Zmiany w klubowych kadrach 2019


  • Pohlid Mateusz

    AKS SMS Łódź
  • Wieczorek Tymoteusz

    AKS SMS Łódź
  • AKS SMS Łódź

    Ilnicki Bruno

  • AKS SMS Łódź

    Kosiacki Ernest

  • AKS SMS Łódź

    Kmieć Konrad

  • AKS SMS Łódź

    Sobczak Bartłomiej

  • AKS SMS Łódź

    Rogalski Patryk

  • AKS SMS Łódź

    Glapka Grzegorz

  • AKS SMS Łódź

    Górniak Jakub

  • AKS SMS Łódź

    Zdrada Grzegorz

  • AKS SMS Łódź

    Włodarczyk Aleks

  • AKS SMS Łódź

    Tomaszewski Kacper

  • AKS SMS Łódź

    Sałata Łukasz

  • AKS SMS Łódź

    Dytry Dorian

  • AKS SMS Łódź

    Sieczkowski Daniel

  • AKS SMS Łódź

    Sobociński Mateusz

  • AKS SMS Łódź

    Waśniewski Natan

  • AKS SMS Łódź

    Rybak Adam

  • AKS SMS Łódź

    Leśniewski Kamil

  • AKS SMS Łódź

    Brodowski Christian

  • AKS SMS Łódź

    Miczołek Karol

  • AKS SMS Łódź

    Ogłaza Bartosz

  • AKS SMS Łódź

    Rajczyk Dariusz

  • AKS SMS Łódź

    Płocica Eliasz

  • AKS SMS Łódź

    Kocęba Jakub

  • AKS SMS Łódź

    Nowak Kevin

  • Lider Włocławek

    Mularczyk Marcin

    AKS SMS Łódź
  • Alfa Kleszczów

    Błasiński Łukasz

  • Alfa Kleszczów

    Trędkiewicz Paweł

  • Alfa Kleszczów

    Rutkowski Klaudiusz

  • Alfa Kleszczów

    Sukiennik Radosław

  • Alfa Kleszczów

    Kuśmierek Bartosz

  • Alfa Kleszczów

    Bębnowski Kamil

  • Alfa Kleszczów

    Porębski Daniel

  • Alfa Kleszczów

    Sobociński Jakub

  • Alfa Kleszczów

    Szczęsny Paweł

  • LKS Dobryszyce

    Górazda Patryk

    Alfa Kleszczów
  • Piast Krzywanice

    Siewier Robert

    Alfa Kleszczów
  • Bąkiewicz Kamil

    Amatorzy Zapolice
  • Grabia Jakub

    Amatorzy Zapolice
  • Jendrychowski Łukasz

    Amatorzy Zapolice
  • Kaczorowski Bartosz

    Amatorzy Zapolice
  • Smęda Dawid

    Amatorzy Zapolice
  • Świniarski Piotr

    Amatorzy Zapolice
  • Amatorzy Zapolice

    Peliak Michał

  • Amatorzy Zapolice

    Rubajczyk Damian

  • Amatorzy Zapolice

    Zając Bartosz

  • Amatorzy Zapolice

    Mędziak Patryk

  • Amatorzy Zapolice

    Cichecki Kamil

  • Amatorzy Zapolice

    Trzeszczak Damian

  • Bartosik Artur

    AMII Nowosolna II Łódź
  • Bernat Krzysztof

    AMII Nowosolna II Łódź
  • Beta Michał

    AMII Nowosolna II Łódź
  • Beta Piotr

    AMII Nowosolna II Łódź
  • Budzyński Dariusz

    AMII Nowosolna II Łódź
  • Budzyński Adrian

    AMII Nowosolna II Łódź
  • Domański Adrian

    AMII Nowosolna II Łódź
  • Drewnowicz Piotr

    AMII Nowosolna II Łódź
  • Dworakowski Przemysław

    AMII Nowosolna II Łódź
  • Felek Paweł

    AMII Nowosolna II Łódź
  • Filipiński Dawid

    AMII Nowosolna II Łódź
  • Głaszcz Bartłomiej

    AMII Nowosolna II Łódź
  • Głogowski Sebastian

    AMII Nowosolna II Łódź
  • Gromek Mateusz

    AMII Nowosolna II Łódź
  • Jakubiec Szymon

    AMII Nowosolna II Łódź
  • Klatka Włodzimierz

    AMII Nowosolna II Łódź
  • Knys Robert

    AMII Nowosolna II Łódź
  • Koralewski Adam

    AMII Nowosolna II Łódź
  • Koralewski Mateusz

    AMII Nowosolna II Łódź
  • Kosior Łukasz

    AMII Nowosolna II Łódź
  • Kozłowski Janusz

    AMII Nowosolna II Łódź
  • Kozłowski Radosław

    AMII Nowosolna II Łódź
  • Książek Cezary

    AMII Nowosolna II Łódź
  • Machała Mateusz

    AMII Nowosolna II Łódź
  • Malarczyk Adrian

    AMII Nowosolna II Łódź
  • Mazurek Artur

    AMII Nowosolna II Łódź
  • Piątkowski Piotr

    AMII Nowosolna II Łódź
  • Porządny Rafał

    AMII Nowosolna II Łódź
  • Prostański Kamil

    AMII Nowosolna II Łódź
  • Prus Marcin

    AMII Nowosolna II Łódź
  • Przybył Przemysław

    AMII Nowosolna II Łódź
  • Rakiej Łukasz

    AMII Nowosolna II Łódź
  • Rembowski Łukasz

    AMII Nowosolna II Łódź
  • Stańczak Łukasz

    AMII Nowosolna II Łódź
  • Stąporek Marcin

    AMII Nowosolna II Łódź
  • Stolarek Piotr

    AMII Nowosolna II Łódź
  • Walczak Bartłomiej

    AMII Nowosolna II Łódź
  • Wiśniewski Przemysław

    AMII Nowosolna II Łódź
  • Witkowski Tomasz

    AMII Nowosolna II Łódź
  • Woźnicki Adam

    AMII Nowosolna II Łódź
  • Żeromiński Łukasz

    AMII Nowosolna II Łódź
  • Żeromiński Patryk

    AMII Nowosolna II Łódź
  • AMII Nowosolna Łódź

    Piątkowski Mariusz

    AMII Nowosolna II Łódź
  • AMII Nowosolna Łódź

    Walczak Andrzej

    AMII Nowosolna II Łódź
  • LKS Kalonka

    Stępień Mateusz

    AMII Nowosolna II Łódź
  • AMII Nowosolna Łódź

    Ciupiński Bartłomiej

  • AMII Nowosolna Łódź

    Tamborski Konrad

  • Ryplewicz Jakub

    Andrespolia Wiśniowa Góra
  • Kałużny Mikołaj

    Andrespolia Wiśniowa Góra
  • Andrespolia Wiśniowa Góra

    Kępka Rafał

  • Andrespolia Wiśniowa Góra

    Lech Michał

  • Andrespolia Wiśniowa Góra

    Szafoni Szymon

  • Andrespolia Wiśniowa Góra

    Sumiński Michał

  • Andrespolia Wiśniowa Góra

    Kowalik Jakub

  • Boruta Zgierz

    Ścibiorek Damian

  • Sport Perfect Łódź

    Mazurek Daniel

    Andrespolia Wiśniowa Góra
  • Sport Perfect Łódź

    Kettwich Piotr

    Andrespolia Wiśniowa Góra
  • Sport Perfect Łódź

    Kopa Maciej

    Andrespolia Wiśniowa Góra
  • Sport Perfect Łódź

    Lauk Hubert

    Andrespolia Wiśniowa Góra
  • Start Brzeziny

    Jagodziński Igor

    Andrespolia Wiśniowa Góra
  • Widzew II Łódź

    Miasopust Mateusz

  • Grabiszewski Jakub

    Astoria Szczerców
  • Wiedeński Wojciech

    Astoria Szczerców
  • Paroń Tomasz

    Astoria Szczerców
  • Gonerski Andrzej

    Astoria Szczerców
  • Kęsy Bartłomiej

    Astoria Szczerców
  • Astoria Szczerców

    Szulc Paweł

  • Astoria Szczerców

    Landowski Sławomir

  • Astoria Szczerców

    Piersa Sylwester

  • Astoria Szczerców

    Pęciak Adam

  • Astoria Szczerców

    Stępnik Bogumił

  • Astoria Szczerców

    Wańdoch Konrad

  • Astoria Szczerców

    Matyszewski Maciej

  • Astoria Szczerców

    Wieczorek Paweł

  • Astoria Szczerców

    Kęsy Dawid

  • Astoria Szczerców

    Siciarz Gracjan

  • Astoria Szczerców

    Skalski Dawid

  • Astoria Szczerców

    Matysiak Damian

  • Astoria Szczerców

    Opyd Krzysztof

  • Astoria Szczerców

    Soboń Mariusz

  • Astoria Szczerców

    Plaga Łukasz

  • Astoria Szczerców

    Papuga Piotr

  • MLKS Konopnica

    Ulfik Adrian

    Astoria Szczerców
  • Astra Zduny

    Jędrachowicz Maciej

  • Astra Zduny

    Guzek Marek

  • Astra Zduny

    Rybus Przemysław

  • Astra Zduny

    Skierski Paweł

  • Astra Zduny

    Malczyk Piotr

  • Astra Zduny

    Zrazek Piotr

  • Astra Zduny

    Guzek Marcin

  • Astra Zduny

    Ignaczak Rafał

  • Astra Zduny

    Surma Wiktor

  • Astra Zduny

    Sokalski Mateusz

  • Astra Zduny

    Kępka Miłosz

  • Astra Zduny

    Zimowski Mikołaj

  • Astra Zduny

    Świerkowski Janusz

  • Astra Zduny

    Sokół Kuba

  • Astra Zduny

    Gać Damian

  • Astra Zduny

    Jarota Kamil

  • Astra Zduny

    Wierzbiński Jakub

  • Astra Zduny

    Szczepański Tomasz

  • Meteor Reczyce

    Krawczyk Albert

    Astra Zduny
  • Olimpia Chąśno

    Małek Daniel

    Astra Zduny
  • Major Filip

    Białka Biała Rawska
  • Białka Biała Rawska

    Darnowski Mariusz

  • Białka Biała Rawska

    Wojtczak Daniel

  • Białka Biała Rawska

    Cegielski Sebastian

  • Białka Biała Rawska

    Młynarczyk Piotr

  • Białka Biała Rawska

    Major Łukasz

  • Białka Biała Rawska

    Jastrzębski Michał

  • Białka Biała Rawska

    Bartosiak Jakub

  • Białka Biała Rawska

    Soból Adam

  • Białka Biała Rawska

    Sarnecki Michał

  • Pelikan II Łowicz

    Czapa Sebastian

    Błonianka II Błonie
  • Baryła Kamil

    Błysk Aleksandrów
  • Dutkiewicz Mateusz

    Błysk Aleksandrów
  • Frącz Paweł

    Błysk Aleksandrów
  • Gębicki Marcin

    Błysk Aleksandrów
  • Głąbała Tomasz

    Błysk Aleksandrów
  • Kacprzyk Krystian

    Błysk Aleksandrów
  • Krasoń Mariusz

    Błysk Aleksandrów
  • Leśniewski Patryk

    Błysk Aleksandrów
  • Przybył Adam

    Błysk Aleksandrów
  • Sędkowski Marek

    Błysk Aleksandrów
  • Sipa Damian

    Błysk Aleksandrów
  • Skoneczny Bartłomiej

    Błysk Aleksandrów
  • Stańczyk Cezary

    Błysk Aleksandrów
  • Stępień Dominik

    Błysk Aleksandrów
  • Błysk Aleksandrów

    Trzecianowski Jakub

  • Błysk Aleksandrów

    Szafraniec Sławomir

  • Błysk Aleksandrów

    Olszta Witold

  • Błysk Aleksandrów

    Mędrecki Łukasz

  • Błysk Aleksandrów

    Zapart Damian

  • Błysk Aleksandrów

    Grzywacz Jakub

  • Błysk Aleksandrów

    Jęcek Daniel

  • Błysk Aleksandrów

    Gajewski Michał

  • Błysk Aleksandrów

    Grabowski Cezary

  • Błysk Aleksandrów

    Dutkiewicz Kamil

  • Ptaszek Dawid

    Błysk Aleksandrów
  • LKS Mniszków

    Ruś Kamil

    Błysk Aleksandrów
  • Naidyshak Oleksii

    Boruta II Zgierz
  • Plewka Paweł

    Boruta II Zgierz
  • Rączkiewicz Oliwier

    Boruta II Zgierz
  • Werner Piotr

    Boruta II Zgierz
  • Wiśniewski Łukasz

    Boruta II Zgierz
  • Boruta II Zgierz

    Gil Kamil

  • Boruta II Zgierz

    Ostrowski Sebastian

  • Boruta II Zgierz

    Snita Przemysław

  • Boruta II Zgierz

    Świstek Artur

  • Boruta II Zgierz

    Komorowski Mateusz

  • Boruta II Zgierz

    Miszczak Marcin

  • Boruta II Zgierz

    Borysewicz Piotr

  • Boruta II Zgierz

    Pałka Jakub

  • Boruta II Zgierz

    Skrętowski Hubert

  • Boruta II Zgierz

    Więckowski Adam

  • Boruta II Zgierz

    Urbaniak Mateusz

  • Boruta II Zgierz

    Kozłowski Jakub

  • Boruta II Zgierz

    Banaszek Ignacy

  • SEMP Ursynów

    Kantyka Maciej

    Boruta II Zgierz
  • Warta Sieradz

    Kacela Marcin

    Boruta II Zgierz
  • Włókniarz Zgierz

    Ceglarz Gracjan

    Boruta II Zgierz
  • Boruta II Zgierz

    Grzelak Jakub

    Termy Ner Poddębice
  • Boruta II Zgierz

    Janiak Michał

    Włókniarz Zgierz
  • Boruta II Zgierz

    Barylak Dominik

    Włókniarz Zgierz
  • Boruta II Zgierz

    Pastuszka Damian

    LKS Rosanów
  • Leenstra Daniel

    Boruta Zgierz
  • Boruta Zgierz

    Kaźmierski Maciej

  • Boruta Zgierz

    Zieliński Michał

  • Boruta Zgierz

    Stopczyk Igor

  • Boruta Zgierz

    Kostrzewa Igor

  • Boruta Zgierz

    Gajzler Marcel

  • AKS SMS Łódź

    Szmidke Adam

    Bytovia Bytów
  • Pierzchała Piotr

    Bzura Młogoszyn
  • Strzelczyk Dawid

    Bzura Młogoszyn
  • Bzura Młogoszyn

    Pietrasik Marcin

  • Bzura Młogoszyn

    Igleniec Jarosław

  • Bzura Młogoszyn

    Węglarz Emil

  • Bzura Młogoszyn

    Karasiński Dominik

  • Tracz Tomasz

    Bzura Ozorków
  • Eljasik Przemysław

    Bzura Ozorków
  • Szewczyk Adrian

    Bzura Ozorków
  • Fogiel Adam

    Bzura Ozorków
  • Fogiel Mateusz

    Bzura Ozorków
  • Karasiński Marcin

    Bzura Ozorków
  • Olczak Szymon

    Bzura Ozorków
  • Bzura Ozorków

    Kajtowski Romuald

  • Bzura Ozorków

    Królewiak Marcin

  • Bzura Ozorków

    Kierzek Rafał

  • Bzura Ozorków

    Koziak Marcin

  • Bzura Ozorków

    Kujawiak Adrian

  • Bzura Ozorków

    Górzyński Robert

  • Bzura Ozorków

    Michalak Bartłomiej

  • Bzura Ozorków

    Czajkowski Łukasz

  • Bzura Ozorków

    Gończar Krystian

  • Bzura Ozorków

    Graczyk Syzmon

  • Bzura Ozorków

    Lityński Radosław

  • Bzura Ozorków

    Byczkowski Kamil

  • Bzura Ozorków

    Kania Krystian

  • Bzura Ozorków

    Kuzan Krzysztof

  • Kobra Leźnica Wielka

    Tomczyk Łukasz

    Bzura Ozorków
  • Kobra Leźnica Wielka

    Głodek Krystian

    Bzura Ozorków
  • Kobra Leźnica Wielka

    Kusztelak Daniel

    Bzura Ozorków
  • Rygielski Jakub

    Ceramika Opoczno
  • Witoń Jakub

    Ceramika Opoczno
  • Ceramika Opoczno

    Holewiński Artur

  • Ceramika Opoczno

    Prusek Damian

  • Ceramika Opoczno

    Pyzia Patryk

  • Ceramika Opoczno

    Adamus Maciej

  • Ceramika Opoczno

    Włodarczyk Bartłomiej

  • Ceramika Opoczno

    Wiktorowicz Bartłomiej

  • Ceramika Opoczno

    Rokicki Bartosz

  • Ceramika Opoczno

    Serek Kacper

  • Ceramika Opoczno

    Kruszewski Przemysław

  • Ceramika Opoczno

    Panfil Kacper

  • Ceramika Opoczno

    Świąder Kacper

  • Start Brzeziny

    Niźnikowski Filip

    Ceramika Opoczno
  • UKS SMS Łódź

    Maciejewski Cyprian

    Concordia Elbląg
  • Lasota Kacper

    Concordia Piotrków Trybunalski
  • Troszok Jakub

    Concordia Piotrków Trybunalski
  • Sowa Marcel

    Concordia Piotrków Trybunalski
  • Bora Robert

    Concordia Piotrków Trybunalski
  • Bujakowski Krystian

    Concordia Piotrków Trybunalski
  • Lisman Hubert

    Concordia Piotrków Trybunalski
  • Mucha Adam

    Concordia Piotrków Trybunalski
  • Warcholiński Oskar

    Concordia Piotrków Trybunalski
  • Adamczyk Jakub

    Concordia Piotrków Trybunalski
  • Bąbski Mateusz

    Concordia Piotrków Trybunalski
  • Cieślak Dawid

    Concordia Piotrków Trybunalski
  • Grzegorczyk Bartłomiej

    Concordia Piotrków Trybunalski
  • Jędrzejczyk Artur

    Concordia Piotrków Trybunalski
  • Kępski Jakub

    Concordia Piotrków Trybunalski
  • Kwaśniak Igor

    Concordia Piotrków Trybunalski
  • Maluga Dawid

    Concordia Piotrków Trybunalski
  • Mamrot Mateusz

    Concordia Piotrków Trybunalski
  • Niepsuj Mateusz

    Concordia Piotrków Trybunalski
  • Ryszka Karol

    Concordia Piotrków Trybunalski
  • Stolarski Janusz

    Concordia Piotrków Trybunalski
  • Czarni Bednary

    Paczkowski Kacper

  • Kielanowski Mikołaj

    Czarni Rozprza
  • Herman Mateusz

    Czarni Rozprza
  • Adamus Marcin

    Czarni Rozprza
  • Paduch Jakub

    Czarni Rozprza
  • Sobczyk Daniel

    Czarni Rozprza
  • Sobczyk Dominik

    Czarni Rozprza
  • Stępniarek Oskar

    Czarni Rozprza
  • Wieczorek Błażej

    Czarni Rozprza
  • Pągowski Bartłomiej

    Czarni Rozprza
  • Dąbrowski Mateusz

    Czarni Rozprza
  • Jaros Mateusz

    Czarni Rozprza
  • Kapliński Bogusz

    Czarni Rozprza
  • Kowalski Eryk

    Czarni Rozprza
  • Kulik Bartłomiej

    Czarni Rozprza
  • Łęgowiak Klaudiusz

    Czarni Rozprza
  • Łęgowiak Bartłomiej

    Czarni Rozprza
  • Łukasik Hubert

    Czarni Rozprza
  • Łukasik Kacper

    Czarni Rozprza
  • Pisarek Tomasz

    Czarni Rozprza
  • Rzeźnik Damian

    Czarni Rozprza
  • Szulc Marcin

    Czarni Rozprza
  • Szurgot Łukasz

    Czarni Rozprza
  • Yermakov Ivan

    Czarni Rozprza
  • Sionkowski Jakub

    Czarni Rząśnia
  • Drozdek Radosław

    Czarni Rząśnia
  • Kazuba Marcin

    Czarni Rząśnia
  • Masek Karol

    Czarni Rząśnia
  • Mularczyk Adrian

    Czarni Rząśnia
  • Nowak Mateusz

    Czarni Rząśnia
  • Sekret Patryk

    Czarni Rząśnia
  • Woźniak Stanisław

    Czarni Rząśnia
  • Zieliński Marek

    Czarni Rząśnia
  • Czarni Rząśnia

    Karbowniczak Jarosław

  • Czarni Rząśnia

    Pająk Karol

  • Czarni Rząśnia

    Nagieł Konrad

  • Czarni Rząśnia

    Szyszkowski Mateusz

  • Czarni Rząśnia

    Chodak Łukasz

  • Czarni Rząśnia

    Labocha Dominik

  • Czarni Rząśnia

    Lipertowicz Tomasz

  • Czarni Rząśnia

    Kłyszewski Piotr

  • UMKS Korab Łask

    Opyd Michał

    Czarni Rząśnia
  • Unia Sulmierzyce

    Socik Przemysław

    Czarni Rząśnia
  • Dróżdż Łukasz

    Czarni Smardzew
  • Czarni Smardzew

    Kuklis Jacek

  • Czarni Smardzew

    Gortat Kamil

  • Czarni Smardzew

    Mazurkiewicz Damian

  • Czarni Smardzew

    Jędrzejczak Mateusz

  • Czarni Smardzew

    Krasuń Mikołaj

  • Zawadzki Rafał

    Dar Placencja
  • Zawadzki Damian

    Dar Placencja
  • Dar Placencja

    Jarosz Bastian

  • Dar Placencja

    Kołodziejczyk Damian

  • Dar Placencja

    Stefaniak Norbert

  • Dar Placencja

    Szymański Grzegorz

  • Dar Placencja

    Podrażka Dariusz

  • Dar Placencja

    Stokowski Rafał

  • Dar Placencja

    Wieteska Rafał

  • Dar Placencja

    Janicki Dawid

  • Dar Placencja

    Dałek Patryk

  • Bartosik Łukasz

    Feniks Komorniki
  • Bartosik Paweł

    Feniks Komorniki
  • Derkowski Mateusz

    Feniks Komorniki
  • Kubiak Damian

    Feniks Komorniki
  • Sikora Patryk

    Feniks Komorniki
  • Feniks Komorniki

    Majda Piotr

  • Feniks Komorniki

    Majda Mateusz

  • Feniks Komorniki

    Marchewka Ariel

  • Feniks Komorniki

    Kula Marcin

  • Feniks Komorniki

    Rachubik Artur

  • Feniks Komorniki

    Madziara Jakub

  • Sparta Mokrsko

    Orłowski Jakub

    Feniks Komorniki
  • Borkowski Mateusz

    Fenix Boczki
  • Grzelak Dawid

    Fenix Boczki
  • Grzelak Damian

    Fenix Boczki
  • Fenix Boczki

    Małaszek Jakub

  • Fenix Boczki

    Janus Paweł

  • Fenix Boczki

    Kwasek Mateusz

  • Dos santos Bruno

    GKS Bedlno
  • Wiśniewski Michał

    GKS Bedlno
  • GKS Bedlno

    Karczewski Tomasz

  • GKS Bedlno

    Biesiekierski Mateusz

  • GKS Bedlno

    Lachowicz Dawid

  • GKS Bedlno

    Rybicki Rafał

  • GKS Bedlno

    Fabianowski Kamil

  • GKS Bedlno

    Skierski Mariusz

  • GKS Bedlno

    Gałązka Dawid

  • GKS Bedlno

    Głogowski Przemysław

  • GKS Bedlno

    Szymański Adrian

  • GKS Bedlno

    Kamiński Przemysław

  • GKS Bedlno

    Sobański Arkadiusz

  • GKS Bedlno

    Uzarek Michał

  • Burbul Piotr

    GKS Byszew
  • Czajkowski Sebastian

    GKS Byszew
  • Florczak Tomasz

    GKS Byszew
  • Gomulak Kamil

    GKS Byszew
  • Gomulak Patryk

    GKS Byszew
  • Góral Janusz

    GKS Byszew
  • Graczyk Jakub

    GKS Byszew
  • Grochulski Patryk

    GKS Byszew
  • Korkowski Patryk

    GKS Byszew
  • Królak Gracjan

    GKS Byszew
  • Marczak Jakub

    GKS Byszew
  • Marczak Jacek

    GKS Byszew
  • Mrówczyński Rafał

    GKS Byszew
  • Olejniczak Kacper

    GKS Byszew
  • Orczykowski Adam

    GKS Byszew
  • Pawlak Łukasz

    GKS Byszew
  • Pęgowski Kamil

    GKS Byszew
  • Pęgowski Robert

    GKS Byszew
  • Podczaski Kamil

    GKS Byszew
  • Stańczyk Dominik

    GKS Byszew
  • Ryżewski Dariusz

    GKS Chojne
  • Jakiel Ernest

    GKS Chojne
  • Olejniczak Jakub

    GKS Chojne
  • GKS Chojne

    Góra Mariusz

  • GKS Chojne

    Królikowski Tomasz

  • GKS Chojne

    Makowski Mateusz

  • GKS Chojne

    Lamecki Łukasz

  • GKS Chojne

    Kałużny Konrad

  • GKS Chojne

    Juchner Kacper

  • GKS Chojne

    Domański Jakub

  • LGKS Charłupia Mała

    Baranowski Mateusz

    GKS Chojne
  • Cybułka Maciej

    GKS Czastary
  • Dworak Łukasz

    GKS Czastary
  • Galiński Piotr

    GKS Czastary
  • Honcel Mateusz

    GKS Czastary
  • Kałużny Kuba

    GKS Czastary
  • Łuczak Miłosz

    GKS Czastary
  • Poraszka Marcin

    GKS Czastary
  • Rybiałek Krystian

    GKS Czastary
  • Spychała Oliwier

    GKS Czastary
  • Szymczak Przemysław

    GKS Czastary
  • Śmiałek Mateusz

    GKS Czastary
  • Walczak Emanuel

    GKS Czastary
  • GKS Czastary

    Suszkowski Patryk

  • GKS Czastary

    Wypych Arkadiusz

  • GKS Czastary

    Siedlecki Jakub

  • GKS Czastary

    Ostrycharz Bogusław

  • GKS Czastary

    Jagieła Rafał

  • GKS Czastary

    Mania Mateusz

  • GKS Czastary

    Jurczyk Paweł

  • GKS Czastary

    Dudka Joachim

  • GKS Czastary

    Małecki Adam

  • GKS Czastary

    Galiński Maciej

  • Gębski Bartłomiej

    GKS Głuchów
  • Góraj Bartłomiej

    GKS Głuchów
  • Gruchała Paweł

    GKS Głuchów
  • Jarosiński Jarosław

    GKS Głuchów
  • Karczewski Rafał

    GKS Głuchów
  • Koczywąs Adrian

    GKS Głuchów
  • Kuśmirek Patryk

    GKS Głuchów
  • Kwiatkowski Paweł

    GKS Głuchów
  • Kwiatkowski Jarosław

    GKS Głuchów
  • Lesiak Bartosz

    GKS Głuchów
  • Majcher Michał

    GKS Głuchów
  • Makowski Robert

    GKS Głuchów
  • Pintara Mateusz

    GKS Głuchów
  • Siejkowski Dawid

    GKS Głuchów
  • Ząbek Kamil

    GKS Głuchów
  • Elana II Toruń

    Morkowski Filip

    GKS II Bełchatów
  • Elana Toruń

    Kołodziejski Michał

    GKS II Bełchatów
  • Warnecki Damian

    GKS II Bełchatów
  • Bałamącek Kacper

    GKS II Bełchatów
  • Bartosiak Bartłomiej

    GKS II Bełchatów
  • Biel Bartosz

    GKS II Bełchatów
  • Chudzik Jakub

    GKS II Bełchatów
  • Cieślak Kamil

    GKS II Bełchatów
  • Ciołkowski Michał

    GKS II Bełchatów
  • Czajkowski Paweł

    GKS II Bełchatów
  • Glinkowski Mikołaj

    GKS II Bełchatów
  • Golański Artur

    GKS II Bełchatów
  • Góralczyk Jeremiasz

    GKS II Bełchatów
  • Grabowiecki Bartosz

    GKS II Bełchatów
  • Grolik Marcin

    GKS II Bełchatów
  • Hajdasz Olaf

    GKS II Bełchatów
  • Jakubczyk Remigiusz

    GKS II Bełchatów
  • Jakubiec Hubert

    GKS II Bełchatów
  • Kaliszuk Oskar

    GKS II Bełchatów
  • Kocyła Dawid

    GKS II Bełchatów
  • Kołodziejczyk Bartosz

    GKS II Bełchatów
  • Komar Kewin

    GKS II Bełchatów
  • Kondracki Kacper

    GKS II Bełchatów
  • Konstańczuk Kacper

    GKS II Bełchatów
  • Korpas Wiktor

    GKS II Bełchatów
  • Kusiak Jakub

    GKS II Bełchatów
  • Langier Wiktor

    GKS II Bełchatów
  • Lenarcik Paweł

    GKS II Bełchatów
  • Lisowski Bartłomiej

    GKS II Bełchatów
  • Łudczak Bartosz

    GKS II Bełchatów
  • Madejczyk Bartosz

    GKS II Bełchatów
  • Magiera Mariusz

    GKS II Bełchatów
  • Marzec Mateusz

    GKS II Bełchatów
  • Miarka Jakub

    GKS II Bełchatów
  • Michalak Damian

    GKS II Bełchatów
  • Miedwiediew Maciej

    GKS II Bełchatów
  • Mizera Kamil

    GKS II Bełchatów
  • Niźnik Daniel

    GKS II Bełchatów
  • Nowak Miłosz

    GKS II Bełchatów
  • Pater Kacper

    GKS II Bełchatów
  • Pawlak Nikodem

    GKS II Bełchatów
  • Piechura Konrad

    GKS II Bełchatów
  • Przywara Oskar

    GKS II Bełchatów
  • Putin Wiktor

    GKS II Bełchatów
  • Rośczak Kacper

    GKS II Bełchatów
  • Ryszka Marcin

    GKS II Bełchatów
  • Sady Rafał

    GKS II Bełchatów
  • Sierczyński Marcin

    GKS II Bełchatów
  • Sionkowski Kacper

    GKS II Bełchatów
  • Sobczyk Adam

    GKS II Bełchatów
  • Stefaniak Norbert

    GKS II Bełchatów
  • Stemplewski Gustaw

    GKS II Bełchatów
  • Stolarczyk Jakub

    GKS II Bełchatów
  • Sztark Emil

    GKS II Bełchatów
  • Szymczak Bartłomiej

    GKS II Bełchatów
  • Szymorek Mateusz

    GKS II Bełchatów
  • Terkiewicz Piotr

    GKS II Bełchatów
  • Thiakane Emile laurent diokel

    GKS II Bełchatów
  • Tokarski Kacper

    GKS II Bełchatów
  • Tomczyk Maciej

    GKS II Bełchatów
  • Trzeboński Bartłomiej

    GKS II Bełchatów
  • Trzeboński Jarosław

    GKS II Bełchatów
  • Wolankiewicz Mateusz

    GKS II Bełchatów
  • Wróblewski Jakub

    GKS II Bełchatów
  • Zerka Paweł

    GKS II Bełchatów
  • Legionovia Legionowo

    Grzelak Mikołaj

    GKS II Bełchatów
  • Sandecja Nowy Sącz

    Flaszka Dawid

    GKS II Bełchatów
  • UKS SMS Łódź

    Mas Maciej

    GKS II Bełchatów
  • Znicz II Pruszków

    Małachowski Adrian

    GKS II Bełchatów
  • Widzew II Łódź

    Kristo Dario

    GKS II Tychy
  • Kaźmierczak Kamil

    GKS Ksawerów
  • Rydz Patryk

    GKS Ksawerów
  • GKS Ksawerów

    Łącki Bartosz

  • Furmanek Jakub

    GKS Ksawerów
  • Papież Michał

    GKS Ksawerów
  • GKS Ksawerów

    Kling Mateusz

  • GKS Ksawerów

    Telesiewicz Kamil

  • GKS Ksawerów

    Księżak Mateusz

  • GKS Ksawerów

    Wąsik Damian

  • GKS Ksawerów

    Krakowski Marek

  • GKS Ksawerów

    Ciemcioch Norbert

  • GKS Ksawerów

    Kowalczyk Cezary

  • GKS Ksawerów

    Walkus Dominik

  • GKS Ksawerów

    Wójcik Patryk

  • GKS Ksawerów

    Wieteska Łukasz

  • GKS Ksawerów

    Kosmowski Eryk

  • GKS Ksawerów

    Maryniak Mateusz

  • GKS Ksawerów

    Sowiński Filip

  • GKS Ksawerów

    Witasik Patryk

  • GKS Ksawerów

    Witasik Michał

  • GKS Ksawerów

    Matyjaszczyk Dominik

  • LKS Kwiatkowice

    Ochencki Krystian

    GKS Ksawerów
  • PTC Pabianice

    Stańczyk Kacper

    GKS Ksawerów
  • PTC Pabianice

    Cukierski Rafał

    GKS Ksawerów
  • PTC Pabianice

    Dudziński Daniel

    GKS Ksawerów
  • PTC Pabianice

    Szynka Piotr

    GKS Ksawerów
  • PTC Pabianice

    Kaźmierczak Dawid

    GKS Ksawerów
  • Balcerzak Sebastian

    GKS Sędziejowice
  • Bednarek Łukasz

    GKS Sędziejowice
  • Brodziak Damian

    GKS Sędziejowice
  • Buczkowski Dominik

    GKS Sędziejowice
  • Buczkowski Paweł

    GKS Sędziejowice
  • Chudobiński Dominik

    GKS Sędziejowice
  • Górny Maciej

    GKS Sędziejowice
  • Janik Józef

    GKS Sędziejowice
  • Karbowiak Adrian

    GKS Sędziejowice
  • Karbowiak Damian

    GKS Sędziejowice
  • Kępniak Patryk

    GKS Sędziejowice
  • Kozłowski Piotr

    GKS Sędziejowice
  • Krawczyk Damian

    GKS Sędziejowice
  • Krawczyk Rafał

    GKS Sędziejowice
  • GKS Sędziejowice

    Kurcbuch Kamil

    GKS Sędziejowice
  • Otocki Jan

    GKS Sędziejowice
  • Sobala Adrian

    GKS Sędziejowice
  • Szczepanik Patryk

    GKS Sędziejowice
  • Świątek Robert

    GKS Sędziejowice
  • Tomczyk Marcin

    GKS Sędziejowice
  • Urbaniak Adrian

    GKS Sędziejowice
  • Wdowiński Damian

    GKS Sędziejowice
  • Wlazłowski Adrian

    GKS Sędziejowice
  • Wojna Przemysław

    GKS Sędziejowice
  • Wojna Dominik

    GKS Sędziejowice
  • Zawadzki Fabian

    GKS Sędziejowice
  • KS Karsznice

    Jaworski Mateusz

    GKS Sędziejowice
  • KS Karsznice

    Nowiński Bartłomiej

    GKS Sędziejowice
  • TS Janiszewice

    Fojucik Jakub

    GKS Sędziejowice
  • LKS Rosanów

    Myrda Norbert

    Glinik Gorlice
  • Iwanetzki Łukasz

    GLKS Biała
  • Kuś Krystian

    GLKS Biała
  • Smułka Marcin

    GLKS Biała
  • GLKS Biała

    Makowski Dariusz

  • GLKS Biała

    Antosik Hubert

  • GLKS Biała

    Dziuba Jan

  • GLKS Biała

    Adamczyk Mateusz

  • GLKS Biała

    Kupiec Mikołaj

  • GLKS Biała

    Psipsiński Bartosz

  • LZS Centra Walichnowy

    Kowalik Adam

    GLKS Biała
  • LZS Młynisko

    Majchrowski Grzegorz

    GLKS Biała
  • Kucharski Wojciech

    GLKS Dłutów
  • Awierianow Sebastian

    GLKS Dłutów
  • Chudzik Maciej

    GLKS Dłutów
  • Jach Paweł

    GLKS Dłutów
  • Krystera Dawid

    GLKS Dłutów
  • Mosiński Dominik

    GLKS Dłutów
  • Mosiński Antoni

    GLKS Dłutów
  • Stępiński Bartosz

    GLKS Dłutów
  • Stępiński Jacek

    GLKS Dłutów
  • Wójt Dawid

    GLKS Dłutów
  • Bukowiecki Dawid

    GLKS Dłutów
  • Kleber Wojciech

    GLKS Dłutów
  • Kluch Marcin

    GLKS Dłutów
  • Łańcuchowski Emil

    GLKS Dłutów
  • Malinowski Mariusz

    GLKS Dłutów
  • Pietras Mateusz

    GLKS Dłutów
  • Rula Dawid

    GLKS Dłutów
  • Sendal Bartosz

    GLKS Dłutów
  • Skiba Adam

    GLKS Dłutów
  • Suchanek Kordian

    GLKS Dłutów
  • Woch Mariusz

    GLKS Dłutów
  • Wojna Łukasz

    GLKS Dłutów
  • Załoga Paweł

    GLKS Dłutów
  • Iskra Dobroń

    Psuja Piotr

    GLKS Dłutów
  • Iskra Dobroń

    Kaczmarek Bartłomiej

    GLKS Dłutów
  • PTC Pabianice

    Stolarek Kamil

    GLKS Dłutów
  • Przybyszewski Rafał

    GLKS RZD Żelazna
  • Kwieciński Paweł

    GLKS RZD Żelazna
  • Bieliński Przemysław

    GLKS RZD Żelazna
  • Bieliński Daniel

    GLKS RZD Żelazna
  • Bronowski Piotr

    GLKS RZD Żelazna
  • Dobrosz Dominik

    GLKS RZD Żelazna
  • Duda Jarosław

    GLKS RZD Żelazna
  • Dworak Marcin

    GLKS RZD Żelazna
  • Dziąg Przemysław

    GLKS RZD Żelazna
  • Jaworski Piotr

    GLKS RZD Żelazna
  • Kalisz Przemysław

    GLKS RZD Żelazna
  • Kołodziejczyk Michał

    GLKS RZD Żelazna
  • Kowalski Paweł

    GLKS RZD Żelazna
  • Krupa Michał

    GLKS RZD Żelazna
  • Kuba Jarosław

    GLKS RZD Żelazna
  • Kuba Piotr

    GLKS RZD Żelazna
  • Kubiak Sebastian

    GLKS RZD Żelazna
  • Ludwicki Adam

    GLKS RZD Żelazna
  • Meszka Konrad

    GLKS RZD Żelazna
  • Michniacki Bartłomiej

    GLKS RZD Żelazna
  • Michniacki Maciej

    GLKS RZD Żelazna
  • Milczarek Mirosław

    GLKS RZD Żelazna
  • Milczarek Tomasz

    GLKS RZD Żelazna
  • Stankiewicz Damian

    GLKS RZD Żelazna
  • Stankiewicz Rafał

    GLKS RZD Żelazna
  • Stankiewicz Artur

    GLKS RZD Żelazna
  • Stańczak Przemysław

    GLKS RZD Żelazna
  • Stefaniak Dawid

    GLKS RZD Żelazna
  • Sztendel Mateusz

    GLKS RZD Żelazna
  • Vesa Cristian

    GLKS RZD Żelazna
  • Wojszcz Damian

    GLKS RZD Żelazna
  • Krysiak Adrian

    GLKS Sarnów/Dalików
  • Marciniak Michał

    GLKS Sarnów/Dalików
  • Stefański Sebastian

    GLKS Sarnów/Dalików
  • GLKS Sarnów/Dalików

    Adamski Mariusz

  • GLKS Sarnów/Dalików

    Lindner Marcin

  • GLKS Sarnów/Dalików

    Kacprzak Jan

  • GLKS Sarnów/Dalików

    Szulc Patryk

  • GLKS Sarnów/Dalików

    Skrzetuski Michał

  • Sokół II Aleksandrów Łódzki

    Sokołowski Bartosz

    GLKS Sarnów/Dalików
  • Termy Ner Poddębice

    Misztal Jakub

    GLKS Sarnów/Dalików
  • Bujak Dawid

    GLKS Strzelce Wielkie
  • Dygudaj Tomasz

    GLKS Strzelce Wielkie
  • Garstka Michał

    GLKS Strzelce Wielkie
  • Garstka Kamil

    GLKS Strzelce Wielkie
  • Jędrzejczyk Dominik

    GLKS Strzelce Wielkie
  • Korzeniowski Karol

    GLKS Strzelce Wielkie
  • Kowalski Tomasz

    GLKS Strzelce Wielkie
  • Markiewicz Szymon

    GLKS Strzelce Wielkie
  • Nowak Piotr

    GLKS Strzelce Wielkie
  • Osiej Mateusz

    GLKS Strzelce Wielkie
  • Patyk Dominik

    GLKS Strzelce Wielkie
  • Rusajczyk Jarosław

    GLKS Strzelce Wielkie
  • Szczekocki Michał

    GLKS Strzelce Wielkie
  • Tokarski Paweł

    GLKS Strzelce Wielkie
  • Walicki Szymon