Zmiany w klubowych kadrach 2020


  • Pogonowski Piotr

    1920 Mosina
  • Obolewski Szymon

    1920 Mosina
  • LZS Wronczyn

    Ruman Dawid

    1922 Lechia Kostrzyn
  • Maratończyk Brzeźno

    Euchaust Maciej

    1922 Lechia Kostrzyn
  • 1922 Lechia Kostrzyn

    Chudziński Wojciech

  • 1922 Lechia Kostrzyn

    Schulz Oskar

  • 1922 Lechia Kostrzyn

    Kujawiak Bartosz

  • Pogoń Lwówek

    Skuza Arkadiusz

    1922 Lechia Kostrzyn
  • Akademia Reissa Poznań

    Książkiewicz Jan

  • Akademia Reissa Poznań

    Wójcik Olaf

  • Akademia Reissa Poznań

    Jankowski Maciej

  • Akademia Reissa Poznań

    Skitek Jan

  • Akademia Reissa Poznań

    Błachowicz Jakub

  • Akademia Reissa Poznań

    Grzybek Jakub

  • Akademia Reissa Poznań

    Florysiak Mikołaj

  • Arto Trzcianka

    Firsow Sebastian

  • Arto Trzcianka

    Malewicz Łukasz

  • Astra Krotoszyn

    Łęgowski Wiktor

  • Astra Krotoszyn

    Adamczyk Dawid

  • Astra Krotoszyn

    Roszczak Tomasz

  • Astra Krotoszyn

    Lewandowski Mikołaj

  • Avia Kamionki

    Adamski Sebastian

  • Avia Kamionki

    Oses Dominik

  • Avia Kamionki

    Kuberacki Patryk

  • Avia Kamionki

    Surdyk Kacper

  • Avia Kamionki

    Staszewski Jędrzej

  • Kotwica Kórnik

    Kram Aleksander

    Avia Kamionki
  • Kotwica Kórnik

    Owczarzak Kamil

    Avia Kamionki
  • Avia Kamionki

    Puk Maciej

  • Avia Kamionki

    Projs Patryk

  • Avia Kamionki

    Maciejewski Franciszek

  • Avia Kamionki

    Kaczmarkiewicz Maciej

  • Avia Kamionki

    Adamczak Adrian

    Avia Kamionki
  • Zarębski Mateusz

    Avia Kamionki
  • GKS Dopiewo

    Jakowicz Adam

    Avia Kamionki
  • Awdaniec Pakosław

    Dolata Dawid

  • Awdaniec Pakosław

    Giezek Adrian

  • Awdaniec Pakosław

    Maćkowiak Kamil

  • Kiełtyka Mikołaj

    Barycz Janków Przygodzki
  • Jasiórski Dawid

    Barycz Janków Przygodzki
  • Barycz Janków Przygodzki

    Dudka Konrad

  • Barycz Janków Przygodzki

    Binek Wojciech

  • Barycz Janków Przygodzki

    Jończak Maksymilian

  • Barycz Janków Przygodzki

    Kaźmierczak Patryk

  • Kujawianka Izbica Kujawska

    Wesołowski Jakub

    Baszta Przedecz
  • Szczepaniak Krzysztof

    Baszta Przedecz
  • Kacprzak Mariusz

    Baszta Przedecz
  • Konopiński Mateusz

    Baszta Przedecz
  • Wrzesiński Kacper

    Baszta Przedecz
  • Zasada Wiktor

    Baszta Przedecz
  • Baszta Przedecz

    Stasiak Adam

  • Zjednoczeni Rychwał

    Kuropatwiński Hubert

    Baszta Przedecz
  • Bastrzyk Łukasz

    Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
  • Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski

    Jaworski Michał

  • Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski

    Konopka Łukasz

  • Lew Pogorzela

    Kamiński Wojciech

    Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
  • Lew Pogorzela

    Kaźmierczak Mirosław

    Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
  • Błękitni Chruszczyny

    Jarysz Bartosz

  • Błękitni Kąkolewo

    Olejnik Bartosz

  • NAP Nowy Tomyśl

    Judek Patryk

    Błękitni Lubno
  • Błękitni Wronki

    Przybysz Karol

  • Błękitni Wronki

    Nowicki Dominik

  • Bałdyga Dawid

    Błękitni Wronki
  • Błyskawica Nieżychowo

    Kowalski Jakub

  • Błyskawica Nieżychowo

    Wiśniewski Adrian

  • Brenewia Wijewo

    Poniży Eryk

  • Napieralski Mikołaj

    Brenewia Wijewo
  • Kręc Miłosz

    Brenewia Wijewo
  • Rękoś Hubert

    Brenewia Wijewo
  • Luboński KS

    Mokrzycki Paweł

    Budowlani Murzynowo
  • Szturm Junikowo (Poznań)

    Parys Kamil

    Canarinhos Skórzewo
  • TPS Winogrady (Poznań)

    Przygodzki Adam

    Canarinhos Skórzewo
  • Anamul Haque

    Canarinhos Skórzewo
  • Przemysław Poznań

    Kapłon Wiktor

    Canarinhos Skórzewo
  • Odolanovia Odolanów

    Józefiak Jakub

    Centra Ostrów Wielkopolski
  • Centra Ostrów Wielkopolski

    Jasiński Paweł

  • Centra Ostrów Wielkopolski

    Budrowski Jakub

  • Centra Ostrów Wielkopolski

    Wietecki Bartosz

  • Centra Ostrów Wielkopolski

    Adamczyk Tomasz

  • Centra Ostrów Wielkopolski

    Hoffgunst Kacper

  • Polanowski Dmytro

    Centra Ostrów Wielkopolski
  • Odolanovia Odolanów

    Maj Szymon

    Centra Ostrów Wielkopolski
  • Victoria Ostrzeszów

    Nowicki Miłosz

    Centra Ostrów Wielkopolski
  • Orły Huta Łukomska

    Kukulski Arkadiusz

    CKS Zbiersk
  • Kłos Zaniemyśl

    Rozmiarek Rafał

    Clescevia Kleszczewo
  • Przemysław Poznań

    Koprowski Piotr

    Clescevia Kleszczewo
  • Concordia Murowana Goślina

    Maciejewski Dawid

  • Concordia Murowana Goślina

    Różewicz Kacper

  • Adamczak Marcin

    Czantoria Gościeszyn
  • Dawid Radosław

    Czantoria Gościeszyn
  • Zjednoczeni Kaczory

    Warszewski Jakub

    Czarni 44 Szczecin
  • Czarni Brzeźno

    Szczesiak Ariel

  • Górniak Dawid

    Czarni Brzeźno
  • Kałkowski Przemysław

    Czarni Brzeźno
  • Czarni Dobrzyca

    Frąckowiak Patryk

  • Czarni Kaźmierz

    Kaczmarek Dominik

  • Czarni Ostrowite

    Rosiński Tomasz

  • Czarni Wróblewo

    Michalak Patryk

  • Dąb Kębłowo

    Basiński Oskar

  • Dąb Kębłowo

    Witkowski Patryk

  • Drawa Krzyż Wielkopolski

    Linka Marcel

  • Fortuna Wieleń

    Iwanicki Wiktor

  • Fortuna Wieleń

    Karlak Kamil

  • Fortuna Wieleń

    Nalewajek Przemysław

  • Fortuna Wieleń

    Turek Szymon

  • Wachowski Wojciech

    GKS Dopiewo
  • Ciecierski Mateusz

    GKS Dopiewo
  • Izydorczyk Maciej

    GKS Dopiewo
  • Lechna Jakub

    GKS Dopiewo
  • Słowik Kacper

    GKS Dopiewo
  • GKS Dopiewo

    Stawicki Kamil

  • Grom Plewiska

    Brych Piotr

    GKS Dopiewo
  • Pogoń Lwówek

    Sibila Mateusz

    GKS Dopiewo
  • Pogoń Lwówek

    Turgała Norbert

    GKS Dopiewo
  • Pogoń Lwówek

    Turguła Eryk

    GKS Dopiewo
  • Sokół Pniewy

    Kaczmarek Robert

    GKS Dopiewo
  • GKS Grębanin

    Polte Daniel

  • GKS Grębanin

    Schulz Patryk

  • GKS Grębanin

    Tuszyński Mateusz

  • Strażak Słupia

    Lorek Patryk

    GKS Grębanin
  • Przestacki Grzegorz

    GKS Jaraczewo
  • GKS Osiek Wielki

    Wiśniewski Dawid

  • LKS Czarnylas

    Zapiór Bartłomiej

    GKS Rychtal
  • GKS Włoszakowice

    Krupka Piotr

  • GKS Włoszakowice

    Gryziecki Łukasz

  • Radoliński Adrian

    GKS Żerków
  • Roszak Marcin

    GKS Żerków
  • Gabryszak Adam

    GKS Żerków
  • Przestacki Jakub

    GKS Żerków
  • Bartkowiak Arkadiusz

    GKS Żerków
  • Walczak Marcin

    GLKS Wysoka
  • Hahn Dariusz

    Golnica Ryczywół
  • Górnik Kłodawa

    Nużczyński Dawid

  • Olimpia Koło

    Stożek Filip

    Górnik Konin
  • SKP Słupca

    Lorencki Michał

    Górnik Konin
  • Zefka Kobyla Góra

    Kokott Dominik

    Górnik Konin
  • Jelak Mateusz

    Grom Golina
  • Klapczyński Mateusz

    Grom Golina
  • Grom Plewiska

    Ciosek Krzysztof

  • Czarnecki Daniel

    Luboński KS
  • Grom Plewiska

    Marcinkowski Witold

  • Grom Plewiska

    Koszek Mateusz

  • Grom Plewiska

    Konieczny Krzysztof

  • TPS Winogrady (Poznań)

    Narloch Arkadiusz

    Gwiazda Karsin
  • Cichy Przemysław

    Gwiazda Siedlec
  • Adamczewski Dawid

    Hetman Orchowo
  • Fryś Dariusz

    Huragan Młynkowo
  • Hoszek Romuald

    Huragan Młynkowo
  • Huragan Młynkowo

    Bielecki Józef

  • Huragan Młynkowo

    Nowacki Jakub

  • Huragan Młynkowo

    Macyszyn Robert

  • Obra Kościan

    Degórski Tomasz

    Huragan Morąg
  • GKS Dopiewo

    Duszyński Maciej

    Huragan Pobiedziska
  • GKS Dopiewo

    Halasz Przemysław

    Huragan Pobiedziska
  • GKS Dopiewo

    Ratajski Maciej

    Huragan Pobiedziska
  • Huragan Pobiedziska

    Bissinger Wojciech

  • Huragan Pobiedziska

    Ratajczak Mikołaj

  • Huragan Pobiedziska

    Nowak Mikołaj

  • Zjednoczeni Trzemeszno

    Ciążyński Dawid

    Huragan Pobiedziska
  • Iskra Bądecz

    Michalski Błażej

    Iskra Bądecz
  • Iskra Krajenka

    Pryciak Dawid

  • Iskra Krajenka

    Sarosik Andrzej

  • Arto Trzcianka

    Lebiotkowski Adam

    Iskra Szydłowo
  • Bień Kamil

    Iskra Szydłowo
  • Gruntkowski Rafał

    Iskra Szydłowo
  • Milachowski Marcel

    Iskra Szydłowo
  • Lubuszanin Trzcianka

    Pakuła Michał

    Iskra Szydłowo
  • Jabłoński Sebastian

    Iskra Wyszyny
  • Lamch Radosław

    Iskra Wyszyny
  • Mendlewski Damian

    Iskra Wyszyny
  • Iskra Wyszyny

    Pytel Tomasz

  • Iskra Wyszyny

    Gościński Kamil

  • Iskra Wyszyny

    Iwanow Wiktor

  • Wełna Skoki

    Brzytwa Mateusz

    Iskra Wyszyny
  • GKS Żerków

    Karolczak Bartosz

    Jarota Jarocin
  • LKS Gołuchów

    Antczak Marcin

    Jarota Jarocin
  • Stal Pleszew

    Stachowiak Piotr

    Jarota Jarocin
  • Wiara Lecha Poznań

    Niedźwiedzki Michał

    Jarota Jarocin
  • WKS Witaszyce

    Kowalski Mikołaj

    Jarota Jarocin
  • Jaskiniowiec Rajsko

    Kurdyk Dawid

  • Jaskiniowiec Rajsko

    Janik Filip

  • Karpik Kopanica

    Dzioch Mateusz

    Jedność Podmokle
  • Jedność Zakrzewo

    Czarnota Bartosz

  • Jedność Zakrzewo

    Otręba Michał

    Jedność Zakrzewo
  • Jurand Koziegłowy

    Baranowski Mateusz

  • Kania Gostyń

    Krzyżostaniak Jakub

  • Kania Gostyń

    Kozłowski Krzysztof

  • Kania Gostyń

    Nowak Karol

  • Kania Gostyń

    Pakosz Sebastian

  • Karpik Kopanica

    Kokot Tomasz

  • Kasztelania Brudzew

    Krzemień Jakub

  • Kazimierczak Łukasz

    Kasztelania Brudzew
  • Kasztelania Brudzew

    Stachowiak Jakub

  • Kasztelania Brudzew

    Baleja Tomasz

  • Tulisia Tuliszków

    Cieślak Jakub

    Kasztelania Brudzew
  • Tur Turek

    Krzyżostaniak Kacper

    Kasztelania Brudzew
  • Tur Turek

    Łukasik Miłosz

    Kasztelania Brudzew
  • Tur Turek

    Stasiak Bartosz

    Kasztelania Brudzew
  • Kłos Budzyń

    Czajkowski Kamil

  • Gołębiowski Maciej

    Kłos Budzyń
  • Matoga Kaj

    Kłos Budzyń
  • Troczyński Łukasz

    Kłos Budzyń
  • Kłos Budzyń

    Biegański Jakub

  • Kłos Budzyń

    Gaca Kacper

  • Wełna Skoki

    Szyperski Bartosz

    Kłos Budzyń
  • Czarni Kaźmierz

    Lura Kacper

    Kłos Gałowo
  • Czarni Kaźmierz

    Stelmaszyk Tomasz

    Kłos Gałowo
  • Maciołek Adrian

    Kłos Gałowo
  • Kłos Gałowo

    Kamiński Jakub

  • Kłos Gałowo

    Spychała Łukasz

  • Kłos Gałowo

    Konieczny Michał

  • Bonek Tomasz

    Kłos Gałowo
  • Nowak Krzysztof

    Kłos Gałowo
  • Kłos II Zaniemyśl

    Koralewski Bartosz

  • Kłos II Zaniemyśl

    Mencel Szymon

  • Kłos II Zaniemyśl

    Szafczyk Marcin

  • Kłos Zaniemyśl

    Błaszak Adrian

  • Kłos Zaniemyśl

    Grzelak Szymon

  • Kłos Zaniemyśl

    Biliński Kamil

  • Kormoran Święciechowa

    Adamczak Mikołaj

  • Korona Brzeźnica

    Dytrych Mateusz

  • Korona Brzeźnica

    Rudnik Hubert

  • Korona Brzeźnica

    Kapczyński Grzegorz

  • Korona Brzeźnica

    Augustyniak Michał

  • Korona Brzeźnica

    Krzysztoń Karol

    Korona Brzeźnica
  • Noteć Czarnków

    Warykasz Patryk

    Korona Człopa
  • Korona Piaski

    Wendzonka Mateusz

  • Korona Piaski

    Dziubałka Mateusz

  • Korona Piaski

    Zaborowski Szymon

  • Sokół Chwałkowo

    Naskrent Jakub

    Korona Piaski
  • Sokół Chwałkowo

    Naskrent Dariusz

    Korona Piaski
  • Wisła Borek Wielkopolski

    Derwich Adrian

    Korona Piaski
  • Gerlatzek Patryk

    Korona/Pogoń Stawiszyn
  • Kubiak Tomasz

    Korona/Pogoń Stawiszyn
  • Tulisia Tuliszków

    Siałkowski Norbert

    Korona/Pogoń Stawiszyn
  • Nielba Wągrowiec

    Śmigielski Damian

    Korona Stróżewo
  • Korona Stróżewo

    Ćwiek Mateusz

  • Andrzejczak Kacper

    Korona Stróżewo
  • Clescevia Kleszczewo

    Giczela Wiktor

    Kotwica Kórnik
  • Jarota Jarocin

    Machowski Oskar

    Kotwica Kórnik
  • LKS Ślesin

    Andrzejewski Bartosz

    Kotwica Kórnik
  • Kotwica Kórnik

    Babuszkiewicz Piotr

  • Kotwica Kórnik

    Ostrowski Patryk

  • Kotwica Kórnik

    Zgarda Bartosz

  • Pogoń Lwówek

    Wieśko Błażej

    Kotwica Kórnik
  • Polonia Środa Wielkopolska

    Janczar Mateusz

    Kotwica Kórnik
  • Polonia Leszno

    Brodziak Kacper

    Krobianka Krobia
  • Krobianka Krobia

    Tonkiewicz Jędrzej

  • Biernat Tomasz

    Krobianka Krobia
  • Pogoń Książ Wielkopolski

    Bazanowski Łukasz

    KSGB Manieczki
  • KS Hanulin

    Pieczonka Patryk

  • KS Leżenica

    Hejak Fabian

  • KS Leżenica

    Zieliński Mateusz

  • Górnik Konin

    Antas Sebastian

    KS Opatówek
  • KS Opatówek

    Rojewski Maciej

  • KS Opatówek

    Witczak Igor

  • KS Opatówek

    Pawlak Kacper

  • KS Opatówek

    Indraszczyk Mateusz

  • KS Opatówek

    Matuszewski Miłosz

  • Prosna Kalisz

    Pawelec Krystian

    KS Opatówek
  • Krysztofowicz Krzysztof

    KS Opatówek
  • Stal Pleszew

    Ciesielski Błażej

    KS Opatówek
  • Błękitni Chruszczyny

    Jurczak Piotr

    KS Postolin
  • Błękitni Chruszczyny

    Nowacki Konrad

    KS Postolin
  • Giernalczyk Korneliusz

    KS Rogaszyce
  • Jończak Szymon

    KS Rogaszyce
  • LZS Doruchów

    Kasperczyk Marcin

    KS Rogaszyce
  • Las Puszczykowo

    Jaś Mateusz

  • Derby Stara Łubianka

    Pacyk Adrian

    Lech Czaplinek
  • Kościański Sebastian

    Leśnik II Margonin
  • Jessa Adam

    Leśnik Margonin
  • Maślanka Łukasz

    Leśnik Margonin
  • Łada Jakub

    Leśnik Margonin
  • Walczak Kacper

    Leśnik Margonin
  • Gopło Kruszwica

    Kowalski Patryk

    Lider Swarzędz
  • Lider Swarzędz

    Rogorzyński Filip

  • Lider Swarzędz

    Jędrzejczak Dominik

  • Lipno Stęszew

    Ćwiertniak Patryk

  • Lipno Stęszew

    Morkis Dawid

  • Lipno Stęszew

    Pawlak Marcin

  • GKS Dopiewo

    Borowiak Jan

    Lipno Stęszew
  • Grom Plewiska

    Jankowski Maksymilian

    Lipno Stęszew
  • Grom Plewiska

    Korbik Rafał

    Lipno Stęszew
  • Maksymiv Taras

    Lipno Stęszew
  • LKS Czarnylas

    Eljasz Dawid

  • LKS Czarnylas

    Fernezy Michał

  • Tomtex Widawa Wrocław

    Tomczyk Dominik

    LKS Czarnylas
  • LKS Gołuchów

    Szymkowiak Jakub

  • Kubiak Bartosz

    LKS Gołuchów
  • LKS Gołuchów

    Mikołajczyk Maciej

  • Bartoszak Łukasz

    LKS Gołuchów
  • Kapałka Piotr

    LKS Gołuchów
  • Kurek Alan

    LKS Gołuchów
  • LKS II Gołuchów

    Kapałka Tomasz

  • LKS II Gołuchów

    Kazur Tomasz

  • LKS Jankowy

    Składnikiewicz Filip

  • LKS Ślesin

    Kąpielski Patryk

  • LKS Ślesin

    Jasiecki Filip

  • LKS Ślesin

    Frontczak Dominik

  • LKS Ślesin

    Rachubiński Hubert

  • LKS Ślesin

    Wróbel Bartosz

  • LKS Ślesin

    Budziak Kacper

  • Pogoń Łobżenica

    Grodzki Radosław

    Łobzonka Wyrzysk
  • Budowlani Murzynowo

    Makarowski Łukasz

    Luboński KS
  • Warta Poznań

    Kustosz Mateusz

    Luboński KS
  • Kubasik Eryk

    Luboński KS
  • Brezyna Michał

    Luboński KS
  • Kozłowski Sebastian

    Luboński KS
  • Urbański Maciej

    Luboński KS
  • Luboński KS

    Moliński Nikodem

  • Luboński KS

    Kaszuba Radosław

  • Luboński KS

    Biernacki Marcin

  • Błękitni Wronki

    Strzelecki Błażej

    Lubuszanin Trzcianka
  • Iskra Szydłowo

    Urbański Marcin

    Lubuszanin Trzcianka
  • Lubuszanin Trzcianka

    Benedykciński Łukasz

  • Noteć Czarnków

    Jessa Adrian

    Lubuszanin Trzcianka
  • Lubuszanin Trzcianka

    Garstka Oskar

  • Victoria Ostrzeszów

    Moś Tobiasz

    LZS Bogacica
  • LZS Cielcza

    Mikołajczak Tomasz

  • LZS Czajków

    Ptak Dominik

  • KS Rogaszyce

    Nasiadek Andrzej

    LZS Doruchów
  • Zadka Jakub

    LZS Doruchów
  • LZS Głuchowo

    Soroczyński Bartosz

  • LZS Głuchowo

    Sobolewski Michał

  • LZS Głuchowo

    Losiak Piotr

  • LZS Głuchowo

    Baranowski Szymon

  • LZS Głuchowo

    Odoliński Michał

  • LZS Głuchowo

    Jankowski Mateusz

  • LZS Głuchowo

    Zapart Dariusz

  • Warta Śrem

    Liman Szymon

    LZS Stare Oborzyska
  • Obra Kościan

    Olejnik Tomasz

    LZS Stare Oborzyska
  • Lipno Stęszew

    Kiedos Mikołaj

    LZS Wronczyn
  • Lipno Stęszew

    Wyrwiński Kamil

    LZS Wronczyn
  • LZS Głuchowo

    Wojtkowiak Sebastian

    LZS Wronczyn
  • LZS Wronczyn

    Wojtkowiak Damian

  • Czajkowski Damian

    Maratończyk Brzeźno
  • Koprucki Patryk

    Maratończyk Brzeźno
  • Rykaczewski Tomasz

    Maratończyk Brzeźno
  • Adamski Michał

    Maratończyk Brzeźno
  • Obra Kościan

    Jandy Jakub

    Mieszko Gniezno
  • Znicz Obra

    Rybicki Bartosz

    Mieszko Konotop
  • MKS Dąbie

    Szymański Łukasz

  • MKS Dąbie

    Sobczak Mariusz

  • GKS Rychtal

    Pilak Mateusz

    MKS Wołczyn
  • Kormoran Święciechowa

    Dziurdziewski Tobiasz

    MTS Pawłowice
  • Adamczak Mikołaj

    MTS Pawłowice
  • Promień Krzywiń

    Ratajczak Michał

    MTS Pawłowice
  • Bździel Mateusz

    Nałęcz Ostroróg
  • Malicki Mikołaj

    Nałęcz Ostroróg
  • Włodarczyk Witold

    Nałęcz Ostroróg
  • NAP Nowy Tomyśl

    Piechowiak Mateusz

  • NAP Nowy Tomyśl

    Beyer Jakub

  • Kowala Bartosz

    Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
  • Orzeł Granowo

    Anioła Krystian

    Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
  • NKS Niepruszewo

    Czekała Alan

  • NKS Niepruszewo

    Przybyła Patryk

  • Boiński Wiktor

    NKS Niepruszewo
  • Buksa Norbert

    NKS Niepruszewo
  • Durczak Dawid

    NKS Niepruszewo
  • Golak Eryk

    NKS Niepruszewo
  • Gołębiowski Bartosz

    NKS Niepruszewo
  • Napierała Maciej

    NKS Niepruszewo
  • Świgoń Filip

    NKS Niepruszewo
  • Noteć Czarnków

    Frieske Damian

  • Noteć Czarnków

    Zieliński Jakub

  • Wenus Jędrzejewo

    Bąkowski Filip

    Noteć Czarnków
  • Noteć Czarnków

    Wachowiak Sebastian

  • Zjednoczeni Trzemeszno

    Hałajczak Marcin

    Noteć Gębice
  • Zjednoczeni Trzemeszno

    Michalak Dominik

    Noteć Gębice
  • Zjednoczeni Trzemeszno

    Szymański Marcin

    Noteć Gębice
  • Noteć II Dziembowo

    Żyła Jakub

  • Noteć Rosko

    Rzysko Maciej

  • 1920 Mosina

    Przewłocki Maciej

    Obra Kościan
  • Obra Kościan

    Bartkowiak Łukasz

  • Obra Kościan

    Skrzypczak Eryk

  • Biały Jakub

    Obra Kościan
  • Funatsu Yushin

    Obra Kościan
  • Hirano Masaki

    Obra Kościan
  • Nowacki Jakub

    Obra Kościan
  • Obra Kościan

    Skrzypczak Maciej

  • Tobys Jakub

    Obra Zbąszyń
  • Obra Zbąszyń

    Nowak Wiktor

  • Obra Zbąszyń

    Grunwald Kamil

  • Odolanovia Odolanów

    Czołnik Kamil

  • Odolanovia Odolanów

    Celmer Szymon

  • Odolanovia Odolanów

    Motylewski Marek

  • Adamczyk Marcin

    Olimpia Brzeziny
  • Olimpia Brzeziny

    Krawczyk Patryk

  • Olimpia Brzeziny

    Jastrzębski Patryk

  • Olimpia Brzeziny

    Puchała Daniel

  • Zmyślony Paweł

    Olimpia Brzeziny
  • Olimpia Brzeziny

    Wojtuściszyn Paweł

  • Górnik Konin

    Bartosik Szymon

    Olimpia Koło
  • Górnik Konin

    Olczyk Patryk

    Olimpia Koło
  • Skiba Jakub

    Olimpia Koło
  • Warta Kramsk

    Trzeszczyński Adam

    Olimpia Koło
  • Orkan Chorzemin

    Baszczyn Daniel

  • Orkan Chorzemin

    Żok Robert

  • Czwojdrak Wojciech

    Orkan Chorzemin
  • Madela Rafał

    Orkan Jarosławiec
  • Orkan Jarosławiec

    Wiśniewski Piotr

  • Orkan Konarzewo

    Degis Rafał

  • Ozdoba Bartosz

    Orkan Konarzewo
  • Orkan Objezierze

    Jabłoński Norbert

  • Orkan Śmiłowo

    Abram Mateusz

  • Orkan Śmiłowo

    Krawiec Maciej

  • Orły Huta Łukomska

    Woźniak Jakub

  • Lipno Stęszew

    Klój Patryk

    Orzeł Granowo
  • Orzeł Granowo

    Jarmużek Mikołaj

  • Orzeł Granowo

    Łuczak Eryk

  • Warta Międzychód

    Łuczak Sebastian

    Orzeł Granowo
  • Baszta Przedecz

    Nykiel Damian

    Orzeł Grzegorzew
  • Karpiński Jakub

    Orzeł Kawęczyn
  • Tur Turek

    Pietraszek Rafał

    Orzeł Kawęczyn
  • Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski

    Smolarek Sebastian

  • Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski

    Jankowski Szymon

  • Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski

    Poślednik Mariusz

  • Grycman Mikołaj

    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
  • Kałuza Eryk

    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
  • Krupa Hubert

    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
  • Rejman Filip

    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
  • Wojciechowski Igor

    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
  • Piast Czekanów

    Sobczak Mateusz

    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
  • Patria Buk

    Błaszczyk Mateusz

  • Patria Buk

    Syniachenko Maksym

  • Patria Buk

    Andraszyk Marcel

  • Bańczaszek Arkadiusz

    Patria Buk
  • Bręk Marek

    Patria Buk
  • Buchert Dawid

    Patria Buk
  • Buchert Mateusz

    Patria Buk
  • Cieślak Mateusz

    Patria Buk
  • Ciołek Adrian

    Patria Buk
  • Dybizbański Kevin

    Patria Buk
  • Jędrzejczak Norbert

    Patria Buk
  • Musiał Filip

    Patria Buk
  • Oszmałek Bartosz

    Patria Buk
  • Piechowiak Mateusz

    Patria Buk
  • Pluskota Mikołaj

    Patria Buk
  • Roszkowski Hipolit

    Patria Buk
  • Rutkowski Hubert

    Patria Buk
  • Skibiński Adam

    Patria Buk
  • Stefański Wojciech

    Patria Buk
  • Szalaty Piotr

    Patria Buk
  • Szała Jakub

    Patria Buk
  • Wiśniewski Sebastian

    Patria Buk
  • Sadowski Dominik

    Pelikan Dębno Polskie
  • Szaroleta Konrad

    Pelikan Dębno Polskie
  • Brzozowski Kamil

    Pelikan Dębno Polskie
  • Frąszczak Bartosz

    Pelikan Dębno Polskie
  • Prosna Kalisz

    Górniak Jakub

    Pelikan Grabów
  • Pelikan Niechanowo

    Urbaniak Dawid

  • Kurek Adrian

    Pelikan Niechanowo
  • GKS Żerków

    Mroziński Arkadiusz

    Phytopharm Klęka
  • Kiel Stanisław

    Phytopharm Klęka
  • Marciniak Paweł

    Phytopharm Klęka
  • Phytopharm Klęka

    Opieliński Bartosz

  • Sparta Orzechowo

    Lewandowski Marcin

    Phytopharm Klęka
  • Piast Kobylnica

    Kołakowski Wojciech

  • Kierzek Jakub

    Piast Łubowo
  • Kierzek Łukasz

    Piast Łubowo
  • Puglisi Aleks

    Piast Łubowo
  • Wasielewski Patryk

    Piast Łubowo
  • Piast Poniec

    Wydmuch Jędrzej

  • Lokś Miłosz

    Piast Poniec
  • Piast Poniec

    Łuczak Daniel

  • Polonia Leszno

    Moryson Eryk

    Piast Żmigród
  • PKS Racot

    Pawłowski Jeremiasz

  • Miśkowiak Marcin

    Płomień Nekla
  • Owczarek Bartłomiej

    Płomień Opatów
  • Brąberek Szymon

    Płomień Połajewo
  • Obra Zbąszyń

    Gassem Jakub

    Płomień Przyprostynia
  • Płomień Przyprostynia

    Kubiak Maciej

  • Płomień Przyprostynia

    Kłassen Patryk

  • Sparta Orzechowo

    Weinert Adam

    Pogoń Książ Wielkopolski
  • Pogoń Lwówek

    Golec Kacper

  • Pogoń Lwówek

    Szaj Rafał

  • Pogoń Lwówek

    Koszuta Krystian

  • Pogoń Lwówek

    Sobel Dominik

  • Pogoń Lwówek

    Nowak Bartosz

  • Pogoń Lwówek

    Lubieniecki Eryk

  • Pogoń Lwówek

    Bartłomiejczak Jakub

  • Wilki Wilczyn

    Kwiatkowski Kamil

    Pogoń Mogilno
  • Matysiak Wiktor

    Pogoń Nowe Skalmierzyce
  • Sparta Złotów

    Ginda-kopeć Piotr

    Pogoń Połczyn-Zdrój
  • Pogoń Śmigiel

    Kaczmarek Jan

  • Pogoń Śmigiel

    Urbaniak Kamil

  • Zefka Kobyla Góra

    Ostry Błażej

  • Pogoń Trębaczów

    Latusek Karol

    Pogoń Trębaczów
  • Pogoń Trębaczów

    Olech Mariusz

  • Pogoń Trębaczów

    Węglarz Jakub

  • Pogrom Luboń

    Broda Marcin

  • Czarni Ostrowite

    Pawlak Dawid

    Polanin Strzałkowo
  • Jóźwiak Jakub

    Polanin Strzałkowo
  • Nowak Jakub

    Polanin Strzałkowo
  • Pałucki Norbert

    Polanin Strzałkowo
  • Sroka Konrad

    Polanin Strzałkowo
  • Polanin Strzałkowo

    Ciesielski Jakub

  • Polonia Chodzież

    Ławniczak Piotr

  • Sokół Szamocin

    Zalewski Kamil

    Polonia Chodzież
  • Polonia Chodzież

    Kępczyński Radosław

  • Polonia Chodzież

    Szmyt Miłosz

  • Ruciński Jacek

    Polonia Chodzież
  • Kołodziejczak Filip

    Polonia Golina
  • Juśkiewicz Kamil

    Polonia Golina
  • KSGB Manieczki

    Gendera Tomasz

    Polonia II Środa Wielkopolska
  • Orkan Jarosławiec

    Lesiński Filip

    Polonia II Środa Wielkopolska
  • Kropski Dawid

    Polonia II Środa Wielkopolska
  • Cyka Kacper

    Polonia II Środa Wielkopolska
  • Moroz Witold

    Polonia II Środa Wielkopolska
  • Motyl Igor

    Polonia II Środa Wielkopolska
  • Radziejewski Eryk

    Polonia II Środa Wielkopolska
  • Główczewski Maciej

    Polonia II Środa Wielkopolska
  • Kaczmarski Damian

    Polonia II Środa Wielkopolska
  • Rozwora Adam

    Polonia II Środa Wielkopolska
  • Polonia II Środa Wielkopolska

    Pluta Chrystian

  • Polonia II Środa Wielkopolska

    Szafrański Jakub

  • Polonia Jastrowie

    Bartel Mateusz

  • Mastaliński Dawid

    Polonia Jastrowie
  • Mizak Szymon

    Polonia Jastrowie
  • Polonia Kępno

    Sikora Maciej

  • Polonia Kępno

    Kubacha Mikołaj

  • Polonia Kępno

    Padiasek Rafał

  • Polonia Leszno

    Górkowski Mateusz

  • Polonia Leszno

    Stachowiak Paweł

  • Polonia Leszno

    Goryniak Wiktor

  • Polonia Poznań

    Kadrzyński Bartosz

  • Polonia Poznań

    Winiarz Patryk

  • Polonia II Środa Wielkopolska

    Miśkiewicz Patryk

    Polonia Środa Wielkopolska
  • Polonus Kazimierz Biskupi

    Kaczmarek Patryk

  • Bacia Piotr

    Poznań FC
  • Teleszyna Przykona

    Janicki Daniel

    Prawobrzeże Świnoujście
  • Grześkowiak Marcin

    Promień Krzywiń
  • Mielcarek Mariusz

    Promień Krzywiń
  • Promień Krzywiń

    Szyszka Hubert

  • Promień Krzywiń

    Stanek Jakub

  • Promień Krzywiń

    Szczerbal Aleksander

  • Promień Opalenica

    Wawrzyniak Mikołaj

  • Promień Opalenica

    Zimny Jan

  • Przemysław Poznań

    Hajdamowicz Ireneusz

  • Przemysław Poznań

    Bodak Piotr

  • Przemysław Poznań

    Kapelski Sebastian

  • Noteć Czarnków

    Jarosz Krystian

    Radwan Lubasz
  • Raszkowianka Raszków

    Młodorzyniak Marcin

  • Raszkowianka Raszków

    Michalak Krzysztof

  • Adamski Adrian

    Raszkowianka Raszków
  • Rawia Rawicz

    Guliński Kamil

  • Rawia Rawicz

    Basa Dominik

  • Berger Grzegorz

    Ruch Bojanowo
  • Adamczak Krystian

    Ruch Bojanowo
  • Kowalczyk Mateusz

    Rydzyniak II Rydzyna
  • Kosmala Oskar

    Rydzyniak II Rydzyna
  • Korona Wilkowice

    Zimmer Dagomir

    Rydzyniak Rydzyna
  • Giera Jakub

    Rydzyniak Rydzyna
  • Brenewia Wijewo

    Fechner Amadeusz

    Rywal-Klon Mochy
  • Brenewia Wijewo

    Fechner Miłosz

    Rywal-Klon Mochy
  • Anglart Adam

    Rywal-Klon Mochy
  • Gonda Adam

    Rywal-Klon Mochy
  • Herzog Piotr

    Rywal-Klon Mochy
  • Herzog Łukasz

    Rywal-Klon Mochy
  • Filenko Artur

    Rywal-Klon Mochy
  • Konieczny Patryk

    Rywal Kurza Góra
  • Obolewicz Szymon

    Rywal Kurza Góra
  • Adamczak Tomasz

    Rywal Kurza Góra
  • Rzemieślnik Kwilcz

    Tomkowiak Jakub

  • Sarnowianka Sarnowa

    Siecla Rajmund

  • Sarnowianka Sarnowa

    Nowak Andrzej

  • Polanin Strzałkowo

    Stawowy Adrian

    SKP Słupca
  • Burda Jakub

    SKP Słupca
  • SKP Słupca

    Jaszczak Łukasz

  • Sokół Damasławek

    Walinciak Michał

  • Aquila Szczecin

    Konieczny Jędrzej

    Sokół Duszniki
  • Sokół Duszniki

    Głuchy Oskar

  • Sokół Duszniki

    Łęszczak Damian

  • Rękoś Adam

    Sokół Kaszczor
  • Sokół Kaszczor

    Poloch Andrzej

  • Sokół Kaszczor

    Poloch Mateusz

  • Sokół Kaszczor

    Czernicki Dawid

  • MKS Dąbie

    Mechowski Konrad

    Sokół Kleczew
  • Sokół Pniewy

    Skrodziuk Jakub

  • Sokół Pniewy

    Simiński Bartosz

  • Dąb Dobroszyce

    Koniarczyk Maciej

    Sokół Świba
  • LZS Doruchów

    Lenek Adrian

    Sokół Świba
  • Dudek Karol

    Sokół Świba
  • Kanclerz Andrzej

    Sokół Świba
  • Tomaszewski Kamil

    Sokół Świba
  • Victoria Laski

    Laske Dariusz

    Sokół Świba
  • Sokół Szamocin

    Stempniak Jakub

  • Sparta Miejska Górka

    Grocholski Karol

  • Sparta Miejska Górka

    Kaczmarek Łukasz

  • Sparta Miejska Górka

    Durczewski Dawid

  • Sparta Miejska Górka

    Świątek Mateusz

  • Sparta Miejska Górka

    Kmieć Mateusz

  • Sparta Miejska Górka

    Marchewka Edwin

  • Sparta Miejska Górka

    Gmerek Damian

  • Sparta Oborniki

    Kowalczyk Marcin

  • Orkan Objezierze

    Grządzielewski Mateusz

    Sparta Oborniki
  • Orkan Objezierze

    Lis Mikołaj

    Sparta Oborniki
  • Wierzbicki Norbert

    Sparta Oborniki
  • Kaźmierczak Marcin

    Sparta Oborniki
  • Pacholski Patryk

    Sparta Oborniki
  • Sparta Oborniki

    Stachowiak Filip

  • Sparta Oborniki

    Pawlak Wojciech

  • Sparta Oborniki

    Pauś Mikołaj

  • Sparta Oborniki

    Starosta Filip

  • Sparta Oborniki

    Urbański Jakub

  • Sparta Oborniki

    Czub Daniel

  • Sparta Oborniki

    Matczak Hubert

  • Sparta Orzechowo

    Markiewicz Szymon

  • Deiksler Adam

    Sparta Orzechowo
  • Janasik Mateusz

    Sparta Orzechowo
  • Kaczmarek Dawid

    Sparta Orzechowo
  • Stachowiak Dariusz

    Sparta Orzechowo
  • Wieczorek Wiktor

    Sparta Orzechowo
  • Sparta Orzechowo

    Szymczak Robert

  • Nałęcz Ostroróg

    Roda Łukasz

    Sparta Szamotuły
  • Sparta Szamotuły

    Łuczek Sławomir

  • Hirszfeld Jakub

    Sparta Szamotuły
  • Paszko Mateusz

    Sparta Szamotuły
  • Massel Michał

    Sparta Złotów
  • GKS Dopiewo

    Sommerfeld Maciej

    Spójnia Strykowo
  • Paszczak Ariel

    Spójnia Strykowo
  • Spójnia Strykowo

    Chałupka Edward

  • SSG Kamieniec

    Łuczak Damian

  • SSG Kamieniec

    Hyjek Szymon

  • Dzięcioł Paweł

    SSG Kamieniec
  • Dzięcioł Tomasz

    SSG Kamieniec
  • Koza Dariusz

    SSG Kamieniec
  • Breś Marcin

    SSG Kamieniec
  • Lubuszanin Trzcianka

    Budnik Marcin

    Stal Brzeg
  • GKS Dopiewo

    Fręśko Mikołaj

    Stella Luboń
  • Wrembel Beniamin

    Stella Luboń
  • Lesiński Kamil

    Stella Luboń
  • Strażak Licheń Stary

    Broniszewski Kornel

  • Strażak Licheń Stary

    Cekli Baris

  • Strażak Licheń Stary

    Nowak Bartosz

  • Strażak Licheń Stary

    Szczepański Robert

  • Strażak Licheń Stary

    Kuczmański Maciej

  • Strażak Licheń Stary

    Oksiak Eryk

  • Warta Międzychód

    Szwak Maksymilian

    Świt Szczecin
  • Poznań FC

    Radomski Bartosz

    Szturm Junikowo (Poznań)
  • Szturm Junikowo (Poznań)

    Ogórek Grzegorz

  • Szturm Junikowo (Poznań)

    Jamrozik Jakub

  • Tarnovia Tarnowo Podgórne

    Wamberski Kamil

  • Tarnovia Tarnowo Podgórne

    Kapturzak Patryk

  • Tarnovia III Tarnowo Podgórne

    Lorek Sebastian

  • Pogoń Lwówek

    Malczyk Mateusz

    Tarnovia Tarnowo Podgórne
  • Tarnovia Tarnowo Podgórne

    Różewicz Jakub

  • Wentland Maksymilian

    Tarnovia Tarnowo Podgórne
  • Glinka Jakub

    Tarnovia Tarnowo Podgórne
  • Tarnovia Tarnowo Podgórne

    Konieczny Filip

  • Wełna Skoki

    Kucostatis Nikos

    TPS Winogrady (Poznań)
  • TPS Winogrady (Poznań)

    Drame Jędrzej

  • Mroczkowski Marcin

    TPS Winogrady (Poznań)
  • Tomczak Krzysztof

    TPS Winogrady (Poznań)
  • TPS Winogrady (Poznań)

    Michalski Marceli

  • TPS Winogrady (Poznań)

    Kajaia Nikoloz

  • Tur Turek

    Walczak Szymon

    Tulisia Tuliszków
  • Tur Turek

    Maliński Maciej

  • UKS Śrem

    Urbański Dawid

  • UKS Śrem

    Ziaja Mateusz

  • UKS Śrem

    Biernat Dawid

  • UKS Śrem

    Frankiewicz Błażej

  • UKS Śrem

    Szymański Hubert

  • Kabaj Bartosz

    UKS Śrem
  • Kędziora Szymon

    UKS Śrem
  • Wojciechowski Michał

    UKS Śrem