Łódzkie | 4. Liga | łódzka
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaForma
-
Sezon 2018/19
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
118
43.38 %
118
43.38 %
Zwycięstwa gości
93
34.19 %
93
34.19 %
Remisy
61
22.43 %
61
22.43 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
5.15%
14 z 272
14 z 272
0.5
94.85%
258 z 272
258 z 272
17.65%
48 z 272
48 z 272
1.5
82.35%
224 z 272
224 z 272
40.44%
110 z 272
110 z 272
2.5
59.56%
162 z 272
162 z 272
57.35%
156 z 272
156 z 272
3.5
42.65%
116 z 272
116 z 272
73.16%
199 z 272
199 z 272
4.5
26.84%
73 z 272
73 z 272
84.93%
231 z 272
231 z 272
5.5
15.07%
41 z 272
41 z 272
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:1 | 25 | 9.19 % |
2:0 | 24 | 8.82 % |
0:1 | 21 | 7.72 % |
1:2 | 20 | 7.35 % |
0:0 | 14 | 5.15 % |
2:2 | 13 | 4.78 % |
1:0 | 13 | 4.78 % |
2:1 | 13 | 4.78 % |
0:2 | 13 | 4.78 % |
3:1 | 13 | 4.78 % |
1:3 | 11 | 4.04 % |
3:2 | 10 | 3.68 % |
3:3 | 8 | 2.94 % |
3:0 | 8 | 2.94 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:4 | 7 | 2.57 % |
5:1 | 7 | 2.57 % |
4:1 | 6 | 2.21 % |
4:0 | 6 | 2.21 % |
0:3 | 5 | 1.84 % |
2:3 | 4 | 1.47 % |
5:0 | 4 | 1.47 % |
3:4 | 3 | 1.1 % |
1:5 | 3 | 1.1 % |
4:3 | 2 | 0.74 % |
4:2 | 2 | 0.74 % |
6:2 | 2 | 0.74 % |
6:1 | 2 | 0.74 % |
4:4 | 1 | 0.37 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
2:4 | 1 | 0.37 % |
3:5 | 1 | 0.37 % |
7:4 | 1 | 0.37 % |
2:6 | 1 | 0.37 % |
0:5 | 1 | 0.37 % |
1:6 | 1 | 0.37 % |
0:6 | 1 | 0.37 % |
6:0 | 1 | 0.37 % |
7:0 | 1 | 0.37 % |
9:2 | 1 | 0.37 % |
10:2 | 1 | 0.37 % |
9:0 | 1 | 0.37 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola11350%Wygrana przynajmniej 1 bramką5223%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2812%Wygrana 3 bramkami i więcej3214%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
11 sie15:00Zjednoczeni Stryków21:Pilica Przedbórz
-
11 sie17:00Ceramika Opoczno20:Boruta Zgierz
-
11 sie17:00Andrespolia Wiśniowa Góra12:Termy Ner Poddębice
-
11 sie17:00
-
11 sie17:00Warta Działoszyn34:KS Kutno
-
11 sie17:00Pogoń Zduńska Wola20:Włókniarz Zelów
-
12 sie17:00
-
12 sie17:00
-
15 sie16:00KS Kutno50:Pogoń Zduńska Wola
-
15 sie17:00LKS Kwiatkowice13:Termy Ner Poddębice
-
18 sie16:00
-
18 sie16:00Andrespolia Wiśniowa Góra31:Boruta Zgierz
-
18 sie17:00Warta Sieradz41:Warta Działoszyn
-
18 sie17:00Zjednoczeni Stryków21:Stal Niewiadów
-
18 sie17:30Pilica Przedbórz03:Włókniarz Zelów
-
19 sie16:00Pelikan II Łowicz23:RKS Radomsko
-
22 sie17:00Stal Niewiadów10:Pilica Przedbórz
-
22 sie17:00
-
22 sie17:30LKS Kwiatkowice32:Boruta Zgierz
-
22 sie17:30Warta Działoszyn24:Omega Kleszczów
-
22 sie18:00
-
22 sie18:00Orkan Buczek61:Pelikan II Łowicz
-
22 sie18:00Pogoń Zduńska Wola00:Warta Sieradz
-
19 wrz17:00
-
25 sie16:00Termy Ner Poddębice03:Orkan Buczek
-
25 sie16:00
-
25 sie17:00Pilica Przedbórz13:KS Kutno
-
25 sie17:00Warta Sieradz20:Włókniarz Zelów
-
25 sie17:00Zjednoczeni Stryków22:Andrespolia Wiśniowa Góra
-
25 sie17:00Stal Niewiadów12:Ceramika Opoczno
-
26 sie17:00Pelikan II Łowicz20:Warta Działoszyn
-
28 sie17:00
-
01 wrz16:00KS Kutno20:Warta Sieradz
-
01 wrz17:00Ceramika Opoczno21:Pilica Przedbórz
-
01 wrz17:00Andrespolia Wiśniowa Góra31:Stal Niewiadów
-
01 wrz17:00Warta Działoszyn41:Termy Ner Poddębice
-
01 wrz17:00Pogoń Zduńska Wola22:Pelikan II Łowicz
-
01 wrz17:00Włókniarz Zelów32:Omega Kleszczów
-
02 wrz17:00LKS Kwiatkowice12:Zjednoczeni Stryków
-
02 wrz17:00
-
07 wrz18:30Termy Ner Poddębice21:Pogoń Zduńska Wola
-
08 wrz15:00Zjednoczeni Stryków02:RKS Radomsko
-
08 wrz16:00
-
08 wrz16:00Boruta Zgierz22:Warta Działoszyn
-
08 wrz16:00Ceramika Opoczno02:Andrespolia Wiśniowa Góra
-
08 wrz17:00Pilica Przedbórz01:Warta Sieradz
-
08 wrz17:00Stal Niewiadów01:LKS Kwiatkowice
-
09 wrz16:00Pelikan II Łowicz10:Włókniarz Zelów
-
12 wrz16:00Andrespolia Wiśniowa Góra33:Pilica Przedbórz
-
12 wrz17:00LKS Kwiatkowice10:Ceramika Opoczno
-
12 wrz17:00
-
12 wrz17:00Pogoń Zduńska Wola20:Boruta Zgierz
-
12 wrz17:00Włókniarz Zelów21:Termy Ner Poddębice
-
12 wrz17:00KS Kutno12:Pelikan II Łowicz
-
12 wrz17:30Orkan Buczek20:Zjednoczeni Stryków
-
12 wrz19:00Warta Sieradz42:Omega Kleszczów
-
15 wrz15:00Termy Ner Poddębice01:KS Kutno
-
15 wrz16:00Boruta Zgierz11:Włókniarz Zelów
-
15 wrz16:00Ceramika Opoczno12:RKS Radomsko
-
15 wrz16:00
-
15 wrz17:00Pilica Przedbórz31:Omega Kleszczów
-
15 wrz17:00Zjednoczeni Stryków01:Warta Działoszyn
-
15 wrz17:00Stal Niewiadów00:Orkan Buczek
-
16 wrz11:15Pelikan II Łowicz15:Warta Sieradz
-
22 wrz16:00RKS Radomsko31:Andrespolia Wiśniowa Góra
-
22 wrz16:00Warta Działoszyn11:Stal Niewiadów
-
22 wrz16:00Pogoń Zduńska Wola01:Zjednoczeni Stryków
-
22 wrz16:00KS Kutno30:Boruta Zgierz
-
22 wrz16:00
-
22 wrz19:00Warta Sieradz43:Termy Ner Poddębice
-
23 wrz16:00LKS Kwiatkowice42:Pilica Przedbórz
-
23 wrz16:00
-
28 wrz18:30
-
29 wrz16:00Pilica Przedbórz51:Pelikan II Łowicz
-
29 wrz16:00Boruta Zgierz14:Warta Sieradz
-
29 wrz16:00Zjednoczeni Stryków32:Włókniarz Zelów
-
29 wrz16:00Stal Niewiadów26:Pogoń Zduńska Wola
-
29 wrz16:00Ceramika Opoczno22:Warta Działoszyn
-
29 wrz16:00Andrespolia Wiśniowa Góra05:Orkan Buczek
-
29 wrz16:00
-
06 paź15:00Warta Działoszyn22:Andrespolia Wiśniowa Góra
-
06 paź15:00KS Kutno21:Zjednoczeni Stryków
-
06 paź15:00
-
06 paź16:00
-
06 paź16:00Pogoń Zduńska Wola01:Ceramika Opoczno
-
06 paź16:00Włókniarz Zelów20:Stal Niewiadów
-
07 paź16:00Orkan Buczek10:LKS Kwiatkowice
-
07 paź16:00Pelikan II Łowicz12:Termy Ner Poddębice
-
13 paź15:00Pilica Przedbórz32:Termy Ner Poddębice
-
13 paź15:00Zjednoczeni Stryków23:Warta Sieradz
-
13 paź15:00Ceramika Opoczno20:Włókniarz Zelów
-
13 paź16:00Boruta Zgierz20:Pelikan II Łowicz
-
13 paź16:00Stal Niewiadów01:KS Kutno
-
13 paź16:00Andrespolia Wiśniowa Góra20:Pogoń Zduńska Wola
-
14 paź15:00LKS Kwiatkowice32:Warta Działoszyn
-
14 paź15:30
-
19 paź18:30
-
20 paź14:00Warta Działoszyn15:RKS Radomsko
-
20 paź15:00Pogoń Zduńska Wola12:LKS Kwiatkowice
-
20 paź15:00Włókniarz Zelów11:Andrespolia Wiśniowa Góra
-
20 paź15:00KS Kutno41:Ceramika Opoczno
-
20 paź15:00
-
20 paź17:00
-
21 paź16:00
-
27 paź13:30
-
27 paź14:30Zjednoczeni Stryków01:Pelikan II Łowicz
-
27 paź14:30
-
27 paź15:00Pilica Przedbórz11:Boruta Zgierz
-
27 paź15:00Stal Niewiadów14:Omega Kleszczów
-
27 paź15:00Andrespolia Wiśniowa Góra31:KS Kutno
-
28 paź14:00
-
28 paź14:00
-
02 lis18:30Termy Ner Poddębice11:Zjednoczeni Stryków
-
03 lis13:00Warta Działoszyn61:Pilica Przedbórz
-
03 lis13:00KS Kutno11:LKS Kwiatkowice
-
03 lis14:00Pogoń Zduńska Wola03:Orkan Buczek
-
03 lis14:00Włókniarz Zelów12:RKS Radomsko
-
03 lis14:00Warta Sieradz30:Andrespolia Wiśniowa Góra
-
03 lis14:00
-
04 lis11:15Pelikan II Łowicz11:Stal Niewiadów
-
10 lis13:00Zjednoczeni Stryków10:Boruta Zgierz
-
10 lis13:00Warta Działoszyn51:Pogoń Zduńska Wola
-
10 lis13:30Stal Niewiadów31:Termy Ner Poddębice
-
10 lis13:30Ceramika Opoczno40:Pelikan II Łowicz
-
10 lis13:30Andrespolia Wiśniowa Góra12:Omega Kleszczów
-
10 lis13:30RKS Radomsko40:KS Kutno
-
11 lis13:00LKS Kwiatkowice12:Warta Sieradz
-
11 lis13:00
-
16 lis18:30
-
17 lis13:00
-
17 lis13:00Włókniarz Zelów22:Warta Działoszyn
-
17 lis13:00KS Kutno21:Orkan Buczek
-
17 lis13:00Warta Sieradz22:RKS Radomsko
-
17 lis13:00
-
17 lis13:00Boruta Zgierz00:Stal Niewiadów
-
18 lis11:15Pelikan II Łowicz43:Andrespolia Wiśniowa Góra
-
15 mar18:30
-
16 mar14:00Warta Sieradz22:Orkan Buczek
-
16 mar15:00Boruta Zgierz60:Ceramika Opoczno
-
16 mar15:00
-
16 mar15:00KS Kutno44:Warta Działoszyn
-
16 mar15:00Włókniarz Zelów12:Pogoń Zduńska Wola
-
16 mar15:30Pilica Przedbórz22:Zjednoczeni Stryków
-
17 mar12:00Pelikan II Łowicz12:LKS Kwiatkowice
-
22 mar18:30
-
23 mar14:00Warta Działoszyn11:Warta Sieradz
-
23 mar15:00Włókniarz Zelów31:Pilica Przedbórz
-
23 mar15:00Pogoń Zduńska Wola13:KS Kutno
-
23 mar15:00Boruta Zgierz21:Andrespolia Wiśniowa Góra
-
23 mar16:00
-
24 mar15:00
-
24 mar15:00RKS Radomsko70:Pelikan II Łowicz
-
29 mar18:30
-
30 mar14:00
-
30 mar15:00
-
30 mar15:00
-
30 mar15:00KS Kutno20:Włókniarz Zelów
-
30 mar16:00Pilica Przedbórz22:Stal Niewiadów
-
30 mar16:00
-
31 mar16:00Pelikan II Łowicz02:Orkan Buczek
-
06 kwi16:00KS Kutno62:Pilica Przedbórz
-
06 kwi16:00Włókniarz Zelów06:Warta Sieradz
-
06 kwi16:00Pogoń Zduńska Wola00:Omega Kleszczów
-
06 kwi16:00Warta Działoszyn90:Pelikan II Łowicz
-
06 kwi16:00
-
06 kwi16:00Ceramika Opoczno10:Stal Niewiadów
-
06 kwi16:30Andrespolia Wiśniowa Góra00:Zjednoczeni Stryków
-
07 kwi16:00
-
12 kwi18:30Termy Ner Poddębice10:Warta Działoszyn
-
13 kwi16:00Zjednoczeni Stryków20:LKS Kwiatkowice
-
13 kwi16:00
-
13 kwi16:00
-
13 kwi17:00Pilica Przedbórz14:Ceramika Opoczno
-
13 kwi17:00Stal Niewiadów11:Andrespolia Wiśniowa Góra
-
13 kwi19:00Warta Sieradz20:KS Kutno
-
14 kwi11:00Pelikan II Łowicz02:Pogoń Zduńska Wola
-
19 kwi17:00
-
19 kwi17:00
-
20 kwi12:00Warta Sieradz41:Pilica Przedbórz
-
20 kwi13:00
-
20 kwi14:00Warta Działoszyn11:Boruta Zgierz
-
20 kwi16:00Pogoń Zduńska Wola01:Termy Ner Poddębice
-
20 kwi16:00LKS Kwiatkowice33:Stal Niewiadów
-
20 kwi17:00
-
24 kwi16:00Ceramika Opoczno00:LKS Kwiatkowice
-
24 kwi16:00
-
24 kwi17:00Pilica Przedbórz02:Andrespolia Wiśniowa Góra
-
24 kwi17:00
-
24 kwi17:00
-
24 kwi17:00Pelikan II Łowicz02:KS Kutno
-
24 kwi18:00
-
24 kwi18:30Termy Ner Poddębice13:Włókniarz Zelów
-
27 kwi15:30
-
27 kwi16:00
-
27 kwi17:00
-
27 kwi17:00
-
27 kwi17:00
-
27 kwi18:00
-
28 kwi16:00
-
28 kwi17:00
-
01 maj11:00Pelikan II Łowicz12:Omega Kleszczów
-
01 maj12:00Zjednoczeni Stryków01:Pogoń Zduńska Wola
-
01 maj14:00
-
01 maj17:00Andrespolia Wiśniowa Góra02:RKS Radomsko
-
01 maj17:00Ceramika Opoczno11:Orkan Buczek
-
01 maj17:00Stal Niewiadów33:Warta Działoszyn
-
01 maj17:30
-
01 maj18:30
-
04 maj13:00Włókniarz Zelów10:Zjednoczeni Stryków
-
04 maj15:30
-
04 maj17:00
-
04 maj17:00Pogoń Zduńska Wola30:Stal Niewiadów
-
04 maj19:30Warta Sieradz20:Boruta Zgierz
-
05 maj16:00Pelikan II Łowicz74:Pilica Przedbórz
-
05 maj17:00Orkan Buczek32:Andrespolia Wiśniowa Góra
-
05 maj17:00RKS Radomsko20:LKS Kwiatkowice
-
10 maj18:30
-
11 maj16:00
-
11 maj16:30Andrespolia Wiśniowa Góra34:Warta Działoszyn
-
11 maj17:00Ceramika Opoczno10:Pogoń Zduńska Wola
-
11 maj17:00Stal Niewiadów13:Włókniarz Zelów
-
11 maj17:00
-
11 maj18:00
-
12 maj17:00
-
17 maj18:30
-
18 maj11:00Warta Działoszyn11:LKS Kwiatkowice
-
18 maj16:00Pelikan II Łowicz12:Boruta Zgierz
-
18 maj17:00
-
18 maj17:00
-
18 maj17:00
-
18 maj19:30
-
19 maj17:00
-
22 maj17:00
-
22 maj17:00
-
22 maj17:00
-
22 maj17:00Stal Niewiadów01:Warta Sieradz
-
22 maj17:30Zjednoczeni Stryków01:Omega Kleszczów
-
22 maj18:00Pilica Przedbórz12:Orkan Buczek
-
22 maj18:00LKS Kwiatkowice21:Pogoń Zduńska Wola
-
22 maj18:00Boruta Zgierz01:Termy Ner Poddębice
-
25 maj16:00
-
25 maj17:00
-
25 maj17:00
-
25 maj17:00
-
25 maj17:00Warta Działoszyn14:Orkan Buczek
-
25 maj18:00Włókniarz Zelów20:LKS Kwiatkowice
-
25 maj19:30Warta Sieradz40:Ceramika Opoczno
-
26 maj11:00
-
31 maj18:00Zjednoczeni Stryków11:Termy Ner Poddębice
-
01 cze16:30Andrespolia Wiśniowa Góra02:Warta Sieradz
-
01 cze17:00Ceramika Opoczno12:Omega Kleszczów
-
01 cze17:00Stal Niewiadów33:Pelikan II Łowicz
-
01 cze18:00
-
02 cze17:00
-
02 cze17:00
-
02 cze17:00
-
07 cze18:00
-
07 cze18:30
-
08 cze17:00
-
08 cze17:00
-
08 cze17:00
-
08 cze17:00
-
08 cze17:00
-
08 cze17:00
-
14 cze18:00
-
16 cze16:00
-
16 cze16:00(walkower)
-
16 cze16:00
-
16 cze16:00
-
16 cze16:00
-
16 cze16:00
-
16 cze16:00Stal Niewiadów33:Boruta Zgierz