Lubuskie | 4. Liga | lubuska
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
128
40.63 %
Zwycięstwa gości
114
36.19 %
Remisy
73
23.17 %

Bramki

Gospodarzy
610
średnia: 1.94
Gości
515
średnia: 1.63

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
4.44%
14 z 315
0.5
95.56%
301 z 315
15.24%
48 z 315
1.5
84.76%
267 z 315
32.06%
101 z 315
2.5
67.94%
214 z 315
52.7%
166 z 315
3.5
47.3%
149 z 315
72.38%
228 z 315
4.5
27.62%
87 z 315
81.27%
256 z 315
5.5
18.73%
59 z 315

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 29 9.21 %
0:1 21 6.67 %
2:2 20 6.35 %
2:1 19 6.03 %
3:0 19 6.03 %
1:2 17 5.4 %
1:3 15 4.76 %
0:0 14 4.44 %
0:2 14 4.44 %
1:0 13 4.13 %
3:1 13 4.13 %
2:0 10 3.17 %
0:3 10 3.17 %
3:3 8 2.54 %
0:4 7 2.22 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:0 7 2.22 %
2:3 6 1.9 %
4:1 6 1.9 %
5:0 6 1.9 %
3:2 5 1.59 %
2:4 5 1.59 %
1:4 4 1.27 %
5:1 4 1.27 %
6:1 4 1.27 %
4:3 3 0.95 %
4:2 3 0.95 %
5:2 3 0.95 %
1:6 3 0.95 %
0:6 3 0.95 %
6:0 3 0.95 %
Wynik Ilość Wystąpienia
7:1 3 0.95 %
7:0 3 0.95 %
4:4 2 0.63 %
2:5 2 0.63 %
1:5 2 0.63 %
3:4 1 0.32 %
4:5 1 0.32 %
5:3 1 0.32 %
6:4 1 0.32 %
6:2 1 0.32 %
0:5 1 0.32 %
1:7 1 0.32 %
0:8 1 0.32 %
10:0 1 0.32 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    133
    52%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    52
    20%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    38
    15%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    33
    13%
  • 25
    11:00
    Ilanka Rzepin
    2
    1
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 25
    14:00
    Spójnia Ośno Lubuskie
    0
    0
    :
    Korona Kożuchów
  • 25
    17:00
    Arka Nowa Sól
    3
    0
    :
    Tęcza Krosno Odrzańskie
  • 25
    17:00
    Odra Nietków
    1
    0
    :
    ZAP Syrena Zbąszynek
  • 25
    17:00
    Czarni Browar Witnica
    0
    4
    :
    Carina Gubin
  • 25
    17:00
    Pogoń Świebodzin
    0
    1
    :
    Meprozet Stare Kurowo
  • 25
    17:00
    Pogoń Skwierzyna
    1
    3
    :
    Czarni Żagań
  • 01
    15:00
    Stilon Gorzów Wielkopolski
    0
    1
    :
    Piast Iłowa
  • 01
    16:00
    Arka Nowa Sól
    4
    3
    :
    Odra Nietków
  • 01
    17:00
    Czarni Żagań
    4
    0
    :
    Stal Sulęcin
  • 01
    17:00
    Meprozet Stare Kurowo
    3
    3
    :
    Pogoń Skwierzyna
  • 01
    17:00
    Dąb Przybyszów
    2
    1
    :
    Spójnia Ośno Lubuskie
  • 01
    17:00
    Carina Gubin
    2
    3
    :
    Ilanka Rzepin
  • 01
    18:00
    ZAP Syrena Zbąszynek
    0
    2
    :
    Czarni Browar Witnica
  • 02
    12:00
    Lechia II Zielona Góra
    1
    1
    :
    Pogoń Świebodzin
  • 08
    12:00
    Pogoń Skwierzyna
    1
    4
    :
    Lechia II Zielona Góra
  • 08
    14:00
    Stal Sulęcin
    1
    4
    :
    Meprozet Stare Kurowo
  • 08
    15:00
    Polonia Słubice
    1
    3
    :
    Dąb Przybyszów
  • 08
    17:00
    Odra Nietków
    6
    1
    :
    Tęcza Krosno Odrzańskie
  • 08
    17:00
    Czarni Browar Witnica
    1
    0
    :
    Arka Nowa Sól
  • 08
    17:00
    Ilanka Rzepin
    6
    1
    :
    ZAP Syrena Zbąszynek
  • 08
    17:00
    Piast Iłowa
    1
    6
    :
    Carina Gubin
  • 08
    17:00
    Spójnia Ośno Lubuskie
    3
    2
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 08
    17:00
    Pogoń Świebodzin
    2
    1
    :
    Korona Kożuchów
  • 14
    18:30
    Dąb Przybyszów
    2
    2
    :
    Pogoń Świebodzin
  • 15
    14:00
    ZAP Syrena Zbąszynek
    3
    2
    :
    Piast Iłowa
  • 15
    16:00
    Arka Nowa Sól
    1
    2
    :
    Ilanka Rzepin
  • 15
    17:00
    Tęcza Krosno Odrzańskie
    0
    4
    :
    Czarni Żagań
  • 15
    17:00
    Lechia II Zielona Góra
    2
    3
    :
    Stal Sulęcin
  • 15
    17:00
    Korona Kożuchów
    5
    0
    :
    Pogoń Skwierzyna
  • 15
    17:00
    Stilon Gorzów Wielkopolski
    3
    0
    :
    Polonia Słubice
  • 15
    17:00
    Carina Gubin
    3
    1
    :
    Spójnia Ośno Lubuskie
  • 15
    17:00
    Odra Nietków
    3
    3
    :
    Czarni Browar Witnica
  • 23
    17:00
    Ilanka Rzepin
    5
    1
    :
    Odra Nietków
  • 23
    17:00
    Spójnia Ośno Lubuskie
    3
    1
    :
    ZAP Syrena Zbąszynek
  • 23
    17:00
    Polonia Słubice
    1
    3
    :
    Carina Gubin
  • 23
    17:00
    Pogoń Świebodzin
    0
    0
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 23
    17:00
    Pogoń Skwierzyna
    1
    6
    :
    Dąb Przybyszów
  • 23
    17:00
    Stal Sulęcin
    0
    2
    :
    Korona Kożuchów
  • 23
    17:00
    Czarni Żagań
    0
    2
    :
    Meprozet Stare Kurowo
  • 29
    16:00
    Arka Nowa Sól
    1
    3
    :
    Spójnia Ośno Lubuskie
  • 29
    17:00
    Tęcza Krosno Odrzańskie
    1
    1
    :
    Meprozet Stare Kurowo
  • 29
    17:00
    Dąb Przybyszów
    4
    1
    :
    Stal Sulęcin
  • 29
    17:00
    Carina Gubin
    4
    1
    :
    Pogoń Świebodzin
  • 29
    17:00
    ZAP Syrena Zbąszynek
    0
    1
    :
    Polonia Słubice
  • 29
    17:00
    Odra Nietków
    1
    1
    :
    Piast Iłowa
  • 30
    12:00
    Lechia II Zielona Góra
    2
    0
    :
    Czarni Żagań
  • 30
    17:00
    Czarni Browar Witnica
    1
    1
    :
    Ilanka Rzepin
  • 05
    15:00
    Polonia Słubice
    4
    0
    :
    Arka Nowa Sól
  • 05
    16:00
    Ilanka Rzepin
    4
    0
    :
    Tęcza Krosno Odrzańskie
  • 05
    16:00
    Piast Iłowa
    3
    3
    :
    Czarni Browar Witnica
  • 05
    16:00
    Spójnia Ośno Lubuskie
    0
    2
    :
    Odra Nietków
  • 05
    16:00
    Pogoń Świebodzin
    2
    3
    :
    ZAP Syrena Zbąszynek
  • 05
    16:00
    Pogoń Skwierzyna
    1
    7
    :
    Carina Gubin
  • 05
    16:00
    Czarni Żagań
    1
    1
    :
    Korona Kożuchów
  • 05
    16:00
    Meprozet Stare Kurowo
    0
    5
    :
    Lechia II Zielona Góra
  • 05
    17:00
    Stal Sulęcin
    0
    1
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 11
    17:00
    Tęcza Krosno Odrzańskie
    1
    0
    :
    Lechia II Zielona Góra
  • 12
    12:00
    Carina Gubin
    0
    0
    :
    Stal Sulęcin
  • 12
    14:00
    Dąb Przybyszów
    3
    3
    :
    Czarni Żagań
  • 12
    16:00
    Korona Kożuchów
    1
    2
    :
    Meprozet Stare Kurowo
  • 12
    16:00
    Arka Nowa Sól
    3
    0
    :
    Pogoń Świebodzin
  • 12
    16:00
    Odra Nietków
    2
    1
    :
    Polonia Słubice
  • 12
    16:00
    Ilanka Rzepin
    3
    3
    :
    Piast Iłowa
  • 13
    16:00
    ZAP Syrena Zbąszynek
    0
    1
    :
    Pogoń Skwierzyna
  • 18
    17:00
    Pogoń Świebodzin
    2
    2
    :
    Odra Nietków
  • 19
    12:00
    Meprozet Stare Kurowo
    0
    1
    :
    Dąb Przybyszów
  • 19
    15:00
    Spójnia Ośno Lubuskie
    2
    1
    :
    Ilanka Rzepin
  • 19
    15:00
    Polonia Słubice
    1
    1
    :
    Czarni Browar Witnica
  • 19
    15:00
    Czarni Żagań
    1
    1
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 19
    16:00
    Piast Iłowa
    1
    1
    :
    Tęcza Krosno Odrzańskie
  • 19
    16:00
    Pogoń Skwierzyna
    1
    1
    :
    Arka Nowa Sól
  • 19
    16:00
    Stal Sulęcin
    1
    3
    :
    ZAP Syrena Zbąszynek
  • 19
    16:00
    Lechia II Zielona Góra
    3
    1
    :
    Korona Kożuchów
  • 26
    15:00
    Czarni Browar Witnica
    3
    1
    :
    Pogoń Świebodzin
  • 26
    16:00
    Dąb Przybyszów
    4
    2
    :
    Lechia II Zielona Góra
  • 26
    16:00
    Stilon Gorzów Wielkopolski
    5
    0
    :
    Meprozet Stare Kurowo
  • 26
    16:00
    Carina Gubin
    3
    0
    :
    Czarni Żagań
  • 26
    16:00
    Odra Nietków
    5
    0
    :
    Pogoń Skwierzyna
  • 26
    16:00
    Piast Iłowa
    4
    2
    :
    Spójnia Ośno Lubuskie
  • 27
    16:30
    Arka Nowa Sól
    5
    1
    :
    Stal Sulęcin
  • 28
    13:00
    Tęcza Krosno Odrzańskie
    1
    4
    :
    Korona Kożuchów
  • 03
    12:00
    Spójnia Ośno Lubuskie
    3
    1
    :
    Tęcza Krosno Odrzańskie
  • 03
    15:00
    Polonia Słubice
    3
    1
    :
    Piast Iłowa
  • 03
    15:00
    Pogoń Świebodzin
    0
    6
    :
    Ilanka Rzepin
  • 03
    15:00
    Pogoń Skwierzyna
    0
    1
    :
    Czarni Browar Witnica
  • 03
    15:00
    Czarni Żagań
    4
    0
    :
    ZAP Syrena Zbąszynek
  • 03
    15:00
    Meprozet Stare Kurowo
    1
    1
    :
    Carina Gubin
  • 03
    15:00
    Korona Kożuchów
    0
    3
    :
    Dąb Przybyszów
  • 03
    16:00
    Stal Sulęcin
    1
    2
    :
    Odra Nietków
  • 04
    12:00
    Lechia II Zielona Góra
    0
    3
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 10
    15:00
    Tęcza Krosno Odrzańskie
    2
    4
    :
    Dąb Przybyszów
  • 10
    15:00
    Stilon Gorzów Wielkopolski
    1
    1
    :
    Korona Kożuchów
  • 10
    15:00
    Carina Gubin
    3
    1
    :
    Lechia II Zielona Góra
  • 10
    15:00
    ZAP Syrena Zbąszynek
    2
    1
    :
    Meprozet Stare Kurowo
  • 10
    15:00
    Arka Nowa Sól
    2
    0
    :
    Czarni Żagań
  • 10
    15:00
    Czarni Browar Witnica
    1
    0
    :
    Stal Sulęcin
  • 10
    15:00
    Ilanka Rzepin
    3
    1
    :
    Pogoń Skwierzyna
  • 10
    15:00
    Piast Iłowa
    0
    0
    :
    Pogoń Świebodzin
  • 17
    15:00
    Polonia Słubice
    3
    0
    :
    Tęcza Krosno Odrzańskie
  • 17
    15:00
    Pogoń Świebodzin
    0
    1
    :
    Spójnia Ośno Lubuskie
  • 17
    15:00
    Pogoń Skwierzyna
    1
    3
    :
    Piast Iłowa
  • 17
    15:00
    Meprozet Stare Kurowo
    1
    0
    :
    Arka Nowa Sól
  • 17
    15:00
    Korona Kożuchów
    2
    3
    :
    Carina Gubin
  • 17
    15:00
    Dąb Przybyszów
    1
    2
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 18
    12:00
    Lechia II Zielona Góra
    1
    3
    :
    ZAP Syrena Zbąszynek
  • 28
    13:00
    Stal Sulęcin
    1
    3
    :
    Ilanka Rzepin
  • 28
    13:00
    Czarni Żagań
    1
    3
    :
    Odra Nietków
  • 24
    12:30
    Arka Nowa Sól
    2
    4
    :
    Lechia II Zielona Góra
  • 24
    14:00
    Czarni Browar Witnica
    3
    0
    :
    Czarni Żagań
  • 24
    15:00
    Tęcza Krosno Odrzańskie
    0
    6
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 24
    15:00
    ZAP Syrena Zbąszynek
    1
    1
    :
    Korona Kożuchów
  • 24
    15:00
    Odra Nietków
    3
    0
    :
    Meprozet Stare Kurowo
  • 24
    15:00
    Piast Iłowa
    4
    1
    :
    Stal Sulęcin
  • 24
    15:00
    Spójnia Ośno Lubuskie
    0
    1
    :
    Pogoń Skwierzyna
  • 24
    15:00
    Polonia Słubice
    2
    1
    :
    Pogoń Świebodzin
  • 28
    13:00
    Carina Gubin
    4
    4
    :
    Dąb Przybyszów
  • 31
    13:00
    Pogoń Świebodzin
    7
    1
    :
    Tęcza Krosno Odrzańskie
  • 31
    13:00
    Pogoń Skwierzyna
    0
    1
    :
    Polonia Słubice
  • 31
    13:00
    Czarni Żagań
    1
    2
    :
    Ilanka Rzepin
  • 31
    13:00
    Lechia II Zielona Góra
    3
    0
    :
    Odra Nietków
  • 31
    13:00
    Korona Kożuchów
    1
    0
    :
    Arka Nowa Sól
  • 31
    14:00
    Dąb Przybyszów
    3
    1
    :
    ZAP Syrena Zbąszynek
  • 28
    13:00
    Meprozet Stare Kurowo
    0
    1
    :
    Czarni Browar Witnica
  • 05
    13:00
    Stal Sulęcin
    1
    3
    :
    Spójnia Ośno Lubuskie
  • 05
    13:00
    Stilon Gorzów Wielkopolski
    0
    0
    :
    Carina Gubin
  • 07
    13:00
    Tęcza Krosno Odrzańskie
    1
    5
    :
    Carina Gubin
  • 07
    13:00
    Odra Nietków
    2
    1
    :
    Korona Kożuchów
  • 07
    13:00
    Czarni Browar Witnica
    3
    2
    :
    Lechia II Zielona Góra
  • 07
    13:00
    Ilanka Rzepin
    6
    0
    :
    Meprozet Stare Kurowo
  • 07
    13:00
    Piast Iłowa
    1
    1
    :
    Czarni Żagań
  • 07
    13:00
    Polonia Słubice
    3
    0
    :
    Stal Sulęcin
  • 07
    13:00
    Pogoń Świebodzin
    1
    0
    :
    Pogoń Skwierzyna
  • 07
    14:00
    ZAP Syrena Zbąszynek
    1
    2
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 07
    14:00
    Arka Nowa Sól
    2
    2
    :
    Dąb Przybyszów
  • 11
    13:00
    Pogoń Skwierzyna
    0
    3
    :
    Tęcza Krosno Odrzańskie
  • 11
    13:00
    Czarni Żagań
    2
    2
    :
    Spójnia Ośno Lubuskie
  • 11
    13:00
    Meprozet Stare Kurowo
    2
    2
    :
    Piast Iłowa
  • 11
    13:00
    Lechia II Zielona Góra
    2
    2
    :
    Ilanka Rzepin
  • 11
    13:00
    Korona Kożuchów
    2
    4
    :
    Czarni Browar Witnica
  • 11
    13:00
    Dąb Przybyszów
    3
    1
    :
    Odra Nietków
  • 11
    13:00
    Stilon Gorzów Wielkopolski
    1
    1
    :
    Arka Nowa Sól
  • 11
    13:00
    Carina Gubin
    3
    0
    :
    ZAP Syrena Zbąszynek
  • 11
    13:30
    Stal Sulęcin
    1
    1
    :
    Pogoń Świebodzin
  • 14
    13:00
    Tęcza Krosno Odrzańskie
    0
    4
    :
    ZAP Syrena Zbąszynek
  • 14
    13:00
    Arka Nowa Sól
    1
    4
    :
    Carina Gubin
  • 14
    13:00
    Odra Nietków
    1
    1
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 14
    13:00
    Czarni Browar Witnica
    1
    2
    :
    Dąb Przybyszów
  • 14
    13:00
    Ilanka Rzepin
    0
    2
    :
    Korona Kożuchów
  • 14
    13:00
    Piast Iłowa
    4
    1
    :
    Lechia II Zielona Góra
  • 14
    13:00
    Spójnia Ośno Lubuskie
    2
    2
    :
    Meprozet Stare Kurowo
  • 14
    13:00
    Polonia Słubice
    3
    1
    :
    Czarni Żagań
  • 14
    13:00
    Pogoń Skwierzyna
    5
    2
    :
    Stal Sulęcin
  • 21
    13:00
    Stal Sulęcin
    1
    1
    :
    Tęcza Krosno Odrzańskie
  • 21
    13:00
    Czarni Żagań
    0
    2
    :
    Pogoń Świebodzin
  • 21
    13:00
    Meprozet Stare Kurowo
    1
    3
    :
    Polonia Słubice
  • 21
    13:00
    Korona Kożuchów
    3
    2
    :
    Piast Iłowa
  • 21
    13:00
    Dąb Przybyszów
    3
    4
    :
    Ilanka Rzepin
  • 21
    13:00
    Stilon Gorzów Wielkopolski
    2
    0
    :
    Czarni Browar Witnica
  • 21
    13:00
    Carina Gubin
    1
    0
    :
    Odra Nietków
  • 21
    13:00
    ZAP Syrena Zbąszynek
    2
    3
    :
    Arka Nowa Sól
  • 22
    12:00
    Lechia II Zielona Góra
    2
    2
    :
    Spójnia Ośno Lubuskie
  • 06
    14:00
    ZAP Syrena Zbąszynek
    1
    2
    :
    Odra Nietków
  • 06
    15:00
    Tęcza Krosno Odrzańskie
    0
    2
    :
    Arka Nowa Sól
  • 06
    15:00
    Carina Gubin
    7
    1
    :
    Czarni Browar Witnica
  • 06
    15:00
    Dąb Przybyszów
    3
    2
    :
    Piast Iłowa
  • 06
    15:00
    Meprozet Stare Kurowo
    1
    3
    :
    Pogoń Świebodzin
  • 06
    15:00
    Czarni Żagań
    4
    1
    :
    Pogoń Skwierzyna
  • 07
    12:00
    Lechia II Zielona Góra
    0
    1
    :
    Polonia Słubice
  • 07
    14:00
    Stilon Gorzów Wielkopolski
    0
    4
    :
    Ilanka Rzepin
  • 13
    14:00
    Stal Sulęcin
    0
    1
    :
    Czarni Żagań
  • 13
    14:00
    Piast Iłowa
    1
    3
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 13
    15:00
    Pogoń Świebodzin
    1
    1
    :
    Lechia II Zielona Góra
  • 13
    15:00
    Polonia Słubice
    1
    1
    :
    Korona Kożuchów
  • 13
    15:00
    Spójnia Ośno Lubuskie
    2
    1
    :
    Dąb Przybyszów
  • 13
    15:00
    Ilanka Rzepin
    0
    1
    :
    Carina Gubin
  • 13
    15:00
    Czarni Browar Witnica
    2
    5
    :
    ZAP Syrena Zbąszynek
  • 13
    15:00
    Odra Nietków
    5
    0
    :
    Arka Nowa Sól
  • 14
    15:00
    Pogoń Skwierzyna
    2
    2
    :
    Meprozet Stare Kurowo
  • 26
    18:00
    Carina Gubin
    2
    1
    :
    Piast Iłowa
  • 03
    11:00
    Arka Nowa Sól
    1
    0
    :
    Czarni Browar Witnica
  • 03
    16:00
    Tęcza Krosno Odrzańskie
    1
    3
    :
    Odra Nietków
  • 03
    16:00
    Dąb Przybyszów
    2
    2
    :
    Polonia Słubice
  • 03
    16:00
    Korona Kożuchów
    0
    0
    :
    Pogoń Świebodzin
  • 03
    16:00
    Lechia II Zielona Góra
    6
    1
    :
    Pogoń Skwierzyna
  • 03
    16:00
    Meprozet Stare Kurowo
    3
    0
    :
    Stal Sulęcin
  • 03
    17:00
    ZAP Syrena Zbąszynek
    4
    5
    :
    Ilanka Rzepin
  • 12
    14:00
    Ilanka Rzepin
    4
    4
    :
    Arka Nowa Sól
  • 12
    17:00
    Czarni Żagań
    5
    0
    :
    Tęcza Krosno Odrzańskie
  • 12
    17:00
    Pogoń Skwierzyna
    3
    1
    :
    Korona Kożuchów
  • 12
    17:00
    Polonia Słubice
    2
    1
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 12
    17:00
    Spójnia Ośno Lubuskie
    1
    1
    :
    Carina Gubin
  • 12
    17:00
    Piast Iłowa
    2
    0
    :
    ZAP Syrena Zbąszynek
  • 12
    17:00
    Czarni Browar Witnica
    3
    1
    :
    Odra Nietków
  • 12
    18:00
    Stal Sulęcin
    0
    8
    :
    Lechia II Zielona Góra
  • 13
    18:00
    Pogoń Świebodzin
    5
    2
    :
    Dąb Przybyszów
  • 10
    16:00
    Meprozet Stare Kurowo
    6
    0
    :
    Tęcza Krosno Odrzańskie
  • 10
    16:00
    Czarni Żagań
    2
    1
    :
    Lechia II Zielona Góra
  • 10
    16:00
    Pogoń Świebodzin
    1
    1
    :
    Carina Gubin
  • 10
    16:00
    Polonia Słubice
    2
    1
    :
    ZAP Syrena Zbąszynek
  • 10
    16:00
    Piast Iłowa
    1
    0
    :
    Odra Nietków
  • 10
    17:00
    Stal Sulęcin
    0
    0
    :
    Dąb Przybyszów
  • 10
    17:00
    Pogoń Skwierzyna
    0
    1
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 04
    18:00
    Spójnia Ośno Lubuskie
    4
    1
    :
    Arka Nowa Sól
  • 26
    18:30
    Ilanka Rzepin
    4
    0
    :
    Czarni Browar Witnica
  • 17
    16:00
    Tęcza Krosno Odrzańskie
    0
    4
    :
    Ilanka Rzepin
  • 17
    16:00
    Arka Nowa Sól
    1
    2
    :
    Polonia Słubice
  • 17
    16:00
    ZAP Syrena Zbąszynek
    0
    1
    :
    Pogoń Świebodzin
  • 17
    16:00
    Carina Gubin
    2
    1
    :
    Pogoń Skwierzyna
  • 17
    16:00
    Stilon Gorzów Wielkopolski
    3
    0
    :
    Stal Sulęcin
  • 17
    16:00
    Korona Kożuchów
    2
    0
    :
    Czarni Żagań
  • 17
    17:00
    Odra Nietków
    1
    2
    :
    Spójnia Ośno Lubuskie
  • 18
    12:00
    Lechia II Zielona Góra
    1
    1
    :
    Meprozet Stare Kurowo
  • 12
    18:00
    Czarni Browar Witnica
    4
    3
    :
    Piast Iłowa
  • 24
    16:00
    Meprozet Stare Kurowo
    1
    1
    :
    Korona Kożuchów
  • 24
    16:00
    Czarni Żagań
    1
    2
    :
    Dąb Przybyszów
  • 24
    16:00
    Pogoń Skwierzyna
    2
    5
    :
    ZAP Syrena Zbąszynek
  • 24
    16:00
    Pogoń Świebodzin
    2
    0
    :
    Arka Nowa Sól
  • 24
    16:00
    Spójnia Ośno Lubuskie
    1
    1
    :
    Czarni Browar Witnica
  • 24
    16:00
    Piast Iłowa
    5
    3
    :
    Ilanka Rzepin
  • 24
    18:00
    Stal Sulęcin
    2
    4
    :
    Carina Gubin
  • 25
    12:00
    Lechia II Zielona Góra
    7
    1
    :
    Tęcza Krosno Odrzańskie
  • 28
    17:00
    Tęcza Krosno Odrzańskie
    0
    4
    :
    Piast Iłowa
  • 28
    17:00
    Ilanka Rzepin
    0
    0
    :
    Spójnia Ośno Lubuskie
  • 28
    17:00
    Czarni Browar Witnica
    2
    1
    :
    Polonia Słubice
  • 28
    17:00
    Odra Nietków
    2
    4
    :
    Pogoń Świebodzin
  • 28
    17:00
    Arka Nowa Sól
    0
    1
    :
    Pogoń Skwierzyna
  • 28
    17:00
    ZAP Syrena Zbąszynek
    10
    0
    :
    Stal Sulęcin
  • 28
    17:00
    Stilon Gorzów Wielkopolski
    2
    2
    :
    Czarni Żagań
  • 28
    17:00
    Korona Kożuchów
    0
    0
    :
    Lechia II Zielona Góra
  • 28
    18:00
    Dąb Przybyszów
    3
    0
    :
    Meprozet Stare Kurowo
  • 01
    17:00
    Korona Kożuchów
    5
    0
    :
    Tęcza Krosno Odrzańskie
  • 01
    17:00
    Meprozet Stare Kurowo
    0
    2
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 01
    17:00
    Czarni Żagań
    1
    1
    :
    Carina Gubin
  • 01
    17:00
    Pogoń Skwierzyna
    2
    1
    :
    Odra Nietków
  • 01
    17:00
    Pogoń Świebodzin
    0
    1
    :
    Czarni Browar Witnica
  • 01
    17:00
    Polonia Słubice
    0
    3
    :
    Ilanka Rzepin
  • 01
    17:00
    Spójnia Ośno Lubuskie
    0
    0
    :
    Piast Iłowa
  • 01
    18:00
    Stal Sulęcin
    2
    2
    :
    Arka Nowa Sól
  • 02
    12:00
    Lechia II Zielona Góra
    3
    3
    :
    Dąb Przybyszów
  • 08
    14:00
    Stilon Gorzów Wielkopolski
    1
    2
    :
    Lechia II Zielona Góra
  • 08
    15:00
    Czarni Browar Witnica
    3
    0
    :
    Pogoń Skwierzyna
  • 08
    17:00
    Tęcza Krosno Odrzańskie
    0
    6
    :
    Spójnia Ośno Lubuskie
  • 08
    17:00
    Piast Iłowa
    1
    1
    :
    Polonia Słubice
  • 08
    17:00
    Ilanka Rzepin
    5
    2
    :
    Pogoń Świebodzin
  • 08
    17:00
    Odra Nietków
    6
    0
    :
    Stal Sulęcin
  • 08
    17:00
    ZAP Syrena Zbąszynek
    4
    3
    :
    Czarni Żagań
  • 08
    17:00
    Carina Gubin
    3
    0
    :
    Meprozet Stare Kurowo
  • 09
    16:00
    Dąb Przybyszów
    0
    1
    :
    Korona Kożuchów
  • 15
    15:00
    Polonia Słubice
    1
    3
    :
    Spójnia Ośno Lubuskie
  • 15
    17:00
    Dąb Przybyszów
    6
    1
    :
    Tęcza Krosno Odrzańskie
  • 15
    17:00
    Korona Kożuchów
    1
    0
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 15
    17:00
    Meprozet Stare Kurowo
    3
    0
    :
    ZAP Syrena Zbąszynek
  • 15
    17:00
    Czarni Żagań
    2
    2
    :
    Arka Nowa Sól
  • 15
    17:00
    Pogoń Skwierzyna
    0
    2
    :
    Ilanka Rzepin
  • 15
    17:00
    Pogoń Świebodzin
    1
    0
    :
    Piast Iłowa
  • 15
    18:00
    Stal Sulęcin
    0
    3
    :
    Czarni Browar Witnica
  • 16
    12:00
    Lechia II Zielona Góra
    0
    2
    :
    Carina Gubin
  • 19
    17:30
    Tęcza Krosno Odrzańskie
    0
    3
    :
    Polonia Słubice
  • 19
    17:30
    Spójnia Ośno Lubuskie
    2
    0
    :
    Pogoń Świebodzin
  • 19
    17:30
    Piast Iłowa
    6
    2
    :
    Pogoń Skwierzyna
  • 19
    17:30
    Arka Nowa Sól
    0
    2
    :
    Meprozet Stare Kurowo
  • 19
    17:30
    Carina Gubin
    4
    0
    :
    Korona Kożuchów
  • 19
    17:30
    Stilon Gorzów Wielkopolski
    3
    0
    :
    Dąb Przybyszów
  • 19
    18:00
    Odra Nietków
    3
    3
    :
    Czarni Żagań
  • 19
    18:00
    ZAP Syrena Zbąszynek
    0
    2
    :
    Lechia II Zielona Góra
  • 20
    18:00
    Ilanka Rzepin
    7
    0
    :
    Stal Sulęcin
  • 22
    17:00
    Stilon Gorzów Wielkopolski
    7
    0
    :
    Tęcza Krosno Odrzańskie
  • 22
    17:00
    Dąb Przybyszów
    2
    2
    :
    Carina Gubin
  • 22
    17:00
    Korona Kożuchów
    1
    2
    :
    ZAP Syrena Zbąszynek
  • 22
    17:00
    Meprozet Stare Kurowo
    0
    1
    :
    Odra Nietków
  • 22
    17:00
    Czarni Żagań
    0
    0
    :
    Czarni Browar Witnica
  • 22
    17:00
    Pogoń Skwierzyna
    0
    3
    :
    Spójnia Ośno Lubuskie
  • 22
    17:00
    Pogoń Świebodzin
    2
    3
    :
    Polonia Słubice
  • 23
    12:00
    Lechia II Zielona Góra
    2
    0
    :
    Arka Nowa Sól
  • 23
    18:00
    Stal Sulęcin
    1
    6
    :
    Piast Iłowa
  • 28
    17:30
    Tęcza Krosno Odrzańskie
    2
    2
    :
    Pogoń Świebodzin
  • 29
    15:00
    Czarni Browar Witnica
    0
    2
    :
    Meprozet Stare Kurowo
  • 29
    17:00
    Polonia Słubice
    4
    0
    :
    Pogoń Skwierzyna
  • 29
    17:00
    Spójnia Ośno Lubuskie
    0
    0
    :
    Stal Sulęcin
  • 29
    17:00
    Odra Nietków
    1
    0
    :
    Lechia II Zielona Góra
  • 29
    17:00
    Arka Nowa Sól
    1
    2
    :
    Korona Kożuchów
  • 29
    17:00
    ZAP Syrena Zbąszynek
    6
    4
    :
    Dąb Przybyszów
  • 29
    17:00
    Carina Gubin
    0
    0
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 30
    15:00
    Ilanka Rzepin
    5
    1
    :
    Czarni Żagań
  • 05
    18:00
    Carina Gubin
    1
    1
    :
    Tęcza Krosno Odrzańskie
  • 05
    18:00
    Stilon Gorzów Wielkopolski
    1
    1
    :
    ZAP Syrena Zbąszynek
  • 05
    18:00
    Dąb Przybyszów
    5
    1
    :
    Arka Nowa Sól
  • 05
    18:00
    Korona Kożuchów
    4
    2
    :
    Odra Nietków
  • 05
    18:00
    Meprozet Stare Kurowo
    0
    0
    :
    Ilanka Rzepin
  • 05
    18:00
    Czarni Żagań
    2
    1
    :
    Piast Iłowa
  • 05
    18:00
    Pogoń Skwierzyna
    0
    4
    :
    Pogoń Świebodzin
  • 06
    12:00
    Lechia II Zielona Góra
    2
    2
    :
    Czarni Browar Witnica
  • 06
    18:00
    Stal Sulęcin
    1
    5
    :
    Polonia Słubice
  • 09
    18:00
    Tęcza Krosno Odrzańskie
    2
    2
    :
    Pogoń Skwierzyna
  • 09
    18:00
    Pogoń Świebodzin
    7
    0
    :
    Stal Sulęcin
  • 09
    18:00
    Piast Iłowa
    3
    3
    :
    Meprozet Stare Kurowo
  • 09
    18:00
    Ilanka Rzepin
    2
    1
    :
    Lechia II Zielona Góra
  • 09
    18:00
    Czarni Browar Witnica
    0
    3
    :
    Korona Kożuchów
  • 09
    18:00
    Odra Nietków
    0
    1
    :
    Dąb Przybyszów
  • 09
    18:00
    Arka Nowa Sól
    2
    2
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 09
    18:00
    ZAP Syrena Zbąszynek
    2
    1
    :
    Carina Gubin