Zmiany w klubowych kadrach 2019


  • GKS II Tychy

    Kurdziel Mateusz

    AKS II Mikołów
  • Polonia Łaziska Górne

    Jikia Saba

    AKS II Mikołów
  • AKS II Mikołów

    Piekarz Marcin

    AKS Mikołów
  • AKS II Mikołów

    Sikora Mateusz

    AKS Mikołów
  • AKS II Mikołów

    Kowalski Jarosław

    AKS Mikołów
  • AKS II Mikołów

    Zamojda Mateusz

    AKS Mikołów
  • AKS Mikołów

    Augustyniak Olaf

  • Małek Mateusz

    AKS Mikołów
  • Drabik Kamil

    AKS Mikołów
  • Bąk Mateusz

    AKS Mikołów
  • Mazurek Dawid

    AKS Mikołów
  • Biernacki Michał

    AKS Mikołów
  • Brysz Robert

    AKS Mikołów
  • Duda Sebastian

    AKS Mikołów
  • Majsner Mateusz

    AKS Mikołów
  • Oltman Wojciech

    AKS Mikołów
  • AKS Mikołów

    Pawełczyk Michał

    AKS Mikołów
  • Piszczek Piotr

    AKS Mikołów
  • Przybylski Wojciech

    AKS Mikołów
  • Soliński Bartosz

    AKS Mikołów
  • Sopniewski Adrian

    AKS Mikołów
  • Szczepek Łukasz

    AKS Mikołów
  • Walczak Borys

    AKS Mikołów
  • LKS Czaniec

    Stróżak Maciej

    Babia Góra Sucha Beskidzka
  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Nowak Kamil

    BCS Zawoja
  • MRKS Czechowice-Dziedzice

    Tarasz Mateusz

    Beskid Brenna
  • Lewandowski Karol

    Beskid Skoczów
  • Beskid Skoczów

    Borkała Adrian

  • Beskid Skoczów

    Siekierka Andrzej

  • Spójnia Landek

    Małyjurek Wojciech

    WSS Wisla
  • Beskid Skoczów

    Wilczewski Paweł

  • Wrana Mateusz

    Beskid Skoczów
  • Beskid Skoczów

    Gawlas Jan

  • Labzik Adam

    Beskid Skoczów
  • Beskid Skoczów

    Lach Patryk

  • Chmiel Filip

    Beskid Skoczów
  • Piszczek Filip

    Beskid Skoczów
  • Ferfecki Cezary

    Beskid Skoczów
  • Jaworski Dawid

    Beskid Skoczów
  • Kotrys Kamil

    Beskid Skoczów
  • Nalepa Roman

    Beskid Skoczów
  • Sikora Mieczysław

    Beskid Skoczów
  • Szczyrba Michał

    Beskid Skoczów
  • Beskid Skoczów

    Sornat Kamil

  • Beskid Skoczów

    Kuszmider Leszek

  • Beskid Skoczów

    Chrapek Artur

  • Beskid Skoczów

    Kochman Bartosz

  • Beskid Skoczów

    Kidoń Jacek

  • Beskid Skoczów

    Gabryś Dawid

  • Beskid Skoczów

    Matuszka Maciej

  • Beskid Skoczów

    Brak Łukasz

    BKS Stal Bielsko-Biała
  • Spójnia Landek

    Kierlin Patryk

    BKS Stal Bielsko-Biała
  • Sarmacja Będzin

    Góral Karol

    Błękitni Sarnów
  • Sarmacja Będzin

    Krzykawski Dawid

    Błękitni Sarnów
  • Beskid Skoczów

    Grześ Michał

    Błyskawica Drogomyśl
  • Beskid Skoczów

    Loska Dominik

    Błyskawica Drogomyśl
  • Spójnia Landek

    Jagieła Szymon

    Broń Radom
  • LKS Czaniec

    Zaremba Jakub

    Brzezina Osiek
  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Kozak Miłosz

    Chrobry Głogów
  • Raków II Częstochowa

    Góra Łukasz

    Chrobry II Głogów
  • Przemsza Siewierz

    Gielza Sebastian

    Cyklon Rogoźnik
  • RKS Grodziec

    Barchan Bartosz

    Cyklon Rogoźnik
  • Odra Centrum Wodzisław Śląski

    Krzyżok Mateusz

    Czarni Gorzyce
  • Drzewiarz Jasienica

    Haczek Rafał

    Czarni Jaworze
  • Drzewiarz Jasienica

    Kołodziej Dariusz

    Czarni Jaworze
  • Drzewiarz Jasienica

    Zdolski Damian

    Czarni Jaworze
  • RKS Grodziec

    Bzura Przemysław

    Czarni Sosnowiec
  • RKS Grodziec

    Merda Bartosz

    Czarni Sosnowiec
  • Sarmacja Będzin

    Częstochowski Artur

    Czarni Sosnowiec
  • Gwarek Ornontowice

    Tomecki Grzegorz

    Dąb Dębieńsko
  • Balytskyy Andriy

    Drama Zbrosławice
  • Cziba Damian

    Drama Zbrosławice
  • Gałęziok Wojciech

    Drama Zbrosławice
  • Giera Kamil

    Drama Zbrosławice
  • Halama Dominik

    Drama Zbrosławice
  • Jakubowski Marcin

    Drama Zbrosławice
  • Koschny Artur

    Drama Zbrosławice
  • Kucharski Michał

    Drama Zbrosławice
  • Kulesza Mateusz

    Drama Zbrosławice
  • Lewandowski Tomasz

    Drama Zbrosławice
  • Lewandowski Rafał

    Drama Zbrosławice
  • Lindner Ariel

    Drama Zbrosławice
  • Mrożek Mateusz

    Drama Zbrosławice
  • Pietrzyk Dariusz

    Drama Zbrosławice
  • Stolarczyk Łukasz

    Drama Zbrosławice
  • Urbainczyk Tadeusz

    Drama Zbrosławice
  • Wujek Marcin

    Drama Zbrosławice
  • Górnik II Zabrze

    Wojdanowski Tymoteusz

    Drama Zbrosławice
  • Przemsza Siewierz

    Boryczka Robert

    Drama Zbrosławice
  • Ruch Radzionków

    Borowiec Bartosz

    Drama Zbrosławice
  • Ruch Radzionków

    Dziewulski Marcin

    Drama Zbrosławice
  • Ruch Radzionków

    Hermasz Mateusz

    Drama Zbrosławice
  • RKS Grodziec

    Sadowski Damian

  • UKS Ruch Chorzów

    Bury Adrian

    Drama Zbrosławice
  • Wilki Wilcza

    Orzeszyna Michał

  • Wilki Wilcza

    Ćwielong Miłosz

    Drama Zbrosławice
  • Beskid Skoczów

    Ścibor Damian

    Drzewiarz Jasienica
  • Beskid Skoczów

    Tyrna Patryk

    Drzewiarz Jasienica
  • Drzewiarz Jasienica

    Gajda Filip

  • Mika Piotr

    Drzewiarz Jasienica
  • Sapuła Dorian

    Drzewiarz Jasienica
  • Drzewiarz Jasienica

    Wiśniewski Filip

  • Drzewiarz Jasienica

    Pyka Maksymilian

  • Drzewiarz Jasienica

    Kenig Paweł

  • Drzewiarz Jasienica

    Szymala Kacper

  • Drzewiarz Jasienica

    Brudny Daniel

  • Drzewiarz Jasienica

    Strelnikov Andriej

  • Bęben Marcin

    Drzewiarz Jasienica
  • Gawor Kacper

    Drzewiarz Jasienica
  • Obracaj Robert

    Drzewiarz Jasienica
  • Ślosarczyk Bartłomiej

    Drzewiarz Jasienica
  • Gwarek Zabrze

    Krężelok Tomasz

    Drzewiarz Jasienica
  • Drzewiarz Jasienica

    Kozielski Adam

    GKS II Radziechowy-Wieprz
  • Agape Białołęka

    Worotyński Bruno

    GKS II Tychy
  • Bytovia II Bytów

    Moneta Łukasz

    GKS II Tychy
  • Garbarnia II Kraków

    Nieśmiałowski Damian

    GKS II Tychy
  • Dana Kacper

    GKS II Tychy
  • GKS II Tychy

    Robaszewski Bartosz

  • GKS II Tychy

    Vojtus Jakub

  • Korona Kielce

    Kallaste Ken

    GKS II Tychy
  • Ogrodnik Tychy

    Grzybek Marcin

    GKS II Tychy
  • Termalica Bruk-Bet Nieciecza

    Szeliga Bartosz

    GKS II Tychy
  • Widzew II Łódź

    Kristo Dario

    GKS II Tychy
  • Odra Centrum Wodzisław Śląski

    Gajda Łukasz

    GKS Jastrzębie
  • LKS Goczałkowice-Zdrój

    Wojciechowski Zbigniew

    GKS Katowice
  • GKS Radziechowy-Wieprz

    Krasny Jakub

  • GKS Radziechowy-Wieprz

    Barcik Wojciech

  • GKS Radziechowy-Wieprz

    Franusik Tomasz

  • GKS Radziechowy-Wieprz

    Franusik Mikołaj

  • GKS Radziechowy-Wieprz

    Stasica Mikołaj

  • GKS Radziechowy-Wieprz

    Studencki Marcin

  • GKS Radziechowy-Wieprz

    Kitka Artur

  • Kępys Dominik

    GKS Radziechowy-Wieprz
  • GKS Radziechowy-Wieprz

    Śleziak Kacper

  • GKS Radziechowy-Wieprz

    Płaza Wojciech

  • GKS Radziechowy-Wieprz

    Kupczak Krzysztof

  • GKS Radziechowy-Wieprz

    Kwaśny Jakub

  • Barcik Piotr

    GKS Radziechowy-Wieprz
  • Rodak Adrian

    GKS Radziechowy-Wieprz
  • Kujawianka Izbica Kujawska

    Janik Mateusz

    GKS Radziechowy-Wieprz
  • Raków II Częstochowa

    Lewicki Szymon

    GKS Tychy
  • Unia Dąbrowa Górnicza

    Bruzda Jakub

    Górnik Piaski
  • Unia Dąbrowa Górnicza

    Dróżdż Filip

    Górnik Piaski
  • Unia Dąbrowa Górnicza

    Jaworski Borys

    Górnik Piaski
  • Unia Dąbrowa Górnicza

    Sobieraj Kacper

    Górnik Sosnowiec
  • RKS Grodziec

    Domański Paweł

    Górnik Wojkowice
  • RKS Grodziec

    Garczarczyk Bartosz

    Górnik Wojkowice
  • Unia Dąbrowa Górnicza

    Dyrda Michał

    Górnik Wojkowice
  • Unia Dąbrowa Górnicza

    Skórski Michał

    Górnik Wojkowice
  • Odra Centrum Wodzisław Śląski

    Riabowski Szymon

    Granica Ruptawa
  • Polonia Poraj

    Ligus Dawid

    Grom Poczesna
  • Slavia Ruda Śląska

    Skorupa Kamil

    Grunwald Ruda Śląska
  • Szombierki Bytom

    Thiel Kamil

    Grunwald Ruda Śląska
  • Szombierki Bytom

    Kowalczyk Damian

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Szombierki Bytom

    Pytlik Adrian

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Czekaj Michał

    Gwarek Ornontowice
  • Jedyński Łukasz

    Gwarek Ornontowice
  • Leszczyński Tomasz

    Gwarek Ornontowice
  • Gwarek Ornontowice

    Bereta Łukasz

  • Gwarek Ornontowice

    Ferensztain Krzysztof

  • Gwarek Ornontowice

    Łuszcz Adrian

  • Gwarek Ornontowice

    Ruda Marcin

  • Gwarek Ornontowice

    Mąka Dominik

  • Gwarek Ornontowice

    Gajek Daniel

  • Gwarek Ornontowice

    Wojtaś Oliwer

  • KS Decor Bełk

    Mizia Marcin

    Gwarek Ornontowice
  • Wigry Suwałki

    Kwaśniewski Piotr

    Gwarek Ornontowice
  • Wilki Wilcza

    Matras Damian

    Gwiazda Chudów
  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Siwiec Piotr

    Huragan Inwałd
  • Szombierki Bytom

    Wiszyński Karol

    Igloopol Dębica
  • Kuźnia Ustroń

    Szymański Dawid

    Iskra Iskrzyczyn
  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Mystkowski Przemysław

    Jagiellonia II Białystok
  • RKS Grodziec

    Mrozek Alexander

    Jedność 32 Przyszowice
  • MRKS Czechowice-Dziedzice

    Fujawa Kacper

    Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
  • Szombierki Bytom

    Fościak Wojciech

    Karkonosze Jelenia Góra
  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Stanclik Daniel

    KKS Kalisz
  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Nowak Szymon

    Koszarawa Żywiec
  • KS Decor Bełk

    Michalik Mateusz

  • KS Decor Bełk

    Barnik Wojciech

  • KS Decor Bełk

    Zemanek Kamil

  • Pawlik Jakub

    KS Decor Bełk
  • Pragnący Kamil

    KS Decor Bełk
  • Święch Dominik

    KS Decor Bełk
  • Latacz Mateusz

    KS Decor Bełk
  • KS Decor Bełk

    Stęplewski Mateusz

  • KS Decor Bełk

    Faber Paweł

  • Drzewiarz Jasienica

    Kacprzykowski Kamil

    KS Międzyrzecze
  • Drzewiarz Jasienica

    Krzanowski Jarosław

    KS Międzyrzecze
  • Sekuła Bartosz

    Kuźnia Ustroń
  • Bujok Jakub

    Kuźnia Ustroń
  • Kuźnia Ustroń

    Czyż Dariusz

  • Kuźnia Ustroń

    Piotrowicz Grzegorz

  • Kuźnia Ustroń

    Mikler Joachim

  • Kuźnia Ustroń

    Kowala Paweł

  • Kuźnia Ustroń

    Niemczyk Tymoteusz

  • Kuźnia Ustroń

    Haratyk Dawid

  • Kuźnia Ustroń

    Jurczok Filip

  • Kuźnia Ustroń

    Nowak Kacper

  • Kuźnia Ustroń

    Piskuła Paweł

  • Kuźnia Ustroń

    Buszka Bartosz

  • Kuźnia Ustroń

    Poláček Dominik

  • MRKS Czechowice-Dziedzice

    Wojtyła Jakub

    Kuźnia Ustroń
  • Płomień II  Połomia

    Sękowski Paweł

    Kuźnia Ustroń
  • Spójnia Landek

    Lavruk Mykhailo

    Kuźnia Ustroń
  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Fabisiak Wojciech

    Lechia Zielona Góra
  • MRKS Czechowice-Dziedzice

    Skwirut Mateusz

    LKS 1908 Nędza
  • Janiczak Grzegorz

    LKS Czaniec
  • LKS Czaniec

    Kozieł Krystian

  • GKS II Tychy

    Ćwielong Piotr

    LKS Goczałkowice-Zdrój
  • LKS Goczałkowice-Zdrój

    Fusek Dawid

  • LKS Goczałkowice-Zdrój

    Pietryja Filip

  • LKS Goczałkowice-Zdrój

    Maiczek Patryk

  • Dzida Rafał

    LKS Goczałkowice-Zdrój
  • Marusza Dawid

    LKS Goczałkowice-Zdrój
  • Nowak Oskar

    LKS Goczałkowice-Zdrój
  • LKS Goczałkowice-Zdrój

    Michniok Daniel

  • Odra Centrum Wodzisław Śląski

    Wodecki Tobiasz

    LKS II Bełk
  • Polonia Łaziska Górne

    Witek Dawid

    LKS II Bełk
  • LKS Czaniec

    Gałosz Bartłomiej

    LKS II Czaniec
  • LKS Czaniec

    Waligóra Szymon

    LKS II Czaniec
  • Drzewiarz Jasienica

    Jendryczko Kajetan

    LKS II Goczałkowice-Zdrój
  • MRKS Czechowice-Dziedzice

    Matuszczyk Filip

    LKS II Goczałkowice-Zdrój
  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Dokudowiec Kamil

    LKS II Goczałkowice-Zdrój
  • LKS Czaniec

    Jurczak Krzysztof

    LKS Jawiszowice
  • Beskid Skoczów

    Adaszek Mariusz

    LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)
  • Polonia Łaziska Górne

    Habor Mateusz

    LKS Łąka
  • Przemsza Siewierz

    Świerczyński Adrian

    LKS Łąka
  • Odra Centrum Wodzisław Śląski

    Sikorski Bartłomiej

    LKS Tworków
  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Sabala Valerjis

    Miedź II Legnica
  • KS Decor Bełk

    Kępiński Rafał

    MKS Czerwionka
  • Polonia Poraj

    Krupa Eryk

    MKS Myszków
  • Polonia Poraj

    Swatek Maciej

    MKS Myszków
  • Warta Zawiercie

    Rygalik Daniel

    MKS Poręba
  • Unia Dąbrowa Górnicza

    Knapik Przemysław

    MKS Trzebinia
  • Spójnia Landek

    Kubica Mateusz

    MRKS II Czechowice-Dziedzice
  • Mąka Łukasz

    MRKS Czechowice-Dziedzice
  • Noga Piotr

    MRKS Czechowice-Dziedzice
  • Polakowski Kacper

    MRKS Czechowice-Dziedzice
  • Rodak Damian

    MRKS Czechowice-Dziedzice
  • MRKS Czechowice-Dziedzice

    Szczęsny Damian

  • MRKS Czechowice-Dziedzice

    Kozik Krzysztof

  • MRKS Czechowice-Dziedzice

    Jakubek Michał

  • Śląsk Świętochłowice

    Cierlica Witold

    Nadzieja Bytom
  • Odra Centrum Wodzisław Śląski

    Cichy Artur

    Naprzód II Czyżowice
  • Śląsk Świętochłowice

    Pszonak Tomasz

    Naprzód II Lipiny
  • Śląsk Świętochłowice

    Cichocki Wojciech

    Naprzód Lipiny
  • Śląsk Świętochłowice

    Nowak Maciej

    Naprzód Lipiny
  • Unia Dąbrowa Górnicza

    Lorek Dominik

    Niwy Brudzowice
  • Beskid Skoczów

    Lorenc Bartłomiej

    Odra Centrum Wodzisław Śląski
  • Czarni II Gorzyce

    Jastrzębowski Beniamin

    Odra Centrum Wodzisław Śląski
  • Odon Dariusz

    Odra Centrum Wodzisław Śląski
  • Witoszek Adam

    Odra Centrum Wodzisław Śląski
  • Wuwer Mateusz

    Odra Centrum Wodzisław Śląski
  • Barciok Jakub

    Odra Centrum Wodzisław Śląski
  • Będkowski Bartłomiej

    Odra Centrum Wodzisław Śląski
  • Czech Tomasz

    Odra Centrum Wodzisław Śląski
  • Owczarczyk Kacper

    Odra Centrum Wodzisław Śląski
  • Tkocz Robert

    Odra Centrum Wodzisław Śląski
  • Zatylny Dawid

    Odra Centrum Wodzisław Śląski
  • Zdunek Paweł

    Odra Centrum Wodzisław Śląski
  • Kachel Roland

    Odra Centrum Wodzisław Śląski
  • Czok Paweł

    Odra Centrum Wodzisław Śląski
  • Brodawka Dawid

    Odra Centrum Wodzisław Śląski
  • Koczy Kamil

    Odra Centrum Wodzisław Śląski
  • Mańka Maciej

    Odra Centrum Wodzisław Śląski
  • Mokry Kewin

    Odra Centrum Wodzisław Śląski
  • Palasz Kewin

    Odra Centrum Wodzisław Śląski
  • Skrenik Kacper

    Odra Centrum Wodzisław Śląski
  • Odra Centrum Wodzisław Śląski

    Panic Jakub

  • Odra Centrum Wodzisław Śląski

    Kamiński Łukasz

  • Odra Centrum Wodzisław Śląski

    Szczyrba Marek

  • Odra Centrum Wodzisław Śląski

    Gokita Satoru

  • Wisła Sandomierz

    Danieluk Mateusz

    Odra Centrum Wodzisław Śląski
  • Gwarek Ornontowice

    Ilnicki Beniamin

    Odra Miasteczko Śląskie
  • Przemsza Siewierz

    Fredyk Kamil

    Odra Miasteczko Śląskie
  • Przemsza Siewierz

    Tonia Arkadiusz

    Odra Miasteczko Śląskie
  • Ruch Radzionków

    Masłowski Marcin

    Odra Miasteczko Śląskie
  • Raków II Częstochowa

    Wróblewski Franciszek

    Odra Opole
  • Chojniczanka II Chojnice

    Wnuk Grzegorz

    Odra Wodzisław Śląski
  • Cracovia II Kraków

    Grzechynka Artur

    Odra Wodzisław Śląski
  • Majeranowski Robert

    Odra Wodzisław Śląski
  • Reguła Dawid

    Odra Wodzisław Śląski
  • GKS II Tychy

    Bogusławski Łukasz

    Olimpia II Grudziądz
  • GKS II Tychy

    Monterde villaescusa Omar

    Olimpia II Grudziądz
  • Ruch Radzionków

    Kajda Karol

    Orzeł Miedary
  • Odra Centrum Wodzisław Śląski

    Okraszewski Tomasz

    Piast II Gliwice
  • Odra Centrum Wodzisław Śląski

    Wybraniec Nataniel

    Piast Żerniki-Wrocław
  • Odra Centrum Wodzisław Śląski

    Lukoszek Marcin

    Płomień Kobyla
  • Wilki Wilcza

    Pachucy Arystydes

    Płomień Ochojec
  • Odra Centrum Wodzisław Śląski

    Pastuszak Piotr

    Płomień Połomia
  • Raków II Częstochowa

    Waśkiewicz Bartosz

    Pniówek Pawłowice Śląskie
  • Raków II Częstochowa

    Figiel Rafał

    Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Kanafek Marcin

    Podbeskidzie III Bielsko-Biała
  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Mizera Patryk

    Podbeskidzie III Bielsko-Biała
  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Pierlak Wiktor

    Podbeskidzie III Bielsko-Biała
  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Sadzikowski Mikołaj

    Podbeskidzie III Bielsko-Biała
  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Szendzielorz Jakub

    Podbeskidzie III Bielsko-Biała
  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Willmann Klaudiusz

    Podbeskidzie III Bielsko-Biała
  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Włosok Dominik

    Podbeskidzie III Bielsko-Biała
  • Escola Varsovia

    Laskowski Filip

    Podbeskidzie II Bielsko-Biała
  • Lechia II Gdańsk

    Sopoćko Mateusz

    Podbeskidzie II Bielsko-Biała
  • MRKS Czechowice-Dziedzice

    Górkiewicz Tomasz

    Podbeskidzie II Bielsko-Biała
  • Odra Opole

    Martin gomez Ivan

    Podbeskidzie II Bielsko-Biała
  • Polacek Martin

    Podbeskidzie II Bielsko-Biała
  • Probosz Vincent tikal

    Podbeskidzie II Bielsko-Biała
  • Bashlai Dmytro

    Podbeskidzie II Bielsko-Biała
  • Kręcichwost Bartłomiej

    Podbeskidzie II Bielsko-Biała
  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Modelski Filip

  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Jaroch Bartosz

  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Sierpina Łukasz

  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Stryczek Bartosz

  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Bik Mikołaj

  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Phalavandishvili Guga

  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Bougaidis Mavroudis

  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Gandara gonzalez Roberto

  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Roginić Marko

  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Gomez ramirez Adrian

  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Kostorz Kacper

  • Raków II Częstochowa

    Listkowski Marcin

    Pogoń II Szczecin
  • Przemsza Siewierz

    Musepa Progress

    Pogoń Imielin
  • Unia Kosztowy

    Gadaj Michał

    Pogoń Imielin
  • Sarmacja Będzin

    Gargasz Dawid

    Polonia Bytom
  • Polonia Łaziska Górne

    Morczinek Alan

    Polonia II Łaziska Górne
  • Polonia Łaziska Górne

    Nierada Łukasz

    Polonia II Łaziska Górne
  • Antosz Mateusz

    Polonia Łaziska Górne
  • Polonia Łaziska Górne

    Moroń Artur

  • Polonia Łaziska Górne

    Nierząd Rafał

  • Polonia Łaziska Górne

    Nierząd Karol

  • Odra Centrum Wodzisław Śląski

    Ośliźlok Marcin

    Polonia Marklowice
  • Polonia Poraj

    Marek Dominik

  • Michnicki Kacper

    Polonia Poraj
  • Chłądzyński Kacper

    Polonia Poraj
  • Koniusz Michał

    Polonia Poraj
  • Matyja Jakub

    Polonia Poraj
  • Rabiniak Łukasz

    Polonia Poraj
  • Zębik Michał

    Polonia Poraj
  • Polonia Poraj

    Wosiewicz Robert

  • Polonia Poraj

    Leszczyński Maciej

  • Polonia Poraj

    Ostrowski Daniel

  • Slavia Ruda Śląska

    Stachoń Bartosz

    Przebój II Wolbrom
  • Slavia Ruda Śląska

    Wawrzyn Dominik

    Przebój II Wolbrom
  • Sarmacja Będzin

    Pieszczek Kacper

    Przemsza Okradzionów
  • Repa Gaspar

    Przemsza Siewierz
  • Gniełka Szymon

    Przemsza Siewierz
  • Sikora Kajetan

    Przemsza Siewierz
  • Wilk Dariusz

    Przemsza Siewierz
  • Urbańczyk Bartosz

    Przemsza Siewierz
  • Przemsza Siewierz

    Popowicz Kamil

  • Przemsza Siewierz

    Kapias Szymon

  • Przemsza Siewierz

    Oklejewski Przemysław

  • Przemsza Siewierz

    Piwko Albert

  • RKS Grodziec

    Krzos Paweł

    Przemsza Siewierz
  • Stadion Śląski Chorzów

    Sobczyk Sylwester

    Przemsza Siewierz
  • Szombierki Bytom

    Szombierski Sebastian

    Przemsza Siewierz
  • Szombierki Bytom

    Zając Amadeusz

    Przemsza Siewierz
  • Szombierki Bytom

    Morys Mateusz

    Przemsza Siewierz
  • GKS II Tychy

    Abramowicz Dawid

    Radomiak II Radom
  • Arka Gdynia

    Kolev Aleksandar

    Raków II Częstochowa
  • Korona Kielce

    Brown forbes Felicio anando

    Raków II Częstochowa
  • Kotwica Kołobrzeg

    Górski Jakub

    Raków II Częstochowa
  • Pogoń II Szczecin

    Sieracki Jan

    Raków II Częstochowa
  • Bartkowiak Hugo

    Raków II Częstochowa
  • Bęben Jakub

    Raków II Częstochowa
  • Raków II Częstochowa

    Białas Jakub

  • Cuber Szymon

    Raków II Częstochowa
  • Jankowski Norbert

    Raków II Częstochowa
  • Jernaś Michał

    Raków II Częstochowa
  • Kiełkowicz Bartosz

    Raków II Częstochowa
  • Kokoszczyk Kacper

    Raków II Częstochowa
  • Kubik Tobiasz

    Raków II Częstochowa
  • Kucharczyk Oliwier

    Raków II Częstochowa
  • Matusz Konrad

    Raków II Częstochowa
  • Nowak Mateusz

    Raków II Częstochowa
  • Raków II Częstochowa

    Radecki Daniel

  • Raków II Częstochowa

    Rybaniec Jan

  • Wojtania Przemysław

    Raków II Częstochowa
  • Wójcik Mateusz

    Raków II Częstochowa
  • Zubrzycki Adam

    Raków II Częstochowa
  • Raków II Częstochowa

    Kosin Jakub

  • Pietrzkiewicz Dawid

    Raków II Częstochowa
  • Przybylski Krystian

    Raków II Częstochowa
  • Jach Jarosław

    Raków II Częstochowa
  • Uziębło Olaf

    Raków II Częstochowa
  • Wikar Wojciech

    Raków II Częstochowa
  • Uchroński Mateusz

    Raków II Częstochowa
  • Azemović Emir

    Raków II Częstochowa
  • Babenko Ruslan

    Raków II Częstochowa
  • Luković Andrija

    Raków II Częstochowa
  • Nouvier Brian

    Raków II Częstochowa
  • Raków II Częstochowa

    Zachara Mateusz

  • Raków II Częstochowa

    Formella Dariusz

  • Raków II Częstochowa

    Czerkas Adam

  • Raków II Częstochowa

    Mondek Karol

  • Raków II Częstochowa

    Nwakali Chidiebere chijioke

  • Raków II Częstochowa

    Eze Patrick friday

  • Termalica Bruk-Bet Nieciecza

    Skóraś Michał

    Raków II Częstochowa
  • Termalica Bruk-Bet Nieciecza

    Szymonowicz Dawid

    Raków II Częstochowa
  • Zagłębie II Lubin

    Piątkowski Kamil

    Raków II Częstochowa
  • GKS II Katowice

    Podstawa Kordian

    RKS Grodziec
  • MKS II Myszków

    Lewandowski Jakub

    RKS Grodziec
  • Przemsza Siewierz

    Nowak Rafał

    RKS Grodziec
  • Białas Jakub

    RKS Grodziec
  • Baran Adam

    RKS Grodziec
  • Klich Jakub

    RKS Grodziec
  • RKS Grodziec

    Zalewski Kamil

  • RKS Grodziec

    Hynowski Patryk

  • Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie

    Bobryk Kamil

    RKS Grodziec
  • Unia Dąbrowa Górnicza

    Wanatowicz Wiktor

    RKS Grodziec
  • Spójnia Landek

    Kubica Jakub

    Rotuz Bronów
  • Spójnia Landek

    Mencnarowski Klaudiusz

    Rotuz Bronów
  • LKS Goczałkowice-Zdrój

    Plizga Dawid

    ROW 1964 II Rybnik
  • Unia Kosztowy

    Iwan Mateusz

    Ruch Chorzów
  • Raków II Częstochowa

    Gruner Marcel

    Ruch Radzionków
  • Ruch Radzionków

    Strzelczyk Rafał

  • Kopica Oktawian

    Ruch Radzionków
  • Figna Przemysław

    Ruch Radzionków
  • Boudguiga Amine mohamed

    Ruch Radzionków
  • Jaworek Łukasz

    Ruch Radzionków
  • Kaletka Daniel

    Ruch Radzionków
  • Łabojko Mikołaj

    Ruch Radzionków
  • Rocki Kevin

    Ruch Radzionków
  • Solik Kamil

    Ruch Radzionków
  • Stambuła Dawid

    Ruch Radzionków
  • Wnuk Patryk

    Ruch Radzionków
  • Ruch Radzionków

    Rocki Piotr

  • Ruch Radzionków

    Harmata Tomasz

  • Ruch Radzionków

    Bąk Konrad

  • Ruch Radzionków

    Dolibóg Rafał

  • Wilki Wilcza

    Gajewski Dawid

    Ruch Radzionków
  • MKS II Myszków

    Bensz Adam

    Sarmacja Będzin
  • Polonia Łaziska Górne

    Adamczyk Kamil

    Sarmacja Będzin
  • Dawid Rafał

    Sarmacja Będzin
  • Dudała Krystian

    Sarmacja Będzin
  • Gądek Mikołaj

    Sarmacja Będzin
  • Skrzypiński Dawid

    Sarmacja Będzin
  • Widurski Maciej

    Sarmacja Będzin
  • Woźnica Piotr

    Sarmacja Będzin
  • Sarmacja Będzin

    Szal Michał

  • Sarmacja Będzin

    Derlatka Marcin

  • Stadion Śląski Chorzów

    Różański Mateusz

    Sarmacja Będzin
  • Odra Centrum Wodzisław Śląski

    Florkowski Kajetan

    Silesia Lubomia
  • Odra Centrum Wodzisław Śląski

    Kocztorz Maciej

    Silesia Lubomia
  • Odra Centrum Wodzisław Śląski

    Reinhard Łukasz

    Silesia Lubomia
  • Ruch Radzionków

    Glanc Robert

    Silesia Miechowice
  • Ruch Radzionków

    Lechki Paweł

    Silesia Miechowice
  • Raków II Częstochowa

    Pavlas Danian

    Skra Częstochowa
  • Sarmacja Będzin

    Ceś Konrad

    SKS Łagisza
  • Sarmacja Będzin

    Dul Michał

    SKS Łagisza
  • Sarmacja Będzin

    Kułaga Klaudiusz

    SKS Łagisza
  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Płacheta Przemysław

    Śląsk II Wrocław
  • Gwarek Ornontowice

    Terbalyan Artur

    Śląsk Świętochłowice
  • LKS II Goczałkowice-Zdrój

    Jaskiernia Marcin

    Śląsk Świętochłowice
  • Naprzód II Lipiny

    Palka Adrian

    Śląsk Świętochłowice
  • Przemsza Siewierz

    Tutaj Szymon

    Śląsk Świętochłowice
  • Bielecki Jakub

    Śląsk Świętochłowice
  • Henisz Dawid

    Śląsk Świętochłowice
  • Jańczak Nikos

    Śląsk Świętochłowice
  • Kosela Mateusz

    Śląsk Świętochłowice
  • Krzywda Łukasz

    Śląsk Świętochłowice
  • Paszek Patryk

    Śląsk Świętochłowice
  • Stopyra Michał

    Śląsk Świętochłowice
  • Tukaj Daniel

    Śląsk Świętochłowice
  • Śląsk Świętochłowice

    Czapla Daniel

  • Śląsk Świętochłowice

    Wolnica Dawid

  • Śląsk Świętochłowice

    Barcz Ireneusz

  • Śląsk Świętochłowice

    Wernike Oskar

  • Śląsk Świętochłowice

    Banaś Tomasz

  • Śląsk Świętochłowice

    Bakoś Robert

  • Śląsk Świętochłowice

    Pielot Marek

  • Śląsk Świętochłowice

    Szkucik Kamil

  • Śląsk Świętochłowice

    Łebko Łukasz

  • Śląsk Świętochłowice

    Przybył Denis

  • Śląsk Świętochłowice

    Piwowarczyk Daniel

  • Śląsk Świętochłowice

    Pawlikowski Radosław

  • Śląsk Świętochłowice

    Marciniak Damian

  • Śląsk Świętochłowice

    Wieczorek Igor

  • Śląsk Świętochłowice

    Molendowski Krzysztof

  • Śląsk Świętochłowice

    Kempa Daniel

  • Gut Krystian

    Śląsk Świętochłowice
  • UKS Szopienice

    Gajda Mateusz

    Śląsk Świętochłowice
  • MKS II Myszków

    Mokwiński Kamil

    Slavia Ruda Śląska
  • Śląsk Świętochłowice

    Kaciuba Dawid

    Slavia Ruda Śląska
  • Kuciński Przemysław

    Slavia Ruda Śląska
  • Ganczarczyk Marcin

    Slavia Ruda Śląska
  • Seiler Adam

    Slavia Ruda Śląska
  • Slavia Ruda Śląska

    Kempny Seweryn

  • Slavia Ruda Śląska

    Brzozowski Arkadiusz

  • Slavia Ruda Śląska

    Ostrowski Grzegorz

  • Slavia Ruda Śląska

    Jamrozy Paweł

  • Slavia Ruda Śląska

    Szopa Sebastian

  • Slavia Ruda Śląska

    Górka Marcin

  • GKS II Katowice

    Todorski Marek

    Spójnia Landek
  • GKS II Tychy

    Fortuna Piotr

    Spójnia Landek
  • GLKS Wilkowice

    Strączek Piotr

    Spójnia Landek
  • LKS Czaniec

    Marczyński Patryk

    Spójnia Landek
  • MRKS Czechowice-Dziedzice

    Bezak Kamil

    Spójnia Landek
  • Ogrodnik Tychy

    Matusz Adam

    Spójnia Landek
  • Polonia Łaziska Górne

    Rutkowski Bartosz

    Spójnia Landek
  • Skra Częstochowa

    Krzczuk Łukasz

    Spójnia Landek
  • Kupczak Tomasz

    Spójnia Landek
  • Kazek Dawid

    Spójnia Landek
  • Więzik Jakub

    Spójnia Landek
  • Spójnia Landek

    Heller Marek

  • Spójnia Landek

    Szczepańczyk Paweł

  • Spójnia Landek

    Gil Jakub

  • Spójnia Landek

    Konior Krystian

  • Spójnia Landek

    Kalfas Jakub

  • Unia Kosztowy

    Olszowski Piotr

    Spójnia Landek
  • Unia Kosztowy

    Jakubczyk Konrad

    Spójnia Landek
  • Kuźnia Ustroń

    Czyż Nikodem

    Spójnia Zebrzydowice
  • Kuźnia Ustroń

    Grygierek Wojciech

    Spójnia Zebrzydowice
  • Raków II Częstochowa

    Michalik Damian

    Stal II Rzeszów
  • GKS II Tychy

    Siemaszko Artur

    Stomil II Olsztyn
  • Kuźnia Ustroń

    Zając Konrad

    Strażak Dębowiec
  • Warta Zawiercie

    Smarzyński Marcin

    Szczakowianka Jaworzno
  • Gwarek Zabrze

    Poloczek Mikołaj

    Szombierki Bytom
  • Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie

    Mieszczak Łukasz

    Szombierki Bytom
  • Śląsk Świętochłowice

    Kaiser Mateusz

    Szombierki Bytom
  • Slavia Ruda Śląska

    Moritz Kamil

    Szombierki Bytom
  • Stadion Śląski Chorzów

    Ledwig Oskar

    Szombierki Bytom
  • Hołoś Tomasz

    Szombierki Bytom
  • Zapiór Jakub

    Szombierki Bytom
  • Szubert Marek

    Szombierki Bytom
  • Terbalyan Roman

    Szombierki Bytom
  • Szombierki Bytom

    Gruszka Radosław

  • Szombierki Bytom

    Malicki Krzysztof

  • Szombierki Bytom

    Bomba Gaspar

  • UKS Ruch Chorzów

    Wrodarczyk Michał

    Szombierki Bytom
  • UKS Ruch Chorzów

    Schulke Paweł

    Szombierki Bytom
  • UKS Ruch Chorzów

    Kulisz Paweł

    Szombierki Bytom
  • Zaborze Zabrze

    Mączko Szymon

    Szombierki Bytom
  • Sarmacja Będzin

    Kowalczyk Arkadiusz

    Tęcza Błędów
  • Beskid Skoczów

    Dziadek Dariusz

    Tempo Puńców
  • Beskid Skoczów

    Węgrzyn Przemysław

    Tempo Puńców
  • Kuźnia Ustroń

    Greń Michał

    Tempo Puńców
  • Spójnia Landek

    Huczała Zbigniew

    Tempo Puńców
  • GKS II Tychy

    Grzybek Mateusz

    Termalica Bruk-Bet II Nieciecza
  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Oleksy Paweł

    Termalica Bruk-Bet II Nieciecza
  • Wilki Wilcza

    Drozdowski Dawid

    TKKF Zuch Orzepowice
  • KS Olkusz

    Szczepanik Dawid

    Unia Dąbrowa Górnicza
  • RKS Grodziec

    Stefański Sebastian

    Unia Dąbrowa Górnicza
  • Lipiec Jakub

    Unia Dąbrowa Górnicza
  • Unia Dąbrowa Górnicza

    Peroń Łukasz

  • Unia Dąbrowa Górnicza

    Cichy Jakub

  • Polonia Łaziska Górne

    Bajor Patryk

    Unia Kosztowy
  • Bednarz Borys

    Unia Kosztowy
  • Gemborys Szymon

    Unia Kosztowy
  • Ngwagwu Augustine

    Unia Kosztowy
  • Nowakowski Bartosz

    Unia Kosztowy
  • Unia Kosztowy

    Giesa Adam

  • Unia Kosztowy

    Wilk Patryk

  • Turczyński Antoni

    Unia Kosztowy
  • Wilki Wilcza

    Borowski Jakub

    Unia Kosztowy
  • Pniówek Pawłowice Śląskie

    Pieczka Michał

    Unia Książenice
  • Kwoska Piotr

    Unia Książenice
  • Błatoń Bartosz

    Unia Książenice
  • Kaczmarzyk Patryk

    Unia Książenice
  • Makselon Jakub

    Unia Książenice
  • Wolicki Adam

    Unia Książenice
  • Buchała Roland

    Unia Książenice
  • Unia Książenice

    Grzybek Patryk

    Unia Książenice
  • Wowra Mateusz

    Unia Książenice
  • Michalski Łukasz

    Unia Książenice
  • Drapacz Jacek

    Unia Książenice
  • Kaczmarczyk Kamil

    Unia Książenice
  • Kostecki Kamil

    Unia Książenice
  • Kuczera Marcin

    Unia Książenice
  • Malcher Marek

    Unia Książenice
  • Niemiec Mateusz

    Unia Książenice
  • Podpłoński Przemysław

    Unia Książenice
  • Siedlok Michał

    Unia Książenice
  • Skowronek Jakub

    Unia Książenice
  • Stajer Mateusz

    Unia Książenice
  • Suchiński Arkadiusz

    Unia Książenice
  • Tumula Artur

    Unia Książenice
  • Polonia Poraj

    Górecki Aleksander

    Unia Masłońskie
  • Polonia Poraj

    Makuch Dominik

    Unia Masłońskie
  • Polonia Poraj

    Zasik Dawid

    Unia Masłońskie
  • Drzewiarz Jasienica

    Powała Konrad

    Unia Oświęcim
  • Odra Centrum Wodzisław Śląski

    Malinowski Jakub

    Unia Turza Śląska
  • Warta Zawiercie

    Marek Adrian

    Unia Ząbkowice
  • Górnik II Zabrze

    Chmielewski Dominik

    Warta Zawiercie
  • Gwarek Zabrze

    Hanowski Rafał

    Warta Zawiercie
  • Gwarek Zabrze

    Kamiński Michał

    Warta Zawiercie
  • Gajda Franciszek

    Warta Zawiercie
  • Gajecki Dawid

    Warta Zawiercie
  • Gurgenidze Gigi

    Warta Zawiercie
  • Bębenek Norbert

    Warta Zawiercie
  • Szczyrba Michał

    Warta Zawiercie
  • Warta Zawiercie

    Sołtysik Damian

  • Warta Zawiercie

    Harmazij Andrzej

  • Warta Zawiercie

    Pompa Tomasz

  • Warta Zawiercie

    Rak Nikodem

  • Sarmacja Będzin

    Dankowski Jakub

    Wilki II Wilcza
  • Poloczek Bartosz

    Wilki Wilcza
  • Wiśniewski Marek

    Wilki Wilcza
  • Górecki Szymon

    Wilki Wilcza
  • Ogaza Mikołaj

    Wilki Wilcza
  • Kędziora Wojciech

    Wilki Wilcza
  • Wilki Wilcza

    Sopel Aleksander

  • Spójnia Landek

    Sobczak Marcin

    Wisła Strumień
  • Beskid Skoczów

    Woźniczka Szymon

    WSS Wisla
  • Kuźnia Ustroń

    Mazurek Dawid

    WSS Wisla
  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Jończy Dominik

    Zagłębie II Lubin
  • Drzewiarz Jasienica

    Ryrych Kamil

    Zapora Wapienica
  • Skra Częstochowa

    Jaworski Alan

    Znicz Kłobuck
  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Moskwik Paweł

    Znicz II Pruszków
  • Raków II Częstochowa

    Nojszewski Karol

    Znicz II Pruszków
  • Bartoszek Paweł

    Znicz Kłobuck
  • Wojtyra Dawid

    Znicz Kłobuck
  • Obodecki Maciej

    Znicz Kłobuck
  • Warta Zawiercie

    Furgacz Krystian

    Źródło Kromołów
  • Warta Zawiercie

    Radosz Sebastian

    Źródło Kromołów
  • Warta Zawiercie

    Szwaja Sebastian

    Źródło Kromołów