Zmiany w klubowych kadrach 2022


  • Cracovia II

    Kmita Jakub

    AKS SMS Łódź
  • Miedź II Legnica

    Andrzejewski Krystian

    AKS Strzegom
  • Miedź II Legnica

    Rajca Igor

    AKS Strzegom
  • Korona II Kielce

    Malec Karol

    Alit Ożarów
  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

    Toboła Mikołaj

    Alit Ożarów
  • Jagiellonia II Białystok

    Marek Wiktor

    Arka II Gdynia
  • Orlęta II Radzyń Podlaski

    Ćwik Piotr

    Avia Świdnik
  • Rosiak Dawid

    Avia Świdnik
  • Sprawka Sebastian

    Avia Świdnik
  • Wdowiak Patryk

    Avia Świdnik
  • Avia II Świdnik

    Świech Marcin

    Lublinianka Lublin
  • Avia Świdnik

    Strug Łukasz

  • Avia Świdnik

    Łukasz Najda

  • Avia II Świdnik

    Paweł Perdun

    Chełmianka Chełm
  • Avia Świdnik

    Nikita Kovalonoks

  • Lenard Wiktor

    Avia Świdnik
  • Avia Świdnik

    Oziemczuk Kamil

  • Avia Świdnik

    Wójcik Jakub

  • Górnik II Łęczna

    Midzierski Tomasz

    Avia Świdnik
  • Podlasie Biała Podlaska

    Kocoł Kamil

    Avia Świdnik
  • Wisła Sandomierz

    Rak Szymon

    Avia Świdnik
  • Bach Jakub

    Bałtyk Gdynia
  • Fietz Karol

    Bałtyk Gdynia
  • KP Starogard Gdański

    Korpalski Arkadiusz

    Bałtyk II Gdynia
  • Rabin Paweł

    Bałtyk Gdynia
  • Sluga Marcel

    Bałtyk Gdynia
  • Waszczuk Miłosz

    Bałtyk Gdynia
  • Bałtyk II Gdynia

    Marczak Michał

    Cartusia Kartuzy
  • Bałtyk II Gdynia

    Garbacik Damian

    Cartusia Kartuzy
  • Bałtyk Gdynia

    Maciej Buławski

  • Bałtyk II Gdynia

    Gułajski Mateusz

    Stolem Gniewino
  • Bałtyk Gdynia

    Kardaś Oskar

  • Bałtyk Gdynia

    Jakub Kapuściński

  • Łukasik Filip

    Bałtyk Gdynia
  • Sokół Ostróda

    Brzuzy Paweł

  • Bałtyk Gdynia

    Kmiecik Radosław

  • Bałtyk Gdynia

    Święciński Kamil

  • Korona II Kielce

    Skrzecz Oktawian

    Bałtyk II Gdynia
  • Carina Gubin

    Masny Kacper

    Bałtyk Koszalin
  • Concordia Elbląg

    Pawłowski Dominik

    Bałtyk Koszalin
  • Warta Gorzów Wielkopolski

    Mikołajczak Radosław

    Bałtyk Koszalin
  • Concordia Elbląg

    Ratajczyk Szymon

    Barkas Tolkmicko
  • Miedź II Legnica

    Kowalski Kamil

    Barycz Sułów
  • Ślęza Wrocław

    Bohdanowicz Jakub

    Barycz Sułów
  • Świt Szczecin

    Prostak Filip

    Biali Sądów
  • Nowicki Bartosz

    Błękitni Stargard
  • Ryk Oskar

    Błękitni Stargard
  • Gabor Mikołaj

    Błękitni Stargard
  • Ginter Sebastian

    Błękitni Stargard
  • Ogrodowski Mateusz

    Błękitni Stargard
  • Wawrzyniak Marcin

    Błękitni Stargard
  • Błękitni Stargard

    Michał Krysiak

  • Błękitni Stargard

    Mykyta Vovchenko

  • Błękitni Stargard

    Szczyrba Michał

  • Błękitni Stargard

    Pelikan Paweł

  • Latek Daniel

    Błękitni Stargard
  • Błękitni Stargard

    Kujawa Krystian

  • Błękitni II Stargard

    Sasiak Dominik

    Olimpia Grudziądz
  • Błękitni Stargard

    Marcin Rajch

  • Błękitni Stargard

    Jakub Świder

  • Błękitni Stargard

    Brajan Kwiatkowski

  • Błękitni Stargard

    Przemysław Białek

  • Błękitni Stargard

    Bieńko Kacper

  • Błękitni Stargard

    Krzewicki Adam

  • Błękitni Stargard

    Stereńczak Daniel

  • Błękitni II Stargard

    Vadym Novykov

    Cartusia Kartuzy
  • Jakubowski Mateusz

    Błękitni Stargard
  • Błękitni Stargard

    Frankowski Mateusz

  • Błękitni Stargard

    Pustelnik Filip

  • Wisła Puławy

    Ariel Wawszczyk

    Błękitni Stargard
  • Błonianka Błonie

    Grzybowski Mikołaj

  • Czyżewski Maksymilian

    Błonianka Błonie
  • Jabłoński Krzysztof

    Błonianka Błonie
  • Jeliński Mateusz

    Błonianka Błonie
  • Koterwas Kacper

    Błonianka Błonie
  • Nowakowski Krystian

    Błonianka Błonie
  • Ochocki Łukasz

    Błonianka Błonie
  • Siudak Kacper

    Błonianka Błonie
  • Stępień Jakub

    Błonianka Błonie
  • Błonianka Błonie

    Dymkowski Damian

  • Błonianka Błonie

    Jankowski Leon

  • Błonianka Błonie

    Wojtasik Piotr

  • Błonianka Błonie

    Goliński Jan

  • Błonianka Błonie

    Wojtasik Bartłomiej

  • Błonianka Błonie

    Michalski Mateusz

  • Błonianka Błonie

    Randak Mikołaj

  • Błonianka Błonie

    Yudai Miyamoto

  • Ursus Warszawa

    Wardzyński Kuba

    Błonianka Błonie
  • Pniówek Pawłowice Śląskie

    Zapała Patryk

    Błyskawica Drogomyśl
  • KP Starogard Gdański

    Polakowski Mateusz

    Borowiak Czersk
  • Warta Sieradz

    Szyc Jarosław

    Boruta Zgierz
  • Błonianka Błonie

    Szymczak Marcin

    Broń Radom
  • Broń Radom

    Kiełbasa Piotr

    Broń Radom
  • Kaczmarczyk Edgar

    Broń Radom
  • Mydłowiecki Jakub

    Broń Radom
  • Nowak Bartłomiej

    Broń Radom
  • Woźniak Batosz

    Broń Radom
  • Broń Radom

    Wrześniewski Michał

  • Broń Radom

    Kolasa Maciej

  • Broń Radom

    Głowacki Jan

  • Broń Radom

    Patryk Poręba

  • Broń Radom

    Piotr Kołodziej

  • Broń Radom

    Drachal Dawid

  • Broń Radom

    Ambrozik Kacper

  • Broń Radom

    Antoni Chełstowski

  • Broń Radom

    Kacper Dąbrowski

  • Broń Radom

    De la nuez hernandez Elian fernando

  • Broń Radom

    Ramirez Carlos

  • Broń Radom

    Borodai Oleh

  • Drzewiarz Jasienica

    Jendryczko Kajetan

    Broń Radom
  • Pogoń II Grodzisk Mazowiecki

    Kalinowski Wojciech

    Broń Radom
  • Pogoń Grodzisk Mazowiecki

    Kobiera Sebastian

  • Stal Stalowa Wola

    Pietrzyk Kacper

    Broń Radom
  • Zawisza Bydgoszcz

    Weremko Sebastian

    Broń Radom
  • Iwanicki Norbert

    Carina Gubin
  • Maliszewski Wiktor

    Carina Gubin
  • Carina Gubin

    Andrzej Rutkiewicz

  • Carina Gubin

    Mikołaj Laskowski

  • Carina Gubin

    Maciulewicz Alan

  • Carina Gubin

    Adam Antochów

  • Emil Drozdowicz

    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • Carina Gubin

    Guimaraes ribeiro e silva Joao victor

  • Gedania II Gdańsk

    Banach Jakub

    Carina Gubin
  • Górnik II Zabrze

    Płonka Damian

    Carina Gubin
  • Górnik Polkowice

    Borkowski Adam

    Carina Gubin
  • Górnik Złotoryja

    Tupaj Marcel

    Carina Gubin
  • Lechia II Zielona Góra

    Frankowski Kajetan

    Carina Gubin
  • Zagłębie II Lubin

    Laskowski Kacper

    Carina Gubin
  • Arka II Gdynia

    Parulski Nikodem

    Cartusia Kartuzy
  • Arka II Gdynia

    Trela Mateusz

    Cartusia Kartuzy
  • Bałtyk II Gdynia

    Poręba Marcin

    Cartusia Kartuzy
  • Bałtyk Koszalin

    Waleński Szymon

    Cartusia Kartuzy
  • Tandecki Adam

    Cartusia Kartuzy
  • Dobek Oliwier

    Cartusia Kartuzy
  • Kucher Volodymyr

    Cartusia Kartuzy
  • Olszewski Kacper

    Cartusia Kartuzy
  • Sobstyl jałoszyński Borys

    Cartusia Kartuzy
  • Szałecki Dawid

    Cartusia Kartuzy
  • Tomczak Kacper

    Cartusia Kartuzy
  • Toruńczak Jakub

    Cartusia Kartuzy
  • Zelenevych Maksym

    Cartusia Kartuzy
  • Żukowski Przemysław

    Cartusia Kartuzy
  • Gryf Wejherowo

    Jakub Poręba

    Cartusia Kartuzy
  • Gryf Wejherowo

    Paweł Matejek

    Cartusia Kartuzy
  • Jantar Ustka

    Jan Michalak

    Cartusia Kartuzy
  • Radunia II Stężyca

    Iwanowski Krzysztof

    Cartusia Kartuzy
  • Radunia II Stężyca

    Kopania Jan

    Cartusia Kartuzy
  • Stolem Gniewino

    Dąbrowny Dawid

    Cartusia Kartuzy
  • Bug Hanna

    Chwedoruk Mateusz

    Chełmianka Chełm
  • Bobrov Volodymyr

    Chełmianka Chełm
  • Grzywaczewski Jakub

    Chełmianka Chełm
  • Błaszczuk Patryk

    Chełmianka Chełm
  • Dadas Szymon

    Chełmianka Chełm
  • Konojacki Oliwier

    Chełmianka Chełm
  • Stępień Dominik

    Chełmianka Chełm
  • Chełmianka Chełm

    Grądz Michał

  • Chełmianka Chełm

    Volodymyr Hladkyy

  • Gryf Gmina Zamość

    Panas Bartłomiej

    Chełmianka Chełm
  • Motor II Lublin

    Knap Jakub

    Chełmianka Chełm
  • Polonia Bytom

    Brzozowski Dominik

    Chełmianka Chełm
  • Unia Skierniewice

    Szczodry Oskar

    Chełmianka Chełm
  • Błękitni Stargard

    Grzeszczak Wiktor

    Chemik Police
  • Jarota Jarocin

    Prałat Antoni

    Chojniczanka II Chojnice
  • Miedź II Legnica

    Stróżyński Szymon

    Chojniczanka II Chojnice
  • Pogoń II Szczecin

    Białczyk Maciej

    Chojniczanka II Chojnice
  • Sokół Kleczew

    Golak Sebastian

    Chojniczanka II Chojnice
  • Arka II Gdynia

    Marcel Jaszczyk

    Chrobry II Głogów
  • Chrobry Głogów

    Jandziak Miłosz

    Chrobry II Głogów
  • Chrobry Głogów

    Malczuk Natan

    Chrobry II Głogów
  • Chrobry Głogów

    Wawrzyniak Wiktor

    Chrobry II Głogów
  • Jóźwiak Miłosz

    Chrobry II Głogów
  • Antkowiak Gracjan

    Chrobry II Głogów
  • Bartecki Jakub

    Chrobry II Głogów
  • Bartlewicz Szymon

    Chrobry II Głogów
  • Draczyński Gabriel

    Chrobry II Głogów
  • Fryzowicz Michał

    Chrobry II Głogów
  • Iwanowicz Maksym

    Chrobry II Głogów
  • Janiszewski Krzysztof

    Chrobry II Głogów
  • Jurgo Paweł

    Chrobry II Głogów
  • Krawiec Tymon

    Chrobry II Głogów
  • Marciniak Adrian

    Chrobry II Głogów
  • Mazurek Szczepan

    Chrobry II Głogów
  • Szafer Bartosz

    Chrobry II Głogów
  • Turkiewicz Tomasz

    Chrobry II Głogów
  • Tworzydło Adrian

    Chrobry II Głogów
  • Wojciechowski Tomasz

    Chrobry II Głogów
  • Zarówny Albert

    Chrobry II Głogów
  • Zygmunt Olaf

    Chrobry II Głogów
  • Dąb Przybyszów

    Bartosz Matysiak

    Chrobry II Głogów
  • Korona Kielce

    Górski Jakub

    Chrobry II Głogów
  • Lechia Zielona Góra

    Maćkowiak Maciej

  • Piast Iłowa

    Grzegorz Lasoń

    Chrobry II Głogów
  • Pogoń Skwierzyna

    Inoue Toshiya

    Chrobry II Głogów
  • Zagłębie Lubin

    Kusztal Patryk

    Chrobry II Głogów
  • Chełmianka Chełm

    Długosz Jakub

    Cisowianka Drzewce
  • Sokół Ostróda

    Sulewski Robert

  • Concordia Elbląg

    Wieliczko Patryk

    Concordia Elbląg
  • Akubardiia Badri

    Concordia Elbląg
  • De souza barros Edil

    Concordia Elbląg
  • Jarzębski Eryk

    Concordia Elbląg
  • Kaczorowski Maciej

    Concordia Elbląg
  • Maciąg Miłosz

    Concordia Elbląg
  • Szramka Hubert

    Concordia Elbląg
  • Concordia Elbląg

    Jarosław Talik

  • Concordia Elbląg

    Grzegorz Gulczyński

  • ŁKS Łagów

    Michał Nowak

  • Concordia Elbląg

    Danowski Bartłomiej

  • Concordia Elbląg

    Daniel Jatczak

  • Concordia Elbląg

    Pelc Paweł

  • Concordia Elbląg

    Piech Hubert

  • Concordia Elbląg

    Niels Willems

  • Concordia Elbląg

    Victor Van der linde

  • Ilanka Rzepin

    Szymon Matysiak

    Concordia Elbląg
  • ŁKS Łagów

    Spychka Ivan

    Concordia Elbląg
  • Radunia II Stężyca

    Woźniak Maciej

    Concordia Elbląg
  • Miedź II Legnica

    Makuch Patryk

    Cracovia
  • Podlipni Kacper

    Cracovia II
  • Cracovia II

    Pestka Kamil

  • Cracovia II

    Łuczak Norbert

  • Cracovia II

    Kwiatkowski Kamil

  • Cracovia II

    Niemczycki Karol

  • Cracovia II

    Ptak Aleksander

  • Cracovia II

    Rakoczy Michał

  • Cracovia II

    Hołda Aleksander

  • Cracovia II

    Hyla Oliwer

  • Cracovia II

    Ciesielski Aleksander

  • Cracovia II

    Bończyk Mateusz

  • Cracovia II

    Konieczny Kamil

  • Cracovia II

    Myszor Jakub

  • Cracovia II

    Kolec Bartłomiej

  • Cracovia II

    Ziewiec Jan

  • Cracovia II

    Kociołek Mikołaj

  • Cracovia II

    Łuczyk Wiktor

  • Cracovia II

    Janeczek Dominik

  • Cracovia II

    Kapusta Adam

  • Cracovia II

    Zakrzewski Michał

  • Cracovia II

    Râpă Cornel

  • Cracovia II

    Siplak Michal

  • Cracovia II

    Dytiatiev Oleksii

  • Cracovia II

    Martins da rocha Luis augusto

  • Cracovia II

    Hrosso Lukas

  • Cracovia II

    Hanca Sergiu

  • Cracovia II

    Lopez huesca Ruben

  • Cracovia II

    Van amersfoort Pelle

  • Cracovia II

    Loshaj Florian

  • Cracovia II

    Alvarez giraldez Marcos raphael

  • Cracovia II

    Ferreira mosca Rivaldo vitor

  • Cracovia II

    Tkachuk Vitaliy

  • Cracovia II

    Rodin Matej

  • Cracovia II

    Sadikovic Damir

  • Cracovia II

    Jugas Jakub

  • Cracovia II

    Rasmussen Mathias hebo

  • Cracovia II

    Balaj Filip

  • Cracovia II

    Otar Kakabadze

  • Resovia

    Strózik Sebastian

    Cracovia II
  • Stal II Mielec

    Budziński Marcin

    Cracovia II
  • Wisła Puławy

    Bracik Krystian

    Cracovia II
  • Jagiellonia II Białystok

    Mantur Krystian

    Cresovia Siemiatycze
  • Podlasie Biała Podlaska

    Łempicki Hubert

    Cresovia Siemiatycze
  • Unia Janikowo

    Pilarski Aleksander

    Cuiavia Inowrocław
  • Zawisza Bydgoszcz

    Brzeziński Adrian

    Cuiavia Inowrocław
  • Zawisza Bydgoszcz

    Jastrzembski Ariel

    Cuiavia Inowrocław
  • Warta Gorzów Wielkopolski

    Nowakowski Dominik

    Czarni Browar Witnica
  • Kosowicz Jakub

    Czarni Połaniec
  • Wiktor Bartłomiej

    Czarni Połaniec
  • Czarni Połaniec

    Kron Piotr

  • Czarni Połaniec

    Misztal Konrad

  • Czarni Połaniec

    Bakowski Filip

  • Czarni Połaniec

    Słowik Jakub

  • Czarni Połaniec

    Podsiadły Marek

  • Czarni Połaniec

    Orzechowski Dawid

  • Siarka Tarnobrzeg

    Janeczko Mateusz

    Czarni Połaniec
  • Stal II Mielec

    Eryk Galara

    Czarni Połaniec
  • Unia Tarnów

    Nytko Kacper

    Czarni Połaniec
  • Wisła Sandomierz

    Stańczyk Mateusz

    Czarni Połaniec
  • Jagiellonia II Białystok

    Chim Adrian

    Dąb Dąbrowa Białostocka
  • Jagiellonia II Białystok

    Łukawski Kacper

    Dąb Dąbrowa Białostocka
  • Olimpia Zambrów

    Prolejko Mateusz

    Dąb Dąbrowa Białostocka
  • Stilon Gorzów Wielkopolski

    Błajewski Alan

    Dąb Dębno
  • Cracovia II

    Malisz Adam

    Dalin Myślenice
  • Gwarek Tarnowskie Góry

    Dyląg Jakub

    Drama Zbrosławice
  • Polonia Bytom

    Belica Jakub

    Drama Zbrosławice
  • Polonia Bytom

    Siwek Jakub

    Drama Zbrosławice
  • Polonia Bytom

    Wójcik Kamil

    Drama Zbrosławice
  • Sokół Ostróda

    Chwastek Robert

    Drama Zbrosławice
  • LKS Goczałkowice-Zdrój

    Dokudowiec Kamil

    Drzewiarz Jasienica
  • Błonianka Błonie

    Chyrchała Przemysław

    Escola Varsovia
  • Górnik II Zabrze

    Pytlewski Patryk

    Escola Varsovia
  • Legia II Warszawa

    Damian Warnecki

    FA GKS Bełchatów
  • Podhale Nowy Targ

    Szymorek Mateusz

    FA GKS Bełchatów
  • Polonia Bytom

    Mizera Kamil

    FA GKS Bełchatów
  • Unia Skierniewice

    Nowak Miłosz

    FA GKS Bełchatów
  • Zawisza Bydgoszcz

    Szelong Bartosz

    FA GKS Bełchatów
  • MKS Kluczbork

    Nowak Krystian

    Foto-Higiena Gać
  • Ślęza Wrocław

    Hawryło Michał

    Foto-Higiena Gać
  • Stal Brzeg

    Dobrowolski Konrad

    Foto-Higiena Gać
  • Polonia Nysa

    Izydorczyk Kacper

    Galakticos Solna
  • Górnik II Zabrze

    Pranica Thomas

    Garbarnia Kraków
  • Bąk Krzysztof

    Gedania Gdańsk
  • Czaja Kacper

    Gedania Gdańsk
  • Duda Adam

    Gedania Gdańsk
  • Kankowski Kamil

    Gedania Gdańsk
  • Machola Mateusz

    Gedania Gdańsk
  • Molga Łukasz

    Gedania Gdańsk
  • Pogorzalski Mateusz

    Gedania Gdańsk
  • KP Starogard Gdański

    Sosnowski Fiilip

    Gedania II Gdańsk
  • Suliński Tymoteusz

    Gedania Gdańsk
  • Sumiński Ryszard

    Gedania Gdańsk
  • Zalewski Bartosz

    Gedania Gdańsk
  • Sokół Ostróda

    Zyska Wojciech

    Gedania II Gdańsk
  • Apostołowicz Bartosz

    Gedania Gdańsk
  • Burkhardt Bartłomiej

    Gedania Gdańsk
  • Cholewa Kamil

    Gedania Gdańsk
  • Gajewski Michał

    Gedania Gdańsk
  • Gorwa Maciej

    Gedania Gdańsk
  • Kowalewski Jakub

    Gedania Gdańsk
  • Michalewski Mateusz

    Gedania Gdańsk
  • Petza Aleksander

    Gedania Gdańsk
  • Rycerski Patryk

    Gedania Gdańsk
  • Szymański Mateusz

    Gedania Gdańsk
  • Waliszewski Konrad

    Gedania Gdańsk
  • Jeziorak Iława

    Paweł Flis

    Gedania Gdańsk
  • Orlęta Radzyń Podlaski

    Zdybowicz Przemysław

    GKS Bełchatów
  • ŁKS II Łódź

    Dominguez sacramento Antonio

    GKS II Tychy
  • Odra Wodzisław Śląski

    Żelazowski Kacper

    GKS II Tychy
  • Miedź II Legnica

    Wysiński Natan

    GKS Jastrzębie
  • Pniówek Pawłowice Śląskie

    Kasperowicz Jakub

    GKS Jastrzębie
  • Podhale Nowy Targ

    Lech Przemysław

    GKS Jastrzębie
  • Ślęza Wrocław

    Vieira passoni Joao paulo

    GKS Jastrzębie
  • Chełmianka Chełm

    Brzozowski Dawid

    GKS Katowice
  • Cracovia II

    Grzebieluch Kacper

    GKS Katowice
  • LKS Goczałkowice-Zdrój

    Szczuka Patryk

    GKS Katowice
  • Odra Wodzisław Śląski

    Sip Artur

    GKS Tychy
  • Sokół Ostróda

    Otręba Hubert

    GKS Wikielec
  • Unia Tarnów

    Ostrowski Kacper

    Glinik Gorlice
  • Wisłoka Dębica

    Kubik Dawid

    Glinik Gorlice
  • Chełmianka Chełm

    Duda Kamil

    Górnik II Łęczna
  • Legia II Warszawa

    Kwiatkowski Jakub

    Górnik II Łęczna
  • Legia II Warszawa

    Pierzak Patryk

    Górnik II Łęczna
  • Podlasie Biała Podlaska

    Szatała Paweł

    Górnik II Łęczna
  • Chojniczanka II Chojnice

    Ściślak Daniel

    Górnik II Zabrze
  • Górnik II Zabrze

    Nowak Bartosz

  • Górnik II Zabrze

    Adrian Dziedzic

  • Ajenjo hyjek David

    Górnik II Zabrze
  • Gredka Maksymilian

    Górnik II Zabrze
  • Kulig Mateusz

    Górnik II Zabrze
  • Orzechowski Maciej

    Górnik II Zabrze
  • Szala Dominik

    Górnik II Zabrze
  • Valion Alessio

    Górnik II Zabrze
  • Górnik II Zabrze

    Sandomierski Grzegorz

  • Górnik II Zabrze

    Janicki Rafał

  • Górnik II Zabrze

    Krawczyk Piotr

  • Górnik II Zabrze

    Cholewiak Mateusz

  • Górnik II Zabrze

    Dadok Robert

  • Górnik II Zabrze

    Wiktor Bieniek

  • Górnik II Zabrze

    Wiśniewski Przemysław

  • Górnik II Zabrze

    Kulma Mateusz

  • Górnik II Zabrze

    Kołodziejczyk Erwin

  • Górnik II Zabrze

    Koseła Jakub

  • Górnik II Zabrze

    Aleksander Knabel

  • Górnik II Zabrze

    Mateusz Cybulski

  • Górnik II Zabrze

    Daniel Liszka

  • Górnik II Zabrze

    Gryszkiewicz Adrian

  • Górnik II Zabrze

    Moraczewski Kamil

  • Górnik II Zabrze

    Mekler Mikołaj

  • Górnik II Zabrze

    Chwojnicki Wiktor

  • Górnik II Zabrze

    Kamil Całka

  • Górnik II Zabrze

    Włodarczyk Cyprian

  • Górnik II Zabrze

    Norbert Barczak

  • Górnik II Zabrze

    Olszak Dawid

  • Górnik II Zabrze

    Ishmael Baidoo

  • Górnik II Zabrze

    Adam Arnarson

  • Górnik II Zabrze

    Manneh Alasana

  • Górnik II Zabrze

    Hrosu Arsen

  • Gwarek Tarnowskie Góry

    Joachim Kacper

    Górnik II Zabrze
  • Legia II Warszawa

    Włodarczyk Szymon

    Górnik II Zabrze
  • Resovia

    Eizenchart Bartłomiej

    Górnik II Zabrze
  • ROW 1964 Rybnik

    Pochcioł Jakub

    Górnik II Zabrze
  • Skra Częstochowa

    Paluszek Aleksander

    Górnik II Zabrze
  • Jagiellonia II Białystok

    Dyszy Bartosz

    Górnik Polkowice
  • Jagiellonia II Białystok

    Niezgoda Błażej

    Górnik Polkowice
  • Legia II Warszawa

    Gościniarek Kacper

    Górnik Polkowice
  • Sokół Sieniawa

    Pisarek Dominik

    Górnik Polkowice
  • Górnik II Zabrze

    Krzysztof Kolanko

    Górnik Zabrze
  • Korona II Kielce

    Walkowiak Maciej

    Granat Skarżysko-Kamienna
  • Korona II Kielce

    Wierzchanowski Krystian

    Granat Skarżysko-Kamienna
  • Stolem Gniewino

    Sroka Nikodem

    Gryf Wejherowo
  • Pogoń II Szczecin

    Smykowski Patryk

    Gwardia Koszalin
  • Górnik II Zabrze

    Kulanek Mateusz

    Gwarek Ornontowice
  • Gwarek Tarnowskie Góry

    Bodys Michał

  • Bednorz Mateusz

    Gwarek Tarnowskie Góry
  • Będzieszak Kacper

    Gwarek Tarnowskie Góry
  • Gałązkiewicz Bartosz

    Gwarek Tarnowskie Góry
  • Krok Kamil

    Gwarek Tarnowskie Góry
  • Prochoń Mateusz

    Gwarek Tarnowskie Góry
  • Siga Jakub

    Gwarek Tarnowskie Góry
  • Gwarek Tarnowskie Góry

    Zalewski Kamil

  • Gwarek Tarnowskie Góry

    Mateusz Górka

  • Gwarek Tarnowskie Góry

    Karol Stanek

  • Gwarek Tarnowskie Góry

    Remigiusz Curyło

  • Gwarek Tarnowskie Góry

    Jaszczak Norbert

  • Gwarek Tarnowskie Góry

    Patryk Grychtolik

  • Gwarek Tarnowskie Góry

    Tobor Jakub

  • Gwarek Tarnowskie Góry

    Cieślik Szymon

  • Gwarek Tarnowskie Góry

    Waniek Mikołaj

  • Gwarek Tarnowskie Góry

    Dworaczek Sebastian

  • Gwarek Tarnowskie Góry

    Warda Michał

  • Gwarek Tarnowskie Góry

    Ziemianek Oskar

  • Odra Wodzisław Śląski

    Czuban Błażej

    Gwarek Tarnowskie Góry
  • Orzeł Miedary

    Urbański Mateusz

    Gwarek Tarnowskie Góry
  • Piast II Gliwice

    Gendera Maksym

    Gwarek Tarnowskie Góry
  • Polonia Bytom

    Trojanowski Jakub

    Gwarek Tarnowskie Góry
  • Polonia Bytom

    Pączko Sebastian

    Gwarek Tarnowskie Góry
  • Stal Stalowa Wola

    Biskup Michał

    Gwarek Tarnowskie Góry
  • Podlasie Biała Podlaska

    Chmielewski Mariusz

    Huragan Międzyrzec Podlaski
  • Podlasie Biała Podlaska

    Krasowski Wiktor

    Huragan Międzyrzec Podlaski
  • Podlasie Biała Podlaska

    Opolski Adrian

    Huragan Międzyrzec Podlaski
  • Podlasie Biała Podlaska

    Storto Milan

    Huragan Międzyrzec Podlaski
  • Błonianka Błonie

    Iwanicki Krzysztof

    Hutnik Kraków
  • Cracovia II

    Urban Damian

    Hutnik Kraków
  • Cracovia II

    Zarzycki Wiktor

    Hutnik Kraków
  • Podhale Nowy Targ

    Serafin Patryk

    Hutnik Kraków
  • Polonia Nysa

    Wojtaszek Jakub

    Hutnik Kraków
  • Stal Stalowa Wola

    Zięba Michał

    Hutnik Kraków
  • Unia Tarnów

    Jacak Sebastian

    Hutnik Kraków
  • Pogoń II Szczecin

    Czapliński Norbert

    Hutnik Szczecin
  • Pilica Białobrzegi

    Klinicki Kacper

    Hutnik Warszawa
  • Stal Stalowa Wola

    Drobot Aleksander

    Igloopol Dębica
  • Świt Szczecin

    Hołod Damian

    Iskierka Szczecin
  • Świt Szczecin

    Michułka Damian

    Iskierka Szczecin
  • Świt Szczecin

    Siwiec Dominik

    Iskierka Szczecin
  • LKS Goczałkowice-Zdrój

    Dragon Wojciech

    Iskra Pszczyna
  • LKS Goczałkowice-Zdrój

    Maroszek Piotr

    Iskra Pszczyna
  • GKS Jastrzębie

    Łaski Wojciech

    Jagiellonia II Białystok
  • Jagiellonia II Białystok

    Cichocki Mateusz

  • Camara mesa Juan del carmen

    Jagiellonia II Białystok
  • Cernych Fedor

    Jagiellonia II Białystok
  • Da cunha correia Rui filipe

    Jagiellonia II Białystok
  • Gual Marc

    Jagiellonia II Białystok
  • Imaz balleste Jesus

    Jagiellonia II Białystok
  • Kurzydłowski Miłosz

    Jagiellonia II Białystok
  • Matsui Hikaru

    Jagiellonia II Białystok
  • Matus Eryk

    Jagiellonia II Białystok
  • Nastić Bojan

    Jagiellonia II Białystok
  • Ozga Michał

    Jagiellonia II Białystok
  • Pawelczyk Olaf

    Jagiellonia II Białystok
  • Pazdan Michał

    Jagiellonia II Białystok
  • Piekutowski Miłosz

    Jagiellonia II Białystok
  • Pospisil Martin

    Jagiellonia II Białystok
  • Prikryl Tomas

    Jagiellonia II Białystok
  • Puerto pineda Israel

    Jagiellonia II Białystok
  • Romanczuk Taras

    Jagiellonia II Białystok
  • Trubeha Andrzej

    Jagiellonia II Białystok
  • Jagiellonia II Białystok

    Pawłowski Jan

  • Jagiellonia II Białystok

    Struski Karol

  • Jagiellonia II Białystok

    Głowicki Kacper

  • Jagiellonia II Białystok

    Sękulski Gracjan

  • Jagiellonia II Białystok

    Mabiala Oscar

  • Jagiellonia II Białystok

    Zięba Adam

  • Jagiellonia II Białystok

    Faberski Jan

  • Jagiellonia II Białystok

    Koc Dawid

  • Jagiellonia II Białystok

    Stec Tristan

  • Jagiellonia II Białystok

    Danielczyk Mateusz

  • Jagiellonia II Białystok

    Kryszczuk Oliwier

  • Jagiellonia II Białystok

    Celmer Mateusz

  • Jagiellonia II Białystok

    Kobus Dominik

  • Jagiellonia II Białystok

    Parzonko Kamil

  • Jagiellonia II Białystok

    Baranowski Mateusz

  • Jagiellonia II Białystok

    Żabiuk Szymon

  • Jagiellonia II Białystok

    Chmielewski Kacper

  • Jagiellonia II Białystok

    Demiańczuk Jakub

  • Jagiellonia II Białystok

    Kul Mateusz

  • Jagiellonia II Białystok

    Kuć Maciej

  • Jagiellonia II Białystok

    Andrzejkiewicz Damian

  • Jagiellonia II Białystok

    Andrzejkiewicz Kamil

  • Jagiellonia II Białystok

    Baran Szymon

  • Jagiellonia II Białystok

    Dyśko Dominik

  • Jagiellonia II Białystok

    Ubermanowicz Stanisław

  • Jagiellonia II Białystok

    Gryko Maciej

  • Jagiellonia II Białystok

    Karpiński Jakub

  • Jagiellonia II Białystok

    Warduliński Alan

  • Jagiellonia II Białystok

    Wasinski Gabriel

  • Jagiellonia II Białystok

    Susak Petro

  • Jagiellonia II Białystok

    Narek Grigoryan

  • Lech II Poznań

    Skrzypczak Mateusz

    Jagiellonia II Białystok
  • Olimpia Zambrów

    Bortniczuk Maciej

    Jagiellonia II Białystok
  • Stal II Mielec

    Konrad Wrzesiński

    Jagiellonia II Białystok
  • Stolem Gniewino

    Żynel Bartłomiej

    Jagiellonia II Białystok
  • Podlasie Biała Podlaska

    Idzikowski Bartosz

    Jaguar Gdańsk
  • Chemik Police

    Emil Jędraszak

    Jarota Jarocin
  • Chojniczanka II Chojnice

    Marszałkiewicz Michał

    Jarota Jarocin
  • Baut Jakub

    Jarota Jarocin
  • Konopacki Dominik

    Jarota Jarocin
  • Kowalski Miłosz

    Jarota Jarocin
  • Soiński Szymon

    Jarota Jarocin
  • Szaflarski Kacper

    Jarota Jarocin
  • Ziętkowski Jan

    Jarota Jarocin
  • Unia Swarzędz

    Małek Filip

  • Jarota Jarocin

    Mateusz Stochniałek

  • Jarota Jarocin

    Radziejewski Eryk

  • Jarota Jarocin

    Chlebowski Igor

  • Jarota Jarocin

    Mikołaj Marciniak

  • Jarota Jarocin

    Borysiak Bartosz

  • Jarota Jarocin

    Kaito Imai

  • Korona II Kielce

    Świecarz Hubert

    JKS 1909 Jarosław
  • Wisłoka Dębica

    Dziadosz Szymon

    Karpaty Krosno
  • Świt Szczecin

    Bil Patryk

    Kluczevia Stargard
  • Świt Szczecin

    Mach Adrian

    Kluczevia Stargard
  • Arka II Gdynia

    Deja Adam

    Korona II Kielce
  • Czarni Połaniec

    Mucha Tomasz

    Korona II Kielce
  • Górnik Łęczna

    Śpiączka Bartosz

    Korona II Kielce
  • Korona II Kielce

    Żyła Adrian

  • Deaconu Octavian ronaldo

    Korona II Kielce
  • Pilarz Hubert

    Korona II Kielce
  • Sowiźrał Bartosz

    Korona II Kielce
  • Zaliński Jakub

    Korona II Kielce
  • Korona II Kielce

    Jakub Picheta

  • Korona II Kielce

    Świtowski Karol

  • Korona II Kielce

    Eryk Borczyński

  • Korona II Kielce

    Kuba Fit

  • Korona II Kielce

    Karyś Jakub

  • Korona II Kielce

    Łysiak Paweł

  • Bąk Daniel

    Korona II Kielce
  • Bojańczyk Kacper

    Korona II Kielce
  • Bolek Adrian

    Korona II Kielce
  • Corral garcia Roberto

    Korona II Kielce
  • Forenc Konrad

    Korona II Kielce
  • Frączczak Adam

    Korona II Kielce
  • Jakubowski Filip

    Korona II Kielce
  • Jamróz Jakub

    Korona II Kielce
  • Jaskot Franciszek

    Korona II Kielce
  • Kiercz Krzysztof

    Korona II Kielce
  • Krzemiński Kamil

    Korona II Kielce
  • Łukowski Jakub

    Korona II Kielce
  • Marczewski Daniel

    Korona II Kielce
  • Moch Bartłomiej

    Korona II Kielce
  • Niedbała Michał

    Korona II Kielce
  • Nojszewski Janusz

    Korona II Kielce
  • Oziębło Maciej

    Korona II Kielce
  • Petrov Kyrylo

    Korona II Kielce
  • Pokora Michał

    Korona II Kielce
  • Santos oliveira Filipe

    Korona II Kielce
  • Sewerzyński Oskar

    Korona II Kielce
  • Shykauka Yauheni

    Korona II Kielce
  • Sobieniak Michał

    Korona II Kielce
  • Sowiński Mateusz

    Korona II Kielce
  • Takáč Dalibor

    Korona II Kielce
  • Tomczyk Paweł

    Korona II Kielce
  • Wójcik Piotr

    Korona II Kielce
  • Wójcik Kamil

    Korona II Kielce
  • Zarandia Luka

    Korona II Kielce
  • Zebić Mario

    Korona II Kielce
  • Zembol Kacper

    Korona II Kielce
  • Żabka Kacper

    Korona II Kielce
  • Korona II Kielce

    Kozioł Marek

  • Korona II Kielce

    Cetnarski Mateusz

  • Korona II Kielce

    Basiuk Piotr

  • Korona II Kielce

    Rozmysłowski Ernest

  • Korona II Kielce

    Thiakane Émile

  • Korona II Kielce

    Kobryń Rafał

  • Korona II Kielce

    Paweł Sokół

  • Korona II Kielce

    Słabosz Dawid

  • Korona II Kielce

    Zawadzki Michał

  • Korona II Kielce

    Piróg Artur

  • Korona II Kielce

    Prętnik Bartosz

  • Korona II Kielce

    Bujak Łukasz

  • Korona II Kielce

    Drej Mikołaj

  • Korona II Kielce

    Czerwiak Szymon

  • Korona II Kielce

    Lasak Bartłomiej

  • Korona II Kielce

    Marek Marcin

  • Korona II Kielce

    Łubek Witold

  • Korona II Kielce

    Stawecki Wiktor

  • Korona II Kielce

    Dela Patryk

  • Korona II Kielce

    Musiał Patryk

  • Korona II Kielce

    Skupień Jakub

  • Korona II Kielce

    Zawierucha Igor

  • Korona II Kielce

    Matusiewicz Michał

  • Korona II Kielce

    Jóźwik Artur

  • Korona II Kielce

    Kowalik Dominik

  • Korona II Kielce

    Kaczmarski Filip

  • Korona II Kielce

    Ivan Jukić

  • Korona II Kielce

    Vato Arveladze

  • Korona II Kielce

    Rodrigo Zalazar martinez

  • Korona II Kielce

    Nemanja Miletić

  • Korona II Kielce

    Díaz Rodríguez Hugo

  • ŁKS Łagów

    Cukrowski Jakub

    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • Broń Radom

    Kośmicki Igor

    Stomil Olsztyn
  • Jagiellonia II Białystok

    Michal Zyro

    Wisła Kraków
  • Lech II Poznań

    Szulc Hubert

    Korona II Kielce
  • Odra Opole

    Błanik Dawid

    Korona II Kielce
  • Odra Opole

    Trojak Miłosz

    Korona II Kielce
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała

    Sierpina Łukasz

    Korona II Kielce
  • Pogoń 1945 Staszów

    Bartosz Pańtak

    Korona II Kielce
  • Sandecja Nowy Sącz

    Danek Adrian

    Korona II Kielce
  • Unia Solec Kujawski

    Smolarczyk Michał

    Korona II Kielce
  • Zagłębie Lubin

    Balić Sasa

    Korona II Kielce
  • Jarota Jarocin

    Dunaj Mateusz

    Korona Piaski
  • Jarota Jarocin

    Ludwiczak Jędrzej

    Korona Piaski
  • Pogoń Nowe Skalmierzyce

    Przybyszewski Dawid

    Korona Piaski
  • Stilon Gorzów Wielkopolski

    Czyżewski Kacper

    Kosmos Rudnica
  • Olimpia Grudziądz

    Bojas Jakub

  • Olimpia Grudziądz

    Witasik Piotr

    Kotwica Kołobrzeg
  • Olimpia Grudziądz

    Cywiński Michał

    Kotwica Kołobrzeg
  • Olimpia Grudziądz

    Kaczmarek Tomasz

    Kotwica Kołobrzeg
  • Olimpia Grudziądz

    Cabrera clavel Jose

    Kotwica Kołobrzeg
  • Pogoń II Szczecin

    Kort Kamil

    Kotwica Kołobrzeg
  • Polonia Środa Wielkopolska

    Garstkiewicz Miłosz

    Kotwica Kołobrzeg
  • Broń Radom

    Smykowski Dominik

    Kotwica Kórnik
  • Unia Swarzędz

    Jurga Igor

    Kotwica Kórnik
  • Górnik II Łęczna

    Jakub Nowaczek

    KP Starogard Gdański
  • KKS Kalisz

    Mączyński Mateusz

    KP Starogard Gdański
  • Brzeziański Przemysław

    KP Starogard Gdański
  • Jasiński Kamil

    KP Starogard Gdański
  • Łysiak Piotr

    KP Starogard Gdański
  • Mikuła Mikołaj

    KP Starogard Gdański
  • Remisz Rafał

    KP Starogard Gdański
  • Stępień Piotr

    KP Starogard Gdański
  • KP Starogard Gdański

    Armatowski Sebastian

  • KP Starogard Gdański

    Kowalczyk Paweł

  • KP Starogard Gdański

    Uszacki Michał

  • KP Starogard Gdański

    Artur Zieliński

  • KP Starogard Gdański

    Borkowski Damian

  • KP Starogard Gdański

    Anton Yevdokymov

  • Siarka Tarnobrzeg

    Zoch Hieronim

    KP Starogard Gdański
  • Unia Janikowo

    Ciechanowski Damian

    KP Starogard Gdański
  • Wisła Sandomierz

    Ochwat Grzegorz

    KP Starogard Gdański
  • Chełmianka Chełm

    Wołos Michał

    Kryształ Werbkowice
  • Chełmianka Chełm

    Dziubiński Adrian

    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

    Zając Mateusz

  • Dumaniuk Artur

    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • Lenard Kacper

    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • Potocki Patryk

    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • Tymoshenko Illia

    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • Ziółko Bartosz

    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

    Maciej Stefanowicz

  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

    Czernysz Jarosław

  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

    Mateusz Szela

  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

    Kosik Maciej

  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

    Stachurski Maciej

  • KS Wiązownica

    Arleison Martinez

  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

    Galajs Armans

  • Puszcza Niepołomice

    Bartosz Żurek

    Podhale Nowy Targ
  • Polonia Przemyśl

    Kostiantyn Chernii

    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • Wisła Sandomierz

    Bełczowski Kamil

    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • Wisła Sandomierz

    Burzyński Fabian

    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • Wisła Sandomierz

    Mężyk Damian

    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • Bałtyk Gdynia

    Subczyński Michał

    KS CK Troszyn
  • Olimpia Zambrów

    Wierzbowski Mariusz

    KS CK Troszyn
  • Górnik II Zabrze

    Zawada Kosma

    KS Decor Bełk
  • Gwarek Tarnowskie Góry

    Jarka Dawid

    KS Decor Bełk
  • Gwarek Tarnowskie Góry

    Timochina Patryk

    KS Decor Bełk
  • Pniówek Pawłowice Śląskie

    Pacholski Piotr

    KS Decor Bełk
  • Jagiellonia II Białystok

    Bajko Dawid

    KS Grabówka
  • Pelikan Łowicz

    Borcuch Mateusz

    KS Kutno
  • Rekord Bielsko-Biała

    Sobik Marek

    KS Międzyrzecze
  • Pilica Białobrzegi

    Bykowski Marcin

    KS Raszyn
  • Błonianka Błonie

    Wawryło Kacper

    KS Teresin
  • Głogovia Głogów Małopolski

    Przemysław Rembisz

    KS Wiązownica
  • Korona II Kielce

    Kordas Kornel

    KS Wiązownica
  • KS Wiązownica

    Kumor Konrad

  • Florek Norbert

    KS Wiązownica
  • Kiełbasa Eryk

    KS Wiązownica
  • Matoga Bartosz

    KS Wiązownica
  • Musik Michał

    KS Wiązownica
  • Sitek Michał

    KS Wiązownica
  • Surmiak Rafał

    KS Wiązownica
  • Wrzosek Dawid

    KS Wiązownica
  • Zieliński Patryk

    KS Wiązownica
  • KS Wiązownica

    Gliniak Bartłomiej

  • KS Wiązownica

    Dziedzic Sebastian

  • KS Wiązownica

    Róg Patryk

  • KS Wiązownica

    Słysz Arkadiusz

  • KS Wiązownica

    Buć Konrad

  • KS Wiązownica

    Gil Arkadiusz

  • KS Wiązownica

    Zając Michał

  • KS Wiązownica

    Bentkowski Kamil

  • KS Wiązownica

    Szafar Jakub

  • KS Wiązownica

    Lorenc Mateusz

  • KS Wiązownica

    Cynar Arkadiusz

  • KS Wiązownica

    Gil Radosław

  • KS Wiązownica

    Bałanda Jakub

  • KS Wiązownica

    Kruk Hubert

  • KS Wiązownica

    Telega Adrian

  • KS Wiązownica

    Hala Jakub

  • KS Wiązownica

    Sokolenko Valerij

  • KS Wiązownica

    Telega Krzysztof

  • ŁKS Łagów

    Gierczak Miłosz

    KS Wiązownica
  • Podhale Nowy Targ

    Kapuściński Patryk

    KS Wiązownica
  • Sokół Sieniawa

    Drelich Kacper

    KS Wiązownica
  • Broń Radom

    Olszewski Bartosz

    KTS Weszło
  • Korona II Kielce

    Dziubek Michał

    KTS Weszło
  • Rekord Bielsko-Biała

    Ligocki Błażej

    Kuźnia Ustroń
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza

    Snopczyński Bartosz

    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • Amroziński Artur

    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • Bąk Kacper

    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • Mikołajczyk Michał

    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • Nawrocki Norbert

    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • Szczepanik Szymon

    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • Wójciak Mateusz

    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • Lechia Tomaszów Mazowiecki

    Mroczek Krystian

  • Lechia Tomaszów Mazowiecki

    Sulima Piotr

  • Lechia Tomaszów Mazowiecki

    Drabik Michał

  • Lechia Tomaszów Mazowiecki

    Biernat Remigiusz

  • Lechia Tomaszów Mazowiecki

    Jakub Zima

  • Lechia Tomaszów Mazowiecki

    Płochocki Kacper

  • Lechia Tomaszów Mazowiecki

    Uchroński Mateusz

  • Lechia Tomaszów Mazowiecki

    Kobalczyk Adam

  • Lechia Tomaszów Mazowiecki

    Wojtala Daniel

  • Lechia Tomaszów Mazowiecki

    Morenkov Klim

  • Polonia Bytom

    Górka Kordian

    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • Resovia

    Myszka Marcel

    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • Stal Stalowa Wola

    Skrzyniak Adrian

    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • Dąb Przybyszów

    Stremecki Michał

    Lechia Zielona Góra
  • Lechia Zielona Góra

    Konieczny Bartosz

  • Lechia Zielona Góra

    Zioła Jan

  • Dzidek Rafał

    Lechia Zielona Góra
  • Estigarribia e silva Gabriel

    Lechia Zielona Góra
  • Górski Sebastian

    Lechia Zielona Góra
  • Malec Jakub

    Lechia Zielona Góra
  • Zając Kacper

    Lechia Zielona Góra
  • Lechia Zielona Góra

    Małecki Artur

  • Lechia Zielona Góra

    Król Jędrzej

  • Lechia Zielona Góra

    Kaczmarczyk Mariusz

  • Lechia Zielona Góra

    Seweryn Dybizbański

  • Lechia Zielona Góra

    Marczak Jakub

  • Lechia Zielona Góra

    Łokietek Michał

  • Lechia Zielona Góra

    Budziński Jakub

  • Lechia Zielona Góra

    Wochnik Wiktor

  • Lechia Zielona Góra

    Ekwueme Martins

  • Lechia Zielona Góra

    Vinicius De oliveira veneranda

  • Lechia Zielona Góra

    Dąbrowski Kacper

  • Lechia Zielona Góra

    Lisowski Marcin

  • Kołodenny Jakub

    Lechia Zielona Góra
  • Kurowski Igor

    Lechia Zielona Góra
  • Lechia Zielona Góra

    Wieczorek Kornel

  • Unia Kunice Żary

    Volodymyr Shved

    Lechia Zielona Góra
  • Jarota Jarocin

    Karol Drażdżewski

    Lech Poznań
  • Grączewski Szymon

    Legia II Warszawa
  • Lachowicz Oskar

    Legia II Warszawa
  • Puciłowski Wiktor

    Legia II Warszawa
  • Saganowski Franciszek

    Legia II Warszawa
  • Stangret Maksymilian

    Legia II Warszawa
  • Baku Makana

    Legia II Warszawa
  • Kapustka Bartosz

    Legia II Warszawa
  • Kramer Blaz

    Legia II Warszawa
  • Maciejewski Rafał

    Legia II Warszawa
  • Tadrowski Julien

    Legia II Warszawa
  • Legia II Warszawa

    Wszołek Paweł

  • Legia II Warszawa

    Wieteska Mateusz

  • Legia II Warszawa

    Hołownia Mateusz

  • Legia II Warszawa

    Muzyk Wojciech

  • Legia II Warszawa

    Bek Patryk

  • Legia II Warszawa

    Dziemidowicz Bartosz

  • Legia II Warszawa

    Franciszek Chojak

  • Legia II Warszawa

    Siodłowski Szymon

  • Legia II Warszawa

    Wodzicki Antoni

  • Legia II Warszawa

    Niedźwiedzki Dawid

  • Legia II Warszawa

    Winiarski Patryk

  • Legia II Warszawa

    Astiz ventura Inaki

  • Legia II Warszawa

    Guimaraes lopes Rafael

  • Legia II Warszawa

    Pekhart Tomas

  • Legia II Warszawa

    Boruc Artur

  • Legia II Warszawa

    Al mubaireek Osamah mohammed

  • Legia II Warszawa

    Strebinger Richard

  • Legia II Warszawa

    Sytnykov Mykyta

  • Pilica Białobrzegi

    Korczakowski Igor

    Legia II Warszawa
  • Pogoń Grodzisk Mazowiecki

    Gładysz Michał

  • Śląsk II Wrocław

    Pich Robert

    Legia II Warszawa
  • Stomil Olsztyn

    Kisiel Jakub

    Legia II Warszawa
  • Stomil Olsztyn

    Tobiasz Kacper

    Legia II Warszawa
  • Ursus Warszawa

    Szajewski Paweł

  • Zagłębie Lubin

    Hładun Dominik

    Legia II Warszawa
  • Kumoch Kamil

    Legionovia Legionowo
  • Koperski Piotr

    Legionovia Legionowo
  • Lewtak Jakub

    Legionovia Legionowo
  • Bawolik Marcin

    Legionovia Legionowo
  • Choroś Daniel

    Legionovia Legionowo
  • Suchanek Michał

    Legionovia Legionowo
  • Wiejak Szymon

    Legionovia Legionowo
  • Legionovia Legionowo

    Budek Konrad

  • Legionovia Legionowo

    Bajdur Michał

  • Legionovia II Legionowo

    Bujak Piotr

    Wieczysta Kraków
  • Legionovia Legionowo

    Dobrogost Piotr

  • Legionovia II Legionowo

    Sebastian Pociecha

    Olimpia Zambrów
  • Legionovia Legionowo

    Wasążnik Michał

  • Legionovia Legionowo

    Szczygieł Olivier

  • Legionovia Legionowo

    Yevgen Korokhov

  • Mitura Stanisław

    Legionovia Legionowo
  • Sołdaj Kamil

    Legionovia Legionowo
  • Legionovia Legionowo

    Powała Sebastian

  • Chełmianka Chełm

    Giletycz Hubert

    Lewart Lubartów
  • Unia Swarzędz

    Kaczmarek Dawid

    Lipno Stęszew
  • Błonianka Błonie

    Ćwik Piotr

    LKS Chlebnia
  • Błonianka Błonie

    Kozłowski Hubert

    LKS Chlebnia
  • Drzewiarz Jasienica

    Ślosarczyk Bartłomiej

    LKS Goczałkowice-Zdrój
  • Górnik II Zabrze

    Mazur Klaudiusz

    LKS Goczałkowice-Zdrój
  • Blazhenko Oleksandr

    LKS Goczałkowice-Zdrój
  • Bryzhenko Oleksii

    LKS Goczałkowice-Zdrój
  • Dąbrowski Adrian

    LKS Goczałkowice-Zdrój
  • Flasz Remigiusz

    LKS Goczałkowice-Zdrój
  • Komandera Kamil

    LKS Goczałkowice-Zdrój
  • Nadolski Michał

    LKS Goczałkowice-Zdrój
  • Prytykovskyi Denys

    LKS Goczałkowice-Zdrój
  • LKS Goczałkowice-Zdrój

    Furczyk Damian

  • LKS Goczałkowice-Zdrój

    Baron Damian

  • LKS Goczałkowice-Zdrój

    Ćwielong Piotr

  • LKS Goczałkowice-Zdrój

    Mrzyk Łukasz

  • LKS Goczałkowice-Zdrój

    Łączek Kamil

  • LKS Goczałkowice-Zdrój

    Mońka Przemysław

  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Sieracki Konrad

    LKS Goczałkowice-Zdrój
  • Polonia Bytom

    Nagrodzki Michał

    LKS Goczałkowice-Zdrój
  • Rekord Bielsko-Biała

    Kurowski Szymon

    LKS Goczałkowice-Zdrój
  • Rekord Bielsko-Biała

    Dzierbicki Radoslaw

    LKS Goczałkowice-Zdrój
  • Unia Dąbrowa Górnicza

    Warzycki Daniel

    LKS Goczałkowice-Zdrój
  • Jarota Jarocin

    Shimada Shoma

    LKS Gołuchów
  • GKS II Tychy

    Biel Bartosz

    ŁKS II Łódź
  • Balongo Nelson

    ŁKS II Łódź
  • Basiński Jakub

    ŁKS II Łódź
  • Czerwiński Wiktor

    ŁKS II Łódź
  • Górecki Tomasz

    ŁKS II Łódź
  • Greber Igor

    ŁKS II Łódź
  • Kajszczak Adam

    ŁKS II Łódź
  • Malec Krystian

    ŁKS II Łódź
  • Młynarczyk Antoni

    ŁKS II Łódź
  • Okhronchuk Vladyslav

    ŁKS II Łódź
  • Szumski Kamil

    ŁKS II Łódź
  • Śliwa Jakub

    ŁKS II Łódź
  • Wach Piotr

    ŁKS II Łódź
  • Wojtczak Jakub

    ŁKS II Łódź
  • Żyłka Szymon

    ŁKS II Łódź
  • ŁKS II Łódź

    Sobociński Jan

  • ŁKS II Łódź

    Juraś Marcin

  • ŁKS II Łódź

    Sójka Artur

  • ŁKS II Łódź

    Zareda Jan

  • ŁKS II Łódź

    Marchwicki Jakub

  • ŁKS II Łódź

    Kominiarczyk Andrzej

  • ŁKS II Łódź

    Korzeniewski Kacper

  • ŁKS II Łódź

    Kłoszewski Mateusz

  • ŁKS II Łódź

    Minias Dawid

  • ŁKS II Łódź

    Miniak Jakub

  • ŁKS II Łódź

    Kaczmarek Kamil

  • ŁKS II Łódź

    Walasiak Wojbor

  • ŁKS II Łódź

    Cavalcante mendes Ricardo

  • ŁKS II Łódź

    Corral valero Samuel

  • ŁKS II Łódź

    Jurić Stipe

  • Stal II Mielec

    Dawid Kort

    ŁKS II Łódź
  • Widzew II Łódź

    Goncalves do nascimento Ricardo

    ŁKS II Łódź
  • Cracovia II

    Ziemnik Łukasz

    ŁKS Łagów
  • Garbarnia Kraków

    Rogoziński Kacper

    ŁKS Łagów
  • Gwarek Tarnowskie Góry

    Tonia Maciej

    ŁKS Łagów
  • ŁKS Łagów

    Seweryn Łukasz

  • Kura Patryk

    ŁKS Łagów
  • ŁKS Łagów

    Zachara Mateusz

  • ŁKS Łagów

    Wilk Patryk

  • ŁKS Łagów

    Hajduk Szymon

  • ŁKS Łagów

    Bielka Adrian

  • ŁKS Łagów

    Danielski Wiktor

  • ŁKS Łagów

    Jodar ruiz Daniel

  • ŁKS Łagów

    Lopes de matos Laurent, sebastien

  • Motor II Lublin

    Kafel Bartłomiej

    ŁKS Łagów
  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Wasztyl Jakub

    ŁKS Łagów
  • Podhale Nowy Targ

    Lepiarz Damian

    ŁKS Łagów
  • Unia Skierniewice

    Winkler Bartosz

    ŁKS Łagów
  • Podhale Nowy Targ

    Hajdara Maciej

    Lubań Maniowy
  • Avia II Świdnik

    Choina Aleksander

    Lublinianka Lublin
  • KKS Kalisz

    Majewski Mateusz

    Lublinianka Lublin
  • Legia II Warszawa

    Janaszek Fryderyk

    Lublinianka Lublin
  • Szymecki Mikolaj

    Lublinianka Lublin
  • Lublinianka Lublin

    Nowak Szymon

    Lublinianka Lublin
  • Lublinianka Lublin

    Taracha Daniel

    Lublinianka Lublin