Zmiany w klubowych kadrach 2024


  • Pałuczanka Żnin

    Musiał Jakub

    1922 Lechia Kostrzyn
  • Niewczas Eryk

    Zryw Wielki Lubień
  • Święcicki Arkadiusz

    Zryw Wielki Lubień
  • Walo Mikołaj

    Wisła Gruczno
  • Skręta Kryspin

    Zjednoczeni Piotrków Kujawski
  • Lessnau Paweł

    Zryw Wielki Lubień
  • Nowacki Krystian

    Zryw Książki
  • Ciszewski Kacper

    Zryw Wielki Lubień
  • Burdyna Dawid

    Zryw Książki
  • Baczyński Kamil

    AF Brzoza
  • Frąszczak Bartosz

    Pogoń II Mogilno
  • Grzywiński Maciej

    AF Brzoza
  • Taranek Jarosław

    AF Brzoza
  • Suchaczewski Dawid

    AF Brzoza
  • Kluszczyński Mateusz

    Noteć Łabiszyn
  • Popławski Adrian

    Zryw Wielki Lubień
  • Drewniak Wiktor

    Zryw Książki
  • Szewczyk Dawid

    Noteć Inowrocław
  • Umiński Tomasz

    AF Brzoza
  • Robakowski Daniel

    Naprzód Jabłonowo Pomorskie
  • Baczyński Kamil

    AF Brzoza
  • Bereza Patryk

    AF Brzoza
  • Czyż Wojciech

    AF Brzoza
  • Gąska Mateusz

    AF Brzoza
  • Grundkowski Kacper

    AF Brzoza
  • Grzywiński Maciej

    AF Brzoza
  • Jurczykowski Filip

    AF Brzoza
  • Jurczykowski Mikołaj

    AF Brzoza
  • Krężel Łukasz

    AF Brzoza
  • Pietrzak Michał

    AF Brzoza
  • Pięta Sebastian

    AF Brzoza
  • Plata Wojciech

    AF Brzoza
  • Prusakowski Jakub

    AF Brzoza
  • Ropiński Jakub

    AF Brzoza
  • Rutkiewicz Marcin

    AF Brzoza
  • Trykowski Robert

    AF Brzoza
  • Umiński Tomasz

    AF Brzoza
  • Ungerek Paweł

    AF Brzoza
  • Włodarczak Jarosław

    AF Brzoza
  • Żuchowski Łukasz

    AF Brzoza
  • BKS Bydgoszcz

    Kałek Adrian

    AF Brzoza
  • Sportis Łochowo

    Kowalczyk Jordan

    AF Brzoza
  • Suchański Radosław

    Unia Wąbrzeźno
  • Paczos Bartosz

    Zryw Wielki Lubień
  • Cegielski Tomasz

    Strażak Przechowo
  • Skoczek Bartosz

    Wisła Dobrzyń nad Wisłą
  • Michalik Mateusz

    Zryw Wielki Lubień
  • Olowo Tobiasz

    Unia Wąbrzeźno
  • Seweryn Igor

    Tęcza Topólka
  • Górecki Krystian

    Ziemowit Osięciny
  • Bednarek Wiktor

    Wisła Nowe
  • Salamończyk Patryk

    Wisła Fordon
  • Łukasik Wiktoria

    Zdrój Ciechocinek
  • Jasiński Michał

    Tarant Wójcin
  • Brudniewicz Bartosz

    AP Olimpia Grudziądz
  • Chadacz Oskar

    AP Olimpia Grudziądz
  • Górski Krystian

    AP Olimpia Grudziądz
  • Jaśtak Jakub

    AP Olimpia Grudziądz
  • Salamon Mateusz

    AP Olimpia Grudziądz
  • Tomaszewski Adrian

    Olimpia II Grudziądz
  • Wiśniewski Szymon

    AP Olimpia Grudziądz
  • Zabłotny Michał

    AP Olimpia Grudziądz
  • Mielewczyk Paweł

    AP Olimpia Grudziądz
  • Piosek Adam

    AP Olimpia Grudziądz
  • Wiench Dawid

    AP Olimpia Grudziądz
  • Kudlak Michał

    Olimpia II Grudziądz
  • Tomczyk Marcin

    LZS Świedziebnia
  • Kasprowicz Mateusz

    AP Olimpia Grudziądz
  • Nowak Wiktor

    Olimpia II Grudziądz
  • Pawelec Piotr

    Sparta Brodnica
  • Anuszewski Wiktor

    AP Olimpia Grudziądz
  • Brudniewicz Bartosz

    AP Olimpia Grudziądz
  • Chadacz Oskar

    AP Olimpia Grudziądz
  • Chojnacki Jakub

    AP Olimpia Grudziądz
  • Cukrowski Dawid

    AP Olimpia Grudziądz
  • Drozdalski Sebastian

    AP Olimpia Grudziądz
  • Dudek Jakub

    AP Olimpia Grudziądz
  • Dwojakowski Bartosz

    AP Olimpia Grudziądz
  • Gądek Dawid

    AP Olimpia Grudziądz
  • Gdaniec Damian

    AP Olimpia Grudziądz
  • Gołata Maksymilian

    AP Olimpia Grudziądz
  • Górski Krystian

    AP Olimpia Grudziądz
  • Grubba Dominik

    AP Olimpia Grudziądz
  • Grubecki Bartosz

    AP Olimpia Grudziądz
  • Helman Tymoteusz

    AP Olimpia Grudziądz
  • Jagodzik Kacper

    AP Olimpia Grudziądz
  • Jarzembski Konrad

    AP Olimpia Grudziądz
  • Jaśtak Jakub

    AP Olimpia Grudziądz
  • Kalinowski Niwes

    AP Olimpia Grudziądz
  • Koneczniak Jakub

    AP Olimpia Grudziądz
  • Korczak Bartosz

    AP Olimpia Grudziądz
  • Kwaśniewski Nikodem

    AP Olimpia Grudziądz
  • Łęgowski Maksymilian

    AP Olimpia Grudziądz
  • Miedziński Karol

    AP Olimpia Grudziądz
  • Mroczka Maksymilian

    AP Olimpia Grudziądz
  • Obrębski Mikołaj

    AP Olimpia Grudziądz
  • Ochenkowski Krystian

    AP Olimpia Grudziądz
  • Olejarz Oliver

    AP Olimpia Grudziądz
  • Osiński Dawid

    AP Olimpia Grudziądz
  • Pawłowski Antoni

    AP Olimpia Grudziądz
  • Piątkowski Szymon

    AP Olimpia Grudziądz
  • Piątkowski Aleksander

    AP Olimpia Grudziądz
  • Płocki Piotr

    AP Olimpia Grudziądz
  • Pniewski Jakub

    AP Olimpia Grudziądz
  • Próchniak Bartłomiej

    AP Olimpia Grudziądz
  • Rogiewicz Wojciech

    AP Olimpia Grudziądz
  • Rysz Maciej

    AP Olimpia Grudziądz
  • Salamon Mateusz

    AP Olimpia Grudziądz
  • Staruszkiewicz Jonatan

    AP Olimpia Grudziądz
  • Stawski Adrian

    AP Olimpia Grudziądz
  • Szmidt Jakub

    AP Olimpia Grudziądz
  • Szpak Aleks

    AP Olimpia Grudziądz
  • Śledziński Marek

    AP Olimpia Grudziądz
  • Taczkowski Filip

    AP Olimpia Grudziądz
  • Tadajewski Oliwier

    AP Olimpia Grudziądz
  • Tomaszewski Adrian

    AP Olimpia Grudziądz
  • Torkowski Sebastian

    AP Olimpia Grudziądz
  • Wiśniewski Szymon

    AP Olimpia Grudziądz
  • Zabłoński Patryk

    AP Olimpia Grudziądz
  • Zabłotny Michał

    AP Olimpia Grudziądz
  • Zakryś Piotr

    AP Olimpia Grudziądz
  • Radzynianka Radzyń Chełmiński

    Krause Sebastian

    AP Olimpia Grudziądz
  • Kujawianka Izbica Kujawska

    Janaszczyk Szymon

    Baszta Przedecz
  • Kujawianka Izbica Kujawska

    Kępa Eryk

    Baszta Przedecz
  • Miłowski Dawid

    Kujawianka Izbica Kujawska
  • Lider Włocławek

    Zdzienicki Patryk

    Baszta Przedecz
  • Cis Cekcyn

    Brunka Michał

    Bizon Tuchółka/Kęsowo
  • Cis Cekcyn

    Nowacki Damian

    Bizon Tuchółka/Kęsowo
  • Myśliwiec Gostycyn

    Kotlęga Jakub

    Bizon Tuchółka/Kęsowo
  • TKP Tuchola

    Folega Piotr

    Bizon Tuchółka/Kęsowo
  • TKP Tuchola

    Nelke Szymon

    Bizon Tuchółka/Kęsowo
  • Polonia Bydgoszcz

    Pawlak Filip

  • Pomorzanin Serock

    Fusiek Bartosz

    Pomorzanin Serock
  • Pomorzanin Serock

    Komada Kamil

    BKS Bydgoszcz
  • Włocłavia Włocławek

    Grudziński Alex

    BKS Bydgoszcz
  • Olimpia II Grudziądz

    Gabor Mikołaj

    Błękitni II Stargard
  • Chełminianka Chełmno

    Ziobro Tycjan

    Błękitni Podwiesk
  • Gwiazda Starogród

    Olewniczak Adam

    Błękitni Podwiesk
  • Ogniwo Zegartowice

    Gierszewski Tomasz

    Błękitni Podwiesk
  • Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia

    Łabędzki Jakub

    Błękitni Psary Polskie
  • Cuiavia Inowrocław

    Sulecki Radosław

    BOSiR Barcin
  • Olimpia II Grudziądz

    Pietrzyk Kacper

    Broń Radom
  • Ojdana Hubert

    Pogrom Zbójno
  • Klamka Kacper

    Zryw Książki
  • Moczurad Adam

    Pogrom Zbójno
  • Chudowski Jakub

    Znicz Rojewo
  • Reszke Łukasz

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Gradek Miłosz

    Zgoda Chodecz
  • Ryś Paweł

    Zawisza II Bydgoszcz
  • Nowaczyk Aleksander

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Zorychta Marcin

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Siedliński Igor

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Baranowski Mateusz

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Dusza Filip

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Frontczak Patryk

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Góralczyk Kacper

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Jaszyk Łukasz

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Kaczmarek Jakub

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Kucharski Paweł

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Łukaszewski Filip

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Mielczarek Oskar

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Olszowy Sebastian

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Orzoł Bartosz

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Perlak Maciej

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Polkowski Maksymilian

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Retlewski Andrzej

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Rutyna Przemysław

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Skonieczny Marcin

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Stachel Hubert

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Stachel Patryk

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Stefański Bartłomiej

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Szelągowski Kacper

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Szportun Krystian

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Szydłowski Jakub

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Tomas Dawid

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Ziółkowski Filip

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Ziółkowski Mateusz

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Noteć II Łabiszyn

    Jędrusik Michał

    Burza Nowa Wieś Wielka
  • Kujawianka Izbica Kujawska

    Dryka Paweł

    Centra Ostrów Wielkopolski
  • Śmigielski Paweł

    Wojownik Wabcz
  • Siast Kacper

    Piast Kołodziejewo
  • Sękowski Dawid

    Wisła Fordon
  • Sawicki Daniel

    Tłuchovia Tłuchowo
  • Cygan Kacper

    Wisła Dobrzyń nad Wisłą
  • Kurkowski Miłosz

    Chełminianka Chełmno
  • Pawski Dariusz

    Chełminianka Chełmno
  • Szpankiewicz Dawid

    Chełminianka Chełmno
  • Gross Damian

    Ogniwo Zegartowice
  • Victoria Lisewo

    Gross Damian

  • Sołtys Michał

    Wda II Świecie
  • Chełminianka Chełmno

    Różański Michał

    Chełminianka Chełmno
  • Chełminianka Chełmno

    Tomaszek Kacper

    Chełminianka Chełmno
  • Sołtys Kamil

    Chełminianka Chełmno
  • Andrzejewski Oskar

    Chełminianka Chełmno
  • Nowak Jakub

    Chełminianka Chełmno
  • Szymborski Filip

    Chełminianka Chełmno
  • Witkowski Mariusz

    Chełminianka Chełmno
  • Chełminianka Chełmno

    Kawała Mateusz

  • Chełminianka Chełmno

    Wyrąbkiewicz Maciej

  • Chełminianka Chełmno

    Adam Cieśliński

  • Chełminianka Chełmno

    Zarębski Przemysław

  • Chełminianka Chełmno

    Igliński Michał

  • Chełminianka Chełmno

    Semrau Daniel

  • Chełminianka Chełmno

    Zarębski Przemysław

  • Chełminianka Chełmno

    Zieliński Paweł

  • Chełminianka Chełmno

    Rokoszewski Hubert

  • Chełminianka Chełmno

    Zarembski Patryk

  • Chełminianka Chełmno

    Krause Mateusz

  • Chełminianka Chełmno

    Siemieniecki Patryk

  • Pomorzanin Toruń

    Choromański Mateusz

    Chełminianka Chełmno
  • Sparta Brodnica

    Dawid Bocian

    Chełminianka Chełmno
  • Start Pruszcz

    Linkowski Kamil

    Chełminianka Chełmno
  • Wojownik Wabcz

    Szymański Szymon

    Chełminianka Chełmno
  • Wojownik Wabcz

    Kijewski Mateusz

    Chełminianka Chełmno
  • Kałużny Adam

    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
  • Stecura Dariusz

    Chemik Bydgoszcz
  • Otto Jakub

    Tarant Wójcin
  • Romaszewski Andrzej

    MUKS CWZS Bydgoszcz
  • Czech Witold

    Cuiavia II Inowrocław
  • Adamenko Maksym

    Chemik Bydgoszcz
  • Chabasiński Tomasz

    Chemik Bydgoszcz
  • Kacprzak Adam

    GLKS Dobrcz
  • Born Dawid

    Chemik Bydgoszcz
  • Chabasiński Tomasz

    Chemik Bydgoszcz
  • Klimek Karol

    Chemik Bydgoszcz
  • Kmieć Kacper

    Chemik Bydgoszcz
  • Kwaśniewski Patryk

    Chemik Bydgoszcz
  • Lewandowski Remigiusz

    Chemik Bydgoszcz
  • Myler Jakub

    Chemik Bydgoszcz
  • Chemik Bydgoszcz

    Pieczyński Gabriel

  • Chemik Bydgoszcz

    Skorupa Szymon

  • Chemik Bydgoszcz

    Klon Oskar

  • Chemik Bydgoszcz

    Długosz Karol

  • Chemik Bydgoszcz

    Grabowski Hubert

  • Chemik Bydgoszcz

    Serafin Kamil

  • Chemik Bydgoszcz

    Woźny Paweł

  • Chemik Bydgoszcz

    Szmelc Mikołaj

  • Chemik Bydgoszcz

    Jan Rogowski

  • Chemik Bydgoszcz

    Dworczak Mikołaj

  • Wda Świecie

    Ossowski Karol

    Chemik Bydgoszcz
  • Orędarz Łukasz

    Wicher Wielgie
  • Ryzner Hubert

    Cis Cekcyn
  • Wróbel Arkadiusz

    Cis Cekcyn
  • Boniewicz Damian

    Cis Cekcyn
  • Kawczyński Karol

    Cis Cekcyn
  • Leszczyński Krystian

    Cis Cekcyn
  • Mróz Mariusz

    Cis Cekcyn
  • Nida Pińczów

    Napiontek Paweł

    Cis Cekcyn
  • Unia Swarzędz

    Słomiński Błażej

    Cis Cekcyn
  • Mykhailov Oleksii

    Włocłavia Włocławek
  • Tokarski Kamil

    Cis Cekcyn
  • Boniewicz Łukasz

    Cis Cekcyn
  • Grugel Wojciech

    Cis Cekcyn
  • Kaczmarek Stanisław

    Cis Cekcyn
  • Swadowski Jarosław

    Cis Cekcyn
  • Andrearczyk Paweł

    Cis Cekcyn
  • Barwiński Szymon

    Cis Cekcyn
  • Boniewicz Damian

    Cis Cekcyn
  • Dębicki Mateusz

    Cis Cekcyn
  • Grugel Wojciech

    Cis Cekcyn
  • Kaczmarek Stanisław

    Cis Cekcyn
  • Kawczyński Karol

    Cis Cekcyn
  • Kuszyński Miłosz

    Cis Cekcyn
  • Leszczyński Daniel

    Cis Cekcyn
  • Lipkowski Aleksy

    Cis Cekcyn
  • Mróz Mariusz

    Cis Cekcyn
  • Myśliński Michał

    Cis Cekcyn
  • Napiontek Paweł

    Cis Cekcyn
  • Okonek Dawid

    Cis Cekcyn
  • Patyna Dawid

    Cis Cekcyn
  • Polasik Szymon

    Cis Cekcyn
  • Rafiński Dawid

    Cis Cekcyn
  • Zaleski Mateusz

    Cis Cekcyn
  • Cis Cekcyn

    Wandziński Michał

  • Cis Cekcyn

    Wesołowski Krzysztof

  • Cis Cekcyn

    Hoffmann Arkadiusz

  • Cis Cekcyn

    Strzałkowski Daniel

  • Cis Cekcyn

    Krajna Sebastian

  • Cis Cekcyn

    Czerwiński Krzysztof

  • Cis Cekcyn

    Redzimski Artur

  • Cis Cekcyn

    Wolski Paweł

  • Cis Cekcyn

    Krygowski Dariusz

  • Czarni Lniano

    Boniewicz Łukasz

    Cis Cekcyn
  • Zawiślak Marek

    Zjednoczeni Piotrków Kujawski
  • Kwarciany Łukasz

    Ziemowit Osięciny
  • Wiszniowski Bartosz

    Zgoda Chodecz
  • Troczyński Krzysztof

    Wojownik Wabcz
  • Trubicki Szymon

    Unislavia Unisław
  • Maciejewski Jedrzej

    Cuiavia Inowrocław
  • Górski Filip

    Zawisza II Bydgoszcz
  • Maciejewski Mateusz

    Cuiavia II Inowrocław
  • Klepczuk Michał

    Sokół Nowy Dwór
  • Jękot Dominik

    Cuiavia Inowrocław
  • Chudziński Jakub

    Unia II Gniewkowo
  • Bąk Kacper

    Zjednoczeni Piotrków Kujawski
  • Borkowski Paweł

    Start Stawki
  • Chruścicki Łukasz

    Wda II Świecie
  • Mrotek Kordian

    Cuiavia Inowrocław
  • Niewiadomski Piotr

    Kujawianka Strzelno
  • Patyk Filip

    Pogoń Mogilno
  • Raczek Szymon

    Cuiavia II Inowrocław
  • Rydzik Maksymilian

    Cuiavia II Inowrocław
  • Wojciechowski Kajetan

    Cuiavia II Inowrocław
  • Ortyl Paweł

    Włocłavia Włocławek
  • Kozubek Wiesław

    Cuiavia Inowrocław
  • Kłos Tomasz

    Promień Szczepanowo
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza

    Pawelski Damian

    Cuiavia Inowrocław
  • Kozłowski Patryk

    Wda II Świecie
  • Dybul Piotr

    Piast Kołodziejewo
  • Morys Kazimierz

    Victoria Lisewo
  • Ogrodniczuk Jan

    Zgoda Chodecz
  • Małecki Marcel

    Zdrój Ciechocinek
  • Krzemiński Mariusz

    Zawisza II Bydgoszcz
  • Kiełbasa Piotr

    Kujawy Markowice
  • Cuiavia Inowrocław

    Mrotek Kordian

    Cuiavia Inowrocław
  • Piast Kołodziejewo

    Marszał Eryk

    Unia Janikowo
  • Doręda Bartosz

    Piast Złotniki Kujawskie
  • Cięgotura Filip

    Kujawy Markowice
  • Cuiavia Inowrocław

    Tomaszewski Wiktor

    Cuiavia Inowrocław
  • Bus Mikołaj

    Noteć Inowrocław
  • Danielski Mateusz

    Noteć Inowrocław
  • Notecianka II Pakość

    Słupski Dariusz

  • De almeida vargas Mateus

    Cuiavia Inowrocław
  • Jankowski Nikodem

    Cuiavia Inowrocław
  • Szczuraszek Damian

    Cuiavia Inowrocław
  • Cuiavia Inowrocław

    Wyrkowski Błażej

  • Cuiavia Inowrocław

    Kordyla Mateusz

  • Cuiavia Inowrocław

    Michalak Mikołaj

  • Cuiavia Inowrocław

    Dominik Woźniak

  • Cuiavia Inowrocław

    Łubkowski Aleksander

  • Cuiavia Inowrocław

    Najdek Kacper

  • Cuiavia Inowrocław

    Zabłocki Maksymilian

  • Cuiavia Inowrocław

    Neumann Marcin

  • Cuiavia Inowrocław

    Biernat Bartosz

  • Cuiavia Inowrocław

    Winiarski Kamil

  • Cuiavia Inowrocław

    Kotłowski Kacper

  • Cuiavia Inowrocław

    Pietrzak Oliwier

  • Cuiavia Inowrocław

    Lewandowski Filip

  • Cuiavia Inowrocław

    Neri de araujo Caio cezar

  • Cuiavia Inowrocław

    Artem Fastov

  • Gopło Kruszwica

    Kurtysiak Mateusz

    Cuiavia Inowrocław
  • Olimpia II Grudziądz

    Rumiński Sebastian

    Cuiavia Inowrocław
  • Pogoń Mogilno

    Kruszewski Bartłomiej

    Cuiavia Inowrocław
  • Sportis Łochowo

    Wiśniewski Mateusz

    Cuiavia Inowrocław
  • Unia Janikowo

    Pilarski Aleksander

    Cuiavia Inowrocław
  • Zamek Gołańcz

    Janicki Dawid

    Cuiavia Inowrocław
  • Zawisza Bydgoszcz

    Brzeziński Adrian

    Cuiavia Inowrocław
  • Zawisza Bydgoszcz

    Jastrzembski Ariel

    Cuiavia Inowrocław
  • Reszka Aleksandra

    Wisła Fordon
  • Wójcik Jacek

    Zryw Książki
  • Słowik Adam

    Wda II Świecie
  • Kacprzak Robert

    Cukrownik Tuczno
  • Pałys Marek

    Cukrownik Tuczno
  • Madej Mateusz

    Cukrownik Tuczno
  • Sobczak Rafał

    Cukrownik Tuczno
  • Wegner Kajetan

    Cukrownik Tuczno
  • Sambor Wojciech

    Victoria Kołaczkowo
  • Bukiewicz Jacek

    Cukrownik Tuczno
  • Czaja Mikołaj

    Cukrownik Tuczno
  • Dąbrowa Marcin

    Cukrownik Tuczno
  • Dudek Tomasz

    Cukrownik Tuczno
  • Gabryszak Mirosław

    Cukrownik Tuczno
  • Głogowski Tyberiusz

    Cukrownik Tuczno
  • Janiak Krzysztof

    Cukrownik Tuczno
  • Jeliński Dariusz

    Cukrownik Tuczno
  • Kacprzak Robert

    Cukrownik Tuczno
  • Kaszubski Tomasz

    Cukrownik Tuczno
  • Kluczek Miłosz

    Cukrownik Tuczno
  • Kobyłecki Daniel

    Cukrownik Tuczno
  • Kurczewski Tomasz

    Cukrownik Tuczno
  • Maciejewski Maciej

    Cukrownik Tuczno
  • Madej Mateusz

    Cukrownik Tuczno
  • Maziarz Patryk

    Cukrownik Tuczno
  • Pacholski Dariusz

    Cukrownik Tuczno
  • Patyk Adam

    Cukrownik Tuczno
  • Szczesiak Mateusz

    Cukrownik Tuczno
  • Szczesiak Michał

    Cukrownik Tuczno
  • Wójtowicz Kacper

    Cukrownik Tuczno
  • Zalewski Damian

    Cukrownik Tuczno
  • Goplania Inowrocław

    Kamiński Mariusz

    Cukrownik Tuczno
  • Notecianka II Pakość

    Stankiewicz Daniel

    Cukrownik Tuczno
  • Noteć Inowrocław

    Wegner Kajetan

    Cukrownik Tuczno
  • Noteć Inowrocław

    Sobczak Rafał

    Cukrownik Tuczno
  • Stępkowski Kacper

    Zamek Zamek Bierzgłowski
  • Dyrdaś Sebastian

    Zryw Wielki Lubień
  • Flaga Andrzej

    Kasztelan Papowo Biskupie
  • Jezior Wojciech

    Cyklon Kończewice
  • Mańka Jarosław

    Cyklon Kończewice
  • Orczykowski Kacper

    Elana II Toruń
  • Pawlik Karol

    Cyklon Kończewice
  • Pudlewski Filip

    Kasztelan Papowo Biskupie
  • Szewczyk Jakub

    Cyklon Kończewice
  • Bachman Bartłomiej

    Cyklon Kończewice
  • Krzyżanowski Michał

    Wisła Nowe
  • Gołębiowski Maciej

    Gwiazda Bukowiec
  • Adamski Szymon

    Cyklon Kończewice
  • Ilczuk Dariusz

    Cyklon Kończewice
  • Kamiński Kacper

    Cyklon Kończewice
  • Kaźimierczak Kacper

    Cyklon Kończewice
  • Kwiatkowski Dominik

    Cyklon Kończewice
  • Magdziński Marek

    Cyklon Kończewice
  • Mazurkiewicz Mikołaj

    Cyklon Kończewice
  • Michalski Miłosz

    Cyklon Kończewice
  • Osiak Kacper

    Cyklon Kończewice
  • Pawlik Filip

    Cyklon Kończewice
  • Sikorski Łukasz

    Cyklon Kończewice
  • Sikorski Szymon

    Cyklon Kończewice
  • Siołkowski Wiktor

    Cyklon Kończewice
  • Soszka Jakub

    Cyklon Kończewice
  • Żbikowski Przemysław

    Cyklon Kończewice
  • Cyklon Kończewice

    Kurek Piotr

  • Cyklon Kończewice

    Wojtaś Maciej

  • Cyklon Kończewice

    Bochat Mateusz

  • Cyklon Kończewice

    Rudewicz Michał

  • Cyklon Kończewice

    Zając Marek

  • Cyklon Kończewice

    Urbański Grzegorz

  • Cyklon Kończewice

    Łagodziński Radosław

  • Cyklon Kończewice

    Bożejewicz Mateusz

  • Cyklon Kończewice

    Wojciechowski Marcin

  • Cyklon Kończewice

    Licznerski Robert

  • Cyklon Kończewice

    Piekarski Jarosław

  • Cyklon Kończewice

    Kaczorek Jarosław

  • Cyklon Kończewice

    Kowalski Adrian

  • Cyklon Kończewice

    Supczewski Mariusz

  • Cyklon Kończewice

    Supczewski Karol

  • Cyklon Kończewice

    Abramowicz Mateusz

  • Cyklon Kończewice

    Kuna Dariusz

  • Cyklon Kończewice

    Wasiniak Miłosz

  • Cyklon Kończewice

    Kościelny Mateusz

  • Piast Łasin

    Lubowiecki Jakub

    Cyklon Kończewice
  • Cis Cekcyn

    Szulc Adam

    Czarni Lniano
  • Jędrych Kacper

    Wisła Nowe
  • Martinez Ruben

    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
  • Block Bartłomiej

    Tarpan Mrocza
  • Smoderek Kacper

    Wicher Wielgie
  • Jucha Hubert

    Fregata Polanowice
  • Cebulski Mateusz

    Gryf Sicienko
  • Gawlikowski Dawid

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Urbanek Mateusz

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Skruch Łukasz

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Karwot Armin

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Filipek Piotr

    Zjednoczeni Piotrków Kujawski
  • Czajkowski Bartłomiej

    Zryw Wielki Lubień
  • Belt Gracjan

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Marczewski Kamil

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Błażejczyk Damian

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Bzdawka Łukasz

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Górecki Fabian

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Grzebel Filip

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Iłejko Sebastian

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Kaźmierczak Wiktor

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Klawon Dawid

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Kossmann Jakub

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Kulczyk Daniel

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Łukomski Paweł

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Matysiak Fabian

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Pecyna Daniel

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Socha Kamil

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Wegner Damian

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Czarni Nakło nad Notecią

    Góralski Szymon

  • Czarni Nakło nad Notecią

    Rusak Rafał

  • Czarni Nakło nad Notecią

    Siatka Tomasz

  • Czarni Nakło nad Notecią

    Zieliński Michał

  • Czarni Nakło nad Notecią

    Grabas Jan

  • Czarni Nakło nad Notecią

    Klajna Błażej

  • Czarni Nakło nad Notecią

    Okpisz Bartosz

  • Czarni Nakło nad Notecią

    Deba Jakub

  • Czarni Nakło nad Notecią

    Sobecki Wiktor

  • Czarni Nakło nad Notecią

    Kopański Dariusz

  • Czarni Nakło nad Notecią

    Mróz Mateusz

  • Czarni Nakło nad Notecią

    Bąk Mikołaj

  • Czarni Nakło nad Notecią

    Sowa Wojciech

  • Czarni Nakło nad Notecią

    Grabas Kacper

  • Czarni Nakło nad Notecią

    Baran Eryk

  • Czarni Nakło nad Notecią

    Jarocha Patryk

  • Czarni Nakło nad Notecią

    Jankowski Kamil

  • Czarni Nakło nad Notecią

    Salewski Seweryn

  • Czarni Nakło nad Notecią

    Tyll Jakub

  • Czarni Nakło nad Notecią

    Mreła Adrian

  • Czarni Nakło nad Notecią

    Bolewski Bartosz

  • Dąb Potulice

    Koltermann Marcin

    Czarni Nakło nad Notecią
  • Kucyniak Mateusz

    Tęcza Topólka
  • Orłowski Adam

    Noteć II Gębice
  • Toporowski Krystian

    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
  • Kalbarczyk Łukasz

    Czarni Wierzchosławice
  • Małkiewicz Eryk

    Czarni Wierzchosławice
  • Skowroński Mikołaj

    Czarni Wierzchosławice
  • Wilk Michał

    Czarni Wierzchosławice
  • Żółtowski Adam

    Wicher Wielgie
  • Przybylski Damian

    Czarni Wierzchosławice
  • Wójciński Dariusz

    Czarni Wierzchosławice
  • Adamski Mateusz

    Czarni Wierzchosławice
  • Aleksandrzak Karol

    Czarni Wierzchosławice
  • Głodek Marcin

    Czarni Wierzchosławice
  • Grabski Piotr

    Czarni Wierzchosławice
  • Łęczycki Kacper

    Czarni Wierzchosławice
  • Marczak Dawid

    Czarni Wierzchosławice
  • Mikołajczak Filip

    Czarni Wierzchosławice
  • Skowroński Mikołaj

    Czarni Wierzchosławice
  • Strzelczyk Marcin

    Czarni Wierzchosławice
  • Strzelczyk Sławomir

    Czarni Wierzchosławice
  • Szczęsny Marek

    Czarni Wierzchosławice
  • Goplania Inowrocław

    Kaczmarek Jakub

  • Czarni Wierzchosławice

    Pietrzak Artur

  • Czarni Wierzchosławice

    Fajkowski Tomasz

  • Czarni Wierzchosławice

    Gotowalski Bartłomiej

  • Czarni Wierzchosławice

    Wiśniewski Damian

  • Czarni Wierzchosławice

    Błażejewski Bartosz

  • Czarni Wierzchosławice

    Welenc Kacper

  • Czarni Wierzchosławice

    Zboiński Maciej

  • Czarni Wierzchosławice

    Sobczak Filip

  • Czarni Wierzchosławice

    Sowiński Kacper

  • Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia

    Kołodziejczak Kacper

    Czarni Wierzchosławice
  • Noteć Inowrocław

    Piekański Andrzej

    Czarni Wierzchosławice
  • Kępa Szymon

    Zdrój Ciechocinek
  • Macura Łukasz

    Znicz Rojewo
  • Ćwikliński Szymon

    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
  • Czarniak Arkadiusz

    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
  • Groblewski Jarosław

    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
  • Zalesiński Miłosz

    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
  • Pilarski Franciszek

    Zamek Zamek Bierzgłowski
  • Dąbrowski Jarosław

    Znicz Rojewo
  • Lelicki Andrzej

    Wicher Wielgie
  • Bernaś Damian

    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
  • Ćwikliński Paweł

    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
  • Filipiak Mikołaj

    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
  • Kaźmierczak Damian

    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
  • Marjański Adrian

    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
  • Olejniczak Dawid

    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
  • Olejniczak Błażej

    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
  • Starak Patryk

    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
  • Wełna Adam

    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
  • Zalesiński Miłosz

    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
  • Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia

    Guźlecki Cezary

  • Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia

    Kochanowski Wiktor

  • Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia

    Bieńkowski Klaudiusz

  • Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia

    Mrotek Tomasz

  • Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia

    Szuszman Jacek

  • Goplania Inowrocław

    Rybczyński Łukasz

    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
  • Gopło Kruszwica

    Czaplewski Bartłomiej

    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
  • Noteć II Łabiszyn

    Marjański Patryk

    Dąb Dąbrowa Białostocka
  • Czarni Nakło nad Notecią

    Marach Marek

    Dąb Potulice
  • Czarni Nakło nad Notecią

    Marach Michał

    Dąb Potulice
  • Czarni Nakło nad Notecią

    Wolko Sebastian

    Dąb Potulice
  • Lubtowicz Mateusz

    Victoria Niemcz
  • Szewc Radosław

    Tęcza Topólka
  • Dybczyński Kacper

    TKP Tuchola
  • Plesiński Mateusz

    Znicz Rojewo
  • Kaźmierczak Szymon

    Dąb Potulice
  • Czernecki Szczepan

    Zawisza II Bydgoszcz
  • Maik Piotr

    Unia II Gniewkowo
  • Ciuruś Eryk

    Wisła Pędzewo
  • Król Mateusz

    Dąb Potulice
  • Rosa Marcel

    Kasztelan Papowo Biskupie
  • Poślednik Waldemar

    Dąb Potulice
  • Dańda Sebastian

    Dąb Potulice
  • Zwoliński Oskar

    Dąb Potulice
  • Okrzesik Kamil

    Gryf Sicienko
  • Agatowski Hubert

    Dąb Potulice
  • Kamiński Damian

    Dąb Potulice
  • Kasiorek Marcin

    Dąb Potulice
  • Koliński Dawid

    Dąb Potulice
  • Oleś Mariusz

    Dąb Potulice
  • Radajewski Roger

    Dąb Potulice
  • Rogalski Oskar

    Dąb Potulice
  • Srokowski Łukasz

    Dąb Potulice
  • Wiejaczka Patryk

    Dąb Potulice
  • Dąb Potulice

    Szypkowski Mateusz

  • Dąb Potulice

    Dzikowski Jakub

  • Dąb Potulice

    Kemnitz Marcin

  • Dąb Potulice

    Szablewski Bartosz

  • Dąb Potulice

    Bauza Dawid

  • Dąb Potulice

    Nowak Daniel

  • Dąb Potulice

    Malikowski Paweł

  • Dąb Potulice

    Pietrasik Sebastian

  • Dąb Potulice

    Jasiński Patryk

  • Dąb Potulice

    Szrubkowski Jonasz

  • Dąb Potulice

    Nowicki Jakub

  • Dąb Potulice

    Kot mohamed mohamed Mahmoud

  • Bazyli Damian

    Zryw Wielki Lubień
  • Nedashkivskyi Andrii

    Zryw Książki
  • Czernik Patryk

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Majerczyk Jakub

    Stal II Grudziądz
  • Szerszeń Sebastian

    Mień Lipno
  • Klata Maciej

    Sparta Przysiersk
  • Gołoś Dariusz

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Kamiński Jakub

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Kamiński Michał

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Kowalski Łukasz

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Pukłacki Piotr

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Rosołowski Szymon

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Kaczyński Marian

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Kowalski Michał

    Zryw Książki
  • Bojanowski Rafał

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Filipiak Nataniel

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Gąsiorowski Mateusz

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Gołoś Dariusz

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Juszczak Kacper

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Kamiński Michał

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Kamiński Jakub

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Kowalski Łukasz

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Kowalski Mateusz

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Kowalski Michał

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Kowalski Mateusz

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Licznerski Paweł

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Lubieński Artur

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Łęgowski Robert

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Malcan Marcin

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Mamrot Przemysław

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Modrzejewski Filip

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Pagie Dawid

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Pagie Artur

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Pawłowski Dawid

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Pietrzykowski Marek

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Pliszczyński Kacper

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Rosołowski Szymon

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Socha Kornel

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Szwaracki Mateusz

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Zgardowski Piotr

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Zgardowski Michał

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Pogrom Zbójno

    Konarzewski Jakub

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Pogrom Zbójno

    Żychniewicz Karol

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Sokół Radomin

    Żuchowski Michał

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Wda Świecie

    Stanicki Marcel

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Wiślanin Bobrowniki

    Bisowski Dawid

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Wiślanin Bobrowniki

    Kotkiewicz Hubert

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Wiślanin Bobrowniki

    Szpanelewski Krystian

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Roszak Michał

    Wzgórze Raciążek
  • Niemiec Kamil

    Olimpia Wtelno
  • Janów Damian

    Znicz Rojewo
  • Nowak Włodzimierz

    Victoria Smólnik
  • Cierniak Krystian

    Zamek Zamek Bierzgłowski
  • Maślanka Wiktoria

    Elana II Toruń
  • Błoński Hubert

    Elana II Toruń
  • Cander Fabian

    Elana II Toruń
  • Fałkowski Jakub

    Elana II Toruń
  • Kotkiewicz Igor

    Elana II Toruń
  • Kowalski Kacper

    Elana II Toruń
  • Łagodziński Miłosz

    Elana II Toruń
  • Lasoń Kajetan

    Elana II Toruń
  • Łopatowski Dawid

    Elana II Toruń
  • Ciastoń Jadwiga

    Kujawiak Kruszyn
  • Nawrocki Remigiusz

    Elana II Toruń
  • Gendera Tomasz

    Elana II Toruń
  • Zimoch Dominik

    Zjednoczeni Piotrków Kujawski
  • Banach Karol

    Elana II Toruń
  • Banasiak Mikołaj

    Elana II Toruń
  • Baurski Filip

    Elana II Toruń
  • Boczulak Igor

    Elana II Toruń
  • Bokota Kacper

    Elana II Toruń
  • Borkowski Adrian

    Elana II Toruń
  • Cander Fabian

    Elana II Toruń
  • Ćwikliński Szymon

    Elana II Toruń
  • Derkowski Igor

    Elana II Toruń
  • Detmer Miłosz

    Elana II Toruń
  • Durda Jakub

    Elana II Toruń
  • Dziurlikowski Nikodem

    Elana II Toruń
  • Fałkowski Jakub

    Elana II Toruń
  • Frydrych Michał

    Elana II Toruń
  • Golał Fabian

    Elana II Toruń
  • Gościński Jakub

    Elana II Toruń
  • Górski Adam

    Elana II Toruń
  • Grabowski Maciej

    Elana II Toruń
  • Jukiel Aleksander

    Elana II Toruń
  • Kantorski Mikołaj

    Elana II Toruń
  • Karbowiński Paweł

    Elana II Toruń
  • Kościelecki Marcin

    Elana II Toruń
  • Kotkiewicz Igor

    Elana II Toruń
  • Kowalski Kacper

    Elana II Toruń
  • Kowalski Jakub

    Elana II Toruń
  • Kozłowski Tobiasz

    Elana II Toruń
  • Kręciszewski Ksawier

    Elana II Toruń
  • Kubik Nikodem

    Elana II Toruń
  • Lasoń Kajetan

    Elana II Toruń
  • Lenkiewicz Damian

    Elana II Toruń
  • Lewandowski Krystian

    Elana II Toruń
  • Lisewski Mikołaj

    Elana II Toruń
  • Łagodziński Miłosz

    Elana II Toruń
  • Maciąg Hubert

    Elana II Toruń
  • Malinowski Oliwier

    Elana II Toruń
  • Mikołajczak Jakub

    Elana II Toruń
  • Młodzik Mateusz

    Elana II Toruń
  • Murawski Maciej

    Elana II Toruń
  • Orczykowski Kacper

    Elana II Toruń
  • Ościsławski Igor

    Elana II Toruń
  • Ozimkiewicz Igor

    Elana II Toruń
  • Patyk Kacper

    Elana II Toruń
  • Pawłowski Szymon

    Elana II Toruń
  • Piątkowski Adrian

    Elana II Toruń
  • Przybylski Maciej

    Elana II Toruń
  • Raniszewski Miłosz

    Elana II Toruń
  • Ronowski Oskar

    Elana II Toruń
  • Rybacki Kacper

    Elana II Toruń
  • Rygielski Krystian

    Elana II Toruń
  • Rzepkowski Maciej

    Elana II Toruń
  • Salzman Tymon

    Elana II Toruń
  • Skurtys Adrian

    Elana II Toruń
  • Szarszewski Jakub

    Elana II Toruń
  • Sztuka Konrad

    Elana II Toruń
  • Szymecki Jakub

    Elana II Toruń
  • Talarek Antoni

    Elana II Toruń
  • Urbański Igor

    Elana II Toruń
  • Wawszczyk Igor

    Elana II Toruń
  • Wesołowski Miłosz

    Elana II Toruń
  • Więckowski Rafał

    Elana II Toruń
  • Więckowski Szymon

    Elana II Toruń
  • Wróblewski Adrian

    Elana II Toruń
  • Wyczółkowski Antoni

    Elana II Toruń
  • Zbroniec Jakub

    Elana II Toruń
  • Zbroniec Oliwier

    Elana II Toruń
  • Mustang Ostaszewo

    Goszka Bartosz

    Elana II Toruń
  • Pogoń Mogilno

    Jaskólski Jay

    Elana II Toruń
  • Pomorzanin Toruń

    Hartwich Filip

    Elana II Toruń
  • Promień Kowalewo Pomorskie

    Andrzejewski Maciej

    Elana II Toruń
  • Lech Rypin

    Rożnowski Maciej

  • Sadownik Waganiec

    Łopatowski Dawid

    Elana II Toruń
  • Sparta Brodnica

    Piskorski Kamil

    Elana II Toruń
  • Tarnovia Tarnowo Podgórne

    Błoński Hubert

    Elana II Toruń
  • Unia Janikowo

    Kowalski Aleksander

    Elana II Toruń
  • Widzew II Łódź

    Karwacki Filip

    Elana II Toruń
  • Suwalski Dawid

    Fala Świekatowo
  • Cis Cekcyn

    Suwalski Bartłomiej

    Fala II Świekatowo
  • Leszczyński Patryk

    Zryw Wielki Lubień
  • Januszewski Marcin

    Kujawy Kozy
  • Staniek Krystian

    Start Radziejów
  • Kiełpikowski Łukasz

    Fala II Świekatowo
  • Cybulski Arkadiusz

    Fala Świekatowo
  • Minikowski Robert

    Fala II Świekatowo
  • Wiśniewski Remigiusz

    Fala II Świekatowo
  • Piechut Tomasz

    Fala Świekatowo
  • Radziejewski Robert

    Fala Świekatowo
  • Rajsz Rafał

    Fala Świekatowo
  • Semkło Kacper

    Fala Świekatowo
  • Niklaus Wojciech

    Fala Świekatowo
  • Bagrowski Adam

    Wisła Gruczno
  • Adamczyk Szymon

    Fala II Świekatowo
  • Blas Piotr

    Fala Świekatowo
  • Busa Kacper

    Fala Świekatowo
  • Chojnacki Kamil

    Fala II Świekatowo
  • Chojnacki Dawid

    Fala II Świekatowo
  • Chruszczewski Mateusz

    Fala II Świekatowo
  • Ciechanowski Kamil

    Fala Świekatowo
  • Cybulski Arkadiusz

    Fala Świekatowo
  • Czartowski Robert

    Fala II Świekatowo
  • Gwizdała Karol

    Fala Świekatowo
  • Jaworski Bartosz

    Fala Świekatowo
  • Jędrzejczyk Jakub

    Fala Świekatowo
  • Kamiński Sebastian

    Fala Świekatowo
  • Kolano Michał

    Fala II Świekatowo
  • Kotras Damian

    Fala Świekatowo
  • Krutnik Piotr

    Fala II Świekatowo
  • Krzyżelewski Damian

    Fala II Świekatowo
  • Kubisch Jakub

    Fala Świekatowo
  • Kwasigroch Maciej

    Fala II Świekatowo
  • Kwasigroch Michał

    Fala II Świekatowo
  • Łepek Oskar

    Fala II Świekatowo
  • Minikowski Kacper

    Fala II Świekatowo
  • Minikowski Robert

    Fala II Świekatowo
  • Nowakowski Dawid

    Fala Świekatowo
  • Orlikowski Dawid

    Fala II Świekatowo
  • Pałczyński Bartosz

    Fala Świekatowo
  • Recki Paweł

    Fala Świekatowo
  • Sieraszewski Bartosz

    Fala II Świekatowo
  • Szatkowski Wiesław

    Fala II Świekatowo
  • Szatkowski Paweł

    Fala Świekatowo
  • Szczukowski Dawid

    Fala II Świekatowo
  • Szynderłacki Michał

    Fala II Świekatowo
  • Wiśniewski Remigiusz

    Fala II Świekatowo
  • Włoch Filip

    Fala II Świekatowo
  • Zieliński Patryk

    Fala II Świekatowo
  • Ziółkowski Szymon

    Fala II Świekatowo
  • Żakiewicz Kacper

    Fala II Świekatowo
  • Żygadło Kajetan

    Fala Świekatowo
  • Fala Świekatowo

    Kapela Dawid

    Fala II Świekatowo
  • Fala Świekatowo

    Szczukowski Błażej

    Fala II Świekatowo
  • Kwasigroch Dawid

    Fala Świekatowo
  • Gwizdala Maciej

    Fala Świekatowo
  • Światowy Łukasz

    Pomorzanin Serock
  • Semrau Adam

    Victoria Niemcz
  • Fala Świekatowo

    Rogóż Tomasz

  • Fala Świekatowo

    Majer Marcin

  • Fala Świekatowo

    Detmer Tomasz

  • Fala Świekatowo

    Kożuch Cezary

  • Fala Świekatowo

    Sijka Radosław

  • Fala Świekatowo

    Wruck Mateusz

  • Fala Świekatowo

    Brążkiewicz Karol

  • Fala Świekatowo

    Nowicki Marcin

  • Fala Świekatowo

    Kowalski Patryk

  • Boguszyńska Martyna

    Fijevia Fijewo
  • Wiśniewski Kacper

    Radzynianka Radzyń Chełmiński
  • Lenert Bartłomiej

    Fijevia Fijewo
  • Kruk Adrian

    Fijevia Fijewo
  • Krause Rafał

    Fijevia Fijewo
  • Kruk Filip

    Fijevia Fijewo
  • Wiśniewski Łukasz

    Fijevia Fijewo
  • Kawka Fabian

    Gwiazda Starogród
  • Badakshi Marcel

    Fijevia Fijewo
  • Bettin Bartosz

    Fijevia Fijewo
  • Cwiek Michał

    Fijevia Fijewo
  • Fiałkowski Sylwester

    Fijevia Fijewo
  • Głębocki Tomasz

    Fijevia Fijewo
  • Grabowski Mikołaj

    Fijevia Fijewo
  • Gzella Bartosz

    Fijevia Fijewo
  • Kacała Krzysztof

    Fijevia Fijewo
  • Kędziorski Łukasz

    Fijevia Fijewo
  • Krause Rafał

    Fijevia Fijewo
  • Kruk Filip

    Fijevia Fijewo
  • Lipiński Krystian

    Fijevia Fijewo
  • Majorke Kamil

    Fijevia Fijewo
  • Poszman Przemysław

    Fijevia Fijewo
  • Ruchalski Kamil

    Fijevia Fijewo
  • Rybiak Filip

    Fijevia Fijewo
  • Szumny Robert

    Fijevia Fijewo
  • Tocki Marcin

    Fijevia Fijewo
  • Wiśniewski Kacper

    Fijevia Fijewo
  • Wydra Rafał

    Fijevia Fijewo
  • Zemka Kacper

    Fijevia Fijewo
  • Ziółkowski Daniel

    Fijevia Fijewo
  • Węgrowianka Węgrowo

    Wiśniewski Łukasz

    Fijevia Fijewo
  • Czyż Tomasz

    Victoria Lisewo
  • Pilch Hubert

    Unislavia Unisław
  • Bocianowski Jakub

    Flisak Złotoria
  • Korpalski Miłosz

    Flisak Złotoria
  • Marendowski Oskar

    Flisak Złotoria
  • Milner Dawid

    Unia Solec Kujawski
  • Ziętara Michał

    Zryw Książki
  • Węglowski Dawid

    Flisak Złotoria
  • Niśkiewicz Piotr

    Flisak Złotoria
  • Burnosienko Vadim

    Flisak Złotoria
  • Cichecki Jakub

    Flisak Złotoria
  • Donets Andrii

    Flisak Złotoria
  • Drozdowski Rafał

    Flisak Złotoria
  • Fajfer Bartłomiej

    Flisak Złotoria
  • Janik Tobiasz

    Flisak Złotoria
  • Kornowicz Jonatan

    Flisak Złotoria
  • Korpalski Miłosz

    Flisak Złotoria
  • Kuciński Tomasz

    Flisak Złotoria
  • Kuzimkowski Radosław

    Flisak Złotoria
  • Marendowski Oskar

    Flisak Złotoria
  • Milewski Piotr

    Flisak Złotoria
  • Niedziałowski Dominik

    Flisak Złotoria
  • Page Oskar

    Flisak Złotoria
  • Piasek Jakub

    Flisak Złotoria
  • Pietrowski Mateusz

    Flisak Złotoria
  • Rychcik Łukasz

    Flisak Złotoria
  • Wachowski Aleksander

    Flisak Złotoria
  • Wierzchowski Łukasz

    Flisak Złotoria
  • Wójcik Nikodem

    Flisak Złotoria
  • Zboralski Kacper

    Flisak Złotoria
  • Pomorzanin Toruń

    Bołądź Karol

    Flisak Złotoria
  • Pomorzanin Toruń

    Opoka Alan

    Flisak Złotoria
  • Pomorzanin Toruń

    Wesołowski Robert

    Flisak Złotoria
  • Start Toruń

    Ferdynus Jakub

    Flisak Złotoria
  • Włocłavia Włocławek

    Pawłowski Szymon

    Flisak Złotoria
  • Czerwińska Sandra

    Zryw Książki
  • Wasilewski Michał

    Fregata Polanowice
  • Radecki Michał

    Sokół Radomin
  • Rataj Krzysztof

    Fregata Polanowice
  • Figas Adam

    Fregata Polanowice
  • Koch Mateusz

    Fregata Polanowice
  • Rudnicki Maciej

    Fregata Polanowice
  • Walczak Sebastian

    Fregata Polanowice
  • Nowak Kamil

    Kujawiak Sukowy
  • Burdziński Michał

    Fregata Polanowice
  • Czarnecki Damian

    Fregata Polanowice
  • Figas Adam

    Fregata Polanowice
  • Grzechowiak Szymon

    Fregata Polanowice
  • Grzechowiak Jan

    Fregata Polanowice
  • Kozłowski Patryk

    Fregata Polanowice
  • Lewicki Piotr

    Fregata Polanowice
  • Lewicki Patryk