Zmiany w klubowych kadrach 2020


  • Chmielewski Konrad

    Biebrza Goniądz
  • Chojnowski Paweł

    Biebrza Goniądz
  • Chrzanowski Łukasz

    Biebrza Goniądz
  • Dekarz Paweł

    Biebrza Goniądz
  • Dubiło Piotr

    Biebrza Goniądz
  • Kramkowski Karol

    Biebrza Goniądz
  • Sawicki Szczepan

    Biebrza Goniądz
  • Sygit Marcin

    Biebrza Goniądz
  • Wysocki Kamil

    Biebrza Goniądz
  • Arciuszkiewicz Grzegorz

    Bocian Boćki
  • Bakunowicz Paweł

    Bocian Boćki
  • Bazylewski Paweł

    Bocian Boćki
  • Borysiewicz Paweł

    Bocian Boćki
  • Chłud Michał

    Bocian Boćki
  • Chmur Michał

    Bocian Boćki
  • Derehajło Maciej

    Bocian Boćki
  • Dmitruk Marek

    Bocian Boćki
  • Dworakowski Bartłomiej

    Bocian Boćki
  • Hryniewicki Kamil

    Bocian Boćki
  • Jaźwiński Krystian

    Bocian Boćki
  • Korowicki Sebastian

    Bocian Boćki
  • Kozakiewicz Aleksander

    Bocian Boćki
  • Kuczyński Maciej

    Bocian Boćki
  • Nachiło Kacper

    Bocian Boćki
  • Oliwniak Paweł

    Bocian Boćki
  • Orzechowski Andrzej

    Bocian Boćki
  • Osmólski Kamil

    Bocian Boćki
  • Sawczyński Paweł

    Bocian Boćki
  • Sawicki Marcin

    Bocian Boćki
  • Sędziak Kacper

    Bocian Boćki
  • Szczęch Rafał

    Bocian Boćki
  • Szklarz Sebastian

    Bocian Boćki
  • Szymczuk Marek

    Bocian Boćki
  • Turkowicz Marcin

    Bocian Boćki
  • Wasilewski Grzegorz

    Bocian Boćki
  • Wierciński Sebastian

    Bocian Boćki
  • Zawadzki Paweł

    Bocian Boćki
  • Kazberuk Przemysław

    Cresovia Siemiatycze
  • Koc Karol

    Cresovia Siemiatycze
  • Cresovia Siemiatycze

    Radziszewski Paweł

    Cresovia Siemiatycze
  • Jakimiuk Radosław

    Cresovia Siemiatycze
  • Konachowicz Marek

    Cresovia Siemiatycze
  • Kosiński Konrad

    Cresovia Siemiatycze
  • Cresovia Siemiatycze

    Kobus Adrian

  • Cresovia Siemiatycze

    Gołubkiewicz Grzegorz

  • Cresovia Siemiatycze

    Bołbotowski Mirosław

  • Cresovia Siemiatycze

    Olendzki Karol

  • Cresovia Siemiatycze

    Jabczyk Kacper

  • Cresovia Siemiatycze

    Jabczyk Mateusz

  • Cresovia Siemiatycze

    Malinowski Filip

  • Cresovia Siemiatycze

    Świetliński Damian

  • MOSP Białystok

    Gierasimiuk Jakub

    Cresovia Siemiatycze
  • Żuberek Bartłomiej

    Czarni Czarna Białostocka
  • Krechak Andrei

    Czarni Czarna Białostocka
  • Luty Maciej

    Czarni Czarna Białostocka
  • Frankowski Michał

    Czarni Czarna Białostocka
  • Hołowacz Szymon

    Czarni Czarna Białostocka
  • Łazarski Mateusz

    Czarni Czarna Białostocka
  • Oniskiewicz Daniel

    Czarni Czarna Białostocka
  • Szuchnicki Mateusz

    Czarni Czarna Białostocka
  • Bańkowski Łukasz

    Czarni Czarna Białostocka
  • Czarni Czarna Białostocka

    Korsak Przemysław

  • Czarni Czarna Białostocka

    Wołyniec Szymon

  • Czarni Czarna Białostocka

    Starosta Łukasz

  • Czarni Czarna Białostocka

    Kunda Tomasz

  • Czarni Czarna Białostocka

    Muszyński Kacper

  • Czarni Czarna Białostocka

    Lenczewski Patryk

  • Czarni Czarna Białostocka

    Fiedorowicz Patryk

  • Czarni Czarna Białostocka

    Małyszko Mateusz

  • Czarni Czarna Białostocka

    Wysocki Łukasz

  • Czarni Czarna Białostocka

    Cholewo Adam

  • Czarni Czarna Białostocka

    Piekunko Dawid

  • Bil Wojciech

    Dąb Dąbrowa Białostocka
  • Wigry II Suwałki

    Petelski Konrad

  • Wigry II Suwałki

    Małkiński Bartosz

  • Wigry II Suwałki

    Legenzow Igor

  • Wigry II Suwałki

    Szczerbowski Łukasz

  • Dąb Dąbrowa Białostocka

    Wilczewski Kamil

  • Dąb Dąbrowa Białostocka

    Doroszczyk Adam

  • Dąb Dąbrowa Białostocka

    Korotkiewicz Dawid

  • Dąb Dąbrowa Białostocka

    Żybura Bartosz

  • Dąb Dąbrowa Białostocka

    Pilipiuk Łukasz

  • Dąb Dąbrowa Białostocka

    Piatrenka Aliaksei

  • Wigry II Suwałki

    Ołów Patryk

    Dąb Dąbrowa Białostocka
  • Wigry II Suwałki

    Staszkiewicz Jakub

    Dąb Dąbrowa Białostocka
  • Orlęta Czyżew

    Antoniak Bartłomiej

    GKS Andrzejewo
  • Kuczyński Damian

    GKS Stawiski
  • GKS Stawiski

    Siekierski Paweł

  • GKS Stawiski

    Śląski Paweł

  • GKS Stawiski

    Przestrzelski Mateusz

  • GKS Stawiski

    Kosiński Damian

  • GKS Stawiski

    Święcki Piotr

  • GKS Stawiski

    Pulwin Rafał

  • GKS Stawiski

    Sejnowski Krystian

  • GKS Stawiski

    Martysiuk Dawid

  • GKS Stawiski

    Laskowski Adrian

  • GKS Stawiski

    Wnorowski Krystian

  • GKS Stawiski

    Smaługa Mateusz

  • GKS Stawiski

    Wesołowski Patryk

  • Jamiołkowski Dawid

    Hetman Białystok
  • Łupiński Stanisław

    Hetman Białystok
  • Rudkowski Paweł

    Hetman Białystok
  • Szadłowski Kacper

    Hetman Białystok
  • Dąbrowski Maciej

    Hetman Białystok
  • Hetman Białystok

    Gąsowski Łukasz

  • Hetman Białystok

    Orpik Kacper

  • Hetman Białystok

    Kulabukhau Hleb

  • KS Wasilków

    Wojciechowski Łukasz

    Hetman Białystok
  • Hetman Białystok

    Plaga Marcin

    Hetman Tykocin
  • Antonowicz Michał

    Hetman Tykocin
  • Backiel Przemysław

    Hetman Tykocin
  • Borys Filip

    Hetman Tykocin
  • Dobreńko Kamil

    Hetman Tykocin
  • Perkowski Adrian

    Hetman Tykocin
  • Rogowicki Dawid

    Hetman Tykocin
  • Hetman Tykocin

    Surwiłło Tomasz

  • Hetman Tykocin

    Domalewski Karol

  • Hetman Tykocin

    Napiórkowski Jan

  • Hetman Tykocin

    Kurzyna Karol

  • Hetman Tykocin

    Czeladko Patryk

  • Hetman Tykocin

    Czajkowski Zbigniew

  • Hetman Tykocin

    Czeladko Artur

  • Hetman Tykocin

    Dominiak Michał

  • Hetman Tykocin

    Osmólski Radosław

  • Narew Choroszcz

    Fabiszewski Patryk

    Hetman Tykocin
  • Nogieć Sebastian

    Husar Nurzec
  • Sadowski Tomasz

    Husar Nurzec
  • Husar Nurzec

    Miszczuk Tomasz

  • Husar Nurzec

    Tarasiuk Michał

  • Husar Nurzec

    Romaniuk Rafał

  • Husar Nurzec

    Kisielewski Paweł

  • Wigry II Suwałki

    Sienkiewicz Piotr

    Jantar Ustka
  • Zawadzki Piotr

    Jasion Jasionówka
  • Jasion Jasionówka

    Zambrzycki Tomasz

  • Jasion Jasionówka

    Wiśniewski Łukasz

  • Jasion Jasionówka

    Pawłowski Piotr

  • Jasion Jasionówka

    Lipski Paweł

  • Jasion Jasionówka

    Klepacki Krzysztof

  • Jasion Jasionówka

    Wojciechowski Daniel

  • Jasion Jasionówka

    Cieciorko Jakub

  • Jasion Jasionówka

    Wigda Tomasz

  • Jasion Jasionówka

    Paszko Kazimierz

  • Jasion Jasionówka

    Tałałaj Kamil

  • Jasion Jasionówka

    Kaczyński Adam

  • Jasion Jasionówka

    Lewocz Tomasz

  • Jasion Jasionówka

    Paszko Norbert

  • Jasion Jasionówka

    Zajko Piotr

  • Promień Mońki

    Głódź Kacper

    Jasion Jasionówka
  • Sparta Augustów

    Bujnowski Rafał

    Kaszubia Kościerzyna
  • Wigry II Suwałki

    Sabiłło Kamil

    KKS Kalisz
  • Sieńko Damian

    Kora Korycin
  • Lech Emanuel

    Kora Korycin
  • Pomichter Patryk

    Kora Korycin
  • Sobolewski Karol

    Kora Korycin
  • Sulima Tomasz

    Kora Korycin
  • Kora Korycin

    Latkowski Łukasz

  • Kora Korycin

    Ostrowski Konrad

  • Kora Korycin

    Horoszko Przemysław

  • Baszeń Kacper

    Korona Dobrzyniewo Duże
  • Kamienski Mateusz

    Korona Dobrzyniewo Duże
  • Masłowski Jakub

    Korona Dobrzyniewo Duże
  • Radziszewski Kacper

    Korona Dobrzyniewo Duże
  • Bagieński Jakub

    Korona Dobrzyniewo Duże
  • Kucharski Szymon

    Korona Dobrzyniewo Duże
  • Kurzyna Andrzej

    Korona Dobrzyniewo Duże
  • Lenczewski Karol

    Korona Dobrzyniewo Duże
  • Korona Dobrzyniewo Duże

    Czemiel Tomasz

  • Korona Dobrzyniewo Duże

    Dudziński Michał

  • Korona Dobrzyniewo Duże

    Brzeziński Marcin

  • Korona Dobrzyniewo Duże

    Kryński Daniel

  • Korona Dobrzyniewo Duże

    Szymański Patryk

  • Korona Dobrzyniewo Duże

    Sidor Piotr

  • Korona Dobrzyniewo Duże

    Gryko Marcin

  • Korona Dobrzyniewo Duże

    Chrzanowski Karol

  • Korona Dobrzyniewo Duże

    Radziszewski Jakub

  • Korona Dobrzyniewo Duże

    Kopczewski Łukasz

  • Korona Dobrzyniewo Duże

    Kopczewski Sebastian

  • Korona Dobrzyniewo Duże

    Wojtecki Jakub

  • Korona Dobrzyniewo Duże

    Kamiński Sebastian

  • Korona Dobrzyniewo Duże

    Bawerna Artur

  • Korona Dobrzyniewo Duże

    Adamski Przemysław

  • Korona Dobrzyniewo Duże

    Adamski Mateusz

  • Korona Dobrzyniewo Duże

    Szmygiel Michał

  • Korona Dobrzyniewo Duże

    Kłoczko Sebastian

  • Korona Dobrzyniewo Duże

    Budnik Kevin

  • Korona Dobrzyniewo Duże

    Szubzda Sebastian

  • Włókniarz Białystok

    Grabowski Jakub

    Korona Dobrzyniewo Duże
  • Włókniarz Białystok

    Grabowski Mateusz

    Korona Dobrzyniewo Duże
  • Brzostowski Mariusz

    Krypnianka Krypno
  • Citkowski Jakub

    Krypnianka Krypno
  • Szymański Szymon

    Krypnianka Krypno
  • Krypnianka Krypno

    Butkiewicz Michał

  • Krypnianka Krypno

    Gosko Rafał

  • Krypnianka Krypno

    Roszkowski Bartosz

  • Krypnianka Krypno

    Kobeszko Damian

  • Krypnianka Krypno

    Stachurski Łukasz

  • Krypnianka Krypno

    Czerech Krystian

  • Magnat Juchnowiec Kościelny

    Krysiewicz Daniel

    Krypnianka Krypno
  • Hetman Białystok

    Stasiuk Jakub

    KS Grabówka
  • Kuczyński Szymon

    KS Grabówka
  • Kurcewicz Maciej

    KS Grabówka
  • Prużanin Jakub

    KS Grabówka
  • Przemielewski Patryk

    KS Grabówka
  • Siwicki Szymon

    KS Grabówka
  • Yamaguchi Kamil

    KS Grabówka
  • Yavuz Tümay

    KS Grabówka
  • KS Grabówka

    Gieniusz Krzysztof

  • KS Grabówka

    Śliwa Łukasz

  • KS Grabówka

    Czaban Krzysztof

  • KS Grabówka

    Jarmoszko Łukasz

  • KS Grabówka

    Niewiarowski Mariusz

  • KS Grabówka

    Rynkiewicz Szymon

  • KS Grabówka

    Gryczewski Patryk

  • KS Grabówka

    Niewiarowski Rafał

  • KS Grabówka

    Uścinowicz Mateusz

  • KS Grabówka

    Jasielczuk Tomasz

  • KS Grabówka

    Kuprianowicz Kamil

  • KS Grabówka

    Lisnychenko Vitalii

  • KS Grabówka

    Chilimoniuk Kamil

  • MOSP Białystok

    Bagrowski Łukasz

    KS Grabówka
  • MOSP Białystok

    Gryko Kamil

    KS Grabówka
  • Krypnianka Krypno

    Butkiewicz Mateusz

    KS Michałowo
  • Turowski Marcin

    KS Michałowo
  • KS Michałowo

    Grabowski Damian

  • KS Michałowo

    Prolejko Mateusz

  • Ponichtera Piotr

    KS Michałowo
  • KS Michałowo

    Kucharczyk Robert

  • KS Michałowo

    Tchórznicki Michał

  • KS Michałowo

    Bernatowicz Tomasz

  • KS Michałowo

    Doroszko Dawid

  • KS Michałowo

    Koźlik Przemysław

  • KS Michałowo

    Rybołowicz Radosław

  • KS Michałowo

    Charkiewicz Dawid

  • KS Michałowo

    Kondracki Maciej

  • KS Michałowo

    Małyszko Jakub

  • KS Michałowo

    Weremczuk Rafał

  • KS Michałowo

    Gryko Łukasz

  • KS Michałowo

    Konończuk Daniel

  • KS Michałowo

    Konończuk Jan

  • KS Michałowo

    Zabrocki Paweł

  • KS Michałowo

    Konon Jakub

  • KS Michałowo

    Lemański Jakub

  • KS Michałowo

    Korotkiewicz Jakub

  • KS Michałowo

    Trofimczuk Kamil

  • KS Michałowo

    Andruszko Dawid

  • KS Michałowo

    Roszkowski Łukasz

  • KS Michałowo

    Tomczyk Marek

  • KS Michałowo

    Owerczuk Tomasz

  • Doroszko Przemysław

    KS Michałowo
  • Szczepanik Łukasz

    KS Michałowo
  • Mleczek Adrian

    KS Śniadowo
  • Dudek Mateusz

    KS Śniadowo
  • Kotowski Jakub

    KS Śniadowo
  • Mściwujewski Mateusz

    KS Śniadowo
  • Mocarski Mateusz

    KS Śniadowo
  • Cendrowski Damian

    KS Śniadowo
  • Ćwikłowski Jakub

    KS Śniadowo
  • Gutowski Patryk

    KS Śniadowo
  • Piechowski Łukasz

    KS Śniadowo
  • Urbanowski Kamil

    KS Śniadowo
  • Walendziewski Adrian

    KS Śniadowo
  • KS Śniadowo

    Dryka Piotr

  • KS Śniadowo

    Kołdys Łukasz

  • KS Śniadowo

    Kaczyński Mateusz

  • KS Śniadowo

    Wąsowicz Konrad

  • KS Śniadowo

    Klimaszewski Wojciech

  • KS Śniadowo

    Malinowski Dawid

  • KS Śniadowo

    Grodzki Robert

  • KS Śniadowo

    Jastrzębski Krystian

  • KS Śniadowo

    Rostkowki Paweł

  • KS Śniadowo

    Tyszka Łukasz

  • Magnat Juchnowiec Kościelny

    Borowik Bartosz

    KS Wasilków
  • KS Michałowo

    Tomczyk Kamil

    ŁKS 1926 Łomża
  • KS Wasilków

    Ostaszewski Dawid

    ŁKS 1926 Łomża
  • Boguski Krystian

    ŁKS 1926 Łomża
  • Brzozowski Tomasz

    ŁKS 1926 Łomża
  • Cudakiewicz Filip

    ŁKS 1926 Łomża
  • Dąbrowski Kacper

    ŁKS 1926 Łomża
  • Długołęcki Bartosz

    ŁKS 1926 Łomża
  • Dobrowolski Kamil

    ŁKS 1926 Łomża
  • Janicki Bartosz

    ŁKS 1926 Łomża
  • Kacprzyk Daniel

    ŁKS 1926 Łomża
  • Kadłubowski Sebastian

    ŁKS 1926 Łomża
  • Korzeniecki Łukasz

    ŁKS 1926 Łomża
  • Lichomski Zbigniew

    ŁKS 1926 Łomża
  • Melao do nascimento Reinaldo

    ŁKS 1926 Łomża
  • Milewski Przemysław

    ŁKS 1926 Łomża
  • Pastorczyk Dawid

    ŁKS 1926 Łomża
  • Speichler Robert

    ŁKS 1926 Łomża
  • Ulman Kamil

    ŁKS 1926 Łomża
  • Walczak Wiktor

    ŁKS 1926 Łomża
  • Wojno Łukasz

    ŁKS 1926 Łomża
  • Zmierczak Bartosz

    ŁKS 1926 Łomża
  • Narew Ostrołęka

    Cendrowski Hubert

    ŁKS 1926 Łomża
  • Narew Ostrołęka

    Cychol Igor

    ŁKS 1926 Łomża
  • Olimpia Zambrów

    Jastrzębski Mateusz

    ŁKS 1926 Łomża
  • Warmia Grajewo

    Dzierzgowski Tomasz

    ŁKS 1926 Łomża
  • Bogacewicz Krystian

    Magnat Juchnowiec Kościelny
  • Brzostek Szymon

    Magnat Juchnowiec Kościelny
  • Dańko Jakub

    Magnat Juchnowiec Kościelny
  • Fiłonowicz Maciej

    Magnat Juchnowiec Kościelny
  • Gil Sebastian

    Magnat Juchnowiec Kościelny
  • Łuckiewicz Bartosz

    Magnat Juchnowiec Kościelny
  • Żelazowski Mateusz

    Magnat Juchnowiec Kościelny
  • Magnat Juchnowiec Kościelny

    Markiewicz Jacek

  • Magnat Juchnowiec Kościelny

    Klimowicz Michał

  • Magnat Juchnowiec Kościelny

    Święciński Dawid

  • Magnat Juchnowiec Kościelny

    Radomski Karol

  • Magnat Juchnowiec Kościelny

    Budźko Jakub

  • Magnat Juchnowiec Kościelny

    Ścieszko Mateusz

  • Magnat Juchnowiec Kościelny

    Pawłowski Karol

  • Magnat Juchnowiec Kościelny

    Nawrocki Kacper

  • Orzeł Kolno

    Bikowski Artur

    MKS Gogolin
  • Kadej Filip

    MKS Mielnik
  • Godyń Paweł

    MKS Mielnik
  • Trojanowski Maciej

    MKS Mielnik
  • Weremijewicz Jakub

    MKS Mielnik
  • Czekuć Kamil

    MKS Mielnik
  • Gierasimiuk Damian

    MKS Mielnik
  • Korowaj Krzysztof

    MKS Mielnik
  • Korowaj Dariusz

    MKS Mielnik
  • Krasucki Daniel

    MKS Mielnik
  • Mormol Patryk

    MKS Mielnik
  • Weremijewicz Krrystian

    MKS Mielnik
  • MKS Mielnik

    Sypek Damian

  • MKS Mielnik

    Gorochowicz Paweł

  • Tur Bielsk Podlaski

    Gronowski Sylwester

  • MKS Mielnik

    Niewiński Wojciech

  • Tur Bielsk Podlaski

    Pawluczuk Łukasz

  • MKS Mielnik

    Iwaniuk Tomasz

  • MKS Mielnik

    Zalewski Przemysław

  • MKS Mielnik

    Mazur Bartosz

  • MKS Mielnik

    Borowy Grzegorz

  • MKS Mielnik

    Golonko Daniel

  • Osypiuk Michał

    MOSP Białystok
  • Wołosik Jakub

    MOSP Białystok
  • Charkiewicz Daniel

    MOSP Białystok
  • Sawicki Patryk

    MOSP Białystok
  • MOSP Białystok

    Kudrycki Maciej

  • Bućko Dominik

    MOSP Białystok
  • Dzikiewicz Jakub

    MOSP Białystok
  • Gołębiowski Oskar

    MOSP Białystok
  • Karol Mateusz

    MOSP Białystok
  • Mularczyk Igor

    MOSP Białystok
  • Pogorzelski Igor

    MOSP Białystok
  • Tsishkin Mikita

    MOSP Białystok
  • Zabłocki Sebastian

    MOSP Białystok
  • MOSP Białystok

    Rutkowski Norbert

  • MOSP Białystok

    Szymański Karol

  • MOSP Białystok

    Kalinowski Mateusz

  • MOSP Białystok

    Piećko Krystian

  • MOSP Białystok

    Popławski Mateusz

  • MOSP Białystok

    Stańczyk Marcin

  • MOSP Białystok

    Wasilewski Filip

  • MOSP Białystok

    Wiszniewski Łukasz

  • MOSP Białystok

    Tashaev Adam

  • MOSP Białystok

    Zakrzewski Aleksander

  • MOSP Białystok

    Ilczuk Adam

  • MOSP Białystok

    Grabarz Mateusz

  • MOSP Białystok

    Chechka Uladzislau

  • MOSP Białystok

    Kalinowski Dawid

  • Hetman Tykocin

    Worobiej Alan

    Narew Choroszcz
  • KS Grabówka

    Kacprowski Jan

    Narew Choroszcz
  • Kieżel Paweł

    Narew Choroszcz
  • Kucharewicz Szymon

    Narew Choroszcz
  • Wróblewski Piotr

    Narew Choroszcz
  • Narew Choroszcz

    Andzielewicz Łukasz

  • Narew Choroszcz

    Pabian Ryszard

  • Narew Choroszcz

    Kołodko Kamil

  • Narew Choroszcz

    Rećko Adam

  • Narew Choroszcz

    Mojsak Damian

  • Narew Choroszcz

    Szymaniuk Mateusz

  • Narew Choroszcz

    Daniluk Mariusz

  • Narew Choroszcz

    Grzegorczyk Krystian

  • Narew Choroszcz

    Sawicki Tomasz

  • Narew Choroszcz

    Sokół Paweł

  • Narew Choroszcz

    Filipczuk Bartosz

  • Narew Choroszcz

    Szumkowski Jakub

  • Narew Choroszcz

    Ryniejski Piotr

  • Narew Choroszcz

    Garbowski Jakub

  • Narew Choroszcz

    Suszczyński Adrian

  • Narew Choroszcz

    Popławski Kacper

  • Narew Choroszcz

    Gryg Krzysztof

  • Narew Choroszcz

    Biernacik Dominik

  • Narew Choroszcz

    Lenczewski Rafał

  • Narew Choroszcz

    Garbowski Mateusz

  • Narew Choroszcz

    Słota Oliwer

  • Narew Choroszcz

    Sakowicz Jakub

  • Narew Choroszcz

    Reszeć Adrian

  • Narew Choroszcz

    Roszkowski Jakub

  • Narew Choroszcz

    Skrzypek Andrzej

  • Tur II Bielsk Podlaski

    Witoszko Joachim

    Tur II Bielsk Podlaski
  • Olimpia Zambrów

    Gosiewski Rafał

    Orlęta Czyżew
  • Smętek Adrian

    Orlęta Czyżew
  • Dybowski Bartosz

    Orlęta Czyżew
  • Gołaszewski Piotr

    Orlęta Czyżew
  • Milankiewicz Patryk

    Orlęta Czyżew
  • Ożarowski Dawid

    Orlęta Czyżew
  • Sierota Marcin

    Orlęta Czyżew
  • Woroszył Sebastian

    Orlęta Czyżew
  • Polowczyk Damian

    Orlęta Czyżew
  • Marciniak Bartosz

    Orlęta Czyżew
  • Orlęta Czyżew

    Dąbrowski Andrzej

  • Orlęta Czyżew

    Olszewski Paweł

  • Orlęta Czyżew

    Karpiński Łukasz

  • Orlęta Czyżew

    Dmochowski Rafał

  • Orlęta Czyżew

    Zabielski Adam

  • Orlęta Czyżew

    Kazimierczuk Michał

  • Orlęta Czyżew

    Frołow Łukasz

  • Orlęta Czyżew

    Kulesza Patryk

  • Orlęta Czyżew

    Parzych Sebastian

  • Jagiellonia II Białystok

    Kaczmarczyk Paweł

    Orzeł Kolno
  • Kleczyński Szymon

    Orzeł Kolno
  • Rogalski Damian

    Orzeł Kolno
  • Banach Patryk

    Orzeł Kolno
  • Falkowski Dawid

    Orzeł Kolno
  • Filipkowski Andrzej

    Orzeł Kolno
  • Olszak Kamil

    Orzeł Kolno
  • Rainko Tomasz

    Orzeł Kolno
  • Wszeborowski Konrad

    Orzeł Kolno
  • Orzeł Kolno

    Domian Rafał

  • Orzeł Kolno

    Gwiazda Adrian

  • Orzeł Kolno

    Sielawa Przemysław

  • Orzeł Kolno

    Sadłowski Cezary

  • Orzeł Kolno

    Zduńczyk Damian

  • Orzeł Kolno

    Jurczyk Radosław

  • Orzeł Kolno

    Ziarno Wiktor

  • Orzeł Kolno

    Supinski Tomasz

  • Orzeł Kolno

    Falkowski Szymon

  • Orzeł Kolno

    Korzep Paweł

  • Orzeł Kolno

    Połomski Przemysław

  • Kosicki Gabriel

    Piast Białystok
  • Lindemann Klaus

    Piast Białystok
  • Łapiński Dominik

    Piast Białystok
  • Radziejewski Sebastian

    Piast Białystok
  • Sawoń Kamil

    Piast Białystok
  • Tatarczuk Marcin

    Piast Białystok
  • Ciwoniuk Mateusz

    Piast Białystok
  • Piast Białystok

    Zalewski Wojciech

  • Piast Białystok

    Wandziura Bartosz

  • Piast Białystok

    Truszkowski Bartosz

  • Piast Białystok

    Grelecki Michał

  • Piast Białystok

    Hryniewicki Łukasz

  • Piast Białystok

    Augustynowicz Patryk

  • Piast Białystok

    Malesiński Adam

  • Piast Białystok

    Rutkowski Jakub

  • Piast Białystok

    Borowski-beszta Bartosz

  • Piast Białystok

    Wilimas Michał

  • Piast Białystok

    Chaniewski Jan

  • Wilczek Wilkowo

    Nicewicz Mateusz

    Piast Białystok
  • Wigry II Suwałki

    Siłkowski Błażej

    Pogoń Lębork
  • Warmia Grajewo

    Chyliński Piotr

    Pojezierze Prostki
  • Ejdulis Andrzej

    Pomorzanka Sejny
  • Krachało Kamil

    Pomorzanka Sejny
  • Mandydraf Marcin

    Pomorzanka Sejny
  • Skupski Patryk

    Pomorzanka Sejny
  • Sobolewski Damian

    Pomorzanka Sejny
  • Pomorzanka Sejny

    Butkiewicz Mateusz

  • Pomorzanka Sejny

    Żyliński Adrian

  • Pomorzanka Sejny

    Pachutko Ariel

  • Pomorzanka Sejny

    Twarowski Grzegorz

  • Pomorzanka Sejny

    Buchowski Konrad

  • Pomorzanka Sejny

    Balewicz Łukasz

  • Pomorzanka Sejny

    Celiński Piotr

  • Pomorzanka Sejny

    Wojnowski Krzysztof

  • Hetman Białystok

    Odyjewski Maciej

    Promień Mońki
  • Krypnianka Krypno

    Jendruczek Norbert

    Promień Mońki
  • Chrzanowski Eryk

    Promień Mońki
  • Purta Kamil

    Promień Mońki
  • Romanowski Tomasz

    Promień Mońki
  • Tekień Jakub

    Promień Mońki
  • Promień Mońki

    Andraka Maciej

  • Promień Mońki

    Bondziul Piotr

  • Promień Mońki

    Beczko Przemysław

  • Promień Mońki

    Stachelek Dawid

  • Promień Mońki

    Lisowski Mateusz

  • Promień Mońki

    Wiszowaty Piotr

  • Promień Mońki

    Rafałko Mateusz

  • Promień Mońki

    Pawełko Kamil

  • Promień Mońki

    Imbiorski Jakub

  • Promień Mońki

    Lewandowski Kacper

  • Promień Mońki

    Gnidziejko Paweł

  • Promień Mońki

    Klim Krzysztof

  • Wilczko Paweł

    Puszcza Hajnówka
  • Grygoruk Michał

    Puszcza Hajnówka
  • Puszcza Hajnówka

    Drozd Piotr

  • Puszcza Hajnówka

    Łapiński Bartłomiej

  • Puszcza Hajnówka

    Kicel Andrzej

  • Puszcza Hajnówka

    Jankowski Dawid

  • Puszcza Hajnówka

    Lewczuk Michał

  • Puszcza Hajnówka

    Drągowski Jakub

  • Puszcza Hajnówka

    Ostapczuk Julian

  • Puszcza Hajnówka

    Gagan Michał

  • Puszcza Hajnówka

    Daniszewski Piotr

  • Puszcza Hajnówka

    Wojciuk Piotr

  • Puszcza Hajnówka

    Ignatowicz Maciej

  • Wigry II Suwałki

    Kuriata Wojciech

    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • Krypnianka Krypno

    Michajłow Mariusz

    Rudnia Zabłudów
  • KS Grabówka

    Jarmoszko Dawid

    Rudnia Zabłudów
  • Bańkowski Bartosz

    Rudnia Zabłudów
  • Cieciorko Marcin

    Rudnia Zabłudów
  • Krasnopolski Mirosław

    Rudnia Zabłudów
  • Lipski Sebastian

    Rudnia Zabłudów
  • Muklewicz Marek

    Rudnia Zabłudów
  • Purta Mateusz

    Rudnia Zabłudów
  • Sadowski Wojciech

    Rudnia Zabłudów
  • Tarasiuk Filip

    Rudnia Zabłudów
  • Tutaj Patryk

    Rudnia Zabłudów
  • Rudnia Zabłudów

    Czerniawski Tomasz

  • Rudnia Zabłudów

    Szarejko Paweł

  • Rudnia Zabłudów

    Korolczuk Patryk

  • Rudnia Zabłudów

    Lewicki Mateusz

  • Rudnia Zabłudów

    Owerczuk Damian

  • Jagiellonia II Białystok

    Karpieszuk Krzysztof

    Sokół Sokółka
  • Jagiellonia II Białystok

    Koncewicz Patryk

    Sokół Sokółka
  • Dąbrowski Jakub

    Sokół Sokółka
  • Grzesik Jakub

    Sokół Sokółka
  • Polak Maciej

    Sokół Sokółka
  • Sokół Sokółka

    Kabelis Radosław

  • Sokół Sokółka

    Czaplejewicz Krystian

  • Sokół Sokółka

    Stelmaszek Paweł

  • Sokół Sokółka

    Woronowicz Marcin

  • Sokół Sokółka

    Stelmaszek Krzysztof

  • Sokół Sokółka

    Serafin Jakub

  • Sokół Sokółka

    Greś Paweł

  • Sokół Sokółka

    Sobolewski Michał

  • Sokół Sokółka

    Kul Kamil

  • Orlęta Czyżew

    Antoniak Artur

    Sparta 1951 Szepietowo
  • Ruch Wysokie Mazowieckie

    Decewicz Damian

    Sparta 1951 Szepietowo
  • Janik Karol

    Sparta 1951 Szepietowo
  • Judzicki Jakub

    Sparta 1951 Szepietowo
  • Płotczyk Damian

    Sparta 1951 Szepietowo
  • Żero Radosław

    Sparta 1951 Szepietowo
  • Sparta 1951 Szepietowo

    Sawicki Arkadiusz

  • Sparta 1951 Szepietowo

    Prusinowski Kamil

  • Sparta 1951 Szepietowo

    Dłuski Patryk

  • Sparta 1951 Szepietowo

    Mrowiński Kamil

  • Sparta 1951 Szepietowo

    Czarnecki Michał

  • Sparta 1951 Szepietowo

    Gołaszewski Emil

  • Sparta 1951 Szepietowo

    Pruszyński Karol

  • Sparta 1951 Szepietowo

    Dymek Michał

  • Sparta 1951 Szepietowo

    Waszczuk Bartosz

  • Sparta 1951 Szepietowo

    Pietrzak Jakub

  • Salik Olgierd

    Sparta Augustów
  • Szybajło Rafał

    Sparta Augustów
  • Kościuch Karol

    Sparta Augustów
  • Dzienis Michał

    Sparta Augustów
  • Klejps Grzegorz

    Sparta Augustów
  • Sparta Augustów

    Sobolewski Łukasz

  • Sparta Augustów

    Chabasiński Piotr

  • Sparta Augustów

    Mickiewicz Wojciech

  • Sparta Augustów

    Harasimowicz Adrian

  • Sparta Augustów

    Ziarko Adrian

  • Sparta Augustów

    Charytoniuk Piotr

  • Sparta Augustów

    Kłoczko Marcin

  • Sparta Augustów

    Stasiński Paweł

  • Sparta Augustów

    Knoch Mateusz

  • Sparta Augustów

    Krupiński Paweł

  • Sparta Augustów

    Karczewski Kacper

  • Sparta Augustów

    Karbowski Kacper

  • Sparta Augustów

    Wielgat Maciej

  • Sparta Augustów

    Masiejczyk Dawid

  • Wigry II Suwałki

    Biedrzycki Wiktor

    Stomil II Olsztyn
  • Cudowski Krzysztof

    Tur II Bielsk Podlaski
  • Nos Michał

    Tur II Bielsk Podlaski
  • Szeretucha Rafał

    Tur II Bielsk Podlaski
  • Jagiellonia II Białystok

    Niemczynowicz Patryk

    Tur II Bielsk Podlaski
  • MOSP Białystok

    Mróz Kamil

    Tur II Bielsk Podlaski
  • Grygoruk Rafał

    Tur II Bielsk Podlaski
  • Onacik Damian

    Tur II Bielsk Podlaski
  • Troc Jakub

    Tur II Bielsk Podlaski
  • Tur Bielsk Podlaski

    Popiołek Łukasz

  • Tur Bielsk Podlaski

    Falkowski Kacper

  • Tur Bielsk Podlaski

    Pęza Szymon

    Tur II Bielsk Podlaski
  • Tur Bielsk Podlaski

    Aleksiejuk Igor

    Tur II Bielsk Podlaski
  • Tur Bielsk Podlaski

    Szklarz Damian

    Tur II Bielsk Podlaski
  • Samosiuk Mateusz

    Tur II Bielsk Podlaski
  • Zinowczyk Igor

    Tur II Bielsk Podlaski
  • Dmitruk Damian

    Tur II Bielsk Podlaski
  • Misiuk Jakub

    Tur II Bielsk Podlaski
  • Nowakowski Dawid

    Tur II Bielsk Podlaski
  • Bazylewski Marcin

    Tur II Bielsk Podlaski
  • Car Karol

    Tur II Bielsk Podlaski
  • Daniłowski Daniel

    Tur II Bielsk Podlaski
  • Drozdowski Marcin

    Tur II Bielsk Podlaski
  • Gul Marcin

    Tur II Bielsk Podlaski
  • Jakimczuk Kacper

    Tur II Bielsk Podlaski
  • Kamiński Kamil

    Tur II Bielsk Podlaski
  • Karpiesiuk Karol

    Tur II Bielsk Podlaski
  • Kiersnowski Kevin

    Tur II Bielsk Podlaski
  • Kiszko Kamil

    Tur II Bielsk Podlaski
  • Kordziukiewicz Piotr

    Tur II Bielsk Podlaski
  • Kosiński Karol

    Tur II Bielsk Podlaski
  • Kosiński Piotr

    Tur II Bielsk Podlaski
  • Krasowski Damian

    Tur II Bielsk Podlaski
  • Kulikowski Krystian

    Tur II Bielsk Podlaski
  • Kulikowski Rafał

    Tur II Bielsk Podlaski
  • Kwiatkowski Mateusz

    Tur II Bielsk Podlaski
  • Lewczuk Andrzej

    Tur II Bielsk Podlaski
  • Łochnicki Paweł

    Tur II Bielsk Podlaski
  • Niczyporuk Marcin

    Tur II Bielsk Podlaski
  • Perkowski Rafał

    Tur II Bielsk Podlaski
  • Polubiatko Marek

    Tur II Bielsk Podlaski
  • Rogowski Mateusz

    Tur II Bielsk Podlaski
  • Sidun Patryk

    Tur II Bielsk Podlaski
  • Stypułkowski Patryk

    Tur II Bielsk Podlaski
  • Walczuk Michał

    Tur II Bielsk Podlaski
  • Wojszkowicz Piotr

    Tur II Bielsk Podlaski
  • Żukowski Robert

    Tur II Bielsk Podlaski
  • Narew Choroszcz

    Dołęgowski Rafał

    UM Krynki
  • Narew Choroszcz

    Pieczywek Grzegorz

    UM Krynki
  • Kucharewicz Michał

    UM Krynki
  • UM Krynki

    Karpuk Adam

  • UM Krynki

    Wasilewski Patryk

  • UM Krynki

    Wasilewski Damian

  • UM Krynki

    Szutkiewicz Maciej

  • Balwicki Szymon

    Unia Ciechanowiec
  • Jurek Mariusz

    Unia Ciechanowiec
  • Konarzewski Daniel

    Unia Ciechanowiec
  • Unia Ciechanowiec

    Dybowski Jarosław

  • Unia Ciechanowiec

    Łukasiuk Łukasz

  • Unia Ciechanowiec

    Murawski Kamil

  • Unia Ciechanowiec

    Jaworski Filip

  • Unia Ciechanowiec

    Binaś Grzegorz

  • Unia Ciechanowiec

    Marcinkowski Paweł

  • Unia Ciechanowiec

    Myszczuk Damian

  • Unia Ciechanowiec

    Parzonko Konrad

  • Unia Ciechanowiec

    Wojewódzki Andrzej

  • Unia Ciechanowiec

    Radziszewski Szymon

  • Unia Ciechanowiec

    Moczulski Jakub

  • Unia Ciechanowiec

    Karpiński Hubert

  • Unia Ciechanowiec

    Żero Adam

  • Unia Ciechanowiec

    Kowalczuk Arkadiusz

  • Unia Ciechanowiec

    Dąbrowski Mateusz

  • Unia Ciechanowiec

    Kraszewski Kacper

  • Unia Ciechanowiec

    Puchacz Adam

  • Unia Ciechanowiec

    Kietliński Sebastian

  • Unia Ciechanowiec

    Kamiński Marcin

  • Unia Ciechanowiec

    Kuzub Mateusz

  • Unia Ciechanowiec

    Kietliński Hubert

  • Unia Ciechanowiec

    Kowalczuk Karol

  • Unia Ciechanowiec

    Miszczuk Krystian

  • Unia Ciechanowiec

    Raźniak Dawid

  • Unia Ciechanowiec

    Łempicki Maciej

  • Drozdowski Jakub

    Warmia Grajewo
  • Hołtyn Rafał

    Warmia Grajewo
  • Sienkiewicz Norbert

    Warmia Grajewo
  • Warmia Grajewo

    Cybulski Mateusz

  • Warmia Grajewo

    Zarzecki Przemysław

  • Warmia Grajewo

    Bieńkowski Dariusz

  • Warmia Grajewo

    Mściwujewski Hubert

  • Warmia Grajewo

    Gadomski Robert

  • Warmia Grajewo

    Formejster Marcel

  • Wigry II Suwałki

    Sosnowski Łukasz

  • Wigry II Suwałki

    Karbowy Filip

  • Danowski Tobiasz

    Wigry II Suwałki
  • Grudniewski Fernando

    Wigry II Suwałki
  • Kubrak Łukasz

    Wigry II Suwałki
  • Naglik Kamil

    Wigry II Suwałki
  • Niedźwiecki Filip

    Wigry II Suwałki
  • Rutkowski Kacper

    Wigry II Suwałki
  • Sokolik Sylwester

    Wigry II Suwałki
  • Żukowski Szymon

    Wigry II Suwałki
  • Wigry II Suwałki

    Omilianowicz Paweł

  • Wigry II Suwałki

    Najemski Arkadiusz

  • Wigry II Suwałki

    Jurkowski Adrian

  • Wigry II Suwałki

    Kąkolewski Dominik

  • Wigry II Suwałki

    Cimochowski Kacper

  • Wigry II Suwałki

    Olszewski Bartosz

  • Wigry II Suwałki

    Łowczyński Rafał

  • Wigry II Suwałki

    Kwaśniewski Piotr

  • Wigry II Suwałki

    Stasiński Tomasz