Zmiany w klubowych kadrach 2019


  • Absolwent Domaszewnica

    Borysiuk Ernest

  • Absolwent Domaszewnica

    Karaś Norbert

  • Absolwent Domaszewnica

    Trwoga Michał

  • Absolwent Domaszewnica

    Pioruński Konrad

  • Absolwent Domaszewnica

    Dudziński Filip

  • Absolwent Domaszewnica

    Piekarski Kamil

  • Absolwent Domaszewnica

    Lendzion Dawid

  • Andoria Mircze

    Dziuba Kamil

  • Andoria Mircze

    Kaczyński Kamil

  • Avenir Jabłonna

    Stefańczuk Marek

  • Avia II Świdnik

    Mater Jan

  • Avia II Świdnik

    Fastyn Tomasz

  • Bad Boys Zastawie

    Czernic Bartosz

  • Bad Boys Zastawie

    Bryła Mariusz

  • Bizon Jeleniec

    Kiryło Łukasz

  • Bizon Jeleniec

    Dołęga Jakub

  • BKS Bogucin

    Chabros Konrad

  • Błękitni Dys

    Suszek Maciej

  • Błękitni Obsza

    Witko Rafał

  • Bór Dąbie

    Tokarski Sebastian

  • Bór Dąbie

    Kiryła Marcin

  • Bór Dąbie

    Smyk Tomasz

  • Bór Dąbie

    Czubaszek Szymon

  • Bór Dąbie

    Fortuna Piotr

  • Bór Dąbie

    Kopeć Mateusz

  • Bór Dąbie

    Bańkowski Piotr

  • Bór Dąbie

    Wojtaszak Piotr

  • Bronowice Lublin

    Maj Michał

  • Bug Hanna

    Chwedoruk Mateusz

  • Kłos Chełm

    Kuśmierz Damian

    Chełmianka Chełm
  • Cosmos Józefów

    Korzeń Mateusz

  • Cosmos Józefów

    Koman Kamil

  • Dąb Dębowa Kłoda

    Końko Patryk

  • Frassati Fajsławice

    Kluch Kamil

  • GKS Gościeradów

    Gołębiowski Karol

  • GKS Niedźwiada

    Zakaszewski Adrian

  • GKS Niemce

    Bonat Eryk

  • GKS Niemce

    Tatara Tycjan

  • GLKS Głusk

    Augustyniak Adrian

  • GLKS Głusk

    Mordziński Konrad

  • Górnik II Łęczna

    Piotrowski Jakub

  • Granica Dorohusk

    Gierczak Patryk

  • Granit Bychawa

    Janik Sebastian

  • Granit Bychawa

    Bielak Paweł

  • Grom Kąkolewnica

    Grudziński Michał

  • Grom Kąkolewnica

    Marczuk Kacper

  • Grom Różaniec

    Kozyra Przemysław

  • Grom Różaniec

    Ożga Krystian

  • Grom Różaniec

    Walkiewicz Krzysztof

  • Grom Różaniec

    Brus Paweł

  • Grom Różaniec

    Grabski Daniel

  • Grom Różaniec

    Micuła Jakub

  • Huczwa Tyszowce

    Baran Damian

  • Huczwa Tyszowce

    Kłos Tomasz

  • Huczwa Tyszowce

    Krosman Patryk

  • Huczwa Tyszowce

    Markowski Maciej

  • Huczwa Tyszowce

    Piatnoczka Jakub

  • Huczwa Tyszowce

    Świątek Paweł

  • Huczwa Tyszowce

    Wyłupek Jakub

  • Huragan Międzyrzec Podlaski

    Wiraszka Adam

  • Huragan Międzyrzec Podlaski

    Zbieć Krystian

  • Huragan Międzyrzec Podlaski

    Radziszewski Paweł

  • Iskra Krzemień

    Golec Michał

  • Janowianka Janów Lubelski

    Chmiel Piotr

  • Janowianka Janów Lubelski

    Sobótka Paweł

  • Janowianka Janów Lubelski

    Piecyk Łukasz

  • Janowianka Janów Lubelski

    Widz Robert

  • Janowianka Janów Lubelski

    Wojtan Adrian

  • Janowianka Janów Lubelski

    Wąsik Konrad

  • Janowianka Janów Lubelski

    Kozik Emil

  • Janowianka Janów Lubelski

    Flis Mateusz

  • Janowianka Janów Lubelski

    Oleszko Mateusz

  • Janowianka Janów Lubelski

    Gajór Łukasz

  • Janowianka Janów Lubelski

    Perin Yuriy

  • Jaworzanka Rogów

    Budzisz Krzysztof

  • Kłos Chełm

    Czepiel Jakub

  • Kłos Chełm

    Rak Krzysztof

  • Korona Łaszczów

    Gęborys Wojciech

  • Korona Łaszczów

    Kielar Paweł

  • Kryształ Werbkowice

    Luterek Michał

  • Kryształ Werbkowice

    Pakuła Patryk

  • Kryształ Werbkowice

    Zuchowski Andrzej

  • Kryształ Werbkowice

    Warecki Kamil

  • Krzna Rzeczyca

    Ułanowski Maciej

  • Krzna Rzeczyca

    Daniluk Jakub

  • Krzna Rzeczyca

    Tymoszuk Bartłomiej

  • Krzna Rzeczyca

    Wajszczuk Daniel

  • Krzna Rzeczyca

    Staska Konrad

  • KS Drzewce

    Kopeć Damian

  • KS Serniki

    Szczepaniak Kacper

  • Łada Biłgoraj

    Chmura Damian

  • Łada Biłgoraj

    Raduj Bartosz

  • Leszkopol Bezek

    Górny Michał

  • Chełmianka Chełm

    Kotowicz Hubert

    Lewart Lubartów
  • Lewart Lubartów

    Wankiewicz Jakub

  • Lewart Lubartów

    Najda Łukasz

  • Lewart Lubartów

    Ponurek Przemysław

  • Motor Lublin

    Nowak Konrad

    Lewart Lubartów
  • Motor Lublin

    Pożak Dawid

    Lewart Lubartów
  • LKS Kowalin

    Kędzierski Adrian

  • ŁKS Łazy

    Gałach Adrian

  • ŁKS Łazy

    Skoczeń Hubert

  • ŁKS Łazy

    Szustek Radosław

  • ŁKS Łazy

    Wałachowski Piotr

  • ŁKS Łazy

    Wysokiński Mateusz

  • ŁKS Łazy

    Ebert Łukasz

  • ŁKS Łazy

    Klimczyk Samuel

  • LKS Milanów

    Pawlina Krystian

  • LKS Skrobów

    Malesa Sebastian

  • LKS Skrobów

    Kazubek Łukasz

  • LKS Stróża

    Szabat Oskar

  • LKS Stróża

    Wojtaszek Marcin

  • LKS Stróża

    Woźniak Jakub

  • Lublinianka Lublin

    Rapa Adrian

  • Lublinianka Lublin

    Kwietniewski Jakub

  • Lutnia II Piszczac

    Hołownia Adrian

  • Lutnia II Piszczac

    Nitychoruk Mikołaj

  • Lutnia II Piszczac

    Różański Hubert

  • LZS Dobryń

    Nowachowicz Sebastian

  • Metanoja Lipsko

    Bełz Kacper

  • MKS/Ruch Ryki

    Kazimierak Grzegorz

  • MKS/Ruch Ryki

    Szwed Jakub

  • MKS/Ruch Ryki

    Taradyś Hubert

  • MKS/Ruch Ryki

    Czapla Dominik

  • MKS/Ruch Ryki

    Gąska Bartłomiej

  • MKS Siedliska

    Kułaj Michał

  • MKS Siedliska

    Augustyniak Patryk

  • Młodzieżówka Radzyń Podlaski

    Zarzecki Michał

  • Ogniwo Wierzbica

    Ciechoński Tomasz

  • Olender Sól

    Skiba Patryk

  • Olimpiakos Tarnogród

    Grelak Patryk

  • Olimpia Jabłoń

    Romaniuk Patryk

  • Olimpia Jabłoń

    Władyczuk Marcin

  • Olimpia Miączyn

    Kaczoruk Paweł

  • Olimpia Okrzeja

    Ciuba Konrad

  • Olimpia Okrzeja

    Nowak Bartosz

  • Opolanin Opole Lubelskie

    Górniak Konrad

  • Opolanin Opole Lubelskie

    Pyśniak Marcin

  • Opolanin Opole Lubelskie

    Łaska Mateusz

  • Opolanin Opole Lubelskie

    Kosik Marcin

  • Opolanin Opole Lubelskie

    Dajos Piotr

  • Opolanin Opole Lubelskie

    Małecki Arkadiusz

  • Opolanin Opole Lubelskie

    Bąska Mikołaj

  • Opolanin Opole Lubelskie

    Nowak Jakub

  • Opolanin Opole Lubelskie

    Gierowski Adrian

  • Opolanin Opole Lubelskie

    Żelazko Jakub

  • Opolanin Opole Lubelskie

    Duda Daniel

  • Opolanin Opole Lubelskie

    Górski Jan

  • Opolanin Opole Lubelskie

    Borowiak Bartłomiej

  • Stal Kraśnik

    Szewc Daniel

    Opolanin Opole Lubelskie
  • Orion Niedrzwica Duża

    Klimkiewicz Paweł

  • Orion Niedrzwica Duża

    Baran Piotr

  • Orion Niedrzwica Duża

    Paździor Jacek

  • Orion Niedrzwica Duża

    Chmielnicki Radosław

  • Orion Niedrzwica Duża

    Jaśkowiak Rafał

  • Orion Niedrzwica Duża

    Wieczorek Paweł

  • Orion Niedrzwica Duża

    Sobiech Łukasz

  • Orion Niedrzwica Duża

    Cielma Robert

  • Orion Niedrzwica Duża

    Duda Jarosław

  • Orion Niedrzwica Duża

    Kosiarczyk Jakub

  • Orion Niedrzwica Duża

    Kufrejski Marcin

  • Orion Niedrzwica Duża

    Ostrowski Kamil

  • Orion Niedrzwica Duża

    Poleszak Sebastian

  • Orion Niedrzwica Duża

    Furtak Paweł

  • Orion Niedrzwica Duża

    Kawalec Jakub

  • Orion Niedrzwica Duża

    Szczerba Mateusz

  • Orion Niedrzwica Duża

    Piorun Dawid

  • Orion Niedrzwica Duża

    Kurkiewicz Krzysztof

  • Orion Niedrzwica Duża

    Mysłowski Mateusz

  • Orion Niedrzwica Duża

    Matys Michał

  • Orion Niedrzwica Duża

    Sokołowski Kamil

  • Orion Niedrzwica Duża

    Woźniak Michał

  • Orion Niedrzwica Duża

    Bilczuk Aleksander

  • Orion Niedrzwica Duża

    Joć Krystian

  • Orion Niedrzwica Duża

    Mitura Robert

  • Orkan Bełżec

    Smoliński Rafał

  • Orkan Wojcieszków

    Borkowski Maciej

  • Orkan Wojcieszków

    Ozygała Przemysław

  • Orkan Wojcieszków

    Soćko Marcin

  • Orlęta Gołaszyn

    Wierzchowski Jakub

  • Orlęta Łuków

    Goławski Daniel

  • Orlęta Łuków

    Kopeć Jacek

  • Orlęta Łuków

    Wiśniewski Jakub

  • Orlęta Łuków

    Skwarek Michał

  • Orlęta Łuków

    Karpiński Patryk

  • Orlęta Łuków

    Siemieniuk Adrian

  • Orlęta Łuków

    Purzycki Michał

  • Orlęta Łuków

    Tucki Karol

  • Orlęta Łuków

    Fic Daniel

  • Podlasie Biała Podlaska

    Chyła Mateusz

  • Podlasie Biała Podlaska

    Syryjczyk Jakub

    Orlęta Radzyń Podlaski
  • Podlasie Biała Podlaska

    Renkowski Artur

  • Orzeł Srebrzyszcze

    Bohuniuk Karol

  • Orzeł Srebrzyszcze

    Łubkowski Michał

  • Perła Borzechów

    Leziak Bartłomiej

  • Perła Borzechów

    Sołtys Krzysztof

  • Perła Dwornia

    Kąkol Przemysław

  • Perła Rokitno

    Wysok Kacper

  • Perła Sławatycze

    Tarasiuk Paweł

  • Perła Telatyn

    Jakubski Piotr

  • Avia Świdnik

    Strug Łukasz

    Piaskovia Piaski
  • Piaskovia Piaski

    Mojski Michał

  • Piaskovia Piaski

    Trokhymchuk Volodymyr

  • Płomień Trzydnik Duży

    Uberman Michał

  • Podlasie Biała Podlaska

    Chmielewski Mariusz

  • Podlasie Biała Podlaska

    Nieścieruk Tomasz

  • Podlasie Biała Podlaska

    Tkaczuk Bartłomiej

  • Podlasie Biała Podlaska

    Wrzosek Maciej

  • Podlasie Biała Podlaska

    Mitura Patryk

  • Pogoń Łaszczówka

    Kozak Szymon

  • Pogoń Łaszczówka

    Raczkiewicz Tomasz

  • Pogoń Łaszczówka

    Raczkiewicz Jan

  • Pogoń Łaszczówka

    Stożek Maciej

  • Pogoń Łaszczówka

    Zawada Dominik

  • Polesie Kock

    Golda Arkadiusz

  • Polesie Kock

    Kasperek Oskar

  • Polesie Kock

    Makowski Marcin

  • POM/Iskra Piotrowice

    Szalak Michał

  • POM/Iskra Piotrowice

    Tracz Radosław

  • POM/Iskra Piotrowice

    Stępień Jarosław

  • POM/Iskra Piotrowice

    Orłowski Michał

  • POM/Iskra Piotrowice

    Kaczmarczyk Radosław

  • POM/Iskra Piotrowice

    Pietras Dominik

  • POM/Iskra Piotrowice

    Pyda Sebastian

  • POM/Iskra Piotrowice

    Chrześcijan Maciej

  • POM/Iskra Piotrowice

    Korba Piotr

  • POM/Iskra Piotrowice

    Jurko Michał

  • POM/Iskra Piotrowice

    Dudziński Mateusz

  • POM/Iskra Piotrowice

    Gustaw Michał

  • POM/Iskra Piotrowice

    Wojtyła Stanisław

  • POM/Iskra Piotrowice

    Krzewiński Bartłomiej

  • POM/Iskra Piotrowice

    Kherouf Ayoub charef eddine

  • POM/Iskra Piotrowice

    Pietrzak Grzegorz

  • POM/Iskra Piotrowice

    Bryk Łukasz

  • POM/Iskra Piotrowice

    Czernicki-vel-waliński Wojciech

  • POM/Iskra Piotrowice

    Góral Grzegorz

  • POM/Iskra Piotrowice

    Krupski Rafał

  • POM/Iskra Piotrowice

    Chyła Maciej

  • Potok Sitno

    Kisiel Radosław

  • Powiślak II Końskowola

    Wawer Dominik

  • Stępień Łukasz

    Powiślak Końskowola
  • Powiślak Końskowola

    Bicki Michał

  • Powiślak Końskowola

    Kamola Mateusz

  • Powiślak Końskowola

    Giziński Rafał

  • Powiślak Końskowola

    Antoniak Mateusz

  • Powiślak Końskowola

    Leszczyński Kamil

  • Powiślak Końskowola

    Kazubski Robert

  • Powiślak Końskowola

    Gil Marcin

  • Powiślak Końskowola

    Bogusz Wiktor

  • Powiślak Końskowola

    Koprucha Damian

  • Powiślak Końskowola

    Kłyk Mateusz

  • Powiślak Końskowola

    Pięta Maciej

  • Powiślak Końskowola

    Pyda Sebastian

  • Powiślak Końskowola

    Zolech Maksymilian

  • Powiślak Końskowola

    Jezior Tymoteusz

  • Powiślak Końskowola

    Reniuszek Jan

  • Powiślak Końskowola

    Murat Mateusz

  • Powiślak Końskowola

    Kuśmierz Dawid

  • Powiślak Końskowola

    Sadurski Wojciech

  • Powiślak Końskowola

    Gogacz Cezary

  • Powiślak Końskowola

    Białek Robert

  • Powiślak Końskowola

    Czarnobil Przemysław

  • Powiślak Końskowola

    Nikitchuk Valerii

  • Powiślak Końskowola

    Dudkowski Adrian

  • Powiślak Końskowola

    Krzysztoszek Daniel

  • Powiślak Końskowola

    Leszczyński Oskar

  • Powiślak Końskowola

    Łukaszuk Michał

  • Wisła II Puławy

    Salamandra Krystian

    Powiślak Końskowola
  • Rakovia/Relax Księżpol

    Beda Dawid

  • Roztocze Szczebrzeszyn

    Lewicki Jakub

  • Roztocze Szczebrzeszyn

    Wolanin Damian

  • Roztocze Szczebrzeszyn

    Misiarz Karol

  • Roztocze Szczebrzeszyn

    Dziewa Patryk

  • Ruch Machnów Nowy

    Hawryluk Adrian

  • Ruch Popkowice-Zadworze

    Jezierski Radosław

  • SKS Leokadiów

    Piech Maciej

  • Sokół Adamów

    Świderski Robert

  • Sokół Adamów

    Chojniak Kamil

  • Sokół Adamów

    Domański Michał

  • Sokół Konopnica

    Adamczuk Paweł

  • Sokół Konopnica

    Leszcz Jacek

  • Sokół Konopnica

    Rakowski Alan

  • Sokół Konopnica

    Rakowski Wiktor

  • Sokół Zwierzyniec

    Rusak Jakub

  • Sparta II Rejowiec Fabryczny

    Głowacki Andrzej

  • Sparta II Rejowiec Fabryczny

    Terlecki Szymon

  • Sparta Wożuczyn

    Wojtaszek Patryk

  • Sparta Wożuczyn

    Pawliszak Mateusz

  • SPLGMP Rogoźnica

    Kondraciuk Krzysztof

  • Spółdzielca Siedliszcze

    Osoba Adrian

  • Spółdzielca Siedliszcze

    Nazarewicz Konrad

  • Gołofit Wojciech

    Stal Poniatowa
  • Skurski Norbert

    Stal Poniatowa
  • Stal Poniatowa

    Chruściński Damian

  • Stal Poniatowa

    Wojnicki Daniel

  • Stal Poniatowa

    Borczuk Paweł

  • Stal Poniatowa

    Parada Sylwester

  • Stal Poniatowa

    Kruk Marcin

  • Stal Poniatowa

    Dębiec Ernest

  • Stal Poniatowa

    Węgorowski Jakub

  • Stal Poniatowa

    Wojnicki Jakub

  • Stal Poniatowa

    Wargocki Maciej

  • Stal Poniatowa

    Jurak Konrad

  • Stal Poniatowa

    Durkalevych Mykola

  • Start Krasnystaw

    Florek Kryspin

  • Start Krasnystaw

    Adamiec Konrad

  • Start Krasnystaw

    Mietlicki Łukasz

  • Start Krasnystaw

    Zieliński Kamil

  • Start Krasnystaw

    Ziętek Krzysztof

  • Hetman Zamość

    Rusiecki Damian

    Świdniczanka Świdnik Mały
  • Powiślak Końskowola

    Grzegorczyk Patryk

    Świdniczanka Świdnik Mały
  • Świdniczanka Świdnik Mały

    Litwin Paweł

  • Świdniczanka Świdnik Mały

    Filutowski Piotr

  • Świdniczanka Świdnik Mały

    Kuś Maksymilian

  • Świdniczanka Świdnik Mały

    Frąc Łukasz

  • Świdniczanka Świdnik Mały

    Szłapa Kamil

  • Świdniczanka Świdnik Mały

    Wójcik Piotr

  • Świdniczanka Świdnik Mały

    Shtohryn Andrzej

  • Świdniczanka Świdnik Mały

    Warda Mateusz

  • Świdniczanka Świdnik Mały

    Tarczyluk Piotr

  • Świdniczanka Świdnik Mały

    Bereza Adrian

  • Świdniczanka Świdnik Mały

    Walczak Paweł

  • Świdniczanka Świdnik Mały

    Kowalik Mateusz

  • Świdniczanka Świdnik Mały

    Babiarz Michał

  • Świdniczanka Świdnik Mały

    Kaczorowski Filip

  • Sygnał Chodel

    Szabat Damian

  • Sygnał Chodel

    Wołowski Adrian

  • Szumy Susiec

    Baluszczak Rusłan

  • Szumy Susiec

    Hałasa Łukasz

  • Szyszła Tarnoszyn

    Nosal Łukasz

  • Szyszła Tarnoszyn

    Drozda Mateusz

  • Tanew Majdan Stary

    Gontarz Bartłomiej

  • Tanew Majdan Stary

    Maciocha Michał

  • Tanew Majdan Stary

    Wilkos Patryk

  • Tarpan Korchów

    Chamot Grzegorz

  • Tarpan Korchów

    Działo Kacper

  • Tarpan Korchów

    Grasza Damian

  • Tatran Kraśniczyn

    Kowalski Łukasz

  • Tatran Kraśniczyn

    Matycz Paweł

  • Tęcza Bełżyce

    Bolibok Jarosław

  • Tęcza Kraśnik

    Pietruszka Przemysław

  • Trawena Trawniki

    Tarczyluk Patryk

  • Tur Milejów

    Stachański Tomasz

  • Tytan Wisznice

    Kozioł Adrian

  • Tytan Wisznice

    Pierściński Jan

  • ULKS Dębowica

    Olszewski Mateusz

  • ULKS Dębowica

    Stelmach Tomasz

  • Unia Białopole

    Kołodziejczyk Hubert

  • Unia Białopole

    Oleszczuk Adrian

  • Unia Białopole

    Romański Mikołaj

  • Unia Białopole

    Ślusarz Paweł

  • Unia Białopole

    Kraszkiewicz Przemysław

  • Unia Białopole

    Oleszczuk Krystian

  • Unia Białopole

    Poterucha Aleksander

  • Unia Białopole

    Smoła Tomasz

  • Unia Hrubieszów

    Greniuk Bartłomiej

  • Unia Wilkołaz

    Leziak Grzegorz

  • Unia Wilkołaz

    Janczarek Arkadiusz

  • Victoria Łukowa/Chmielek

    Dadak Kacper

  • Victoria Łukowa/Chmielek

    Antosz Kacper

  • Victoria Łukowa/Chmielek

    Dubeński Michał

  • Victoria Łukowa/Chmielek

    Kiełbasa Szymon

  • Victoria Łukowa/Chmielek

    Skubisz Dominik

  • Victoria Łukowa/Chmielek

    Dudziński Michał

  • Victoria Łukowa/Chmielek

    Śrótwa Karol

  • Victoria Żmudź

    Brzozowski Daniel

  • Victoria Żmudź

    Flis Aleksander

  • Victoria Żmudź

    Persona Kacper

  • Victoria Żmudź

    Przychodzień Kamil

  • Victoria Żmudź

    Lecki Piotr

  • Vojsławia Wojsławice

    Dyszewski Dawid

  • Vrotcovia/Madjan Lublin

    Krusiński Michał

  • Wisła II Puławy

    Skałecki Przemysław

  • Wisła II Puławy

    Osiak Arkadiusz

  • Wisła II Puławy

    Pałka Grzegorz

  • Wisła II Puławy

    Koźlak Kacper

  • WKS Wólka Świątkowa

    Kośmider Maciej

  • WKS Wólka Świątkowa

    Niedziółka Hubert

  • WKS Wólka Świątkowa

    Rokicki Jakub

  • Włókniarz Frampol

    Hadam Sebastian

  • Włókniarz Frampol

    Harkot Michał

  • Wola Różaniecka-Luchów

    Leśniak Tomasz

  • Wóldom Wólka Domaszewska

    Szyndler Michał

  • Wóldom Wólka Domaszewska

    Woliński Cezary

  • Zawisza Garbów

    Drozd Robert

  • Zryw Gorzków

    Jopek Kamil

  • Zryw Gorzków

    Kornaś Michał

  • Zryw Gorzków

    Stępniak Damian