Zmiany w klubowych kadrach 2019


  • Barkas Tolkmicko

    Rosenau Jacek

  • Błękitni Korona Stary Olsztyn Klewki

    Mędrek Adrian

  • Burza Słupy

    Kucharski Damian

  • Polonia Markusy

    Kozak Damian

    Concordia Elbląg
  • Czarni Olecko

    Stępień Maciej

  • Czarni Rudzienice

    Lisiak Bartosz

  • DKS Dobre Miasto

    Szczerba Kacper

  • DKS Dobre Miasto

    Smoliński Damian

  • FC Dajtki Olsztyn

    Malinowski Michał

  • FC Dajtki Olsztyn

    Morawski Jakub

  • FC Dajtki Olsztyn

    Sokołowski Hubert

  • FC Dajtki Olsztyn

    Domurad Dawid

  • Fortuna Gągławki

    Niszczak Adam

  • Fortuna Gągławki

    Kaczmarski Wiktor

  • GKS Szczytno

    Stepnowski Wiktor

  • GKS Szczytno

    Szczęsny Adam

  • GKS Wikielec

    Słomski Jakub

  • GKS Wikielec

    Jaworski Patryk

  • Tęcza Biskupiec

    Szypulski Sebastian

    GKS Wikielec
  • Gmina Kozłowo

    Gorczyński Krystian

  • Gmina Kozłowo

    Kamiński Michał

  • Granica Bezledy

    Rentkowski Łukasz

  • Grunwald Gierzwałd

    Kruszewski Mateusz

  • GSZS Delfin Rybno

    Szczepański Igor

  • GSZS Delfin Rybno

    Ciesielski Kacper

  • GSZS Delfin Rybno

    Margalski Łukasz

  • Ewingi Zalewo

    Klimbejn Jakub

    Huragan Morąg
  • Jordan Kazanice

    Kempkowski Patryk

  • Jurand Barciany

    Fedczak Daniel

  • Kłobuk Mikołajki

    Perkowski Jakub

  • Kormoran Zwierzewo

    Śnieżawski Tomasz

  • Kormoran Zwierzewo

    Wasiak Adrian

  • Kowalak Kowale Oleckie

    Reczkowski Kamil

  • KS Mroczno

    Sargalski Szymon

  • KS Wojciechy

    Tusiński Krzysztof

  • Leśnik Nowe Ramuki

    Bartkowski Bartosz

  • Leśnik Nowe Ramuki

    Czokało Patryk

  • Leśnik Nowe Ramuki

    Misiurek Jaroslaw

  • Leśnik Nowe Ramuki

    Mroczka Adam

  • Leśnik Nowe Ramuki

    Sędrowski Paweł

  • Leśnik Nowe Ramuki

    Wobolewicz Piotr

  • Leśnik Nowe Ramuki

    Perka Kamil

  • Leśnik Nowe Ramuki

    Paszkiewicz Arkadiusz

  • Leśnik Nowe Ramuki

    Płoszczuk Przemysław

  • Lider Złotowo

    Chorzelewski Cezary

  • MKS Jeziorany

    Koper Artur

  • MKS Jeziorany

    Pieniek Kamil

  • MKS Jeziorany

    Uziębło Łukasz

  • MKS Jeziorany

    Ostrowski Przemysław

  • MKS Korsze

    Kotkowski Kamil

  • MKS Korsze

    Kotarba Maciej

  • MKS Korsze

    Kun Adam

  • MKS Korsze

    Nowicki Daniel

  • MKS Ruciane-Nida

    Grądziel Dawid

  • Motor Lubawa

    Majas Sebastian

  • Mrągowia Mrągowo

    Jaroszewski Tomasz

  • Mrągowia Mrągowo

    Kudlak Rafał

  • Olimpia Olsztynek

    Wółkiewicz Adrian

  • Osa Ząbrowo

    Besser Mateusz

  • Osa Ząbrowo

    Pisarczyk Franciszek

  • Ossa Biskupiec Pomorski

    Bukowski Sylwester

  • Piast Wilczęta

    Kaczyński Maciej

  • Płomień Turznica

    Manista Konrad

  • Polonia Iłowo

    Górny Kacper

  • Polonia Markusy

    Kruk Jakub

  • Polonia Markusy

    Pasik Radosław

  • Polonia Markusy

    Wiśniewski Michał kamil

  • Polonia Markusy

    Kruk Karol

  • Polonia Pasłęk

    Wiczyński Grzegorz

  • Polonia Pasłęk

    Konieczny Adam

  • Polonia Pasłęk

    Konieczki Jakub

  • Polonia Pasłęk

    Komuniewski Jakub

  • Polonia Pasłęk

    Ciesielski Daniel

  • Polonia Pasłęk

    Krzykwa Szymon

  • Polonia Pasłęk

    Czubak Kamil

  • Polonia Pasłęk

    Konarski Dawid

  • Polonia Pasłęk

    Kwiatkowski Michał

  • Pomowiec Gronowo Elbląskie

    Gałązka Piotr

  • Pomowiec Gronowo Elbląskie

    Jaroszewski Krystian

  • Pomowiec Gronowo Elbląskie

    Łoś Filip

  • Radomniak Radomno

    Pokojski Błażej

  • Radomniak Radomno

    Granica Jakub

  • Salęt Boże

    Herbich Patryk

  • Start Kruklanki

    Kuszmider Damian

  • Start Kruklanki

    Powierża Kamil

  • Tęcza Biskupiec

    Dzikowski Piotr

  • Tempo Ramsowo Wipsowo

    Studziński Adrian

  • Unia Susz

    Urbański Jakub

  • Unia Susz

    Michnowski Marcin

  • Unia Susz

    Sawicki Marcin

  • Unia Susz

    Wieliczko Fabian

  • Unia Susz

    Gula Jakub

  • Unia Susz

    Szafek Paweł

  • Victoria Bartoszyce

    Kuraj Mateusz

  • Victoria Bartoszyce

    Waga Marek

  • Wałpusza 07 Jesionowiec

    Kowalewski Olaf

  • Warmia Olsztyn

    Kwiatkowski Adrian

  • Żagiel Piecki

    Nadolny Wiktor

  • Zamek Kurzętnik

    Rochewicz Jakub

  • Zryw Jedwabno

    Gembicki Mariusz