Zmiany w klubowych kadrach 2020


  • Mycek Jakub

    Alit Ożarów
  • Łokieć Kamil

    Alit Ożarów
  • Alit Ożarów

    Janowski Przemysław

  • Granat Skarżysko-Kamienna

    Żytniewski Konrad

    Alit Ożarów
  • Łysica Bodzentyn

    Skrobisz Wojciech

    Alit Ożarów
  • Słowianin Grębów

    Bednarz Przemysław

    Alit Ożarów
  • Sparta Dwikozy

    Ponikowski Krystian

    Alit Ożarów
  • Astra Piekoszów

    Matysek Mateusz

  • Alit Ożarów

    Saracen Bartlomiej

    Czarni Połaniec
  • Hul Kamil

    Czarni Połaniec
  • Smoczanka Mielec

    Łętocha Sebastian

    Czarni Połaniec
  • Stal II Mielec

    Kron Piotr

    Czarni Połaniec
  • Stal II Mielec

    Sztuka Bartłomiej

    Czarni Połaniec
  • Stal II Mielec

    Dziedzic Jakub

    Czarni Połaniec
  • Kamienna Brody

    Jakubowski Kamil

    Ekoball Sanok
  • Skwarliński Konrad

    Ester Wojciechowice
  • Szczygieł Sebastian

    Ester Wojciechowice
  • Klimontowianka Klimontów

    Cebula Łukasz

    Ester Wojciechowice
  • FKS Łazy Starachowice

    Pisarski Sebastian

  • GKS Imielno

    Zimny Dawid

  • Kawecki Mateusz

    GKS Nowiny
  • Gembarzewski Łukasz

    GKS Nowiny
  • Kamienna Brody

    Nawrot Patryk

    GKS Rudki
  • Nida Pińczów

    Morgaś Marcin

    GKS Rudki
  • Star Starachowice

    Kalisz Jakub

    GKS Rudki
  • Wicher Miedziana Góra

    Kita Krzysztof

    GKS Rudki
  • Zdrój Busko Zdrój

    Cherkashyn Oleksii

    GKS Rudki
  • Granat Borki

    Zapała Patryk

  • Kamionka Marcin

    Granat Skarżysko-Kamienna
  • Kupis Eryk

    Granat Skarżysko-Kamienna
  • Parszewski Damian

    Granat Skarżysko-Kamienna
  • Szymkiewicz Dominik

    Granat Skarżysko-Kamienna
  • Gród Ćmińsk

    Domagała Damian

  • Gród Ćmińsk

    Bąk Piotr

  • Gród Wiślica

    Grzywa Michał

  • Alit Ożarów

    Kiljański Piotr

    Kamienna Brody
  • FKS Łazy Starachowice

    Chrząstowski Hubert

    Kamienna Brody
  • Jóźwik Daniel

    Kamienna Brody
  • Pastuszka Hubert

    Kamienna Brody
  • Świątek Krzysztof

    Kamienna Brody
  • Kamienna Brody

    Borkowski Kacper

  • Łysica Bodzentyn

    Grudziecki Kacper

    Kamienna Brody
  • Miłek Maciej

    Klimontowianka Klimontów
  • Pacholczak Dawid

    Klimontowianka Klimontów
  • Wochniak Kamil

    Klimontowianka Klimontów
  • Klimontowianka Klimontów

    Krawczyk Dariusz

  • Klimontowianka Klimontów

    Bogdański Łukasz

  • Klimontowianka Klimontów

    Żurek Dawid

  • Kolorado Wola Chorzelowska

    Majchrowski Patryk

    Klimontowianka Klimontów
  • LZS Samborzec

    Gach Dominik

    Klimontowianka Klimontów
  • Partyzant Radoszyce

    Kos Kuba

    KS Paradyż
  • Partyzant Radoszyce

    Tyczyński Wojciech

    KS Paradyż
  • Czarni Połaniec

    Dereń Sebastian

    KS Pilzno
  • Neptun Końskie

    Sztandera Bartosz

    KS Żórawina
  • Błaszczyk Wojciech

    Lechia Strawczyn
  • Słoń Artur

    Lechia Strawczyn
  • Lechia Strawczyn

    Stępień Łukasz

  • Zdrój Busko Zdrój

    Zawierucha Adam

    Lider Włocławek
  • LKS Bolmin

    Porzucek Daniel

  • GKS Górno

    Partyka Mateusz

    ŁKS Łagów
  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

    Kapsa Jakub

    ŁKS Łagów
  • Wisła Sandomierz

    Czerwiak Szymon

    ŁKS Łagów
  • LKS Bolmin

    Nawrot Cezary

    Lubrzanka Kajetanów
  • Orlęta Kielce

    Górzyński Piotr

    Lubrzanka Kajetanów
  • Zenit Chmielnik

    Orliński Marcin

    Lubrzanka Kajetanów
  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

    Nogaj Damian

    Łysica Bodzentyn
  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

    Zalewski Dawid

    Łysica Bodzentyn
  • Durlik Jakub

    Moravia Morawica
  • Wolski Filip

    Moravia Morawica
  • Moravia Morawica

    Miszczyk Kamil

  • Czarni Połaniec

    Borczyński Eryk

    Naprzód Jędrzejów
  • Czarni Połaniec

    Sornat Krystian

    Naprzód Jędrzejów
  • Tkaczyk Michał

    Naprzód Jędrzejów
  • Unia Małogoszcz

    Stępień Mateusz

    Naprzód Jędrzejów
  • GKS Fałków

    Zapart Marcin

    Neptun Końskie
  • GKS Rudki

    Urban Jakub

    Neptun Końskie
  • Piotrowski Filip

    Neptun Końskie
  • Smyk Bartosz

    Neptun Końskie
  • Musielewicz Konrad

    Neptun Końskie
  • Partyzant Radoszyce

    Markowicz Paweł

    Neptun Końskie
  • Chrabąszcz Łukasz

    Nida Oksa
  • Kłek Michał

    Nida Oksa
  • Neptun Końskie

    Stępnik Karol

    Nida Pińczów
  • Pogoń 1945 Staszów

    Koszela Kamil

    Nida Pińczów
  • Polonia Białogon Kielce

    Jagodzki Grzegorz

    Nida Pińczów
  • Zenit Chmielnik

    Trojan Andrzej

    Nida Pińczów
  • Czarni Połaniec

    Krążek Damian

    Orlicz Suchedniów
  • Czarni Połaniec

    Pańtak Bartosz

    Orlicz Suchedniów
  • GKS Rudki

    Dulak Daniel

    Orlicz Suchedniów
  • Łysica Bodzentyn

    Chrzanowski Dominik

    Orlicz Suchedniów
  • MSS Klonówka Masłów

    Supierz Ernest

    Orlicz Suchedniów
  • Wierna Małogoszcz

    Bujak Szymon

    Orlicz Suchedniów
  • Łysica Bodzentyn

    Gołyski Emil

    Oskar Przysucha
  • Gród Ćmińsk

    Pańczyk Karol

    Partyzant Radoszyce
  • Kasztelan Żarnów

    Mazur Tomasz

    Partyzant Radoszyce
  • Neptun Końskie

    Milcarz Jakub

    Partyzant Radoszyce
  • Neptun Końskie

    Płyta Mateusz

    Partyzant Radoszyce
  • Nidziński Kamil

    Partyzant Radoszyce
  • Laskowski Kacper

    Partyzant Radoszyce
  • Pałka Łukasz

    Partyzant Radoszyce
  • Pilica Koniecpol

    Winckowicz Przemysław

    Partyzant Radoszyce
  • Piaskowianka Piaski

    Pol Wojciech

  • Piaskowianka Piaski

    Marek Marcin

  • Piast Stopnica

    Ciepliński Artur

  • Płomień Wólka Kłucka

    Gorzelak Mateusz

  • Baszta Rytwiany

    Wicik Mateusz

    Pogoń 1945 Staszów
  • Czarni Połaniec

    Rzepa Krystian

    Pogoń 1945 Staszów
  • Klimontowianka Klimontów

    Franus Mateusz

    Pogoń 1945 Staszów
  • Dutka Krzysztof

    Pogoń 1945 Staszów
  • Kowalski Rafał

    Pogoń 1945 Staszów
  • Wołowiec Karol

    Pogoń 1945 Staszów
  • Skała Tumlin

    Naporowski Daniel

  • Astra Piekoszów

    Postawa Filip

    Spartakus Daleszyce
  • Granat Skarżysko-Kamienna

    Brożyna Wiktor

    Spartakus Daleszyce
  • Oskar Przysucha

    Wołowiec Daniel

    Spartakus Daleszyce
  • Kruk Adrian

    Spartakus Daleszyce
  • Maj Daniel

    Spartakus Daleszyce
  • Masternak Patryk

    Spartakus Daleszyce
  • Oszczepalski Mateusz

    Spartakus Daleszyce
  • Puchalski Dawid

    Spartakus Daleszyce
  • Wisła Sandomierz

    Pietras Szymon

    Spartakus Daleszyce
  • Wisła Sandomierz

    Jeziorski Michał

    Spartakus Daleszyce
  • Sparta Kazimierza Wielka

    Parlak Patryk

  • Sparta Kazimierza Wielka

    Kądzielski Marcin

  • Sparta Strawczynek

    Kasprzyk Przemysław

  • Sparta Strawczynek

    Nawara Adam

  • Sparta Strawczynek

    Wieczorek Dariusz

  • Sparta Strawczynek

    Surma Piotr

  • Sparta Strawczynek

    Dzwonek Wiktor

  • Korona II Kielce

    Marzec Klaudiusz

    Star Starachowice
  • Strażak Bidziny

    Duda Janusz

  • Strażak Bidziny

    Kobyłecki Piotr

  • Strażak Bidziny

    Wójcik Adam

  • Świt Ćmielów

    Mazur Sebastian

  • Granat Borki

    Karbownik Grzegorz

    Szydłowianka Szydłowiec
  • Nida Sobków

    Pilarczyk Kamil

    Szydłowianka Szydłowiec
  • Dąb Nagłowice

    Gacek Karol

    Unia Sędziszów
  • Victoria Mniów

    Kulczyński Paweł

    Unia Sędziszów
  • Agricola Klimontów

    Niedźwiedź Piotr

    Victoria Skalbmierz
  • Pogoń Miechów

    Żarnowiecki Mateusz

    Victoria Skalbmierz
  • Wątek Albert

    Victoria Skalbmierz
  • Victoria Skalbmierz

    Klepacz Patryk

  • Wicher Miedziana Góra

    Czarnowski Jakub

  • Wicher Miedziana Góra

    Arabasz Sebastian

  • Granat Skarżysko-Kamienna

    Jaśkiewicz Jakub

    Wierna Małogoszcz
  • Sparta Dwikozy

    Prarat Damian

    Wspólnota Serbinów
  • Piast Stopnica

    Piwowarski Piotr

    Zdrój Busko Zdrój
  • Wierna Małogoszcz

    Radwański Piotr

    Zdrój Busko Zdrój
  • Jabłoński Miłosz

    Zdrój Busko Zdrój
  • Zaręba Krystian

    Zdrój Busko Zdrój
  • Zdrój Busko Zdrój

    Bracisiewicz Krystian

  • Zdrój Busko Zdrój

    Guca Mikołaj