Zmiany w klubowych kadrach 2020


  • Juan sempere Enrique

    Ajaks Częstochowa
  • AKS Mikołów

    Jikia Saba

  • Pniówek Pawłowice Śląskie

    Waśkiewicz Bartosz

    AKS Mikołów
  • Ruch Radzionków

    Rocki Kevin

    AKS Mikołów
  • Ruch Radzionków

    Staszowski Michał

    AKS Mikołów
  • Warta Działoszyn

    Dushkin Denys

    Amator Golce
  • Amator Rudziniec

    Hauke Andrzej

  • Amator Rudziniec

    Hadamek Damian

  • Amator Rudziniec

    Jamborek Kamil

  • Andaluzja Brzozowice-Kamień

    Próba Daniel

  • Beskid Brenna

    Gawlas Jan

  • Beskid Brenna

    Dzida Dominik

  • Piątek Marcin

    Beskid Kocierz
  • BKS Stal Bielsko-Biała

    Jastrzębski Szymon

    Beskid Skoczów
  • Beskid Skoczów

    Syc Jan

  • Kurowski Kamil

    BKS Stal Bielsko-Biała
  • Then Konrad

    BKS Stal Bielsko-Biała
  • Ziółkowski Filip

    BKS Stal Bielsko-Biała
  • BKS Stal Bielsko-Biała

    Kasprzycki Daniel

  • Frydel Krzysztof

    BKS Stal Bielsko-Biała
  • Korotkov Vladimir

    BKS Stal Bielsko-Biała
  • Mieszczak Jakub

    BKS Stal Bielsko-Biała
  • Sylwester Kamil

    BKS Stal Bielsko-Biała
  • Tański Olaf

    BKS Stal Bielsko-Biała
  • BKS Stal Bielsko-Biała

    Brak Łukasz

  • BKS Stal Bielsko-Biała

    Stawicki Jakub

  • BKS Stal Bielsko-Biała

    Walas Piotr

  • BKS Stal Bielsko-Biała

    Kierlin Patryk

  • Chuchro Damian

    Błękitni Libidza
  • Koćwin Jakub

    Błękitni Libidza
  • Pura Łukasz

    Błękitni Libidza
  • Ściebura Mariusz

    Błękitni Libidza
  • Błękitni Libidza

    Gałęziewski Marcin

  • Błękitni Pierściec

    Mielniczek Maciej

  • Błękitni Sarnów

    Miodek Kamil

  • Błękitni Sarnów

    Ciesielski Karol

  • Błękitni Sarnów

    Krzykawski Dawid

  • Błękitni Sarnów

    Kowalczyk Michał

  • Błękitni Sarnów

    Kielian Marcel

  • Błękitni Sarnów

    Góral Karol

  • Błękitni Sarnów

    Blaszka Marcin

  • Żak Adrian

    Błękitni Sarnów
  • Stadion Śląski Chorzów

    Jałoszyński Paweł

    Błękitni Stargard
  • Warta Zawiercie

    Wiernek Kamil

    Bolesław Bukowno
  • Borowik Szczejkowice

    Zieleźny Krystian

  • Burza Borowa Wieś

    Łebek Bartłomiej

  • Bok Arkadiusz

    Carbo Gliwice
  • Marczak Dawid

    Carbo Gliwice
  • Sikora Adrian

    Carbo Gliwice
  • Tomasik Tomasz

    Carbo Gliwice
  • Minkina Krystian

    Carbo Gliwice
  • Iskra Połomia

    Żak Michał

    Carbo Gliwice
  • Młodość Rudno

    Rewucki Mateusz

    Carbo Gliwice
  • Sośnica Gliwice

    Kuźnik Michał

    Carbo Gliwice
  • Zaborze Zabrze

    Podstawa Adrian

    Carbo Gliwice
  • Zaborze Zabrze

    Reczek Bartłomiej

    Carbo Gliwice
  • LKS Tworków

    Jędrzejewski Maciej

    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • Stadion Śląski Chorzów

    Tkaczyk Dariusz

    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • Unia Racibórz

    Kapinos Sebastian

    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • Michalski Michał

    CKS Czeladź
  • Radjusz Rafał

    CKS Czeladź
  • Śmiałkowski Oskar

    CKS Czeladź
  • Górnik Wojkowice

    Wrona Michał

    CKS Czeladź
  • KS Gminy Psary

    Kurasz Krystian

    CKS Czeladź
  • KS Olkusz

    Pająk Marcel

    CKS Czeladź
  • Przemsza Okradzionów

    Pajek Arkadiusz

    CKS Czeladź
  • RKS Grodziec

    Białas Jakub

    CKS Czeladź
  • CKS Piast Cieszyn

    Szeląg Robert

  • BKS Stal Bielsko-Biała

    Huczek Jan

    Clepardia Kraków
  • Concordia II Knurów

    Bartoszewicz Dominik

  • Concordia II Knurów

    Szwagrzyk Dominik

  • Concordia Knurów

    Kopczyński Michał

  • Wawrzyniak Krzysztof

    Concordia Knurów
  • Wesoły Krzysztof

    Concordia Knurów
  • Tempo Paniówki

    Widera Mateusz

    Concordia Knurów
  • LKS 99 Pruchna

    Waleczek Jarosław

    Cukrownik Chybie
  • Cyklon Rogoźnik

    Nowak Daniel

  • Drama Zbrosławice

    Gałęziok Wojciech

    Cyklon Rogoźnik
  • KS Gminy Psary

    Kucharczak Kacper

    Cyklon Rogoźnik
  • Tęcza Błędów

    Dudek Sebastian

    Cyklon Rogoźnik
  • JUWe Tychy-Jaroszowice

    Potoczny Marlon

    Czapla Kryry
  • Czarni Gorzyce

    Milek Jakub

  • Czarni Gorzyce

    Wojtala Paweł

  • Czarni II Gorzyce

    Krzyżok Mateusz

  • Czarni II Gorzyce

    Sikora Kacper

  • BKS Stal Bielsko-Biała

    Pilch Jakub

    Czarni Jaworze
  • Moczała Sławomir

    Czarni Jaworze
  • Drzewiarz Jasienica

    Ścibor Damian

    Czarni Jaworze
  • Holewa Mateusz

    Czarni Kozłowa Góra
  • Sewioło Maciej

    Czarni Kozłowa Góra
  • KS Piekary Śląskie

    Miszuda Oskar

    Czarni Kozłowa Góra
  • Zgoda Repty Śląskie

    Wasążnik Łukasz

    Czarni Kozłowa Góra
  • Misala Marek

    Czarni Nowa Wieś
  • Szpak Radosław

    Czarni Nowa Wieś
  • Czarni Nowa Wieś

    Mielimonka Krzysztof

  • Naprzód Syrynia

    Knura Patryk

    Czarni Nowa Wieś
  • TKKF Jedność Grabownia

    Krystman Sebastian

    Czarni Nowa Wieś
  • Czarni Pyskowice

    Steindor Maciej

  • Czarni Sosnowiec

    Merda Bartosz

  • Łatka Michał

    Czarni Starcza
  • LKS Kamienica Polska

    Walentek Dominik

    Czarni Starcza
  • Dąbrowianka Dąbrowa Zielona

    Marek Marcin

  • Dąbrowianka Dąbrowa Zielona

    Marczak Eryk

  • Dąbrowianka Dąbrowa Zielona

    Zjawiony Jakub

  • Maciaszczyk Dawid

    Dąb Gaszowice
  • Granica Ruptawa

    Riabowski Szymon

    Dąb Gaszowice
  • Spójnia Zebrzydowice

    Parchański Jan

    Dąb Gaszowice
  • Unia Książenice

    Tumula Artur

    Dąb Gaszowice
  • Wilki Wilcza

    Stebel Przemysław

    Dąb Gaszowice
  • Drama Kamieniec

    Zmitrowicz Rafał

  • Drama Zbrosławice

    Kulesza Mateusz

  • Drama Zbrosławice

    Stolarczyk Łukasz

  • Drama Zbrosławice

    Cziba Damian

  • Gałązkiewicz Bartosz

    Drama Zbrosławice
  • Jaworski Sławomir

    Drama Zbrosławice
  • Jaworski Damian

    Drama Zbrosławice
  • Kaszewski Kacper

    Drama Zbrosławice
  • Drama Zbrosławice

    Giera Kamil

  • Drama Zbrosławice

    Balytskyy Andriy

  • Górnik Bobrowniki Śląskie

    Banaś Karol

    Drama Zbrosławice
  • KS Decor Bełk

    Kopia Mateusz

    Drama Zbrosławice
  • Polonia Bytom

    Fic Adam

    Drama Zbrosławice
  • Ruch Radzionków

    Gajewski Dawid

    Drama Zbrosławice
  • Wilki Wilcza

    Leszczyński Marcin

    Drama Zbrosławice
  • Drzewiarz Jasienica

    Mika Piotr

  • Drzewiarz Jasienica

    Bęben Marcin

  • Kolus Kamil

    Forteca Świerklany
  • Forteca II Świerklany

    Kieroński Sebastian

  • Forteca Świerklany

    Oleś Paweł

  • GKS II Katowice

    Piskorz Konrad

  • Drzewiarz Jasienica

    Krężelok Tomasz

    GKS II Tychy
  • Szafrański Radosław

    GKS II Tychy
  • Misztal Marcel

    GKS II Tychy
  • Odra Wodzisław Śląski

    Słodowy Mateusz

    GKS Jastrzębie
  • Adamczyk Marcin

    GKS Pierwszy II Chwałowice
  • Silesia Lubomia

    Sobieraj Kamil

    GKS Pierwszy Chwałowice
  • Winnicki Piotr

    GKS Pierwszy II Chwałowice
  • Babina Adrian

    GKS Pierwszy II Chwałowice
  • Barczuk Łukasz

    GKS Pierwszy II Chwałowice
  • Besuch Karol

    GKS Pierwszy II Chwałowice
  • Bruździński Jarosław

    GKS Pierwszy II Chwałowice
  • Hryckiewicz Patryk

    GKS Pierwszy II Chwałowice
  • Hulbój Sławomir

    GKS Pierwszy II Chwałowice
  • Kieżun Łukasz

    GKS Pierwszy II Chwałowice
  • Kurpyta Andrzej

    GKS Pierwszy II Chwałowice
  • Mulas Marcin

    GKS Pierwszy II Chwałowice
  • Sowa Paweł

    GKS Pierwszy II Chwałowice
  • Tudzież Patryk

    GKS Pierwszy II Chwałowice
  • Adam Szymon

    GKS Pierwszy II Chwałowice
  • Adamczyk Damian

    GKS Pierwszy II Chwałowice
  • Binko Andrzej

    GKS Pierwszy II Chwałowice
  • Ciemięga Daniel

    GKS Pierwszy II Chwałowice
  • Dudek Wojciech

    GKS Pierwszy II Chwałowice
  • Flis Bartłomiej

    GKS Pierwszy II Chwałowice
  • Gawliczek Mateusz

    GKS Pierwszy II Chwałowice
  • Gąsiorkiewicz Seweryn

    GKS Pierwszy II Chwałowice
  • Gedowski Krzysztof

    GKS Pierwszy II Chwałowice
  • Greiner Bartosz

    GKS Pierwszy II Chwałowice
  • Herok Łukasz

    GKS Pierwszy II Chwałowice
  • Kirsek Jakub

    GKS Pierwszy II Chwałowice
  • Kosiorowski Mateusz

    GKS Pierwszy II Chwałowice
  • Krentusz Daniel

    GKS Pierwszy II Chwałowice
  • Kwoka Paweł

    GKS Pierwszy II Chwałowice
  • Łaciok Artur

    GKS Pierwszy II Chwałowice
  • Miur Mateusz

    GKS Pierwszy II Chwałowice
  • Orawiec Marcin

    GKS Pierwszy II Chwałowice
  • Ośliźlok Jakub

    GKS Pierwszy II Chwałowice
  • Paprotny Adam

    GKS Pierwszy II Chwałowice
  • Piasecki Dominik

    GKS Pierwszy II Chwałowice
  • Piełka Grzegorz

    GKS Pierwszy II Chwałowice
  • Piotrowicz Michał

    GKS Pierwszy II Chwałowice
  • Pluta Adam

    GKS Pierwszy II Chwałowice
  • Rozrażewski Michał

    GKS Pierwszy II Chwałowice
  • Sagan Grzegorz

    GKS Pierwszy II Chwałowice
  • Skupień Maciej

    GKS Pierwszy II Chwałowice
  • Sputek Tomasz

    GKS Pierwszy II Chwałowice
  • Sułkowski Grzegorz

    GKS Pierwszy II Chwałowice
  • Szewczyk Mateusz

    GKS Pierwszy II Chwałowice
  • Tomiuk Kamil

    GKS Pierwszy II Chwałowice
  • Waśko Mariusz

    GKS Pierwszy II Chwałowice
  • Węgrzyk Szymon

    GKS Pierwszy II Chwałowice
  • Wojaczek Łukasz

    GKS Pierwszy II Chwałowice
  • Wojaczek Mariusz

    GKS Pierwszy II Chwałowice
  • Zniszczoł Szymon

    GKS Pierwszy II Chwałowice
  • Jedność II Jejkowice

    Stolarczuk Radosław

    GKS Pierwszy II Chwałowice
  • GLKS Wilkowice

    Sacha Mariusz

  • Gmina Kłomnice

    Jędrzejczyk Dominik

  • Górnik Boguszowice

    Ciepły Remigiusz

  • Górnik Boguszowice

    Liszka Roman

  • MKS 32 Radziejów

    Sobik Kamil

    Górnik Boguszowice
  • Płomień Połomia

    Gąsior Marek

    Górnik Boguszowice
  • Płomień Połomia

    Tecław Łukasz

    Górnik Boguszowice
  • Górnik Radlin

    Mitko Paweł

  • Górnik Radlin

    Kogut Dominik

  • Górnik Sosnowiec

    Wróbel Maciej

  • Górnik Sosnowiec

    Sobieraj Kacper

  • KS Gminy Psary

    Flak Igor

    Górnik Sosnowiec
  • Unia Ząbkowice

    Wiatr Mateusz

    Górnik Sosnowiec
  • Ewertowski Michał

    Granica Ruptawa
  • Giziński Krystian

    Granica Ruptawa
  • Maksymiuk Mateusz

    Granica Ruptawa
  • Margiela Patryk

    Granica Ruptawa
  • LKS 99 Pruchna

    Chrysteczko Michał

    Granica Ruptawa
  • Jabłoński Jakub

    Granica Ruptawa
  • Wacławczyk Karol

    Granica Ruptawa
  • Start Sierakowice

    Paś Piotr

    Start Sierakowice
  • Szyda Tomasz

    Granica Ruptawa
  • Gwarek Ornontowice

    Ściślak Bartosz

    Granica Ruptawa
  • MKS Żory

    Figas Patryk

    Granica Ruptawa
  • Janas Krystian

    Grom Cykarzew
  • Świąć Daniel

    Grom Cykarzew
  • Piast Lubojna

    Kozioł Adam

    Grom Cykarzew
  • Gierich Michał

    Grom Miedźno
  • Juszczyk Jakub

    Grom Miedźno
  • Piast Lubojna

    Kowalik Mateusz

    Grom Miedźno
  • Ozaki Kaiki

    Grunwald Ruda Śląska
  • Grunwald Ruda Śląska

    Thiel Kamil

  • Kołodziej Marcin

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Napora Dawid

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Gwarek II Tarnowskie Góry

    Krawiec Sergiusz

  • Gwarek II Tarnowskie Góry

    Fojcik Dawid

  • Gwarek Zabrze

    Gryc Jakub

    Gwarek Tarnowskie Góry
  • Stadion Śląski Chorzów

    Tobor Jakub

    Gwarek Tarnowskie Góry
  • Gwarek Zabrze

    Szulc Karol

  • Bartuś Wojciech

    Gwarek Zabrze
  • Bialik Kamil

    Gwarek Zabrze
  • Brzostek Patryk

    Gwarek Zabrze
  • Cembala Jakub

    Gwarek Zabrze
  • Flasz Remigiusz

    Gwarek Zabrze
  • Głownia Filip

    Gwarek Zabrze
  • Gołka Kacper

    Gwarek Zabrze
  • Gruszczyński Maksymilian

    Gwarek Zabrze
  • Janik Marcel

    Gwarek Zabrze
  • Jastrzembski Marcin

    Gwarek Zabrze
  • Kandziora Daniel

    Gwarek Zabrze
  • Kasprzak Bartosz

    Gwarek Zabrze
  • Kiraga Kacper

    Gwarek Zabrze
  • Kuczera Adrian

    Gwarek Zabrze
  • Lis Miłosz

    Gwarek Zabrze
  • Łapiński Sebastian

    Gwarek Zabrze
  • Mleczko Marcin

    Gwarek Zabrze
  • Nadolski Michał

    Gwarek Zabrze
  • Palka Marcin

    Gwarek Zabrze
  • Przybylski Szymon

    Gwarek Zabrze
  • Religa Mieszko

    Gwarek Zabrze
  • Różycki Mateusz

    Gwarek Zabrze
  • Salamon Dawid

    Gwarek Zabrze
  • Salamon Robert

    Gwarek Zabrze
  • Sibik Kacper

    Gwarek Zabrze
  • Szary Kamil

    Gwarek Zabrze
  • Umywalnik Jakub

    Gwarek Zabrze
  • Zych Oskar

    Gwarek Zabrze
  • Gwiazda Ruda Śląska

    Lein Łukasz

  • Gwiazda Ruda Śląska

    Mrowiec Mateusz

  • Wicher Wilchwy

    Firla Denis

    Gwiazda Skrzyszów
  • Wicher Wilchwy

    Manaj Rafał

    Gwiazda Skrzyszów
  • Labocha Paweł

    Huragan Jezioro
  • Olimpia II Truskolasy

    Łebek Grzegorz

    Huragan Jezioro
  • Płomień Borowe

    Gruca Daniel

    Huragan Jezioro
  • Znicz II Kłobuck

    Biernacki Patryk

    Huragan Jezioro
  • Iskra II Pszczyna

    Szewczyk Piotr

  • Iskra Iskrzyczyn

    Śliwka Jan

  • Iskra Psary

    Król Konrad

  • Iskra Psary

    Juzoń Łukasz

  • Iskra Rowień

    Liszka Dawid

  • Raków II Częstochowa

    Górski Jakub

    Jaguar Gdańsk
  • Zaborze Zabrze

    Gosz Adam

    Jastrząb II Bielszowice
  • Fraj Wojciech

    Jedność Boronów
  • Nitron Krupski Młyn

    Nowak Patryk

    Jedność Boronów
  • Ruch Kochanowice

    Knop Krzysztof

    Jedność Boronów
  • Jedność Jejkowice

    Żurek Paweł

  • Jedność Jejkowice

    Szymik Dawid

  • AKS Mikołów

    Drabik Kamil

    JUWe Tychy-Jaroszowice
  • Spójnia Landek

    Jakubczyk Konrad

    JUWe Tychy-Jaroszowice
  • Kłodnica Gliwice

    Wiącek Tomasz

  • Kolejarz Katowice

    Wróbel Dawid

  • Garcia aguayo Carlos

    Kolejarz Katowice
  • Manuel ortega ruiz Jorge

    Kolejarz Katowice
  • Start Sierakowice

    Geniusz Radosław

    Korona Bargłówka
  • Start Sierakowice

    Kwiatkowski Grzegorz

    Korona Bargłówka
  • Koszarawa Babia Góra

    Gawron Szymon

  • Świt Cięcina

    Kamiński Piotr

    Koszarawa Babia Góra
  • Koszarawa Żywiec

    Wróbel Wojciech

  • Magura Bystra

    Urbaś Jakub

    Koszarawa Żywiec
  • Concordia Knurów

    Ceremuga Daniel

    KP Kamień
  • Concordia Knurów

    Krawczyk Damian

    KP Kamień
  • Concordia Knurów

    Michniewski Miron

    KP Kamień
  • Wiercioch Tomasz

    KP Kamień
  • Neumann Mateusz

    Krupiński Suszec
  • Babiak Daniel

    Krupiński Suszec
  • KS 25 Kokoszyce

    Szweda Klaudiusz

  • KS 27 Gołkowice

    Wojtoń Damian

  • KS 27 Gołkowice

    Kowalski Remigiusz

  • Kałuża Daniel

    KS 94 Rachowice
  • LZS Kotlarnia-Goszyce

    Domaradzki Krzysztof

    KS 94 Rachowice
  • Orzeł Paczyna

    Granda Marcin

    Orzeł Paczyna
  • Jagosz Jakub

    KS Bestwinka
  • KS Bestwinka

    Fusek Dawid

  • LKS Czaniec

    Palarczyk Adam

    KS Chełmek
  • Zielonka Szymon

    KS Decor Bełk
  • Młodość Rudno

    Pankowski Bartłomiej

    KS Decor Bełk
  • KS Gminy Psary

    Filipek Michał

  • KS Gminy Psary

    Dziura Przemysław

  • KS Gminy Psary

    Kocel Arkadiusz

  • KS Gminy Psary

    Żygała Przemysław

  • KS Gwoździany

    Kardas Szymon

  • KS Gwoździany

    Imach Krzysztof

  • Krawczyk Patryk

    Sparta Lubliniec
  • KS Gwoździany

    Pech Jakub

  • KS Gwoździany

    Ryznar Daniel

  • KS Gwoździany

    Kasprzak Szymon

  • KS Gwoździany

    Monkos Rafał

  • KS Gwoździany

    Budzik Dawid

  • LKS Baranowice

    Tomecki Piotr

    KS Kleszczów (Żory)
  • KS Kotowice

    Samek Bartosz

  • KS Krzanowice

    Stanke Dariusz

  • LKS 07 Markowice

    Podolski Łukasz

    KS Krzanowice
  • Start Bogdanowice

    Herba Kamil

    KS Krzanowice
  • Studzienna Racibórz

    Świstowski Konrad

    KS Krzanowice
  • KS Międzyrzecze

    Krzanowski Jarosław

  • Kempiński Dominik

    KS Panki
  • Porada Konrad

    KS Panki
  • KS Pietraszyn

    Lubszczyk Daniel

  • KS Pietraszyn

    Krzemień Paweł

  • KS Pietraszyn

    Plura Szymon

  • Płomień Ochojec

    Matuszewski Mateusz

    KS Pietraszyn
  • Polonia Niewiadom

    Mazur Kamil

    KS Pietraszyn
  • KS Preczów

    Góra Radosław

  • KS Szczerbice

    Cieślik Krzysztof

  • Kuźnia Ustroń

    Bujok Jakub

  • Nowak Kacper

    Kuźnia Ustroń
  • Kuźnia Ustroń

    Sekuła Bartosz

  • Kuźnia Ustroń

    Czyż Tomasz

  • KS Preczów

    Wnuk Artur

    Łazowianka Łazy
  • Sus Michał

    Łazowianka Łazy
  • Rogoż Dawid

    Liswarta Krzepice
  • Liswarta Lisów

    Josek Michał

  • Grom Miedźno

    Miętkiewicz Sylwester

    Liswarta Popów
  • Ratajczyk Remigiusz

    LKS 99 Pruchna
  • Plinta Maciej

    LKS 99 Pruchna
  • Gacek Damian

    LKS Bestwina
  • Wójtowicz Mateusz

    LKS Bestwina
  • LKS Bestwina

    Feruga Bartłomiej

  • LKS Bestwina

    Kościuch Szymon

  • Wilczek Wojciech

    LKS Bestwina
  • Hanczuch Piotr

    LKS Bojanów
  • Reżny Marek

    LKS Bojanów
  • LKS Brzeźce

    Kościelny Piotr

  • Janik Krzysztof

    LKS Bujaków
  • Wiencek Grzegorz

    LKS Bujaków
  • LKS Bujaków

    Nowak Paweł

  • Wicher Wilchwy

    Zalewski Artur

    LKS Chałupki
  • LKS II Czaniec

    Stawowy Miłosz

  • Hałas Łukasz

    LKS Dzimierz
  • LKS Gamów

    Kowalowicz Michał

  • LKS Gardawice

    Strzoda Kamil

  • LKS Gardawice

    Wilk Mateusz

  • GKS Katowice

    Marchewka Bartosz

    LKS Goczałkowice-Zdrój
  • LKS Górki Śląskie

    Jureczko Mateusz

  • Tynka Slawomir

    LKS II Czaniec
  • Zacny Krzysztof

    LKS II Czaniec
  • LKS II Czaniec

    Wysogląd Dominik

  • LKS II Czaniec

    Szczypka Adrian

  • Pasjonat Dankowice

    Jura Michał

    LKS Jawiszowice
  • LKS Juszczyna

    Żuławski Dawid

  • LKS Juszczyna

    Twardysko Wojciech

  • LKS Juszczyna

    Kasoń Sebastian

  • LKS Kamienica Polska

    Trajdos Rafał

  • Gaszka Maciej

    LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)
  • LKS Łąka

    Żupa Michał

  • Wróbel Adam

    LKS Łąka
  • Brańka Jarosław

    LKS Ligota
  • Więcek Karol

    LKS Ligota
  • LKS Ligota

    Spyra Michał

  • Palica Marek

    LKS Lyski
  • Tempo Puńców

    Kołek Wojciech

    LKS Pogórze
  • LKS Pstrążna

    Karkoszka Tomasz

  • Polonia Poraj

    Koniusz Michał

    LKS Rajsko
  • LKS Raszczyce

    Socha Bartłomiej

  • Vovk Oleksandr

    LKS Rudnik
  • LKS Sopotnia

    Żurawski Rafał

  • LKS Studzienice

    Woźnica Michał

  • KS Warszowice

    Goraus Jakub

    LKS Studzionka
  • Foks Dominik

    LKS Studzionka
  • Gaciek Artur

    LKS Studzionka
  • Leśnik Radosław

    LKS Studzionka
  • Pustelnik Kacper

    LKS Studzionka
  • Unia Racibórz

    Kocot Mateusz

    LKS Tworków
  • LKS Wierzbie

    Wójcik Daniel

  • LKS Wisła Mała

    Pietrzyk Tomasz

  • LKS Wisła Mała

    Skorupa Tomasz

  • LKS Wisła Mała

    Jodłowiec Szymon

  • LKS Zwonowice

    Czerny Łukasz

  • Lotnik Kościelec

    Lampa Dawid

  • Lotnik Kościelec

    Sikorski Adrian

  • Gajowczyk Tomasz

    ŁTS Łabędy
  • Papis Kamil

    ŁTS Łabędy
  • Urania Ruda Śląska

    Gondek Kamil

    LZS Piotrówka
  • Magura Bystra

    Kłyszyński Patryk

  • Magura Bystra

    Mrózek Łukasz

  • Howaniec Wojciech

    Magura Bystra
  • Skałka Żabnica

    Adamczyk Marcin

    Magura Bystra
  • Krupiński Suszec

    Kwiatkowski Maciej

    Mechanik Brzezina
  • Mechanik Kochcice

    Dąbek Krzysztof

  • Dąbrowianka Dąbrowa Zielona

    Mokrzycki Dominik

    Metal Rzeki Wielkie
  • Barabasz Seweryn

    Metal Węgierska Górka
  • Białek Kacper

    Metal Węgierska Górka
  • Stadion Śląski Chorzów

    Kuczera Jakub

    Miedź II Legnica
  • MKS 32 Radziejów

    Gnyp Jakub

  • MKS 32 Radziejów

    Nepelski Dawid

  • MKS 32 Radziejów

    Sierny Miłosz

  • Unia Książenice

    Niemiec Mateusz

    MKS 32 Radziejów
  • MKS 32 Radziejów

    Adamczyk Dariusz

  • Pielorz Dawid

    MKS 32 Radziejów
  • MKS Czerwionka

    Włodarczyk Przemysław

  • Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie

    Witkowski Kamil

    MKS Kluczbork
  • Spójnia Landek

    Marczyński Patryk

    MKS Kluczbork
  • MKS Lędziny

    Rzepa Sebastian

  • Bednarczyk Kamil

    MLKS Woźniki
  • Jabłonka Artur

    MLKS Woźniki
  • Szombierki Bytom

    Schulke Paweł

    MLKS Woźniki
  • Victoria Częstochowa

    Jędrzejewski Jakub

    MLKS Woźniki
  • Młodość Rudno

    Misz Sebastian

  • MOSiR Sparta Zabrze

    Dudkiewicz Damian

  • MRKS Czechowice-Dziedzice

    Gondko Konrad

  • Beskid Skoczów

    Lewandowski Karol

    MRKS Czechowice-Dziedzice
  • Czarni Jaworze

    Haczek Rafał

    MRKS Czechowice-Dziedzice
  • MRKS Czechowice-Dziedzice

    Mioduszewski Kacper

  • MRKS Czechowice-Dziedzice

    Niemczyk Jakub

  • GKS II Tychy

    Worotyński Bruno

    Nadnarwianka Pułtusk
  • Naprzód 37 Krzyżkowice

    Kabut Dawid

  • Balawajder Łukasz

    Naprzód 37 Krzyżkowice
  • Elias Kacper

    Naprzód 37 Krzyżkowice
  • Świst Sebastian

    Naprzód 37 Krzyżkowice
  • Jeleń Antoni

    Naprzód II Czyżowice
  • Naprzód Lipiny

    Barański Mateusz

  • Strzelec Rzuchów

    Ziółkowski Szymon

    Naprzód Rydułtowy
  • Naprzód Zawada

    Zieliński Krzysztof

  • Naprzód Zawada

    Elsner Seweryn

  • Naprzód Zawada

    Sapek Artur

  • KS Decor Bełk

    Wybierek Rafał

    Naprzód Żernica
  • Niwka Sosnowiec

    Krzanowski Patryk

  • Niwka Sosnowiec

    Kubat Szymon

    Niwka Sosnowiec
  • Niwka Sosnowiec

    Majewski Kamil

  • Niwka Sosnowiec

    Hepo Jakub

  • Odra Centrum Wodzisław Śląski

    Zatylny Dawid

  • Odra Centrum Wodzisław Śląski

    Barciok Jakub

  • Odra II Wodzisław Śląski

    Kabut Tomasz

  • Odra II Wodzisław Śląski

    Franiczek Filip

  • Odra II Wodzisław Śląski

    Wojtala Igor

  • Odra Wodzisław Śląski

    Juraszczyk Paweł

    Szombierki Bytom
  • Odra II Wodzisław Śląski

    Konieczny Mateusz

  • Odra Miasteczko Śląskie

    Łaciak Mateusz

  • Bobrzyk Wacław

    Odra Nieboczowy
  • Grabiec Dawid

    Odra Nieboczowy
  • Odra Nieboczowy

    Suchanek Adrian

  • KS Stal Kuźnia Raciborska

    Hareńczuk Damian

    Odrzanka Dziergowice
  • Czułowianka Tychy

    Oprzondek Daniel

    Ogrodnik Tychy
  • GKS II Tychy

    Grzybek Marcin

    Ogrodnik Tychy
  • Ogrodnik Tychy

    Kołodziejczyk Marek

  • Iskra Iskrzyczyn

    Bajger Marcin

    Olimpia Goleszów
  • Olimpia Goleszów

    Kuczera Zbigniew

  • Olimpia Goleszów

    Jopek Michał

  • Olimpia Goleszów

    Szajter Kamil

  • TS 1909 Piast Cieszyn

    Skakuj Patryk

    Olimpia Goleszów
  • TS 1909 Piast Cieszyn

    Żyłka Sebastian

    Olimpia Goleszów
  • Olimpia Truskolasy

    Kaczor Oskar

  • Olza Godów

    Wereszczyński Kamil

  • Lajda Paweł

    Olza Godów
  • Zdrzałek Mateusz

    Olza Godów
  • Odrozek Filip

    Olza Godów
  • Wala Radosław

    Olza Godów
  • Okoń Michał

    Olza Godów
  • LKS Rudnik

    Pinkas Tomasz

    Olza Pogwizdów
  • Olimpia Goleszów

    Krzemień Piotr

    Olza Pogwizdów
  • Olza Pogwizdów

    Brejza Miłosz

  • Strażak Pielgrzymowice

    Stabrawa Adam

    Olza Pogwizdów
  • Jasnos Karol

    Orkan Rzerzęczyce
  • Klusek Marcin

    Orlik Blachownia
  • KS 94 Rachowice

    Marcinek Mariusz

    Orły Bojszów
  • Olszewski Przemysław

    Orzeł Bobrowniki
  • Łukasik Jacek

    Orzeł Bobrowniki
  • Piast Ożarowice

    Wyszyński Szymon

    Orzeł Bobrowniki
  • Zuziak Mateusz

    Orzeł Łękawica
  • Orzeł Mokre

    Bednarczuk Tomasz

  • Orzeł Mokre

    Grogor Mateusz

  • Orzeł Mokre

    Brożyński Kamil

  • Orzeł Mokre

    Kucharczyk Marcin

  • CKS Czeladź

    Pilszczek Arkadiusz

    Orzeł Nakło Śląskie
  • CKS Czeladź

    Sośniak Mateusz

    Orzeł Nakło Śląskie
  • Odra Miasteczko Śląskie

    Michna Mikołaj

    Orzeł Nakło Śląskie
  • Orzeł Nakło Śląskie

    Klimaj Maciej

  • Orzeł Nakło Śląskie

    Jagodziński Adrian

  • Bobryk Michał

    Orzeł Nakło Śląskie
  • Kowalczyk Łukasz

    Orzeł Paczyna
  • Orzeł Palowice

    Kandelski Patryk

  • Orzeł Zabłocie

    Dydek Sebastian

  • Orzeł Zabłocie

    Kawulok Mateusz

  • Orzeł Zabłocie

    Parchański Tomasz

  • Tęcza Błędów

    Bugaj Bartosz

    Ostoja Żelisławice
  • Pilica Koniecpol

    Winckowicz Przemysław

    Partyzant Radoszyce
  • GKS Radziechowy-Wieprz

    Ogiegło Jakub

    Pasjonat Dankowice
  • Piast II Gliwice

    Rabin Paweł

    Piast Gliwice
  • Piast II Gliwice

    Klupś Tymoteusz

  • Wicher Kobyłka

    Popiel Stanisław

    Piast II Gliwice
  • Piast II Gliwice

    Pońc Mateusz

  • Piast II Gliwice

    Dulęba Sebastian

  • Vida Kristopher

    Piast II Gliwice
  • Piast II Gliwice

    Tymiński Adam

  • Piast II Gliwice

    Drążczak Adrian

  • Pociecha Sebastian

    Piast II Gliwice
  • Piast II Gliwice

    Preuss Wiktor

  • Społem Zabrze

    Sabik Karol

    Piast Pawłów
  • Piast Przyrów

    Wicha Patryk

  • Piast Przyrów

    Rak Przemysław

  • Pilica Koniecpol

    Krupa Kacper

  • Dzianok Patryk

    Pilica Koniecpol
  • Kubanek Tomasz

    Płomień Czarny Las
  • Zieliński Paweł

    Płomień Czarny Las
  • Borowik Szczejkowice

    Fereniec Sebastian

    Płomień Czuchów
  • Pozór Dariusz

    Płomień Czuchów
  • Płomień Kuźnica Marianowa

    Opiłka Krystian

  • Płomień Niegowoniczki 2018

    Włodyka Norbert

  • Płomień Ochojec

    Ojczyk Filip

  • Płomień Ochojec

    Sebastian Wiktor

  • Górnik Radlin

    Kąkol Kacper

    Płomień Połomia
  • Płomień Połomia

    Pawela Wojciech

  • Wróbel Jakub

    Płomień Połomia
  • Płomień Połomia

    Franc Marcin

  • Michałowski Rafał

    Płomień Połomia
  • Siegmund Tomasz

    Płomień Połomia
  • Świerkot Leszek

    Płomień Połomia
  • TKKF Zuch Orzepowice

    Drozdowski Dawid

    Płomień Połomia
  • Olimpia Truskolasy

    Hejno Konrad

    Płomień Przystajń
  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Mroczko Szymon

    Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Szarek Jakub

    Podbeskidzie II Bielsko-Biała
  • Podbeskidzie III Bielsko-Biała

    Krzywoń Henryk

  • Podbeskidzie III Bielsko-Biała

    Chwastek Marcin

  • Podbeskidzie III Bielsko-Biała

    Brych Dawid

  • Podbeskidzie III Bielsko-Biała

    Bronner Miłosz

  • Podbeskidzie III Bielsko-Biała

    Liszka Franciszek

  • Łukaszek Kacper

    Podbeskidzie II Bielsko-Biała
  • Nowak Tomasz

    Podbeskidzie II Bielsko-Biała
  • Szendzielorz Jakub

    Podbeskidzie II Bielsko-Biała
  • Podhalanka Milówka

    Barcik Wojciech

  • Podlesianka Katowice

    Rzepa Jakub

  • Pogoń Imielin

    Polak Jan

  • Czarni Pyskowice

    Kaduk Paweł

    Pogoń Ziemięcice
  • Pawelec Dominik

    Pogoń Ziemięcice
  • LKS Tworków

    Skraba Natan

    Polonia Głubczyce
  • Sosna Tomasz

    Polonia Łaziska Rybnickie
  • Polonia Marklowice

    Pragnący Dawid

  • Iskra II Pszczyna

    Ryłko Łukasz

    Polonia Międzyrzecze
  • Baron Bartłomiej

    Polonia Międzyrzecze
  • Górecki Hubert

    Polonia Międzyrzecze
  • Miklosh Vitalii

    Polonia Międzyrzecze
  • Sroka Paweł

    Polonia Międzyrzecze
  • Varvarynets Volodymyr

    Polonia Międzyrzecze
  • LKS Pstrążna

    Wystyrk Łukasz

    Polonia Niewiadom
  • Frydrych Krzysztof

    Polonia Niewiadom
  • Jagła Kamil

    Polonia Niewiadom
  • Mitko Jakub

    Polonia Niewiadom
  • Morawiec Błażej

    Polonia Niewiadom
  • Polonia Niewiadom

    Ksel Sebastian

  • Polonia Niewiadom

    Worek Łukasz

  • Polonia Poraj

    Kępka Mateusz

  • Polonia Poraj

    Kowalski Marcin

  • Polonia Poraj

    Rabiniak Łukasz

  • Polonia Poraj

    Matyja Jakub

  • Polonia Poraj

    Mielczarek Mateusz

  • Polonia Poraj

    Piątkowski Mateusz

  • LKS Pawłów

    Rusin Marcin

    Polonia Wrocław
  • Niwka Sosnowiec

    Adamek Jakub

    Przebój Wolbrom
  • CKS Czeladź

    Więcek Bartłomiej

    Przemsza Okradzionów
  • Nogaj Michał

    Przemsza Okradzionów
  • Przemsza Okradzionów

    Pieszczek Kacper

  • Skalniak Kroczyce

    Czajka Mariusz

    Przemsza Okradzionów
  • Skalniak Kroczyce

    Zdeb Dominik

    Przemsza Okradzionów
  • Zagłębie Dąbrowa Górnicza

    Pawęzowski Damian

    Przemsza Okradzionów
  • Polonia Poraj

    Góralczyk Piotr

    Przemsza Siewierz
  • Polonia Poraj

    Mazerant Oskar

    Przemsza Siewierz
  • Przemsza Siewierz

    Sikora Kajetan

  • Raszewski Adam

    Przemsza Siewierz
  • Unia Książenice

    Stajer Mateusz

    Przemsza Siewierz
  • Przyszłość Rogów

    Glenc Sławomir

  • Polonia Łaziska Rybnickie

    Pawliczek Przemysław

    Przyszłość Rogów
  • Raków II Częstochowa

    Bator Jakub

    Raków Częstochowa
  • Agroplon Głuszyna

    Brzęczek Robert

    Raków II Częstochowa
  • Oziębała Przemysław

    Raków II Częstochowa
  • Pietrzkiewicz Dawid

    Raków II Częstochowa
  • Raków II Częstochowa

    Bartkowiak Hugo

    Raków II Częstochowa
  • Siarka Tarnobrzeg

    Lenartowski Artur

    Raków II Częstochowa
  • Ciućka Jan

    Rekord II Bielsko-Biała
  • Kasprzak Kacper

    Rekord II Bielsko-Biała
  • Porębski Błażej

    Rekord II Bielsko-Biała
  • Przybyła Dawid

    Rekord II Bielsko-Biała
  • Twarkowski Bartłomiej

    Rekord II Bielsko-Biała
  • Woźniak Bartosz

    Rekord II Bielsko-Biała
  • Rekord II Bielsko-Biała

    Dudek Jan

  • Zawisza Rzgów

    Darnowski Bartosz

    Rekord II Bielsko-Biała
  • Niwka Sosnowiec

    Kachniarz Grzegorz

    RKS Grodziec
  • Niwka Sosnowiec

    Skrzypek Mateusz

    RKS Grodziec
  • Niwka Sosnowiec

    Szabla Przemysław

    RKS Grodziec
  • Ruch Chorzów

    Machała Mateusz

    RKS Grodziec
  • SKS Łagisza

    Kułaga Klaudiusz

    RKS Grodziec
  • Rotuz Bronów

    Sosna Paweł

  • Vynnychok Marko

    ROW 1964 II Rybnik
  • Rozwój Bełsznica

    Matera Adrian

  • Rozwój Bełsznica

    Pogoda Tomasz

  • Gwarek Ornontowice

    Kwaśniewski Piotr

    Ruch Chorzów
  • Concordia Knurów

    Momot Adam

    Ruch Kozłów
  • Concordia Knurów

    Wiciński Dominik

    Ruch Kozłów
  • KS Gwoździany

    Woś Karol

    Ruch Kochanowice
  • Płomień Borowe

    Fidelok Adam

    Ruch Kochanowice
  • Wołowczyk Maciej

    Ruch Kochanowice
  • Popanda Patryk

    Ruch Kochanowice
  • Tajfun Harbułtowice

    Pytlas Wojciech

    Ruch Kochanowice
  • Unia Lubecko

    Serwatka Arkadiusz

    Ruch Kochanowice
  • Ruch Kozłów

    Wieczorek Piotr

  • Orzeł Palowice

    Steuer Mateusz

    Ruch Stanowice
  • Płomień Czuchów

    Bartyzel Szymon

    Ruch Stanowice
  • Płomień Czuchów

    Karpowicz Rafał

    Ruch Stanowice
  • Płomień Czuchów

    Zabielski Maciej

    Ruch Stanowice
  • Tempo II Paniówki

    Lewandowski Daniel

    Ruch Stanowice
  • Gwarek Ornontowice

    Nowara Mateusz

    Ruch Zdzieszowice
  • Polonia Bytom

    Skrzypiński Kamil

    Sarmacja Będzin
  • Stadion Śląski Chorzów

    Głowa Adam

    Siarka Tarnobrzeg
  • Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie

    Worek Dawid

  • Silesia Miechowice

    Kudła Szymon

  • Geoatanelishvili Beka

    Skałka Żabnica
  • Skałka Żabnica

    Motyka Bartłomiej

  • Piwkowski Kacper

    Skalniak Kroczyce
  • Kania Jacek

    Skalniak Kroczyce
  • Kondas Artur

    Skalniak Kroczyce
  • Miśta Grzegorz

    Skalniak Kroczyce
  • Skalniak Kroczyce

    Mastalerz Robert

  • Źródło Kromołów

    Będkowski Łukasz

    Skalniak Kroczyce
  • Przemsza Okradzionów

    Kukuryk Dawid

    SKS Łagisza
  • Przemsza Okradzionów

    Sito Jakub

    SKS Łagisza
  • Sarmacja Będzin

    Kocot Marek

    SKS Łagisza
  • SKS Łagisza

    Gwizd Gracjan

  • SKS Łagisza

    Śliwka Bartosz

  • SKS Łagisza

    Gajda Daniel

  • SKS Łagisza

    Szmytkowski Kacper

  • Zagłębie Dąbrowa Górnicza

    Garbowski Jakub

    SKS Łagisza
  • Śląsk Świętochłowice

    Palka Adrian

  • Slavia Ruda Śląska

    Kwiędacz Denis

  • Mrozik Alan

    Ślązak Bycina
  • Drama Zbrosławice

    Mrożek Mateusz

    Sokół Łany Wielkie
  • Gediga Daniel

    Sokół Łany Wielkie
  • Gerst Łukasz

    Sokół Łany Wielkie
  • Kaniepień Ryszard

    Sokół Łany Wielkie
  • Kostrzewski Marek

    Sokół Łany Wielkie
  • Ochman Dawid

    Sokół Łany Wielkie
  • Zagała Piotr

    Sokół Łany Wielkie
  • Sokół Łany Wielkie

    Pyrka Sebastian

  • Lutecki Tomasz

    Sokół Łany Wielkie
  • Pasierb Amadeusz

    Sokół Łany Wielkie
  • Węgiel Jakub

    Sokół Łany Wielkie
  • Sokół Orzech

    Moczek Marek

  • Sokół Wola

    Nowak Mikołaj

  • Sokół Wręczyca Wielka

    Grzyb Dominik