II Pruszków

    Chałas Tomasz

  • Znicz II Pruszków

    Banaczek Kamil

  • Zodiak Sucha

    Strzelecki Marcin

  • Zodiak Sucha

    Sułkowski Bartłomiej

  • Zodiak Sucha

    Spólny Marcin

  • Zodiak Sucha

    Walczak Oskar

  • Zodiak Sucha

    Włodarczyk Jakub

  • Zodiak Sucha

    Kabot Kamil

  • Zodiak Sucha

    Prasek Kacper

  • Zodiak Sucha

    Zimiński Kacper

  • Zorza Klwów

    Kazimierski Szymon

  • Zorza Kowala

    Stępniewski Kamil

  • Zorza Kowala

    Białczak Filip

  • Zorza Kowala

    Bednarczyk Damian

  • Zorza Kowala

    Boruciński Artur

  • Zorza Kowala

    Roziński Filip

  • Zryw Bielsk

    Borowski Przemysław

  • Zwolenianka Zwoleń

    Szczepański Damian

  • Żyrardowianka Żyrardów

    Schamlewski Adrian

  • Żyrardowianka Żyrardów

    Bienienda Adrian