Zmiany w klubowych kadrach 2020


  • Anioły Garczegorze

    Stencel Dominik

  • Kaszubia Kościerzyna

    Narewski Artur

    Anioły Garczegorze
  • Kotwica Kołobrzeg

    Zieliński Oskar

    Anioły Garczegorze
  • AP Sopot

    Saj Piotr

    AP KP Gdynia
  • Sztorm Kosakowo

    Wołosz Oskar

    AP KP Gdynia
  • Bielicki Kamil

    AP Sopot
  • Budzyła Marcin

    AP Sopot
  • Polonia Lidzbark Warmiński

    Jurczak Mateusz

    AP Sopot
  • AP Sopot

    Wojciechowski Paweł

    Bajgiel Będzino
  • Dusza Cezary

    Bałtyk II Gdynia
  • Adamczyk Patryk

    Bałtyk II Gdynia
  • Błażewicz Piotr

    Bałtyk II Gdynia
  • Byzdra Jakub

    Bałtyk II Gdynia
  • Grodecki Paweł

    Bałtyk II Gdynia
  • Jarzembiński Remigiusz

    Bałtyk II Gdynia
  • Józefczak Paweł

    Bałtyk II Gdynia
  • Karpiński Mateusz

    Bałtyk II Gdynia
  • Potrykus Adrian

    Bałtyk II Gdynia
  • Rathenów Mariusz

    Bałtyk II Gdynia
  • Sadowski Maciej

    Bałtyk II Gdynia
  • Szczuka Dawid

    Bałtyk II Gdynia
  • Kamaszyn Dawid

    Barton Barcino
  • Tudela bosa Daniel

    Beniaminek 03 Starogard Gdański
  • Zalewski Kajetan

    Beniaminek 03 Starogard Gdański
  • Szyszkowski Maciej

    Beniaminek 03 Starogard Gdański
  • Keramzyt Szprudowo

    Szlicht Remigiusz

    Beniaminek 03 Starogard Gdański
  • Jantaria Pobłocie

    Klawikowski Mateusz

    Błękitni Główczyce
  • Kasprowicz Mateusz

    Błyskawica Reda Rekowo Dolne
  • Wasiuta Rafał

    Błyskawica Reda Rekowo Dolne
  • Błyskawica Reda Rekowo Dolne

    Morgiel Michał

  • Sztorm Kosakowo

    Ronkowski Przemysław

    Błyskawica Reda Rekowo Dolne
  • Chojniczanka II Chojnice

    Podstawski Miłosz

  • Chojniczanka II Chojnice

    Walicki Wiktor

  • Chojniczanka II Chojnice

    Mąka Marcel

  • Lechia II Gdańsk

    Schopiński Tim

    Chojniczanka II Chojnice
  • Drahan Oleh

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Gedania Gdańsk

    Biesiadziński Patryk

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Orzeł Trąbki Wielkie

    Dampc Mateusz

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Błękitni Kmiecin

    Skorupa Dawid

    Czarni Przemysław
  • Wierzyca Pelplin

    Zacharski Przemysław

    Czarni Przemysław
  • Żuławy Nowy Dwór Gdański

    Kozioł Kacper

    Czarni Przemysław
  • Żuławy Nowy Dwór Gdański

    Wójcik Tomasz

    Czarni Przemysław
  • Zawisza Borzytuchom

    Lublewski Seweryn

    Dolina Gałąźnia Wielka
  • Zawisza Borzytuchom

    Stencel Grzegorz

    Dolina Gałąźnia Wielka
  • Pomezania Malbork

    Kobyliński Mateusz

    Gedania Gdańsk
  • Sporting Leźno

    Prasek Sylwester

    GKS II Żukowo
  • Orkan Rumia

    Garbowski Krzysztof

    GKS Kowale
  • Sztorm Kosakowo

    Szumotalski Karol

    GKS Kowale
  • Sztorm Kosakowo

    Białek Błażej

    GKS Kowale
  • AP Sopot

    Paplinski Mateusz

    Grom Nowy Staw
  • Wdowczyk Wojciech

    GTS Czarna Dąbrówka
  • Toporek Artur

    GTS Czarna Dąbrówka
  • Toporek Przemysław

    GTS Czarna Dąbrówka
  • Michałowski Szymon

    GTS Kolbudy
  • Pogoń Lębork

    Podkański Damian

    GTS Kolbudy
  • Wierzyca Pelplin

    Jurczak Patryk

    GTS Kolbudy
  • Bałtyk Gdynia

    Sadowski Jan

    GTS Mokry Dwór
  • Balawender Grzegorz

    GTS Mokry Dwór
  • Żywicki Mateusz

    GTS Mokry Dwór
  • Szmelc Szymon

    GTS Mokry Dwór
  • Chrzęszczyk Karol

    GTS Mokry Dwór
  • Arkonia Pomysk Wielki

    Tywusik Marcin

    Kaszubia Studzienice
  • Bytovia II Bytów

    Cecot Karol

    Kaszubia Studzienice
  • Czapiewski Mariusz

    Kaszubia Studzienice
  • Galikowski Tomasz

    Kaszubia Studzienice
  • Lipniczanka Lipnica

    Rzepiński Artur

    Kaszubia Studzienice
  • Keramzyt Szprudowo

    Balcerowski Mateusz

  • Keramzyt Szprudowo

    Szulc Jakub

  • Keramzyt Szprudowo

    Watkowski Mateusz

  • Chojniczanka II Chojnice

    Wysocki Mateusz

    Korona Człopa
  • Chojniczanka II Chojnice

    Kęsik Kajetan

    Krajna Sępólno Krajeńskie
  • GTS Czarna Dąbrówka

    Syrnyk Michał

    KS Damnica
  • Start Miastko

    Wiśniewski Oskar

    Leśnik Manowo
  • Grom Nowy Staw

    Danielak Krzysztof

    Mady Ostaszewo
  • Suszek Kamil

    Mady Ostaszewo
  • Mady Ostaszewo

    Jabłoński Kamil

  • Myszk Szymon

    Mady Ostaszewo
  • Wachowicz Maciej

    Mady Ostaszewo
  • Żuławy Nowy Dwór Gdański

    Baranowski Maciej

    Mady Ostaszewo
  • Chojniczanka II Chojnice

    Urbański Bartłomiej

    MKP Pogoń Siedlce
  • Kuliński Jakub

    MKS Debrzno
  • Wenda Gracjan

    MKS Debrzno
  • Malmon Szymon

    MKS Debrzno
  • Sportis Łochowo

    Romanek Martin

    MKS Debrzno
  • Bałtyk Gdynia

    Gołubiński Cezary

    MKS Władysławowo
  • Lis Kacper

    MKS Władysławowo
  • Orkan Rumia

    Janiak Michał

    OKS Janowo
  • Zawisza Borzytuchom

    Leik Radosław

    Orkan Gostkowo
  • Zawisza Borzytuchom

    Słowik Paweł

    Orkan Gostkowo
  • Matyjaszczyk Włodzimierz

    Orkan Rumia
  • Kiełb Kamil

    Orkan Rumia
  • Klas Kamil

    Orkan Rumia
  • Samulski Sebastian

    Orkan Rumia
  • Sonnberg Bartosz

    Orkan Rumia
  • Sztorm Kosakowo

    Ozga Michał

    Orkan Rumia
  • Hirsz Radosław

    Orlęta Reda
  • Świątek Jan

    Orlęta Reda
  • Sawicki Damian

    Orlęta Reda
  • Sokół Zblewo

    Kusio Patryk

    Orzeł Subkowy
  • Błyskawica Postolin

    Anisian Arsen

    Orzeł Trąbki Wielkie
  • GKS II Kowale

    Grycel Daniel

    Orzeł Trąbki Wielkie
  • GKS Trąbki Wielkie

    Dończyk Bartłomiej

    Orzeł Trąbki Wielkie
  • GTS Kolbudy

    Cisewski Patryk

    Orzeł Trąbki Wielkie
  • Dąbrowski Marek

    Orzeł Trąbki Wielkie
  • Shkuratsenka Maksim

    Orzeł Trąbki Wielkie
  • Majewski Kamil

    Pomezania Malbork
  • Kotowski Patryk

    Pomezania Malbork
  • Powiśle Dzierzgoń

    Felski Robert

    Pomezania Malbork
  • Powiśle Dzierzgoń

    Galeniewski Artur

    Pomezania Malbork
  • Ruch Gościszewo

    Bochyński Marcin

    Pomezania Malbork
  • Spójnia Sadlinki

    Torłop Dawid

    Pomezania Malbork
  • Sztorm Kosakowo

    Błasiak Marcin

    Pomorzanin Gdynia
  • AP Sopot

    Jaroń Mateusz

    Potok Kamionka Sopot
  • Pomezania Malbork

    Drewek Bartosz

    Powiśle II Dzierzgoń
  • Ragan Paweł

    Powiśle II Dzierzgoń
  • Pomezania Malbork

    Gdela Robert

    Ruch Gościszewo
  • Victoria Kaliska

    Fojut Radosław

    Sławek Borzechowo
  • GTS Czarna Dąbrówka

    Dudkowski Konrad

    Sokół Szczypkowice
  • Jantaria Pobłocie

    Okrój Tomasz

    Sokół Szczypkowice
  • Fala Międzyzdroje

    Kozioł Cezary

    Sokół Wyczechy
  • Szczepanek Szymon

    Sokół Wyczechy
  • Gedania II Gdańsk

    Wiśniewski Mateusz

    Sokół Zblewo
  • Dawidowski Mateusz

    Sokół Zblewo
  • Szabat Patryk

    Sparta Sycewice
  • GKS Kowale

    Stefanik Marcin

    Spójnia Sadlinki
  • Grześkowiak Kamil

    Spójnia Sadlinki
  • Sokołowski Jakub

    Spójnia Sadlinki
  • GKS II Żukowo

    Kotwas Dariusz

    Sporting Leźno
  • GKS II Żukowo

    Wieruszewski Jakub

    Sporting Leźno
  • Miotk Grzegorz

    Sporting Leźno
  • Sparta Sycewice

    Bentkowski Piotr

    Stal Jezierzyce
  • Prondziński Ernest

    Start Miastko
  • Szuta Wojciech

    Start Miastko
  • Sztorm Kosakowo

    Paluch Aleksander

    Stolem Gniewino
  • Orzeł Subkowy

    Rytlewski Franciszek

    Styna Godziszewo
  • Wietcisa Skarszewy

    Gołuński Arkadiusz

    Styna Godziszewo
  • Wisła Tczew

    Naczk Wiktor

    Styna Godziszewo
  • Gwiazda Karsin

    Żywicki Julian

    Tęcza Brusy
  • Gwiazda Karsin

    Andrzejewski Damian

    Tęcza Brusy
  • Rawys Raciąż

    Stanisławski Adam

    Tęcza Brusy
  • Ossowski Michał

    Tęcza Brusy
  • Warnke Rafał

    Tęcza Brusy
  • Temis-Brda Wielkie Chełmy

    Orzłowski Robert

    Tęcza Brusy
  • Santana Wielki Klincz

    Błędzki Maciej

    Victoria Kaliska
  • Sławek Borzechowo

    Radomski Szymon

    Victoria Kaliska
  • Marocki Błażej

    Victoria Kaliska
  • Damps Mateusz

    Victoria Kaliska
  • Biedrzycki Aleksander

    Victoria Kaliska
  • Wietcisa Skarszewy

    Prabucki Adrian

    Wda Lipusz
  • Keramzyt Szprudowo

    Jurczyk Krystian

    Wierzyca Pelplin
  • Orzeł Subkowy

    Orzechowski Patryk

    Wierzyca Pelplin
  • Orzeł Subkowy

    Smoliński Dawid

    Wierzyca Pelplin
  • Pomezania Malbork

    Pelcer Dawid

    Wierzyca Pelplin
  • Keramzyt Szprudowo

    Mazurowski Kacper

    Wietcisa Skarszewy
  • Bojanowski Filip

    Wietcisa Skarszewy
  • Kowalski Filip

    Wietcisa Skarszewy
  • Bartłomiejczuk Marcin

    Zawisza Borzytuchom
  • Gostomski Wojciech

    Zawisza Borzytuchom
  • Kiełpiński Krzysztof

    Zawisza Borzytuchom
  • GOSRiT Luzino

    Rutkowski Paweł

    Zenit Łęczyce
  • Powiśle II Dzierzgoń

    Domagała Dominik

    Żuławy Nowy Dwór Gdański
  • Rutkowski Paweł

    Żuławy Nowy Dwór Gdański