Zmiany w klubowych kadrach 2022


  • Chojnacki Miłosz

    Bocian Boćki
  • Falkowski Szymon

    Bocian Boćki
  • Hryniewicki Kacper

    Bocian Boćki
  • Kalinowski Dawid

    Bocian Boćki
  • Lewczuk Adrian

    Bocian Boćki
  • Szerszeń Sebastian

    Bocian Boćki
  • Bocian Boćki

    Borysiewicz Paweł

  • Bocian Boćki

    Łukasz Kulik

  • Bocian Boćki

    Wierciński Sebastian

  • Bocian Boćki

    Korowicki Sebastian

  • Bocian Boćki

    Daniel Wysocki

  • Bocian Boćki

    Bakunowicz Paweł

  • Abramowicz Damian

    Cresovia Siemiatycze
  • Cresovia Siemiatycze

    Piotrowski Hubert

  • Cresovia Siemiatycze

    Kosiński Konrad

  • Cresovia Siemiatycze

    Kurek Damian

  • Cresovia Siemiatycze

    Daniel Jurczuk

  • Cresovia Siemiatycze

    Barwiejuk Daniel

  • Cresovia Siemiatycze

    Paweł Łuba

  • Cresovia Siemiatycze

    Jakub Czmut

  • Cresovia Siemiatycze

    Filipowicz Daniel

  • Cresovia Siemiatycze

    Miłosz Kowalczuk

  • Cresovia Siemiatycze

    Mateusz Kosiński

  • Cresovia Siemiatycze

    Łopaciuk Krystian

  • Cresovia Siemiatycze

    Piotrowski Jakub

  • Cresovia Siemiatycze

    Gierasimiuk Jakub

  • Cresovia Siemiatycze

    Kryński Konrad

  • Cresovia Siemiatycze

    Boguszewski Rafał

  • Cresovia Siemiatycze

    Jakimiuk Radosław

  • Cresovia Siemiatycze

    Iwaniuk Karol

  • Cresovia Siemiatycze

    Romaniuk Igor

  • Cresovia Siemiatycze

    Boratyński Łukasz

  • Cresovia Siemiatycze

    Bartłomiej Bajor

  • Cresovia Siemiatycze

    Jachimczuk Damian

  • Cresovia Siemiatycze

    Majewski Mateusz

  • Cresovia Siemiatycze

    Majewski Marek

  • Cresovia Siemiatycze

    Niewierowski Jan

  • Jagiellonia II Białystok

    Mantur Krystian

    Cresovia Siemiatycze
  • Podlasie Biała Podlaska

    Łempicki Hubert

    Cresovia Siemiatycze
  • Bujnarowski Paweł

    Czarni Czarna Białostocka
  • Grzybowski Szymon

    Czarni Czarna Białostocka
  • Karpowicz Kamil

    Czarni Czarna Białostocka
  • Krajewski Dawid

    Czarni Czarna Białostocka
  • Kuczyński Karol

    Czarni Czarna Białostocka
  • Majewski Joachim

    Czarni Czarna Białostocka
  • Stefanowski Igor

    Czarni Czarna Białostocka
  • Szycko Maciej

    Czarni Czarna Białostocka
  • Tarasiuk Patryk

    Czarni Czarna Białostocka
  • Czarni Czarna Białostocka

    Grzegorz Nowajczyk

  • Czarni Czarna Białostocka

    Jagielski Patryk

  • Czarni Czarna Białostocka

    Woźniewski Mateusz

  • Czarni Czarna Białostocka

    Muszyński Kacper

  • Czarni Czarna Białostocka

    Jaremkiewicz Mateusz

  • Czarni Czarna Białostocka

    Żelazowski Mateusz

  • Czarni Czarna Białostocka

    Bartłomiej Żuberek

  • Czarni Czarna Białostocka

    Dominik Nikitorowicz

  • Czarni Czarna Białostocka

    Stocki Szymon

  • Czarni Czarna Białostocka

    Maciej Kołpak

  • Czarni Czarna Białostocka

    Nowikow Damian

  • Czarni Czarna Białostocka

    Karłowicz Kacper

    Dąb Dąbrowa Białostocka
  • Pomorzanka Sejny

    Szydłowski Maciej

  • Wigry Suwałki

    Żybura Bartosz

    Wigry Suwałki
  • Sparta Augustów

    Ołów Radosław

    Pomorzanka Sejny
  • Marjański Patryk

    Dąb Dąbrowa Białostocka
  • Markiewicz Jacek

    Dąb Dąbrowa Białostocka
  • Bondziul Piotr

    Dąb Dąbrowa Białostocka
  • Czokało Filip

    Dąb Dąbrowa Białostocka
  • Iwanowski Przemysław

    Dąb Dąbrowa Białostocka
  • Łabieniec Michał

    Dąb Dąbrowa Białostocka
  • Łabieniec Mateusz

    Dąb Dąbrowa Białostocka
  • Łokić Damian

    Dąb Dąbrowa Białostocka
  • Markiewicz Mikołaj

    Dąb Dąbrowa Białostocka
  • Dąb Dąbrowa Białostocka

    Kozioł Maciej

  • Dąb Dąbrowa Białostocka

    Piotr Bziom

  • Dąb Dąbrowa Białostocka

    Korotkiewicz Dawid

  • Dąb Dąbrowa Białostocka

    Słoma Ernest

  • Dąb Dąbrowa Białostocka

    Legenzow Igor

  • Dąb Dąbrowa Białostocka

    Kamil Pająk

  • Dąb Dąbrowa Białostocka

    Damian Przepiórka

  • Dąb Dąbrowa Białostocka

    Niedzwiecki Patryk

  • Dąb Dąbrowa Białostocka

    Staszkiewicz Jakub

  • Dąb Dąbrowa Białostocka

    Arkadiusz woźny

  • Promień Mońki

    Jakub Okuła

  • Jagiellonia II Białystok

    Chim Adrian

    Dąb Dąbrowa Białostocka
  • Jagiellonia II Białystok

    Łukawski Kacper

    Dąb Dąbrowa Białostocka
  • Olimpia Zambrów

    Prolejko Mateusz

    Dąb Dąbrowa Białostocka
  • Sparta Augustów

    Kossyk Michał

    Dąb Dąbrowa Białostocka
  • Sparta Augustów

    Jakub Kondrusiewicz

    Dąb Dąbrowa Białostocka
  • GKS Gródek

    Wasilewski Marcin

  • GKS Gródek

    Kłymuś Jarosław

  • GKS Gródek

    Gołębiowski Oskar

  • GKS Gródek

    Ernest Władyko

  • GKS Gródek

    Rogacz Dawid

  • GKS Gródek

    Arciszewski Mariusz

  • GKS Gródek

    Popławski Jakub

  • KS Śniadowo

    Mariusz Radgowski

  • GKS Stawiski

    Łukasz Pustułka

  • KS Śniadowo

    Lichomski Zbigniew

  • GKS Stawiski

    Kamiński Damian

  • GKS Stawiski

    Gawroński Dawid

  • GKS Stawiski

    Gutowski Łukasz

  • GKS Stawiski

    Laskowski Adrian

  • GKS Stawiski

    Mieczkowski Kacper

  • GKS Stawiski

    Semchyk Viktor

  • GKS Stawiski

    Kołakowski Marcin

  • Baranowski Patryk

    Hetman Białystok
  • Bójko Maciej

    Hetman Białystok
  • Drągowski Mateusz

    Hetman Białystok
  • Filimoniuk Paweł

    Hetman Białystok
  • Gembicki Kacper

    Hetman Białystok
  • Gembicki Sebastian

    Hetman Białystok
  • Gilewicz Jakub

    Hetman Białystok
  • Grześ Kacper

    Hetman Białystok
  • Jarmołowicz Jakub

    Hetman Białystok
  • Krasowski Daniel

    Hetman Białystok
  • Matejczyk Kacper

    Hetman Białystok
  • Murzyn Marcel

    Hetman Białystok
  • Rosłan Jędrzej

    Hetman Białystok
  • Sienicki Patryk

    Hetman Białystok
  • Sienkiewicz Dawid

    Hetman Białystok
  • Szkiłądź Karol

    Hetman Białystok
  • Tsishkin Uladzislau

    Hetman Białystok
  • Wawrzeniuk Krystian

    Hetman Białystok
  • Zajkowski Piotr

    Hetman Białystok
  • Zajkowski Szymon

    Hetman Białystok
  • Zatouka Mikita

    Hetman Białystok
  • Hetman Białystok

    Proskień Piotr

  • Hetman Białystok

    Śliwowski Michał

  • Hetman Białystok

    Brałkowski Łukasz

  • Hetman Białystok

    Plaga Marcin

  • Hetman Białystok

    Ostaszewski Maciej

  • Hetman Białystok

    Sobota Karol

  • Hetman Białystok

    Sawicki Mateusz

  • Hetman Białystok

    Żyliński Kamil

  • Sparta 1951 Szepietowo

    Prusinowski Kamil

  • Sparta 1951 Szepietowo

    Wirżyński Łukasz

  • Hetman Białystok

    Kowalewski Grzegorz

  • Hetman Białystok

    Słoma Daniel

  • Hetman Białystok

    Packiewicz Marcin

  • Hetman Białystok

    Grzegorczyk Krystian

  • Hetman Białystok

    Mironowicz Adam

  • Hetman Białystok

    Łagoda Maciej

  • Hetman Białystok

    Kwasiborski Szymon

  • Hetman Białystok

    Filipczuk Bartosz

  • Hetman Białystok

    Zaleski Damian

  • Hetman Białystok

    Dmitruk Dawid

  • Hetman Białystok

    Dryl Dawid

  • Hetman Białystok

    Makowski Damian

  • Hetman Białystok

    Leszek Szymon

  • Hetman Białystok

    Tylicki Sebastian

  • Hetman Białystok

    Dymek Michał

  • Hetman Białystok

    Melechowicz Arkadiusz

  • Hetman Białystok

    Szeretucha Rafał

  • Hetman Białystok

    Luty Maciej

  • Hetman Białystok

    Piekarski Michał

  • Hetman Białystok

    Tarnogórski Filip

  • Hetman Białystok

    Dymek Maciej

  • Hetman Białystok

    Plotnikov Gleb

  • Hetman Tykocin

    Borys Filip

  • Hetman Tykocin

    Piotr Łupiński

  • Puszcza Hajnówka

    Tomasz Billewicz

  • Sparta Augustów

    Wróblewski Damian

    Wigry Suwałki
  • LZS Krynki

    Mojsak Kacper

    Hetman Białystok
  • Gołub Andrzej

    Hetman Tykocin
  • Klepacki Maksymilian

    Hetman Tykocin
  • Konobrocki Rafał

    Hetman Tykocin
  • Marciszewski Jakub

    Hetman Tykocin
  • Moczulski Wojciech

    Hetman Tykocin
  • Pilis Szymon

    Hetman Tykocin
  • Sviatski Aliaksandr

    Hetman Tykocin
  • Walkowski Bartłomiej

    Hetman Tykocin
  • Hetman Tykocin

    Tomasz Surwiłło

  • Hetman Tykocin

    Trusiewicz Marcin

  • Hetman Tykocin

    Domalewski Karol

  • Hetman Tykocin

    Zambrzycki Adam

  • Hetman Tykocin

    Olechno Wojciech

  • Hetman Tykocin

    Fabiszewski Patryk

  • Hetman Tykocin

    Gabriel Iwacewicz

  • Hetman Tykocin

    Filip Niemancewicz

  • Hetman Tykocin

    Kacper Rzędzian

  • Hetman Tykocin

    Antonowicz Michał

  • Hetman Tykocin

    Szymon Danilewicz

  • Hetman Tykocin

    Osmólski Radosław

  • Hetman Tykocin

    Kul Dariusz

  • Hetman Tykocin

    Backiel Przemysław

  • Hetman Tykocin

    Perkowski Adrian

  • Czarni Czarna Białostocka

    Korsak Przemysław

    Kora Korycin
  • Bogdan Kamil

    Kora Korycin
  • Czarnecki Mateusz

    Kora Korycin
  • Drożdżewicz Kamil

    Kora Korycin
  • Wynimko Mateusz

    Kora Korycin
  • Kora Korycin

    Sobolewski Karol

  • Kora Korycin

    Bernatowicz Łukasz

  • Kora Korycin

    Zalesko Kamil

  • Kora Korycin

    Sulima Tomasz

  • Kora Korycin

    Woźniewski Hubert

  • Kora Korycin

    Daniel Szoda

  • Kora Korycin

    Pomichter Patryk

  • Promień Mońki

    Dąbrowski Jakub

    Kora Korycin
  • Krypnianka Krypno

    Turowski Adrian

  • Krypnianka Krypno

    Orłowski Adam

  • Krypnianka Krypno

    Szymon Szymański

  • Krypnianka Krypno

    Maciej Bielawiec

  • Krypnianka Krypno

    Dominik Ciereszko

  • Krypnianka Krypno

    Jakub Markowski

  • Krypnianka Krypno

    Kevin Budnik

  • Jagiellonia II Białystok

    Bajko Dawid

    KS Grabówka
  • Kukliński Wojciech

    KS Grabówka
  • Kułak Bartosz

    KS Grabówka
  • Olszański Jakub

    KS Grabówka
  • KS Grabówka

    Kamil Czeremcha

  • KS Grabówka

    Michał Szóstko

  • KS Grabówka

    Maciej Kurcewicz

  • KS Grabówka

    Michał Lul

  • KS Grabówka

    Michał Domański

  • KS Grabówka

    Mateusz Gołębiowski

  • KS Grabówka

    Jarosław Krasnopolski

  • KS Grabówka

    Jakub Gierasimczuk

  • KS Grabówka

    Kamil Kamiński

  • KS Grabówka

    Dawid Rogowicki

  • KS Grabówka

    Adam Ilczuk

  • KS Grabówka

    Mazur Hubert

  • KS Grabówka

    Nahajowski Paweł

  • KS Grabówka

    Tümay Yavuz

  • KS Wasilków

    Marcin Małaszewski

    KS Grabówka
  • MOSP Białystok

    Kapla Michał

    KS Grabówka
  • Tur Bielsk Podlaski

    Jan Kacprowski

    KS Grabówka
  • Kuźma Aleksander

    KS Michałowo
  • Dawidowicz Michał

    KS Michałowo
  • Korotkiewicz Jakub

    KS Michałowo
  • Sakowicz Kamil

    KS Michałowo
  • Tomkiel Jakub

    KS Michałowo
  • KS Michałowo

    Kucharczyk Robert

  • KS Michałowo

    Tchórznicki Michał

  • KS Michałowo

    Butkiewicz Mateusz

  • KS Michałowo

    Koniczek Tomasz

  • KS Michałowo

    Charkiewicz Dawid

  • KS Michałowo

    Gryko Łukasz

  • KS Michałowo

    Konończuk Daniel

  • KS Michałowo

    Krystian Dawidziuk

  • KS Michałowo

    Kulfan Michał

  • KS Michałowo

    Robert Davtyan

  • KS Michałowo

    Sakowicz Szymon

  • KS Michałowo

    Waszkiewicz Marcin

  • KS Michałowo

    Mikalai Kharytonau

  • KS Wasilków

    Śliwowski Dawid

    KS Michałowo
  • Szulnicki Kacper

    KS Śniadowo
  • Janicki Bartosz

    KS Śniadowo
  • Wierzbicki Dominik

    KS Śniadowo
  • Żebrowski Piotr

    KS Śniadowo
  • KS Śniadowo

    Kiełczewski Kamil

  • KS Śniadowo

    Solecki Maciej

  • KS Śniadowo

    Bruliński Tomasz

  • KS Śniadowo

    Zalewski Artur

  • KS Śniadowo

    Zalewski Paweł

  • Orzeł Kolno

    Pisiak Piotr

  • KS Śniadowo

    Nienałtowski Łukasz

  • KS Śniadowo

    Pupek Konrad

  • KS Śniadowo

    Dryka Piotr

  • KS Śniadowo

    Podgórski Robert

  • KS Śniadowo

    Kośnik Przemysław

  • KS Śniadowo

    Boroń Hubert

  • KS Śniadowo

    Wąsowicz Konrad

  • KS Śniadowo

    Rupacz Paweł

  • KS Śniadowo

    Kopeć Krystian

  • KS Śniadowo

    Wróblewski Bartosz

  • KS Śniadowo

    Zaremba Szymon

  • KS Śniadowo

    Tyszka Łukasz

  • KS Śniadowo

    Choiński Patryk

  • KS Śniadowo

    Wilk Gabriel

  • KS Śniadowo

    Soloviov Artur

  • KS Śniadowo

    Barszcz Grzegorz

  • KS Wasilków

    Robert Speichler

  • KS Wasilków

    Kamil Ulman

  • KS Wasilków

    Dąbrowski Piotr

  • KS Wasilków

    Poduch Michał

  • KS Wasilków

    Michał Sawicki

  • KS Wasilków

    Grzegorz Makal

  • KS Wasilków

    Damian Wysocki

  • KS Wasilków

    Oskar Dziermański

  • KS Wasilków

    Jakub Romanowski

  • KS Wasilków

    Rybakowski Łukasz

  • KS Wasilków

    Kosumov Rahman

  • KS Wasilków

    Damian Dunaj

  • KS Wasilków

    Uladzislau Chechka

  • KS Wasilków

    Mateusz Kalicki

  • KS Wasilków

    Aliaksei Vatkevich

  • Voronchenko Vadym

    ŁKS 1926 Łomża
  • ŁKS 1926 Łomża

    Cychol Robert

  • ŁKS 1926 Łomża

    Brzozowski Tomasz

  • ŁKS 1926 Łomża

    Antonowicz Mateusz

  • ŁKS 1926 Łomża

    Waszkiewicz Eryk

  • ŁKS 1926 Łomża

    Świderski Oliwier

  • ŁKS 1926 Łomża

    Hubert Sierzputowski

  • ŁKS 1926 Łomża

    Lemański Filip

  • ŁKS 1926 Łomża

    Korzeniecki Łukasz

  • ŁKS 1926 Łomża

    Kadłubowski Sebastian

  • ŁKS 1926 Łomża

    Zalewski Mateusz

  • ŁKS 1926 Łomża

    Cudakiewicz Filip

  • ŁKS 1926 Łomża

    Łukasik Olaf

  • ŁKS 1926 Łomża

    Reid Xahne georgio

  • ŁKS 1926 Łomża

    Grycel Kacper

  • Malinowski Filip

    LZS Krynki
  • LZS Krynki

    Lewkowski Paweł

  • LZS Krynki

    Jackiewicz Kamil

  • LZS Krynki

    Zuwalski Adam

  • LZS Krynki

    Sacharkiewicz Damian

  • LZS Krynki

    Józefowicz Łukasz

  • LZS Krynki

    Dołęgowski Rafał

  • LZS Krynki

    Krzywicki Piotr

  • LZS Krynki

    Czyrski Dorian

  • Hetman Białystok

    Mieczkowski Mateusz

    MKS Mielnik
  • MKS Mielnik

    Jakimczuk Marek

  • MKS Mielnik

    Treszczotko Łukasz

  • MKS Mielnik

    Rycerski Daniel

  • MKS Mielnik

    Giętkowski Jacek

  • MKS Mielnik

    Krajewski Bartosz

  • MKS Mielnik

    Weremijewicz Krrystian

  • MKS Mielnik

    Gierasimiuk Damian

  • Mozolewski Patryk

    MOSP Białystok
  • Wierciszewski Oskar

    MOSP Białystok
  • Woroszyło Filip

    MOSP Białystok
  • Łazarski Adam

    MOSP Białystok
  • MOSP Białystok

    Kudrycki Maciej

  • MOSP Białystok

    Kalinowski Dawid

  • MOSP Białystok

    Osypiuk Michał

  • MOSP Białystok

    Mateusz Wilczewski

  • MOSP Białystok

    Leonowicz Fabian

  • MOSP Białystok

    Buchowski Kamil

  • MOSP Białystok

    Haraburda Grzegorz

  • MOSP Białystok

    Piećko Krystian

  • MOSP Białystok

    Bućko Dominik

  • MOSP Białystok

    Klich Karol

  • MOSP Białystok

    Mularczyk Igor

  • MOSP Białystok

    Krystian Nartowicz

  • MOSP Białystok

    Pogorzelski Igor

  • MOSP Białystok

    Krzysztof Sacharewicz

  • MOSP Białystok

    Dzikiewicz Jakub

  • MOSP Białystok

    Patryk Kuźmicz

  • MOSP Białystok

    Buzun Adam

  • MOSP Białystok

    Jakub Kiryłowicz

  • Gosk Fabian

    Orlęta Czyżew
  • Wojsz Patryk

    Orlęta Czyżew
  • Orlęta Czyżew

    Kowalczyk Wojciech

  • Orlęta Czyżew

    Wnorowski Łukasz

  • Orlęta Czyżew

    Adam Sierota

  • Orlęta Czyżew

    Dębek Maciej

  • Orlęta Czyżew

    Tomasz Walaszek

  • Orlęta Czyżew

    Frołow Łukasz

  • Orlęta Czyżew

    Marciniak Bartosz

  • Orlęta Czyżew

    Konopka Jakub

  • Orlęta Czyżew

    Milankiewicz Patryk

  • Orlęta Czyżew

    Piotrowski Piotr

  • Sparta 1951 Szepietowo

    Sawicki Arkadiusz

    Orlęta Czyżew
  • ŁKS 1926 Łomża

    Koc Mateusz

    Orzeł Kolno
  • Chojnowski Jakub

    Orzeł Kolno
  • Piankowski Bartosz

    Orzeł Kolno
  • Szymański Mateusz

    Orzeł Kolno
  • Truskolaski Łukasz

    Orzeł Kolno
  • Zieliński Sebastian

    Orzeł Kolno
  • Orzeł Kolno

    Piwko Ireneusz

  • Orzeł Kolno

    Sadowski Łukasz

  • Orzeł Kolno

    Karol Domurat

  • Orzeł Kolno

    Marcin Rejmentowski

  • Orzeł Kolno

    Sielawa Grzegorz

  • Orzeł Kolno

    Sielawa Przemysław

  • Orzeł Kolno

    Wszeborowski Konrad

  • Orzeł Kolno

    Wiktor Poreda

  • Orzeł Kolno

    Zduńczyk Damian

  • Orzeł Kolno

    Ałajko Adam

  • Orzeł Kolno

    Damian Zaczkowski

  • Orzeł Kolno

    Zadroga Wiktor

  • Orzeł Kolno

    Damian Truszkowski

  • Orzeł Kolno

    Jurczyk Radosław

  • Orzeł Kolno

    Nerko Marcin

  • Orzeł Kolno

    Łazarczyk Damian

  • Orzeł Kolno

    Ziarno Wiktor

  • Orzeł Kolno

    Kleczyński Szymon

  • Orzeł Kolno

    Kubrak Kacper

  • Orzeł Kolno

    Marcin Sielawa

  • Niemyjski Dominiuk

    Piast Białystok
  • Piast Białystok

    Grabowski Mateusz

  • Piast Białystok

    Grabowski Jakub

  • Piast Białystok

    Han Bartosz

  • Piast Białystok

    Klejno Michał

  • Piast Białystok

    Kuczyński Mateusz

  • Piast Białystok

    Hryniewicki Łukasz

  • Piast Białystok

    Małachowicz Bartosz

  • Piast Białystok

    Augustynowicz Patryk

  • Piast Białystok

    Jakub Jakacki

  • Piast Białystok

    Kietliński Sebastian

  • Piast Białystok

    Więcko Mateusz

  • Piast Białystok

    Wawreniuk Tomasz

  • Piast Białystok

    Bakhsh Muhammad

  • Piast Białystok

    Chemichi Seif

  • Piast Białystok

    Omran Samar

  • KS Grabówka

    Michał Nos

    Podlasie Biała Podlaska
  • Biernat Michał

    Pogoń Łapy
  • Topczewski Bartosz

    Pogoń Łapy
  • Pogoń Łapy

    Łuczak Łukasz

  • Pogoń Łapy

    Pasternak Paweł

  • Pogoń Łapy

    Perkowski Kamil

  • Pogoń Łapy

    Płoński Patryk

  • Pogoń Łapy

    Łupiński Jakub

  • Pogoń Łapy

    Perko Mateusz

  • Pogoń Łapy

    Górski Piotr

  • Pogoń Łapy

    Piotr Leśniewski

  • Wigry Suwałki

    Andruszkiewicz Dawid

    Wigry Suwałki
  • Dabulis Karol

    Pomorzanka Sejny
  • Pachała Bartłomiej

    Pomorzanka Sejny
  • Poniatowski Leon

    Pomorzanka Sejny
  • Sawicki Paweł

    Pomorzanka Sejny
  • Twarowski Tomasz

    Pomorzanka Sejny
  • Wojnowski Krzysztof

    Pomorzanka Sejny
  • Pomorzanka Sejny

    Michał Pieślak

  • Pomorzanka Sejny

    Mandygraf Patryk

  • Pomorzanka Sejny

    Michał Żukowski

  • Pomorzanka Sejny

    Karol Tarlecki

  • Pomorzanka Sejny

    Pachutko Ariel

  • Pomorzanka Sejny

    Spura Andrzej

  • Pomorzanka Sejny

    Piotr Żegaczewski

  • Pomorzanka Sejny

    Siergiej Przemysław

  • Pomorzanka Sejny

    Petelski Konrad

  • Pomorzanka Sejny

    Pretko Przemysław

  • Pomorzanka Sejny

    Franciszek Urynowicz

  • Pomorzanka Sejny

    Sawicki Artur

  • Pomorzanka Sejny

    Jakub Grablun

  • Pomorzanka Sejny

    Krupiński Gabriel

  • Pomorzanka Sejny

    Skupski Patryk

  • Pomorzanka Sejny

    Jakub Szuliński

  • Pomorzanka Sejny

    Tobiasz Danowski

  • Pomorzanka Sejny

    Mateusz Gołowczyc

  • Czarni Czarna Białostocka

    Kajewski Eryk

    Promień Mońki
  • Charkiewicz Emil

    Promień Mońki
  • Lisowski Mateusz

    Promień Mońki
  • Promień Mońki

    Krzysztof Czerniawski

  • Promień Mońki

    Citko Adrian

  • Promień Mońki

    Misiewicz Filip

  • Promień Mońki

    Kukliński Daniel

  • Promień Mońki

    Minkiewicz Marcin

  • Promień Mońki

    Jakub Dąbrowski

  • Promień Mońki

    Krzysztof Wojtkielewicz

  • Promień Mońki

    Rafałko Mateusz

  • Promień Mońki

    Wasilewski Łukasz

  • Promień Mońki

    Mnich Szymon

  • Promień Mońki

    Moniuszko Jakub

  • Promień Mońki

    Wędołowski Adrian

  • Promień Mońki

    Rutkowski Paweł

  • Promień Mońki

    Gryc Michał

  • Promień Mońki

    Patryk Gryc

  • Promień Mońki

    Łukasz Wiszniewski

  • Promień Mońki

    Kuczyński Dawid

  • Moszczyński Kamil

    Puszcza Hajnówka
  • Puszcza Hajnówka

    Ostaszewski Dawid

  • Puszcza Hajnówka

    Wilenta Maciej

  • Puszcza Hajnówka

    Czarnota Maciej

  • Puszcza Hajnówka

    Łukaszewicz Mateusz

  • Puszcza Hajnówka

    Mateusz Haponik

  • Puszcza Hajnówka

    Wojciuk Piotr

  • Puszcza Hajnówka

    Bowtruczuk Jakub

  • Puszcza Hajnówka

    Jakub Hawieńczyk

  • Wissa Szczuczyn

    Konrad Radzikowski

    Rominta Gołdap
  • Ruch Wysokie Mazowieckie

    Jakub Szyszło

  • Ruch Wysokie Mazowieckie

    Zalewski Dawid

  • Ruch Wysokie Mazowieckie

    Kulesza Jakub

  • Wissa Szczuczyn

    Bartosz Jurczak

    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • Rudnia Zabłudów

    Leończuk Jarosław

  • Rudnia Zabłudów

    Obukowicz Kamil

  • Rudnia Zabłudów

    Budźko Jakub

  • Rudnia Zabłudów

    Cieciorko Marcin

  • Rudnia Zabłudów

    Lul Łukasz

  • Rudnia Zabłudów

    Tutaj Patryk

  • Rudnia Zabłudów

    Julian Woźniak

  • Rudnia Zabłudów

    Busel Viktar

  • Ruch Wysokie Mazowieckie

    Tomasz Porębski

    Sokół Ostróda
  • KS Wasilków

    Wojciechowski Łukasz

    Sokół Sokółka
  • Jaśkiewicz Oliwier

    Sokół Sokółka
  • Łukaszuk Maciej

    Sokół Sokółka
  • Sokół Sokółka

    Stelmaszek Paweł

  • Sokół Sokółka

    Czaplejewicz Michał

  • Sokół Sokółka

    Woronowicz Marcin

  • Sokół Sokółka

    Greś Paweł

  • Sokół Sokółka

    Kul Wojciech

  • Sokół Sokółka

    Makowski Damian

  • Sokół Sokółka

    Kul Kamil

  • Sokół Sokółka

    Roszkowski Rafał

  • Sokół Sokółka

    Łukowski Paweł

  • Sokół Sokółka

    Dzienisowicz Karol

  • Sokół Sokółka

    Zubrzycki Adrian

  • Dawidowski Paweł

    Sparta 1951 Szepietowo
  • Dłuski Patryk

    Sparta 1951 Szepietowo
  • Dworakowski Bartosz

    Sparta 1951 Szepietowo
  • Filistowicz Damian

    Sparta 1951 Szepietowo
  • Sparta 1951 Szepietowo

    Paweł Wilczko

  • Sparta 1951 Szepietowo

    Kamil Stankiewicz

  • Sparta 1951 Szepietowo

    Karol Kuźma

  • Sparta 1951 Szepietowo

    Piotr Ponichtera

  • Sparta 1951 Szepietowo

    Jakub Konon

  • Sparta 1951 Szepietowo

    Patryk Przemielewski

  • Sparta 1951 Szepietowo

    Szymon Radziszewski

  • Sparta 1951 Szepietowo

    Mateusz Chaberek

  • Sparta 1951 Szepietowo

    Tymiński Dawid

  • Pomorzanka Sejny

    Knoch Mateusz

    Sparta Augustów
  • Borkowski Stanisław

    Sparta Augustów
  • Nosach Petro

    Sparta Augustów
  • Pretko Adrian

    Sparta Augustów
  • Sienkiewicz Sebastian

    Sparta Augustów
  • Sobolewski Damian

    Sparta Augustów
  • Sparta Augustów

    Szyszko Andrzej

  • Sparta Augustów

    Niedźwiecki Mateusz

  • Sparta Augustów

    Parafinowicz Dawid

  • Sparta Augustów

    Sałata Kacper

  • Sparta Augustów

    Krupiński Paweł

  • Sparta Augustów

    Karczewski Kacper

  • Sparta Augustów

    Klekotko Maksymilian

  • Sparta Augustów

    Kunicki Jakub

  • Sparta Augustów

    Salik Adam

  • Sparta Augustów

    Ziarko Dominik

  • Sparta Augustów

    Kamil Naglik

  • Sparta Augustów

    Ksawery Wałamaniuk

  • Sparta Augustów

    Jasiński Kacper

  • Sparta Augustów

    Zalewski Mikołaj

  • Dąb Dąbrowa Białostocka

    Dąbrowski Adrian

    Talent Warszawa
  • Car Karol

    Tur Bielsk Podlaski
  • Wysocki Olaf

    Tur Bielsk Podlaski
  • Tur Bielsk Podlaski

    Grygoruk Rafał

  • Tur Bielsk Podlaski

    Pęza Szymon

  • Tur Bielsk Podlaski

    Maksymilian Tchórzewski

  • Tur Bielsk Podlaski

    Uladzislau Shulha

  • Znicz Biała Piska

    Jambrzycki Mateusz

    Tur Bielsk Podlaski
  • Sparta 1951 Szepietowo

    Wojno Arkadiusz

    Warmia Grajewo
  • Mingielewicz Damian

    Warmia Grajewo
  • Polak Maciej

    Warmia Grajewo
  • Sobolewski Pawel

    Warmia Grajewo
  • Warmia Grajewo

    Baczewski Marcin

  • Warmia Grajewo

    Patryk Olszyński

  • Warmia Grajewo

    Koszczuk Wojciech

  • Warmia Grajewo

    Mateusz Maliszewski

  • Warmia Grajewo

    Duchnowski Igor

  • Warmia Grajewo

    Kukliński Dominik

  • Warmia Grajewo

    Krupa Maciej

  • Warmia Grajewo

    Jagielski Emil

  • Warmia Grajewo

    Mateusz Marczykowski

  • Warmia Grajewo

    Węgrzyn Damian

  • Warmia Grajewo

    Kwieciński Kuba

  • Wissa Szczuczyn

    Jabłoński Dawid

  • Hetman Białystok

    Trąbka Łukasz

    Wigry Suwałki
  • Mamry Giżycko

    Gulbierz Radosław

    Wigry Suwałki
  • Pomorzanka Sejny

    Wojciech Mickiewicz

    Wigry Suwałki
  • Rona 03 Ełk

    Lipiński Piotr

    Wigry Suwałki
  • Sparta Augustów

    Stasiński Paweł

    Wigry Suwałki
  • Sparta Augustów

    Tomasz Rytelewski

    Wigry Suwałki
  • Zduńczyk Filip

    Wigry Suwałki
  • Dębski Sebastian

    Wigry Suwałki
  • Fiedorowicz Marcin

    Wigry Suwałki
  • Kalinowski Dawid

    Wigry Suwałki
  • Kozłowski Filip

    Wigry Suwałki
  • Kubrak Łukasz

    Wigry Suwałki
  • Łada Wojciech

    Wigry Suwałki
  • Mazalewski Marcel

    Wigry Suwałki
  • Milewski Wojciech

    Wigry Suwałki
  • Minkiewicz Adam

    Wigry Suwałki
  • Pomian Adam

    Wigry Suwałki
  • Rejterada Kacper

    Wigry Suwałki
  • Romatowski Gabriel

    Wigry Suwałki
  • Rutkowski Kacper

    Wigry Suwałki
  • Słowikowski Piotr

    Wigry Suwałki
  • Sowulewski Piotr

    Wigry Suwałki
  • Zackiewicz Sebastian

    Wigry Suwałki
  • Znicz Biała Piska

    Ruszczyk Mateusz

    Wigry Suwałki
  • Chmielewski Bartłomiej

    Wissa Szczuczyn
  • Sulewski Krystian

    Wissa Szczuczyn
  • Wissa Szczuczyn

    Trzaska Artur

  • Wissa Szczuczyn

    Daniluk Tomasz

  • Wissa Szczuczyn

    Twardowski Michał

  • Wissa Szczuczyn

    Wojciech Zalewski

  • Wissa Szczuczyn

    Szaraniec Bartosz

  • Wissa Szczuczyn

    Łupiński Emil

  • Wissa Szczuczyn

    Buzun Karol

  • Wissa Szczuczyn

    Tomar Jakub

  • Wissa Szczuczyn

    Trambecki Kamil

  • Wissa Szczuczyn

    Patryk Koncewicz

  • Wissa Szczuczyn

    Toczydłowski Damian

  • Wissa Szczuczyn

    Kacper Ruszczyk

  • Wissa Szczuczyn

    Milewski Kacper

  • Wissa Szczuczyn

    Dojlida Filip

  • Wissa Szczuczyn

    Polakowski Piotr

  • Wissa Szczuczyn

    Mateusz Szuchnicki

  • Wissa Szczuczyn

    Kurzątkowski Jakub

  • MOSP Białystok

    Tsishkin Mikita

    Znicz Biała Piska
  • Sparta 1951 Szepietowo

    Patryk Ołów

    Znicz Biała Piska
  • Wissa Szczuczyn

    Łapiński Mariusz

    Znicz Biała Piska