Zmiany w klubowych kadrach 2019


  • Beskid Brenna

    Kolarczyk Mateusz

  • Beskid Brenna

    Młynarczyk Michał

  • Beskid Brenna

    Kral Roman

  • Beskid II Skoczów

    Jędryka Jakub

  • Beskid II Skoczów

    Herzyk Damian

  • Beskid II Skoczów

    Pisarski Jakub

  • Beskid II Skoczów

    Czyż Adam

  • Beskid II Skoczów

    Greń Radosław

  • Beskid II Skoczów

    Borkała Adrian

    Beskid Skoczów
  • Borowik Szczejkowice

    Słupik Mateusz

  • Borowik Szczejkowice

    Żyła Przemysław

  • Borowik Szczejkowice

    Majorczyk Arkadiusz

  • Borowik Szczejkowice

    Majorczyk Patryk

  • Borowik Szczejkowice

    Pawlik Szymon

  • Buk Rudy Wielkie

    Rduch Łukasz

  • Dąb Dębieńsko

    Domżoł Robert

  • Górnik Boguszowice

    Szmigiel Adrian

  • Górnik Boguszowice

    Myler Mateusz

  • Górnik Boguszowice

    Zenowicz Łukasz

  • Górnik Radlin

    Klimek Wojciech

  • Górnik Radlin

    Wolny Dawid

  • KP Kamień

    Kowolik Krzysztof

  • KP Kamień

    Bukowiec Filip

  • LKS Baranowice

    Stanek Piotr

  • LKS II Bełk

    Grzanowski Rafał

  • LKS II Bełk

    Pawłowski Kacper

  • LKS II Bełk

    Szymała Kacper

  • LKS Juszczyna

    Dziedzic Mirosław

  • LKS Lyski

    Gwioździk Michał

  • LKS Lyski

    Kuczera Przemysław

  • LKS Wisła Wielka

    Rakus Jakub

  • MKS 32 Radziejów

    Jabłonka Mateusz

  • MKS 32 Radziejów

    Radecki Jakub

  • MKS Żory

    Nowak Grzegorz

  • MKS Żory

    Wnukowski Kacper

  • MKS Żory

    Miodoński Krzysztof

  • Olimpia Goleszów

    Jopek Michał

  • Olimpia Goleszów

    Szajter Kamil

  • Olza Pogwizdów

    Rychlik Sebastian

  • Orzeł Zabłocie

    Rauer Tomasz

  • Piast Cieszyn

    Kiejnig Adrian

  • Polonia Łaziska Rybnickie

    Florek Łukasz

  • Polonia Łaziska Rybnickie

    Chojka Cezary

  • Polonia Łaziska Rybnickie

    Kafka Mateusz

  • Polonia Łaziska Rybnickie

    Kłosok Bartosz

  • Polonia Łaziska Rybnickie

    Wiaterski Bartosz

  • Polonia Niewiadom

    Forajter Mateusz

  • Polonia Niewiadom

    Oślislok Artur

  • Przełom Kaniów

    Stec Seweryn

  • Strażak Pielgrzymowice

    Foltyn Kamil

  • Strażak Pielgrzymowice

    Ejankowski Szymon

  • Strażak Pielgrzymowice

    Śmigielski Adam

  • Strażak Pielgrzymowice

    Trzaskoma Kamil

  • TKKF Zuch Orzepowice

    Leżoch Maciej

  • TKKF Zuch Orzepowice

    Mrozek Adrian

  • Victoria Hażlach

    Grabowski Dawid

  • Victoria Hażlach

    Pisiut Tomasz

  • Victoria Hażlach

    Parchański Tomasz

  • Victoria Hażlach

    Strządała Daniel

  • Wicher Wilchwy

    Sierny Miłosz

  • Wisła Strumień

    Pryczek Artur

  • Wisła Strumień

    Walak Przemysław

  • Żar Międzybrodzie Bialskie

    Boba Bernard

  • Zryw Bąków

    Francuz Dawid

  • Zryw Bąków

    Szczypka Maksymilian