Zmiany w klubowych kadrach 2022


  • Paczos Bartosz

    Znicz Obra
  • Hanusiak Gabriel

    Znicz Obra
  • Kukla Kacper

    Wełnianka Kiszkowo
  • Ciszewski Kacper

    Zryw Sypniewo
  • Nowacki Krystian

    Zryw Sypniewo
  • Ochlik Igor

    Zryw Sypniewo
  • Skręta Kryspin

    Zryw Sypniewo
  • Lessnau Paweł

    Zryw Kierzno
  • Burdyna Dawid

    Zryw Sypniewo
  • Kajstura Konrad

    Zefka II Kobyla Góra
  • Błaszczyk Mateusz

    Zryw Sypniewo
  • Michalik Mateusz

    Złoci Złotkowo
  • Chudziński Jakub

    Zawisza Łęka Opatowska
  • Nowak Włodzimierz

    Zefka Kobyla Góra
  • Moczurad Adam

    Zamek Gołańcz
  • Zawiślak Marek

    Zjednoczeni Września
  • Pietyra Patryk

    Złoci Złotkowo
  • Roszkowiak Marcin

    Zjednoczeni Trzemeszno
  • Bilski Jakub

    Maratończyk Brzeźno
  • Hlek Andrii

    1922 Lechia II Kostrzyn
  • Janiak Filip

    Włókniarz Okonek
  • Szymanowski Jakub

    1922 Lechia Kostrzyn
  • Wiąz Oliwier

    1922 Lechia II Kostrzyn
  • Zastawa Igor

    1922 Lechia II Kostrzyn
  • Cabaj Oskar

    KS Kąsinowo
  • Arcimowicz Remigiusz

    1922 Lechia Kostrzyn
  • Bastian Norbert

    1922 Lechia II Kostrzyn
  • Białas Piotr

    1922 Lechia II Kostrzyn
  • Bilski Jakub

    1922 Lechia II Kostrzyn
  • Bocian Michał

    1922 Lechia II Kostrzyn
  • Gowarzewski Kamil

    1922 Lechia Kostrzyn
  • Grala Roman

    1922 Lechia II Kostrzyn
  • Gruszka Norbert

    1922 Lechia II Kostrzyn
  • Grześkowiak Daniel

    1922 Lechia II Kostrzyn
  • Hlek Andrii

    1922 Lechia II Kostrzyn
  • Izdepskyi Mykhailo

    1922 Lechia II Kostrzyn
  • Janiak Filip

    1922 Lechia II Kostrzyn
  • Koper Filip

    1922 Lechia II Kostrzyn
  • Kotliński Dominik

    1922 Lechia II Kostrzyn
  • Kubacki Hubert

    1922 Lechia Kostrzyn
  • Kubiak Michał

    1922 Lechia II Kostrzyn
  • Kubiak Kamil

    1922 Lechia II Kostrzyn
  • Kwiatkowski Filip

    1922 Lechia Kostrzyn
  • Lykstet Aleksander

    1922 Lechia II Kostrzyn
  • Łaniecki Szymon

    1922 Lechia II Kostrzyn
  • Nejman Mariusz

    1922 Lechia II Kostrzyn
  • Piaskowski Adam

    1922 Lechia II Kostrzyn
  • Ponomarenko Denys

    1922 Lechia II Kostrzyn
  • Sędzikowski Jakub

    1922 Lechia II Kostrzyn
  • Sitek Tomasz

    1922 Lechia Kostrzyn
  • Sobczak Krzysztof

    1922 Lechia Kostrzyn
  • Socha Mateusz

    1922 Lechia II Kostrzyn
  • Szymanowski Jakub

    1922 Lechia Kostrzyn
  • Waligórski Michał

    1922 Lechia II Kostrzyn
  • Waźbiński Michał

    1922 Lechia II Kostrzyn
  • Wiąz Rafał

    1922 Lechia II Kostrzyn
  • Wiąz Oliwier

    1922 Lechia II Kostrzyn
  • Yeromin Yurii

    1922 Lechia II Kostrzyn
  • Zastawa Igor

    1922 Lechia II Kostrzyn
  • GKS Gułtowy

    Drobczyński Mateusz

    1922 Lechia II Kostrzyn
  • Łuczak Norbert

    1922 Lechia Kostrzyn
  • Niewczas Eryk

    Zryw Sypniewo
  • Głowiak Michał

    1922 Lechia Kostrzyn
  • Bartoszewski Kacper

    1922 Lechia Kostrzyn
  • Jadowski Michał

    Clescevia Kleszczewo
  • Kiełpiński Adrian

    1922 Lechia Kostrzyn
  • Kuźnik Antoni

    1922 Lechia Kostrzyn
  • Lewandowski Patryk

    1922 Lechia Kostrzyn
  • Marcinkowski Eryk

    1922 Lechia Kostrzyn
  • Siebert Bartosz

    1922 Lechia Kostrzyn
  • Tyliński Waldemar

    1922 Lechia Kostrzyn
  • Wegnerski Oskar

    1922 Lechia Kostrzyn
  • 1922 Lechia Kostrzyn

    Piotrowski Rafał

  • 1922 Lechia Kostrzyn

    Wasielewski Bartosz

  • 1922 Lechia Kostrzyn

    Fierlej Dominik

  • 1922 Lechia Kostrzyn

    Dolata Dawid

  • 1922 Lechia Kostrzyn

    Grabowski Marcin

  • Wiara Lecha Poznań

    Błachowicz Jakub

  • Cracovia II

    Łuczak Norbert

    1922 Lechia Kostrzyn
  • Pałuczanka Żnin

    Musiał Jakub

    1922 Lechia Kostrzyn
  • Unia Swarzędz

    Uschler Jakub

    1922 Lechia Kostrzyn
  • Popławski Adrian

    Zryw Sypniewo
  • Górski Filip

    Złoci Złotkowo
  • Kucyniak Mateusz

    Stal Pleszew
  • Sobolewski Patryk

    Wenus Jędrzejewo
  • Bieś Szymon

    Złoci Złotkowo
  • Ochmański Piotr

    Dąb Kębłowo
  • Cox Zach

    Akademia Reissa Poznań
  • Gołdyka Dawid

    Akademia Reissa Poznań
  • Łucki Jacek

    Akademia Reissa Poznań
  • Sekulski Mikołaj

    Akademia Reissa Poznań
  • Szczesiak Oliwier

    Tur Turek
  • Szulc Oliwier

    Akademia Reissa Poznań
  • Bieliera Tymofii

    Akademia Reissa Poznań
  • Małecki Marcel

    Wielkopolska Komorniki
  • Krzemiński Mariusz

    Zjednoczeni Trzemeszno
  • Reszka Aleksandra

    Wicher Strzyżewo
  • Bednarski Dominik

    Akademia Reissa Poznań
  • Kaczmarek Marcel

    Lipno Stęszew
  • Pieczarka Kamil

    Akademia Reissa Poznań
  • Pudliszak Indy

    Akademia Reissa Poznań
  • Staniszewski Iwo

    Akademia Reissa Poznań
  • Zgoła Piotr

    Sokół Pniewy
  • Siedlik Sebastian

    Akademia Reissa Poznań
  • Lipkowski Kasjan

    KKS II Kalisz
  • Ślósarczyk Jakub

    Wełna Skoki
  • Badowski Hubert

    Akademia Reissa Poznań
  • Banaszak Mateusz

    Akademia Reissa Poznań
  • Bednarski Dominik

    Akademia Reissa Poznań
  • Capar Aleks

    Akademia Reissa Poznań
  • Diatta Ngabo

    Akademia Reissa Poznań
  • Fogt Oskar

    Akademia Reissa Poznań
  • Giezek Antoni

    Akademia Reissa Poznań
  • Gułajski Piotr

    Akademia Reissa Poznań
  • Jagiełło Maksymilian

    Akademia Reissa Poznań
  • Janczewski Cezary

    Akademia Reissa Poznań
  • Janicki Piotr

    Akademia Reissa Poznań
  • Kamiński Kacper

    Akademia Reissa Poznań
  • Karpierz Patryk

    Akademia Reissa Poznań
  • Klimowski Ksawery

    Akademia Reissa Poznań
  • Kłosiński Szymon

    Akademia Reissa Poznań
  • Kowalczyk Norbert

    Akademia Reissa Poznań
  • Krzyżanek Jakub

    Akademia Reissa Poznań
  • Moch Mateusz

    Akademia Reissa Poznań
  • Nowak Jan

    Akademia Reissa Poznań
  • Nyćkowiak Patryk

    Akademia Reissa Poznań
  • Patalas Jan

    Akademia Reissa Poznań
  • Pieczarka Kamil

    Akademia Reissa Poznań
  • Polańczyk Konrad

    Akademia Reissa Poznań
  • Przywecki Kamil

    Akademia Reissa Poznań
  • Pudliszak Indy

    Akademia Reissa Poznań
  • Reiss Adrian

    Akademia Reissa Poznań
  • Siuda Oliwier

    Akademia Reissa Poznań
  • Staniszewski Iwo

    Akademia Reissa Poznań
  • Staniszewski Ludwik

    Akademia Reissa Poznań
  • Trojnarski Andrzej

    Akademia Reissa Poznań
  • Troszczyński Olaf

    Akademia Reissa Poznań
  • Węcławek Marcel

    Akademia Reissa Poznań
  • Wolak Mateusz

    Akademia Reissa Poznań
  • Akademia Reissa Poznań

    Nowak Jan

  • Akademia Reissa Poznań

    Laufer Borys

  • Akademia Reissa Poznań

    Pietrzak Jakub

  • Akademia Reissa Poznań

    Trocholepszy Łukasz

  • Akademia Reissa Poznań

    Makowski Hubert

  • Akademia Reissa Poznań

    Andrzejewski Denis

  • Akademia Reissa Poznań

    Burman Mateusz

  • Akademia Reissa Poznań

    Gawecki Miłosz

  • Akademia Reissa Poznań

    Patalas Michał

  • Akademia Reissa Poznań

    Jankowski Maciej

  • Akademia Reissa Poznań

    Kuberski Wiktor

  • Akademia Reissa Poznań

    Grzybek Jakub

  • Akademia Reissa Poznań

    Florysiak Mikołaj

  • Akademia Reissa Poznań

    Miazek Michał

  • Akademia Reissa Poznań

    Wasiela Jakub

  • Akademia Reissa Poznań

    Gogolewski Miłosz

  • Akademia Reissa Poznań

    Sikora Piotr

  • Akademia Reissa Poznań

    Małuszek Artur

  • Akademia Reissa Poznań

    Gaweł Wiktor

  • Canarinhos Skórzewo

    Tokarski Wojciech

    Akademia Reissa Poznań
  • Krobianka Krobia

    Kacper Brodziak

    Akademia Reissa Poznań
  • KS Kutno

    Czekalski Karol

    Akademia Reissa Poznań
  • Unia Swarzędz

    Kisiel Hubert

    Akademia Reissa Poznań
  • Unia Swarzędz

    Przybyła Michał

    Akademia Reissa Poznań
  • Pilch Hubert

    Zieloni Koźminek
  • Pawlicki Adam

    Zjednoczeni Kaczory
  • Maciejowski Oskar

    Zryw Sypniewo
  • Czerwińska Sandra

    Zawisza Łęka Opatowska
  • Gadomska Maja

    Tęcza/Osa Osieczna
  • Kamiński Arkadiusz

    Amicus Mórka
  • Przybylski Mateusz

    Amicus Mórka
  • Gendera Tomasz

    Amicus Mórka
  • Cichacki Stanisław

    Patria Buk
  • Mizia Arkadiusz

    Tarnovia Tarnówka
  • Onsorge Wojciech

    Amicus Mórka
  • Rogasik Robert

    UKS Śrem
  • Antkowiak Hubert

    Amicus Mórka
  • Augustyniak Norbert

    Amicus Mórka
  • Bazanowski Damian

    Amicus Mórka
  • Berger Wojciech

    Amicus Mórka
  • Bręgiel Hubert

    Amicus Mórka
  • Chybki Damian

    Amicus Mórka
  • Cieślak Patryk

    Amicus Mórka
  • Cubal Bartosz

    Amicus Mórka
  • Dębicki Adrian

    Amicus Mórka
  • Gendera Tomasz

    Amicus Mórka
  • Geppert Krystian

    Amicus Mórka
  • Górczyński Błażej

    Amicus Mórka
  • Jabłoński Mateusz

    Amicus Mórka
  • Jankowiak Maciej

    Amicus Mórka
  • Jurga Aleksander

    Amicus Mórka
  • Kamiński Mikołaj

    Amicus Mórka
  • Kiesrau Alan

    Amicus Mórka
  • Kokociński Jakub

    Amicus Mórka
  • Krause Michał

    Amicus Mórka
  • Maćkowiak Mateusz

    Amicus Mórka
  • Marciniak Mikołaj

    Amicus Mórka
  • Mikołajczak Jakub

    Amicus Mórka
  • Mizia Arkadiusz

    Amicus Mórka
  • Nawrot Maciej

    Amicus Mórka
  • Nowak Arkadiusz

    Amicus Mórka
  • Onsorge Wojciech

    Amicus Mórka
  • Onsorge Robert

    Amicus Mórka
  • Ostrowski Mikołaj

    Amicus Mórka
  • Ostrowski Patryk

    Amicus Mórka
  • Pierzchlewicz Marcin

    Amicus Mórka
  • Rogasik Robert

    Amicus Mórka
  • Sieradzki Kacper

    Amicus Mórka
  • Stachowiak Marcin

    Amicus Mórka
  • Szymaniak Mateusz

    Amicus Mórka
  • Urbanek Mikołaj

    Amicus Mórka
  • Woźniak Patryk

    Amicus Mórka
  • Długołęka 2000

    Stachowiak Marcin

    Amicus Mórka
  • KSGB Manieczki

    Bazanowski Łukasz

    Amicus Mórka
  • KSGB Manieczki

    Bazanowski Dawid

    Amicus Mórka
  • KSGB Manieczki

    Dolata Hubert

    Amicus Mórka
  • KSGB Manieczki

    Konarkowski Daniel

    Amicus Mórka
  • KSGB Manieczki

    Simon Mikołaj

    Amicus Mórka
  • KSGB Manieczki

    Tomaszewski Krzysztof

    Amicus Mórka
  • KSGB Manieczki

    Wiśniewski Michał

    Amicus Mórka
  • Stusiński Michał

    Sokół Wroniawy
  • Kamiński Patryk

    Zjednoczeni Rychwał
  • Kostuj Dawid

    Kania Gostyń
  • Starosolski Adrian

    Sokół Chwałkowo
  • Andrzejewski Łukasz

    Antares Zalasewo
  • Dovhaliuk Serhii

    Zjednoczeni Rychwał
  • Maruniewicz Jan

    Warta Kramsk
  • Nazarevych Andrii

    Antares Zalasewo
  • Slaski Sven

    Antares Zalasewo
  • Nowaczyk Fabian

    KS Uchorowo
  • Andrzejewski Łukasz

    Antares Zalasewo
  • Antkowiak Krzysztof

    Antares Zalasewo
  • Bączyk Piotr

    Antares Zalasewo
  • Bednarczyk Mateusz

    Antares Zalasewo
  • Białach Łukasz

    Antares Zalasewo
  • Czarnecki Klaudiusz

    Antares Zalasewo
  • Deka Adrian

    Antares Zalasewo
  • Dovhaliuk Serhii

    Antares Zalasewo
  • Kolisnyk Artem

    Antares Zalasewo
  • Kramer Tomasz

    Antares Zalasewo
  • Lobko Dmytro

    Antares Zalasewo
  • Marciniak Krzysztof

    Antares Zalasewo
  • Maruniewicz Jan

    Antares Zalasewo
  • Nazarevych Andrii

    Antares Zalasewo
  • Pyrzyński Adrian

    Antares Zalasewo
  • Slaski Sven

    Antares Zalasewo
  • Sowiński Patryk

    Antares Zalasewo
  • Tomalak Damian

    Antares Zalasewo
  • Tomaszewski Bartosz

    Antares Zalasewo
  • Tomaszewski Jakub

    Antares Zalasewo
  • Winkowski Damian

    Antares Zalasewo
  • Wojtkowiak Damian

    Antares Zalasewo
  • Zapatka Jakub

    Antares Zalasewo
  • Roszak Michał

    Victoria Miały
  • Troczyński Krzysztof

    Złoci Złotkowo
  • Białoszewski Kamil

    Zieloni Gaj Mały
  • Ogrodniczuk Jan

    Zieloni Koźminek
  • Otto Jakub

    Złoci Złotkowo
  • Kruk Adrian

    AP Błękitni Owińska
  • Bachorski Dawid

    AP Błękitni Owińska
  • Budziński Marcin

    AP Błękitni Owińska
  • Czechowski Jakub

    AP Błękitni Owińska
  • Deptuła Piotr

    Helios Bucz
  • Miedziński Bartosz

    AP Błękitni Owińska
  • Bachorski Dawid

    AP Błękitni Owińska
  • Bandosz Łukasz

    AP Błękitni Owińska
  • Baranowski Mateusz

    AP Błękitni Owińska
  • Borowiec Bartosz

    AP Błękitni Owińska
  • Budziński Marcin

    AP Błękitni Owińska
  • Chudziński Wojciech

    AP Błękitni Owińska
  • Cieślak Michał

    AP Błękitni Owińska
  • Czechowski Piotr

    AP Błękitni Owińska
  • Czechowski Bartosz

    AP Błękitni Owińska
  • Czechowski Jakub

    AP Błękitni Owińska
  • Czub Dominik

    AP Błękitni Owińska
  • Czub Daniel

    AP Błękitni Owińska
  • Debelko Valentyn

    AP Błękitni Owińska
  • Deptuła Piotr

    AP Błękitni Owińska
  • Gozdowicz Bartosz

    AP Błękitni Owińska
  • Grad Dawid

    AP Błękitni Owińska
  • Hałas Marcin

    AP Błękitni Owińska
  • Janyga Mateusz

    AP Błękitni Owińska
  • Maćkowiak Ernest

    AP Błękitni Owińska
  • Markiewicz Kacper

    AP Błękitni Owińska
  • Miedziński Bartosz

    AP Błękitni Owińska
  • Nawrocki Daniel

    AP Błękitni Owińska
  • Okonowski Norbert

    AP Błękitni Owińska
  • Paluszkiewicz Wojciech

    AP Błękitni Owińska
  • Piksa Jakub

    AP Błękitni Owińska
  • Pikul Jakub

    AP Błękitni Owińska
  • Popiak Kacper

    AP Błękitni Owińska
  • Sobkiewicz Adrian

    AP Błękitni Owińska
  • Sokołowski Bartosz

    AP Błękitni Owińska
  • Tarnowski Krystian

    AP Błękitni Owińska
  • Walczyński Wojciech

    AP Błękitni Owińska
  • Walkowiak Filip

    AP Błękitni Owińska
  • Walkowiak Kamil

    AP Błękitni Owińska
  • Wieczorek Mirosław

    AP Błękitni Owińska
  • Witkowski Eryk

    AP Błękitni Owińska
  • Zając Aleksy

    AP Błękitni Owińska
  • Melon Marcel

    Wicher Mycielin
  • Siast Kacper

    Zryw Kierzno
  • Walo Mikołaj

    Warta Kramsk
  • Dobko Jan

    Zryw Sypniewo
  • Oślizło Artur

    AP Dębiec
  • Grzegorek Michał

    AP Dębiec
  • Kowalski Kamil

    Promień Krzywiń
  • Wawrzyniak Patryk

    Wielkopolska Komorniki
  • Welenc Mateusz

    AP Dębiec
  • Wolniewicz Rafał

    AP Dębiec
  • Knecht Mariusz

    Iskra Długie Stare
  • Augustyniak Jacek

    AP Dębiec
  • Barłóg Mateusz

    AP Dębiec
  • Bręczewski Damian

    AP Dębiec
  • Brychcy Hubert

    AP Dębiec
  • Cendlak Rafał

    AP Dębiec
  • Cubal Dawid

    AP Dębiec
  • Dudlik Dawid

    AP Dębiec
  • Górniak Michał

    AP Dębiec
  • Grzegorek Michał

    AP Dębiec
  • Jassem Paweł

    AP Dębiec
  • Kalcciński Robert

    AP Dębiec
  • Kimmel Jakub

    AP Dębiec
  • Konik Sebastian

    AP Dębiec
  • Kowalski Kamil

    AP Dębiec
  • Kowalski Adrian

    AP Dębiec
  • Kowalski Mateusz

    AP Dębiec
  • Królikiewicz Patryk

    AP Dębiec
  • Krysztofiak Damian

    AP Dębiec
  • Krysztofiak Jarosław

    AP Dębiec
  • Kuzyka Marcin

    AP Dębiec
  • Lupka Bartłomiej

    AP Dębiec
  • Musialik Marcin

    AP Dębiec
  • Nijakowski Dawid

    AP Dębiec
  • Olejniczak Daniel

    AP Dębiec
  • Organek Leszek

    AP Dębiec
  • Polak Tomasz

    AP Dębiec
  • Poterała Dawid

    AP Dębiec
  • Schulmann Sebastian

    AP Dębiec
  • Sobik Marcin

    AP Dębiec
  • Stefankiewicz Patryk

    AP Dębiec
  • Ślusarczyk Łukasz

    AP Dębiec
  • Wawrzyniak Patryk

    AP Dębiec
  • Welenc Mateusz

    AP Dębiec
  • Wolniewicz Rafał

    AP Dębiec
  • Toshboltaev Abdullokh

    Zryw Sypniewo
  • Maik Piotr

    Wisła II Borek Wielkopolski
  • Dybczyński Kacper

    Zawisza Dolsk
  • Klamka Kacper

    Zjednoczeni Września
  • Łukasik Wiktoria

    Warta Wartosław
  • Waraksa Jarosław

    Wicher Dobra
  • Szczęśniak Marek

    Arka Kiekrz
  • Harwaziński Artur

    Arka Kiekrz
  • Kazirod Krzysztof

    Arka Kiekrz
  • Kudłaszyk Kamil

    Arka Kiekrz
  • Lipiński Rafał

    Arka Kiekrz
  • Rzepecki Filip

    Arka Kiekrz
  • Stółów Jan

    Luboński KS
  • Adamczyk Jakub

    Arka Kiekrz
  • Antkowiak Bartosz

    Arka Kiekrz
  • Bergier Krystian

    Arka Kiekrz
  • Bielecki Hubert

    Arka Kiekrz
  • Biniarz Patryk

    Arka Kiekrz
  • Bocheński Bartosz

    Arka Kiekrz
  • Cieloszyk Filip

    Arka Kiekrz
  • Dłużewski Radosław

    Arka Kiekrz
  • Dopierała Michał

    Arka Kiekrz
  • Filuś Dominik

    Arka Kiekrz
  • Frankowski Michał

    Arka Kiekrz
  • Harwaziński Artur

    Arka Kiekrz
  • Hoza Michał

    Arka Kiekrz
  • Jabłoński Michał

    Arka Kiekrz
  • Kandziora Sławomir

    Arka Kiekrz
  • Kazirod Krzysztof

    Arka Kiekrz
  • Kliks Jakub

    Arka Kiekrz
  • Kozłowski Matuesz

    Arka Kiekrz
  • Krajewski Marcin

    Arka Kiekrz
  • Kudłaszyk Kamil

    Arka Kiekrz
  • Lipiński Rafał

    Arka Kiekrz
  • Nowicki Jakub

    Arka Kiekrz
  • Ostrowski Dawid

    Arka Kiekrz
  • Pucała Aleksander

    Arka Kiekrz
  • Pucała Hubert

    Arka Kiekrz
  • Rzepecki Filip

    Arka Kiekrz
  • Segieda Jakub

    Arka Kiekrz
  • Sołtysiak Patryk

    Arka Kiekrz
  • Stefaniak Michał

    Arka Kiekrz
  • Stółów Jan

    Arka Kiekrz
  • Stroiński Adrian

    Arka Kiekrz
  • Struszczyk Patryk

    Arka Kiekrz
  • Strzelecki Jakub

    Arka Kiekrz
  • Szaban Maciej

    Arka Kiekrz
  • Szopa Daniel

    Arka Kiekrz
  • Szpoper Arkadiusz

    Arka Kiekrz
  • Szprejda Jacek

    Arka Kiekrz
  • Szurpitt Krzysztof

    Arka Kiekrz
  • Tabaka Daniel

    Arka Kiekrz
  • Zastróżny Krzysztof

    Arka Kiekrz
  • Zastróżny Adam

    Arka Kiekrz
  • Kociemski Igor

    Wiara Lecha II Golęczewo
  • Trubicki Szymon

    Zjednoczeni Września
  • Janów Damian

    Złoci Złotkowo
  • Tomczyński Jakub

    Sokół Szamocin
  • Nedashkivskyi Andrii

    Warta Sieraków
  • Kaczyński Marian

    Astra Krotoszyn
  • Bartczak Hubert

    Astra Krotoszyn
  • Marciniak Kacper

    Astra Krotoszyn
  • Powalisz Patryk

    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
  • Galos Mateusz

    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
  • Goliński Jakub

    Pogoń II Nowe Skalmierzyce
  • Rybacki Piotr

    Korona Dębno
  • Macioch- Śmiałek Stanisław

    Wiara Lecha Poznań
  • Bartczak Hubert

    Astra Krotoszyn
  • Kurzawa Kacper

    Astra Krotoszyn
  • Marciniak Kacper

    Astra Krotoszyn
  • Maryniak Paweł

    Astra Krotoszyn
  • Nawrocki Wojciech

    Astra Krotoszyn
  • Przybyłowicz Wiktor

    Astra Krotoszyn
  • Ratajczak Szymon

    Astra Krotoszyn
  • Sekula Szymon

    Astra Krotoszyn
  • Sekula Aleksander

    Astra Krotoszyn
  • Siepa Jakub

    Astra Krotoszyn
  • Spaleniak Damian

    Astra Krotoszyn
  • Tokarz Oskar

    Astra Krotoszyn
  • Wojtkowiak Patryk

    Astra Krotoszyn
  • Ziemiański Mateusz

    Astra Krotoszyn
  • Astra Krotoszyn

    Polowczyk Szymon

  • Astra Krotoszyn

    Juszczak Szymon

  • Astra Krotoszyn

    Nasalski Jakub

  • Astra Krotoszyn

    Maj Szymon

  • Astra Krotoszyn

    Jankowski Dominik

  • Astra Krotoszyn

    Skrzypniak Adam

  • Astra Krotoszyn

    Czeszyk Patryk

  • Astra Krotoszyn

    Minta Aleksander

  • Astra Krotoszyn

    Pauter Artur

  • Krobianka Krobia

    Dawid Piróg

    Astra Krotoszyn
  • Ogniwo Łąkociny

    Motyl Kamil

    Astra Krotoszyn
  • Ogniwo Łąkociny

    Rebelka Oskar

    Astra Krotoszyn
  • Sękowski Dawid

    Warta Śrem
  • Chochowski Maciej

    Avia Kamionki
  • Gajewski Mateusz

    Avia Kamionki
  • Jęsiek Adam

    Avia Kamionki
  • Muzyka Kacper

    Avia Kamionki
  • Oses Dominik

    Avia Kamionki
  • Łączkowski Mikołaj

    Jadwiżański KS Poznań
  • Stodulski Łukasz

    Przemysław II Poznań
  • Adamski Sebastian

    Avia Kamionki
  • Andrzejewski Dominik

    Avia Kamionki
  • Chochowski Maciej

    Avia Kamionki
  • Cieśla Patryk

    Avia Kamionki
  • Fręśko Mikołaj

    Avia Kamionki
  • Gadomski Michał

    Avia Kamionki
  • Gajewski Mateusz

    Avia Kamionki
  • Hrynko Roman

    Avia Kamionki
  • Jęsiek Adam

    Avia Kamionki
  • Korcz Jakub

    Avia Kamionki
  • Kuberacki Patryk

    Avia Kamionki
  • Kurzawski Wiktor

    Avia Kamionki
  • Kuza Rafał

    Avia Kamionki
  • Miążek Adrian

    Avia Kamionki
  • Oses Dominik

    Avia Kamionki
  • Owczarzak Kamil

    Avia Kamionki
  • Pazgrat Oskar

    Avia Kamionki
  • Pściuk Tomasz

    Avia Kamionki
  • Raczek Krzysztof

    Avia Kamionki
  • Ratajczak Mikołaj

    Avia Kamionki
  • Rembalski Andrzej

    Avia Kamionki
  • Reszela Maciej

    Avia Kamionki
  • Staszak Michał

    Avia Kamionki
  • Stróżyk Kasper

    Avia Kamionki
  • Orzeł Grzegorzew

    Pluciński Marek

    Avia Kamionki
  • Polesie Kock

    Muzyka Kacper

    Avia Kamionki
  • Przemysław Poznań

    Ślosarz Szymon

    Avia Kamionki
  • Sokół Kleczew

    Kołodziej Krzysztof

    Avia Kamionki
  • Niedżwiedż Filip

    Awdaniec Pakosław
  • Przybył Paweł

    Grom Czacz
  • Świętosławski Arkadiusz

    Victoria Miały
  • Klucznik Mikołaj

    Awdaniec Pakosław
  • Maćkowiak Kamil

    Awdaniec Pakosław
  • Szwarc Szymon

    Awdaniec Pakosław
  • Grzybowski Kamil

    Polonia Chodzież
  • Walter Rafał

    Tarzani Wrzeszczyna
  • Malicki Bartosz

    Przemysław II Poznań
  • Cieplik Wojciech

    Awdaniec Pakosław
  • Deka Karol

    Awdaniec Pakosław
  • Dmytruk Ihor

    Awdaniec Pakosław
  • Dolata Szymon

    Awdaniec Pakosław
  • Giezek Adrian

    Awdaniec Pakosław
  • Golina Kacper

    Awdaniec Pakosław
  • Kaczmarek Bartosz

    Awdaniec Pakosław
  • Kopa Szymon

    Awdaniec Pakosław
  • Krawczyk Szymon

    Awdaniec Pakosław
  • Krzyżosiak Łukasz

    Awdaniec Pakosław
  • Kukla Kacper

    Awdaniec Pakosław
  • Lorek Dominik

    Awdaniec Pakosław
  • Maćkowiak Kamil

    Awdaniec Pakosław
  • Paca Krzysztof

    Awdaniec Pakosław
  • Panek Hubert

    Awdaniec Pakosław
  • Spychalski Adam

    Awdaniec Pakosław
  • Stachowiak Marcin

    Awdaniec Pakosław
  • Stachowiak Marcin

    Awdaniec Pakosław
  • Szkudlarek Robert

    Awdaniec Pakosław
  • Szwarc Dominik

    Awdaniec Pakosław
  • Waresiak Adam

    Awdaniec Pakosław
  • Zimny Wojciech

    Awdaniec Pakosław
  • Zimny Paweł

    Awdaniec Pakosław
  • Sarnowianka Sarnowa

    Plota Dawid

    Awdaniec Pakosław
  • Sparta Miejska Górka

    Lorek Mikołaj

    Awdaniec Pakosław
  • Górecki Krystian

    Zjednoczeni Pudliszki
  • Mykhailov Oleksii

    Zryw Sypniewo
  • Pełkowski Damian

    Zjednoczeni Rychwał
  • Bednarek Wiktor

    WKS Boguszyczki
  • Kasprowicz Daniel

    Ogrol Sielinko
  • Drzewiecki Marcin

    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
  • Miłek Łukasz

    Sokół Rakoniewice
  • Strycharczyk Paweł

    Barycz Janków Przygodzki
  • Szwedowski Nikodem

    Barycz Janków Przygodzki
  • Woś Wiktor

    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
  • Binek Krystian

    Barycz Janków Przygodzki
  • Bizan Tobiasz

    Barycz Janków Przygodzki
  • Drzewiecki Marcin

    Barycz Janków Przygodzki
  • Dudka Konrad

    Barycz Janków Przygodzki
  • Gołdyn Kamil

    Barycz Janków Przygodzki
  • Jaśkiewicz Patryk

    Barycz Janków Przygodzki
  • Perz Adam

    Barycz Janków Przygodzki
  • Piwowarski Kamil

    Barycz Janków Przygodzki
  • Płaczek Dawid

    Barycz Janków Przygodzki
  • Przybyło Tobiasz

    Barycz Janków Przygodzki
  • Szydełko Maksymilian

    Barycz Janków Przygodzki
  • Woś Wiktor

    Barycz Janków Przygodzki
  • Barycz Janków Przygodzki

    Czekalski Mikołaj

  • Barycz Janków Przygodzki

    Jasiórski Tomasz

  • Barycz Janków Przygodzki

    Dybek Marek

  • Barycz Janków Przygodzki

    Jagodziński Paweł

  • Barycz Janków Przygodzki

    Hęćka Łukasz

  • Barycz Janków Przygodzki

    Janoś Michał

  • Barycz Janków Przygodzki

    Ćwiek Arkadiusz

  • Barycz Janków Przygodzki

    Jończak Maksymilian

  • Barycz Janków Przygodzki

    Klupś Wojciech

  • Barycz Janków Przygodzki

    Wietecki Bartosz

  • Barycz Janków Przygodzki

    Prukała Tobiasz

  • Barycz Janków Przygodzki

    Maląg Dominik

  • Pelikan Grabów

    Miłek Łukasz

    Barycz Janków Przygodzki
  • Piast Czekanów

    Cierpka Arkadiusz

    Barycz Janków Przygodzki
  • Puzio Sebastian

    Zieloni Koźminek
  • Szeliga Jakub

    Wisła II Borek Wielkopolski
  • Kozioł Rafał

    Orzeł Wysocko Wielkie
  • Bąk Krystian

    Baszta Przedecz
  • Barański Patryk

    Baszta Przedecz
  • Janaszczyk Szymon

    Baszta Przedecz
  • Kępa Eryk

    Baszta Przedecz
  • Kaczocha Dawid

    KUKS Zębców
  • Bartczak Piotr

    Baszta Przedecz
  • Chudziak Michał

    Baszta Przedecz
  • Czupryński Hubert

    Baszta Przedecz
  • Janicki Bartosz

    Baszta Przedecz
  • Kacprzak Mariusz

    Baszta Przedecz
  • Karkosik Kacper

    Baszta Przedecz
  • Mila Sebastian

    Baszta Przedecz
  • Mójta Wiktor

    Baszta Przedecz
  • Muszyński Norbert

    Baszta Przedecz
  • Pokrzywiński Kamil

    Baszta Przedecz
  • Stańczyk Maciej

    Baszta Przedecz
  • Wojciechowski Dawid

    Baszta Przedecz
  • Wojciechowski Patryk

    Baszta Przedecz
  • Baszta Przedecz

    Pietrzak Rafał

  • Baszta Przedecz

    Wesołowski Jakub

  • Baszta Przedecz

    Wrzesiński Kacper

  • Baszta Przedecz

    Kołodziejczak Dominik

  • Baszta Przedecz

    Jóźwiak Damian

  • Baszta Przedecz

    Woźniak Marcel

  • Kujawianka Izbica Kujawska

    Janaszczyk Szymon

    Baszta Przedecz
  • Kujawianka Izbica Kujawska

    Kępa Eryk

    Baszta Przedecz
  • Lider Włocławek

    Miłowski Dawid

    Baszta Przedecz
  • Lider Włocławek

    Zdzienicki Patryk

    Baszta Przedecz
  • Wincenciak Borys

    LKS Czarnylas
  • Czop Michał

    Wiara Lecha II Golęczewo
  • Kadłuczka Piotr

    Wisła II Borek Wielkopolski
  • Suchański Radosław

    Znicz Obra
  • Stęclik Adrian

    Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
  • Bojanowski Jakub

    Biały Orzeł II Koźmin Wielkopolski
  • Borowczyk Maciej

    Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
  • Czabański Krzysztof

    Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
  • Jagodziński Jakub

    Biały Orzeł II Koźmin Wielkopolski
  • Kamiński Marcel

    Biały Orzeł II Koźmin Wielkopolski
  • Kasprzak Mateusz

    Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
  • Kęsy Jakub

    Biały Orzeł II Koźmin Wielkopolski
  • Konradowski Maciej

    Biały Orzeł II Koźmin Wielkopolski
  • Krzyżaniak Dawid

    Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
  • Nowakowski Robert

    Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
  • Stelmach Mikołaj

    Wiara Lecha II Golęczewo
  • Andrzejewski Bartosz

    Biały Orzeł II Koźmin Wielkopolski
  • Błażejczak Artur

    Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
  • Borowczyk Mikołaj

    Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
  • Borowczyk Maciej

    Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
  • Borowczyk Marcin

    Biały Orzeł II Koźmin Wielkopolski
  • Borowski Norbert

    Biały Orzeł II Koźmin Wielkopolski
  • Czabański Krzysztof

    Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
  • Czajka Albert

    Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
  • Gołąbek Gracjan

    Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
  • Hajdasz Szymon

    Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
  • Jagodziński Jakub

    Biały Orzeł II Koźmin Wielkopolski
  • Jakubiak Bartłomiej

    Biały Orzeł II Koźmin Wielkopolski
  • Janowski Eryk

    Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
  • Juskowiak Jonasz

    Biały Orzeł II Koźmin Wielkopolski
  • Kamiński Wojciech

    Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
  • Kamiński Marcel

    Biały Orzeł II Koźmin Wielkopolski
  • Kasprzak Mateusz

    Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
  • Kęsy Jakub

    Biały Orzeł II Koźmin Wielkopolski
  • Kmiecik Łukasz

    Biały Orzeł II Koźmin Wielkopolski
  • Konopka Łukasz

    Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
  • Konradowski Maciej

    Biały Orzeł II Koźmin Wielkopolski
  • Krawczyk Eryk

    Biały Orzeł II Koźmin Wielkopolski
  • Krzyżaniak Dawid

    Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
  • Lis Mateusz

    Biały Orzeł II Koźmin Wielkopolski
  • Maciejewski Oskar

    Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
  • Mucha Mikołaj

    Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
  • Nowakowski Robert

    Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
  • Oleśków Filip

    Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
  • Pabich Paweł

    Biały Orzeł II Koźmin Wielkopolski
  • Pacholski Szymon

    Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
  • Paterek Paweł

    Biały Orzeł II Koźmin Wielkopolski
  • Piasecki Dawid

    Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
  • Pietrowski Patryk

    Biały Orzeł II Koźmin Wielkopolski
  • Piwiński Witold

    Biały Orzeł II Koźmin Wielkopolski
  • Roszczak Hubert

    Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
  • Rój Kamil

    Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
  • Stelmach Mikołaj

    Biały Orzeł II Koźmin Wielkopolski
  • Szczepanik Adam

    Biały Orzeł II Koźmin Wielkopolski
  • Szewczyk Łukasz

    Biały Orzeł II Koźmin Wielkopolski
  • Trzeciak Dariusz

    Biały Orzeł II Koźmin Wielkopolski
  • Witczak Grzegorz

    Biały Orzeł II Koźmin Wielkopolski
  • Wojciechowski Kacper

    Biały Orzeł II Koźmin Wielkopolski
  • Wronecki Mateusz

    Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
  • Zieliński Patryk

    Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
  • Zydek Mateusz

    Zjednoczeni II Trzemeszno
  • GKS Rychtal

    Zapiór Bartłomiej

    BKS II Bolesławiec
  • Cierniak Krystian

    Tur Turek
  • Siuciak Hubert

    Czarni Dobrzyca
  • Anczurowski Łukasz

    Sokół Rakoniewice
  • Chłopek Błażej

    Błędno Nądnia
  • Kanecki Dawid

    Błędno Nądnia
  • Kostera Patryk

    Błędno Nądnia
  • Mazur Jakub

    Błędno Nądnia
  • Młodystach Miłosz

    Błędno Nądnia
  • Nowakowski Hubert

    Błędno Nądnia
  • Peleszczak Daniel

    Błędno Nądnia
  • Różański Piotr

    Błędno Nądnia
  • Seifert Mateusz

    Błędno Nądnia
  • Wargoś Filip

    Błędno Nądnia
  • Anczurowski Łukasz

    Błędno Nądnia
  • Basiński Tobiasz

    Błędno Nądnia
  • Bialik Mateusz

    Błędno Nądnia
  • Biesiadka Wojciech

    Błędno Nądnia
  • Bryza Patryk

    Błędno Nądnia
  • Chłopek Błażej

    Błędno Nądnia
  • Dudek Łukasz

    Błędno Nądnia
  • Fabian Mateusz

    Błędno Nądnia
  • Firlej Sławomir

    Błędno Nądnia
  • Grabia Artur

    Błędno Nądnia
  • Halasz Dominik

    Błędno Nądnia
  • Kanecki Dawid

    Błędno Nądnia
  • Kosowski Łukasz

    Błędno Nądnia
  • Kossowski Krystian

    Błędno Nądnia
  • Kostera Łukasz

    Błędno Nądnia
  • Kostera Patryk

    Błędno Nądnia
  • Lis Damian

    Błędno Nądnia
  • Mazur Jakub

    Błędno Nądnia
  • Merda Bartosz

    Błędno Nądnia
  • Mewes Jakub

    Błędno Nądnia
  • Miśkiewicz Paweł

    Błędno Nądnia
  • Młodystach Miłosz

    Błędno Nądnia
  • Nowakowski Hubert

    Błędno Nądnia
  • Peleszczak Daniel

    Błędno Nądnia
  • Piter Tomasz

    Błędno Nądnia
  • Rau Mateusz

    Błędno Nądnia
  • Seifert Mateusz

    Błędno Nądnia
  • Sobiak Bartosz

    Błędno Nądnia
  • Tomaszewski Dominik

    Błędno Nądnia
  • Turkowiak Robert

    Błędno Nądnia
  • Wargoś Filip

    Błędno Nądnia
  • ZAP Syrena Zbąszynek

    Górczewski Mateusz

    Błędno Nądnia
  • Ciastowicz Szymon

    Zryw Kierzno
  • Biesiada Julia

    Sam Jastrzębsko Stare
  • Bedryj Igor

    Błękitni Chruszczyny
  • Jany Miłosz

    Błękitni Chruszczyny
  • Nowak Grzegorz

    Błękitni Chruszczyny
  • Stryjak Paweł

    Błękitni Chruszczyny
  • Stryjak Rafał

    Przemysław II Poznań
  • Poślednik Waldemar

    Warta Kramsk
  • Dzięcioł Wojciech

    Błysk Daniszyn
  • Bajodek Robert

    Błękitni Chruszczyny
  • Banaszkiewicz Klaudiusz

    Błękitni Chruszczyny
  • Besarabiw Rafał

    Błękitni Chruszczyny
  • Bieńkowski Robert

    Błękitni Chruszczyny
  • Czerwonka Patryk

    Błękitni Chruszczyny
  • Czubak Kamil

    Błękitni Chruszczyny
  • Czubak Jan

    Błękitni Chruszczyny
  • Dobrowolski Piotr

    Błękitni Chruszczyny
  • Dutkiewicz Paweł

    Błękitni Chruszczyny
  • Dutkiewicz Krzysztof

    Błękitni Chruszczyny
  • Grzyb Jakub

    Błękitni Chruszczyny
  • Janusz Kamil

    Błękitni Chruszczyny
  • Jany Miłosz

    Błękitni Chruszczyny
  • Jędrzak Łukasz

    Błękitni Chruszczyny
  • Kaczmarek Szymon

    Błękitni Chruszczyny
  • Kaczmarek Patryk

    Błękitni Chruszczyny
  • Kaczmarek Stanisław

    Błękitni Chruszczyny
  • Kaźmierczak Sebastian

    Błękitni Chruszczyny
  • Konstanciak Piotr

    Błękitni Chruszczyny
  • Kowalczyk Sławomir

    Błękitni Chruszczyny
  • Krupka Karol

    Błękitni Chruszczyny
  • Krupka Hubert

    Błękitni Chruszczyny
  • Krupka Zbigniew

    Błękitni Chruszczyny
  • Krupka Marek

    Błękitni Chruszczyny
  • Krupka Krzysztof

    Błękitni Chruszczyny
  • Kwiatkowski Mateusz

    Błękitni Chruszczyny
  • Lewandowski Damian

    Błękitni Chruszczyny
  • Majchrzak Mikołaj

    Błękitni Chruszczyny
  • Nowak Grzegorz

    Błękitni Chruszczyny
  • Nowakowski Dawid

    Błękitni Chruszczyny
  • Olejniczak Adrian

    Błękitni Chruszczyny
  • Pacyna Marcin

    Błękitni Chruszczyny
  • Panek Dawid

    Błękitni Chruszczyny
  • Plochimowicz Jakub

    Błękitni Chruszczyny
  • Pluta Artur

    Błękitni Chruszczyny
  • Poczta Mikołaj

    Błękitni Chruszczyny
  • Siciński Mikołaj

    Błękitni Chruszczyny
  • Smoliński Szymon

    Błękitni Chruszczyny
  • Smoliński Marcin

    Błękitni Chruszczyny
  • Stache Grzegorz

    Błękitni Chruszczyny
  • Stefański Michał

    Błękitni Chruszczyny
  • Straburzyński Adrian

    Błękitni Chruszczyny
  • Stryjak Dominik

    Błękitni Chruszczyny
  • Stryjak Mateusz

    Błękitni Chruszczyny
  • Stryjak Wojciech

    Błękitni Chruszczyny
  • Stryjak Rafał

    Błękitni Chruszczyny
  • Stryjak Marcin

    Błękitni Chruszczyny
  • Stryjak Kamil

    Błękitni Chruszczyny
  • Stryjak Paweł

    Błękitni Chruszczyny
  • Szczotka Arkadiusz

    Błękitni Chruszczyny
  • Szewczyk Jakub

    Błękitni Chruszczyny
  • Szewczyk Bartłomiej

    Błękitni Chruszczyny
  • Świerzewski Krzysztof

    Błękitni Chruszczyny
  • Talarczyk Patryk

    Błękitni Chruszczyny
  • Tomczak Ryszard

    Błękitni Chruszczyny
  • Wałęsa Szymon

    Błękitni Chruszczyny
  • Wałęsa Dawid

    Błękitni Chruszczyny
  • Wisiński Filip

    Błękitni Chruszczyny
  • Wolny Jakub

    Błękitni Chruszczyny
  • Wołoszyn Michał

    Błękitni Chruszczyny
  • Czyż Tomasz

    Zjednoczeni Pudliszki
  • Pęgiel Adam

    Zefka Kobyla Góra
  • Sawicki Daniel

    Zryw Sypniewo
  • Bryl Janusz

    Błękitni Helenów
  • Pilarski Eryk

    Błękitni Helenów
  • Przybyła Włodzimierz

    Kasztelania Brudzew
  • Stelmaszak Patryk

    Błękitni Helenów
  • Wiśniewski Adam

    Obra II Kościan
  • Wróblewski Dawid

    Strażak Licheń Stary
  • Bąk Łukasz

    Błękitni Helenów
  • Borowiecki Krystian

    Błękitni Helenów
  • Bryl Janusz

    Błękitni Helenów
  • Brzuśkiewicz Michał

    Błękitni Helenów
  • Budniak Dominik

    Błękitni Helenów
  • Budziak Bartłomiej

    Błękitni Helenów
  • Dembiński Kamil

    Błękitni Helenów
  • Eszrych Kamil

    Błękitni Helenów
  • Graczyk Kamil

    Błękitni Helenów
  • Hatłas Mariusz

    Błękitni Helenów
  • Jaroński Dominik

    Błękitni Helenów
  • Jaroński Nikodem

    Błękitni Helenów
  • Kobuz Adrian

    Błękitni Helenów
  • Kowalski Maciej

    Błękitni Helenów
  • Laskowicz Maciej

    Błękitni Helenów
  • Leszczak Michał

    Błękitni Helenów
  • Lizik Łukasz

    Błękitni Helenów
  • Lizik Mateusz

    Błękitni Helenów
  • Michalak Łukasz

    Błękitni Helenów
  • Nowacki Dawid

    Błękitni Helenów
  • Olejniczak Szymon

    Błękitni Helenów
  • Piekarski Błażej

    Błękitni Helenów
  • Pilarski Franciszek

    Błękitni Helenów
  • Pilarski Eryk

    Błękitni Helenów
  • Przybyła Włodzimierz

    Błękitni Helenów
  • Ptak Marcin

    Błękitni Helenów
  • Rychtanek Sebastian

    Błękitni Helenów
  • Siwiński Ryszard

    Błękitni Helenów
  • Sompoliński Jacek

    Błękitni Helenów
  • Starzyński Dominik

    Błękitni Helenów
  • Stelmaszak Patryk

    Błękitni Helenów
  • Tołoczko Artur

    Błękitni Helenów
  • Walczak Dawid

    Błękitni Helenów
  • Walczak Kamil

    Błękitni Helenów
  • Wiśniewski Adam

    Błękitni Helenów
  • Woźniak Tomasz

    Błękitni Helenów
  • Wróblewski Marcin

    Błękitni Helenów
  • Wróblewski Dawid

    Błękitni Helenów
  • Strażak Licheń Stary

    Szczepański Robert

    Błękitni Helenów
  • Teofilewski Piotr

    Mieszko Gniezno
  • Loman Patryk

    Błękitni Kąkolewo
  • Muszyński Marcin

    Spójnia Strykowo
  • Padurski Adrian

    Błękitni Kąkolewo
  • Stróżyk Adrian

    Sokół Pniewy
  • Szymoniak Tomasz

    GKS II Sompolno
  • Andrzejewski Dawid

    Błękitni Kąkolewo
  • Andrzejewski Krystian

    Błękitni Kąkolewo
  • Bartkowiak Krzysztof

    Błękitni Kąkolewo
  • Dajewski Kacper

    Błękitni Kąkolewo
  • Dańczak Łukasz

    Błękitni Kąkolewo
  • Filipowski Mateusz

    Błękitni Kąkolewo
  • Kaczmarek Dawid

    Błękitni Kąkolewo
  • Kapała Szymon

    Błękitni Kąkolewo
  • Karch Karol

    Błękitni Kąkolewo
  • Krysiak Jarosław

    Błękitni Kąkolewo
  • Krysiak Bartłomiej

    Błękitni Kąkolewo
  • Loman Patryk

    Błękitni Kąkolewo
  • Matuszewski Maciej

    Błękitni Kąkolewo
  • Mielcarek Mariusz

    Błękitni Kąkolewo
  • Mikołajczak Piotr

    Błękitni Kąkolewo
  • Mikołajczak Marcin

    Błękitni Kąkolewo
  • Muszyński Bartosz

    Błękitni Kąkolewo
  • Muszyński Marcin

    Błękitni Kąkolewo
  • Nowak Krzysztof

    Błękitni Kąkolewo
  • Padurski Adrian

    Błękitni Kąkolewo
  • Prałat Maciej

    Błękitni Kąkolewo
  • Skrzypek Tobiasz

    Błękitni Kąkolewo
  • Stróżyk Adrian

    Błękitni Kąkolewo
  • Stróżyk Paweł

    Błękitni Kąkolewo
  • Szymoniak Tomasz

    Błękitni Kąkolewo
  • Walkowiak Jakub

    Błękitni Kąkolewo
  • Woźniak Kacper

    Błękitni Kąkolewo
  • Woźniak Bartosz

    Błękitni Kąkolewo
  • Woźniak Mikołaj

    Błękitni Kąkolewo
  • Głowacz Piotr

    Canarinhos Skórzewo
  • Leszczyński Patryk

    Wilki Wilczyn
  • Konieczny Hubert

    Zieloni Gaj Mały
  • Wewióra Wiktor

    Zjednoczeni Trzemeszno
  • Piasecki Adam

    Pogoń Łobżenica
  • Drabchuk Petro

    Górnik Konin
  • Kolasa Wojciech

    Błękitni Kuźnica Czarnkowska
  • Priske Błażej

    Błękitni Kuźnica Czarnkowska
  • Puchała Mateusz

    Błękitni Kuźnica Czarnkowska
  • Rybarczyk Szymon

    Błękitni Kuźnica Czarnkowska
  • Biesiadziński Jonatan

    Błękitni Kuźnica Czarnkowska
  • Dolny Adam

    Błękitni Kuźnica Czarnkowska
  • Grolewski Roman

    Błękitni Kuźnica Czarnkowska
  • Karlak Kamil

    Błękitni Kuźnica Czarnkowska
  • Kasprzak Jakub

    Błękitni Kuźnica Czarnkowska
  • Kiedrowski Oskar

    Błękitni Kuźnica Czarnkowska
  • Kolasa Wojciech

    Błękitni Kuźnica Czarnkowska
  • Kolasa Michał

    Błękitni Kuźnica Czarnkowska
  • Kolasa Krzysztof

    Błękitni Kuźnica Czarnkowska
  • Makucki Mikołaj

    Błękitni Kuźnica Czarnkowska
  • Matkowski Mariusz

    Błękitni Kuźnica Czarnkowska
  • Pietrzyk Bartosz

    Błękitni Kuźnica Czarnkowska
  • Priske Błażej

    Błękitni Kuźnica Czarnkowska
  • Puchała Mateusz

    Błękitni Kuźnica Czarnkowska
  • Puchała Alan

    Błękitni Kuźnica Czarnkowska
  • Rybarczyk Szymon