Zmiany w klubowych kadrach 2024


  • Niewczas Eryk

    Zryw Kołbaskowo
  • Wengel Krystian

    Zryw Kołbaskowo
  • Walo Mikołaj

    Syrena/Grot Rymań
  • Puzio Sebastian

    Wicher Steklno
  • Eksman Krystian

    Zryw Kołbaskowo
  • Ciszewski Kacper

    Zryw Kołbaskowo
  • Bigosiński Jakub

    Świt II Szczecin
  • Czop Michał

    Wspólni Różewo
  • Kępa Szymon

    AP Kotwica Kołobrzeg
  • Czekierda Łukasz

    AP Kotwica Kołobrzeg
  • Dziopa Tomasz

    AP Kotwica Kołobrzeg
  • Kwiatkowski Patryk

    AP Kotwica Kołobrzeg
  • Niedbalski Oktawian

    Wrzos Wrzosowo
  • Otto Kacper

    Pomorzanin Sławoborze
  • Zduńczyk Sebastian

    AP Kotwica Kołobrzeg
  • Nowak Bartłomiej

    Zryw Kołbaskowo
  • Michalik Mateusz

    Zryw Kołbaskowo
  • Tomczyński Jakub

    Wiekowianka Wiekowo
  • Jarnicki Bartłomiej

    AP Kotwica Kołobrzeg
  • Kawa Igor

    AP Kotwica Kołobrzeg
  • Piłatowicz Kaja

    AP Kotwica Kołobrzeg
  • Pryliński Jakub

    Zryw Kołbaskowo
  • Skręta Kryspin

    Zryw Kołbaskowo
  • Lessnau Paweł

    Zryw Kołbaskowo
  • Bzdon Alan

    Drzewiarz Świerczyna
  • Maciejowski Oskar

    Zefir Wyszewo
  • Kozdra Dawid

    Arkadia Malechowo
  • Barcikowski Kacper

    Arkadia Malechowo
  • Bobis Jakub

    Arkadia Malechowo
  • Cejnóg Oskar

    Arkadia Malechowo
  • Prus Mateusz

    Arkadia Malechowo
  • Szafran Krystian

    Fala Hen Gąski
  • Kukla Kacper

    Wrzos Wrześnica
  • Lubtowicz Mateusz

    Wybrzeże Rewalskie Rewal
  • Wewióra Wiktor

    Zryw Kołbaskowo
  • Sękowski Dawid

    Znicz Niedźwiedź
  • Hala Jakub

    Zryw Góralice
  • Malanowski Jacek

    Arkonia Szczecin
  • Samol Marceli

    Arkonia Szczecin
  • Bzdyra Michał

    Iskra Białogard
  • Dziarnowski Jakub

    Ogniwo Babinek
  • Saczuk Michał

    Zryw Kołbaskowo
  • Gradek Miłosz

    Zawisza Grzmiąca
  • Bachmatiuk Michał

    Ina Ińsko
  • Gawiński Patryk

    Arkonia Szczecin
  • Kruszewski Bartosz

    Arkonia Szczecin
  • Leszczyński Patryk

    Znicz Niedźwiedź
  • Gadomska Maja

    Sokół Spore
  • Chudziński Jakub

    Zefir Wyszewo
  • Dyrdaś Sebastian

    Orkan Dalewo
  • Rybacki Piotr

    Astra Ustronie Morskie
  • Wala Krzysztof

    Astra Ustronie Morskie
  • Grzybowski Kamil

    Astra Ustronie Morskie
  • Kołakowski Jerzy

    Astra Ustronie Morskie
  • Roszak Mateusz

    Astra Ustronie Morskie
  • Fryś Jakub

    Wrzos Wrzosowo
  • Cabaj Beata

    Astra Ustronie Morskie
  • Barzyk Olivier

    Astra Ustronie Morskie
  • Sikora Gracjan

    Astra Ustronie Morskie
  • Paczos Bartosz

    Zryw Kołbaskowo
  • Janów Damian

    Zalew Stepnica
  • Czarnecki Olaf

    Bałtyk Gostyń
  • Wojciechowski Waldemar

    Bałtyk Gostyń
  • Pawelec Artur

    Witniczanka Witnica
  • Sowa Filip

    Bałtyk Gostyń
  • Dżanojan Artur

    Bałtyk Gostyń
  • Cygan Adrian

    Orkan Dalewo
  • Łosiowski Paweł

    Bizon Cerkwica
  • Pazio Adam

    Orzeł Wałcz
  • Puda Sebastian

    Świt II Szczecin
  • Bochnia Wiktor

    Zefir Wyszewo
  • Wydra Kacper

    Bałtyk Koszalin
  • Staciwa Mateusz

    Victoria Sianów
  • Kozakowski Adrian

    Bałtyk Koszalin
  • Wójtowicz Krystian

    Witniczanka Witnica
  • Kokociński Konrad

    Znicz Niedźwiedź
  • Pietyra Patryk

    Sokół Spore
  • Pawlik Zbigniew

    Bałtyk Koszalin
  • Artym Andriy

    Bałtyk Koszalin
  • Czenko Michał

    Bałtyk Koszalin
  • Jasitczak Arkadiusz

    Bałtyk Koszalin
  • Kramarz Łukasz

    Darłovia II Darłowo
  • Pajdzik Hubert

    Wiekowianka Wiekowo
  • Jermołowicz Jakub

    Sokół Karlino
  • Kozakowski Seweryn

    Bałtyk Koszalin
  • Bałtyk Koszalin

    Szulc Aleksander

    Bałtyk Koszalin
  • Mechanik Bobolice

    Zimnicki Konrad

  • Wieża Postomino

    Jachemek Patryk

  • Rasel Dygowo

    Damian Kupisz

  • Bałtyk Koszalin

    Gregorek Maciej

  • Arczyński Ignacy

    Bałtyk Koszalin
  • Forczmański Jakub

    Bałtyk Koszalin
  • Glama Krystian

    Bałtyk Koszalin
  • Głasek Filip

    Bałtyk Koszalin
  • Grochowski Dawid

    Bałtyk Koszalin
  • Kamiński Tomasz

    Bałtyk Koszalin
  • Kąkol Krystian

    Bałtyk Koszalin
  • Król Jan

    Bałtyk Koszalin
  • Latański Jakub

    Bałtyk Koszalin
  • Bałtyk Koszalin

    Feliński Radosław

  • Bałtyk Koszalin

    Witkowski Maksymilian

  • Bałtyk Koszalin

    Biergiel Dawid

  • Bałtyk Koszalin

    Krauze Krystian

  • Bałtyk Koszalin

    Karpiński Jakub

  • Bałtyk Koszalin

    Lichmański Kamil

  • Bałtyk Koszalin

    Andrzejczak Maciej

  • Bałtyk Koszalin

    Siarnecki Szymon

  • Bałtyk Koszalin

    Fastyn Bartłomiej

  • Bałtyk Koszalin

    Niemczyk Bartłomiej

  • Bałtyk Koszalin

    Ziółkowski Bartosz

  • Bałtyk Koszalin

    Skrzyński Sebastian

  • Bałtyk Koszalin

    Trzmiel Konrad

  • Bałtyk Koszalin

    Kulon Damian

  • Bałtyk Koszalin

    Ignatowicz Piotr

  • Bałtyk Koszalin

    Bator Kacper

  • Bałtyk Koszalin

    Rapita Kacper

  • Gwardia Koszalin

    Pazdur Leszek

  • Gwardia Koszalin

    Fabian Walaszczyk

  • Carina Gubin

    Masny Kacper

    Bałtyk Koszalin
  • Concordia Elbląg

    Pawłowski Dominik

    Bałtyk Koszalin
  • Rasel Dygowo

    Alan Krauze

    Bałtyk Koszalin
  • Rasel Dygowo

    Dawid Frączczak

    Bałtyk Koszalin
  • Stal II Kraśnik

    Cybula Adrian

    Bałtyk Koszalin
  • Warta Gorzów Wielkopolski

    Mikołajczak Radosław

    Bałtyk Koszalin
  • Świercz Michał

    Biali Sądów
  • Sobolewski Patryk

    Unia Dolice
  • Dobko Jan

    WODR Barzkowice
  • Oleszczuk Daniel

    Zawisza Grzmiąca
  • Krzyżanowski Michał

    Wybrzeże Rewalskie Rewal
  • Bednarski Mateusz

    Zorza Dobrzany
  • Ogórek Karol

    Biali Sądów
  • Pustelnik Tomasz

    Biali Sądów
  • Świercz Sebastian

    Wicher Przelewice
  • Piwowar Wojciech

    Biali Sądów
  • Pieszko Jakub

    Biali Sądów
  • Szczęsny Piotr

    Biali Sądów
  • Zariemba Eduard

    Biali Sądów
  • Biali Sądów

    Nitecki Marcin

  • Biali Sądów

    Bartosz Kulak

  • Kluczevia Stargard

    Królak Tomasz

  • Bełtowski Karol

    Biali Sądów
  • Michalak Alan

    Biali Sądów
  • Ogórek Karol

    Biali Sądów
  • Rajch Rafał

    Biali Sądów
  • Skoczyk Dawid

    Biali Sądów
  • Zaborowski Kamil

    Biali Sądów
  • Biali Sądów

    Serafin Sebastian

  • Biali Sądów

    Eryk Tyszenko

  • Biali Sądów

    Kamil Błaż

  • Biali Sądów

    Bartosz Bertyński

  • Biali Sądów

    Jakub Reszka

  • Biali Sądów

    Paweł Jabłoński

  • Biali Sądów

    Aleksander Zboralski

  • Biali Sądów

    Sebastian Świercz

  • Biali Sądów

    Marcin Cieśliński

  • Biali Sądów

    Paweł Rzeźnicki

  • Świt Szczecin

    Prostak Filip

    Biali Sądów
  • Pacholak Fabian

    Wspólni Różewo
  • Mlącki Daniel

    Wiekowianka Wiekowo
  • Kucharski Szymon

    Bizon Cerkwica
  • Buczek Kondrad

    Błękitni Trzygłów
  • Jonda Nathan

    Bizon Cerkwica
  • Basiukiewicz Łukasz

    Bizon Cerkwica
  • Michalski Norbert

    Wicher Brojce
  • Rus Andriy

    Bizon Cerkwica
  • Tymoshchuk Roman

    Prawobrzeże Świnoujście
  • Jankowski Krzysztof

    Bizon Cerkwica
  • Rak Artur

    Bizon Cerkwica
  • Szeliga Jakub

    Zawisza Grzmiąca
  • Napert Rafał

    Bizon Cerkwica
  • Gajda Szymon

    Bizon Cerkwica
  • Czaplewski Nikolas

    Orzeł Mrzeżyno
  • Drzewiecki Patryk

    Bizon Cerkwica
  • Kuliberda Tomasz

    Bizon Cerkwica
  • Stangrycki Robert

    Korona Stuchowo
  • Lamek Tomasz

    Bizon Cerkwica
  • Majer Paweł

    Unia Dolice
  • Bałtyk Gdynia

    Nowicki Bartosz

    Błękitni II Stargard
  • Kadłuczka Piotr

    Zryw Kołbaskowo
  • Filipiak Krzysztof

    Błękitni II Stargard
  • Kober Mikołaj

    Błękitni II Stargard
  • Mieczan Borys

    Błękitni II Stargard
  • Piskorz Jarosław

    Błękitni II Stargard
  • Pęgiel Adam

    Wieża II Postomino
  • Morawietz Max

    Wicher Reptowo
  • Kruszak Dawid

    Sokół Sokoliniec
  • Wilk Bartłomiej

    Zorza Dobrzany
  • Antoniak Hubert

    Błękitni II Stargard
  • Błaszczyk Patryk

    Błękitni II Stargard
  • Ginter Sebastian

    Błękitni II Stargard
  • Król Jakub

    Błękitni II Stargard
  • Lewandowski Jan

    Chemik II Police
  • Stawski Jakub

    Błękitni II Stargard
  • Novykov Vadym

    Błękitni II Stargard
  • Gomułka Mateusz

    Drzewiarz Krosino
  • Deszcz Piotr

    Błękitni II Stargard
  • Stanisz Grzegorz

    Rolpol Chlebowo
  • Kłosowski Kacper

    Błękitni II Stargard
  • Hutnik Szczecin

    Mykyta Vovchenko

  • Błękitni II Stargard

    Pelikan Paweł

  • Błaszczyk Patryk

    Błękitni II Stargard
  • Latek Daniel

    Błękitni II Stargard
  • Lewandowski Jan

    Błękitni II Stargard
  • Błękitni II Stargard

    Kujawa Krystian

  • Błękitni II Stargard

    Ziniewicz Maciej

  • Błękitni II Stargard

    Kacprzyk Wojciech

  • Błękitni II Stargard

    Jakub Świder

  • Błękitni II Stargard

    Brajan Kwiatkowski

  • Błękitni II Stargard

    Przemysław Białek

  • Błękitni II Stargard

    Mucha Bartosz

  • Błękitni II Stargard

    Bieńko Kacper

  • Błękitni II Stargard

    Szymczak Błażej

  • Błękitni II Stargard

    Lipski Jakub

  • Błękitni II Stargard

    Krzewicki Adam

  • Błękitni II Stargard

    Bartkowiak Miłosz

  • Błękitni II Stargard

    Gwóźdź Olaf

  • Błękitni II Stargard

    Justyn Pażontka

  • Błękitni II Stargard

    Rafał Seredyński

  • Błękitni II Stargard

    Kacper Olesiński

  • Błękitni II Stargard

    Stereńczak Daniel

  • Iskierka Szczecin

    Krzysztof Filisiński

    Błękitni II Stargard
  • Olimpia II Grudziądz

    Gabor Mikołaj

    Błękitni II Stargard
  • Stolem Gniewino

    Ryk Oskar

    Błękitni II Stargard
  • Unia Janikowo

    Ginter Sebastian

    Błękitni II Stargard
  • Warta Gorzów Wielkopolski

    Ogrodowski Mateusz

    Błękitni II Stargard
  • Warta Gorzów Wielkopolski

    Wawrzyniak Marcin

    Błękitni II Stargard
  • Wisła II Puławy

    Ariel Wawszczyk

    Błękitni II Stargard
  • Michalski Filip

    Błękitni Ostrowice
  • Pawlicki Adam

    Zawisza Grzmiąca
  • Smoleń Mateusz

    Sztorm Szczecin
  • Sá Heldér

    Vimobilia Będzino
  • Włodek Przemysław

    Wrzos Borne Sulinowo
  • Łukaszewski Michał

    Błękitni Ostrowice
  • Perenc Łukasz

    Błękitni Ostrowice
  • Ciechański Nikodem

    Wieża Postomino
  • Kumah Emmanuel

    Wicher Przelewice
  • Fajgier Przemysław

    Błękitni Pomierzyn
  • Cieślik Michał

    Błękitni Pomierzyn
  • Nowak Aleksander

    Błękitni Pomierzyn
  • Szybkowski Jarosław

    Błękitni Pomierzyn
  • Tomaszewski Dominik

    Lech Czaplinek
  • Kurzaj Sebastian

    Błękitni Pomierzyn
  • Mrugasiewicz Kamil

    Świt Barnimie
  • Drgas Jakub

    Wrzos Borne Sulinowo
  • Garlikowski Szymon

    Błękitni Pomierzyn
  • Kacianowski Piotr

    Błękitni Pomierzyn
  • Kalina Karol

    Błękitni Pomierzyn
  • Krzemiński Mariusz

    Zryw Kołbaskowo
  • Kupisz Tomasz

    Zryw Kołbaskowo
  • Błaszczyk Karol

    Błękitni Stary Jarosław
  • Czarnuch Łukasz

    Darłovia II Darłowo
  • Duszkiewicz Karol

    Błękitni Stary Jarosław
  • Ordak Sławomir

    Błękitni Stary Jarosław
  • Konieczny Tadeusz

    Błękitni Stary Jarosław
  • Kosnowicz Wojciech

    Błękitni Stary Jarosław
  • Wojtyński Michał

    Leśnik Kliniska Wielkie
  • Kalina Damian

    Błękitni Stary Jarosław
  • Kmieciak Michał

    Błękitni Stary Jarosław
  • Rejf Dawid

    Pomorzanin Nowogard
  • Bednarek Wiktor

    Wspólni Różewo
  • Mamouni Abdelghafour Eymen

    Błękitni Trzygłów
  • Bachman Bartłomiej

    Błękitni Trzygłów
  • Szafarowicz Mateusz

    Błękitni Trzygłów
  • Foto-Higiena Gać

    Gorajski Łukasz

    Korona Stuchowo
  • Jaroszewicz Marcin

    Korona Stuchowo
  • Pietrzyk Marcel

    Błękitni Trzygłów
  • Ragus Jakub

    Błękitni Trzygłów
  • Siedlecki Arkadiusz

    Korona Stuchowo
  • Włodarczyk Krzysztof

    Błękitni Trzygłów
  • Banke Dominik

    Pomorzanin Przybiernów
  • Sawicki Daniel

    Zawisza Grzmiąca
  • Pieczonka Artur

    Błękitni Trzygłów
  • Rzeźnik Wiktor

    Iskra Golczewo
  • Markiewicz Adam

    Wicher Brojce
  • Moczurad Adam

    Witniczanka Witnica
  • Górski Filip

    Zieloni Zielin
  • Kholodkov Oleksandr

    Błękit Pniewo
  • Cader Mateusz

    Osadnik II Myślibórz
  • Złotkowski Maciej

    Energetyk Gryfino
  • Bednarski Hubert

    Błękit Pniewo
  • Pioszyk Robert

    Jedność Przewłoki
  • Burdzy Maciej

    Błękit Pniewo
  • Burkiewicz Wojciech

    Błękit Pniewo
  • Kurpiel Łukasz

    Błękit Pniewo
  • Sobolewski Rafał

    Błękit Pniewo
  • Żelech Łukasz

    Błękit Pniewo
  • Ozturk Denis

    Błękit Pniewo
  • Stefanowicz Damian

    Energetyk Gryfino
  • Zębala Ii Szymon

    Błękit Pniewo
  • Wereszka Kacper

    Świt II Szczecin
  • Kądziela Piotr

    Kłos Pełczyce
  • Kiziak Łukasz

    Wieża Postomino
  • Makowski Emil

    Sokół Karlino
  • Chłopecki Karol

    Drzewiarz Krosino
  • Świątalski Piotr

    Błonie Barwice
  • Skwarek Hubert

    Błonie Barwice
  • Szewc Radosław

    Zalew Stepnica
  • Szczepański Jakub

    Błonie Barwice
  • Wyka Wiktor

    Błonie Barwice
  • Nawrocki Mateusz

    Błonie Barwice
  • Darmoros Jacek

    Błonie Barwice
  • De Souza Mergue Vitor Gabriel

    Zorza Dobrzany
  • Łukasik Wiktoria

    WODR Barzkowice
  • Mikulski Wojciech

    Bryza Reńsko
  • Wiczkowski Paweł

    Bryza Reńsko
  • Dłubała Bartosz

    Bryza Reńsko
  • Andrzejczak Radosław

    Bryza Reńsko
  • Wojtaszek Maciej

    Bryza Reńsko
  • Leszka Bartłomiej

    Bryza Reńsko
  • Cyran Konrad

    Unia Sieciemin
  • Cierzniak Rafał

    WODR Barzkowice
  • Białecki Mariusz

    Bytyń Nakielno
  • Tkaczuk Karol

    Zryw Kołbaskowo
  • Forysiak Artur

    Bytyń Nakielno
  • Mirus Grzegorz

    Jastrząb Łosośnica
  • Iwan Adrian

    Bytyń Nakielno
  • Mochański Jakub

    Bytyń Nakielno
  • Nowak Damian

    Bytyń Nakielno
  • Świerad Piotr

    Bytyń Nakielno
  • Dziedzic Michał

    Bytyń Nakielno
  • Kupilas Marcin

    Bytyń Nakielno
  • Bartkowiak Mariusz

    Bytyń Nakielno
  • Bartkowiak Szymon

    Bytyń Nakielno
  • Betleja Marcin

    Bytyń Nakielno
  • Białecki Mariusz

    Bytyń Nakielno
  • Ciszewski Patryk

    Bytyń Nakielno
  • Drzazga Damian

    Bytyń Nakielno
  • Dyjak Paweł

    Bytyń Nakielno
  • Dyjak Dariusz

    Bytyń Nakielno
  • Dziubczyński Piotr

    Bytyń Nakielno
  • Gralka Przemysław

    Bytyń Nakielno
  • Hejak Damian

    Bytyń Nakielno
  • Horba Kamil

    Bytyń Nakielno
  • Iwan Adrian

    Bytyń Nakielno
  • Kruszczyński Nikodem

    Bytyń Nakielno
  • Łuczak Rafał

    Bytyń Nakielno
  • Mochański Jakub

    Bytyń Nakielno
  • Nowak Damian

    Bytyń Nakielno
  • Rosiński Piotr

    Bytyń Nakielno
  • Skonieczka Rafał

    Bytyń Nakielno
  • Szulc Bogusław

    Bytyń Nakielno
  • Szulc Przemysław

    Bytyń Nakielno
  • Szulc Konrad

    Bytyń Nakielno
  • Świerad Piotr

    Bytyń Nakielno
  • Świrad Szymon

    Bytyń Nakielno
  • Świrad Kamil

    Bytyń Nakielno
  • Tomas Mateusz

    Bytyń Nakielno
  • Wyrwiński Bartosz

    Bytyń Nakielno
  • Wechman Paweł

    Wieża Postomino
  • Cycoń Mateusz

    Zryw Kołbaskowo
  • Jamróz Adam

    Calisia Kalisz Pomorski
  • Polaczek Jakub

    Calisia Kalisz Pomorski
  • Iglar Daniel

    Calisia Kalisz Pomorski
  • Krymowski Filip

    Calisia Kalisz Pomorski
  • Niemczyk Bartłomiej

    Calisia Kalisz Pomorski
  • Konieczny Krystian

    Mirstal Mirosławiec
  • Tkacz Dominik

    Drawa Drawsko Pomorskie
  • Kowalczyk Konrad

    Wybrzeże Rewalskie Rewal
  • Ciesielski Ireneusz

    Orzeł Wałcz
  • Tańcula Gabriel

    Radowia Radowo Małe
  • Piekarski Kacper

    Ina Ińsko
  • Filipiak Wiktor

    Calisia Kalisz Pomorski
  • Zawiślak Marek

    Zieloni Zielin
  • Haraj Kacper

    Mirstal Mirosławiec
  • Hołowienko Jakub

    Calisia Kalisz Pomorski
  • Jasiński Daniel

    Mirstal Mirosławiec
  • Poczwardowski Mateusz

    Calisia Kalisz Pomorski
  • Poliwczak Robert

    Sokół Sokoliniec
  • Bałtyk Koszalin

    Waleński Szymon

    Cartusia Kartuzy
  • Błękitni II Stargard

    Vadym Novykov

    Cartusia Kartuzy
  • Dąb Dębno

    Siembida Piotr

    Celuloza Kostrzyn nad Odrą
  • Toshboltaev Abdullokh

    Zalew Stepnica
  • Golba Patryk

    Wspólni Różewo
  • Jędrzejczyk Patryk

    Chemik II Police
  • Wawrzyniak Adam

    Chemik II Police
  • Wojciuszkiewicz Łukasz

    Chemik II Police
  • Garstecki Kacper

    Chemik Police
  • Bugara Maksymilian

    Świt II Szczecin
  • Cholewiński Bartosz

    Chemik Police
  • Figiel Dariusz

    Chemik Police
  • Pawlaczyk Oskar

    Chemik II Police
  • Senderowski Dorian

    Chemik II Police
  • Talaga Hubert

    Chemik Police
  • Skowronek Fabian

    Chemik Police
  • Konik Błażej

    Chemik Police
  • Stachnik Jakub

    Chemik Police
  • Wypych Marcin

    Znicz Niedźwiedź
  • Zając Jakub

    Chemik Police
  • Ratajczyk Filip

    FASE Szczecin
  • Król Dawid

    Sokół Pyrzyce
  • Wawrzyniak Marcin

    Sęp Brzesko
  • Dąbkowski Mikołaj

    LUKS Krzywin
  • Błękitni Stargard

    Grzeszczak Wiktor

    Chemik Police
  • Bochan Antoni

    Chemik Police
  • Czajkowski Marcel

    Chemik Police
  • Figiel Dariusz

    Chemik Police
  • Hikosaka Shunta

    Chemik Police
  • Honda Terumasa

    Chemik Police
  • Kotlarz Krystian

    Chemik Police
  • Melo chegancas Adriano renato

    Chemik Police
  • Wasikowski Dawid

    Chemik Police
  • Wojciechowski Tomasz

    Chemik Police
  • Chemik Police

    Jakubiak Mateusz

  • Chemik Police

    Budzeń Paweł

  • Chemik Police

    Kołtunowski Daniel

  • Chemik Police

    Grzesło Michał

  • Chemik Police

    Jakub Basara

  • Chemik Police

    Kamiński Igor

  • Chemik Police

    Herka Mateusz

  • Chemik Police

    Jęśko Michał

  • Chemik Police

    Paska Olgierd

  • Chemik Police

    Trigo moutinho Martin

  • Chemik Police

    Mazanek Rafał

  • Chemik Police

    Korotkiewicz Michał

  • Chemik Police

    Konik Natan

  • Chemik Police

    Kuźmiński Antoni

  • Chemik Police

    Patryk Michałeczko

  • Chemik Police

    Endene ze Steve

  • Chemik Police

    Bylewski Mateusz

  • Chemik Police

    Waszczuk Jakub

  • Chemik Police

    Maciej Najda

  • Chemik Police

    Ponce garcia Manuel

  • Hutnik Szczecin

    Sobczak Aleksander

    Chemik Police
  • Zajączkowski Przemysław

    Mechanik Turowo
  • Andrzejewski Szymon

    Chrobry Drzonowo
  • Jakubów Paweł

    Chrobry Drzonowo
  • Kojro Michał

    Chrobry Drzonowo
  • Rogula Jakub

    Chrobry Drzonowo
  • Duszyński Jakub

    Chrobry Drzonowo
  • Dziedzic Mateusz

    Chrobry Drzonowo
  • Gawrychowski Kacper

    Chrobry Drzonowo
  • Gąsiewski Jakub

    Chrobry Drzonowo
  • Ignaczyński Dariusz

    Chrobry Drzonowo
  • Jakubów Paweł

    Chrobry Drzonowo
  • Kałdus Kacper

    Chrobry Drzonowo
  • Kiczmachowski Dawid

    Chrobry Drzonowo
  • Kojro Michał

    Chrobry Drzonowo
  • Kojro Dariusz

    Chrobry Drzonowo
  • Kordowski Bartosz

    Chrobry Drzonowo
  • Koszarny Dawid

    Chrobry Drzonowo
  • Kurusiewicz Kamil

    Chrobry Drzonowo
  • Leszczyński Bartosz

    Chrobry Drzonowo
  • Maj Jakub

    Chrobry Drzonowo
  • Marciniak Jakub

    Chrobry Drzonowo
  • Michalski Jakub

    Chrobry Drzonowo
  • Muzyczuk Marcin

    Chrobry Drzonowo
  • Piaszczyk Daniel

    Chrobry Drzonowo
  • Pietrzak Marcin

    Chrobry Drzonowo
  • Pszczola Jakub

    Chrobry Drzonowo
  • Rogula Jakub

    Chrobry Drzonowo
  • Zawadzki Szymon

    Chrobry Drzonowo
  • Adamski Dawid

    Chrobry Lisie Pole
  • Karp Jan

    Sarmata Dobra
  • Bengier Tomasz

    Chrobry Lisie Pole
  • Kabziński Adam

    Klon Krzymów
  • Kozłowski Błażej

    Odra Chojna
  • Miliński Sebastian

    Chrobry Lisie Pole
  • Kapusta Karol

    Wiekowianka Wiekowo
  • Reszka Aleksandra

    Strong Zielenica
  • Rębas Łukasz

    Chrobry Lisie Pole
  • Rudik Serhii

    Morzycko Moryń
  • Polaczyk Emilia

    Wrzos Wrześnica
  • Kubiak Bartosz

    Korona Raduń
  • Pieczko Dawid

    CRS II Barlinek
  • Radomski Grzegorz

    Iskra Lutówko
  • Rozmarniewicz Adrian

    CRS II Barlinek
  • Gil Tomasz

    Polonia Giżyn
  • Biesaga Bartłomiej

    Wicher Rąbino
  • Szydłowski Adrian

    Tanowia Tanowo
  • Mane Abel

    Polonia Płoty
  • Tazbir Patryk

    CRS Barlinek
  • Traczyk Dominik

    CRS Barlinek
  • Hanusiak Gabriel

    Wicher Rąbino
  • Budzyński Maichał

    Czarni 44 Szczecin
  • Dammeyer Mateusz

    Czarni 44 Szczecin
  • Kielmas Krzysztof

    Czarni 44 Szczecin
  • Konicki Laszek

    Czarni 44 Szczecin
  • Malinowski Łukasz

    Czarni 44 Szczecin
  • Rosiński Mateusz

    Czarni 44 Szczecin
  • Zygmunt Przemysław

    Czarni 44 Szczecin
  • Biemer Samuel

    Czarni 44 Szczecin
  • Zieliński Michał

    Świt Barnimie
  • Stawiński Piotr

    Czarni 44 Szczecin
  • Chwaliński Hubert

    Czarni 44 Szczecin
  • Kozłowski Michał

    Czarni 44 Szczecin
  • Szczerbik Dawid

    Czarni 44 Szczecin
  • Lamparski Dawid

    Wybrzeże Rewalskie Rewal
  • Tumiło Igor

    Czarni 44 Szczecin
  • Krawczyk Wojciech

    Czarni 44 Szczecin
  • Akabogu Chidozie

    Czarni 44 Szczecin
  • Rączka Dawid

    Zalew Stepnica
  • Kowalczyk Dawid

    Sokół Sokoliniec
  • Kaniuk Dominik

    Wrzos Borne Sulinowo
  • Wesołowski Piotr

    Czarni Czarnówko
  • Małecki Marcel

    Rega Trzebiatów
  • Kamiński Patryk

    Znicz Wysoka Kamieńska
  • Ciosek Bartłomiej

    Czarni Lubanowo
  • Łata Tomasz

    Sokół Lulewice
  • Staniek Krystian

    Zryw Kołbaskowo
  • Białoszewski Kamil

    WODR Barzkowice
  • Czerwińska Sandra

    Wicher Rąbino
  • Czerwonka Kacper

    Czarni Lubanowo
  • Gnap Grzegorz

    Czarni Lubanowo
  • Karaś Jakub

    Czarni Lubanowo
  • Malik Mateusz

    Czarni Lubanowo
  • Radyk Konrad

    Czarni Lubanowo
  • Tuszyński Kacper

    Czarni Lubanowo
  • Walczak Kamil

    Czarni Lubanowo
  • Kącki Arkadiusz

    Ogniwo Babinek
  • GKS Wikielec

    Napora Krzysztof

    Czarni Lubanowo
  • Margas Mateusz

    Czarni Marianowo
  • Domagała Arkadiusz

    Czarni Marianowo
  • Dziopa Dawid

    Czarni Marianowo
  • Kościelniak Jarosław

    Zorza Dobrzany
  • Kozłowski Dominik

    Czarni Marianowo
  • Leśniewski Henryk

    Dęby Rogowo
  • Skuratowski Jakub

    Czarni Marianowo
  • Szymanowski Jakub

    Witniczanka Witnica
  • Karpiak Tomasz

    Znicz Niedźwiedź
  • Czarnik Damian

    Wicher Reptowo
  • Ogórek Jan

    Czcibor Bielin
  • Krupa Sylwester

    Gwiazda Żalęcino
  • Sikora Kacper

    Czcibor Bielin
  • Pozimski Szymon

    Czcibor Bielin
  • Zając Patryk

    Pionier Szczecin
  • Budzisławski Mateusz

    Czcibor Bielin
  • Sobczak Szymon

    Wybrzeże Biesiekierz
  • Orłowski Aleksander

    Czcibor Cedynia
  • Muszyński Marcin

    Czcibor Cedynia
  • Rogowski Paweł

    Czcibor Cedynia
  • Sim Patryk

    Czcibor Cedynia
  • Stańczyk Adrian

    Czcibor Cedynia
  • Bieś Michał

    Świt Barnimie
  • Czejda Patryk

    Czcibor Cedynia
  • Modras Mateusz

    Czcibor Cedynia
  • Żugaj Oskar

    Czcibor Cedynia
  • Czermak Karol

    Promień Mosty
  • Burkowski Mateusz

    Czcibor Cedynia
  • Jędrzejak Adam

    Dąbrovia Stara Dąbrowa
  • Chacuk Grzegorz

    Dąbrovia Stara Dąbrowa
  • Kryczka Szymon

    Zryw Góralice
  • Bartosiewicz Mariusz

    Dąbrovia Stara Dąbrowa
  • Wochna Szymon

    Dąbrovia Stara Dąbrowa
  • Palutka Rafał

    Dąbrovia Stara Dąbrowa
  • Bargiel Bartosz

    Dąbrovia Stara Dąbrowa
  • Bartnicki Bartosz

    Dąbrovia Stara Dąbrowa
  • Bartosiewicz Mariusz

    Dąbrovia Stara Dąbrowa
  • Doniecki Piotr

    Dąbrovia Stara Dąbrowa
  • Dudek Dawid

    Dąbrovia Stara Dąbrowa
  • Fadecki Kamil

    Dąbrovia Stara Dąbrowa
  • Fadecki Michał

    Dąbrovia Stara Dąbrowa
  • Fadecki Karol

    Dąbrovia Stara Dąbrowa
  • Filip Kamil

    Dąbrovia Stara Dąbrowa
  • Gierżatowicz Jakub

    Dąbrovia Stara Dąbrowa
  • Grzesiak Maciej

    Dąbrovia Stara Dąbrowa
  • Janoch Kamil

    Dąbrovia Stara Dąbrowa
  • Krzysztofik Tomasz

    Dąbrovia Stara Dąbrowa
  • Maciejewski Gracjan

    Dąbrovia Stara Dąbrowa
  • Pianowski Damian

    Dąbrovia Stara Dąbrowa
  • Pietrzak Seweryn

    Dąbrovia Stara Dąbrowa
  • Pluta Tomasz

    Dąbrovia Stara Dąbrowa
  • Rogala Tomasz

    Dąbrovia Stara Dąbrowa
  • Rozlach Jakub

    Dąbrovia Stara Dąbrowa
  • Rozlach Paweł

    Dąbrovia Stara Dąbrowa
  • Rusinek Mateusz

    Dąbrovia Stara Dąbrowa
  • Siedlecki Kacper

    Dąbrovia Stara Dąbrowa
  • Szymański Dawid

    Dąbrovia Stara Dąbrowa
  • Szyszkowski Krzysztof

    Dąbrovia Stara Dąbrowa
  • Śmigielski Rafał

    Dąbrovia Stara Dąbrowa
  • Wochna Konrad

    Dąbrovia Stara Dąbrowa
  • Wochna Szymon

    Dąbrovia Stara Dąbrowa
  • Wochna Hubert

    Dąbrovia Stara Dąbrowa
  • Zawidzki Miłosz

    Dąbrovia Stara Dąbrowa
  • Klamka Kacper

    Wybrzeże Rewalskie Rewal
  • Dołęga Przemysław

    Zawisza Grzmiąca
  • Tryhub Vladyslav

    Wicher Reptowo
  • Konieczny Hubert

    Sad Chwiram
  • Banasiewicz Adrian

    Dąb Dębice
  • Kot Konrad

    Dąb Dębice
  • Michalski Adrian

    Znicz Wysoka Kamieńska
  • Wesołowski Paweł

    Dąb Dębice
  • Jarocki Wojciech

    Dąb Dębice
  • Dwojak Michał

    Dąb Dębice
  • Olszewski Błażej

    Dąb Dębice
  • Antys Łukasz

    Dąb Dębice
  • Banasiewicz Adrian

    Dąb Dębice
  • Chiży Mariusz

    Dąb Dębice
  • Dwojak Michał

    Dąb Dębice
  • Kozakowski Przemysław

    Dąb Dębice
  • Krawczyk Adrian

    Dąb Dębice
  • Kubiak Marcin

    Dąb Dębice
  • Kubiak Patryk

    Dąb Dębice
  • Lebowski Wiktor

    Dąb Dębice
  • Luter Wiktor

    Dąb Dębice
  • Majdański Tomasz

    Dąb Dębice
  • Olszewski Błażej

    Dąb Dębice
  • Olszewski Bartosz

    Dąb Dębice
  • Raczyński Patryk

    Dąb Dębice
  • Radawiec Rafał

    Dąb Dębice
  • Radawiec Karol

    Dąb Dębice
  • Retmańczyk Dawid

    Dąb Dębice
  • Sobański Rafał

    Dąb Dębice
  • Szafran Krzysztof

    Dąb Dębice
  • Szafran Sylwester

    Dąb Dębice
  • Teodorczyk Michał

    Dąb Dębice
  • Zając Adrian

    Dąb Dębice
  • Zawilski Tomasz

    Dąb Dębice
  • Masovia Maszewo

    Wesołowski Mariusz

    Dąb Dębice
  • Łukasik Wiktor

    Pomorzanin Cychry
  • Kiełbasa Piotr

    Dąb Dębno
  • Gromowski Dominik

    Wiarus Żółtnica
  • Kućma Patryk

    Dąb Dębno
  • Tałaj Szymon

    Dąb Dębno
  • Riku Fujii

    Dąb Dębno
  • Kajstura Konrad

    Wybrzeże Biesiekierz
  • Krzywicki Adrian

    Hutnik Szczecin
  • Kalinowski Kacper

    Dąb Dębno
  • Błachut Jakub

    Dąb Dębno
  • Koszykowski Jakub

    Dąb Dębno
  • Lubka Dominik

    Wybrzeże Rewalskie Rewal
  • Berliński Jakub

    Dąb Dębno
  • Kalinowski Kacper

    Dąb Dębno
  • Berliński Jakub

    Dąb Dębno
  • Binkiewicz Michał

    Dąb Dębno
  • Gawęcki Michał

    Dąb Dębno
  • Kozłowski Jakub

    Dąb Dębno
  • Wilman Mateusz

    Dąb Dębno
  • Wyka Filip

    Dąb Dębno
  • Dąb Dębno

    Robert Budzałek

  • Dąb Dębno

    Paweł Noga

  • Dąb Dębno

    Oskar Szczepanik

  • Dąb Dębno

    Piotr Rymar

  • Dąb Dębno

    Wojciech Wiśniewski

  • Dąb Dębno

    Jackowski Łukasz

  • Dąb Dębno

    Bartosz Żak

  • Dąb Dębno

    Bartosz Bielak

  • Dąb Dębno

    Kamil Leiman

  • Dąb Dębno

    Marcel Polanowski

  • Dąb Dębno

    Bogusław Nowaczyk

  • Dąb Dębno

    Szymon Tylman

  • Dąb Dębno

    Kacper Albrecht

  • Dąb Dębno

    Dawid Makrzanowski

  • Kluczevia Stargard

    Wrzeszcz Seweryn

    Dąb Dębno
  • Pogoń Skwierzyna

    Kodzis Michał

    Dąb Dębno
  • Róża Różanki

    Damian Pawłowski

    Dąb Dębno
  • Stilon Gorzów Wielkopolski

    Błajewski Alan

    Dąb Dębno
  • Świt II Nowy Dwór Mazowiecki

    Kwiatkowski Mateusz

    Dąb Dębno
  • Maik Piotr

    Witniczanka Witnica
  • Czernecki Szczepan

    Zawisza Grzmiąca
  • Sakhniuk Hryhorii

    Sęp Brzesko
  • Dutka Marcin

    Darłovia II Darłowo
  • Wólkiewicz Daniel

    Darłovia Darłowo
  • Kalinowski Karol

    Darłovia II Darłowo
  • Maciąg Artur

    Darłovia II Darłowo
  • Michalski Kamil

    Darłovia II Darłowo
  • Mikhailenko Dmytro

    Darłovia II Darłowo
  • Ryfa Krystian

    Darłovia II Darłowo
  • Samorek Oskar

    Darłovia Darłowo
  • Dybczyński Kacper

    Spójnia Świdwin
  • Rusinek Dominik

    Darłovia II Darłowo
  • Stankiewicz Bartosz

    Radew Białogórzyno
  • Pilch Hubert

    Wicher Reptowo
  • Piasecki Adam

    Darłovia II Darłowo
  • Drzewi Adrian

    Wiekowianka Wiekowo
  • Wiśniewski Filip

    Ina Ińsko
  • Grupiński Stanisław

    Gwardia Koszalin
  • Kisilevych Vitalii

    Dęby Rogowo
  • Klupp Mateusz

    Dęby Rogowo
  • Mach Bronisław

    Dęby Rogowo
  • Napierajczyk Artur

    Dęby Rogowo
  • Nowicki Albert

    Dęby Rogowo
  • Włodarczyk Jakub

    Dęby Rogowo
  • Stabrawa Dariusz

    Dęby Rogowo
  • Karpiński Roland

    Dęby Rogowo
  • Wasiluk Wojciech

    Orzeł Pęzino
  • Lisek Wojciech

    Dęby Rogowo
  • Wojtyczka Kacper

    Derby Karścino
  • Korek Jakub

    Zalew Stepnica
  • Klekocki Maciej

    Derby Karścino
  • Wójcicki Maciej

    Derby Karścino
  • Welnowski Paweł

    Derby Karścino
  • Błądek Dominik

    Derby Karścino
  • Cauner Michał

    Derby Karścino
  • Dąbrowski Mateusz

    Derby Karścino
  • Klekocki Maciej

    Derby Karścino
  • Klepuszewski Patryk

    Derby Karścino
  • Kołodziejczyk Sebastian

    Derby Karścino
  • Kupryjańczyk Wojciech

    Derby Karścino
  • Łoziński Daniel

    Derby Karścino
  • Łoziński Wojciech

    Derby Karścino
  • Niedzielski Paweł

    Derby Karścino
  • Ostaszewski Robert

    Derby Karścino
  • Panecki Michał

    Derby Karścino
  • Plis Dominik

    Derby Karścino
  • Radzimski Jędrzej

    Derby Karścino
  • Różański Kamil

    Derby Karścino
  • Sołtysiak Rafał

    Derby Karścino
  • Szpiler Adrian

    Derby Karścino
  • Trojanowski Paweł

    Derby Karścino
  • Weichhaus Dominik

    Derby Karścino
  • Welnowski Paweł

    Derby Karścino
  • Wojda Filip

    Derby Karścino
  • Wójcicki Maciej

    Derby Karścino
  • Janik Damian

    Drawa Drawsko Pomorskie
  • Szafrański Piotr

    Drawa Drawsko Pomorskie
  • Jaworek Patryk

    Drawa Drawsko Pomorskie
  • Kozak Adam

    Sparta Węgorzyno
  • Kujawka Michał

    Drawa Drawsko Pomorskie
  • Marcinkowski Kornel

    Drawa Drawsko Pomorskie
  • Pawłowski Bartłomiej

    Drawa Drawsko Pomorskie
  • Śliwka Adam

    Drawa Drawsko Pomorskie
  • Szczerba Jacek

    Sokół Suliszewo
  • Roszak Michał

    Wicher Brojce
  • Kasprowicz Daniel

    Drawa Drawsko Pomorskie
  • Maślanka Krzysztof

    Sparta Węgorzyno
  • Martinez Ruben

    Drzewiarz Krosino
  • Żelazko Bartłomiej

    Drzewiarz Krosino
  • Bernecki Przemysław

    Drzewiarz Krosino
  • Osowski Piotr

    Drzewiarz Krosino
  • Waśkowski Daniel

    Drzewiarz Krosino
  • Makowski Adrian

    Łabędź Widuchowa
  • Ślefarski Nikodem

    Sparta Skalin
  • Adasiak Łukasz

    Drzewiarz Krosino
  • Adasiak Bartosz

    Drzewiarz Krosino
  • Bernecki Przemysław

    Drzewiarz Krosino
  • Bernecki Kacper

    Drzewiarz Krosino
  • Biesiada Patryk

    Drzewiarz Krosino
  • Chanc Andrzej

    Drzewiarz Krosino
  • Chłopecki Karol

    Drzewiarz Krosino
  • Chłopecki Adam

    Drzewiarz Krosino
  • Chrzanowski Mateusz

    Drzewiarz Krosino
  • Galiński Konrad

    Drzewiarz Krosino
  • Kąkol Przemysław

    Drzewiarz Krosino
  • Klapiński Rafał

    Drzewiarz Krosino
  • Łabul Dominik

    Drzewiarz Krosino
  • Orłowski Przemysław

    Drzewiarz Krosino
  • Osowski Piotr

    Drzewiarz Krosino
  • Pałgan Seweryn

    Drzewiarz Krosino
  • Paszkiel Artur

    Drzewiarz Krosino
  • Podkówka Piotr

    Drzewiarz Krosino
  • Suprun Grzegorz

    Drzewiarz Krosino
  • Szczerba Piotr

    Drzewiarz Krosino
  • Waśkowski Daniel

    Drzewiarz Krosino
  • Zakrzewski Patryk

    Drzewiarz Krosino
  • Ziółkowski Mateusz

    Drzewiarz Krosino
  • Głowa Adam

    Drzewiarz Świerczyna
  • Jakubowski Przemysław

    Drzewiarz Świerczyna
  • Tyma Rafał

    Drzewiarz Świerczyna
  • Pisowodzki Jakub

    Drzewiarz Świerczyna
  • Adamczewski Kamil

    Drzewiarz Świerczyna
  • Afeltowicz Adrian

    Drzewiarz Świerczyna
  • Afeltowicz Konrad

    Drzewiarz Świerczyna
  • Ciach Łukasz

    Drzewiarz Świerczyna
  • Dzięciołowski Albert

    Drzewiarz Świerczyna
  • Głowa Adam

    Drzewiarz Świerczyna
  • Jakubowski Przemysław

    Drzewiarz Świerczyna
  • Janicki Michał

    Drzewiarz Świerczyna
  • Janicki Kacper

    Drzewiarz Świerczyna
  • Kalinowski Jakub

    Drzewiarz Świerczyna
  • Katrycz Miłosz

    Drzewiarz Świerczyna
  • Kaznowski Piotr

    Drzewiarz Świerczyna
  • Kowalski Kamil

    Drzewiarz Świerczyna
  • Krzewicki Mieszko

    Drzewiarz Świerczyna
  • Mączka Mateusz

    Drzewiarz Świerczyna
  • Mączka Adrian

    Drzewiarz Świerczyna
  • Michalak Patryk

    Drzewiarz Świerczyna
  • Mikulski Andrzej

    Drzewiarz Świerczyna
  • Nowak Igor

    Drzewiarz Świerczyna
  • Okoń Hubert

    Drzewiarz Świerczyna
  • Retkowski Kamil

    Drzewiarz Świerczyna
  • Simiński Adam

    Drzewiarz Świerczyna
  • Szymaniak Dawid

    Drzewiarz Świerczyna
  • Troczyński Waldemar

    Drzewiarz Świerczyna
  • Tyma Hubert

    Drzewiarz Świerczyna
  • Milner Dawid

    Zieloni Zielin
  • Sawczyszyn Damian

    Ehrle Dobra Szczecińska
  • Kućmierz Kamil

    Wspólni Różewo
  • Burczak Paweł

    Ehrle Dobra Szczecińska
  • Gniotek Marcin

    Ehrle Dobra Szczecińska
  • Komorowski Jan

    Ehrle Dobra Szczecińska
  • Krasiński Aleksander

    Ehrle Dobra Szczecińska
  • Liszczak Adam

    Ehrle Dobra Szczecińska
  • Żuk Marek

    Ehrle Dobra Szczecińska
  • Dziewięcki Dariusz

    Ehrle Dobra Szczecińska
  • Talarczyk Maciej

    Ehrle Dobra Szczecińska
  • Schabiński Szymon

    Ehrle Dobra Szczecińska
  • Cichocki Gerard

    Ehrle Dobra Szczecińska
  • Koza Jakub

    Ehrle Dobra Szczecińska
  • Skrodzki Artur

    Ehrle Dobra Szczecińska
  • Dropek Mirosław

    Ehrle Dobra Szczecińska
  • Gongor Przemysław

    Ehrle Dobra Szczecińska
  • Bejuk Tomasz

    Energetyk II Gryfino
  • Glanert Marek

    Ogniwo Babinek
  • Hordieiev Roman

    Energetyk II Gryfino
  • Łapiński Marcin

    Energetyk II Gryfino
  • Malinowski Szymon

    Energetyk II Gryfino
  • Purtak Patryk

    Energetyk II Gryfino
  • Sosnowski Patryk

    Energetyk II Gryfino
  • Jankowski Konrad

    Wicher Steklno
  • Karbowski Filip

    Energetyk Gryfino
  • Czajka Mateusz

    Zalew Stepnica
  • Olek Oskar

    Pionier Żarnowo
  • Ostafin Tomasz

    Fala Hen Gąski
  • Galos Mateusz

    Fala Hen Gąski
  • Hahn Bartosz

    Fala Hen Gąski
  • Jaworski Jacek

    Fala Hen Gąski
  • Nazar Mateusz

    Fala Hen Gąski
  • Polikowski Damian

    Zawisza Grzmiąca
  • Olaszczyk Patryk

    Fala Hen Gąski
  • Piotrowicz Kamil

    Fala Międzyzdroje
  • Brzeziński Piotr

    Fala Międzyzdroje
  • Sztamblewski Adam

    Kłos Pełczyce
  • Kharlamov Ihor

    Fala Międzyzdroje
  • Kozłowski Dariusz

    Fala Międzyzdroje
  • Piorun Bartosz

    Fala Międzyzdroje
  • Miałkas Damian

    Fala Międzyzdroje
  • Matuszek Sandra

    Świt II Szczecin
  • Młynarski Michał

    FASE Szczecin
  • Szczepański Marcin

    Mierzynianka II Mierzyn
  • Wieczorek Lesław

    Sekwoja Brwice
  • Alichniewicz Olgierd

    FASE Szczecin
  • Chuchnowski Sebastian

    FASE Szczecin
  • Chudziak Jakub

    Jedność Tuczno
  • Torsz Mateusz

    FASE Szczecin
  • Zięba Nikodem

    Stal Lipiany
  • Kaźmierczak Jan

    FASE Szczecin
  • Mielnik Szymon

    FASE Szczecin
  • Piętka Oskar

    FASE Szczecin
  • Wiewióra Michał

    FASE Szczecin
  • Żmudź Kacper

    Vineta II Wolin
  • Majewski Michał

    FASE Szczecin
  • Bednarski Michał

    FASE Szczecin
  • Matuszak Alan

    FASE Szczecin
  • Sobański Łukasz

    FASE Szczecin
  • Ziętek Mateusz

    FASE Szczecin
  • Gawenda Marcin

    Vineta II Wolin
  • Skrzypczak Bartosz

    FASE Szczecin
  • GLKS Dłutów

    Głogowski Przemysław

    FASE Szczecin
  • Chemik Police

    Drumlak Dawid

    Flota Świnoujście
  • MKP Szczecinek

    Barański Michał

    Flota Świnoujście
  • Rasel Dygowo

    Jakub Graf

    Flota Świnoujście
  • Rasel Dygowo

    Szymon Graf

    Flota Świnoujście
  • Jarosz Filip

    Zryw Kołbaskowo
  • Paradowski Igor

    Future Szczecin
  • Szostak Kacper

    Future Szczecin
  • Rostochylov Yaroslav

    Future Szczecin
  • Wylociński Maciej

    Future Szczecin
  • Batenchuk Andrii

    Future Szczecin
  • Góra Dawid

    Future Szczecin
  • Karczewski Dawid

    Future Szczecin
  • Olejniczak Bartosz

    Future Szczecin
  • Wojtalewicz Karol

    Future Szczecin
  • Ziemlewski Adrian

    Future Szczecin
  • Świecznik Florian

    Znicz Wysoka Kamieńska
  • Deptuła Piotr

    Orzeł Łubowo
  • Kubuszkajtys Błażej

    Sokół Sokoliniec
  • Wieża Postomino

    Łaga Kacper

    Garbarnia Kępice
  • Wieża Postomino

    Radzki Jarosław

    Garbarnia Kępice
  • Biali Sądów

    Piekarek Mateusz

    Gavia Choszczno
  • Andysz Grzegorz

    Świt Barnimie
  • Andrysiewicz Marek

    Orzeł Bierzwnik
  • Sadowski Sebastian

    Orzeł Żeńsko
  • Sadkowski Paweł

    Gavia Choszczno
  • Skory Marek

    Iskra Pomień
  • Walusiak Dominik

    Gavia Choszczno
  • Zwoliński Gracjan

    Gavia Choszczno
  • Ćwiek Marcin

    Gavia Choszczno
  • Paszkiewicz Paweł

    Ina Recz
  • Kołodziejski Sebastian

    Ina Recz
  • Wawrzyniak Patryk

    Wicher Reptowo
  • Gavia Choszczno

    Zaczek Kacper

    Gavia Choszczno
  • Gavia Choszczno

    Kołodziejski Sebastian

    Gavia Choszczno
  • Gavia Choszczno

    Terlecki Jakub

    Gavia Choszczno
  • Gavia Choszczno

    Kaczmarczyk Wiktor

    Gavia Choszczno