Zmiany w klubowych kadrach 2022


  • Bawoł Mateusz

    Błyskawica Drogomyśl
  • Bawoł Błażej

    Błyskawica Drogomyśl
  • Jasiński Marcin

    Błyskawica Drogomyśl
  • Koczur Krzysztof

    Błyskawica Drogomyśl
  • Król Damian

    Błyskawica Drogomyśl
  • Krzempek Daniel

    Błyskawica Drogomyśl
  • Loska Dominik

    Błyskawica Drogomyśl
  • Oleksy Bartłomiej

    Błyskawica Drogomyśl
  • Papatanasiu Krystian

    Błyskawica Drogomyśl
  • Pastuszak Alan

    Błyskawica Drogomyśl
  • Plinta Maciej

    Błyskawica Drogomyśl
  • Rychlik Sebastian

    Błyskawica Drogomyśl
  • Saltarius Mariusz

    Błyskawica Drogomyśl
  • Siekierka Andrzej

    Błyskawica Drogomyśl
  • Szołtys Bartosz

    Błyskawica Drogomyśl
  • Szołtys Bartłomiej

    Błyskawica Drogomyśl
  • Szołtys Patryk

    Błyskawica Drogomyśl
  • Ułasewicz Patryk

    Błyskawica Drogomyśl
  • Wałaski Dawid

    Błyskawica Drogomyśl
  • Wysiński Marcin

    Błyskawica Drogomyśl
  • GKS Jastrzębie

    Szczęch Dominik

    Błyskawica Drogomyśl
  • Pniówek Pawłowice Śląskie

    Zapała Patryk

    Błyskawica Drogomyśl
  • Unia Racibórz

    Wowra Mateusz

    Błyskawica Drogomyśl
  • Drzewiarz Jasienica

    Jendryczko Kajetan

    Broń Radom
  • GKS II Tychy

    Steblecki Sebastian

    Chrobry Głogów
  • Boryczka Robert

    Drama Zbrosławice
  • Dzido Adam

    Drama Zbrosławice
  • Krążyński Patryk

    Drama Zbrosławice
  • Lachowski Marcin

    Drama Zbrosławice
  • Pstuś Karol

    Drama Zbrosławice
  • Ptak Marek

    Drama Zbrosławice
  • Drama Zbrosławice

    Mateusz Mrożek

  • Drama Zbrosławice

    Damian Cziba

  • Drama Zbrosławice

    Wojciech Gałęziok

  • Drama Zbrosławice

    Jaworek Maciej

  • Drama Zbrosławice

    Mateusz Kulesza

  • Drama Zbrosławice

    Łukasz Stolarczyk

  • Drama Zbrosławice

    Gruszka Radosław

  • Drama Zbrosławice

    Marcin Jakubowski

  • Drama Zbrosławice

    Banaś Karol

  • Drama Zbrosławice

    Kucza Rafał

  • Drama Zbrosławice

    Wujek Marcin

  • Drama Zbrosławice

    Andriy Balytskyy

  • Drama Zbrosławice

    Długosz Jakub

  • Drama Zbrosławice

    Kopia Mateusz

  • Drama Zbrosławice

    Halama Dominik

  • Drama Zbrosławice

    Karol Jaksik

  • Drama Zbrosławice

    Pietrzyk Dariusz

  • Drama Zbrosławice

    Orzeszyna Michał

  • Drama Zbrosławice

    Lewandowski Rafał

  • Drama Zbrosławice

    Bury Adrian

  • Szombierki Bytom

    Artur Koschny

  • Gwarek Tarnowskie Góry

    Dyląg Jakub

    Drama Zbrosławice
  • Polonia Bytom

    Belica Jakub

    Drama Zbrosławice
  • Polonia Bytom

    Siwek Jakub

    Drama Zbrosławice
  • Polonia Bytom

    Wójcik Kamil

    Drama Zbrosławice
  • Ruch Radzionków

    Mitas Krystian

    Drama Zbrosławice
  • Ruch Radzionków

    Pietryga Mateusz

    Drama Zbrosławice
  • Sokół Ostróda

    Chwastek Robert

    Drama Zbrosławice
  • Brachaczek Kacper

    Drzewiarz Jasienica
  • Dunat Stanisław

    Drzewiarz Jasienica
  • Kubacki Michał

    Drzewiarz Jasienica
  • Szwarc Adrian

    Drzewiarz Jasienica
  • Żyła Bartosz

    Drzewiarz Jasienica
  • Drzewiarz Jasienica

    Profic Marek

  • Drzewiarz Jasienica

    Duś Mariusz

  • Drzewiarz Jasienica

    Grygier Adam

  • Drzewiarz Jasienica

    Łoś Dariusz

  • Drzewiarz Jasienica

    Madejek Kamil

  • Drzewiarz Jasienica

    Rycak Krystian

  • Drzewiarz Jasienica

    Śliwka Szymon

  • Drzewiarz Jasienica

    Stokłosa Tomasz

  • Drzewiarz Jasienica

    Bulawa Tomaś

  • Drzewiarz Jasienica

    Hamrozi Miroslav

  • Drzewiarz Jasienica

    Jeż Daniel

  • Kuźnia Ustroń

    Mucha Zachariasz

    Drzewiarz Jasienica
  • LKS Goczałkowice-Zdrój

    Dokudowiec Kamil

    Drzewiarz Jasienica
  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Bukowczan Konrad

    Drzewiarz Jasienica
  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Wybrańczyk Kacper

    Drzewiarz Jasienica
  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Wykręt Jakub

    Drzewiarz Jasienica
  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Mazur Kacper

    Drzewiarz Jasienica
  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Kralczyński Michał

    Drzewiarz Jasienica
  • Buchta Petr

    GKS II Tychy
  • Cebula Aleksander

    GKS II Tychy
  • Fortuna Dawid

    GKS II Tychy
  • Guzy Jakub

    GKS II Tychy
  • Kawka Krystian

    GKS II Tychy
  • Kudyba Wiktor

    GKS II Tychy
  • Matyjas Szymon

    GKS II Tychy
  • Oleksy Mikołaj

    GKS II Tychy
  • Parkitny Filip

    GKS II Tychy
  • Parysz Dawid

    GKS II Tychy
  • Poloczek Miłosz

    GKS II Tychy
  • Pudlik Bartosz

    GKS II Tychy
  • Raciborski Szymon

    GKS II Tychy
  • Ratuszny Adam

    GKS II Tychy
  • Słanek Kacper

    GKS II Tychy
  • Sobieraj Daniel

    GKS II Tychy
  • Socha Igor

    GKS II Tychy
  • Wilk Jakub

    GKS II Tychy
  • GKS II Tychy

    Kokoszka Kamil

  • GKS II Tychy

    Rutkowski Kajetan

  • GKS II Tychy

    Bielusiak Szymon

  • GKS II Tychy

    Borzęcki Paweł

  • GKS II Tychy

    Hachuła Adam

  • GKS II Tychy

    Janiak Kacper

  • GKS II Tychy

    Trzcionka Adam

  • GKS II Tychy

    Fluder Dawid

  • GKS II Tychy

    Legenzow Adrian

  • GKS II Tychy

    Waszek Dawid

  • GKS II Tychy

    Baczewski Daniel

  • Górnik II Łęczna

    Kostrzewski Adrian

    GKS II Tychy
  • ŁKS II Łódź

    Dominguez sacramento Antonio

    GKS II Tychy
  • Odra Wodzisław Śląski

    Żelazowski Kacper

    GKS II Tychy
  • Radomiak II Radom

    Mikita Patryk

    GKS II Tychy
  • Radomiak Radom

    Radecki Mateusz

    GKS II Tychy
  • Unia Kosztowy

    Kacprowski Jakub

    GKS II Tychy
  • Piast II Gliwice

    Borkała Remigiusz

    GKS Jastrzębie
  • Spójnia Landek

    Gołuch Szymon

    GKS Jastrzębie
  • ROW 1964 Rybnik

    Pochcioł Jakub

    Górnik II Zabrze
  • GKS II Tychy

    Grzeszczyk Łukasz

    Górnik Łęczna
  • Drama Zbrosławice

    Gajewski Dawid

    Gwarek Ornontowice
  • Górnik II Zabrze

    Kulanek Mateusz

    Gwarek Ornontowice
  • Boczar Dawid

    Gwarek Ornontowice
  • Cichoń Dawid

    Gwarek Ornontowice
  • Ćwik Maksymilian

    Gwarek Ornontowice
  • Grzegorz Krzysztof

    Gwarek Ornontowice
  • Kowalik Maciej

    Gwarek Ornontowice
  • Kryvych Mykhailo

    Gwarek Ornontowice
  • Lopez ramirez Gonzalo

    Gwarek Ornontowice
  • Majeranowski Robert

    Gwarek Ornontowice
  • Podyma Jakub

    Gwarek Ornontowice
  • Rocki Kevin

    Gwarek Ornontowice
  • Spałek Tomasz

    Gwarek Ornontowice
  • Ściślak Bartosz

    Gwarek Ornontowice
  • Zdrzałek Jakub

    Gwarek Ornontowice
  • Piast II Gliwice

    Kasprzyk Mateusz

    Gwarek Ornontowice
  • Polonia Łaziska Górne

    Miłek Dominik

    Gwarek Ornontowice
  • Orzeł Miedary

    Urbański Mateusz

    Gwarek Tarnowskie Góry
  • Piast II Gliwice

    Gendera Maksym

    Gwarek Tarnowskie Góry
  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Studnicki Michał

    Halniak Targanice
  • LKS Goczałkowice-Zdrój

    Dragon Wojciech

    Iskra Pszczyna
  • LKS Goczałkowice-Zdrój

    Maroszek Piotr

    Iskra Pszczyna
  • Piast II Gliwice

    Giera Kamil

  • Górnik II Zabrze

    Zawada Kosma

    KS Decor Bełk
  • Gwarek Tarnowskie Góry

    Jarka Dawid

    KS Decor Bełk
  • Gwarek Tarnowskie Góry

    Timochina Patryk

    KS Decor Bełk
  • Paryła Robert

    KS Decor Bełk
  • Stanek Adam

    KS Decor Bełk
  • KS Decor Bełk

    Grabiec Dawid

  • KS Decor Bełk

    Bartczuk Bartosz

  • KS Decor Bełk

    Sobczyk Sylwester

  • KS Decor Bełk

    Kaczor Bartosz

  • KS Decor Bełk

    Warzecha Rafał

  • KS Decor Bełk

    Rasek Paweł

  • KS Decor Bełk

    Suchan Kamil

  • LZS Piotrówka

    Ziaja Paweł

    KS Decor Bełk
  • Piast II Gliwice

    Dankowski Krzysztof

    KS Decor Bełk
  • Piast II Gliwice

    Fabian Patryk

    KS Decor Bełk
  • Pniówek Pawłowice Śląskie

    Pacholski Piotr

    KS Decor Bełk
  • Unia Racibórz

    Kapusta Paweł

  • Rekord Bielsko-Biała

    Sobik Marek

    KS Międzyrzecze
  • Bujok Jakub

    Kuźnia Ustroń
  • Buszka Bartosz

    Kuźnia Ustroń
  • Ferreira da silva Joao pedro

    Kuźnia Ustroń
  • Ferreira ibraim Donavan

    Kuźnia Ustroń
  • Gawlak Filip

    Kuźnia Ustroń
  • Gawlas Mateusz

    Kuźnia Ustroń
  • Skocz Michał

    Kuźnia Ustroń
  • Tarasz Łukasz

    Kuźnia Ustroń
  • Zeman Wojciech

    Kuźnia Ustroń
  • Kuźnia Ustroń

    Sikora Adrian

  • Kuźnia Ustroń

    Iskrzycki Bartosz

  • Kuźnia Ustroń

    Ferfecki Cezary

  • Kuźnia Ustroń

    Pawela Patryk

  • Kuźnia Ustroń

    Dominik Olchawa

  • Kuźnia Ustroń

    Filip Moiczek

  • Kuźnia Ustroń

    Babicki Kamil

  • Kuźnia Ustroń

    Dziwisz Jakub

  • Kuźnia Ustroń

    Dawid Haratyk

  • Kuźnia Ustroń

    Nowak Kacper

  • Kuźnia Ustroń

    Wojnar Piotr

  • Kuźnia Ustroń

    Chmiel Jakub

  • Kuźnia Ustroń

    Juraszek Kacper

  • Kuźnia Ustroń

    Gomola Tomasz

  • Kuźnia Ustroń

    Mykola Bui

  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Wania Mikołaj

    Kuźnia Ustroń
  • Rekord Bielsko-Biała

    Ligocki Błażej

    Kuźnia Ustroń
  • Drzewiarz Jasienica

    Królak Szymon

    LKS Czaniec
  • Ćwiertnia Dominik

    LKS Czaniec
  • Kaspera Kacper

    LKS Czaniec
  • Zacny Krzysztof

    LKS Czaniec
  • LKS Czaniec

    Powała Konrad

  • LKS Czaniec

    Oczko Damian

  • LKS Czaniec

    Flis Paweł

  • LKS Czaniec

    Machalica Szymon

  • LKS Czaniec

    Szymon Nowak

  • LKS Czaniec

    Pachler Lucas

  • Orzeł Łękawica

    Świniański Patryk

    LKS Czaniec
  • Drzewiarz Jasienica

    Ślosarczyk Bartłomiej

    LKS Goczałkowice-Zdrój
  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Sieracki Konrad

    LKS Goczałkowice-Zdrój
  • Unia Dąbrowa Górnicza

    Warzycki Daniel

    LKS Goczałkowice-Zdrój
  • Szczakowianka Jaworzno

    Jaromin Kacper

    LKS Gorzów
  • GKS II Tychy

    Biel Bartosz

    ŁKS II Łódź
  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Wasztyl Jakub

    ŁKS Łagów
  • KS Decor Bełk

    Święch Dominik

    LZS Walce
  • KS Decor Bełk

    Sekuła Bartosz

    LZS Walce
  • Unia Racibórz

    Chałupiński Rafał

    LZS Walce
  • Józefus Krzysztof

    MKS Lędziny
  • Krakowiak Sebastian

    MKS Lędziny
  • Kucharczyk Kamil

    MKS Lędziny
  • Kuzak Kacper

    MKS Lędziny
  • Nagi Michał

    MKS Lędziny
  • Rzepa Sebastian

    MKS Lędziny
  • Skrobek Bartosz

    MKS Lędziny
  • Skrobek Damian

    MKS Lędziny
  • Szachnitowski Jakub

    MKS Lędziny
  • Śmigiel Kacper

    MKS Lędziny
  • Todorski Marek

    MKS Lędziny
  • Wesecki Jacek

    MKS Lędziny
  • Wójcik Mateusz

    MKS Lędziny
  • Zygma Dariusz

    MKS Lędziny
  • MKS Lędziny

    Kwiatkowski Szymon

  • MKS Lędziny

    Mateja Adam

  • MKS Lędziny

    Roszak Mateusz

  • MKS Lędziny

    Majer Marcin

  • MKS Lędziny

    Janik Zbigniew

  • MKS Lędziny

    Kut Łukasz

  • MKS Lędziny

    Kachel Robert

  • MKS Lędziny

    Malicki Łukasz

  • MKS Lędziny

    Sobczak Jakub

  • Przemsza Siewierz

    Bajor Patryk

  • MKS Lędziny

    Kramarczyk Daniel

  • MKS Lędziny

    Malik Mateusz

  • MKS Lędziny

    Czupryna Damian

  • MKS Lędziny

    Ryłko Jakub

  • MKS Lędziny

    Majer Paweł

  • MKS Lędziny

    Bednarek Grzegorz

  • MKS Lędziny

    Karlik Dawid

  • MKS Lędziny

    Hudy Maksymilian

  • MKS Lędziny

    Worek Dawid

  • MKS Lędziny

    Buchała Łukasz

  • MKS Lędziny

    Krakowiak Grzegorz

  • MKS Lędziny

    Kamiński Artur

  • MKS Lędziny

    Rzepa Jakub

  • MKS Lędziny

    Adamus Adam

  • MKS Lędziny

    Czudaj Sebastian

  • MKS Lędziny

    Apajewski Dawid

  • MKS Lędziny

    Sieradzki Rafał

  • MKS Lędziny

    Szumilas Marcin

  • MKS Lędziny

    Gawlik Paweł

  • MKS Lędziny

    Dominiec Michał

  • MKS Lędziny

    Orzegowski Tomasz

  • MKS Lędziny

    Adamczyk Artur

  • MKS Lędziny

    Denuszek Sebastian

  • MKS Myszków

    Mazurek Paweł

  • MKS Myszków

    Nowakowski Piotr

  • MKS Myszków

    Duda Bartłomiej

  • MKS Myszków

    Rusek Mateusz

  • MKS Myszków

    Gieroń Marcel

  • MKS Myszków

    Mazurek Mateusz

  • MKS Myszków

    Obuchowski Oktawian

  • MKS Myszków

    Kiełbik Kamil

  • MKS Myszków

    Lampa Damian

  • MKS Myszków

    Mazanek Bartłomiej

  • MKS Myszków

    Milczarek Szymon

  • MKS Myszków

    Czyż Mateusz

  • MKS Myszków

    Kucharczak Kacper

  • MKS Myszków

    Podolski Wiktor

  • MKS Myszków

    Dąbrowski Kacper

  • MKS Myszków

    Kleszcz Bartosz

  • MKS Myszków

    Sychowicz Igor

  • MKS Myszków

    Zieliński Szymon

  • MKS Myszków

    Mateusz Skibiński

  • MKS Myszków

    Przygodzki Marcel

  • MKS Myszków

    Konopka Kacper

  • MKS Myszków

    Mizgała Michał

  • MKS Myszków

    Frączek Przemysław

  • MKS Myszków

    Niedzielski Kacper

  • MKS Myszków

    Świeboda Jakub

  • MKS Myszków

    Wawryło Bartosz

  • MKS Myszków

    Duchnowski Kacper

  • MKS Myszków

    Błaszczyk Kamil

  • MKS Myszków

    Marcin Pisarek

  • MKS Myszków

    Wojtasik Damian

  • MKS Myszków

    Krzysztof Czenczek

  • MKS Myszków

    Zemła Paweł

  • MKS Myszków

    Wosik Mateusz

  • MKS Myszków

    Ociepa Dominik

  • MKS Myszków

    Nowak Rafał

  • MKS Myszków

    Ociepa Dawid

  • MKS Myszków

    Mercik Daniel

  • MKS Myszków

    Kozak Wojciech

  • MKS Myszków

    Jaszczot Paweł

  • MKS Myszków

    Wołek Gabriel

  • Drzewiarz Jasienica

    Gajda Filip

    MRKS Czechowice-Dziedzice
  • MRKS Czechowice-Dziedzice

    Adamiec Błażej

  • MRKS Czechowice-Dziedzice

    Żurek Rafał

  • MRKS Czechowice-Dziedzice

    Szędzielarz Łukasz

  • MRKS Czechowice-Dziedzice

    Świerczek Jakub

  • MRKS Czechowice-Dziedzice

    Zarychta Marcin

  • MRKS Czechowice-Dziedzice

    Przemyk Michał

  • MRKS Czechowice-Dziedzice

    Czernek Michał

  • MRKS Czechowice-Dziedzice

    Lorenzo peral Miguel

  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Kus Bartosz

    MRKS Czechowice-Dziedzice
  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Szary Kamil

    MRKS Czechowice-Dziedzice
  • Rekord Bielsko-Biała

    Szczurek Łukasz

    MRKS Czechowice-Dziedzice
  • GKS II Tychy

    Paprzycki Oskar

    Odra Opole
  • GKS II Tychy

    Krężelok Tomasz

    Odra Wodzisław Śląski
  • Piast II Gliwice

    Gojko Denis

    Olimpia Grudziądz
  • GKS II Tychy

    Stefaniak Marcel

    Olimpia II Elbląg
  • Janik Tomasz

    Orzeł Łękawica
  • Michalec Jakub

    Orzeł Łękawica
  • Mrózek Paweł

    Orzeł Łękawica
  • Porębski Błażej

    Orzeł Łękawica
  • Orzeł Łękawica

    Bąk Szymon

  • Orzeł Łękawica

    Grzegorz Szymoński

  • Orzeł Łękawica

    Lejawa Adrian

  • Orzeł Łękawica

    Prochownik Piotr

  • Orzeł Łękawica

    Łoboda Aleksander

  • Orzeł Łękawica

    Szymon Gach

  • Orzeł Łękawica

    Pośpiech Marcin

  • Orzeł Łękawica

    Żabicki Przemysław

  • Orzeł Łękawica

    Łukasz Widuch

  • Orzeł Łękawica

    Olszowski Dawid

  • Orzeł Łękawica

    Mrózek Łukasz

  • Orzeł Łękawica

    Pietyra Patryk

  • Orzeł Łękawica

    Radwaniak Marcin

  • Orzeł Łękawica

    Błażej Chwaja

  • Orzeł Łękawica

    Zawiła Karol

  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Rozmus Antoni

    Orzeł Łękawica
  • Polonia Bytom

    Iwanek Daniel

    Orzeł Łękawica
  • Skawa Wadowice

    Marczyński Patryk

    Orzeł Łękawica
  • KS Łomianki

    Mateusz Kaim

    Piast II Gliwice
  • Ameyaw Michael

    Piast II Gliwice
  • Bernatek Oskar

    Piast II Gliwice
  • Bocianowski Dawid

    Piast II Gliwice
  • Buchta Igor

    Piast II Gliwice
  • Cembala Jakub

    Piast II Gliwice
  • Chrapek Michał

    Piast II Gliwice
  • Chruściel Patryk

    Piast II Gliwice
  • Daniel Justin

    Piast II Gliwice
  • Dulęba Sebastian

    Piast II Gliwice
  • Figołuszka Wiktor

    Piast II Gliwice
  • Garbas Robert

    Piast II Gliwice
  • Holubek Jakub

    Piast II Gliwice
  • Huk Tomas

    Piast II Gliwice
  • Jelonek Bartłomiej

    Piast II Gliwice
  • Jurczyga Jakub

    Piast II Gliwice
  • Kaleta Adam

    Piast II Gliwice
  • Kamiński Dawid

    Piast II Gliwice
  • Kaput Michał

    Piast II Gliwice
  • Karwowski Piotr

    Piast II Gliwice
  • Katranis Alexandros

    Piast II Gliwice
  • Kądzior Damian

    Piast II Gliwice
  • Kędziora Wojciech

    Piast II Gliwice
  • Kirejczyk Gabriel

    Piast II Gliwice
  • Kołodziej Tomasz

    Piast II Gliwice
  • Konieczny Oskar

    Piast II Gliwice
  • Kostadinov Tihomir

    Piast II Gliwice
  • Leśniak Oskar

    Piast II Gliwice
  • Liszewski Piotr

    Piast II Gliwice
  • Łuczak Bartosz

    Piast II Gliwice
  • Marciniak Michał

    Piast II Gliwice
  • Matlok Mikołaj

    Piast II Gliwice
  • Mazur Kamil

    Piast II Gliwice
  • Mokwa Tomasz

    Piast II Gliwice
  • Mosór Ariel

    Piast II Gliwice
  • Munoz fernandez Miguel

    Piast II Gliwice
  • Munoz garcia Jorge felix

    Piast II Gliwice
  • Nakajima Toya

    Piast II Gliwice
  • Niedbała Jakub

    Piast II Gliwice
  • Niewiadomski Bartłomiej

    Piast II Gliwice
  • Noworyta Kacper

    Piast II Gliwice
  • Orlikowski Daniel

    Piast II Gliwice
  • Pankowski Bartłomiej

    Piast II Gliwice
  • Pilch Dawid

    Piast II Gliwice
  • Piwczyk Dawid

    Piast II Gliwice
  • Podgórski Tomasz

    Piast II Gliwice
  • Pyrka Arkadiusz

    Piast II Gliwice
  • Reiner Constantin

    Piast II Gliwice
  • Rybak Igor

    Piast II Gliwice
  • Sappinen Rauno

    Piast II Gliwice
  • Skowronek Damian

    Piast II Gliwice
  • Sokalla Piotr

    Piast II Gliwice
  • Starobrat Patryk

    Piast II Gliwice
  • Stisz Konrad

    Piast II Gliwice
  • Sulma Dariusz

    Piast II Gliwice
  • Szymański Karol

    Piast II Gliwice
  • Śledziński Bruno

    Piast II Gliwice
  • Świetlicki Dominik

    Piast II Gliwice
  • Toril domingo Alberto

    Piast II Gliwice
  • Wanat Szymon

    Piast II Gliwice
  • Wilczek Kamil

    Piast II Gliwice
  • Zachciał Michał

    Piast II Gliwice
  • Piast II Gliwice

    Mójta Adam

  • Piast II Gliwice

    Pietrowski Marcin

  • Piast II Gliwice

    Szczepaniak Mateusz

  • Piast II Gliwice

    Jagiełło Aleksander

  • Piast II Gliwice

    Mak Mateusz

  • Piast II Gliwice

    Angielski Karol

  • Piast II Gliwice

    Freitag Jakub

  • Piast II Gliwice

    Budzik Dominik

  • Piast II Gliwice

    Kurek Krzysztof

  • Piast II Gliwice

    Łakomski Kamil

  • Piast II Gliwice

    Jelonek Aleksander

  • Piast II Gliwice

    Mazur Michał

  • Piast II Gliwice

    Dybowski Karol

  • Piast II Gliwice

    Okraszewski Tomasz

  • Piast II Gliwice

    Krakowczyk Łukasz

  • Piast II Gliwice

    Buczek Dawid

  • Piast II Gliwice

    Lichoń Jakub

  • Piast II Gliwice

    Bodys Michał

  • Piast II Gliwice

    Leszczuk Krzysztof

  • Piast II Gliwice

    Kania Szymon

  • Piast II Gliwice

    Stolorz Rafał

  • Piast II Gliwice

    Grenda Tomasz

  • Piast II Gliwice

    Łata Damian

  • Piast II Gliwice

    Jończyk Michał

  • Piast II Gliwice

    Gibki Dawid

  • Piast II Gliwice

    Rakowiecki Daniel

  • Piast II Gliwice

    Solik Kamil

  • Piast II Gliwice

    Starzyński Jakub

  • Piast II Gliwice

    Papadopulos Michal

  • Piast II Gliwice

    Sulima Bartosz

  • Piast II Gliwice

    Tymiński Adam

  • Piast II Gliwice

    Obara Sebastian

  • Piast II Gliwice

    Zimerman Kacper

  • Piast II Gliwice

    Gilewski Damian

  • Piast II Gliwice

    Maziarz Filip

  • Piast II Gliwice

    Suchanek Tomasz

  • Piast II Gliwice

    Witoszek Adam

  • Piast II Gliwice

    Borycka Maciej

  • Piast II Gliwice

    Włodarczyk Oskar

  • Piast II Gliwice

    Grochla Jakub

  • Piast II Gliwice

    Kazubowski Patryk

  • Piast II Gliwice

    Tomczyk Michał

  • Piast II Gliwice

    Zając Arkadiusz

  • Piast II Gliwice

    Pyrka Sebastian

  • Piast II Gliwice

    Dziczek Patryk

  • Piast II Gliwice

    Jezik Mateusz

  • Piast II Gliwice

    Jasiński Dariusz

  • Piast II Gliwice

    Kostelecki Wojciech

  • Piast II Gliwice

    Winiarczyk Kacper

  • Piast II Gliwice

    Cholajda Eliasz

  • Piast II Gliwice

    Czorniczek Dawid

  • Piast II Gliwice

    Fojcik Dawid

  • Piast II Gliwice

    Badia Gerard

  • Piast II Gliwice

    Rakowiecki Michał

  • Piast II Gliwice

    Vassiljev Konstantin

  • Piast II Gliwice

    Zivec Sasa

  • Piast II Gliwice

    Rusov Dobrivoj

  • Piast II Gliwice

    Korun Uros

  • Piast II Gliwice

    Bukata Martin

  • Piast II Gliwice

    Sedlar Aleksandar

  • Piast II Gliwice

    Valencia castillo Cesar joel

  • Piast II Gliwice

    Rugasevic Dario

  • Piast II Gliwice

    Andersen Mikkel kirkeskov

  • Polonia Łaziska Górne

    Wolny Oskar

  • Piast II Gliwice

    Bartosz Pańtak

  • Piast II Gliwice

    Sebastian Pociecha

  • Stal II Mielec

    Tomasiewicz Grzegorz

    Piast II Gliwice
  • Podlesianka Katowice

    Kutyła Kacper

    Piast Strzelce Opolskie
  • GKS II Tychy

    Wolny Paweł

    Pniówek Pawłowice Śląskie
  • KS Decor Bełk

    Szary Bartosz

    Pniówek Pawłowice Śląskie
  • KS Decor Bełk

    Szczęch Jakub

    Pniówek Pawłowice Śląskie
  • KS Decor Bełk

    Groborz Piotr

    Pniówek Pawłowice Śląskie
  • ROW 1964 Rybnik

    Baranskyi Yaroslav

    Pniówek Pawłowice Śląskie
  • ROW 1964 Rybnik

    Brychlik Przemysław

    Pniówek Pawłowice Śląskie
  • Stadion Śląski Chorzów

    Bil Wiktor

    Pniówek Pawłowice Śląskie
  • Piast II Gliwice

    Jodłowiec Tomasz

    Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Drzewiarz Jasienica

    Bernard Bartosz

    Podbeskidzie II Bielsko-Biała
  • Kuźnia Ustroń

    Abate etoundi Lionel

    Podbeskidzie II Bielsko-Biała
  • MKS Kluczbork

    Wieczorek Krystian

    Podbeskidzie II Bielsko-Biała
  • Odra Wodzisław Śląski

    Borek Jan

    Podbeskidzie II Bielsko-Biała
  • Biegun Natan

    Podbeskidzie II Bielsko-Biała
  • Fijoł Artur

    Podbeskidzie II Bielsko-Biała
  • Golec Daniel

    Podbeskidzie II Bielsko-Biała
  • Gołek Mateusz

    Podbeskidzie II Bielsko-Biała
  • Kasprzykowski Wiktor

    Podbeskidzie II Bielsko-Biała
  • Kochowski Bartłomiej

    Podbeskidzie II Bielsko-Biała
  • Kowol Mateusz

    Podbeskidzie II Bielsko-Biała
  • Manikowski Maksymilian

    Podbeskidzie II Bielsko-Biała
  • Nowak Maksymilian

    Podbeskidzie II Bielsko-Biała
  • Pezda Krystian

    Podbeskidzie II Bielsko-Biała
  • Pituch Wiktor

    Podbeskidzie II Bielsko-Biała
  • Polkowski Dawid

    Podbeskidzie II Bielsko-Biała
  • Turek Sebastian

    Podbeskidzie II Bielsko-Biała
  • Zaucha Jakub

    Podbeskidzie II Bielsko-Biała
  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Konrad Gutowski

  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Peskovic Michal

  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Adam Mańkowski

  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Jagieła Szymon

  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Krupa Miłosz

  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Łukaszek Kacper

  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Misztal Marcel

  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Pochłopień Dawid

  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Kikla Kacper

  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Nowakowski Paweł

  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Kudzia Kacper

  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Pamuła Konrad

  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Sarnecki Dawid

  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Szkucik Maciej

  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Szarek Jakub

  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Jasek Kacper

  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Nikodem Rozmus

  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Milasius Titas

  • Jarosz Szymon

    Podlesianka Katowice
  • Paszek Daniel

    Podlesianka Katowice
  • Wacławski Mateusz

    Podlesianka Katowice
  • Wilczkiewicz Daniel

    Podlesianka Katowice
  • Podlesianka Katowice

    Gancarczyk Seweryn

  • Podlesianka Katowice

    Brehmer Dawid

  • Podlesianka Katowice

    Kania Piotr

  • Podlesianka Katowice

    Stachoń Łukasz

  • Podlesianka Katowice

    Sprus Nicolas

  • Przemsza Siewierz

    Mendela Patryk

    Podlesianka Katowice
  • Rozwój Katowice

    Gasz Oliwier

    Podlesianka Katowice
  • Unia Racibórz

    Sobierajewicz Szymon

    Podlesianka Katowice
  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Lipp Mateusz

    Polonia Bytom
  • LKS Goczałkowice-Zdrój

    Matuszczyk Filip

    Polonia Łaziska Górne
  • LKS Goczałkowice-Zdrój

    Nowak Oliver

    Polonia Łaziska Górne
  • LKS Goczałkowice-Zdrój

    Wróblewski Nikolas

    Polonia Łaziska Górne
  • Kieś Mikołaj

    Polonia Łaziska Górne
  • Nowara Mateusz

    Polonia Łaziska Górne
  • Osiecki Piotr

    Polonia Łaziska Górne
  • Polczyk Mikołaj

    Polonia Łaziska Górne
  • Staniucha Michał

    Polonia Łaziska Górne
  • Terbalyan Artur

    Polonia Łaziska Górne
  • Waśkiewicz Bartosz

    Polonia Łaziska Górne
  • Polonia Łaziska Górne

    Antosz Mateusz

  • Polonia Łaziska Górne

    Franke Rafał

  • Polonia Łaziska Górne

    Hewlik Dawid

  • Polonia Łaziska Górne

    Smyla Bartosz

  • Polonia Łaziska Górne

    Just Bartosz

  • Polonia Łaziska Górne

    Marszałek Wiktor

  • Polonia Łaziska Górne

    Książek Daniel

  • Polonia Łaziska Górne

    Botor Piotr

  • Polonia Łaziska Górne

    Fuchs Dawid

  • Polonia Łaziska Górne

    Szojda Bartosz

  • Polonia Łaziska Górne

    Słupik Szymon

  • Polonia Łaziska Górne

    Prochownik Błażej

  • Polonia Łaziska Górne

    Tabacki Maciej

  • Polonia Łaziska Górne

    Bandura Szymon

  • Polonia Łaziska Górne

    Vladyslav Pedenko

  • Przemsza Siewierz

    Stambuła Dawid

    Polonia Łaziska Górne
  • Spójnia Landek

    Oliwier Buchczik

    Polonia Łaziska Górne
  • Peda Marcel

    Warta Zawiercie
  • Cygarowski Nikodem

    Przemsza Siewierz
  • Majchrowski Rafał

    Przemsza Siewierz
  • Wanatowicz Wiktor

    Przemsza Siewierz
  • Wolnik Nikodem

    Przemsza Siewierz
  • Przemsza Siewierz

    Burczyk Łukasz

  • Przemsza Siewierz

    Krzos Paweł

  • Przemsza Siewierz

    Tyszczak Alex

  • Przemsza Siewierz

    Góralczyk Piotr

  • Przemsza Siewierz

    Wnuk Patryk

  • Przemsza Siewierz

    Adamczyk Kamil

  • Przemsza Siewierz

    Skrzypiński Kamil

  • Przemsza Siewierz

    Badora Dominik

  • Przemsza Siewierz

    Białas Jakub

  • Przemsza Siewierz

    Bała Michał

  • Przemsza Siewierz

    Urbanowicz Kamil

  • Warta Zawiercie

    Gurawski Dawid

  • Victoria 1918 Jaworzno

    Tora Maciej

    Przemsza Siewierz
  • Warta Zawiercie

    Adamiecki Damian

    Przemsza Siewierz
  • Warta Zawiercie

    Bartusiak Patryk

    Przemsza Siewierz
  • Warta Zawiercie

    Klama Fabian

    Przemsza Siewierz
  • Warta Zawiercie

    Rybka Marcin

    Przemsza Siewierz
  • Warta Zawiercie

    Kulig Jakub

    Przemsza Siewierz
  • Warta Zawiercie

    Chmielewski Dominik

    Przemsza Siewierz
  • Zagłębie Sosnowiec

    Kieca Michał

    Przemsza Siewierz
  • MKS Myszków

    Kacper Kokoszczyk

    RKS Radomsko
  • Tomaszewski Mateusz

    ROW 1964 Rybnik
  • Wandzel Krzysztof

    ROW 1964 Rybnik
  • ROW 1964 Rybnik

    Arkadiusz Lalko

  • ROW 1964 Rybnik

    Pieczka Michał

  • ROW 1964 Rybnik

    Kamil Bednarek

  • ROW 1964 Rybnik

    Smerczek Dominik

  • ROW 1964 Rybnik

    Folmert Aleksander

  • ROW 1964 Rybnik

    Stolz Cezary

  • ROW 1964 Rybnik

    Balcer Szymon

  • ROW 1964 Rybnik

    Rolka Daniel

  • Andrejczyk Szymon

    Rozwój Katowice
  • Bałos Mateusz

    Rozwój Katowice
  • Buba Maciej

    Rozwój Katowice
  • Figura Kamil

    Rozwój Katowice
  • Jarosz Oliwier

    Rozwój Katowice
  • Madaj Teodor

    Rozwój Katowice
  • Molczyk Dawid

    Rozwój Katowice
  • Nowak Maciej

    Rozwój Katowice
  • Rogowski Igor

    Rozwój Katowice
  • Rzeszowski Mateusz

    Rozwój Katowice
  • Semik Tomasz

    Rozwój Katowice
  • Świerczyński Wojciech

    Rozwój Katowice
  • Rozwój Katowice

    Wróbel Tomasz

  • Rozwój Katowice

    Chwila Bartosz

  • Rozwój Katowice

    Ciuchta Kacper

  • Rozwój Katowice

    Roj Jakub

  • GKS II Tychy

    Piątek Jakub

    Ruch Chorzów
  • LZS Piotrówka

    Gruner Marcel

    Ruch Radzionków
  • Kowalski Marcin

    Ruch Radzionków
  • Mazur Tomasz

    Ruch Radzionków
  • Ruch Radzionków

    Dudziński Damian

  • Ruch Radzionków

    Wawrzinossek Kamil

  • Piast II Gliwice

    Konczkowski Martin

    Śląsk II Wrocław
  • Drama Zbrosławice

    Borowiec Bartosz

    Śląsk Świętochłowice
  • Balon Dominik

    Śląsk Świętochłowice
  • Górecki Łukasz

    Śląsk Świętochłowice
  • Paszek Marcin

    Śląsk Świętochłowice
  • Tarka Adam

    Śląsk Świętochłowice
  • Widuch Jakub

    Śląsk Świętochłowice
  • Wolniewicz Adam

    Śląsk Świętochłowice
  • Wolniewicz Robert

    Śląsk Świętochłowice
  • Śląsk Świętochłowice

    Mołas Michał

  • Śląsk Świętochłowice

    Wawrzyniak Łukasz

  • Śląsk Świętochłowice

    Dymowski Robert

  • Śląsk Świętochłowice

    Pawlikowski Radosław

  • Śląsk Świętochłowice

    Saba Jikia

  • Odra Wodzisław Śląski

    Witek Dawid

    Sparta Katowice
  • Kuźnia Ustroń

    Dobrowolski Daniel

    Spójnia Landek
  • MRKS Czechowice-Dziedzice

    Kania Dominik

    Spójnia Landek
  • MRKS Czechowice-Dziedzice

    Wandzel Paweł

    Spójnia Landek
  • Balcy Antoni

    Spójnia Landek
  • Lavruk Mykhailo

    Spójnia Landek
  • Lewandowski Karol

    Spójnia Landek
  • Matloch Igor

    Spójnia Landek
  • Matula Bartłomiej

    Spójnia Landek
  • Wrana Mateusz

    Spójnia Landek
  • Spójnia Landek

    Masternak Mariusz

  • Spójnia Landek

    Mariusz Bojarski

  • Spójnia Landek

    Preisner Marcin

  • Spójnia Landek

    Zawadzki Tomasz

  • Spójnia Landek

    Puzoń Jakub

  • Spójnia Landek

    Marcel Adamczyk

  • Spójnia Landek

    Kłoda Andrzej

  • Spójnia Landek

    Sajmon Gasidło

  • Spójnia Landek

    Ferfecki Patryk

  • Spójnia Landek

    Kondziołka Szymon

  • Piast II Gliwice

    Broda Mateusz

    Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
  • Podlesianka Katowice

    Kędzierski Bartłomiej

    Szczakowianka Jaworzno
  • Przemsza Siewierz

    Skrzypiński Dawid

    Szczakowianka Jaworzno
  • Przemsza Siewierz

    Maciej Rydz

    Szczakowianka Jaworzno
  • Sandecja Nowy Sącz

    Małkowski Maciej

    Szczakowianka Jaworzno
  • Szombierki Bytom

    Leś Maksymilian

    Victoria 1918 Jaworzno
  • Korfel Ksawery

    Szczakowianka Jaworzno
  • Kotov Oleksandr

    Szczakowianka Jaworzno
  • Szombierki Bytom

    Gleń Mateusz

  • Szombierki Bytom

    Wandzik Tomasz

  • Szombierki Bytom

    Strzelecki Dacjan

  • Szombierki Bytom

    Bruzda Jakub

    Wisła Sandomierz
  • Szombierki Bytom

    Jewuła Michał

  • Szombierki Bytom

    Szumski Kacper

  • Unia Kosztowy

    Iwan Mateusz

    Szczakowianka Jaworzno
  • Victoria 1918 Jaworzno

    Kominiak Mateusz

    Szczakowianka Jaworzno
  • Górnik II Zabrze

    Kamiński Jakub

    Szombierki Bytom
  • Górnik II Zabrze

    Okaj Jakub

    Szombierki Bytom
  • Górnik II Zabrze

    Sobański Arkadiusz

    Szombierki Bytom
  • Górnik II Zabrze

    Szczepanik Jakub

    Szombierki Bytom
  • Polonia Łaziska Górne

    Jakub Wagner

    Szombierki Bytom
  • Polonia Łaziska Górne

    Nowak Gabriel

    Szombierki Bytom
  • Śląsk Świętochłowice

    Watola Rafał

    Szombierki Bytom
  • Śląsk Świętochłowice

    Wiśniewski Michał

    Szombierki Bytom
  • Dorosławski Adrian

    Szombierki Bytom
  • Gancarczyk Mariusz

    Szombierki Bytom
  • Kałużny Grzegorz

    Szombierki Bytom
  • Łebko Łukasz

    Szombierki Bytom
  • Mazur Dominik

    Szombierki Bytom
  • Moritz Kamil

    Szombierki Bytom
  • Niemiec Łukasz

    Szombierki Bytom
  • Stachoń Kacper

    Szombierki Bytom
  • Śliwa Mateusz

    Szombierki Bytom
  • Wąsik Andrzej

    Szombierki Bytom
  • Wiśniewski Andrzej

    Szombierki Bytom
  • Wylężek Jakub

    Szombierki Bytom
  • Szombierki Bytom

    Smarzyński Marcin

  • Szombierki Bytom

    Cygnar Paweł

  • Szombierki Bytom

    Bochenek Kamil

  • Szombierki Bytom

    Wawoczny Mateusz

  • Szombierki Bytom

    Gargasz Dawid

  • Szombierki Bytom

    Chrabąszcz Michał

  • Szombierki Bytom

    Kumor Konrad

  • Szombierki Bytom

    Małkowski Dominik

  • Szombierki Bytom

    Tomasz Pośpiech

  • Szombierki Bytom

    Gądek Mikołaj

  • Szombierki Bytom

    Sewerin Jakub

  • Szombierki Bytom

    Dominik Kowalski

  • Szombierki Bytom

    Marędowski Bartosz

  • Szombierki Bytom

    Budak Mateusz

  • Szombierki Bytom

    Statkiewicz Filip

  • Szombierki Bytom

    Jakub Wróbel

  • GKS II Tychy

    Paluch Michał

    Unia Dąbrowa Górnicza
  • MKS Lędziny

    Turczyński Antoni

    Unia Dąbrowa Górnicza
  • MKS Myszków

    Mączka Marcin

    Unia Dąbrowa Górnicza
  • Laskowski Szymon

    Unia Dąbrowa Górnicza
  • Unia Dąbrowa Górnicza

    Kolano Hubert

  • Unia Dąbrowa Górnicza

    Maślanka Oliwier

  • Unia Dąbrowa Górnicza

    Dziurowicz Marcin

  • Unia Dąbrowa Górnicza

    Dróżdż Filip

  • Unia Dąbrowa Górnicza

    Jaworski Borys

  • LKS Goczałkowice-Zdrój

    Ferreri Alessandro

    Unia Kosztowy
  • Piast II Gliwice

    Borowski Jakub

    Unia Kosztowy
  • Śląsk Świętochłowice

    Kowalski Daniel

    Unia Kosztowy
  • Pogorel Adam

    Unia Kosztowy
  • Unia Kosztowy

    Pryszcz Tomasz

  • Unia Kosztowy

    Nowakowski Bartosz

  • Unia Kosztowy

    Bednarz Borys

  • Unia Kosztowy

    Słowikowski Jakub

  • Warta Zawiercie

    Kamiński Michał

    Unia Kosztowy
  • Piast II Gliwice

    Chowaniec Michał

    Unia Oświęcim
  • ROW 1964 Rybnik

    Kunat Bartosz

    Unia Racibórz
  • Byczek Błażej

    Unia Racibórz
  • Duda Kamil

    Unia Racibórz
  • Ośliźlok Marcin

    Unia Racibórz
  • Plizga Dawid

    Unia Racibórz
  • Prykhodko Viktor

    Unia Racibórz
  • Sabiashvili Zaza

    Unia Racibórz
  • Szotek Gabriel

    Unia Racibórz
  • Witt Paweł

    Unia Racibórz
  • Unia Racibórz

    Pluta Aleksander

  • Unia Racibórz

    Domin Jonatan

  • Unia Racibórz

    Tront Kamil

  • Unia Racibórz

    Plewa Jarosław

  • Unia Racibórz

    Lorenc Bartłomiej

  • Unia Racibórz

    Kocot Mateusz

  • Unia Racibórz

    Wawoczny Kamil

  • Unia Racibórz

    Haras Rafał

  • Unia Racibórz

    Mateusz Trzęsiński

  • Unia Racibórz

    Adamiec Marek

  • Unia Racibórz

    Pientka Mateusz

  • Unia Racibórz

    Miąsik Paweł

  • Unia Racibórz

    Gładkowski Karol

  • Unia Racibórz

    Włoch Nikodem

  • Unia Racibórz

    Bialik Kamil

  • Unia Racibórz

    Rajda Mateusz

  • Unia Racibórz

    Gawlik Kevin

  • Unia Racibórz

    Radoń Filip

  • Kujawianka Izbica Kujawska

    Makselan Jakub

    Unia Turza Śląska
  • Odra Wodzisław Śląski

    Franiczek Filip

    Unia Turza Śląska
  • Odra Wodzisław Śląski

    Rycka Michał

    Unia Turza Śląska
  • Polonia Nysa

    Danieluk Mateusz

    Unia Turza Śląska
  • Antończyk Tomasz

    Unia Turza Śląska
  • Kucharski Kamil

    Unia Turza Śląska
  • Pieróg Jakub

    Unia Turza Śląska
  • Wacławiec Karol

    Unia Turza Śląska
  • Wala Oskar

    Unia Turza Śląska
  • Witkowski Patryk

    Unia Turza Śląska
  • Unia Turza Śląska

    Caniboł Wojciech

  • Unia Turza Śląska

    Kuczok Kamil

  • Unia Turza Śląska

    Cieśla Przemysław

  • Unia Turza Śląska

    Kamil Sikora

  • Unia Turza Śląska

    Jastrzębowski Beniamin

  • Unia Turza Śląska

    Gryman Daniel

  • Unia Turza Śląska

    Kowalski Bartosz

  • Unia Dąbrowa Górnicza

    Lipiec Jakub

    Victoria 1918 Jaworzno
  • MKS Myszków

    Matyja Jakub

    Victoria Częstochowa
  • Bomba Łukasz

    Victoria Częstochowa
  • Cnotalski Kamil

    Victoria Częstochowa
  • Dylikowski Mateusz

    Victoria Częstochowa
  • Fyda Szymon

    Victoria Częstochowa
  • Jargosz Dawid

    Victoria Częstochowa
  • Juchnik Paweł

    Victoria Częstochowa
  • Kamiński Mateusz

    Victoria Częstochowa
  • Kiełkowicz Bartosz

    Victoria Częstochowa
  • Kosin Jakub

    Victoria Częstochowa
  • Kowalski Marcin

    Victoria Częstochowa
  • Krupa Eryk

    Victoria Częstochowa
  • Krysik Adrian

    Victoria Częstochowa
  • Makles Grzegorz

    Victoria Częstochowa
  • Mazerant Oskar

    Victoria Częstochowa
  • Nowak Mikołaj

    Victoria Częstochowa
  • Pasiuk Mateusz

    Victoria Częstochowa
  • Piątkowski Mateusz

    Victoria Częstochowa
  • Przybylski Krystian

    Victoria Częstochowa
  • Skupień Jakub

    Victoria Częstochowa
  • Słabosz Fabian

    Victoria Częstochowa
  • Śpiewak Natan

    Victoria Częstochowa
  • Tomczyk Karol

    Victoria Częstochowa
  • Wojtania Przemysław

    Victoria Częstochowa
  • Woldan Mateusz

    Victoria Częstochowa
  • Rozwój Katowice

    Lazar Olivier

    Warta Gorzów Wielkopolski
  • Drama Zbrosławice

    Janik Jakub

    Warta Zawiercie
  • Drama Zbrosławice

    Poloczek Mikołaj

    Warta Zawiercie
  • Drama Zbrosławice

    Wroński Michał

    Warta Zawiercie
  • Gwarek Tarnowskie Góry

    Skrzyniarz Oskar

    Warta Zawiercie
  • LZS Piotrówka

    Adenekan Adedamola

    Warta Zawiercie
  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Matuła Bartosz

    Warta Zawiercie
  • Bardl Denis

    Warta Zawiercie
  • Bartosik Szymon

    Warta Zawiercie
  • Długosz Adrian

    Warta Zawiercie
  • El kessouati Abderrazzaq

    Warta Zawiercie
  • Gajda Franciszek

    Warta Zawiercie
  • Kurasiński Mariusz

    Warta Zawiercie
  • Macedoński Jakub

    Warta Zawiercie
  • Skrenik Kacper

    Warta Zawiercie
  • Sudoł Cezary

    Warta Zawiercie
  • Zubek Denis

    Warta Zawiercie
  • Warta Zawiercie

    Mąka Michał

  • Warta Zawiercie

    Krystian Furgacz

  • Warta Zawiercie

    Sołtysik Michał

  • Warta Zawiercie

    Liberski Sławomir

  • Warta Zawiercie

    Kowalczyk Kacper

  • Warta Zawiercie

    Pająk Kacper

  • Warta Zawiercie

    Majcherczyk Miłosz

  • Warta Zawiercie

    Kacper Trojak

  • Warta Zawiercie

    Antunes pereira Neison

  • Warta Zawiercie

    Nowakowski Filip

  • Warta Zawiercie

    Santana ferreira Italo

  • GKS II Tychy

    Wachowiak Krystian

    Wisła Kraków
  • Błękitni II Stargard

    Szczyrba Michał

    Zagłebie II Sosnowiec
  • GKS Tychy

    Szumilas Wojciech

    Zagłebie II Sosnowiec
  • Górnik II Zabrze

    Ziółkowski Mateusz

    Zagłebie II Sosnowiec
  • Gwarek Tarnowskie Góry

    Mielczarek Mateusz

    Zagłebie II Sosnowiec
  • Jarota Jarocin

    Jakubowski Piotr

    Zagłebie II Sosnowiec
  • Lech II Poznań

    Klupś Tymoteusz

    Zagłebie II Sosnowiec
  • ŁKS II Łódź

    Rozwandowicz Maksymilian

    Zagłebie II Sosnowiec
  • Odra Opole

    Bonecki Sebastian

    Zagłebie II Sosnowiec
  • Odra Wodzisław Śląski

    Niemiec Maksym

    Zagłebie II Sosnowiec
  • Odra Wodzisław Śląski

    Tarka Damian

    Zagłebie II Sosnowiec
  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Mroczko Szymon

    Zagłebie II Sosnowiec
  • Radomiak II Radom

    Mateusz Bodzioch

    Zagłebie II Sosnowiec
  • Skra Częstochowa

    Kos Mateusz

    Zagłebie II Sosnowiec
  • Adamiec Karol

    Zagłebie II Sosnowiec
  • Barć Michał

    Zagłebie II Sosnowiec
  • Bębenek Kamil

    Zagłebie II Sosnowiec
  • Borowski Filip

    Zagłebie II Sosnowiec
  • Bykov Oleksii

    Zagłebie II Sosnowiec
  • Chechelski Oskar

    Zagłebie II Sosnowiec
  • Dziedzic Igor

    Zagłebie II Sosnowiec
  • Fabry Marek

    Zagłebie II Sosnowiec
  • Hałatek Damian

    Zagłebie II Sosnowiec
  • Kłosek Emil

    Zagłebie II Sosnowiec
  • Kopeć Sebastian

    Zagłebie II Sosnowiec
  • Kozłowski Mateusz

    Zagłebie II Sosnowiec
  • Kulawiak Antoni

    Zagłebie II Sosnowiec
  • Lipka Kamil

    Zagłebie II Sosnowiec
  • Lis Rainer

    Zagłebie II Sosnowiec
  • Machała Mateusz

    Zagłebie II Sosnowiec
  • Maciasz Oskar

    Zagłebie II Sosnowiec
  • Maciejowski Mateusz

    Zagłebie II Sosnowiec
  • Masłowski Michał

    Zagłebie II Sosnowiec
  • Nowak Jakub

    Zagłebie II Sosnowiec
  • Pawłowski Damian

    Zagłebie II Sosnowiec
  • Piątek Aleksander

    Zagłebie II Sosnowiec
  • Płuciennik Piotr

    Zagłebie II Sosnowiec
  • Ryndak Dawid

    Zagłebie II Sosnowiec
  • Serwatka Szymon

    Zagłebie II Sosnowiec
  • Siuta Kacper

    Zagłebie II Sosnowiec
  • Smoleń Kacper

    Zagłebie II Sosnowiec
  • Sraga Jakub

    Zagłebie II Sosnowiec
  • Szlachta Kamil

    Zagłebie II Sosnowiec
  • Troć Adrian

    Zagłebie II Sosnowiec
  • Uchnast Łukasz

    Zagłebie II Sosnowiec
  • Wałek Jakub

    Zagłebie II Sosnowiec
  • Wołowiec Kacper

    Zagłebie II Sosnowiec
  • Wybański Piotr

    Zagłebie II Sosnowiec
  • Zagłębie Sosnowiec

    Chęciński Bartosz

    Zagłebie II Sosnowiec
  • Zagłębie Sosnowiec

    Frankowski Szymon

    Zagłebie II Sosnowiec