Zmiany w klubowych kadrach 2022


  • Anioły Garczegorze

    Jakub Chlewiński

  • Bloch Jakub

    Anioły Garczegorze
  • Cybulla Damian

    Anioły Garczegorze
  • Anioły Garczegorze

    Bronk Rafał

  • Anioły Garczegorze

    Smolarek Grzegorz

  • Anioły Garczegorze

    Staszczuk Marcin

  • Anioły Garczegorze

    Luzak Wojciech

  • Anioły Garczegorze

    Godula Kamil

  • Anioły Garczegorze

    Kolke Damian

  • Anioły Garczegorze

    Kwiatkowski Adrian

  • Anioły Garczegorze

    Landowski Szymon

  • Anioły Garczegorze

    Sikorra Kacper

  • Anioły Garczegorze

    Włodarczyk Lucjan

  • Anioły Garczegorze

    Wojda Kamil

  • Anioły Garczegorze

    Gałęziewski Filip

  • Anioły Garczegorze

    Witaszek Maciej

  • Anioły Garczegorze

    Ryuta Katsura

  • Bytovia Bytów

    Wojach Artur

    Anioły Garczegorze
  • Gryf Słupsk

    Gregorek Maciej

    Anioły Garczegorze
  • Orkan Rumia

    Kowalski Dawid

    Anioły Garczegorze
  • Bałtyk II Gdynia

    Własny Kasper

  • Pogoń Prabuty

    Brojek Mateusz

  • Górecki Kamil

    Arka II Gdynia
  • Lipiak Mateusz

    Arka II Gdynia
  • Wierzyca Pelplin

    Jakub Czochór

  • Motyl Kamil

    MKS Władysławowo
  • Bartkowiak Oliwier

    Arka II Gdynia
  • Belim Diego

    Arka II Gdynia
  • Branicki Kuba

    Arka II Gdynia
  • Buczyło Konrad

    Arka II Gdynia
  • Czarnecki Nikodem

    Arka II Gdynia
  • Gol Janusz

    Arka II Gdynia
  • Jaroń Kacper

    Arka II Gdynia
  • Jarzyński Mateusz

    Arka II Gdynia
  • Karczewski Jakub

    Arka II Gdynia
  • Maczkowski Oliwier

    Arka II Gdynia
  • Purzycki Adrian

    Arka II Gdynia
  • Schwartzman Alec

    Arka II Gdynia
  • Semmerling Kasjan

    Arka II Gdynia
  • Sochacki Jakub

    Arka II Gdynia
  • Starnawski Igor

    Arka II Gdynia
  • Wilczyński Jakub

    Arka II Gdynia
  • Żmuda Maciej

    Arka II Gdynia
  • Arka II Gdynia

    Zmorzynski Piotr

  • Arka II Gdynia

    Bunoza Gordan

  • Arka II Gdynia

    Ślesicki Damian

  • Arka II Gdynia

    Krzepisz Kacper

  • Arka II Gdynia

    Dawid Blok

  • Arka II Gdynia

    Markiewicz Dawid

  • Arka II Gdynia

    Janczak Miłosz

  • Arka II Gdynia

    Trzepałko Sebastian

  • Arka II Gdynia

    Jakub Szynkielewski

  • Arka II Gdynia

    Bartosz Kamiński

  • Arka II Gdynia

    Hebel Kacper

  • Arka II Gdynia

    Rusnak Dominik

  • Arka II Gdynia

    Kacper Kroczyński

  • Arka II Gdynia

    Matusiak Kacper

  • Arka II Gdynia

    Michał Formella

  • Arka II Gdynia

    Zamarripa Mario

  • Arka II Gdynia

    Kościów Jakub

  • Arka II Gdynia

    Memic Haris

  • Chrobry Głogów

    Stolc Przemysław

    Arka II Gdynia
  • Chrobry Głogów

    Ziemann Marcel

    Arka II Gdynia
  • Górnik II Łęczna

    Rymaniak Bartosz

    Arka II Gdynia
  • Jagiellonia II Białystok

    Marek Wiktor

    Arka II Gdynia
  • Lechia Gdańsk

    Haydary Ahmad omran

    Arka II Gdynia
  • Sparta Sycewice

    Donat Adkonis

    Arka II Gdynia
  • Dymerski Filip

    AS Kolbudy
  • Sadło Mateusz

    AS Kolbudy
  • Glaza Gniewosz

    AS Kolbudy
  • Tempski Bartosz

    AS Kolbudy
  • AS Kolbudy

    Krużewski Kamil

  • AS Kolbudy

    Frankowski Mateusz

  • AS Kolbudy

    Żuk Paweł

  • AS Kolbudy

    Frankowski Sebastian

  • AS Kolbudy

    Rzepecki Rafał

  • AS Kolbudy

    Cisewski Patryk

  • AS Kolbudy

    Piotrowski Paweł

  • AS Kolbudy

    Pastuszka Michał

  • AS Kolbudy

    Dziengielewicz Łukasz

  • AS Kolbudy

    Wyrwiński Jan

  • AS Kolbudy

    Wroński Seweryn

  • AS Kolbudy

    Malkowski Tomasz

  • AS Kolbudy

    Szuciło Łukasz

  • AS Kolbudy

    Dubanowski Kacper

  • AS Kolbudy

    Chudy Patryk

  • AS Kolbudy

    Nowakowski Adrian

  • AS Kolbudy

    Gradowski Kacper

  • AS Kolbudy

    Tempski Michał

  • AS Kolbudy

    Brzozowski Maciej

  • AS Kolbudy

    Wilgos Damian

  • Bach Jakub

    Bałtyk II Gdynia
  • Bohm Oskar

    Bałtyk II Gdynia
  • Bożym Jan

    Bałtyk II Gdynia
  • Drenda Igor

    Bałtyk II Gdynia
  • Rabin Paweł

    Bałtyk II Gdynia
  • Szczukowski Daniel

    Bałtyk II Gdynia
  • Waszczuk Miłosz

    Bałtyk II Gdynia
  • Wiśniewski Bartosz

    Bałtyk II Gdynia
  • Bałtyk II Gdynia

    Biedrzycki Igor

  • Bałtyk II Gdynia

    Liberacki Adrian

  • Bałtyk II Gdynia

    Matysiak Marcin

  • Bałtyk II Gdynia

    Goerke Mateusz

  • Bałtyk II Gdynia

    Bartlewski Sebastian

  • Bałtyk II Gdynia

    Dawid Leleń

  • Bałtyk II Gdynia

    Szczypek Hubert

  • Bałtyk II Gdynia

    Mateusz Piwowarski

  • Bałtyk II Gdynia

    Kordian Bartnicki

  • Bałtyk II Gdynia

    Dziadkowiec Sebastian

  • Bałtyk II Gdynia

    Maciej Buławski

  • Bałtyk II Gdynia

    Redecki Kacper

  • Bałtyk II Gdynia

    Rynkowski Patryk

  • Bałtyk II Gdynia

    Nowicki Szymon

  • Bałtyk II Gdynia

    Mikołaj Kołodziejski

  • Wierzyca Pelplin

    Szejko Paweł

  • Gedania II Gdańsk

    Podlewski Maciej

  • Bałtyk II Gdynia

    Jarzembiński Remigiusz

  • Bałtyk II Gdynia

    Andryszak Mateusz

  • Gedania II Gdańsk

    Kardaś Oskar

  • Bałtyk II Gdynia

    Drejer Mikołaj

  • Bałtyk II Gdynia

    Jakub Kapuściński

  • Bałtyk II Gdynia

    Korolkiewicz Paweł

  • Bałtyk II Gdynia

    Formella Karol

  • Gedania II Gdańsk

    Tunowski Wiktor

  • Bałtyk II Gdynia

    Wasilewski Jakub

  • Bałtyk II Gdynia

    Ziólek Kacper

  • Bałtyk II Gdynia

    Jakub Siekierski

  • Bałtyk II Gdynia

    Janta Paweł

  • Bałtyk II Gdynia

    Błażejak Mateusz

  • Bałtyk II Gdynia

    Nowak Maciej

  • Bałtyk II Gdynia

    Jaskulski Jakub

  • Bałtyk II Gdynia

    Bieszk Łukasz

  • Bałtyk II Gdynia

    Jan Grota

  • Bałtyk II Gdynia

    Budziński Dawid

  • Bałtyk II Gdynia

    Wilk Dawid

  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza

    Klimek Jan

    Bałtyk II Gdynia
  • Korona II Kielce

    Skrzecz Oktawian

    Bałtyk II Gdynia
  • KP Starogard Gdański

    Korpalski Arkadiusz

    Bałtyk II Gdynia
  • Lech II Poznań

    Fietz Karol

    Bałtyk II Gdynia
  • Odra II Opole

    Sluga Marcel

    Bałtyk II Gdynia
  • Świt II Nowy Dwór Mazowiecki

    Długołęcki Mateusz

    Bałtyk II Gdynia
  • Pomezania Malbork

    Prócheński Sebastian

    Pomezania Malbork
  • Błękitni Stare Pole

    Hyz Krzysztof

  • Błękitni Stare Pole

    Kończyński Mateusz

  • Błękitni Stare Pole

    Bartosz Drewek

  • Błękitni Stare Pole

    Kacper Kaszubowski

  • Powiśle Dzierzgoń

    Piotr Ruciński

  • Błękitni Stare Pole

    Michał Lepczak

  • Błękitni Stare Pole

    Jankowski Mateusz

  • Błękitni Stare Pole

    Rogowski Maciej

  • Błękitni Stare Pole

    Chwoszcz Maciej

  • Błękitni Stare Pole

    Tomczyk Michał

  • Błękitni Stare Pole

    Karlak Sebastian

  • Błękitni Stare Pole

    Rychlik Maciej

  • Błękitni Stare Pole

    Rychlik Marcin

  • Błękitni Stare Pole

    Zielonka Radosław

  • Błękitni Stare Pole

    Richert Marek

  • Błękitni Stare Pole

    Kułakowski Maciej

  • Błękitni Stare Pole

    Wojtkiewicz Jakub

  • Błękitni Stare Pole

    Tymiński Mateusz

  • Błękitni Stare Pole

    Galeniewski Rafał

  • Błękitni Stare Pole

    Grabowski Paweł

  • Błękitni Stare Pole

    Pietruś Kacper

  • Błękitni Stare Pole

    Oleszak Jarosław

  • Błękitni Stare Pole

    Władek Adrian

  • Błękitni Stare Pole

    Fabian Kwaterski

  • Błękitni Stare Pole

    Kuba Rękawek

  • Błękitni Stare Pole

    Szymon Jagodziński

  • Błękitni Stare Pole

    Szutiak Bartłomiej

  • Błękitni Stare Pole

    Juchniewicz Patryk

  • Błękitni Stare Pole

    Szpura Radosław

  • Błękitni Stare Pole

    Gościński Patryk

  • Błękitni Stare Pole

    Łukasz Płachta

  • Błękitni Stare Pole

    Szymański Jakub

  • Błękitni Stare Pole

    Szałkowski Marcin

  • Błękitni Stare Pole

    Podwojewski Marcin

  • Błękitni Stare Pole

    Obarowski Kacper

  • Błękitni Stare Pole

    Nowak Kacper

  • Błękitni Stare Pole

    Szkałuba Dawid

  • Błękitni Stare Pole

    Maksymilan Wójtowicz

  • Błękitni Stare Pole

    Marlon orlando Escobar

  • Olimpia Sztum

    Malewski Kacper

  • Wda Lipusz

    Gronowski Jakub

  • Higashino Shuto

    Borowiak Czersk
  • Kubiszewski Patryk

    Borowiak Czersk
  • Laskowski Patryk

    Borowiak Czersk
  • Narloch Adrian

    Borowiak Czersk
  • Borowiak Czersk

    Sylwestrzak Kamil

  • Borowiak Czersk

    Wysiecki Patryk

  • Borowiak Czersk

    Mrozik Jakub

  • Borowiak Czersk

    Wysiecki Adrian

  • Borowiak Czersk

    Kaszubowski Marek

  • Borowiak Czersk

    Kotłowski Patryk

  • Borowiak Czersk

    Leper Łukasz

  • Borowiak Czersk

    Gliniecki Łukasz

  • Borowiak Czersk

    Wons Mariusz

  • Borowiak Czersk

    Reda Szymon

  • Borowiak Czersk

    Wojciechowski Kevin

  • Borowiak Czersk

    Dudzik Piotr

  • Borowiak Czersk

    Gąsiorowski Jakub

  • Borowiak Czersk

    Marcin Kurs

  • Borowiak Czersk

    Szwoch Filip

  • Borowiak Czersk

    Węckowski Bartłomiej

  • Borowiak Czersk

    Oskar Prądziński

  • Borowiak Czersk

    Kokoladze Guladi

  • Borowiak Czersk

    Yuki Kamimaki

  • Chojniczanka II Chojnice

    Koniuszy Jakub

    Borowiak Czersk
  • Gwiazda Karsin

    Frymark Mateusz

    Borowiak Czersk
  • KP Starogard Gdański

    Polakowski Mateusz

    Borowiak Czersk
  • Radunia II Stężyca

    Mateusz Markowski

    Borowiak Czersk
  • Tęcza Brusy

    Dorau Mateusz

    Borowiak Czersk
  • Wda Lipusz

    Troka Błażej

    Borowiak Czersk
  • Kasperowicz Rafał

    Brda Przechlewo
  • Brda Przechlewo

    Żmuda-Trzebiatowski Sylwester

  • Brda Przechlewo

    Nowak Adrian

  • Brda Przechlewo

    Pilarski Jędrzej

  • Brda Przechlewo

    Tandecki Marek

  • Brda Przechlewo

    Prądziński Tomasz

  • Brda Przechlewo

    Kowcun Kamil

  • Brda Przechlewo

    Łopusiński Marcin

  • Brda Przechlewo

    Szydłowski Patryk

  • Brda Przechlewo

    Rolbiecki Szymon

  • Brda Przechlewo

    Gołuński Jakub

  • Brda Przechlewo

    Gleb Artur

  • Brda Przechlewo

    Szuryn Radosław

  • Brda Przechlewo

    Chrapkowski Damian

  • Brda Przechlewo

    Jabłoński Maciej

  • Brda Przechlewo

    Krauze Dawid

  • Brda Przechlewo

    Modrzejewski Piotr

  • Brda Przechlewo

    Tomaszewski Dawid

  • Brda Przechlewo

    Szuryn Jarosław

  • Brda Przechlewo

    Ginter Adrian

  • Brda Przechlewo

    Sielski Patryk

  • Brda Przechlewo

    Sielski Kamil

  • Brda Przechlewo

    Cylka Ryszard

  • Brda Przechlewo

    Bąk Krzysztof

  • Brda Przechlewo

    Meyer Tomasz

  • Brda Przechlewo

    Ossowski Wiesław

  • Brda Przechlewo

    Puchowicz Paweł

  • Brda Przechlewo

    Paduch Dominik

  • Brda Przechlewo

    Wziętek Radosław

  • Brda Przechlewo

    Tomaszczyk Krzysztof

  • Brda Przechlewo

    Kalinowski Jakub

  • Brda Przechlewo

    Szczepaniuk Rafał

  • Brda Przechlewo

    Dorawa Jakub

  • Brda Przechlewo

    Czernyk Igor

  • Brda Przechlewo

    Jabłoński Jan

  • Brda Przechlewo

    Modrzejewski Dawid

  • Brda Przechlewo

    Wójcik Maciej

  • Brda Przechlewo

    Brandowski Kacper

  • Brda Przechlewo

    Wieliński Karol

  • Sokół Wyczechy

    Wiczyński Daniel

  • GTS Czarna Dąbrówka

    Lejk Grzegorz

  • Cybula Mateusz

    Bytovia Bytów
  • Gorzelak Wojciech

    Bytovia Bytów
  • Kąkol Hubert

    Bytovia Bytów
  • Łącki Jakub

    Bytovia Bytów
  • Pupkalipiński Łukasz

    Bytovia Bytów
  • Regliński Radosław

    Bytovia Bytów
  • Bytovia Bytów

    Hinc Łukasz

  • Bytovia Bytów

    Baran Jacek

  • Bytovia Bytów

    Barra Krystian

  • Bytovia Bytów

    Nazarko Mateusz

  • Bytovia Bytów

    Damian Jakubek

  • Bytovia Bytów

    Zblewski Krzysztof

  • Bytovia Bytów

    Wolski Bartosz

  • Bytovia Bytów

    Tochman Szymon

  • Bytovia Bytów

    Hinc Maciej

  • GTS Czarna Dąbrówka

    Wolski Patryk

    Bytovia Bytów
  • Radunia II Stężyca

    Kacper Bąkowski

    Bytovia Bytów
  • Radunia II Stężyca

    Głowiński Jędrzej

    Bytovia Bytów
  • Gedania II Gdańsk

    Banach Jakub

    Carina Gubin
  • Arka II Gdynia

    Tandecki Adam

    Cartusia II Kartuzy
  • Belgrau Bartłomiej

    Cartusia II Kartuzy
  • Bucior Nikodem

    Cartusia II Kartuzy
  • Fierka Mateusz

    Cartusia II Kartuzy
  • Formella Michał

    Cartusia II Kartuzy
  • Hara Oliwier

    Cartusia II Kartuzy
  • Leszkiewicz Jakub

    Cartusia II Kartuzy
  • Płotka Bartosz

    Cartusia II Kartuzy
  • Szymański Artur

    Cartusia II Kartuzy
  • Treder Łukasz

    Cartusia II Kartuzy
  • Wysiecki Marcel

    Cartusia II Kartuzy
  • Arka II Gdynia

    Parulski Nikodem

    Cartusia Kartuzy
  • Arka II Gdynia

    Trela Mateusz

    Cartusia Kartuzy
  • Bałtyk II Gdynia

    Marczak Michał

    Cartusia Kartuzy
  • Bałtyk II Gdynia

    Garbacik Damian

    Cartusia Kartuzy
  • Bałtyk II Gdynia

    Poręba Marcin

    Cartusia Kartuzy
  • Gryf Wejherowo

    Jakub Poręba

    Cartusia Kartuzy
  • Gryf Wejherowo

    Paweł Matejek

    Cartusia Kartuzy
  • Jantar Ustka

    Jan Michalak

    Cartusia Kartuzy
  • Wierzyca Pelplin

    Iwanowski Krzysztof

  • Radunia II Stężyca

    Kopania Jan

    Cartusia Kartuzy
  • Aronowski Kacper

    Centrum Pelplin
  • Baranowski Krzysztof

    Centrum Pelplin
  • Chrzanowski Patryk

    Centrum Pelplin
  • Gugała Olaf

    Centrum Pelplin
  • Kania Dawid

    Centrum Pelplin
  • Osowski Filip

    Centrum Pelplin
  • Półtorak Hubert

    Centrum Pelplin
  • Szoska Maciej

    Centrum Pelplin
  • Wroński Mariusz

    Centrum Pelplin
  • Centrum Pelplin

    Wojtyło Łukasz

  • Centrum Pelplin

    Pyrkowski Andrzej

  • Centrum Pelplin

    Gońda Sylwester

  • Centrum Pelplin

    Mroziński Dawid

  • Centrum Pelplin

    Wołczak Jacek

  • Centrum Pelplin

    Kaszubowski Łukasz

  • Centrum Pelplin

    Lewandowski Robert

  • Centrum Pelplin

    Sojka Rafał

  • Centrum Pelplin

    Łangowski Szymon

  • Centrum Pelplin

    Pawłuszek Grzegorz

  • Centrum Pelplin

    Wenta Krzysztof

  • Centrum Pelplin

    Resmerowski Jakub

  • Centrum Pelplin

    Bzowski Radosław

  • Centrum Pelplin

    Pustkowski Piotr

  • Centrum Pelplin

    Kropisz Łukasz

  • Centrum Pelplin

    Seroka Łukasz

  • Centrum Pelplin

    Bucholz Łukasz

  • Centrum Pelplin

    Różyński Przemysław

  • Centrum Pelplin

    Pawelec Łukasz

  • Centrum Pelplin

    Pałubicki Marcin

  • Centrum Pelplin

    Jabłoński Patryk

  • Centrum Pelplin

    Dzienisz Kamil

  • Centrum Pelplin

    Mytlewski Jarosław

  • Centrum Pelplin

    Kępka Damian

  • Pawlak Filip

    Chojniczanka II Chojnice
  • Szapiel Paweł

    Chojniczanka II Chojnice
  • Chojniczanka II Chojnice

    Bartłomiej Gajda

  • Korczyc Kacper

    Chojniczanka II Chojnice
  • Neugebauer Bartosz

    Chojniczanka II Chojnice
  • Chojniczanka II Chojnice

    Grobelny Michał

  • Chojniczanka II Chojnice

    Grabowski Filip

  • Chojniczanka II Chojnice

    Narloch Sylwester

  • Chojniczanka II Chojnice

    Lewandowski Szymon

  • Chojniczanka II Chojnice

    Jakub Żywicki

  • Chojniczanka II Chojnice

    Ryfa Krystian

  • Chojniczanka II Chojnice

    Korczyc Damian

  • Chojniczanka II Chojnice

    Lepak Jakub

  • Chojniczanka II Chojnice

    Adrian Remus

  • Chojniczanka II Chojnice

    Remiszka Mateusz

  • Chojniczanka II Chojnice

    Hoffmann Jakub

  • Chrobry Głogów

    Drewniak Szymon

    Chojniczanka II Chojnice
  • Górnik II Łęczna

    Kalinkowski Bartłomiej

    Chojniczanka II Chojnice
  • Jarota Jarocin

    Prałat Antoni

    Chojniczanka II Chojnice
  • Miedź II Legnica

    Stróżyński Szymon

    Chojniczanka II Chojnice
  • Motor II Lublin

    Ryczkowski Adam

    Chojniczanka II Chojnice
  • Motor II Lublin

    Błyszko Wojciech

    Chojniczanka II Chojnice
  • Pogoń II Szczecin

    Białczyk Maciej

    Chojniczanka II Chojnice
  • Sandecja Nowy Sącz

    Janicki Robert

    Chojniczanka II Chojnice
  • Sokół Kleczew

    Golak Sebastian

    Chojniczanka II Chojnice
  • Wda Świecie

    Szabłowski Sebastian

    Chojniczanka II Chojnice
  • Wisła Płock

    Tuszyński Patryk

    Chojniczanka II Chojnice
  • Arka II Gdynia

    Marcel Jaszczyk

    Chrobry II Głogów
  • Radunia II Stężyca

    Woźniak Maciej

    Concordia Elbląg
  • Birosz Hubert

    Czarni Czarne
  • Bujnowski Mariusz

    Czarni Czarne
  • Czarni Czarne

    Kozanko Karol

  • Czarni Czarne

    Tamioła Maciej

  • Czarni Czarne

    Gumowski Łukasz

  • Czarni Czarne

    Gwozdowicz Michał

  • Czarni Czarne

    Starowicz Jakub

  • Czarni Czarne

    Żyła Mateusz

  • Czarni Czarne

    Zenel Dominik

  • Czarni Czarne

    Haziak Daniel

  • Czarni Czarne

    Chrząszcz Piotr

  • Czarni Czarne

    Pietras Adrian

  • Czarni Czarne

    Chytry Maciej

  • Czarni Czarne

    Zakrzewski Patryk

  • Wda Lipusz

    Gawęcki Patryk

  • Połomski Michał

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Szuran Gracjan

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Witkowski Maciej

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Czarni Pruszcz Gdański

    Zieliński Dawid

  • Czarni Pruszcz Gdański

    Kurowski Rafał

  • Czarni Pruszcz Gdański

    Karwat Jakub

  • Czarni Pruszcz Gdański

    Majsak Michał

  • Czarni Pruszcz Gdański

    Czorniej Karol

  • Czarni Pruszcz Gdański

    Jaruszek Tomasz

  • Czarni Pruszcz Gdański

    Wołczacki Dominik

  • Czarni Pruszcz Gdański

    Juszczyk Przemysław

  • Czarni Pruszcz Gdański

    Łapiński Kamil

  • Czarni Pruszcz Gdański

    Kiedrowski Mateusz

  • Czarni Pruszcz Gdański

    Szczot Adam

  • Czarni Pruszcz Gdański

    Marcinkowski Mateusz

  • Czarni Pruszcz Gdański

    Czapiewski Dawid

  • Czarni Pruszcz Gdański

    Okuniewski Michał

  • Czarni Pruszcz Gdański

    Stasiak Maciej

  • Czarni Pruszcz Gdański

    Świątek Jacek

  • Czarni Pruszcz Gdański

    Rytel Szymon

  • Czarni Pruszcz Gdański

    Stosik Daniel

  • Czarni Pruszcz Gdański

    Łuczkowski Mateusz

  • Gedania II Gdańsk

    Przekwas Mikołaj

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Gedania II Gdańsk

    Zanewycz Mateusz

    Czarni Pruszcz Gdański
  • GKS Kowale

    Ziemblewicz Artur

  • Sparta Sycewice

    Hubert Krzyżanowski

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Czarkowski Bartłomiej

    Delta Miłoradz
  • Kędzierski Maciej

    Delta Miłoradz
  • Kędzierski Kajetan

    Delta Miłoradz
  • Kępiński Marcel

    Delta Miłoradz
  • Konieczny Cezary

    Delta Miłoradz
  • Rozpara Tomasz

    Delta Miłoradz
  • Szlija Mateusz

    Delta Miłoradz
  • Wiącek Jarosław

    Delta Miłoradz
  • Wróblewski Dawid

    Delta Miłoradz
  • Cierpicki Jerzy

    Dolina Gałąźnia Wielka
  • Góra Mateusz

    Dolina Gałąźnia Wielka
  • Grajczyk Kamil

    Dolina Gałąźnia Wielka
  • Krawętkowski Sylwester

    Dolina Gałąźnia Wielka
  • Malinowski Kacper

    Dolina Gałąźnia Wielka
  • Orłowski Dominik

    Dolina Gałąźnia Wielka
  • Pawłowski Jakub

    Dolina Gałąźnia Wielka
  • Przytarski Wojciech

    Dolina Gałąźnia Wielka
  • Stanisławek Jakub

    Dolina Gałąźnia Wielka
  • Strychalski Wiktor

    Dolina Gałąźnia Wielka
  • Wereszczyński Krystian

    Dolina Gałąźnia Wielka
  • Zakrzewski Rafał

    Dolina Gałąźnia Wielka
  • Zakrzewski Ignacy

    Dolina Gałąźnia Wielka
  • Zblewski Łukasz

    Dolina Gałąźnia Wielka
  • Sparta Sycewice

    Terefenko Radosław

    Dolina Gałąźnia Wielka
  • Arka II Gdynia

    Leonid Otchenashenko

    FA GKS Bełchatów
  • Brzeziński Gracjan

    Garbarnia Kępice
  • Fidelus Tomasz

    Garbarnia Kępice
  • Mokwa Adam

    Garbarnia Kępice
  • Stępień Oskar

    Garbarnia Kępice
  • Wieża Postomino

    Radzki Jarosław

    Garbarnia Kępice
  • Arka II Gdynia

    Król Dawid

    Gedania II Gdańsk
  • Barszcz Jakub

    Gedania II Gdańsk
  • Bąk Krzysztof

    Gedania II Gdańsk
  • Bukowicz Nikita

    Gedania II Gdańsk
  • Cabaj Hubert

    Gedania II Gdańsk
  • Czaja Kacper

    Gedania II Gdańsk
  • Dróżka Jakub

    Gedania II Gdańsk
  • Duda Adam

    Gedania II Gdańsk
  • Hryszko Marcin

    Gedania II Gdańsk
  • Iwanicki Jakub

    Gedania II Gdańsk
  • Kankowski Kamil

    Gedania II Gdańsk
  • Kłodnicki Igor

    Gedania II Gdańsk
  • Kozakiewicz Ksawery

    Gedania II Gdańsk
  • Kruczyński Szymon

    Gedania II Gdańsk
  • Machola Mateusz

    Gedania II Gdańsk
  • Meger Gracjan

    Gedania II Gdańsk
  • Molga Łukasz

    Gedania II Gdańsk
  • Paliwoda Paweł

    Gedania II Gdańsk
  • Panic Gustaw

    Gedania II Gdańsk
  • Pogorzalski Mateusz

    Gedania II Gdańsk
  • Powideł Paweł

    Gedania II Gdańsk
  • Ruszkiewicz Witold

    Gedania II Gdańsk
  • Sochaj Mateusz

    Gedania II Gdańsk
  • Suliński Tymoteusz

    Gedania II Gdańsk
  • Sumiński Ryszard

    Gedania II Gdańsk
  • Szymikowski Jakub

    Gedania II Gdańsk
  • Witczak Piotr

    Gedania II Gdańsk
  • Zalewski Bartosz

    Gedania II Gdańsk
  • Gedania II Gdańsk

    Pianka Paweł

  • Gedania II Gdańsk

    Broda Mariusz

  • Gedania II Gdańsk

    Kortas Piotr

  • Gedania II Gdańsk

    Sikorski Marcin

  • Gedania II Gdańsk

    Snochowski Krystian

  • Gedania II Gdańsk

    Maciej Sopoćko

  • Gedania II Gdańsk

    Szajrych Paweł

  • Gedania II Gdańsk

    Skórka Ernest

  • Gedania II Gdańsk

    Szpręglewski Waldemar

  • Gedania II Gdańsk

    Wasielewski Karol

  • Gedania II Gdańsk

    Lipka-wszołczyk Miłosz

  • Gedania II Gdańsk

    Kowalczyk Karol

  • Gedania II Gdańsk

    Cielecki Michał

  • Gedania II Gdańsk

    Cyperski Łukasz

  • Gedania II Gdańsk

    Wojnicki Krystian

  • Gedania II Gdańsk

    Sobol Bartłomiej

  • Gedania II Gdańsk

    Malinowski Marcin

  • Gedania II Gdańsk

    Kapitański Kamil

  • Gedania II Gdańsk

    Ulczyński Rafał

  • Gedania II Gdańsk

    Kohnke Robert

  • Gedania II Gdańsk

    Skowroński Łukasz

  • Gedania II Gdańsk

    Bodalski Artur

  • Gedania II Gdańsk

    Robakowski Bartosz

  • Gedania II Gdańsk

    Paździor Mikołaj

  • Gedania II Gdańsk

    Skibrowski Jakub

  • Gedania II Gdańsk

    Puzowski Kacper

  • Gedania II Gdańsk

    Dejk Chrystian

  • Gedania II Gdańsk

    Maciej Możejko

  • Gedania II Gdańsk

    Okupiński Olaf

  • Gedania II Gdańsk

    Kołodziej Bogusław

  • Gedania II Gdańsk

    Bemben Bartosz

  • Gedania II Gdańsk

    Dawid Stasiuk

  • Gedania II Gdańsk

    Pawluczuk Bartłomiej

  • Gedania II Gdańsk

    Bach Tymon

  • Gedania II Gdańsk

    Koselski Daniel

  • Gedania II Gdańsk

    Grzenkowicz Damian

  • Gedania II Gdańsk

    Gąsiorowski Patryk

  • Gedania II Gdańsk

    Koselski Oskar

  • Gedania II Gdańsk

    Ramus Maciej

  • Gedania II Gdańsk

    Łapiński Jakub

  • Gedania II Gdańsk

    Wiśniewski Radosław

  • Gedania II Gdańsk

    Marcin Gębicki

  • Gedania II Gdańsk

    Dudek Krzysztof

  • Gedania II Gdańsk

    Tobiasz Rybacki

  • GKS Kowale

    Maszota Oskar

  • Gedania II Gdańsk

    Witkowski Filip

  • Gedania II Gdańsk

    Rychlik Samuel

  • Gedania II Gdańsk

    Pisowacki Mateusz

  • Gedania II Gdańsk

    Kacper Richert

  • Gedania II Gdańsk

    Krzychowiec Jakub

  • Gedania II Gdańsk

    Szczuka Dawid

  • Gedania II Gdańsk

    Paweł Pingot

  • Gedania II Gdańsk

    Świniarski Maciej

  • Gedania II Gdańsk

    Aleks Peda

  • Gedania II Gdańsk

    Spinelli Gabriele

  • Wierzyca Pelplin

    Domenic Salvadore

  • GTS Mokry Dwór

    Mateusz Bujak

  • Orkan Rumia

    Krzysztof Garbowski

  • KP Starogard Gdański

    Sosnowski Fiilip

    Gedania II Gdańsk
  • Radunia II Stężyca

    Paweł Flis

    Gedania II Gdańsk
  • Sokół Ostróda

    Zyska Wojciech

    Gedania II Gdańsk
  • Gedania II Gdańsk

    Bartosz Bławat

    GKS Kowale
  • MKS Debrzno

    Romanek Martin

    Pogoń Lębork
  • Kobyliński Mateusz

    GKS Kowale
  • Kosek Krystian

    GKS Kowale
  • Mojsiuszko Gracjan

    GKS Kowale
  • Pańko Mateusz

    GKS Kowale
  • Witkowski Kamil

    GKS Kowale
  • GKS Kowale

    Piaseczny Emil

  • GKS Kowale

    Przybylski Piotr

  • GKS Kowale

    Kuros Andrzej

  • GKS Kowale

    Rataj Łukasz

  • GKS Kowale

    Grzegorz Krygier

  • GKS Kowale

    Konrad Szydłowski

  • GKS Kowale

    Kręcki Paweł

  • GKS Kowale

    Kloskowski Kamil

  • GKS Kowale

    Kujawski Błażej

  • GKS Kowale

    Patryk Gabrukiewicz

  • GKS Kowale

    Kustusz Mikołaj

  • GKS Kowale

    Adrian Polakow

  • GKS Kowale

    Leon Konop

  • GKS Kowale

    Wilarski Bartek

  • GKS Kowale

    Jacek Kołodziej

  • Jaguar Gdańsk

    Jaroszek Piotr

    GKS Kowale
  • Jaguar Gdańsk

    Rychłowski Szymon

    GKS Kowale
  • Domarus Kacper

    GKS Sierakowice
  • Lejk Ksawier

    GKS Sierakowice
  • Tryk Dawid

    GKS Sierakowice
  • GKS Sierakowice

    Hinca Damian

  • GKS Sierakowice

    Garski Arkadiusz

  • GKS Sierakowice

    Dunst Maciej

  • GKS Sierakowice

    Groth Daniel

  • GKS Sierakowice

    Kordyl Adam

  • GKS Sierakowice

    Gliwa Dawid

  • GKS Sierakowice

    Ustowski Filip

  • GKS Sierakowice

    Hoffmann Jakub

  • GKS Sierakowice

    Labuda Paweł

  • GKS Sierakowice

    Klejna Dawid

  • GKS Sierakowice

    Wolski Maciej

  • GKS Sierakowice

    Stencel Seweryn

  • GKS Sierakowice

    Konkel Damian

  • GKS Sierakowice

    Breza Patryk

  • GKS Sierakowice

    Igor Tarasiuk

  • Pogoń Lębork

    Marcin Choszcz

  • GKS Sierakowice

    Miłosz Łukasz

  • GKS Sierakowice

    Wolski Ignacy

  • GKS Sierakowice

    Marszałkowski Szymon

  • GKS Sierakowice

    Lis Maciej

  • GKS Sierakowice

    Ostrowski Mieszko

  • GKS Sierakowice

    Radomski Daniel

  • GKS Sierakowice

    Piask Szymon

  • GKS Sierakowice

    Mielewczyk Dawid

  • GKS Sierakowice

    Kunikowski Rafał

  • GKS Sierakowice

    Szuta Adrian

  • GKS Sierakowice

    Tryba Michał

  • GKS Sierakowice

    Skrzypkowski Michał

  • Dikhtiaruk Oleksandr

    GLKS Różyny
  • Kąkol Wiktor

    GLKS Różyny
  • Kolberg Tomasz

    GLKS Różyny
  • Urban Tomasz

    GLKS Różyny
  • GLKS Różyny

    Kwaśniewski Kamil

  • GLKS Różyny

    Bronka Rafał

  • GLKS Różyny

    Jeka Arkadiusz

  • GLKS Różyny

    Czyżewski Arkadiusz

  • GLKS Różyny

    Szamp Marcin

  • GLKS Różyny

    Ziewiec Błażej

  • GLKS Różyny

    Anikowski Adrian

  • Chojniczanka II Chojnice

    Ściślak Daniel

    Górnik II Zabrze
  • Gedania II Gdańsk

    Deja Paweł

    Grom Nowy Staw
  • Grom Nowy Staw

    Niedźwiecki Mateusz

  • Grom Nowy Staw

    Włodarczyk Mateusz

  • Grom Nowy Staw

    Jakub Knut

  • Grom Nowy Staw

    Damaske Miłosz

  • Grom Nowy Staw

    Janowski Jakub

  • Grom Nowy Staw

    Opałka Patryk

  • Gedania II Gdańsk

    Dąbrowski Patryk

    Gryf II Słupsk
  • Bielańczuk Filip

    Gryf II Słupsk
  • Butowski Dominik

    Gryf II Słupsk
  • Ciechański Wiktor

    Gryf II Słupsk
  • Ciechański Nikodem

    Gryf II Słupsk
  • Dąbrowski Konrad

    Gryf II Słupsk
  • Dąbrowski Oskar

    Gryf II Słupsk
  • Dożynkiewicz Krystian

    Gryf II Słupsk
  • Dybowski Mirosław

    Gryf II Słupsk
  • Jakubowski Jakub

    Gryf II Słupsk
  • Kalinowski Jakub

    Gryf II Słupsk
  • Kazior Jakub

    Gryf II Słupsk
  • Knetki Michał

    Gryf II Słupsk
  • Knetki Marcin

    Gryf II Słupsk
  • Korewo Patryk

    Gryf II Słupsk
  • Lutkiewicz Karol

    Gryf II Słupsk
  • Majcher Marcjan

    Gryf II Słupsk
  • Miler Filip

    Gryf II Słupsk
  • Mondrzejewski Jakub

    Gryf II Słupsk
  • Moroń Mikołaj

    Gryf II Słupsk
  • Parzych Tomasz

    Gryf II Słupsk
  • Pawlina Wojciech

    Gryf II Słupsk
  • Piechowski Daniel

    Gryf II Słupsk
  • Piekarski Tomasz

    Gryf II Słupsk
  • Rusiecki Przemysław

    Gryf II Słupsk
  • Rutecki Robert

    Gryf II Słupsk
  • Sidorowicz Przemysław

    Gryf Słupsk
  • Szubert Filip

    Gryf Słupsk
  • Świdroń Adam

    Gryf II Słupsk
  • Świdziński Karol

    Gryf II Słupsk
  • Zamaro Patryk

    Gryf II Słupsk
  • Gwardia Koszalin

    Stankiewicz Bartosz

    Gryf II Słupsk
  • Jantar Ustka

    Dopierała Dawid

    Gryf II Słupsk
  • Jantar Ustka

    Gołębiewski Kamil

    Gryf II Słupsk
  • Jantar Ustka

    Książkiewicz Kacper

    Gryf II Słupsk
  • Arka II Gdynia

    Faltyński Krystian

    Gryf II Wejherowo
  • Baranowski Karol

    Gryf II Wejherowo
  • Bochentyn Paweł

    Gryf II Wejherowo
  • Czaja Paskal

    Gryf II Wejherowo
  • Dakus Łukasz

    Gryf Wejherowo
  • Dampc Mateusz

    Gryf II Wejherowo
  • Elwardt Patryk

    Gryf II Wejherowo
  • Ferra Wiesław

    Gryf II Wejherowo
  • Flis Sebastian

    Gryf II Wejherowo
  • Formella Mikołaj

    Gryf II Wejherowo
  • Godlewski Jakub

    Gryf II Wejherowo
  • Goyke Julian

    Gryf II Wejherowo
  • Hinz Konrad

    Gryf Wejherowo
  • Iwański Bartłomiej

    Gryf II Wejherowo
  • Kątny Oliwer

    Gryf II Wejherowo
  • Koszałka Maciej

    Gryf II Wejherowo
  • Kowalski Sebastian

    Gryf II Wejherowo
  • Kwidziński Jakub

    Gryf II Wejherowo
  • Lemański Hubert

    Gryf Wejherowo
  • Leske Maciej

    Gryf II Wejherowo
  • Lisiecki Damian

    Gryf II Wejherowo
  • Małolepszy Kacper

    Gryf II Wejherowo
  • Petke Sebastian

    Gryf Wejherowo
  • Płocki Oliwier

    Gryf Wejherowo
  • Smykowski Nikodem

    Gryf II Wejherowo
  • Stenka Igor

    Gryf II Wejherowo
  • Szreder Nikodem

    Gryf Wejherowo
  • Szymański Maciej

    Gryf II Wejherowo
  • Wika Robert

    Gryf II Wejherowo
  • Wiśniewski Kacper

    Gryf II Wejherowo
  • Zielonka Marcin

    Gryf Wejherowo
  • Ziemann Marcel

    Gryf II Wejherowo
  • Olimpia II Elbląg

    Baranowski Patryk

    Gryf II Wejherowo
  • Orkan Rumia

    Wróblewski Jakub

    Gryf II Wejherowo
  • Gwizdalski Maksymilian

    Gryf Wejherowo
  • Pilarski Dawid

    Gryf Wejherowo
  • Bernacki Mikołaj

    Gryf Słupsk
  • Biernat Piotr

    Gryf Słupsk
  • Gryf Słupsk

    Nałęcz Bartłomiej

  • Gryf Słupsk

    Mytych Szymon

  • Gryf Słupsk

    Bednarczyk Kacper

  • Gryf Słupsk

    Kozakowski Maciej

  • Gryf Słupsk

    Żuliński Jakub

  • Gryf Słupsk

    Wiligała Robert

  • Gryf Słupsk

    Więckowski Dawid

  • Gryf Słupsk

    Dalecki Filip

  • Gryf Słupsk

    Prusaczyk Tomasz

  • Gryf Słupsk

    Kovtunenko Artem

  • Bluma Dominik

    Gryf Wejherowo
  • Elandt Patryk

    Gryf Wejherowo
  • Hebel Łukasz

    Gryf Wejherowo
  • Kałuski Jakub

    Gryf Wejherowo
  • Leja Dominik

    Gryf Wejherowo
  • Pacanowski Szymon

    Gryf Wejherowo
  • Pranczk Kamil

    Gryf Wejherowo
  • Rompca Jakub

    Gryf Wejherowo
  • Wośk Kamil

    Gryf Wejherowo
  • Gryf Wejherowo

    Maciej Wardziński

  • Gryf Wejherowo

    Panek Tomasz

  • Pogoń Lębork

    Piotr Młynarczykowski

  • Gryf Wejherowo

    Kamil Talaśka

  • Gryf Wejherowo

    Rafał Jahn

  • Start Miastko

    Przeplasko Robert

    Gryf Wejherowo
  • Stolem Gniewino

    Sroka Nikodem

    Gryf Wejherowo
  • Bartelik Konrad

    GTS Czarna Dąbrówka
  • Duszkiewicz Paweł

    GTS Czarna Dąbrówka
  • Smentoch Kacper

    GTS Czarna Dąbrówka
  • GTS Czarna Dąbrówka

    Szczegielniak Piotr

  • GTS Czarna Dąbrówka

    Świątek Łukasz

  • GTS Czarna Dąbrówka

    Zblewski Damian

  • GTS Czarna Dąbrówka

    Cierzan Oskar

  • GTS Czarna Dąbrówka

    Ostrowski Bartosz

  • GTS Czarna Dąbrówka

    Ostrowski Mateusz

  • GTS Czarna Dąbrówka

    Ostrowski Patryk

  • GTS Czarna Dąbrówka

    Osowski Adam

  • GTS Czarna Dąbrówka

    Białek Leszek

  • GTS Czarna Dąbrówka

    Syldatk Arkadiusz

  • GTS Czarna Dąbrówka

    Finster Maciej

  • GTS Czarna Dąbrówka

    Żuchowski Daniel

  • Chiczewski Jakub

    GTS Mokry Dwór
  • GTS Mokry Dwór

    Kado Daniel

  • GTS Mokry Dwór

    Chamerski Krzysztof

  • GTS Mokry Dwór

    Chrzęszczyk Karol

  • GTS Mokry Dwór

    Grześkowiak Michał

  • GTS Mokry Dwór

    Zbuchalski Bartosz

  • GTS Mokry Dwór

    Borek Jarosław

  • GTS Mokry Dwór

    Karol Chmulak

  • GTS Mokry Dwór

    Świercz Filip

  • GTS Mokry Dwór

    Wojciech Karwacki

  • GTS Mokry Dwór

    Marcin Miklaszewski

  • GTS Mokry Dwór

    Bolewski Patryk

  • GTS Mokry Dwór

    Skowronek Bartosz

  • GTS Mokry Dwór

    Olivan buil David

  • GTS Mokry Dwór

    Górski Jakub

  • Grom Nowy Staw

    Bać Cezary

    Gwardia Koszalin
  • Gwiazda Karsin

    Czapiewski Marcin

  • Gwiazda Karsin

    Szulc Tomasz

  • Gwiazda Karsin

    Kamil Cybulski

  • Gwiazda Karsin

    Wardyn Marcin

  • Gwiazda Karsin

    Kartuszyński Michał

  • Gwiazda Karsin

    Pestka Tomasz

  • Gwiazda Karsin

    Steinborn Marek

  • Gwiazda Karsin

    Kerszk Mateusz

  • Gwiazda Karsin

    Kartuszyński Sebastian

  • Gwiazda Karsin

    Miszewski Marcin

  • Gwiazda Karsin

    Jędrzej Chyła

  • Gwiazda Karsin

    Rompca Krzysztof

  • Gwiazda Karsin

    Czapiewski Mateusz

  • Gwiazda Karsin

    Dorawa Przemysław

  • Gwiazda Karsin

    Drewek Patryk

  • Gwiazda Karsin

    Schulz Dawid

  • Gwiazda Karsin

    Andrzejewski Damian

  • Gwiazda Karsin

    Rybacki Kamil

  • Gwiazda Karsin

    Karol Kortas

  • Gwiazda Karsin

    Modrzejewski Marcin

  • Gwiazda Karsin

    Gracjan Czapiewski

  • Gwiazda Karsin

    Sałata Bartłomiej

  • Gwiazda Karsin

    Dominik Janikowski

  • Gwiazda Karsin

    Laska Marcin

  • Gwiazda Karsin

    Damian Żywicki

  • Gwiazda Karsin

    Mateusz Karolczyk

  • Gwiazda Karsin

    Burchardt Adrian

  • Gwiazda Karsin

    Lorek Dominik

  • Gwiazda Karsin

    Dominik Lamczyk

  • Gwiazda Karsin

    Krystian Przytarski

  • Gwiazda Karsin

    Ryu Ueno

    Hutnik Szczecin
  • Kryża Oskar

    Jaguar II Gdańsk
  • Pawlak Igor

    Jaguar II Gdańsk
  • Wierczyński Kajetan

    Jaguar II Gdańsk
  • Abramowicz Piotr

    Jaguar Gdańsk
  • Chojnacki Raul

    Jaguar Gdańsk
  • Jakubowski Łukasz

    Jaguar Gdańsk
  • Kamola Patryk

    Jaguar Gdańsk
  • Mich Marcel

    Jaguar Gdańsk
  • Roda Jakub

    Jaguar Gdańsk
  • Jaguar Gdańsk

    Prusaczyk Adam

  • Jaguar Gdańsk

    Kuźniarski Jarosław

  • Jaguar Gdańsk

    Sobczak Patryk

  • Jaguar Gdańsk

    Wieczorek Piotr

  • Jaguar Gdańsk

    Skrypoczka Piotr

  • Jaguar Gdańsk

    Rzepnikowski Paweł

  • Jaguar Gdańsk

    Górski Jakub

  • Jaguar Gdańsk

    Espersen Krystian

  • Jaguar Gdańsk

    Swacha-sock Łukasz

  • Jaguar Gdańsk

    Szulc Wojciech

  • Jaguar Gdańsk

    Mikołajewski Daniel

  • Jaguar Gdańsk

    Nalikowski Jakub

  • Jaguar Gdańsk

    Remigiusz Prokopowicz

  • Jaguar Gdańsk

    Mateusz Kosiński

  • Jaguar Gdańsk

    Kozłowski Nikodem

  • Podlasie Biała Podlaska

    Idzikowski Bartosz

    Jaguar Gdańsk
  • Jaguar Gdańsk

    Marjański Kamil

    Jaguar II Gdańsk
  • Banasik Michał

    Jaguar II Gdańsk
  • Brejwo Michał

    Jaguar II Gdańsk
  • Fjał Norbert

    Jaguar II Gdańsk
  • Goć Wojciech

    Jaguar II Gdańsk
  • Góźdź Dominik

    Jaguar II Gdańsk
  • Haase Sebastian

    Jaguar II Gdańsk
  • Kotewicz Mateusz

    Jaguar II Gdańsk
  • Kugacz Maksymilian

    Jaguar II Gdańsk
  • Kula Szymon

    Jaguar II Gdańsk
  • Łachowski Szymon

    Jaguar II Gdańsk
  • Makulski Oliwier

    Jaguar II Gdańsk
  • Mańkowski Antoni

    Jaguar II Gdańsk
  • Muzolf Oskar

    Jaguar II Gdańsk
  • Sadowski Franciszek

    Jaguar II Gdańsk
  • Styp-rekowski Krystian

    Jaguar II Gdańsk
  • Synak Mikołaj

    Jaguar II Gdańsk
  • Wierczyńskiw Dawid

    Jaguar II Gdańsk
  • Wojtaszczyk Jakub

    Jaguar II Gdańsk
  • Żuławy Nowy Dwór Gdański

    Kacper Bladowski

    Jaguar II Gdańsk
  • Monczak Cezary

    Jantaria Pobłocie
  • Pawelczyk Miłosz

    Jantaria Pobłocie
  • Śmielak Dariusz

    Jantaria Pobłocie
  • Jantaria Pobłocie

    Klamerus Tomasz

  • Jantaria Pobłocie

    Bronk Piotr

  • Jantaria Pobłocie

    Reńkas Adam

  • Jantaria Pobłocie

    Iwanicki Kamil

  • Jantaria Pobłocie

    Stencel Wojciech

  • Jantaria Pobłocie

    Lewiński Przemysław

  • Jantaria Pobłocie

    Mielewczyk Wojciech

  • Jantaria Pobłocie

    Stencel Dominik

  • Jantaria Pobłocie

    Hruściel Bartosz

  • Jantaria Pobłocie

    Drusch Kamil

  • Stasiak Łukasz

    Jantar Ustka
  • Sparta Sycewice

    Szabat Patryk

  • Beruda Patryk

    Jantar Ustka
  • Mike Patryk

    Jantar Ustka
  • Odelski Szymon

    Jantar Ustka
  • Szczasiuk Piotr

    Jantar Ustka
  • Szpak Mariusz

    Jantar Ustka
  • Szreder Jakub

    Jantar Ustka
  • Zdunek Filip

    Jantar Ustka
  • Jantar Ustka

    Jacek Luzak

  • Jantar Ustka

    Maciej Miecznikowski

  • Jantar Ustka

    Krzysztof Wańdzio

  • Jantar Ustka

    Karpiński Mariusz

  • Jantar Ustka

    Wójcik Kamil

  • Jantar Ustka

    Żebrowski Mateusz

  • Jantar Ustka

    Mikołaj Szkutnik

  • Jantar Ustka

    Damian Jędrasik

  • Jantar Ustka

    Igor Skwierz

  • Jantar Ustka

    Fabian Radoszewski

  • Jantar Ustka

    Niemkowicz Dawid

  • Jantar Ustka

    Jakub Pela

  • Jantar Ustka

    Jakub Żebrowski

  • Jantar Ustka

    Dominik Szukiełowicz

  • Jantar Ustka

    Legięć Dawid

  • Jantar Ustka

    Damian Piczak

  • Jantar Ustka

    Szuplak Jan

  • Jantar Ustka

    Biernat Szymon

  • Jantar Ustka

    Michał Hucał

  • Jantar Ustka

    Lev Savchenko

  • Chojniczanka II Chojnice

    Marszałkiewicz Michał

    Jarota Jarocin
  • Radunia II Stężyca

    Urban Bartosz

    Jeziorak Iława
  • Szultka Adrian

    Kaszubia Studzienice
  • Zblewski Mateusz

    Kaszubia Studzienice
  • Żytkiewicz Tomasz

    Kaszubia Studzienice
  • Kaszubia Studzienice

    Chirk Michał

  • Kaszubia Studzienice

    Rzepiński Artur

  • Kaszubia Studzienice

    Galikowski Tomasz

  • Kaszubia Studzienice

    Stoltman Marcin

  • Kaszubia Studzienice

    Olejnik Paweł

  • Kaszubia Studzienice

    Śmiechowski Damian

  • Kaszubia Studzienice

    Lewiński Mariusz

  • Kaszubia Studzienice

    Tywusik Marcin

  • Kaszubia Studzienice

    Brozis Piotr

  • Kaszubia Studzienice

    Cecot Karol

  • Kaszubia Studzienice

    Lorbiecki Patryk

  • Kaszubia Studzienice

    Gostomczyk Arkadiusz

  • Arka II Gdynia

    Soboczyński Patryk

    KKS Kalisz
  • Arka II Gdynia

    Lipkowski Kasjan

    KKS Kalisz
  • Arka II Gdynia

    Deja Adam

    Korona II Kielce
  • Radunia II Stężyca

    Cempa Dawid

    Kotwica Kołobrzeg
  • Radunia II Stężyca

    Murawski Sebastian

    Kotwica Kołobrzeg
  • Bartkowski Filip

    KS Chwaszczyno
  • Herka Wojciech

    KS Chwaszczyno
  • Klein Łukasz

    KS Chwaszczyno
  • Kreft Łukasz

    KS Chwaszczyno
  • Langowski Daniel

    KS Chwaszczyno
  • Liszewski Marek

    KS Chwaszczyno
  • Reszka Patryk

    KS Chwaszczyno
  • KS Chwaszczyno

    Oskar Mastalerz

  • KS Chwaszczyno

    Kamil Stawiarski

  • KS Chwaszczyno

    Piotr Mielewczyk