Zmiany w klubowych kadrach 2019


  • Arent Marcel

    1.FC Katowice
  • Bugaj Kacper

    1.FC Katowice
  • Wac Dawid

    1.FC Katowice
  • Juszczyk Tytus

    1.FC Katowice
  • Koehler Adrian

    1.FC Katowice
  • Kordiak Yuri

    1.FC Katowice
  • Pawlak Aleksander

    1.FC Katowice
  • Szapke Olaf

    1.FC Katowice
  • Szymanski Henryk

    1.FC Katowice
  • Wojtynek Maciej

    1.FC Katowice
  • 1.FC Katowice

    Szewczyk Janusz

  • 1.FC Katowice

    Krysiak Jarosław

  • 1.FC Katowice

    Urbaniak Mikołaj

  • 1.FC Katowice

    Wierzbicki Tomasz

  • 1.FC Katowice

    Ćwieląg Mateusz

  • 1.FC Katowice

    Kucharski Oskar

  • 1.FC Katowice

    Boduszek Dominik

  • 1.FC Katowice

    Kantor Adrian

  • 1.FC Katowice

    Cimander Rafał

  • 1.FC Katowice

    Godowski Kamil

  • 1.FC Katowice

    Janota Filip

  • 1.FC Katowice

    Kapral Jakub

  • 1.FC Katowice

    Kobus Piotr

  • 1.FC Katowice

    Giesler Martin

  • 1.FC Katowice

    Szczerba Santino

  • 1.FC Katowice

    Kostrzyk Paweł

  • 1.FC Katowice

    Llinienko Władimir

  • Grom Poczesna

    Rosa Wojciech

    Ajaks Częstochowa
  • UKS Ruch Chorzów

    Bąk Mateusz

    AKS II Mikołów
  • UKS Ruch Chorzów

    Termina Wojciech

    AKS II Mikołów
  • Brzoza Kamil

    Amator Rudziniec
  • Hadamek Damian

    Amator Rudziniec
  • Marcinkowski Marcel

    Amator Rudziniec
  • Mołdrzyk Dawid

    Amator Rudziniec
  • Mularczuk Krzysztof

    Amator Rudziniec
  • Przybyła Łukasz

    Amator Rudziniec
  • Amator Rudziniec

    Kloze Marek

  • Amator Rudziniec

    Karaś Mateusz

  • Amator Rudziniec

    Stypa Damian

  • Leśnik Łącza

    Piela Marek

    Amator Rudziniec
  • Młodość Rudno

    Hauke Andrzej

    Amator Rudziniec
  • Młodość Rudno

    Jamborek Kamil

    Amator Rudziniec
  • Golda Szymon

    Andaluzja Brzozowice-Kamień
  • Łapanowski Krzysztof

    Andaluzja Brzozowice-Kamień
  • Wieczorek Błażej

    Andaluzja Brzozowice-Kamień
  • Wikarek Mikołaj

    Andaluzja Brzozowice-Kamień
  • Augustiniok Michał

    Andaluzja Brzozowice-Kamień
  • Baron Grzegorz

    Andaluzja Brzozowice-Kamień
  • Białas Mateusz

    Andaluzja Brzozowice-Kamień
  • Dragon Sławomir

    Andaluzja Brzozowice-Kamień
  • Dziwis Marceli

    Andaluzja Brzozowice-Kamień
  • Fischer Grzegorz

    Andaluzja Brzozowice-Kamień
  • Fiuk Marcin

    Andaluzja Brzozowice-Kamień
  • Jagoda Witold

    Andaluzja Brzozowice-Kamień
  • Kaczyński Adam

    Andaluzja Brzozowice-Kamień
  • Kocot Daniel

    Andaluzja Brzozowice-Kamień
  • Kożuch Hubert

    Andaluzja Brzozowice-Kamień
  • Kraus Damian

    Andaluzja Brzozowice-Kamień
  • Kraus Sebastian

    Andaluzja Brzozowice-Kamień
  • Krawczyk Karol

    Andaluzja Brzozowice-Kamień
  • Kruk Mateusz

    Andaluzja Brzozowice-Kamień
  • Labocha Marcin

    Andaluzja Brzozowice-Kamień
  • Olesiak Łukasz

    Andaluzja Brzozowice-Kamień
  • Sobala Korneliusz

    Andaluzja Brzozowice-Kamień
  • Śmierzchalski Michał

    Andaluzja Brzozowice-Kamień
  • Trefon Maciej

    Andaluzja Brzozowice-Kamień
  • Wacławczyk Piotr

    Andaluzja Brzozowice-Kamień
  • Wiatr Robert

    Andaluzja Brzozowice-Kamień
  • Wylenżek Sebastian

    Andaluzja Brzozowice-Kamień
  • Zając Norbert

    Andaluzja Brzozowice-Kamień
  • Orzeł Biały Brzeziny Śląskie

    Szyszkiewicz Marcel

    Andaluzja Brzozowice-Kamień
  • Orzeł Biały Brzeziny Śląskie

    Tyl Kamil

    Andaluzja Brzozowice-Kamień
  • Stadion Śląski Chorzów

    Gorczak Adam

    Andaluzja Brzozowice-Kamień
  • Stadion Śląski Chorzów

    Pietrzyk Marko

    Andaluzja Brzozowice-Kamień
  • UKS Ruch Chorzów

    Próba Daniel

    Andaluzja Brzozowice-Kamień
  • Barut Mateusz

    Beskid Godziszka
  • Baszczyński Kamil

    Beskid Godziszka
  • Donocik Martin

    Beskid Godziszka
  • Gębala Dariusz

    Beskid Godziszka
  • Gluza Paweł

    Beskid Godziszka
  • Janica Marceli

    Beskid Godziszka
  • Janica Sławomir

    Beskid Godziszka
  • Kaleta Mateusz

    Beskid Godziszka
  • Kania Marek

    Beskid Godziszka
  • Kochanik Dawid

    Beskid Godziszka
  • Kopaczka Przemysław

    Beskid Godziszka
  • Kopaczka Adam

    Beskid Godziszka
  • Kowalewski Patryk

    Beskid Godziszka
  • Kowalewski Mikołaj

    Beskid Godziszka
  • Krzus Paweł

    Beskid Godziszka
  • Kubica Grzegorz

    Beskid Godziszka
  • Kubica Bartłomiej

    Beskid Godziszka
  • Marczyński Filip

    Beskid Godziszka
  • Marczyński Jakub

    Beskid Godziszka
  • Pawełek Bartosz

    Beskid Godziszka
  • Pezda Marcin

    Beskid Godziszka
  • Pępek Łukasz

    Beskid Godziszka
  • Pokrątka Konrad

    Beskid Godziszka
  • Sanetra Bartłomiej

    Beskid Godziszka
  • Sowa Tomasz

    Beskid Godziszka
  • Szymanek Tomasz

    Beskid Godziszka
  • Tomaszek Michał

    Beskid Godziszka
  • Tomaszek Tomasz

    Beskid Godziszka
  • Wala Sebastian

    Beskid Godziszka
  • Wieja Patryk

    Beskid Godziszka
  • Wisła Marcin

    Beskid Godziszka
  • KS Bystra (k. Bielska-Białej)

    Samborski Krzysztof

    Beskid Godziszka
  • Spójnia Górki Wielkie

    Cholewa Marek

    Beskid II Skoczów
  • Gromek Michał

    Beskid Kocierz
  • Białek Piotr

    Beskid Kocierz
  • Furtak Arkadiusz

    Beskid Kocierz
  • Rodak Marek

    Beskid Kocierz
  • Rus Andrzej

    Beskid Kocierz
  • Staniak Jacek

    Beskid Kocierz
  • Beskid Kocierz

    Dudka Dominik

  • Beskid Kocierz

    Romanowski Kamil

  • Beskid Kocierz

    Dudka Tomasz

  • Beskid Kocierz

    Starypan Dawid

  • Beskid Kocierz

    Piątek Marcin

  • Beskid Kocierz

    Mizerny Kamil

  • Beskid Kocierz

    Cygoń Bogusław

  • Beskid Kocierz

    Połata Przemysław

  • Beskid Kocierz

    Figura Mariusz

  • Beskid Kocierz

    Stachura Krzysztof

  • Beskid Kocierz

    Stachura Andrzej

  • Beskid Kocierz

    Pietraszko Adam

  • Beskid Kocierz

    Cygoń Radosław

  • Beskid Kocierz

    Dróżdz Bartłomiej

  • Beskid Kocierz

    Misik Michał

  • LKS Sopotnia

    Łajczak Grzegorz

    Beskid Kocierz
  • Baryła Jakub

    Błękitni Herby
  • Beim Daniel

    Błękitni Herby
  • Bryła Grzegorz

    Błękitni Herby
  • Byrski Mateusz

    Błękitni Herby
  • Chętkowski Marcin

    Błękitni Herby
  • Cierpioł Kamil

    Błękitni Herby
  • Cieślak Paweł

    Błękitni Herby
  • Cieślak Adrian

    Błękitni Herby
  • Dudek Bartłomiej

    Błękitni Herby
  • Jadach Gracjan

    Błękitni Herby
  • Janik Jarosław

    Błękitni Herby
  • Kamiński Marek

    Błękitni Herby
  • Kamiński Krzysztof

    Błękitni Herby
  • Kaźmierczak Mateusz

    Błękitni Herby
  • Kluska Patryk

    Błękitni Herby
  • Kotala Kamil

    Błękitni Herby
  • Lange Sebastian

    Błękitni Herby
  • Mikuła Piotr

    Błękitni Herby
  • Paech Dawid

    Błękitni Herby
  • Paruzel Marcin

    Błękitni Herby
  • Pasieka Wojciech

    Błękitni Herby
  • Pasieka Bartosz

    Błękitni Herby
  • Pilarz Piotr

    Błękitni Herby
  • Pluta Paweł

    Błękitni Herby
  • Praski Piotr

    Błękitni Herby
  • Rubik Jacek

    Błękitni Herby
  • Rytter Krzysztof

    Błękitni Herby
  • Szojda Piotr

    Błękitni Herby
  • Weber Adam

    Błękitni Herby
  • Zawada Daniel

    Błękitni Herby
  • Zdunek Paweł

    Błękitni Herby
  • Żydek Łukasz

    Błękitni Herby
  • Warta Myszków

    Zięba Denis

    Błękitni Libidza
  • Warta Myszków

    Gałus Karol

    Błękitni Libidza
  • Warta Myszków

    Abresz Adrian

    Błękitni Libidza
  • KS Gminy Psary II

    Miodek Kamil

    Błękitni Sarnów
  • Bierski Bartłomiej

    Błyskawica II Kończyce Wielkie
  • Bilicer Kacper

    Błyskawica II Kończyce Wielkie
  • Brychcy Krzysztof

    Błyskawica II Kończyce Wielkie
  • Demczak Kamil

    Błyskawica II Kończyce Wielkie
  • Grygierek Wojciech

    Błyskawica II Kończyce Wielkie
  • Kajzar Jakub

    Błyskawica II Kończyce Wielkie
  • Klimosz Michał

    Błyskawica II Kończyce Wielkie
  • Król Artur

    Błyskawica II Kończyce Wielkie
  • Król Sławomir

    Błyskawica II Kończyce Wielkie
  • Paluch Przemysław

    Błyskawica II Kończyce Wielkie
  • Błyskawica II Kończyce Wielkie

    Kominek Kamil

  • Błyskawica II Kończyce Wielkie

    Brychcy Dominik

  • Błyskawica II Kończyce Wielkie

    Plinta Marcin

  • Błyskawica II Kończyce Wielkie

    Stoły Tomasz

  • Błyskawica II Kończyce Wielkie

    Kapusta Marcin

  • Błyskawica II Kończyce Wielkie

    Kwik Bartłomiej

  • Błyskawica II Kończyce Wielkie

    Dyrdaś Sebastian

  • Błyskawica II Kończyce Wielkie

    Walek Bartłomiej

  • Błyskawica II Kończyce Wielkie

    Kraus Jakub

  • Błyskawica II Kończyce Wielkie

    Chmiel Grzegorz

  • Promień Strzemieszyce Małe

    Wolski Mateusz

    Bolesław Bukowno
  • UKS Sławków

    Niejadlik Mikołaj

    Bolesław Bukowno
  • UKS Sławków

    Adamkiewicz Tomasz

    Bolesław Bukowno
  • Iskra Rowień

    Zieleźny Krystian

    Borowik Szczejkowice
  • Iskra Rowień

    Guziuk Dawid

    Borowik Szczejkowice
  • Płomień Czuchów

    Wójcik Patryk

    Borowik Szczejkowice
  • Płomień Czuchów

    Fereniec Sebastian

    Borowik Szczejkowice
  • Ruch Stanowice

    Frohlich Michał

    Borowik Szczejkowice
  • Jastrząb II Bielszowice

    Solak Damian

    Burza Borowa Wieś
  • Jastrząb II Bielszowice

    Pawlak Adam

    Burza Borowa Wieś
  • Jastrząb II Bielszowice

    Urbanek Dariusz

    Burza II Borowa Wieś
  • Beskid Brenna

    Cieślar Marcin

    CKS Piast Cieszyn
  • Seremak Paweł

    CKS Piast Cieszyn
  • Chitryniewicz Jerzy

    CKS Piast Cieszyn
  • Ciok Dawid

    CKS Piast Cieszyn
  • Filipiak Mateusz

    CKS Piast Cieszyn
  • Flejszman Daniel

    CKS Piast Cieszyn
  • Greń Marcin

    CKS Piast Cieszyn
  • Jeleń Ireneusz

    CKS Piast Cieszyn
  • Jeleń Jakub

    CKS Piast Cieszyn
  • Kawulok Oskar

    CKS Piast Cieszyn
  • Kochan Kamil

    CKS Piast Cieszyn
  • Kojma Marcel

    CKS Piast Cieszyn
  • Koprek Bartosz

    CKS Piast Cieszyn
  • Krzempek Paweł

    CKS Piast Cieszyn
  • Kubaczka Wojciech

    CKS Piast Cieszyn
  • Kubicius Kamil

    CKS Piast Cieszyn
  • Lipka Michał

    CKS Piast Cieszyn
  • Maciejowski Wojciech

    CKS Piast Cieszyn
  • Niemczyk Grzegorz

    CKS Piast Cieszyn
  • Pasterny Artur

    CKS Piast Cieszyn
  • Pieczonka Maciej

    CKS Piast Cieszyn
  • Pierzgalski Marcin

    CKS Piast Cieszyn
  • Rzymanek Filip

    CKS Piast Cieszyn
  • Skrzypoń Piotr

    CKS Piast Cieszyn
  • Szeląg Robert

    CKS Piast Cieszyn
  • Szurman Samuel

    CKS Piast Cieszyn
  • Szurman Alan

    CKS Piast Cieszyn
  • Tokarczyk Mateusz

    CKS Piast Cieszyn
  • Tolasz Szymon

    CKS Piast Cieszyn
  • Wałga Filip

    CKS Piast Cieszyn
  • Waniński Dominik

    CKS Piast Cieszyn
  • Wisła Łukasz

    CKS Piast Cieszyn
  • Wrzesiński Arkadiusz

    CKS Piast Cieszyn
  • Złotocha Mateusz

    CKS Piast Cieszyn
  • LKS Rudnik

    Golec Łukasz

    CKS Piast Cieszyn
  • LKS Rudnik

    Piksa Bartosz

    CKS Piast Cieszyn
  • Kopera Jakub

    Czarni II Gorzyce
  • Kozieł Krystian

    Czarni II Gorzyce
  • Sikora Kacper

    Czarni II Gorzyce
  • Czarni II Gorzyce

    Widenka Dawid

  • Czarni II Gorzyce

    Zielonka Adam

  • Czarni II Gorzyce

    Parma Radosław

  • Czarni II Gorzyce

    Brzezinka Łukasz

  • Czarni II Gorzyce

    Kołek Marek

  • Czarni II Gorzyce

    Wala Rafał

  • Czarni II Gorzyce

    Wala Mariusz

  • Czarni II Gorzyce

    Bażan Jacek

  • Czarni II Gorzyce

    Marek Krzysztof

  • Czarni II Gorzyce

    Kozikowski Rafał

  • Czarni II Gorzyce

    Przybyła Krzysztof

  • Czarni II Gorzyce

    Godula Szymon

  • Czarni II Gorzyce

    Cyrulik Mateusz

  • Czarni II Gorzyce

    Ganita Jakub

  • Czarni II Gorzyce

    Bauerek Jakub

  • Czarni II Gorzyce

    Czajka Marek

  • Bobkowski Jakub

    Czarni II Jaworze
  • Cholewik Igor

    Czarni II Jaworze
  • Gwóźdź Tomasz

    Czarni II Jaworze
  • Handzel Bartłomiej

    Czarni II Jaworze
  • Heller Franciszek

    Czarni II Jaworze
  • Jarosz Wojciech

    Czarni II Jaworze
  • Jończy Szymon

    Czarni II Jaworze
  • Kleszcz Stanisław

    Czarni II Jaworze
  • Kobza Wacław

    Czarni II Jaworze
  • Linnert Patryk

    Czarni II Jaworze
  • Mazur Artur

    Czarni II Jaworze
  • Miagkyj Artem

    Czarni II Jaworze
  • Mieszczak Dominik

    Czarni II Jaworze
  • Mołek Paweł

    Czarni II Jaworze
  • Rajba Kornel

    Czarni II Jaworze
  • Slaczałek Kamil

    Czarni II Jaworze
  • Staszko Szymon

    Czarni II Jaworze
  • Stronczyński Rafał

    Czarni II Jaworze
  • Strzelczyk Tomasz

    Czarni II Jaworze
  • Sułkowski Damian

    Czarni II Jaworze
  • Szewczyk Dariusz

    Czarni II Jaworze
  • Sznajdrowicz Orfeusz

    Czarni II Jaworze
  • Sznajdrowicz Oktawian

    Czarni II Jaworze
  • Waszek Mateusz

    Czarni II Jaworze
  • Wehsoly Kamil

    Czarni II Jaworze
  • Wiczok Damian

    Czarni II Jaworze
  • Woźniak Radosław

    Czarni II Jaworze
  • Zdolski Mirosław

    Czarni II Jaworze
  • Zuziak Jarosław

    Czarni II Jaworze
  • Sokół Zabrzeg

    Sznajdrowicz Mariusz

    Czarni II Jaworze
  • Sokół Zabrzeg

    Kręcichwost Paweł

    Czarni II Jaworze
  • Zapora Wapienica

    Wojnicz Grzegorz

    Czarni II Jaworze
  • Bacik Marcin

    Czarni II Kozłowa Góra
  • Dróżdz Adam

    Czarni II Kozłowa Góra
  • Górniak Mateusz

    Czarni II Kozłowa Góra
  • Hanzel Mateusz

    Czarni II Kozłowa Góra
  • Musialik Adrian

    Czarni II Kozłowa Góra
  • Piowczyk Kamil

    Czarni II Kozłowa Góra
  • Przewieźlik Mateusz

    Czarni II Kozłowa Góra
  • Szastok Adrian

    Czarni II Kozłowa Góra
  • Tobolik Piotr

    Czarni II Kozłowa Góra
  • Wołoszyn Dawid

    Czarni II Kozłowa Góra
  • Żalek Sławomir

    Czarni II Kozłowa Góra
  • Dyrda Arkadiusz

    Czarni Piasek
  • Biedrzycki Jacek

    Czarni Piasek
  • Ćwierz Adam

    Czarni Piasek
  • Grzegorczyk Paweł

    Czarni Piasek
  • Jabłoński Bartosz

    Czarni Piasek
  • Janosz Jakub

    Czarni Piasek
  • Kania Łukasz

    Czarni Piasek
  • Kędzior Wiktor

    Czarni Piasek
  • Kopeć Kamil

    Czarni Piasek
  • Kostecki Maciej

    Czarni Piasek
  • Kościelny Patryk

    Czarni Piasek
  • Malcharek Jakub

    Czarni Piasek
  • Maślorz Janusz

    Czarni Piasek
  • Mazur Wojciech

    Czarni Piasek
  • Nowok Przemysław

    Czarni Piasek
  • Olchawa Jakub

    Czarni Piasek
  • Ryguła Mateusz

    Czarni Piasek
  • Ryguła Mateusz

    Czarni Piasek
  • Ryguła Grzegorz

    Czarni Piasek
  • Sosna Bartosz

    Czarni Piasek
  • Szczotka Sławomir

    Czarni Piasek
  • Szczotok Dominik

    Czarni Piasek
  • Uliasz Mateusz

    Czarni Piasek
  • Wagstyl Damian

    Czarni Piasek
  • Wagstyl Dominik

    Czarni Piasek
  • Wieczorek Damian

    Czarni Piasek
  • Witek Sławomir

    Czarni Piasek
  • Wybrańczyk Arkadiusz

    Czarni Piasek
  • Zdunek Daniel

    Czarni Piasek
  • Żywczok Adrian

    Czarni Piasek
  • Znicz Jankowice

    Pojda Kamil

    Czarni Piasek
  • Pogoń Ziemięcice

    Kaduk Paweł

    Czarni Pyskowice
  • Stanisławski Dawid

    Czarni Sosnowiec
  • Bablok Maciej

    Czarni Sosnowiec
  • Bakiera Łukasz

    Czarni Sosnowiec
  • Dyjas Tomasz

    Czarni Sosnowiec
  • Lisek Patryk

    Czarni Sosnowiec
  • Łoboda Dawid

    Czarni Sosnowiec
  • Marcinowski Kamil

    Czarni Sosnowiec
  • Mucha Kamil

    Czarni Sosnowiec
  • Musiał Bartłomiej

    Czarni Sosnowiec
  • Paczyński Michał

    Czarni Sosnowiec
  • Ptaszek Sebastian

    Czarni Sosnowiec
  • Słomkowski Dawid

    Czarni Sosnowiec
  • Sobczak Piotr

    Czarni Sosnowiec
  • Trela Gracjan

    Czarni Sosnowiec
  • Zudin Bartosz

    Czarni Sosnowiec
  • Górnik Sosnowiec

    Chodor Sławomir

    Czarni Sosnowiec
  • Górnik Sosnowiec

    Konowalczyk Andrzej

    Czarni Sosnowiec
  • Górnik Sosnowiec

    Krajewski Aleksander

    Czarni Sosnowiec
  • Górnik Sosnowiec

    Pałasz Artur

    Czarni Sosnowiec
  • Górnik Sosnowiec

    Słabosz Kamil

    Czarni Sosnowiec
  • KS Gminy Psary II

    Marat Krzysztof

    Czarni Sosnowiec
  • KS Preczów

    Moch Mateusz

    Czarni Sosnowiec
  • Ostoja Żelisławice

    Guzik Michał

    Czarni Sosnowiec
  • Płomień Niegowoniczki 2018

    Kowalski Radomir

    Czarni Sosnowiec
  • Przemsza Okradzionów

    Pietruczuk Kamil

    Czarni Sosnowiec
  • RKS Grodziec

    Bzura Przemysław

    Czarni Sosnowiec
  • RKS Grodziec

    Merda Bartosz

    Czarni Sosnowiec
  • Sarmacja Będzin

    Częstochowski Artur

    Czarni Sosnowiec
  • Strażak Nowa Wieś

    Kotapka Konrad

    Czarni Sosnowiec
  • Młynek Michał

    Czułowianka Tychy
  • Bąk Adam

    Czułowianka Tychy
  • Małek Jakub

    Czułowianka Tychy
  • Socha Grzegorz

    Czułowianka Tychy
  • Czułowianka Tychy

    Włodarski Grzegorz

  • Czułowianka Tychy

    Malik Mateusz

  • Czułowianka Tychy

    Nowicki Maciej

  • Czułowianka Tychy

    Sieńko Krzysztof

  • Siódemka Tychy

    Szczęsny Przemysław

    Czułowianka Tychy
  • Bilecki Robert

    Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
  • Chrząstek Paweł

    Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
  • Figzał Łukasz

    Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
  • Gonera Mateusz

    Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
  • Grzybowski Tobiasz

    Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
  • Kaczmarek Stanisław

    Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
  • Kalek Piotr

    Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
  • Klimczyk Sebastian

    Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
  • Kołodziejski Konrad

    Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
  • Kupisiewicz Szymon

    Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
  • Ledwan Błażej

    Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
  • Łągiewka Krzysztof

    Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
  • Marek Marcin

    Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
  • Mofina Damian

    Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
  • Muras Piotr

    Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
  • Pakuła Krzysztof

    Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
  • Pianka Patryk

    Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
  • Rachwalik Paweł

    Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
  • Rak Mateusz

    Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
  • Struski Daniel

    Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
  • Szyda Piotr

    Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
  • Szymczyk Dawid

    Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
  • Wosik Albert

    Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
  • Zjawiony Jakub

    Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
  • Zych Eryk

    Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
  • Gmina II Kłomnice

    Mokrzycki Dominik

    Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
  • Pilica Koniecpol

    Marczak Eryk

    Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
  • Pilica Koniecpol

    Zjawiony Jakub

    Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
  • Deptuch Adrian

    Dąb Dębieńsko
  • Ambrożkiewicz Kamil

    Dąb Dębieńsko
  • Bartoszek Paweł

    Dąb Dębieńsko
  • Bartoszek Gabriel

    Dąb Dębieńsko
  • Burek Andrzej

    Dąb Dębieńsko
  • Dolaciński Paweł

    Dąb Dębieńsko
  • Domżoł Krzysztof

    Dąb Dębieńsko
  • Fiegler Leszek

    Dąb Dębieńsko
  • Herdzina Adam

    Dąb Dębieńsko
  • Kania Adrian

    Dąb Dębieńsko
  • Kiełkowski Kacper

    Dąb Dębieńsko
  • Kląskała Michał

    Dąb Dębieńsko
  • Kurasz Ryszard

    Dąb Dębieńsko
  • Mosgalik Marcin

    Dąb Dębieńsko
  • Mosgalik Maciej

    Dąb Dębieńsko
  • Musiałowicz Kamil

    Dąb Dębieńsko
  • Organiściok Mateusz

    Dąb Dębieńsko
  • Sieja Grzegorz

    Dąb Dębieńsko
  • Smakowski Tomasz

    Dąb Dębieńsko
  • Szewczyk Janusz

    Dąb Dębieńsko
  • Tomecki Paweł

    Dąb Dębieńsko
  • Winkler Artur

    Dąb Dębieńsko
  • Wojtoń Mateusz

    Dąb Dębieńsko
  • Gwarek Ornontowice

    Tomecki Grzegorz

    Dąb Dębieńsko
  • Drama Kamieniec

    Gibki Dawid

    Dąb Gaszowice
  • LKS 07 Markowice

    Sobeczko Tomasz

    Dąb Gaszowice
  • Cornik Marcin

    Dragon Rusinowice
  • Hewig Jakub

    Dragon Rusinowice
  • Piskoń Dariusz

    Dragon Rusinowice
  • Żylak Sebastian

    Dragon Rusinowice
  • Dragon Rusinowice

    Mandla Radosław

  • Dragon Rusinowice

    Jendrzejczyk Paweł

  • Dragon Rusinowice

    Guzy Adam

  • Dragon Rusinowice

    Masoń Rafał

  • Dragon Rusinowice

    Kowolik Jakub

  • Dragon Rusinowice

    Masoń Michał

  • Śniegula Miłosz

    Drama Kamieniec
  • Woźniak Dawid

    Drama Kamieniec
  • Drama Kamieniec

    Olszewski Piotr

  • Drama Kamieniec

    Pajor Patryk

  • Drama Kamieniec

    Krówka Dawid

  • Drama Kamieniec

    Kasperczak Mateusz

  • Drama Kamieniec

    Laszczyk Michał

  • Drama Kamieniec

    Woś Błażej

  • Drama Kamieniec

    Buczek Piotr

  • Drama Kamieniec

    Woś Przemysław

  • Drama Kamieniec

    Kowolik Dawid

  • Drama Kamieniec

    Przystup Rafał

  • Drama Kamieniec

    Kruszona Daniel

  • Drama Kamieniec

    Olszok Oliwier

  • Kukuła Maciej

    Drama Kamieniec
  • Nadra Sylwester

    Drama Kamieniec
  • Pyrkiewicz Maciej

    Drama Kamieniec
  • Ruch II Kozłów

    Waszkiewicz Adam

  • Sokół Zbrosławice

    Knitel Patryk

    Drama Kamieniec
  • UKS Ruch Chorzów

    Bury Adrian

    Drama Zbrosławice
  • Wilki II Wilcza

    Orzeszyna Michał

    Drama Zbrosławice
  • Orzeł Jankowice

    Jóźwiak Dominik

    Forteca II Świerklany
  • LKS II Goczałkowice-Zdrój

    Wojciechowski Zbigniew

    GKS II Katowice
  • Chudek Patryk

    GKS Kaczyce
  • Czapla Wiktor

    GKS Kaczyce
  • Ganiek Sebastian

    GKS Kaczyce
  • Gaszczyk Kacper

    GKS Kaczyce
  • Hanzel Szymon

    GKS Kaczyce
  • Heczko Krystian

    GKS Kaczyce
  • Hok Remigiusz

    GKS Kaczyce
  • Jagielski Mateusz

    GKS Kaczyce
  • Kaczyński Bartłomiej

    GKS Kaczyce
  • Kałka Jakub

    GKS Kaczyce
  • Kędzior Jarosław

    GKS Kaczyce
  • Kolondra Krzysztof

    GKS Kaczyce
  • Kruk Jakub

    GKS Kaczyce
  • Kuś Patryk

    GKS Kaczyce
  • Kwiczala Jarosław

    GKS Kaczyce
  • Macura Rafał

    GKS Kaczyce
  • Macura Rafał

    GKS Kaczyce
  • Macura Leszek

    GKS Kaczyce
  • Orlik Michał

    GKS Kaczyce
  • Pietrzyk Marcin

    GKS Kaczyce
  • Riabowski Piotr

    GKS Kaczyce
  • Rybka Eryk

    GKS Kaczyce
  • Soforek Tomasz

    GKS Kaczyce
  • Stochmal Wojciech

    GKS Kaczyce
  • Wenglorz Daniel

    GKS Kaczyce
  • Wojciechowski Mateusz

    GKS Kaczyce
  • Żółtowski Jakub

    GKS Kaczyce
  • Olza Pogwizdów

    Sosnowski Łukasz

    GKS Kaczyce
  • LKS Łodygowice

    Kudzia Mateusz

    GLKS Wilkowice
  • LKS Łodygowice

    Śleziak Dominik

    GLKS Wilkowice
  • Milejski-cień Dawid

    Gmina II Kłomnice
  • Jaroń Patryk

    Gmina II Kłomnice
  • Makówka Michał

    Gmina II Kłomnice
  • Wiśniewski Sławomir

    Gmina II Kłomnice
  • Gmina II Kłomnice

    Jarczok Przemysław

  • Gmina II Kłomnice

    Wypych Krzysztof

  • Gmina II Kłomnice

    Aleksandrowicz Łukasz

  • Gmina II Kłomnice

    Frymus Maciej

  • Gmina II Kłomnice

    Klimas Jakub

  • Gmina II Kłomnice

    Musiał Bartosz

  • Gmina II Kłomnice

    Walicki Maciej

  • Gmina II Kłomnice

    Gieroń Piotr

  • Gmina II Kłomnice

    Politański Kacper

  • Wieczorek Kamil

    Górnik II Bobrowniki Śląskie
  • Badura Szymon

    Górnik II Bobrowniki Śląskie
  • Boncol Bartosz

    Górnik II Bobrowniki Śląskie
  • Cyptor Jakub

    Górnik II Bobrowniki Śląskie
  • Dolibóg Rafał

    Górnik II Bobrowniki Śląskie
  • Gawliński Rafał

    Górnik II Bobrowniki Śląskie
  • Kotala Paweł

    Górnik II Bobrowniki Śląskie
  • Łątka Patrycjusz

    Górnik II Bobrowniki Śląskie
  • Mienkina Rafał

    Górnik II Bobrowniki Śląskie
  • Osiewicz Michał

    Górnik II Bobrowniki Śląskie
  • Paśnik Marcin

    Górnik II Bobrowniki Śląskie
  • Skandy Aleksander

    Górnik II Bobrowniki Śląskie
  • Skotarski Stanisław

    Górnik II Bobrowniki Śląskie
  • Skotarski Marek

    Górnik II Bobrowniki Śląskie
  • Sojecki Aleksander

    Górnik II Bobrowniki Śląskie
  • Szyguła Krystian

    Górnik II Bobrowniki Śląskie
  • Ślęzok Eugeniusz

    Górnik II Bobrowniki Śląskie
  • Nikodem Kamil

    Górnik II Wojkowice
  • Pawełczyk Tomasz

    Górnik II Wojkowice
  • Baliński Bartosz

    Górnik II Wojkowice
  • Bebeńca Kamil

    Górnik II Wojkowice
  • Czapla Łukasz

    Górnik II Wojkowice
  • Dróżdż Bartłomiej

    Górnik II Wojkowice
  • Gajdzik Michał

    Górnik II Wojkowice
  • Głogowski Tomasz

    Górnik II Wojkowice
  • Kraiński Łukasz

    Górnik II Wojkowice
  • Liberda Mikołaj

    Górnik II Wojkowice
  • Lupa Kacper

    Górnik II Wojkowice
  • Michalczyk Jakub

    Górnik II Wojkowice
  • Mielniczuk Aleksander

    Górnik II Wojkowice
  • Mitas Marcel

    Górnik II Wojkowice
  • Oleks Kacper

    Górnik II Wojkowice
  • Oleksiak Jakub

    Górnik II Wojkowice
  • Rogala Mirosław

    Górnik II Wojkowice
  • Szymonek Marcin

    Górnik II Wojkowice
  • Szyncel Damian

    Górnik II Wojkowice
  • Tondos Iwo

    Górnik II Wojkowice
  • Tymoszuk Maciej

    Górnik II Wojkowice
  • Wach Przemysław

    Górnik II Wojkowice
  • Wziętal Paweł

    Górnik II Wojkowice
  • Żądełek Wiktor

    Górnik II Wojkowice
  • Iskra Psary

    Zemla Dawid

    Górnik II Wojkowice
  • KS Gminy Psary II

    Wojna Oliwier

    Górnik Wojkowice
  • Stadion Śląski Chorzów

    Kupka Wojciech

    Górnik II Wojkowice
  • KS Gminy Psary II

    Stanek Mateusz

    Górnik Piaski
  • Czarni Nowa Wieś

    Ochyj Bartosz

    Górnik Pszów
  • Brożyna Mateusz

    Górnik Pszów
  • Bugla Sławomir

    Górnik Pszów
  • Burek Bartłomiej

    Górnik Pszów
  • Dąbek Dawid

    Górnik Pszów
  • Gajewski Filip

    Górnik Pszów
  • Gawlik Sebastian

    Górnik Pszów
  • Głogowski Seweryn

    Górnik Pszów
  • Głuchaczka Daniel

    Górnik Pszów
  • Grasman Zbigniew

    Górnik Pszów
  • Kłosok Andrzej

    Górnik Pszów
  • Koczy Marcin

    Górnik Pszów
  • Krakowczyk Marian

    Górnik Pszów
  • Kubala Szymon

    Górnik Pszów
  • Kwiatoń Jacek

    Górnik Pszów
  • Nowak Tymoteusz

    Górnik Pszów
  • Olbryś Paweł

    Górnik Pszów
  • Ostrzołek Szymon

    Górnik Pszów
  • Paruzel Bartosz

    Górnik Pszów
  • Rączka Mateusz

    Górnik Pszów
  • Ryborz Artur

    Górnik Pszów
  • Świerczek Robert

    Górnik Pszów
  • Tytko Bartosz

    Górnik Pszów
  • Węgrzyk Ireneusz

    Górnik Pszów
  • Czarni II Gorzyce

    Kunatowski Tomasz

    Górnik Radlin
  • LKS Górki Śląskie

    Jureczko Marcin

    Górnik Radlin
  • Olza Godów

    Przeliorz Marcin

    Górnik Radlin
  • KS Warszowice

    Szadkowski Kacper

    Granica Ruptawa
  • Beskid Gilowice

    Krajcarz Rafał

    Grapa Trzebinia
  • Grapa Trzebinia

    Janik Bartłomiej

  • Grapa Trzebinia

    Gilowski Andrzej

  • Grapa Trzebinia

    Jarco Łukasz

  • Grapa Trzebinia

    Copija Cyprian

  • Grapa Trzebinia

    Jankowski Robert

  • Grapa Trzebinia

    Wiercigroch Wojciech

  • Junior Szarlejka

    Adler Michał

    Grom Cykarzew
  • Caban Bartosz

    Grom Poczesna
  • Grzyb Mateusz

    Grom Poczesna
  • Puchała Patryk

    Grom Poczesna
  • Wrzosowski Michał

    Grom Poczesna
  • Grom Poczesna

    Radek Jakub

  • Grom Poczesna

    Kłoda Robert

  • Grom Poczesna

    Mrożek Kamil

  • Grom Poczesna

    Dobosz Mateusz

  • Grom Poczesna

    Wawrzyn Jakub

  • Grom Poczesna

    Rogacz Adam

  • Grom Poczesna

    Kaźmierczak Mateusz

  • Grom Poczesna

    Kamiński Patryk

  • Grom Poczesna

    Pijanka Łukasz

  • Polonia Poraj

    Ligus Dawid

    Grom Poczesna
  • Habiciak Szymon

    Groń Bujaków
  • Jurowski Kamil

    Groń Bujaków
  • Markowski Jakub

    Groń Bujaków
  • Matejko Łukasz

    Groń Bujaków
  • Nowak Mateusz

    Groń Bujaków
  • Pilch Filip

    Groń Bujaków
  • Tomiczek Jakub

    Groń Bujaków
  • Groń Bujaków

    Janeczko Krzysztof

  • Groń Bujaków

    Kawiak Dawid

  • Groń Bujaków

    Zątek Mateusz

  • Groń Bujaków

    Bakalarz Krystian

  • Groń Bujaków

    Marek Łukasz

  • Groń Bujaków

    Kuwik Paweł

  • Groń Bujaków

    Sadlik Przemysław

  • Groń Bujaków

    Frączek Mateusz

  • Groń Bujaków

    Czakon Krzysztof

  • Groń Bujaków

    Wojtas Kamil

  • KS Bystra (k. Bielska-Białej)

    Siedlarz Marcin

    Groń Bujaków
  • KS Bystra (k. Bielska-Białej)

    Śleziak Dawid

    Groń Bujaków
  • LKS Gardawice

    Młoczek Artur

    Gwarek II Ornontowice
  • Górnik II Zabrze

    Polak Tomasz

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Banek Jakub

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Gubała Daniel

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Klasik Mateusz

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Miska Robert

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Pająk Maciej

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Pająk Dawid

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Kyi Szymon

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Lupa Michał

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Cholerzyński Kamil

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Dworaczek Sebastian

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Dyląg Jakub

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Dzido Adam

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Fojcik Dawid

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Haba Jakub

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Jarka Dawid

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Joachim Patryk

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Krawczyński Jan

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Krawiec Sergiusz

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Kuliński Rafał

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Mazurek Mateusz

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Michalik Marcel

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Myrcik Tomasz

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Oziębała Przemysław

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Pach Sławomir

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Pączko Sebastian

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Pipia Konrad

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Podolski Bartłomiej

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Pośpiech Kamil

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Rosół Mateusz

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Rydzkowski Rafał

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Ryng Dawid

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Skrabania Piotr

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Strzałkowski Jan

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Timochina Patryk

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Wiśniewski Andrzej

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Ziemianek Oskar

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Gwarek Tarnowskie Góry

    Cymerys Bartłomiej

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Gwarek Zabrze

    Szwajnoch Michał

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Stal Brzeg

    Przystalski Szymon

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Szombierki Bytom

    Kowalczyk Damian

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Szombierki Bytom

    Pytlik Adrian

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • UKS Ruch Chorzów

    Kołodziej Kevin

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Wisła Sandomierz

    Bętkowski Kamil

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Breguła Dominik

    Gwiazda II Ruda Śląska
  • Breitkopf Dawid

    Gwiazda II Ruda Śląska
  • Byrski Karol

    Gwiazda II Ruda Śląska
  • Ceroń Denis

    Gwiazda II Ruda Śląska
  • Chwieduk Tomasz