Małopolskie | Klasa B | Kraków IV
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
46
25.27 %
Zwycięstwa gości
36
19.78 %
Remisy
100
54.95 %

Bramki

Gospodarzy
267
średnia: 1.47
Gości
223
średnia: 1.23

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
51.1%
93 z 182
0.5
48.9%
89 z 182
52.2%
95 z 182
1.5
47.8%
87 z 182
54.95%
100 z 182
2.5
45.05%
82 z 182
63.19%
115 z 182
3.5
36.81%
67 z 182
69.23%
126 z 182
4.5
30.77%
56 z 182
78.57%
143 z 182
5.5
21.43%
39 z 182

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 93 51.1 %
1:4 7 3.85 %
3:1 6 3.3 %
3:0 6 3.3 %
2:3 4 2.2 %
0:3 4 2.2 %
5:2 4 2.2 %
5:1 4 2.2 %
4:4 3 1.65 %
1:2 3 1.65 %
2:4 3 1.65 %
4:0 3 1.65 %
5:0 3 1.65 %
1:1 2 1.1 %
2:1 2 1.1 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:0 2 1.1 %
1:3 2 1.1 %
4:1 2 1.1 %
6:2 2 1.1 %
2:7 2 1.1 %
9:0 2 1.1 %
0:9 2 1.1 %
3:3 1 0.55 %
5:5 1 0.55 %
1:0 1 0.55 %
0:1 1 0.55 %
4:3 1 0.55 %
3:4 1 0.55 %
0:2 1 0.55 %
4:2 1 0.55 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:3 1 0.55 %
6:3 1 0.55 %
1:5 1 0.55 %
7:3 1 0.55 %
0:5 1 0.55 %
6:1 1 0.55 %
7:2 1 0.55 %
7:1 1 0.55 %
2:8 1 0.55 %
0:7 1 0.55 %
2:9 1 0.55 %
0:8 1 0.55 %
11:0 1 0.55 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    122
    70%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    11
    6%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    13
    7%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    29
    17%
  • 24
    17:00
    Tęcza Piekary
    4
    1
    :
    Trzebol Wielkie Drogi
  • 25
    11:00
    Sparta Przeginia Duchowna
    5
    1
    :
    Lotnik II Kryspinów
  • 25
    13:00
    Gwiazda Ściejowice
    1
    4
    :
    Pozowianka Pozowice
  • 25
    13:00
    KS Tyniec (Kraków)
    4
    0
    :
    Piast Skawina
  • 25
    13:00
    Błękitni Czułówek
    2
    4
    :
    Skawinka II Skawina
  • 25
    16:30
    Sankowia Sanka
    1
    1
    :
    Nadwiślan Rusocice
  • 25
    17:30
    Borkowianka Borek Szlachecki
    0
    1
    :
    Radziszowianka II Radziszów
  • 31
    16:00
    Pozowianka Pozowice
    2
    4
    :
    Tęcza Piekary
  • 31
    17:00
    Sankowia Sanka
    0
    7
    :
    Radziszowianka II Radziszów
  • 01
    13:00
    Piast Skawina
    4
    3
    :
    Błękitni Czułówek
  • 01
    13:00
    Lotnik II Kryspinów
    2
    7
    :
    KS Tyniec (Kraków)
  • 01
    16:00
    Trzebol Wielkie Drogi
    3
    1
    :
    Sparta Przeginia Duchowna
  • 01
    16:00
    Borkowianka Borek Szlachecki
    9
    0
    :
    Gwiazda Ściejowice
  • 24
    13:00
    Skawinka II Skawina
    0
    3
    :
    Nadwiślan Rusocice
  • 04
    16:00
    Sankowia Sanka
    4
    4
    :
    Skawinka II Skawina
  • 04
    17:00
    Gwiazda Ściejowice
    0
    3
    :
    Radziszowianka II Radziszów
  • 04
    17:00
    Tęcza Piekary
    7
    3
    :
    Borkowianka Borek Szlachecki
  • 04
    17:00
    Sparta Przeginia Duchowna
    3
    0
    :
    Pozowianka Pozowice
  • 04
    17:00
    Błękitni Czułówek
    3
    1
    :
    Lotnik II Kryspinów
  • 04
    17:30
    KS Tyniec (Kraków)
    5
    0
    :
    Trzebol Wielkie Drogi
  • 17
    13:00
    Nadwiślan Rusocice
    4
    1
    :
    Piast Skawina
  • 07
    12:30
    Lotnik II Kryspinów
    1
    2
    :
    Nadwiślan Rusocice
  • 08
    13:30
    Pozowianka Pozowice
    1
    0
    :
    KS Tyniec (Kraków)
  • 08
    16:00
    Radziszowianka II Radziszów
    5
    2
    :
    Skawinka II Skawina
  • 08
    16:00
    Trzebol Wielkie Drogi
    1
    4
    :
    Błękitni Czułówek
  • 08
    16:00
    Borkowianka Borek Szlachecki
    1
    4
    :
    Sparta Przeginia Duchowna
  • 08
    16:00
    Gwiazda Ściejowice
    0
    9
    :
    Tęcza Piekary
  • 08
    17:00
    Piast Skawina
    3
    0
    :
    Sankowia Sanka
  • 14
    16:00
    Nadwiślan Rusocice
    11
    0
    :
    Trzebol Wielkie Drogi
  • 14
    16:00
    Sankowia Sanka
    5
    2
    :
    Lotnik II Kryspinów
  • 14
    17:00
    KS Tyniec (Kraków)
    1
    4
    :
    Borkowianka Borek Szlachecki
  • 15
    11:00
    Sparta Przeginia Duchowna
    7
    1
    :
    Gwiazda Ściejowice
  • 15
    11:00
    Skawinka II Skawina
    2
    1
    :
    Piast Skawina
  • 15
    14:00
    Błękitni Czułówek
    2
    3
    :
    Pozowianka Pozowice
  • 15
    15:00
    Tęcza Piekary
    6
    2
    :
    Radziszowianka II Radziszów
  • 21
    16:30
    Lotnik II Kryspinów
    6
    3
    :
    Skawinka II Skawina
  • 22
    15:00
    Trzebol Wielkie Drogi
    3
    4
    :
    Sankowia Sanka
  • 22
    15:00
    Gwiazda Ściejowice
    0
    8
    :
    KS Tyniec (Kraków)
  • 22
    15:00
    Tęcza Piekary
    0
    0
    :
    Sparta Przeginia Duchowna
  • 22
    15:30
    Borkowianka Borek Szlachecki
    5
    2
    :
    Błękitni Czułówek
  • 22
    16:00
    Radziszowianka II Radziszów
    2
    3
    :
    Piast Skawina
  • 22
    16:00
    Pozowianka Pozowice
    3
    1
    :
    Nadwiślan Rusocice
  • 28
    16:00
    Nadwiślan Rusocice
    5
    3
    :
    Borkowianka Borek Szlachecki
  • 28
    16:00
    Sankowia Sanka
    2
    3
    :
    Pozowianka Pozowice
  • 29
    11:00
    Sparta Przeginia Duchowna
    2
    3
    :
    Radziszowianka II Radziszów
  • 29
    11:00
    Skawinka II Skawina
    4
    0
    :
    Trzebol Wielkie Drogi
  • 29
    13:00
    KS Tyniec (Kraków)
    0
    3
    :
    Tęcza Piekary
  • 29
    13:00
    Piast Skawina
    6
    2
    :
    Lotnik II Kryspinów
  • 29
    14:00
    Błękitni Czułówek
    3
    0
    :
    Gwiazda Ściejowice
  • 05
    15:00
    Tęcza Piekary
    5
    0
    :
    Błękitni Czułówek
  • 05
    15:45
    Pozowianka Pozowice
    3
    0
    :
    Skawinka II Skawina
  • 05
    16:00
    Radziszowianka II Radziszów
    5
    1
    :
    Lotnik II Kryspinów
  • 06
    11:00
    Trzebol Wielkie Drogi
    4
    0
    :
    Piast Skawina
  • 06
    14:00
    Gwiazda Ściejowice
    2
    9
    :
    Nadwiślan Rusocice
  • 06
    14:00
    Sparta Przeginia Duchowna
    1
    2
    :
    KS Tyniec (Kraków)
  • 06
    15:30
    Borkowianka Borek Szlachecki
    5
    1
    :
    Sankowia Sanka
  • 12
    11:00
    KS Tyniec (Kraków)
    3
    1
    :
    Radziszowianka II Radziszów
  • 12
    15:00
    Sankowia Sanka
    9
    0
    :
    Gwiazda Ściejowice
  • 12
    15:30
    Lotnik II Kryspinów
    5
    5
    :
    Trzebol Wielkie Drogi
  • 13
    11:00
    Skawinka II Skawina
    1
    4
    :
    Borkowianka Borek Szlachecki
  • 13
    14:00
    Błękitni Czułówek
    2
    7
    :
    Sparta Przeginia Duchowna
  • 13
    15:00
    Nadwiślan Rusocice
    4
    4
    :
    Tęcza Piekary
  • 13
    16:00
    Piast Skawina
    2
    4
    :
    Pozowianka Pozowice
  • 19
    14:30
    Tęcza Piekary
    3
    0
    :
    Sankowia Sanka
  • 19
    16:00
    KS Tyniec (Kraków)
    3
    1
    :
    Błękitni Czułówek
  • 20
    11:00
    Sparta Przeginia Duchowna
    0
    2
    :
    Nadwiślan Rusocice
  • 20
    13:30
    Pozowianka Pozowice
    4
    2
    :
    Lotnik II Kryspinów
  • 20
    15:00
    Borkowianka Borek Szlachecki
    1
    4
    :
    Piast Skawina
  • 20
    15:00
    Gwiazda Ściejowice
    3
    0
    :
    Skawinka II Skawina
  • 20
    15:30
    Radziszowianka II Radziszów
    2
    1
    :
    Trzebol Wielkie Drogi
  • 26
    15:00
    Nadwiślan Rusocice
    0
    0
    :
    KS Tyniec (Kraków)
  • 26
    15:00
    Sankowia Sanka
    2
    0
    :
    Sparta Przeginia Duchowna
  • 26
    15:00
    Skawinka II Skawina
    0
    5
    :
    Tęcza Piekary
  • 26
    15:00
    Lotnik II Kryspinów
    2
    8
    :
    Borkowianka Borek Szlachecki
  • 27
    11:00
    Trzebol Wielkie Drogi
    1
    4
    :
    Pozowianka Pozowice
  • 27
    14:00
    Błękitni Czułówek
    1
    5
    :
    Radziszowianka II Radziszów
  • 27
    14:00
    Piast Skawina
    5
    0
    :
    Gwiazda Ściejowice
  • 02
    11:00
    KS Tyniec (Kraków)
    5
    1
    :
    Sankowia Sanka
  • 02
    14:00
    Tęcza Piekary
    3
    1
    :
    Piast Skawina
  • 03
    11:00
    Sparta Przeginia Duchowna
    5
    2
    :
    Skawinka II Skawina
  • 03
    13:00
    Gwiazda Ściejowice
    1
    3
    :
    Lotnik II Kryspinów
  • 03
    14:00
    Radziszowianka II Radziszów
    1
    2
    :
    Pozowianka Pozowice
  • 03
    14:00
    Borkowianka Borek Szlachecki
    7
    2
    :
    Trzebol Wielkie Drogi
  • 03
    14:00
    Błękitni Czułówek
    1
    3
    :
    Nadwiślan Rusocice
  • 09
    14:00
    Sankowia Sanka
    2
    0
    :
    Błękitni Czułówek
  • 10
    11:00
    Skawinka II Skawina
    0
    3
    :
    KS Tyniec (Kraków)
  • 10
    11:00
    Lotnik II Kryspinów
    3
    3
    :
    Tęcza Piekary
  • 10
    11:00
    Trzebol Wielkie Drogi
    6
    1
    :
    Gwiazda Ściejowice
  • 10
    13:00
    Pozowianka Pozowice
    0
    9
    :
    Borkowianka Borek Szlachecki
  • 10
    14:00
    Nadwiślan Rusocice
    1
    1
    :
    Radziszowianka II Radziszów
  • 10
    14:00
    Piast Skawina
    4
    4
    :
    Sparta Przeginia Duchowna
  • 21
    16:00
    Radziszowianka II Radziszów
    nie odbył się
    Borkowianka Borek Szlachecki
  • 21
    16:00
    Pozowianka Pozowice
    nie odbył się
    Gwiazda Ściejowice
  • 21
    16:00
    Piast Skawina
    nie odbył się
    KS Tyniec (Kraków)
  • 22
    11:00
    Skawinka II Skawina
    nie odbył się
    Błękitni Czułówek
  • 22
    15:00
    Nadwiślan Rusocice
    nie odbył się
    Sankowia Sanka
  • 22
    15:00
    Trzebol Wielkie Drogi
    nie odbył się
    Tęcza Piekary
  • 22
    15:00
    Lotnik II Kryspinów
    nie odbył się
    Sparta Przeginia Duchowna
  • 28
    14:00
    Tęcza Piekary
    nie odbył się
    Pozowianka Pozowice
  • 28
    16:00
    Nadwiślan Rusocice
    nie odbył się
    Skawinka II Skawina
  • 28
    16:00
    Gwiazda Ściejowice
    nie odbył się
    Borkowianka Borek Szlachecki
  • 28
    17:00
    Błękitni Czułówek
    nie odbył się
    Piast Skawina
  • 28
    17:00
    KS Tyniec (Kraków)
    nie odbył się
    Lotnik II Kryspinów
  • 29
    15:00
    Radziszowianka II Radziszów
    nie odbył się
    Sankowia Sanka
  • 29
    16:00
    Sparta Przeginia Duchowna
    nie odbył się
    Trzebol Wielkie Drogi
  • 04
    17:00
    Radziszowianka II Radziszów
    nie odbył się
    Gwiazda Ściejowice
  • 04
    17:00
    Pozowianka Pozowice
    nie odbył się
    Sparta Przeginia Duchowna
  • 04
    17:00
    Piast Skawina
    nie odbył się
    Nadwiślan Rusocice
  • 04
    17:00
    Skawinka II Skawina
    nie odbył się
    Sankowia Sanka
  • 05
    13:45
    Lotnik II Kryspinów
    nie odbył się
    Błękitni Czułówek
  • 05
    16:00
    Trzebol Wielkie Drogi
    nie odbył się
    KS Tyniec (Kraków)
  • 05
    16:30
    Borkowianka Borek Szlachecki
    nie odbył się
    Tęcza Piekary
  • 18
    17:00
    Skawinka II Skawina
    nie odbył się
    Radziszowianka II Radziszów
  • 18
    17:00
    Sankowia Sanka
    nie odbył się
    Piast Skawina
  • 18
    17:00
    Błękitni Czułówek
    nie odbył się
    Trzebol Wielkie Drogi
  • 18
    17:00
    KS Tyniec (Kraków)
    nie odbył się
    Pozowianka Pozowice
  • 19
    14:00
    Tęcza Piekary
    nie odbył się
    Gwiazda Ściejowice
  • 19
    16:00
    Nadwiślan Rusocice
    nie odbył się
    Lotnik II Kryspinów
  • 19
    16:00
    Sparta Przeginia Duchowna
    nie odbył się
    Borkowianka Borek Szlachecki
  • 25
    15:00
    Gwiazda Ściejowice
    nie odbył się
    Sparta Przeginia Duchowna
  • 25
    17:00
    Radziszowianka II Radziszów
    nie odbył się
    Tęcza Piekary
  • 25
    17:00
    Pozowianka Pozowice
    nie odbył się
    Błękitni Czułówek
  • 25
    17:00
    Piast Skawina
    nie odbył się
    Skawinka II Skawina
  • 26
    11:00
    Lotnik II Kryspinów
    nie odbył się
    Sankowia Sanka
  • 26
    16:00
    Trzebol Wielkie Drogi
    nie odbył się
    Nadwiślan Rusocice
  • 26
    17:00
    Borkowianka Borek Szlachecki
    nie odbył się
    KS Tyniec (Kraków)
  • 02
    17:00
    Piast Skawina
    nie odbył się
    Radziszowianka II Radziszów
  • 02
    17:00
    Skawinka II Skawina
    nie odbył się
    Lotnik II Kryspinów
  • 02
    17:00
    Sankowia Sanka
    nie odbył się
    Trzebol Wielkie Drogi
  • 02
    17:00
    Błękitni Czułówek
    nie odbył się
    Borkowianka Borek Szlachecki
  • 02
    17:00
    KS Tyniec (Kraków)
    nie odbył się
    Gwiazda Ściejowice
  • 03
    16:00
    Nadwiślan Rusocice
    nie odbył się
    Pozowianka Pozowice
  • 03
    16:00
    Sparta Przeginia Duchowna
    nie odbył się
    Tęcza Piekary
  • 09
    17:00
    Radziszowianka II Radziszów
    nie odbył się
    Sparta Przeginia Duchowna
  • 09
    17:00
    Tęcza Piekary
    nie odbył się
    KS Tyniec (Kraków)
  • 09
    17:00
    Gwiazda Ściejowice
    nie odbył się
    Błękitni Czułówek
  • 09
    17:00
    Pozowianka Pozowice
    nie odbył się
    Sankowia Sanka
  • 10
    13:45
    Lotnik II Kryspinów
    nie odbył się
    Piast Skawina
  • 10
    15:00
    Trzebol Wielkie Drogi
    nie odbył się
    Skawinka II Skawina
  • 10
    17:00
    Borkowianka Borek Szlachecki
    nie odbył się
    Nadwiślan Rusocice
  • 16
    17:00
    Piast Skawina
    nie odbył się
    Trzebol Wielkie Drogi
  • 16
    17:00
    Skawinka II Skawina
    nie odbył się
    Pozowianka Pozowice
  • 16
    17:00
    Sankowia Sanka
    nie odbył się
    Borkowianka Borek Szlachecki
  • 16
    17:00
    Błękitni Czułówek
    nie odbył się
    Tęcza Piekary
  • 16
    17:00
    KS Tyniec (Kraków)
    nie odbył się
    Sparta Przeginia Duchowna
  • 17
    11:00
    Lotnik II Kryspinów
    0
    0
    :
    Radziszowianka II Radziszów
    (anulowany)
  • 17
    17:00
    Nadwiślan Rusocice
    0
    0
    :
    Gwiazda Ściejowice
    (anulowany)
  • 23
    17:00
    Radziszowianka II Radziszów
    nie odbył się
    KS Tyniec (Kraków)
  • 23
    17:00
    Tęcza Piekary
    nie odbył się
    Nadwiślan Rusocice
  • 23
    17:00
    Gwiazda Ściejowice
    nie odbył się
    Sankowia Sanka
  • 23
    17:00
    Borkowianka Borek Szlachecki
    nie odbył się
    Skawinka II Skawina
  • 23
    17:00
    Pozowianka Pozowice
    nie odbył się
    Piast Skawina
  • 23
    17:00
    Trzebol Wielkie Drogi
    nie odbył się
    Lotnik II Kryspinów
  • 24
    17:00
    Sparta Przeginia Duchowna
    nie odbył się
    Błękitni Czułówek
  • 30
    17:00
    Trzebol Wielkie Drogi
    nie odbył się
    Radziszowianka II Radziszów
  • 30
    17:00
    Piast Skawina
    nie odbył się
    Borkowianka Borek Szlachecki
  • 30
    17:00
    Skawinka II Skawina
    nie odbył się
    Gwiazda Ściejowice
  • 30
    17:00
    Sankowia Sanka
    nie odbył się
    Tęcza Piekary
  • 30
    17:00
    Błękitni Czułówek
    nie odbył się
    KS Tyniec (Kraków)
  • 31
    15:30
    Lotnik II Kryspinów
    nie odbył się
    Pozowianka Pozowice
  • 31
    17:00
    Nadwiślan Rusocice
    nie odbył się
    Sparta Przeginia Duchowna
  • 06
    17:00
    Radziszowianka II Radziszów
    nie odbył się
    Błękitni Czułówek
  • 06
    17:00
    KS Tyniec (Kraków)
    nie odbył się
    Nadwiślan Rusocice
  • 06
    17:00
    Tęcza Piekary
    nie odbył się
    Skawinka II Skawina
  • 06
    17:00
    Gwiazda Ściejowice
    nie odbył się
    Piast Skawina
  • 06
    17:00
    Pozowianka Pozowice
    nie odbył się
    Trzebol Wielkie Drogi
  • 06
    17:30
    Borkowianka Borek Szlachecki
    nie odbył się
    Lotnik II Kryspinów
  • 07
    17:00
    Sparta Przeginia Duchowna
    nie odbył się
    Sankowia Sanka
  • 13
    17:00
    Pozowianka Pozowice
    nie odbył się
    Radziszowianka II Radziszów
  • 13
    17:00
    Piast Skawina
    nie odbył się
    Tęcza Piekary
  • 13
    17:00
    Skawinka II Skawina
    nie odbył się
    Sparta Przeginia Duchowna
  • 13
    17:00
    Sankowia Sanka
    nie odbył się
    KS Tyniec (Kraków)
  • 14
    17:00
    Trzebol Wielkie Drogi
    nie odbył się
    Borkowianka Borek Szlachecki
  • 14
    17:00
    Lotnik II Kryspinów
    nie odbył się
    Gwiazda Ściejowice
  • 14
    17:00
    Nadwiślan Rusocice
    nie odbył się
    Błękitni Czułówek
  • 20
    18:00
    Radziszowianka II Radziszów
    0
    0
    :
    Nadwiślan Rusocice
    (anulowany)
  • 20
    18:00
    Błękitni Czułówek
    0
    0
    :
    Sankowia Sanka
    (anulowany)
  • 20
    18:00
    KS Tyniec (Kraków)
    0
    0
    :
    Skawinka II Skawina
    (anulowany)
  • 20
    18:00
    Sparta Przeginia Duchowna
    0
    0
    :
    Piast Skawina
    (anulowany)
  • 20
    18:00
    Tęcza Piekary
    0
    0
    :
    Lotnik II Kryspinów
    (anulowany)
  • 20
    18:00
    Gwiazda Ściejowice
    0
    0
    :
    Trzebol Wielkie Drogi
    (anulowany)
  • 20
    18:00
    Borkowianka Borek Szlachecki
    0
    0
    :
    Pozowianka Pozowice
    (anulowany)