Zmiany w klubowych kadrach 2019


  • Aquila Szczecin

    Mikołajczyk Damian

  • Aquila Szczecin

    Marciniak Mateusz

  • Aquila Szczecin

    Kuśmierczyk Dominik

  • Arkonia Szczecin

    Rygiel Patryk

  • Arkonia Szczecin

    Sosna Krystian

  • Arkonia Szczecin

    Rogiński Łukasz

  • Arkonia Szczecin

    Sinkowski Rafał

  • Arkonia Szczecin

    Tabaka Łukasz

  • Astra Ustronie Morskie

    Andrzejczak Maciej

  • Astra Ustronie Morskie

    Suchwałko Piotr

  • Biali Sądów

    Lewandowski Kamil

  • Biali Sądów

    Bełtowski Karol

  • Biali Sądów

    Sobczyk Kacper

  • Bizon Cerkwica

    Worwa Maciej

  • Błękitni II Stargard

    Brzozowski Patryk

  • Błękitni II Stargard

    Grabowski Filip

  • Błękitni II Stargard

    Jabłoński Karol

  • Błękitni II Stargard

    Łaniec Łukasz

  • Błękitni II Stargard

    Ogrodowski Mateusz

  • Błękitni II Stargard

    Starzycki Błażej

  • Błękitni II Stargard

    Barański Michał

  • Błękitni II Stargard

    Baranowski Maciej

  • Błękitni II Stargard

    Mądrowski Krystian

  • Błękitni II Stargard

    Sanocki Krystian

  • Błękitni Trzygłów

    Gibas Mateusz

  • Błękitni Trzygłów

    Marchewka Krzysztof

  • Błonie Barwice

    Kalota Adam

  • Błonie Barwice

    Markiewicz Michał

  • Chemik II Police

    Sasiak Dominik

  • Chemik II Police

    Wypych Marcin

  • Chrobry Lisie Pole

    Kaczmarczyk Dawid

  • Chrobry Lisie Pole

    Kaszycki Piotr

  • CRS Barlinek

    Glapiak Adrian

  • CRS Barlinek

    Dwojewski Adrian

  • Czarni 44 Szczecin

    Stolorz Krzysztof

  • Czarni Czarnówko

    Janowski Kacper

  • Czarni Czarnówko

    Nesterowicz Oskar

  • Czcibor Cedynia

    Wójtowicz Marcel

  • Dąb Dębice

    Lange Tomasz

  • Dąb Dębice

    Łuczak Paweł

  • Dąb Dębno

    Rumbuć Igor

  • Dąb Dębno

    Owsian Maciej

  • Darłovia Darłowo

    Śpiewak Artur

  • Darłovia Darłowo

    Szczerba Łukasz

  • Darłovia Darłowo

    Babec Krystian

  • Darłovia Darłowo

    Fastyn Bartłomiej

  • Darłovia Darłowo

    Kotas Marcin

  • Darłovia Darłowo

    Michalski Kamil

  • Drawa Drawno

    Oziembło Dawid

  • Drzewiarz Świerczyna

    Mączka Adrian

  • Ehrle Espadon Dobra Szczecińska

    Jurek Patryk

  • Energetyk Gryfino

    Mielnik Jakub

  • Energetyk Gryfino

    Zarębski Dariusz

  • Energetyk Gryfino

    Luby Jakub

  • Fala Międzyzdroje

    Nowak Jakub

  • Flota Świnoujście

    Kierkiewicz Dominik

  • Flota Świnoujście

    Maziarz Dawid

  • Flota Świnoujście

    Rogowski Szymon

  • Gardominka Mechowo

    Demkowicz Jakub

  • Gardominka Mechowo

    Sokół Adrian

  • Gavia Choszczno

    Ćwiek Marcin

  • Gavia Choszczno

    Żurański Patryk

  • GKS Mierzyn

    Gajdemski Kacper

  • GKS Mierzyn

    Lange Tobiasz

  • Grom Szwecja

    Nowicki Tomasz

  • Grot Gardno

    Gełemej Michał

  • Grot Gardno

    Kwiatkowski Łukasz

  • Grot Gardno

    Tabaka Patryk

  • Gryf Budowo

    Gniffke Jakub

  • Gryf II Polanów

    Zblewski Mariusz

  • Gryf Kamień Pomorski

    Grodziski Jakub

  • Gryf Kamień Pomorski

    Miklas Patryk

  • Hajka Zegrze Pomorskie

    Ciapciński Mateusz

  • Hajka Zegrze Pomorskie

    Rudziński Kacper

  • Hanza Goleniów

    Krawczyński Dominik

  • Hanza Goleniów

    Lewicki Marcel

  • Hutnik Szczecin

    Jabłonowski Mateusz

  • Hutnik Szczecin

    Kronkowski Adrian

  • Hutnik Szczecin

    Bursztyn Kacper

  • Hutnik Szczecin

    Grzesło Michał

  • Hutnik Szczecin

    Kwapis Dominik

  • Hutnik Szczecin

    Ładziak Adam

  • Ina Goleniów

    Głowacki Piotr

  • Ina Goleniów

    Henger Adrian

  • Ina Goleniów

    Borucki Tomasz

  • Ina Goleniów

    Sobański Rafał

  • Ina Ińsko

    Emilianowicz Arkadiusz

  • Ina Ińsko

    Stachowicz Adrian

  • Ina Ińsko

    Kuleta Konrad

  • Ina Ińsko

    Makowski Marek

  • Ina Ińsko

    Wróblewski Michał

  • Ina Ińsko

    Czekała Sławomir

  • Ina Nadarzyn

    Podolak Piotr

  • Iskra Banie

    Skowron Emanuel

  • Iskra Białogard

    Bober Adam

  • Iskra Golczewo

    Żywulski Robert

  • Iskra II Banie

    Kowalski Patryk

  • Iskra Lutówko

    Górniak Konrad

  • Jantar Dziwnów

    Bajda Mateusz

  • Jantar Dziwnów

    Pęcak Kacper

  • Jastrząb Łosośnica

    Kobielski Alan

  • Jedność Przewłoki

    Filipek Tomasz

  • Kasta Majowe (Szczecin)

    Gorzycki Dawid

  • Kasta Majowe (Szczecin)

    Binkowski Tomasz

  • Klon Krzęcin

    Kamuda Krystian

  • Kłos Pełczyce

    Pastwa Remigiusz

  • Kluczevia II Stargard

    Palus Cezary

  • Kluczevia Stargard

    Machowicz Hubert

  • KLUKS Krzywin

    Pańko Dariusz

  • Korona Człopa

    Koźlarek Jan

  • Korona Człopa

    Ratajczak Bartosz

  • Korona Człopa

    Kosidło Mateusz

  • Korona Stuchowo

    Zgierski Daniel

  • Kotwica II Kołobrzeg

    Sęk Karol

  • Kotwica II Kołobrzeg

    Rominkiewicz Kacper

  • KP Drawsko Pomorskie

    Rdzanek Maciej

  • KS Wołczkowo-Bezrzecze

    Swół Krystian

  • KS Wołczkowo-Bezrzecze

    Dłużniewski Łukasz

  • Lech Czaplinek

    Bakiewicz Sławomir

  • Lech Czaplinek

    Czarnecki Maciej

  • Lech Czaplinek

    Pawlak Jan

  • Lech Czaplinek

    Radysz Dawid

  • Legion Strączno

    Nieradka Dominik

  • Legion Strączno

    Szkutnik Sebastian

  • Leśnik Kliniska Wielkie

    Jezierski Radosław

  • Leśnik Kliniska Wielkie

    Kalinowski Dawid

  • Leśnik Kliniska Wielkie

    Salak Maciej

  • Leśnik Manowo

    Maciukajć Bartłomiej

  • Leśnik Manowo

    Zdanowicz Marek

  • Leśnik Manowo

    Kowalewski Kacper

  • Leśnik Manowo

    Ziółkowski Bartosz

  • Mechanik II/Iskra Bobolice

    Kordek Marcin

  • Mechanik II/Iskra Bobolice

    Pawłowski Mateusz

  • Mechanik Turowo

    Pacho Patryk

  • Mieszko Mieszkowice

    Czyżak Kacper

  • Mieszko Mieszkowice

    Rozenblut Jakub

  • MKP Szczecinek

    Kondratowicz Maciej

  • MKP Szczecinek

    Saganowski Karol

  • Odrzanka Radziszewo

    Modliński Mariusz

  • Ogniwo Dzwonowo

    Kabziński Oskar

  • Olimp Gościno

    Bocheński Szymon

  • Olimp Gościno

    Cybulski Hubert

  • Olimp Gościno

    Kuchnio Jarosław

  • Olimp Gościno

    Nowicki Marcin

  • Olimp Gościno

    Stępień Oskar

  • Olimp Złocieniec

    Fedro Cezary

  • Olimp Złocieniec

    Kujawa Paweł

  • Olimp Złocieniec

    Kaczor Cezary

  • Orkan Dalewo

    Łabacz Patryk

  • Orzeł Grzędzice

    Oziembło Kacper

  • Orzeł Grzędzice

    Bucik Arkadiusz

  • Orzeł Grzędzice

    Marólewski Jan

  • Orzeł Łubowo

    Olkowski Tomasz

  • Orzeł Łubowo

    Śmiech Paweł

  • Orzeł Mrzeżyno

    Kulczycki Michał

  • Orzeł Trzcińsko-Zdrój

    Woźniewski Szymon

  • Orzeł Wałcz

    Babiak Bartłomiej

  • Orzeł Wałcz

    Cerazy Jakub

  • Orzeł Wałcz

    Pawełkiewicz Ryszard

  • Orzeł Wałcz

    Romańczyk Konrad

  • Orzeł Wałcz

    Tomczak Tomasz

  • Osadnik Myślibórz

    Trybel Patryk

  • Osadnik Myślibórz

    Zadroga Patryk

  • Osadnik Myślibórz

    Łatwiński Mateusz

  • Piast Chociwel

    Kortus Mariusz

  • Piast Chociwel

    Żaba Damian

  • Piast Kolin

    Kochaniec Damian

  • Pionier Borne Sulinowo

    Czech Jan

  • Pionier Borne Sulinowo

    Krzysztofiak Miłosz

  • Pionier Borne Sulinowo

    Świebodzki Piotr

  • Pionier Szczecin

    Talailo Ihor

  • Płomień Lisowo

    Tkacz Szymon

  • Płomień Lisowo

    Tews Mateusz

  • Płomień Pobłocie Wielkie

    Kapela Michał

  • Płomień Pobłocie Wielkie

    Sałamacha Kacper

  • Podlesie Sowno

    Pluta Tomasz

  • Podlesie Sowno

    Siedlecki Kacper

  • Podlesie Sowno

    Michałowski Sylwester

  • Pogoń Noskowo

    Sękowski Paweł

  • Polonia Gryfino

    Piskozub Paweł

  • Polonia Płoty

    Lipiński Artur

  • Pomorzanin Nowogard

    Gwiazdowski Jakub

  • Pomorzanin Przybiernów

    Andruszko Rafał

  • Pomorzanin Przybiernów

    Dańczak Sebastian

  • Pomorzanin Przybiernów

    Michalski Piotr

  • Pomorzanin Przybiernów

    Sandzewicz Dawid

  • Pomorzanin Zamęcin

    Ciszek Kornel

  • Prawobrzeże Świnoujście

    Daroszewski Filip

  • Prawobrzeże Świnoujście

    Polak Łukasz

  • Prawobrzeże Świnoujście

    Polnik Kamil

  • Prawobrzeże Świnoujście

    Bandarowicz Michał

  • Prawobrzeże Świnoujście

    Pluta Piotr

  • Rasel Dygowo

    Sobiegraj Patryk

  • Rasel Dygowo

    Bień Mateusz

  • Rasel Dygowo

    Kornaga Norbert

  • Rasel Dygowo

    Michurski Michał

  • Rasel Dygowo

    Chać Szymon

  • Rasel Dygowo

    Pazdur Leszek

  • Rasel Dygowo

    Kubiak Dominik

  • Rasel Dygowo

    Kulon Damian

  • Rasel Dygowo

    Lichmański Kamil

  • Rega Trzebiatów

    Być Maksymilian

  • Rega Trzebiatów

    Dzięgielewski Kamil

  • Remor Recz

    Ambroży Mariusz

  • Remor Recz

    Adamek Bartłomiej

  • Remor Recz

    Barański Jakub

  • Remor Recz

    Kułak Dawid

  • Remor Recz

    Leszczyński Jacek

  • Resko Karcino

    Wojtowicz Wojciech

  • Rolpol Chlebowo

    Klym Konrad

  • Rolpol Chlebowo

    Trela Adam

  • Rolpol Chlebowo

    Niewiadomski Igor

  • Rolpol Chlebowo

    Rozworski Robert

  • Rolpol Chlebowo

    Wesołowski Paweł

  • Rurzyca Nawodna

    Gaj Kacper

  • Rurzyca Nawodna

    Miler Konrad

  • Sad Chwiram

    Stefański Adam

  • Santos Kłębowiec

    Ogrodnik Damian

  • Sarmata Dobra

    Szymański Damian

  • Saturn Mielno

    Duda Mateusz

  • Saturn Mielno

    Kozioł Patryk

  • Saturn Mielno

    Włodyka Szymon

  • Sekwoja Brwice

    Nagaj Bartosz

  • Sława Sławno

    Kozdra Dawid

  • Sokół Granowo

    Jabłoński Rafał

  • Sokół Karlino

    Biergiel Dawid

  • Sokół Karlino

    Brodowicz Damian

  • Sokół Karlino

    Niemczyk Bartłomiej

  • Sokół Pyrzyce

    Piasecki Szymon

  • Sokół Pyrzyce

    Filipowicz Krzysztof

  • Sowianka Sowno

    Bednarek Ernest

  • Sparta Sobiemyśl

    Kłos Kamil

  • Sparta Węgorzyno

    Pękala Kornel

  • Sparta Węgorzyno

    Gejdyk Paweł

  • Sparta Węgorzyno

    Orłowski Karol

  • Sparta Węgorzyno

    Prokopiak Jakub

  • Sparta Węgorzyno

    Teodorczyk Dawid

  • Sparta Węgorzyno

    Palczewski Fryderyk

  • Strong Zielenica

    Łopata Sylwester

  • Strong Zielenica

    Siwek Konrad

  • Światowid 63 Łobez

    Knapek Mateusz

  • Tanowia Tanowo

    Nowakowski Patryk

  • Tanowia Tanowo

    Zukierski Mateusz

  • Tanowia Tanowo

    Rychlicki Damian

  • Tywa Swobnica

    Glanert Tomasz

  • Unia Dolice

    Pełka Jakub

  • Vielgovia Szczecin

    Giżycki Łukasz

  • Vielgovia Szczecin

    Roguski Michał

  • Vineta Wolin

    Grochowski Dominik

  • Vineta Wolin

    Salamon Michał

  • Vineta Wolin

    Szymfeld Łukasz

  • Vineta Wolin

    Wolański Mikołaj

  • Wiarus Żółtnica

    Lenik Jakub

  • Wicher Brojce

    Balcerzak Sebastian

  • Wicher Brojce

    Romanko Adam

  • Wicher Brojce

    Wiśniewski Daniel

  • Wicher Brojce

    Białasiewicz Patryk

  • Wicher Brojce

    Jagielski Marek

  • Wicher Mierzym

    Kułaga Szymon

  • Wicher Przelewice

    Antkiewicz Robert

  • Wiekowianka Wiekowo

    Zawolik Damian

  • Wiekowianka Wiekowo

    Siarnecki Szymon

  • Wiekowianka Wiekowo

    Makowski Kamil

  • Wiekowianka Wiekowo

    Kruk Dominik

  • Wiekowianka Wiekowo

    Szczepanik Kamil

  • Wrzos Wrzosowo

    Stępień Bartosz

  • Wspólni Różewo

    Zieliński Szymon

  • Wybrzeże Biesiekierz

    Gniadek Krystian

  • Wybrzeże Biesiekierz

    Machała Michał

  • Wybrzeże Biesiekierz

    Nowicki Mikołaj

  • Wybrzeże Biesiekierz

    Sowa Kacper

  • Wybrzeże Biesiekierz

    Zacholski Wojciech

  • Wybrzeże Rewalskie Rewal

    Świderski Mateusz

  • Zalew Stepnica

    Hawrot Mariusz

  • Zefir Wyszewo

    Bartulewicz Kacper

  • Zefir Wyszewo

    Zawierucha Damian

  • Zefir Wyszewo

    Tetloch Adrian

  • Zenit Koszewo

    Kowalski Jakub

  • Zjednoczeni Kobylanka

    Romciw Łukasz

  • Znicz Niedźwiedź

    Biwan Piotr

  • Znicz Niedźwiedź

    Koziński Tomasz

  • Znicz Niedźwiedź

    Marek Bartosz

  • Znicz Wysoka Kamieńska

    Saładajczyk Przemysław

  • Znicz Wysoka Kamieńska

    Kałucki Patryk

  • Znicz Wysoka Kamieńska

    Michalski Szymon

  • Zorza Dobrzany

    Antczak Tomasz