Zmiany w klubowych kadrach 2023


  • Paczos Bartosz

    Żurawianka Żurawica
  • Ciszewski Kacper

    Żuraw Żurawiczki
  • Niewczas Eryk

    Żuraw Żurawiczki
  • Burdyna Dawid

    Zryw Młodów
  • Białoszewski Kamil

    Zamczysko Mrukowa
  • Błaszczyk Mateusz

    Żurawianka Żurawica
  • Michalik Mateusz

    Zryw Młodów
  • Bieś Szymon

    Zalew Stary Lubliniec
  • Gradek Miłosz

    Żuraw Żurawiczki
  • Staniek Krystian

    Zorza Trzeboś
  • Myszkowski Damian

    Wiśnia Trzciana
  • Klamka Kacper

    Wisłok Krościenko Wyżne
  • Moczurad Adam

    Wólczanka Wólka Grodziska
  • Sobczak Maciej

    LZS Wola Rzeczycka
  • Łukasik Wiktoria

    Wspólnota Serbinów
  • Iwanicki Bartłomiej

    Advit Łętownia
  • Kolano Adam

    Advit Łętownia
  • Łach Mateusz

    Advit Łętownia
  • Łyko Paweł

    Advit Łętownia
  • Wojdyła Mateusz

    Advit Łętownia
  • Kostyra Marek

    Jodła Przychojec
  • Horka Daniel

    Advit Łętownia
  • Kurz Damian

    Rotunda Krzeszów
  • Raszewski Łukasz

    Orzeł Pustyny
  • Stal II Mielec

    Szumilas Aleksander

    AKS 1947 Busko Zdrój
  • Hanusiak Gabriel

    Zorza Łęki Dukielskie
  • Kukla Kacper

    Wisznia Nienowice
  • Nowacki Krystian

    Żuraw Żurawiczki
  • Sękowski Dawid

    Wiraż Chłopice
  • Jezior Wojciech

    Pogórze Wielopole Skrzyńskie
  • Gwizdała Andrzej

    Alabaster Łopuszka Wielka
  • Ochlik Igor

    Żuraw Żurawiczki
  • Malik Wojciech

    Alabaster Łopuszka Wielka
  • Pięciorek Adrian

    Alabaster Łopuszka Wielka
  • Rząsa Łukasz

    Alabaster Łopuszka Wielka
  • Szczygieł Kacper

    Alabaster Łopuszka Wielka
  • Łukasik Wiktor

    Alabaster Łopuszka Wielka
  • Bonalde Varela Francisco Manuel

    Alabaster Łopuszka Wielka
  • Czyż Tomasz

    Wisłoczanka Tryńcza
  • Skręta Kryspin

    Zryw Młodów
  • Lessnau Paweł

    Żurawianka Żurawica
  • Boruta Sławomir

    Albatros Szufnarowa
  • Drygaś Jakub

    Albatros Szufnarowa
  • Iskrzycki Piotr

    Albatros Szufnarowa
  • Koziarz Łukasz

    Albatros Szufnarowa
  • Jasiński Daniel

    Albatros Szufnarowa
  • Zieliński Michał

    Albatros Szufnarowa
  • Foryś Wojciech

    Rędzinianka Wojaszówka
  • Anczurowski Łukasz

    Albatros Szufnarowa
  • Puzio Sebastian

    Zorza 03 Łubienko
  • Lubtowicz Mateusz

    Zorza 03 Łubienko
  • Chudziński Jakub

    Zalew Stary Lubliniec
  • Irla Eryk

    Apollo Dulcza Mała
  • Kos Grzegorz

    Apollo Dulcza Mała
  • Kusek Jakub

    Apollo Dulcza Mała
  • Pawełczak Piotr

    Apollo Dulcza Mała
  • Roman Klaudiusz

    Apollo Dulcza Mała
  • Ryba Tomasz

    Apollo Dulcza Mała
  • Ryba Rafał

    Apollo Dulcza Mała
  • Paprzycki Tomasz

    Zorza Trzeboś
  • Domagała Leszek

    Huragan Basznia Dolna
  • Biliński Michał

    LKS Wiewiórka
  • Chyłek Dawid

    Arka Albigowa
  • Toshboltaev Abdullokh

    Zryw Młodów
  • Żółtowski Adam

    Wisan Skopanie
  • Bartman Marcin

    Arka Albigowa
  • Bytnar Łukasz

    Arka Albigowa
  • Dulęba Dawid

    Arka Albigowa
  • Kuźniar Piotr

    Arka Albigowa
  • Szydełko Paweł

    Arka Albigowa
  • Szykuła Maciej

    Arka Albigowa
  • Janicki Arkadiusz

    Orion Pielnia
  • Konieczny Hubert

    Wisłok Strzyżów
  • Krawiec Konrad

    Victoria Stary Dzików
  • Nedashkivskyi Andrii

    Wrzos Krempna
  • Cichocki Michał

    Sanovia Michałówka
  • Haliszczak Michał

    Artmax Pikulice
  • Kiełczewski Dariusz

    Artmax Pikulice
  • Woźnica Wojciech

    Artmax Pikulice
  • Gąsecki Jakub

    Wisan Skopanie
  • Semkło Kacper

    KS Węgierka
  • Macioch- Śmiałek Stanisław

    Artmax Pikulice
  • Popławski Adrian

    Żuraw Żurawiczki
  • Bahuleuski Arseni

    Sokół Sokołów Małopolski
  • Czerwonka Krystian

    Astra Medynia Głogowska
  • Ilnicki Kacper

    Astra Medynia Głogowska
  • Staszowski Damian

    Astra Medynia Głogowska
  • Woś Paweł

    Astra Medynia Głogowska
  • Borowski Rafał

    Astra Medynia Głogowska
  • Hajduk Marcin

    Astra Medynia Głogowska
  • Bieś Michał

    Wólczanka Wólka Pełkińska
  • Cierzniak Rafał

    Zorza Jagiełła
  • Czernecki Szczepan

    Wisłoka Błażkowa
  • Lonczak Bartłomiej

    Atut Podborze
  • Żala Jakub

    Atut Podborze
  • Jankowski Rafał

    Siarka II Tarnobrzeg
  • Urbaniak Dominik

    Osława Zagórz
  • Ogrodniczuk Jan

    Wisełka Siennów
  • Dobko Jan

    WKS Kurzyna
  • Mabika Sakhiseni

    Trzcianka Trzciana
  • Gieroń Bartosz

    Lechia Sędziszów Małopolski
  • Klimek Wojciech

    Azalia Brzóza Królewska
  • Szczęch Krystian

    Azalia Brzóza Królewska
  • Korzym Maciej

    Azalia Brzóza Królewska
  • Olszowski Igor

    LKS Dębiaki
  • Dovhaliuk Serhii

    Błękitni Żeglce
  • Dyrdaś Sebastian

    Walter Opaka
  • Drgas Jakub

    Zacisze Trześń
  • Tomczyński Jakub

    Zorza Łęki Dukielskie
  • Małecki Marcel

    Żuraw Żurawiczki
  • Bogdan Wojciech

    Azalia II Wola Zarczycka
  • Szczepański Marcin

    Chemik Pustków-Osiedle
  • Czerwińska Sandra

    Wisłoka II Dębica
  • Boho Kamil

    Azalia Wola Zarczycka
  • Kopiec Rafał

    Azalia II Wola Zarczycka
  • Krasnodębski Leszek

    Azalia II Wola Zarczycka
  • Kurcaba Jakub

    Azalia Wola Zarczycka
  • Perlak Dominik

    Azalia II Wola Zarczycka
  • Rzeszutek Dawid

    Azalia II Wola Zarczycka
  • Sarzyński Mateusz

    Azalia II Wola Zarczycka
  • Ladra Wiktor

    Azalia II Wola Zarczycka
  • Olowo Tobiasz

    Zgoda Zarszyn
  • Maik Piotr

    Zimowit Rzeszów
  • Sypek Mikołaj

    Azalia Wola Zarczycka
  • Błażykowski Kacper

    Azalia Wola Zarczycka
  • Otto Jakub

    Wólczanka Wólka Grodziska
  • Pietyra Patryk

    Wisła Gliny Małe
  • Kwarciany Łukasz

    Wólczanka Wólka Pełkińska
  • Dubiel Łukasz

    Barka Breń Osuchowski
  • Dudek Adam

    Barka Breń Osuchowski
  • Woliński Hubert

    Barka Breń Osuchowski
  • Szukalski Dawid

    LZS Przędzel
  • Lorenz Patryk

    Rotunda Krzeszów
  • Ciupka Tomasz

    WKS Kurzyna
  • Korzecki Łukasz

    Baszta Zawada
  • Król Michał

    Baszta Zawada
  • Wawrzyniak Krystian

    Baszta Zawada
  • Trubicki Szymon

    Zryw Dydnia
  • Starzyk Marek

    Zorza Trzeboś
  • Szczepkowicz Dariusz

    KS II Bystrzyca
  • Bigosiński Jakub

    Unia Fredropol
  • Cetnarski Filip

    Beskid Posada Górna
  • Gacek Patryk

    Beskid Posada Górna
  • Świder Maciej

    Beskid Posada Górna
  • Niebylecki Kuba

    Granit Wysoka Strzyżowska
  • Kostuch Adrian

    KSTŁK Stalowa Wola
  • Jasiński Sebastian

    Beskid Posada Górna
  • Siast Kacper

    Zalew Stary Lubliniec
  • Stecura Dariusz

    KS Kisielów
  • Dybczyński Kacper

    Wisłok Wiśniowa
  • Siliuk Sergii

    Rotar Węglówka
  • Bednarek Wiktor

    Wesoła Zadąbrowie
  • Grub-Malinowska Iwona

    Iskra Wróblik Szlachecki
  • Hołub Tomasz

    Biało-Czerwoni Kaszyce
  • Kuźmiński Oskar

    Biało-Czerwoni Kaszyce
  • Sawka Arkadiusz

    Biało-Czerwoni Kaszyce
  • Zając Patryk

    Biało-Czerwoni Kaszyce
  • Roszak Michał

    Zryw Młodów
  • Labuda Tymoteusz

    Vigor Trzęsówka
  • Sędziak Mariusz

    LKS Lubatowa
  • Murawski Wojciech

    Bieszczady Jankowce
  • Usyk Łukasz

    Bieszczady Jankowce
  • Uzdejczyk Kamil

    Bieszczady Jankowce
  • Graczyk Michał

    Bieszczady Jankowce
  • Majerczyk Jakub

    Błażowianka Błażowa
  • Szymusik Krzysztof

    Zryw Dzikowiec
  • Leszczyński Patryk

    Wisłok Czarna
  • Janów Damian

    Zryw Dzikowiec
  • Chajdaś Mateusz

    Bizon Medyka
  • Dudek Marcin

    Bizon Medyka
  • Górka Dawid

    Bizon Medyka
  • Grabas Gracjan

    Bizon Medyka
  • Grodecki Maciej

    Bizon Medyka
  • Obłoza Kacper

    Bizon Medyka
  • Jachowicz Jakub

    Bizon Medyka
  • Lasik Patryk

    Bizon Medyka
  • Wachoń Adrian

    Strzelec Dąbrowica
  • Grabny Mateusz

    Korona Tuchla
  • Sobolewski Patryk

    Zalew Stary Lubliniec
  • Szewczyk Dawid

    Wólczanka Wólka Grodziska
  • Kadłuczka Piotr

    Smoczanka Mielec
  • Kowalczyk Dawid

    Wilga Widełka
  • Lederman Ben

    Wiki Sanok
  • Babiarz Mateusz

    Błażowianka Błażowa
  • Stankowski Łukasz

    Błażowianka Błażowa
  • Świst Jakub

    Błażowianka Błażowa
  • Wojturski Konrad

    Błażowianka Błażowa
  • Prusko Mateusz

    San Hureczko
  • Grzybowski Kamil

    Przedmieście Jarosław
  • Talaga Igor

    Olimpia Nockowa
  • Pawlicki Adam

    Tanew Wola Wielka
  • Kajstura Konrad

    Zamczysko Mrukowa
  • Walo Mikołaj

    Wiar Krówniki
  • Pęgiel Adam

    Zorza Łęki Dukielskie
  • Jamka Dominika

    Błękitni Futory
  • Pszonak Kacper

    Start Pruchnik
  • Antosz Sebastian

    Błękitni Futory
  • Pytel Maciej

    Błękitni Futory
  • Żrałka Dariusz

    Błękitni Futory
  • Cebulski Przemysław

    Błękitni Futory
  • Możdżeń Szymon

    Błękitni Futory
  • Kornaga Wojciech

    Błękitni Futory
  • Machczyński Maciej

    Błękitni Futory
  • Matyaszek Leszek

    Błękitni Futory
  • Rokosz Andrzej

    Błękitni Futory
  • Błękitni Futory

    Mazepa Dawid

  • Błękitni Futory

    Bem Maciej

  • Błękitni Futory

    Owca Sebastian

  • Błękitni Futory

    Lorenc Tomasz

  • Czarni Oleszyce

    Kościeliński Rafał

    Błękitni Futory
  • Juwenia Cieszanów

    Mazurek Michał

    Błękitni Futory
  • Bartnik Krystian

    Błękitni Grzęska
  • Hołub Sebastian

    Błękitni Grzęska
  • Kijanka Patryk

    Orzeł Przeworsk
  • Kłos Marcin

    Błękitni Grzęska
  • Kotliński Bartłomiej

    Błękitni Grzęska
  • Solarz Sławomir

    Błękitni Grzęska
  • Żuk Dariusz

    Błękitni Grzęska
  • Kilisz Marcin

    Sparta Jeżowe
  • Jarosz Adam

    Błękitni Jasienica Rosielna
  • Kuźmicz Marcin

    Górnik Strachocina
  • Gromowski Dominik

    Piast Wadowice Górne
  • Mykhailov Oleksii

    Złotsan Kuryłówka
  • Bazyli Damian

    Zorza 03 Łubienko
  • Deptuła Mateusz

    LKS Jasionka
  • Drozd Tomasz

    Błękitni Maćkówka
  • Głąb Bartłomiej

    Błękitni Maćkówka
  • Jucha Jakub

    Błękitni Maćkówka
  • Pacholarz Paweł

    Błękitni Maćkówka
  • Stępień Jakub

    Chemik Pustków-Osiedle
  • Troczyński Krzysztof

    Zryw Dzikowiec
  • Seweryn Igor

    Zdrój II Horyniec
  • Babiś Sebastian

    Błękitni Pełkinie
  • Dąbrowa Jakub

    Błękitni Pełkinie
  • Grunt Sebastian

    Błękitni Pełkinie
  • Rogal Filip

    Sokół Domaradz
  • Misiakiewicz Patryk

    Błękitni Pełkinie
  • Głowiński Maciej

    Truck Kotowa Wola
  • Klepczuk Michał

    Błękitni Pełkinie
  • Górski Filip

    Żuraw Żurawiczki
  • Siwak Kacper

    Janovia Janowiec
  • Maciejowski Oskar

    Wrzos Krempna
  • Kostuj Dawid

    Roztocze Narol
  • Bieniek Mateusz

    Błękitni Ropczyce
  • Bolon Dominik

    Błękitni Ropczyce
  • Frysztak Paweł

    Błękitni Ropczyce
  • Podczaszy Kamil

    Błękitni Ropczyce
  • Chwieduk Tomasz

    Błękitni Ropczyce
  • Konieczny Bartosz

    Błękitni Ropczyce
  • Maciejewski Jedrzej

    Start Mirocin
  • Wewióra Wiktor

    Żuraw Żurawiczki
  • Flis Łukasz

    Błękitni Siedlanka
  • Kowalik Piotr

    Błękitni Siedlanka
  • Syta Filip

    Błękitni Siedlanka
  • Gołuszko Kacper

    Zorza Łęki Dukielskie
  • Klejda Jarosław

    LZS Jarocin
  • Pindara Jakub

    Błękitni Siedlanka
  • Krajnik Sebastian

    Błękitni Wierzbna
  • Liszewski Piotr

    Błękitni Wierzbna
  • Nalepa Mariusz

    Błękitni Wierzbna
  • Wilk Krzysztof

    Błękitni Wierzbna
  • Adamik Kamil

    Szarotka Rogóżno
  • Tacica Klaudiusz

    Przełęcz Dukla
  • Suterski Maksymilian

    Piast Antoniki
  • Szmagaj Sylwester

    Błękitni Wierzbna
  • Kociemski Igor

    Zimowit Rzeszów
  • Szeliga Jakub

    Zalew Stary Lubliniec
  • Wójtowicz Krystian

    Wisłoka Błażkowa
  • Wójcik Jacek

    Wisłok Wiśniowa
  • Chromiński Hubert

    Błękitni Zalesie
  • Kuźniar Mateusz

    Błękitni Zalesie
  • Sudoł Kamil

    Błękitni Zalesie
  • Krakowski Kacper

    Sobol Niżatyce
  • Remień Ryszard

    Walter Opaka
  • Bednarski Mateusz

    Błękitni Zalesie
  • Doktor Marcin

    Błękitni Żeglce
  • Kijek Kacper

    Błękitni Żeglce
  • Kowalski Dominik

    Błękitni Żeglce
  • Duszeńko Tomasz

    Błękitni Żeglce
  • Czarnik Tymoteusz

    LKS Ujkowice
  • Spójnia Ośno Lubuskie

    Węgrzynowski Miłosz

    Błękitni Żeglce
  • Cegielski Tomasz

    Wilga Widełka
  • Budkowski Michał

    Podlesianka Kamień
  • Kosior Bartosz

    Błękit Żołynia
  • Szczepanik Kordian

    Błękit Żołynia
  • Rak Przemysław

    Błękit Żołynia
  • Kamiński Patryk

    Zryw Młodów
  • Obłoza Dariusz

    Błyskawica Rozbórz
  • Twardowski Kacper

    Błyskawica Rozbórz
  • Maćkowiak Kamil

    Pogoń-Sokół Lubaczów
  • Kowalczyk Antoni

    Wisłok Wiśniowa
  • Kręcichwost Damian

    Pogoń-Sokół Lubaczów
  • Adrychowski Maciej

    Unia Korniaktów
  • Granda Bartosz

    Błyskawica Rożniatów
  • Kiszka Patryk

    Błyskawica Rożniatów
  • Wywrot Paweł

    Błyskawica Rożniatów
  • Zimoch Dawid

    Strażak Grochowe
  • Kubiak Kacper

    Żuraw Żurawiczki
  • Polaczyk Emilia

    Wólczanka Wólka Pełkińska
  • Ezman Damian

    Raniżovia Raniżów
  • Masajda Dawid

    Błysk Górki
  • Pezda Arkadiusz

    Błysk Górki
  • Stachura Patryk

    Błysk Górki
  • Stolarz Adrian

    Błysk Górki
  • Łuc Łukasz

    Błysk Górki
  • Kozak Mateusz

    Orzeł Wysoka
  • Banuch Piotr

    Borowiec Straszęcin
  • Stec Grzegorz

    Borowiec Straszęcin
  • Michniak Wiesław

    KS Zaczernie
  • Włodarczyk Dawid

    Pogórze Rokietnica
  • Nowak Karol

    Borowiec Straszęcin
  • Sokół II Serock

    Stec Gabriel

    Borowiec Straszęcin
  • Krzyżanowski Michał

    Zryw Młodów
  • Łukasik Oliwia

    Włókniarz Rakszawa
  • Grobelny Arkadiusz

    Bratek Bratkowice
  • Jucha Pawel

    Bratek Bratkowice
  • Kozdęba Paweł

    Bratek Bratkowice
  • Bartosik Bartłomiej

    Bratek Bratkowice
  • Woźniak Liwiusz

    Bratek Bratkowice
  • Kurzaj Sebastian

    Zdrój II Horyniec
  • Suchański Radosław

    Wisłok Wiśniowa
  • Romaszewski Andrzej

    Resovia II
  • Łuksik Wojciech

    Brzeg Białobrzegi
  • Woźniak Dariusz

    Brzeg Białobrzegi
  • Strzelecki Dawid

    Brzeg Białobrzegi
  • Zientalski Kamil

    Brzostowianka Brzostek
  • Jędryka Tomasz

    Sobniów Jasło
  • Niedzielski Kamil

    Brzostowianka Brzostek
  • Nowicki Dominik

    Brzostowianka Brzostek
  • Szafran Albert

    Brzostowianka Brzostek
  • Wojdyła Karol

    Brzostowianka Brzostek
  • Błoch Oskar

    Brzostowianka Brzostek
  • Gomułka Mateusz

    Orkan Markowce
  • Majer Paweł

    Smoczanka Mielec
  • Skoczek Bartosz

    Wisłok Krościenko Wyżne
  • Czop Michał

    Wisłoka Nowy Żmigród
  • Ciastowicz Szymon

    Zacisze Trześń
  • Kasprowicz Mateusz

    Hetman Laszki
  • Kołaczyk Filip

    Przełom Besko
  • Wiszniowski Bartosz

    Zorza Łęki Dukielskie
  • Wincenciak Borys

    Wisznia Nienowice
  • Dziura Adrian

    Bukowa Jastkowice
  • Madej Krystian

    Bukowa Jastkowice
  • Siembida Krystian

    Bukowa Jastkowice
  • Majerski Konrad

    LKS Jasionka
  • Wojdyła Jerzy

    Sokół Hucisko
  • Melon Marcel

    Wólczanka Wólka Pełkińska
  • Jarząbek Kacper

    KS II Zarzecze
  • Legutko Wojciech

    Orzeł Rudnik nad Sanem
  • Szubert Oliwier

    Gaudium Łężyny
  • Gadomska Maja

    Zryw Dydnia
  • Kruk Adrian

    Strumyk Malawa
  • Braja Sebastian

    Burza Rogi
  • Knap Mikołaj

    Burza Rogi
  • Kubusiak Przemysław

    Burza Rogi
  • Kubusiak Sebastian

    Burza Rogi
  • Kucharski Patryk

    Burza Rogi
  • Banaszak Patryk

    Burza Rogi
  • Łoś Tomasz

    Unia Fredropol
  • Czarnik Damian

    Zryw Dydnia
  • Bąk Kacper

    Zalew Myczkowce
  • Krzemiński Mariusz

    Zorza Łęki Dukielskie
  • Havrik Serhii

    Transdźwig Stale
  • Fryz Dawid

    Chemik Pustków-Osiedle
  • Haracz Adam

    Chemik Pustków-Osiedle
  • Kulas Dominik

    Chemik Pustków-Osiedle
  • Rogowski Jan

    Chemik II Pustków-Osiedle
  • Sobuś Szymon

    Chemik II Pustków-Osiedle
  • Wilk Damian

    Chemik II Pustków-Osiedle
  • Wojtaszek Jakub

    Chemik II Pustków-Osiedle
  • Balawajder Marcin

    Cisy Jabłonica Polska
  • Meier Sebastian

    Cisy Jabłonica Polska
  • Pisula Remigiusz

    Cisy Jabłonica Polska
  • Obst Oskar

    Cisy Jabłonica Polska
  • Yefanov Ruslan

    Cosmos Nowotaniec
  • Diaz Gomez Jesus Antonio

    Cosmos Nowotaniec
  • Łabaj Przemysław

    Cosmos II Nowotaniec
  • Lenio Piotr

    Cosmos II Nowotaniec
  • Sokołowski Oskar

    Cosmos II Nowotaniec
  • Zastavnyi Volodymyr

    Cosmos Nowotaniec
  • Garbas Grzegorz

    Cosmos Nowotaniec
  • Bagrowski Adam

    Remix Niebieszczany
  • Adamski Kacper

    Cosmos Nowotaniec
  • Bohomaz Nazarii

    Cosmos Nowotaniec
  • Czytajło Mateusz

    Cosmos Nowotaniec
  • Czytajło Dominik

    Cosmos Nowotaniec
  • De morais crespo Bruno henrique

    Cosmos Nowotaniec
  • Demianenko Denys

    Cosmos Nowotaniec
  • Diaz gomez Jesus antonio

    Cosmos Nowotaniec
  • Dolgov Dinis

    Cosmos Nowotaniec
  • Gomułka Piotr

    Cosmos Nowotaniec
  • Gorzkowski Wojciech

    Cosmos Nowotaniec
  • Jasiński Krystian

    Cosmos Nowotaniec
  • Kalemba Krystian

    Cosmos Nowotaniec
  • Kot Dominik

    Cosmos Nowotaniec
  • Kot Hubert

    Cosmos Nowotaniec
  • Laskowski Piotr

    Cosmos Nowotaniec
  • Longe diumasumbu Jonathan

    Cosmos Nowotaniec
  • Łabaj Michał

    Cosmos Nowotaniec
  • Michura Rafał

    Cosmos Nowotaniec
  • Nahornyi Ihor

    Cosmos Nowotaniec
  • Pena lucumi Cesar luis

    Cosmos Nowotaniec
  • Petryk Dmytro

    Cosmos Nowotaniec
  • Pieszczoch Hubert

    Cosmos Nowotaniec
  • Piotrowski Łukasz

    Cosmos Nowotaniec
  • Shkarban Yevhen

    Cosmos Nowotaniec
  • Śmietana Michał

    Cosmos Nowotaniec
  • Vlasenko Yaroslav

    Cosmos Nowotaniec
  • Yavorskyi Vadym

    Cosmos Nowotaniec
  • Cosmos Nowotaniec

    Jasiński Tomasz

  • Cosmos Nowotaniec

    Czarnecki Dawid

  • Cosmos Nowotaniec

    Kozimor Roland

  • Cosmos Nowotaniec

    Ziembicki Piotr

  • Cosmos Nowotaniec

    Chrząszcz Maciej

  • Cosmos Nowotaniec

    Drozd Przemysław

  • Cosmos Nowotaniec

    Pieszczoch Patryk

  • Cosmos Nowotaniec

    Ostrowski Maciej

  • Cosmos Nowotaniec

    Królicki Maciej

  • Cosmos Nowotaniec

    Cypcarz Hubert

  • Izolator Boguchwała

    Martin Geci

    Cosmos Nowotaniec
  • Polonia Przemyśl

    Stanislav Mykytsey

    Cosmos Nowotaniec
  • Star Starachowice

    Viktor Khomchenko

    Cosmos Nowotaniec
  • Stal II Mielec

    Budziński Marcin

    Cracovia
  • Wilk Patryk

    Crasnovia Krasne
  • Wasilkiewicz Karolina

    Nelson Polańczyk
  • Barszczowski Cyprian

    Crasnovia Krasne
  • Berezovyi Mykhailo

    Crasnovia Krasne
  • Gargała Patryk

    Crasnovia Krasne
  • Gwizdak Bartłomiej

    Crasnovia Krasne
  • Wilk Michał

    Crasnovia Krasne
  • Rams Mateusz

    LKS Nakło
  • Świerczyński Mateusz

    LKS Milcza
  • Leszka Bartłomiej

    Tęcza Jankowice
  • Hajduk Mateusz

    Cresovia Kalników
  • Lisowski Paweł

    Cresovia Kalników
  • Lorenowicz Wojciech

    Cresovia Kalników
  • Fit Adam

    Cresovia Kalników
  • Janiczek Mateusz

    Florian Ostrowy Tuszowskie
  • Trybuch Jarosław

    Przedmieście Jarosław
  • MKS Fablok Chrzanów

    Stecyk Kacper

    Cresovia Kalników
  • Nowak Włodzimierz

    Żurawianka Żurawica
  • Oleszczuk Daniel

    Victoria Ocieka
  • Reszka Aleksandra

    TS Noverra Głogów Małopolski
  • Masiera Robert

    Cresovia Krzeczowice
  • Kamiński Maciej

    Promyk Urzejowice
  • Paczulla Marcin

    Cresovia Krzeczowice
  • Kras Paweł

    Victoria Kidałowice
  • Poślednik Waldemar

    Cresovia Krzeczowice
  • Margas Mateusz

    KS Pro-100 Wietlin
  • Łobocka Weronika

    Sokół Krzywa
  • Suchanek Wiktor

    Mrowlanka Mrowla
  • Jakubczyk Jakub

    Czardasz Osiek Jasielski
  • Pałka Bartłomiej

    Czardasz Osiek Jasielski
  • Szafarowicz Mateusz

    Czardasz Osiek Jasielski
  • Gruca Kacper

    Polonia II Przemyśl
  • Mucha Paweł

    Płomień Chmielów
  • Pileczek Marek

    Czardasz Osiek Jasielski
  • Cabaj Oskar

    Wisłoczanka Tryńcza
  • Szczepański Jakub

    Progres Kawęczyn
  • Graber Jan

    Czarni 1910 Jasło
  • Skorupiński Mateusz

    Czarni Oleszyce
  • Polakiewicz Oskar

    Czarni 1910 Jasło
  • Bodzioch Michał

    Czarni Bolestraszyce
  • Gierula Łukasz

    Czarni Bolestraszyce
  • Lorek Daniel

    Czarni Bolestraszyce
  • Pietrzyk Mateusz

    Zorza Łęki Dukielskie
  • Konik Konrad

    Victoria Budy Głogowskie
  • Larysz Adam

    Czarni Bolestraszyce
  • Biały Kacper

    Włókniarz Rakszawa
  • Wiśniewski Filip

    Grunwald Padew Narodowa
  • Gil Tomasz

    Czarni Czudec
  • Pasternak Dominik

    Czarni Czudec
  • Rachwał Paweł

    Czarni Czudec
  • Staszczuk Kacper

    Czarni Czudec
  • Korzec Jakub

    Czarni Czudec
  • Staniszewski Mateusz

    Start Pruchnik
  • Jędrzejak Adam

    LKS Długie
  • Szymański Marcin

    Tęcza Kosienice
  • Dzimira Jerzy

    Czarni Kraczkowa
  • Sawicki Daniel

    Żurawianka Żurawica
  • Banaszek Maciej

    KS Dąbrówki
  • Kucaba Maciej

    Czarni Kraczkowa
  • Lech Tomasz

    Czarni Kraczkowa
  • Olech Łukasz

    Czarni Kraczkowa
  • Różański Sebastian

    Czarni Kraczkowa
  • Różański Szymon

    Czarni Kraczkowa
  • Ziaja Konrad

    Czarni Kraczkowa
  • Wacławczyk Wojciech

    Czarni Kraczkowa
  • Wąchała Miłosz

    Czarni Kraczkowa
  • Cygan Kacper

    Złotsan Kuryłówka
  • Kruszak Dawid

    Zamczysko Mrukowa
  • Gajda Szymon

    Czarni Lipa
  • Wójciak Adrian

    Czarni Lipa
  • Szpajcher Krzysztof

    Junior Zakrzów
  • Mach Łukasz

    Czarni Lipa
  • Mikuła Mariusz

    Czarni Lipa
  • Plęs Mateusz

    Czarni Lipa
  • Życzyński Michał

    Czarni Lipa
  • Połuch Szymon

    Czarni Oleszyce
  • Cierniak Krystian

    Sparta Chorzelów
  • Polak Wojciech

    Czarni Oleszyce
  • Muszyński Marcin

    Czarni Oleszyce
  • Bierczyński Maciej

    Czarni Oleszyce
  • Filipowicz Mateusz

    Czarni Oleszyce
  • Sanok Michał

    Czarni Oleszyce
  • Urbaniak Andrzej

    Czarni Oleszyce
  • Czarni Oleszyce

    Sądej Adrian

  • Czarni Oleszyce

    Szynal Łukasz

  • Czarni Oleszyce

    Połuch Szymon

  • Czarni Oleszyce

    Mamczura Domink

  • Czarni Oleszyce

    Morawski Mikołaj

  • Czarni Oleszyce

    Jaremko Kamil

  • Czarni Oleszyce

    Antosz Bartłomiej

  • Czarni Oleszyce

    Hypiak Bartłomiej

  • Czarni Oleszyce

    Tryniecki Michał

  • Czarni Oleszyce

    Radwan Damian

  • Czarni Oleszyce

    Żuk Kacper

  • Czarni Oleszyce

    Bednarz Ksawery

  • Czarni Oleszyce

    Olszowy Arkadiusz

  • Czarni Oleszyce

    Mandziak Piotr

  • Baryła Jakub

    Czarni Pawłosiów
  • Stal II Mielec

    Eryk Galara

    Czarni Połaniec
  • Nowak Grzegorz

    Czarni Sójkowa
  • Nowakowski Dawid

    Huragan Rozbórz Długi
  • Chowaniec Dariusz

    Czarni Sójkowa
  • Fila Damian

    Sparta Jeżowe
  • Peszt Adrian

    Czarni Sójkowa
  • Florek Krzysztof

    Czarni Sójkowa
  • Frąckowiak Mikołaj

    LKS Głowienka
  • Smoderek Kacper

    Zryw Dzikowiec
  • Wechman Paweł

    Zgoda Zarszyn
  • Szymański Michał

    Czarni Trześń
  • Jeż Jan

    Florian Ostrowy Tuszowskie
  • Kucyniak Mateusz

    Wisełka Siennów
  • Labak Patryk

    Czarnovia Czarna
  • Piekarczyk Dominik

    Czarnovia Czarna
  • Jezierski Paweł

    Grom Wyszatyce
  • Nowak Kacper

    LKS Hłudno
  • Czarny Paweł

    Czerwoni Cewków
  • Jabłoński Konrad

    Czerwoni Cewków
  • Kolczak Rafał

    Czerwoni Cewków
  • Kuczyński Patryk

    Czerwoni Cewków
  • Lis Paweł

    Czerwoni Cewków
  • Maciejak Mateusz

    Czerwoni Cewków
  • Nieckarz Dariusz

    Czerwoni Cewków
  • Witko Rafał

    Czerwoni Cewków
  • Żyła Antoni

    Czerwoni Cewków
  • Bator Daniel

    Czerwoni Cewków
  • Gawron Marcin

    Start Rymanów
  • Czerniak Damian

    Czerwoni Cewków
  • Pawlik Bartosz

    Czerwoni Cewków
  • Sołtys Adrian

    Czerwoni Cewków
  • Syty Damian

    Czerwoni Cewków
  • Czerwoni Cewków

    Kusina Rafał

  • Czerwoni Cewków

    Bander Rafał

  • Gwiazda Wielkie Oczy

    Powroźnik Mateusz

  • Czerwoni Cewków

    Kudła Konrad

  • Grom Różaniec

    Kuczyński Patryk

    Czerwoni Cewków
  • Kaczmarek Olaf

    Czuwaj Przemyśl
  • Hładuniuk Patryk

    Czuwaj Przemyśl
  • Kocaj Kacper

    Czuwaj Przemyśl
  • Flaga Andrzej

    Resovia II
  • Barra Ewelina

    Dąbrówka Stara Jastrząbka
  • Baran Kacper

    Dąbrówka Stara Jastrząbka
  • Nowak Mikołaj

    Dąbrówka Stara Jastrząbka
  • Koza Damian

    Dąbrówka Stara Jastrząbka
  • Hytrek Kamil

    Dąbrówka Stara Jastrząbka
  • Sosnowski Dawid

    Pionier Średnia Wieś
  • Marzec Michał

    Wspólnota Serbinów
  • Narloch Tomasz

    Sparta Chorzelów
  • Soczawa Klaudia

    Dąb Cetula
  • Gac Kamil

    Dąb Cetula
  • Gac Łukasz

    Dąb Cetula
  • Pyrzak Jakub

    Dąb Cetula
  • Jandura Artur

    Kaskada II Kamionka
  • Błaszczyk Jakub

    KS Szówsko
  • Roszkowiak Marcin

    Rudzik Rudna Mała
  • Rodzoń Miłosz

    Dąb Dąbrowa
  • Suchy Łukasz

    Dąb Dąbrowa
  • Topór Mikołaj

    Dąb Dąbrowa
  • Górecki Krystian

    Wisłok Strzyżów
  • Hołyszko Jarosław

    Dąb Dobkowice
  • Lonc Jakub

    Dąb Dobkowice
  • Tarnawski Sylwester

    Dąb Dobkowice
  • Bokrzycki Mikołaj

    Dąb Dobkowice
  • Ryzner Hubert

    Dąb Dobkowice
  • Nowak Mateusz

    Wisan Skopanie
  • Wojtkowski Bartłomiej

    Santos Piwoda
  • Bieniasz Dominik

    Dąb Kosina
  • Blok Kacper

    Dąb Kosina
  • Pelc Sławomir

    Dąb Kosina
  • Tomaszek Gabriel

    Dąb Kosina
  • Brym Daniel

    Strzelec Frysztak
  • Ujma Waldemar

    Truck Kotowa Wola
  • Krzyśko Dawid

    Dąb Kosina
  • Jabłoński Dominik

    Dąb Żdżary
  • Wieczorek Aleksander

    Herosi Krzaki-Słomiana
  • KS Legion Pilzno

    Ładyga Kamil

    Dalin II Myślenice
  • Dziobek Marek

    Delin Munina
  • Krupa Karol

    Delin Munina
  • Krzyżaniak Tomasz

    Tęcza Wysocko
  • Juźwik Marek

    Szarotka Rogóżno
  • Ciosek Bartłomiej

    Diament Pstrągowa
  • Czarnik Mateusz

    Diament Pstrągowa
  • Jamróg Adrian

    Diament Pstrągowa
  • Oliwa Jacek

    Diament Pstrągowa
  • Złotek Sebastian

    Diament Pstrągowa
  • Wasilewski Michał

    Wisłok Strzyżów
  • Garbacik Jakub

    Dragon Glinik Nowy
  • Sowa Tobiasz

    Dragon Glinik Nowy
  • Hapka Paweł

    Dragon Glinik Nowy
  • Klata Maciej

    MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
  • Bieniek Paweł

    Dragon Glinik Nowy
  • Piszczatowska Gabriela

    Dragon Korzeniów
  • Osak Marcin

    Dragon Korzeniów
  • Czarnecki Jakub

    Pasja Krosno
  • Włudyka Arkadiusz

    LKS Głębokie
  • Świącik Michał

    TS Noverra Głogów Małopolski
  • Szymanowski Jakub

    Wisłoczanka Tryńcza
  • Sobajtis Adam

    Zryw Dzikowiec
  • Sztuka Piotr

    Dromader Chrząstów
  • Peksa Rafał

    Dromader Chrząstów
  • Brzeziński Dawid

    LZS Jarocin
  • Rupa Natan

    GKS Orły
  • Pawlak Antonina

    Wisłok Czarna
  • Zawadzka Zofia

    Dwór Kombornia
  • Lipnicki Bartosz

    Igloopol Dębica
  • Betlej Eryk

    LKS Lubatówka
  • Dydek Sławomir

    Dwór Kombornia
  • Józefczyk Grzegorz

    Dwór Kombornia
  • Surmacz Dariusz

    Dwór Kombornia
  • Surmacz Piotr

    Dwór Kombornia
  • Rudzik Szymon

    Kaskada Kamionka
  • Grzywa Krystian

    Dwór Kombornia
  • Perz Piotr

    MKS Lotnik Bieszczady II Ustrzyki Dolne
  • Jasiński Michał

    Dynovia Dynów
  • Drob Kamil

    Dynovia Dynów
  • Dzik Jakob

    Dynovia Dynów
  • Mazur Damian

    Dynovia Dynów
  • Pantoł Jakub

    Dynovia Dynów
  • Paszko Sylwester

    Dynovia Dynów
  • Szczepański Grzegorz

    Dynovia Dynów
  • Olejnicki Maksymilian

    Tempo Nienaszów
  • Barszczak Damian

    Ekoball Sanok
  • Aleksjejew Piotr

    Ekoball Sanok
  • Kotyna Tomasz

    Fenix Leszno
  • Mendak Tomasz

    Tanew Harasiuki
  • Polak Maciej

    Fenix Leszno
  • Draguła Maciej

    Florian Ostrowy Tuszowskie
  • Jachyra Grzegorz

    Florian Ostrowy Tuszowskie
  • Komaniecki Adam

    Florian Ostrowy Tuszowskie
  • Nowak Szymon

    Florian Ostrowy Tuszowskie
  • Stawiński Piotr

    Iskra Wróblik Szlachecki
  • Munz Jakub

    Florian Rymanów-Zdrój
  • Potasiewicz Daniel

    Florian Rymanów-Zdrój
  • Potasiewicz Kacper

    Florian Rymanów-Zdrój
  • Szajna Dawid

    Florian Rymanów-Zdrój
  • Sosiński Norman

    Florian Rymanów-Zdrój
  • Koralewicz Mateusz

    Fort Jaksmanice
  • Skupień Marcin

    Olimpia Pysznica
  • Toporowski Krystian

    Fort Jaksmanice
  • Rusinek Dominik

    Wisan Skopanie
  • Nyczka Borys

    Fort Jaksmanice
  • Wojtaszak Bartosz

    Podlesianka Kamień
  • Olchowy Bartłomiej

    Fredro Surochów
  • Wojdyło Jakub

    Fredro Surochów
  • Pardo Nicole

    Fredro Surochów
  • Berdyński Jarosław

    Gabry Łukowe
  • Świątek Łukasz

    Tempo Nienaszów
  • Mane Abel

    Roztocze Ruda Różaniecka
  • Kulig Sylwester

    Gabry Łukowe
  • Mackiewicz Zenon

    Gabry Łukowe
  • Sywanicz Karol

    Gabry Łukowe
  • Sywanicz Radosław

    Graniczni Krowica
  • Laszczowski Marcin

    Gabry Łukowe
  • Świniański Dawid

    Gabry Łukowe
  • Pierga Krystian

    Gabry Łukowe
  • Wala Krzysztof

    Zalew Myczkowce
  • Fryś Dariusz

    Gabry Łukowe
  • Milner Dawid

    Wspólnota Serbinów
  • Zawadzka Anna

    Gacovia Gać
  • Bartman Marcin

    Gacovia Gać
  • Dykarcz Rajmund

    Gacovia Gać
  • Homa Kacper

    Gacovia Gać
  • Pieniążek Grzegorz

    Gacovia Gać
  • Puczkowski Łukasz

    Gacovia Gać
  • Ulman Marek

    Gacovia Gać
  • Knapp Joachim

    Piastovia Miejsce Piastowe
  • Bajda Krystian

    Galicja Chmielnik
  • Surówka Bartosz

    Galicja Chmielnik
  • Rajsz Rafał

    Wisan Skopanie
  • Woleń Dominik

    Orkan Markowce
  • Grundt Marcin

    Galicja Chmielnik
  • Kubala Krzysztof

    Galicja Chmielnik
  • Morajko Miłosz

    KS Zaczernie
  • Schilke Dawid

    Galicja Chmielnik
  • Bór Dąbie

    Flis Oktawian

    Gaudium Łężyny
  • Fojt Bartłomiej

    Tęcza Jankowice
  • Gradowicz Patryk

    Gaudium Łężyny
  • Kosiba Michał

    Gaudium Łężyny
  • Szablewski Sebastian

    Gaudium Łężyny
  • Włodarczyk Mateusz

    Gaudium Łężyny
  • Borowczyk Tomasz

    Gaudium Łężyny
  • Kutkowski Mateusz

    Gaudium Łężyny
  • Niemiec Kamil

    GKS GPR Zarzecze
  • Galiński Kacper

    GKS GPR Zarzecze
  • Kucza Kacper

    GKS GPR Zarzecze
  • Malawski Bartłomiej

    GKS GPR Zarzecze
  • Niemczak Marcin

    GKS GPR Zarzecze
  • Płocica Norbert

    GKS GPR Zarzecze
  • Wasyłyk Jakub

    GKS GPR Zarzecze
  • Rybus Piotr

    LKS Wiewiórka
  • Burzec Łukasz

    GKS GPR Zarzecze
  • Mizia Norbert

    GKS GPR Zarzecze
  • Leśniak Dominik

    Stal II Stalowa Wola
  • Pasieka Jonatan

    PUKS Francesco Jelna
  • Bukała Dominik

    GKS Groble
  • Sarzyński Marian

    GKS Groble
  • Mięczakowski Grzegorz

    LKS Haczów
  • Sokół Kolbuszowa Dolna

    Aksamit Michał

    GKS II Drwinia
  • Rusinek Konrad

    GKS Majdan Sieniawski
  • Skąpski Tomasz

    GKS Majdan Sieniawski
  • Góra Łukasz

    GKS Niebylec
  • Podsiadło Konrad

    GKS Niebylec
  • Stach Krzysztof

    GKS Niebylec
  • Witek Paweł

    GKS Niebylec
  • Wojtowicz Paweł

    GKS Niebylec
  • Panasiuk Kacper

    GKS Niebylec
  • LZS Dragon Bojano

    Telesz Mateusz

    GKS Niebylec
  • Lech Patryk

    GKS Orły
  • Bącal Kamil

    GKS Orły
  • Król Mateusz

    GKS Orły
  • Kurzyński Stanisław

    GKS Orły
  • Włoch Michał

    GKS Orły
  • Koba Waldemar

    LKS Niziny
  • Wciórka Patryk

    GKS Orły
  • Chwaliński Hubert

    GKS Orły
  • Sołtowski Łukasz

    KS II Zarzecze
  • Czajka Dawid

    KS II Zarzecze
  • Bernacki Dariusz

    KS II Zarzecze
  • Kmiecik Michał

    KS II Zarzecze
  • Pierzowicz Dominik

    KS II Zarzecze
  • Pierzowicz Paweł

    KS II Zarzecze
  • Sułkowski Jakub

    KS II Zarzecze
  • Nowakowski Tomasz

    Victoria Kobylany
  • Sabała Tomasz

    Sprint Żarówka
  • Klimczak Sebastian

    LKS Batycze
  • Bak Patryk

    Wisłoka II Dębica
  • Nowacki Patryk

    Pogórze Bachórz
  • Bajorek Kamil

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Bartuś Mateusz

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Bernacki Dariusz

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Betlej Jakub

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Białoń Grzegorz

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Biernacki Kamil

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Brej Kacper

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Cionek Robert

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Czajka Wojciech

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Czempas Kacper

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Dąborowski Maciej

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Duda Dominik

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Falger Jakub

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Gierut Filip

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Głód Bartłomiej

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Gotfryd Konrad

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Kalityński Dominik

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Kiełbasa Marcin

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Kluk Dawid

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Kmiecik Michał

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Kozik Tomasz

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Kuczaj Patryk

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Kukowski Mateusz

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Kulczycki Tomasz

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Kurdziel Maksymilian

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Kurowski Daniel

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Łaba Wiktor

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Martowicz Szymon

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Michnal Łukasz

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Niedziałkowski Rafał

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Niemiec Łukasz

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Ochal Mateusz

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Opałka Bartosz

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Opałka Łukasz

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Pankiewicz Jakub

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Pierzowicz Andrzej

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Pierzowicz Bartłomiej

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Pierzowicz Mateusz

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Pierzowicz Łukasz

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Pierzowicz Dominik

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Pierzowicz Paweł

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Rajdek Grzegorz

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Retka Mateusz

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Skiba Przemysław

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Skuba Piotr

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Sokołowski Rafał

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Sokołowski Konrad

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Soliński Dawid

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Starzewski Sebastian

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Stój Patryk

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Sułkowski Jakub

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Szostak Andrzej

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Szpak Daniel

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Ślusarczyk Robert

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Ślusarczyk Sylwester

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Trzeciak Wiktor

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Witusik Karol

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Wojtunik Hubert

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Wokurka Mateusz

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Wolski Krystian

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Zabawa Wojciech

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Ziomber Mateusz

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Żychowski Krzysztof

    GKS Zarzecze-Dębowiec
  • Barszcz Krzysztof

    Victoria Budy Głogowskie
  • Dudzik Łukasz

    Głogovia Głogów Małopolski
  • Kiełbasa Bartłomiej

    Resovia II
  • Wiatr Karol

    PUKS Francesco Jelna
  • Domagała Paweł

    Głogovia Głogów Małopolski
  • Gushul Vasyl

    Głogovia Głogów Małopolski
  • Domoń Konrad

    Głogovia Głogów Małopolski
  • Łeń Radosław

    Głogovia Głogów Małopolski
  • Paczocha Nikodem

    Głogovia Głogów Małopolski
  • Szary Damian

    Głogovia Głogów Małopolski
  • Wiatr Karol

    Głogovia Głogów Małopolski
  • Wilk Kamil

    Głogovia Głogów Małopolski
  • Głogovia Głogów Małopolski

    Mateusz Załucki

  • Głogovia Głogów Małopolski

    Kamil Jakubowski

  • Głogovia Głogów Małopolski

    Paweł Odrzywolski

  • Głogovia Głogów Małopolski

    Bożek Damian

  • Głogovia Głogów Małopolski

    Tarnowski Hubert

  • Głogovia Głogów Małopolski

    Łukasz Dudzik

  • Głogovia Głogów Małopolski

    Kłak Bartłomiej

  • Głogovia Głogów Małopolski

    Bartosz Wilk

  • Głogovia Głogów Małopolski

    Gracjan Kloc

  • Głogovia Głogów Małopolski

    Przemysław Czado

  • Głogovia Głogów Małopolski

    Dawid Ostrowski

  • Sokół Nisko

    Tetlak Patryk

    Sokół Kolbuszowa Dolna
  • Korona Rzeszów

    Buczek Bartłomiej

  • Korona Rzeszów

    Janik Bartłomiej

  • Korona Rzeszów

    Przybyło Dawid

  • Karpaty Krosno

    Tomasz Płonka

    Głogovia Głogów Małopolski
  • Stal Łańcut

    Skiba Jaromir

  • Wydra Marcin

    Głuchowianka Głuchów
  • Cisek Piotr

    Głuchowianka Głuchów
  • Demkowski Paweł

    Głuchowianka Głuchów
  • Kołomyja Kamil

    Głuchowianka Głuchów
  • Ruda Tomasz

    Głuchowianka Głuchów
  • Ochodek Dominik

    Głuchowianka Głuchów
  • Radecki Michał

    Markiewicza Krosno
  • Mucha Łukasz

    Gorliczanka Gorliczyna
  • Alvarez Grygar Carlos

    Gorliczanka Gorliczyna
  • Kyciński Jacek

    Gorliczanka Gorliczyna
  • Markowicz Michał

    Gorliczanka Gorliczyna
  • Pelc Wojciech

    Gorliczanka Gorliczyna
  • Marcinkowski Tomasz

    Gorliczanka Gorliczyna
  • Stelmach Mikołaj

    Gorliczanka Gorliczyna
  • Błaszczyk Damian

    Wisłoka Błażkowa
  • Pierożak Miłosz

    Orzeł Bażanówka
  • Ryba Kamil

    Górnik Grabownica Starzeńska
  • Zajdel Kacper

    Górnik Grabownica Starzeńska
  • Żyłka Rafał

    Górnik Grabownica Starzeńska
  • Chudzicki Jerzy

    </