Zmiany w klubowych kadrach 2021


  • Biśta Szymon

    GKS Mirków/Długołęka
  • Ciastowicz Szymon

    GKS Mirków/Długołęka
  • Matković Mateusz

    GKS Mirków/Długołęka
  • Sadyś Michał

    GKS Mirków/Długołęka
  • Trybała Aleksander

    GKS Mirków/Długołęka
  • Wawrzykowski Artur

    GKS Mirków/Długołęka
  • Wieczorek Adam

    GKS Mirków/Długołęka
  • GKS Mirków/Długołęka

    Góral Dariusz

  • GKS Mirków/Długołęka

    Witaszek Mariusz

  • GKS Mirków/Długołęka

    Skórnica Filip

  • GKS Mirków/Długołęka

    Zygadło Grzegorz

  • GKS Mirków/Długołęka

    Kułak Alan

  • GKS Mirków/Długołęka

    Korsak Erwin

  • GKS Mirków/Długołęka

    Bartłomiej Szewczyk

  • GKS Mirków/Długołęka

    Chmielewski Dominik

  • GKS Mirków/Długołęka

    Głęboki Damian

  • GKS Mirków/Długołęka

    Leshchuk Volodymyr

  • GKS Mirków/Długołęka

    Taoussi Ismael

  • Brzózka Sylwester

    Kaczawa II Bieniowice
  • Czekaj Marcel

    Kaczawa II Bieniowice
  • Domagała Kacper

    Kaczawa II Bieniowice
  • Giedrojć Mateusz

    Kaczawa II Bieniowice
  • Grzyb Dawid

    Kaczawa II Bieniowice
  • Kasperowicz Michał

    Kaczawa II Bieniowice
  • Kasperowicz Adam

    Kaczawa II Bieniowice
  • Kluzowicz Paweł

    Kaczawa II Bieniowice
  • Komaniecki Dariusz

    Kaczawa II Bieniowice
  • Kontraktewicz Kamil

    Kaczawa II Bieniowice
  • Kosek Jacek

    Kaczawa II Bieniowice
  • Kuźbik Krzysztof

    Kaczawa II Bieniowice
  • Lewandowski Wiktor

    Kaczawa II Bieniowice
  • Łoziński Mateusz

    Kaczawa II Bieniowice
  • Niedbała Piotr

    Kaczawa II Bieniowice
  • Rygol Sebastian

    Kaczawa II Bieniowice
  • Serenda Adam

    Kaczawa II Bieniowice
  • Stępień Rafał

    Kaczawa II Bieniowice
  • Synowiec Krzysztof

    Kaczawa II Bieniowice
  • Szuba Krzysztof

    Kaczawa II Bieniowice
  • Szymaniuk Sławomir

    Kaczawa II Bieniowice
  • Śliwiński Dawid

    Kaczawa II Bieniowice
  • Taraciński Daniel

    Kaczawa II Bieniowice
  • Urynek Dawid

    Kaczawa II Bieniowice
  • Kaczawa II Bieniowice

    Antosiewicz Zbigniew

  • Kaczawa II Bieniowice

    Antosiewicz Łukasz

  • Kaczawa II Bieniowice

    Garus Piotr

  • Chrobry Głogów

    Juraszek Kamil

    Lechia Dzierżoniów
  • Franaszczyk Kacper

    Lechia Dzierżoniów
  • Majewski Maurycy

    Lechia Dzierżoniów
  • Watuszko Dominik

    Lechia Dzierżoniów
  • Lechia Dzierżoniów

    Majewski Arkadiusz

  • Aksamit Piotr

    Lechia Dzierżoniów
  • Bolisęga Kacper

    Lechia Dzierżoniów
  • Nawrot Piotr

    Lechia Dzierżoniów
  • Lechia Dzierżoniów

    Tylka Piotr

  • Lechia Dzierżoniów

    Korkuś Damian

  • Lechia Dzierżoniów

    Derbisz Seweryn

  • Lechia Dzierżoniów

    Dawidziak Dawid

  • Lechia Dzierżoniów

    Majewski Mikołaj

  • Lechia Dzierżoniów

    Dzwolak Jakub

  • Lechia Dzierżoniów

    Rudnicki Maciej

  • Lechia Dzierżoniów

    Ziółkowski Dawid

  • Lechia Dzierżoniów

    Kozłowski Jakub

  • Sokół Kleczew

    Ciarkowski Michał

    Lechia Dzierżoniów
  • Stal Brzeg

    Jaros Mateusz

    Lechia Dzierżoniów
  • Stal Brzeg

    Szady Adrian

    Lechia Dzierżoniów
  • Brzęczek Mateusz

    Orzeł II Prusice
  • Chojak Mateusz

    Orzeł II Prusice
  • Dziadykiewicz Bartosz

    Orzeł II Prusice
  • Gabrych Dominik

    Orzeł II Prusice
  • Gryz Paweł

    Orzeł II Prusice
  • Hupa Szymon

    Orzeł II Prusice
  • Kaczanowski Wiktor

    Orzeł II Prusice
  • Katrycz Daniel

    Orzeł II Prusice
  • Kawalec Maciej

    Orzeł II Prusice
  • Kołtko Dominik

    Orzeł II Prusice
  • Kramarz Daniel

    Orzeł II Prusice
  • Kramarz Damian

    Orzeł II Prusice
  • Kuczer Łukasz

    Orzeł II Prusice
  • Lasota Adam

    Orzeł II Prusice
  • Maciocha Marcin

    Orzeł II Prusice
  • Małys Jakub

    Orzeł II Prusice
  • Mularski Kornel

    Orzeł II Prusice
  • Mularski Patryk

    Orzeł II Prusice
  • Papiór Grzegorz

    Orzeł II Prusice
  • Piątkowski Michał

    Orzeł II Prusice
  • Pisarski Paweł

    Orzeł II Prusice
  • Płachta Julian

    Orzeł II Prusice
  • Politowicz Damian

    Orzeł II Prusice
  • Porański Igor

    Orzeł II Prusice
  • Prus Kamil

    Orzeł II Prusice
  • Rogala Marcel

    Orzeł II Prusice
  • Samborski Adrian

    Orzeł II Prusice
  • Samborski Michał

    Orzeł II Prusice
  • Siódmak Damian

    Orzeł II Prusice
  • Sobolewski Łukasz

    Orzeł II Prusice
  • Stasiak Maciej

    Orzeł II Prusice
  • Szemiel Kacper

    Orzeł II Prusice
  • Wanca Konrad

    Orzeł II Prusice
  • Wilk Krystian

    Orzeł II Prusice
  • Woźniak Emil

    Orzeł II Prusice
  • Da silva tavares Cristiano ivan

    Piast Nowa Ruda
  • De paula Allan cristian

    Piast Nowa Ruda
  • Gawdonowicz Bartłomiej

    Piast Nowa Ruda
  • Jaroszewski Damian

    Piast Nowa Ruda
  • Jaworski Jakub

    Piast Nowa Ruda
  • Poświstajło Mateusz

    Piast Nowa Ruda
  • Santos Alefe lima

    Piast Nowa Ruda
  • Stosio Julian

    Piast Nowa Ruda
  • Tracz Łukasz

    Piast Nowa Ruda
  • Zabrzeski Oliver

    Piast Nowa Ruda
  • Piast Nowa Ruda

    Kalka Łukasz

  • Piast Nowa Ruda

    Kałwak Mateusz

  • Piast Nowa Ruda

    Gasiński Dominik

  • Piast Nowa Ruda

    Jeziorski Adrian

  • Piast Nowa Ruda

    Orzechowski Daniel

  • Piast Nowa Ruda

    Stec Szymon

  • Piast Nowa Ruda

    Kucharski Damian

  • Piast Nowa Ruda

    Olczak Maciej

  • Piast Nowa Ruda

    Florian Piotr

  • Piast Nowa Ruda

    Garbicz Wiktor

  • Piast Nowa Ruda

    Rakowski Paweł

  • Piast Nowa Ruda

    Kozielec Paweł

  • Piast Nowa Ruda

    Mirabelo cruci Giulliano