Zmiany w klubowych kadrach 2020


  • Stefańczyk Marcin

    Agricola Klimontów
  • Antoł Paweł

    Alfa Siedliska
  • Skrężyna Hubert

    Alfa Siedliska
  • Bronowianka Kraków

    Tomczak Marcin

    Arka Nowa Sól
  • Łabaj Jakub

    Astra Spytkowice
  • Ava Grądy

    Dynak Marcin

  • Babia Góra Lipnica Wielka

    Bielański Andrzej

  • Drabik Dawid

    Babia Góra Sucha Beskidzka
  • Marczyński Szymon

    Babia Góra Sucha Beskidzka
  • Pawlica Krystian

    Babia Góra Sucha Beskidzka
  • Tomasik Piotr

    Barciczanka Barcice
  • Aleksandrowicz Hubert

    Barciczanka Barcice
  • Bryja Paweł

    Barciczanka Barcice
  • Barciczanka Barcice

    Krok Jan ii

  • Glinik Gorlice

    Jose da rosa Hernani

    Barciczanka Barcice
  • Orzeł Wojnarowa

    Dudek Mariusz

    Barciczanka Barcice
  • Orzeł Wojnarowa

    Michalik Seweryn

    Barciczanka Barcice
  • ULKS Przydonica

    Fałowski Fabian

    Barciczanka Barcice
  • Batory Wola Batorska

    Pawłowski Adam

  • Tempo Białka

    Wróblewski Eryk

    BCS Zawoja
  • Beskid Andrychów

    Rzegotka Dawid

  • Beskid Tokarnia

    Jamrozik Łukasz

  • Biała Lubaszowa

    Marek Konrad

  • Strażak Kokotów

    Ziobro Grzegorz

    Bibiczanka Bibice
  • Strażak Kokotów

    Malec Tomasz

    Bibiczanka Bibice
  • Iwanowicz Krystian

    Bieżanowianka Kraków
  • Bieżanowianka Kraków

    Ramut Wiktor

  • Bieżanowianka Kraków

    Piątek Maciej

  • Golemo Michał

    Błękitni 1947 Tarnów
  • Tarasek Mariusz

    Błękitni 1947 Tarnów
  • Błękitni Bodzanów

    Pukas Wojciech

  • Czarni Staniątki

    Jastrzębski Jakub

    Błękitni Bodzanów
  • Radziszowianka Radziszów

    Budek Michał

    Błękitni Bodzanów
  • Rydz Paweł

    Błękitni Krzeczów
  • Korona Brzeźnica

    Filip Tomasz

    Błękitni Krzeczów
  • Błękitni Modlnica

    Słonina Michał

  • Kmita Zabierzów

    Markowski Paweł

    Błękitni Modlnica
  • LZS Ździary

    Łyp Marcin

    Błękitni Modlnica
  • Topór Aleksandrowice

    Matacz Dariusz

    Błękitni Modlnica
  • Lis Alex

    Błękitni Przyborów
  • Maziarz Bartłomiej

    Błękitni Siedliszowice
  • Karoń Mateusz

    Błyskawica Kolbark
  • Urbański Maciej

    Błyskawica Kolbark
  • Błyskawica Kolbark

    Stach Miłosz

  • Babia Góra Sucha Beskidzka

    Porębski Rafał

    Błyskawica Marcówka
  • Mirocha Paweł

    Błyskawica Marcówka
  • Sermak Andrzej

    Błyskawica Marcówka
  • Franik Jakub

    Błyskawica Marcówka
  • Krzystoń Konrad

    Błyskawica Marcówka
  • GKS Drwinia

    Pacura Wojciech

    Błyskawica Proszówki
  • Wiarusy Igołomia

    Lewicki Krystian

    Błyskawica Proszówki
  • Jeleń Artur

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Kuś Tymoteusz

    Błyskawica Wyciąże (Kraków)
  • Błyskawica Wyciąże (Kraków)

    Kozik Radosław

  • Bajorek Bartłomiej

    Błysk Zederman
  • Synowski Tomasz

    Błysk Zederman
  • Łabuz Dawid

    Błysk Zederman
  • Bocheński KS

    Arkhipau Andrei

  • Bocheński KS

    Grabowski Bartłomiej

  • Cabała Damian

    Bocheński KS
  • Cieśla Mateusz

    Bocheński KS
  • Bocheński KS

    Tabor Mirosław

  • GKS Drwinia

    Cieśla Mateusz

    Bocheński KS
  • Olimpia Kąty

    Szot Paweł

    Bocheński KS
  • Targowianka Targowisko

    Baranowski Michał

    Bocheński KS
  • Radosz Mateusz

    Bolesław Bukowno
  • LKS Rajsko

    Kędroń Paweł

    Bolesław Bukowno
  • Warta Zawiercie

    Wiernek Kamil

    Bolesław Bukowno
  • Zapalski Tomasz

    Borek Kraków
  • Bydłosz Paweł

    Borek Kraków
  • Górski Cyprian

    Borek Kraków
  • Kruszyński Patryk

    Borek Kraków
  • Kucharski Szymon

    Borek Kraków
  • Borkowianka Borek

    Korbecki Adrian

  • Borkowianka Borek

    Kłuś Bartłomiej

  • Borowik Bachowice

    Dębski Dariusz

  • Zawiliński Jan

    Bratniak Kraków
  • Zeleniuk Marko

    Bronowianka Kraków
  • Sudoł Michał

    Bronowianka Kraków
  • Krajewski Mariusz

    Bronowicki KS Kraków
  • Żak Ireneusz

    Bronowicki KS Kraków
  • Mykhalczuk Dmytro

    Bronowicki KS Kraków
  • Antkowiak Tomasz

    Bronowicki KS Kraków
  • Majda Mariusz

    Brzezina Osiek
  • Brzezina Osiek

    Magiera Sławomir

  • Brzezina Osiek

    Dziubek Mariusz

  • Orzeł Wieprz

    Bury Dominik

    Brzezina Osiek
  • Wikliniarz Woźniki

    Ryszawy Wojciech

    Brzezina Osiek
  • Gronie Zagórnik

    Babiński Sebastian

    Burza Roczyny
  • Gronie Zagórnik

    Gondko Karol

    Burza Roczyny
  • KS Olkusz

    Sadzawicki Damian

    Centuria Chechło
  • Więcław Miłosz

    Ceramika Muchówka
  • LKS Trzciana 2000

    Pinkowski Daniel

    Ceramika Muchówka
  • Cezar Kępa Bogumiłowicka

    Rodak Emanuel

  • Sermak Robert

    Chełm Stryszów
  • Stawowy Daniel

    Chełm Stryszów
  • Bartosz Rafał

    Chełm Stryszów
  • Worytko Paweł

    Chełm Stryszów
  • Ciężkowianka II Jaworzno

    Jachimczyk Szymon

  • Wojtas Dominik

    Ciężkowianka Jaworzno
  • Ciężkowianka Jaworzno

    Skórnicki Wiktor

  • KS Olkusz

    Pająk Marcel

    CKS Czeladź
  • Węgrzcanka Węgrzce Wielkie

    Kapusta Piotr

    Clavia Świątniki Górne
  • Węgrzcanka Węgrzce Wielkie

    Kwieciński Bartłomiej

    Clavia Świątniki Górne
  • BKS Stal Bielsko-Biała

    Huczek Jan

    Clepardia Kraków
  • Górnik Wieliczka

    Fundament Grzegorz

    Clepardia Kraków
  • Hutnik II Kraków

    Wójcik Maciej

    Clepardia Kraków
  • Skawinka Skawina

    Apostolski Piotr

    Clepardia Kraków
  • Wieczysta Kraków

    Łucarz Konrad

    Clepardia Kraków
  • Contra Sułków

    Urych Karol

  • Myszor Jakub

    Cracovia II Kraków
  • Kapek Przemysław

    Cracovia II Kraków
  • Cracovia II Kraków

    Kędzior Dominik

  • Cracovia II Kraków

    Jackowski Jakub

  • Cracovia II Kraków

    Hajdara Maciej

  • Bończyk Mateusz

    Cracovia II Kraków
  • Chrupcał Jakub

    Cracovia II Kraków
  • Góralczyk Jakub

    Cracovia II Kraków
  • Grzebieluch Kacper

    Cracovia II Kraków
  • Grzywaczewski Jakub

    Cracovia II Kraków
  • Kafel Bartłomiej

    Cracovia II Kraków
  • Kłąb Piotr

    Cracovia II Kraków
  • Kwiatkowski Kamil

    Cracovia II Kraków
  • Mróz Jan

    Cracovia II Kraków
  • Nowicki Kacper

    Cracovia II Kraków
  • Pieńczak Mateusz

    Cracovia II Kraków
  • Stachoń Kacper

    Cracovia II Kraków
  • Trąbka Gabriel

    Cracovia II Kraków
  • Wohlman Damian

    Cracovia II Kraków
  • Czarni Grzegorzowice

    Panek Tomasz

  • Czarni Grzegorzowice

    Pastuła Michał

  • Czarni Koziniec

    Mika Konrad

  • Czarni Smęgorzów

    Ciećko Jacek

  • Czarni Staniątki

    Skrzyński Jakub

  • Klisiewicz Lucjan

    Czarni Staniątki
  • Czarni Staniątki

    Tarczoń Piotr

  • Czarni Staniątki

    Piątek Marcin

  • Hutnik II Kraków

    Wąchała Miłosz

    Czarni Staniątki
  • Jutrzenka Giebułtów

    Wojtaszek Jakub

    Czarni Staniątki
  • Wierchy Rabka-Zdrój

    Motłoch Mateusz

    Czarni Staniątki
  • Wiślanka Grabie

    Tarasek Leszek

    Czarni Staniątki
  • Hodor Łukasz

    Dąbski KS Kraków
  • Kowalewski Filip

    Dąbski KS Kraków
  • Żychowski Kamil

    Dąbski KS Kraków
  • Jarmuta Szczawnica

    Janc Łukasz

    Dąbski KS Kraków
  • Targowianka Targowisko

    Kępa Paweł

    Dąbski KS Kraków
  • Targowianka Targowisko

    Morawiec Jacek

    Dąbski KS Kraków
  • Wanda Kraków

    Ogonek Kamil

    Dąbski KS Kraków
  • Dąb Sidzina

    Fidelus Michał

  • Dąb Sidzina

    Kaczmarczyk Tomasz

  • Wiecheć Wojciech

    Dąb Tomice
  • Szydłowski Bartłomiej

    Dąb Zabierzów Bocheński
  • Łysek Łukasz

    Dąb Zabierzów Bocheński
  • Bochnia Mateusz

    Dalin Myślenice
  • Grzesik Grzegorz

    Dalin Myślenice
  • Paryła Filip

    Dalin Myślenice
  • Wnęk Michał

    Dalin Myślenice
  • Wyroba Jakub

    Dalin Myślenice
  • Dalin Myślenice

    Cienkosz Michał

  • Delta Pieniążkowice

    Blańda Dominik

  • Dłubnia Jangrot

    Baranek Kamil

  • Wróbel Dominik

    Dobrzanka Dobra
  • Ambrosie Robert

    Dragoons Kraków
  • Chandran Rohit

    Dragoons Kraków
  • Chhaibi Brahim

    Dragoons Kraków
  • Dawson Josh

    Dragoons Kraków
  • Nkola Flavio

    Dragoons Kraków
  • Skim Nasrollah

    Dragoons Kraków
  • Zieleńczanka Zielonki

    Drobny Jakub

    Dragoons Kraków
  • Dunajec II Nowy Sącz

    Suchanek Paweł

  • Watra II Białka Tatrzańska

    Bałos Daniel

    Watra Białka Tatrzańska
  • Dunajec Ostrowsko

    Zamęta Krystian

  • Boksa Michał

    Dunajec Ujście Jezuickie
  • Zieliński Jakub

    Dunajec Ujście Jezuickie
  • LKS Wietrzychowice

    Opiła Adrian

    Dunajec Ujście Jezuickie
  • Strażak Karsy

    Koziara Dominik

    Dunajec Ujście Jezuickie
  • Borek Kraków

    Luzar Dawid

    Gajowianka Gaj
  • Głowik Mikołaj

    Gajowianka Gaj
  • Kania Jarosław

    Galicja Raciborowice
  • Wisła II Kraków

    Paczka Patryk

    Garbarnia II Kraków
  • Juras Jarosław

    Górnik Wieliczka
  • Kravchuk Dmytro

    GKS Drwinia
  • Druziuk Yurii

    GKS Drwinia
  • Chillari Andrei

    GKS Drwinia
  • Grębałowianka Kraków

    Kaczmarski Adrian

    GKS Drwinia
  • Czarni 1910 Jasło

    Szura Kacper

    Glinik Gorlice
  • Marek Konrad

    Gorce Kamienica
  • Górki Myślenice

    Ambroży Mateusz

  • Górki Myślenice

    Rutkowski Łukasz

  • Górki Myślenice

    Szczypka Kamil

  • Górnik Brzeszcze

    Forma Patryk

  • Górnik Siersza

    Starczynowski Tomasz

  • Górnik Siersza

    Noworyta Oskar

  • UKS Dulowa

    Borkowski Fabian

    Górnik Siersza
  • UKS Dulowa

    Tajs Kamil

    Górnik Siersza
  • UKS Dulowa

    Kurek Bartosz

    Górnik Siersza
  • UKS Dulowa

    Nowak Szymon

    Górnik Siersza
  • Musiał Bartosz

    Górnik Wieliczka
  • Nędza Karol

    Górnik Wieliczka
  • Lorek Jakub

    Górzanka Nawojowa Góra
  • Górzanka Nawojowa Góra

    Żak Jakub

  • Gród Grodzisko

    Toporek Krzysztof

  • Gronik Gronków

    Waliczek Jakub

  • Grybovia Grybów

    Witek Szymon

  • Grybovia Grybów

    Ochel Norbert

  • Gryf Chronów

    Żak Łukasz

  • Korona Brzeźnica

    Kokoszka Dawid

    Gryf Chronów
  • Korona Brzeźnica

    Szewczyk Paweł

    Gryf Chronów
  • Korona Brzeźnica

    Wągroda Rafał

    Gryf Chronów
  • Makowski Piotr

    Gwiazda Ściejowice
  • Korczek Bartłomiej

    Gwiazda Ściejowice
  • Ledniczanka Lednica Górna

    Czyrnek Wojciech

    Gwiazda Ściejowice
  • Piast Wołowice

    Korcel Dominik

    Gwiazda Ściejowice
  • Piast Wołowice

    Korczek Grzegorz

    Gwiazda Ściejowice
  • Wisła Jeziorzany

    Guzik Karol

    Gwiazda Ściejowice
  • Wisła Jeziorzany

    Steczko Mateusz

    Gwiazda Ściejowice
  • Astra Spytkowice

    Urbańczyk Mariusz

    Halniak Targanice
  • Gieruszczak Jakub

    Halniak Targanice
  • Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska

    Fujawa Kacper

    Halniak Targanice
  • Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska

    Kantyka Łukasz

    Halniak Targanice
  • Hejnał Kęty

    Derejko Krystian

  • Błyskawica Kolbark

    Sadurski Mateusz

    Hetman Dłużec
  • Hetman Dłużec

    Broczkowski Grzegorz

  • Huragan Inwałd

    Stuglik Jakub

  • Tarnawski Bartosz

    Huragan Skawica
  • Zemlik Kamil

    Huragan Skawica
  • Huragan Waksmund

    Szeliga Kacper

  • Huragan Waksmund

    Kołodziejczyk Krystian

  • Huragan Waksmund

    Morozovych Volodymyr

  • Lelek Krystian

    Hutnik II Kraków
  • Celoch Filip

    Hutnik II Kraków
  • Drożdż Michał

    Hutnik II Kraków
  • Hutnik II Kraków

    Podyma Adrian

  • Iskra Brzączowice

    Firek Marcin

  • Iskra Brzezinka

    Światłowski Przemysław

  • Iskra Brzezinka

    Kwaczała Mateusz

  • Świt Krzeszowice

    Malik Piotr

    Iskra Czułów
  • Ava Grądy

    Fijał Bartosz

    Iskra Dąbrówki Breńskie
  • Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska

    Lejkowski Andrzej

    Iskra Dąbrówki Breńskie
  • Ciepiela Mateusz

    Iskra Dąbrówki Breńskie
  • Cierlik Krystian

    Polan Żabno
  • Słowik Jarosław

    Iskra Dąbrówki Breńskie
  • Iskra Dąbrówki Breńskie

    Kotlarz Daniel

  • Iskra Dąbrówki Breńskie

    Rozkuszka Daniel

  • Iskra Dąbrówki Breńskie

    Liro Damian

  • Iskra Dąbrówki Breńskie

    Bożek Marcin

  • Iskra Dąbrówki Breńskie

    Plata Konrad

  • Łęgovia Łęg Tarnowski

    Jachym Szymon

    Iskra Dąbrówki Breńskie
  • LKS Nowa Jastrząbka

    Krauze Krzysztof

    Iskra Dąbrówki Breńskie
  • Termalica Bruk-Bet II Nieciecza

    Miroszka Krzysztof

    Iskra Dąbrówki Breńskie
  • Iskra Radwanowice

    Jaszczyński Michał

  • Iskra Radwanowice

    Molik Józef

  • Iskra Radwanowice

    Radwanek Jarosław

  • Dzięgiel Piotr

    Iva Iwkowa
  • Olimpia Kąty

    Kołdras Paweł

    Iva Iwkowa
  • Olimpia Kąty

    Łagosz Piotr

    Iva Iwkowa
  • Olimpia Kąty

    Maciaś Maciej

    Iva Iwkowa
  • Olimpia Kąty

    Szewczyk Dawid

    Iva Iwkowa
  • Jadowniczanka Jadowniki

    Gałka Tomasz

  • Jadowniczanka Jadowniki

    Florczak Kamil

  • Bachul Marcin

    Jałowiec Stryszawa
  • Kwak Patryk

    Jałowiec Stryszawa
  • Pyclik Damian

    Jałowiec Stryszawa
  • Jarmuta Szczawnica

    Ziemianek Kacper

  • Jarmuta Szczawnica

    Zagata Przemysław

  • Jastrząb Łoniowa

    Drużkowski Michał

  • Jastrzębiec Książ Wielki

    Dudek Mateusz

  • JKS Zelków

    Maciejaszek Jakub

  • Jordan Sum Zakliczyn

    Obtułowicz Daniel

  • Kmita Zabierzów

    Wojdała Paweł

    Jutrzenka Giebułtów
  • Słomniczanka Słomniki

    Kozieł Bartosz

    Jutrzenka Giebułtów
  • Juvenia Prandocin

    Styczeń Michał

  • Słomniczanka Słomniki

    Ciszewski Piotr

    Juvenia Prandocin
  • Słomniczanka Słomniki

    Konieczny Dawid

    Juvenia Prandocin
  • Maj Jakub

    Kabel Kraków
  • Kabel Kraków

    Małek Mateusz

  • Targowianka Targowisko

    Armatys Tomasz

    Kaszowianka Kaszów
  • Targowianka Targowisko

    Chróściel Krzysztof

    Kaszowianka Kaszów
  • Targowianka Targowisko

    Chryczyk Jarosław

    Kaszowianka Kaszów
  • Targowianka Targowisko

    Jagła Sebastian

    Kaszowianka Kaszów
  • Orzeł Dębno

    Świstak Sławomir

    Kłos Łysa Góra
  • Ambroziak Marcin

    Kmita Zabierzów
  • Kmita Zabierzów

    Piotrowicz Szymon

  • Korona Niedzieliska

    Mądrzywołek Daniel

  • Ekler Baranówka

    Pietrzak Grzegorz

    Kosynierzy Łuczyce
  • Latko Adrian

    Kosynierzy Łuczyce
  • Pabiś Mateusz

    Kosynierzy Łuczyce
  • Morawka Tomasz

    KS Bystra (k. Wadowic)
  • Pociąg Michał

    KS Bystra (k. Wadowic)
  • KS Bystra (k. Wadowic)

    Kulka Igor

  • Góra Patryk

    KS Chabówka
  • Adamczyk Wojciech

    KS Chełmek
  • Ondrejco Jakub

    KS Chełmek
  • Balon Dawid

    KS Chełmek
  • KS Chełmek

    Pereira gregório Lucas vinicius

  • LKS Czaniec

    Palarczyk Adam

    KS Chełmek
  • LKS Gorzów

    Bloch Krystian

    KS Chełmek
  • Wisła II Kraków

    Korotkiewicz Jakub

    KS Michałowo
  • Pilch Jakub

    KS Olkusz
  • GLKS Gromnik

    Słota Dominik

    KS Pilzno
  • Unia Tarnów

    Łyczko Przemysław

    KS Pilzno
  • Górski Kacper

    KS Ropa
  • KS Ryglice

    Sarad Jakub

  • Jaśkiewicz Michał

    KS Tyniec (Kraków)
  • Madej Piotr

    KS Tyniec (Kraków)
  • Sikoń Maciej

    KS Zakopane
  • Chamlukov Maksym

    KS Zakopane
  • Lachy Lachowice

    Pietrzak Jakub

  • LKS Ładna

    Chęciek Michał

    Lechia Sędziszów Małopolski
  • Przemsza Klucze

    Maciąg Piotr

    Legion Bydlin
  • Sokół Gołaczewy

    Barczyk Mateusz

    Legion Bydlin
  • Leńczanka Leńcze

    M'bodj Ismailla

  • KS Olkusz

    Kubański Kacper

    Leśnik Gorenice
  • Zawiślan Arkadiusz

    Limanovia Limanowa
  • Poprad Muszyna

    Wilk Mateusz

    Limanovia Limanowa
  • Dunajec Mikołajowice

    Moskal Szymon

    Lipniczanka Lipnica
  • LKS Bobrek

    Niemczyk Adrian

  • LKS Bobrek

    Byrski Maciej

  • LKS Bobrek

    Podbrożny Mariusz

  • LKS Bobrek

    Wlezień Dominik

  • Korona Harmęże

    Głowacki Maciej

    LKS Głębowice
  • Szostak Grzegorz

    LKS Głębowice
  • Wywrot Marcin

    LKS Głębowice
  • LKS Bobrek

    Kania Maciej

    LKS Gorzów
  • LKS Bobrek

    Nędza Dominik

    LKS Gorzów
  • Szopa Jakub

    LKS Gorzów
  • LKS Gorzów

    Kuśmierz Krzysztof

  • Domżał Michał

    LKS Gorzów
  • LKS Gorzów

    Żurek Adrian

  • Błękitni 1947 Tarnów

    Radliński Artur

    LKS II Wierzchosławice-Ostrów
  • Karkonosze Jelenia Góra

    Wawak Jan

    LKS Jawiszowice
  • LKS Jawiszowice

    Bednarczyk Rafał

  • Pasjonat Dankowice

    Jura Michał

    LKS Jawiszowice
  • ROW 1964 Rybnik

    Sitko Robert

    LKS Jawiszowice
  • Klimek Rafał

    LKS Łużna
  • Rząca Piotr

    LKS Łużna
  • LKS Mordarka

    Jędrzejek Wojciech

  • LKS Palczowice

    Miętka Maciej

  • Korona Harmęże

    Stawiarski Mariusz

    LKS Piotrowice
  • Antecki Bartosz

    LKS Piotrowice
  • Hałatek Grzegorz

    LKS Piotrowice
  • Kościelnik Mateusz

    LKS Piotrowice
  • Głownia Adrian

    LKS Piotrowice
  • Nowak Bartłomiej

    LKS Piotrowice
  • Rozumek Damian

    LKS Piotrowice
  • LKS Piotrowice

    Kidoń Dariusz

  • Sadowski Damian

    LKS Poręba Spytkowska
  • Pagen Gnojnik

    Budyn Kamil

    LKS Poręba Spytkowska
  • Górnik Brzeszcze

    Piwowar Mateusz

    LKS Rajsko
  • Polonia Poraj

    Koniusz Michał

    LKS Rajsko
  • LKS Rupniów

    Malec Sylwester

  • LKS Rupniów

    Malec Michał

  • Bobek Kacper

    LKS Szaflary
  • LKS Szaflary

    Kulikowski Adrian

  • Wiklowski Tomasz

    LKS Szymbark
  • LKS Trzciana 2000

    Kwaśniowski Wojciech

  • Balinka Kacper

    LKS Trzebunia
  • Orzeł II Myślenice

    Pasternak Bartłomiej

    LKS Trzebunia
  • Wicher Stróża

    Klimas Dominik

    LKS Trzebunia
  • LKS Uście Gorlickie

    Góra Kacper

  • LKS Wójtowa

    Alibożek Patryk

  • Bibiczanka Bibice

    Komenda Michał

    Lotnik Kryspinów
  • Lotnik Kryspinów

    Pernal Patryk

  • Lot Balice

    Lisowski Rafał

    Lotnik Kryspinów
  • Bocheński KS

    Kurnyta Bartłomiej

    Lubań Maniowy
  • Hetman Zamość

    Rzadkosz Maciej

    Lubań Maniowy
  • Lubań Maniowy

    Słowik Konrad

  • Zapora Kluszkowce

    Hagowski Rafał

    Lubań Maniowy
  • Lubań Tylmanowa

    Kurnyta Sylwester

  • Jachimek Piotr

    LUKS Zalipie
  • Łucek Kacper

    LUKS Zalipie
  • Bugajski Krzysztof

    Polan Żabno
  • LZS Mędrzechów

    Sieradzki Jacek

    LUKS Zalipie
  • Powiśle Bolesław

    Pytka Lesław

    LUKS Zalipie
  • Arka Babice

    Zając Filip

    LZS Czarnochowice
  • Arka Babice

    Furtak Konrad

    LZS Czarnochowice
  • Radwański Mateusz

    LZS Czarnochowice
  • Motyka Konrad

    LZS Luszowice
  • Świerczek Dominik

    LZS Luszowice
  • Victoria Szarwark

    Jagielski Jakub

    LZS Luszowice
  • Sieradzki Michał

    LZS Wójcina
  • LZS Wójcina

    Witaszek Krystian

  • Wisła Szczucin

    Szydło Szymon

    LZS Wójcina
  • Macierz Lipnica Murowana

    Pławecki Damian

  • Maszycanka Maszyce

    Kmita Grzegorz

  • Kawik Karol

    Metal Tarnów
  • Reczek Mateusz

    Metal Tarnów
  • Berkoza Andrii

    Michałowianka Michałowice
  • Kuzmych Stanislav

    Michałowianka Michałowice
  • Dwornik Dariusz

    Michałowianka Michałowice
  • MKS Fablok Chrzanów

    Saribekyan Robert

  • Lasik Mateusz

    MKS Fablok Chrzanów
  • UKS Dulowa

    Dulowski Krzysztof

    MKS Fablok Chrzanów
  • Zagórzanka Zagórze

    Chrząszcz Rafał

    MKS Fablok Chrzanów
  • KS Olkusz

    Barczyk Szymon

    MKS Trzebinia
  • LKS Żarki

    Zając Szymon

    MKS Trzebinia
  • Kwiecień Tomasz

    Orkan Szczyrzyc
  • Szczurek Marcin

    MKS Trzebinia
  • Korcz Miłosz

    MKS Trzebinia
  • Cwynar Gabriel

    MKS Trzebinia
  • Ruczyński Przemysław

    MKS Trzebinia
  • Wentrys Dawid

    MKS Trzebinia
  • Józefczyk Michał

    Moszczanka Moszczenica
  • Wielopolski Łukasz

    Moszczanka Moszczenica
  • Beskid Andrychów

    Gondko Konrad

    MRKS Czechowice-Dziedzice
  • Nadwiślanin Gromiec

    Szlęzak Jakub

  • Nadwiślanka Okleśna

    Motyl Szymon

    Nadwiślanin Gromiec
  • UKS Dulowa

    Cząstka Michał

    Nadwiślanin Gromiec
  • UKS Dulowa

    Prokop Daniel

    Nadwiślanin Gromiec
  • Ruśniak Wojciech

    Nadwiślanka Brzeźnica
  • Pozowianka Pozowice

    Kominiak Robert

    Nadwiślanka Brzeźnica
  • Pozowianka Pozowice

    Rzeszótko Michał

    Nadwiślanka Brzeźnica
  • Pozowianka Pozowice

    Seremak Dominik

    Nadwiślanka Brzeźnica
  • Radziszowianka Radziszów

    Piwowarczyk Wiktor

    Nadwiślanka Brzeźnica
  • Nadwiślanka Nowe Brzesko

    Czerwiec Szymon

  • Lyvka Ihor

    Nadwiślanka Nowe Brzesko
  • Zaborek Michał

    Nadwiślanka Nowe Brzesko
  • Nadwiślan Kraków

    Zevallos Jan

  • Grębałowianka Kraków

    Skalski Sławomir

    Naprzód Ochmanów
  • Naroże Juszczyn

    Antolak Radosław

  • Naroże Juszczyn

    Stawicki Marcel

  • Naroże Juszczyn

    Kwiatek Patryk

  • Naroże Juszczyn

    Masłowski Kacper

  • Jachym Kacper

    Nieszkowianka Nieszkowice Małe
  • Niwa Nowa Wieś

    Flis Paweł

  • Piorun Maciej

    Novi Narama
  • LKS Kobylanka

    Kozioł Łukasz

    Ogień Sękowa
  • LKS Kobylanka

    Plata Rafał

    Ogień Sękowa
  • Barczyk Jakub

    Ogień Sękowa
  • Strażak Mokrzyska

    Woda Marcin

    Strażak Mokrzyska
  • Okocimski KS Brzesko

    Greń Sebastian

  • Okocimski KS Brzesko

    Klimek Oskar

  • Okocimski KS II Brzesko

    Waśko Michał

  • Migas Gracjan

    Unia Tarnów
  • Pawlak Kamil

    Olimpia Bucze
  • Olimpia Bucze

    Wawryka Mateusz

  • Olimpia Bucze

    Duda Paweł

  • Orzeł Dębno

    Ciuruś Kamil

    Olimpia Bucze
  • Olimpia Chocznia

    Grondalczyk Patryk

  • Błaszczyk Daniel

    Olimpia Czaple Wielkie
  • Olimpia Pisarzowa

    Sromek Damian

  • Olimpia Pisarzowa

    Piszczek Paweł

  • Sandecja II Nowy Sącz

    Smoleń Kacper

    Olimpia Zambrów
  • Olimpia Zebrzydowice

    Musiał Piotr

  • Gościński Marcin

    Olimpik Powroźnik
  • Orkan Szczyrzyc

    Zdun Mateusz

  • Orkan Szczyrzyc

    Rosiek Kamil

  • Orkan Szczyrzyc

    Czech Piotr

  • Proszowianka Proszowice

    Sabliash Mykhailo

    Orzeł II Bębło
  • Zieliński Leszek

    Orzeł Bębło
  • Sokół Borzęta

    Bałucki Emil

    Orzeł Myślenice
  • Orzeł II Myślenice

    Jurkiewicz Wojciech

  • Orzeł II Wieprz

    Balon Jan

  • Orzeł Iwanowice

    Wieczorek Szymon

  • Glanowski Jakub

    Orzeł Kwaśniów Górny
  • Langier Paweł

    Orzeł Kwaśniów Górny
  • Dudek Józef

    Orzeł Miechowice Małe
  • Łachman Krzysztof

    Orzeł Miechowice Małe
  • Orzeł II Myślenice

    Sopiak Kacper

    Sęp Droginia
  • Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)

    Poręba Jarosław

  • Pasionek Paweł

    Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
  • Sokół Kocmyrzów Baranówka

    Bartosz Michał

    Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
  • Smagło Jakub

    Orzeł Ryczów
  • Orzeł Ryczów

    Pater Adrian

  • Orzeł Ryczów

    Jędrzejczyk Karol

  • Orzeł Ryczów

    Karp Łukasz

  • Sokół Kocmyrzów Baranówka

    Ptak Jakub

    Orzeł Ryczów
  • Orzeł Wojnarowa

    Obrzut Sebastian

  • Ospel Wierbka

    Słowik Łukasz

  • Ostra Olszówka/Raba Niżna

    Potaczek Tomasz

  • Pagen Gnojnik

    Izworski Zdzisław

  • Michałowianka Michałowice

    Wilk Paweł

    Partyzant Dojazdów
  • Michałowianka Michałowice

    Serafin Damian

    Partyzant Dojazdów
  • Lejda Oskar

    Partyzant Dojazdów
  • Pcimianka Pcim

    Król Mateusz

  • Pcimianka Pcim

    Labut Grzegorz

  • Pcimianka Pcim

    Oramus Kamil

  • Olimpia Łobzów

    Zalewski Jan

    Piliczanka Pilica
  • Piliczanka Pilica

    Jędruszek Konrad

  • Piliczanka Pilica

    Głowania Sebastian

  • Piłkarz Podłęże

    Drozd Anatol

  • Płomień Jerzmanowice

    Zgoda Dawid

  • Płomień Kościelec

    Turek Damian

  • Płomień Limanowa

    Wojtas Dominik

  • Podgórki Krauszów

    Kanaj Patrik

  • Wierchy Rabka-Zdrój

    Derek Nikodem

    Podhale Nowy Targ
  • Czarni Staniątki

    Byrski Dawid

    Pogoń Miechów
  • Dudek Mateusz

    Pogoń Miechów
  • Halniak Maków Podhalański

    Gałuszka Przemysław

    Pogórze Gierałtowice
  • Huragan Inwałd

    Pietrzak Dominik

    Pogórze Gierałtowice
  • Kurek Jakub

    Pogórze Gierałtowice
  • Mędrysa Mateusz

    Pogórze Gierałtowice
  • Potoczny Michał

    Pogórze Gierałtowice
  • Szatan Przemysław

    Pogórze Gierałtowice
  • Szostak Jakub

    Pogórze Gierałtowice
  • Wójcik Mariusz

    Pogórze Gierałtowice
  • Wysogląd Kamil

    Pogórze Gierałtowice
  • Pogórze Gierałtowice

    Lichość Patryk

  • Pogórze Gierałtowice

    Zając Sebastian

  • Solavia Grojec

    Pietraszewski Mateusz

    Pogórze Gierałtowice
  • Alfa Siedliska

    Bień Mateusz

    Pogórze Pleśna
  • Ciężkowianka Ciężkowice

    Sudoł Bartłomiej

    Pogórze Pleśna
  • Polan Żabno

    Kędzierski Michał

  • Majka Krystian

    Polan Żabno
  • Sołtysiak Wojciech

    Polan Żabno
  • Wierchy Rabka-Zdrój

    Matysiak Mateusz

    Polonia Nysa
  • Orzeł Iwanowice

    Mazanek Martin

    Polonia Wilczkowice
  • Krzyworzeka Piotr

    Polonia Wilczkowice
  • Anioł Mariusz

    Polonia Wilczkowice
  • Armatys Grzegorz

    Polonia Wilczkowice
  • Broń Radom

    Terentiev Vladyslav

    Poprad Muszyna
  • Hutnik II Kraków

    Nowak Wiktor

    Poprad Muszyna
  • Poprad Muszyna

    Morański Artur

  • Poprad Muszyna

    Chmielowski Hubert

  • Poprad Rytro

    Szczepanik Paweł

    Poprad Muszyna
  • Kaszowianka Kaszów

    Kozłowski Jakub

    Powiślanka Lipsko
  • Prądniczanka II Kraków

    Wilk Robert

  • Prądniczanka II Kraków

    Augustyńczyk Maciej

  • Prądniczanka Kraków

    Sąder Kamil

  • Sokół Maszkienice

    Florek Tomasz

    Prądniczanka Kraków
  • Maszycanka Maszyce

    Prochal Daniel

    Prądnik Sułoszowa
  • Krawczyk Jakub

    Prądnik Sułoszowa
  • Krawiec Kamil

    Prądnik Sułoszowa
  • Prądnik Sułoszowa

    Gumula Mateusz

  • Kaszowianka Kaszów

    Cebula Bartłomiej

    Prokocim Kraków
  • Prokocim Kraków

    Kozak Mateusz

  • Prokocim Kraków

    Bajerczak Kacper

  • Prokocim Kraków

    Urban Michał

  • Promień Przeginia

    Kocjan Maciej

    Promień Żary
  • Płowiec Patryk

    Przebój II Wolbrom
  • Niwka Sosnowiec

    Adamek Jakub

    Przebój Wolbrom
  • Prądniczanka Kraków

    Przybek Karol

    Przebój Wolbrom
  • Trebus Adam

    Przebój Wolbrom
  • Aguiar Guilherme lucas

    Przebój Wolbrom
  • Bębenek Jakub

    Przebój Wolbrom
  • Przeciszovia Przeciszów

    Serwatka Artur

  • Gołąb Patryk

    Puls Broszkowice
  • Raba Dobczyce

    Ładyga Kamil

  • Raba Dobczyce

    Włodarczyk Jakub

  • Raba Dobczyce

    Stasiak Jakub

  • Raba Książnice

    Filipek Łukasz

  • Radłovia Radłów

    Gwóźdź Adrian

  • Pozowianka Pozowice

    Surówka Hubert

    Radziszowianka II Radziszów
  • Haja Artur

    Radziszowianka II Radziszów
  • Lupa Krzysztof

    Radziszowianka II Radziszów
  • Skawinka Skawina

    Młodzik Kacper

    Radziszowianka II Radziszów
  • Dalin Myślenice

    Pilch Tomasz

    Radziszowianka Radziszów
  • Baliga Bartłomiej

    Radziszowianka Radziszów
  • Skawinka Skawina

    Danaj Damian

    Radziszowianka Radziszów
  • Sokół Kocmyrzów Baranówka

    Kipek Konrad

    Radziszowianka Radziszów
  • Apostolik Kamil

    Rzozovia Rzozów
  • Wiślanie Jaśkowice

    Kłos Dariusz

    Rzozovia Rzozów
  • Wiślanie Jaśkowice

    Morawski Maciej

    Rzozovia Rzozów
  • Wiślanie Jaśkowice

    Kapusta Dominik

    Rzozovia Rzozów
  • Wiślanie Jaśkowice

    Kapusta Dawid

    Rzozovia Rzozów
  • Sandecja II Nowy Sącz

    Mrózek Konrad

    Sandecja Nowy Sącz
  • Sandecja II Nowy Sącz

    Urban Dominik

    Sandecja Nowy Sącz
  • Sandecja II Nowy Sącz

    Bryja Piotr

    Sandecja Nowy Sącz
  • Sandecja II Nowy Sącz

    Kuźma Jan

    Sandecja Nowy Sącz
  • Sandecja II Nowy Sącz

    Palacz Kamil

    Sandecja Nowy Sącz
  • Sandecja II Nowy Sącz

    Żołądź Wiktor

    Sandecja Nowy Sącz
  • Wielgus Szymon

    Sęp Droginia
  • Sęp Droginia

    Dąbrowski Mateusz

  • Sęp Droginia

    Dąbrowski Wojciech

  • Kucek Krzysztof

    Skałka Rogoźnik-Stare Bystre
  • Skałka Rogoźnik-Stare Bystre

    Jucha Hubert

  • Skawianin Skawa

    Stożek Arkadiusz

    Skałka Rogoźnik-Stare Bystre
  • Grybovia Grybów

    Wilk Grzegorz

    Skalnik Kamionka Wielka
  • Skawa Podolsze

    Kajfasz Damian

  • Skawa Podolsze

    Kwadrans Piotr

  • Dąb Tomice

    Kalamus Patryk

    Skawa Wadowice
  • Skawa Wadowice

    Małolepszy Kamil

  • Gaudyn Mateusz

    Skawa Wadowice
  • Ludwikowski Grzegorz

    Skawa Wadowice
  • Radoń Nikodem

    Skawa Wadowice
  • Skawianin Skawa

    Książek Patryk

  • Skawianin Skawa

    Gacek Franciszek

  • Skawianin Skawa

    Bednarczyk Marcin

  • Skawianin Skawa

    Wójciak Bartłomiej

  • Skawianin Skawa

    Bielarczyk Przemysław

  • Skawinka Skawina

    Wcisło Hubert

  • Skawinka Skawina

    Spasiuk Michał

  • Skawinka Skawina

    Kwaśny Kamil

  • Filipek Andrzej

    Słomniczanka II Słomniki
  • Babia Góra Sucha Beskidzka

    Wójtowicz Michał

    Słomniczanka Słomniki
  • Orzeł Iwanowice

    Nawrocki Dawid

    Słomniczanka Słomniki
  • Orzeł Iwanowice

    Palik Mateusz

    Słomniczanka Słomniki
  • Miś Dawid

    Słomniczanka Słomniki
  • Pudełko Piotr

    Sokół Borzęcin Górny
  • Chmura Bartłomiej

    Sokół Borzęcin Górny
  • Ducinowski Jakub

    Sokół Borzęcin Górny
  • Falarz Wiktor

    Sokół Borzęcin Górny
  • Ignasiak Dawid

    Sokół Borzęcin Górny
  • Oleksy Mateusz

    Sokół Borzęcin Górny
  • Szuba Michał

    Sokół Borzęcin Górny
  • Sokół Borzęta

    Łukasik Daniel

  • Sokół Chorągwica

    Klimczyk Sebastian

  • Hutnik Kraków

    Tracz Bartłomiej

    Sokół Kocmyrzów Baranówka
  • Hutnik Kraków

    Cholewa Piotr

    Sokół Kocmyrzów Baranówka
  • Hutnik Kraków

    Wątroba Karol

    Sokół Kocmyrzów Baranówka
  • Hutnik Kraków

    Zdebski Sebastian

    Sokół Kocmyrzów Baranówka
  • Leśniak Norbert

    Sokół Kocmyrzów Baranówka
  • Źródlewski Dawid

    Sokół Kocmyrzów Baranówka
  • Broda Kamil

    Sokół Kocmyrzów Baranówka
  • Sokół Kocmyrzów Baranówka

    Haxhijaj Adrian

  • Sokół Maszkienice

    Stolarz Mateusz

  • Sokół Przytkowice

    Ostafin Tomasz

  • Sokół Przytkowice

    Dyrga Jakub

  • Glinik Gorlice

    Kowalczyk Sebastian

    Sokół Sieniawa
  • Sokół Słopnice

    Możdżeń Dawid

  • Amator Paszyn

    Gardoń Sebastian

    Sokół Stary Sącz
  • Kołacz Paweł

    Solavia Grojec
  • Solavia Grojec

    Kołacz Daniel

  • Sosnowianka Stanisław Dolny

    Kołodziejczyk Mirosław

  • Żarek Barwałd Górny

    Różycki Daniel

    Sosnowianka Stanisław Dolny
  • Spartak Charsznica

    Podsiadło Krystian

  • Spartak Skawce

    Talaga Michał

  • Spartak Wielkanoc-Gołcza

    Gonciarz Marcin

  • Start Biadoliny Szlacheckie

    Babicz Patryk

  • Start Biadoliny Szlacheckie

    Wieciech Michał

  • Start Biadoliny Szlacheckie

    Mieszkowski Janusz

  • Batory Wola Batorska

    Biernat Wojciech

    Start Brzezie
  • Batory Wola Batorska

    Kubicki Szymon

    Start Brzezie
  • Batory Wola Batorska

    Lenda Rafał

    Start Brzezie
  • Start Kamień

    Łącki Karol

  • Start Kamień

    Smółka Jakub

  • Tomczyk Kamil

    Strażak Goszcza
  • LKS Ilkowice

    Baran Kamil

    Strażak Karsy
  • Strażak Karsy

    Dymon Marcin

  • Strażak Karsy

    Kaczówka Paweł

  • Wolania Wola Żelichowska

    Gnat Damian

    Strażak Karsy
  • Wolania Wola Żelichowska

    Woźniak Łukasz

    Strażak Karsy
  • Halniak Maków Podhalański

    Burzyński Dawid

    Strażak Kokotów
  • Piłkarz Podłęże

    Życzyński Adrian

    Strażak Kokotów
  • Strażak Kokotów

    Woźniak Kacper

  • Strażak Kokotów

    Olkuski Mateusz

  • Cichy Łukasz

    Strażak Kokotów
  • Strażak Mokrzyska

    Gurgul Kewin

  • Strażak Mokrzyska

    Urbański Sebastian

  • Strażak Mokrzyska

    Pietrzyk Radosław

  • Strażak Mokrzyska

    Wójcik Michał

    Strażak Mokrzyska
  • Strażak Mokrzyska

    Seidler Jakub

  • Strażak Mokrzyska

    Wyczesany Konrad

  • Strażak Przybysławice

    Żabicki Piotr

  • Strażak Rączna

    Taborski Adam

  • Rudenko Miroslav

    Strzelcy Kraków
  • Chełm Stryszów

    Kurowski Andrzej

    Strzelec Budzów
  • Halniak Maków Podhalański

    Furman Maciej

    Strzelec Budzów
  • Głowacz Dawid

    Strzelec Budzów
  • Głuc Jakub

    Strzelec Budzów
  • Janiszewski Jakub

    Strzelec Budzów
  • Parszywka Tobiasz

    Strzelec Budzów
  • Dragon Szczyglice

    Dębowski Sebastian

    Świt Krzeszowice
  • Kmita Zabierzów

    Mirek Mateusz

    Świt Krzeszowice
  • Ciesielski Patryk

    Świt Krzeszowice
  • Szczebel Lubień

    Słowiak Adrian

  • Targowianka Targowisko

    Ryś Jakub

  • Targowianka Targowisko

    Wojtaczka Jakub