Lubuskie | Klasa B | Żagań
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
42
49.41 %
Zwycięstwa gości
31
36.47 %
Remisy
12
14.12 %

Bramki

Gospodarzy
230
średnia: 2.71
Gości
184
średnia: 2.16

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.18%
1 z 85
0.5
98.82%
84 z 85
7.06%
6 z 85
1.5
92.94%
79 z 85
12.94%
11 z 85
2.5
87.06%
74 z 85
30.59%
26 z 85
3.5
69.41%
59 z 85
49.41%
42 z 85
4.5
50.59%
43 z 85
67.06%
57 z 85
5.5
32.94%
28 z 85

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:2 9 10.59 %
2:1 5 5.88 %
3:2 5 5.88 %
2:0 5 5.88 %
1:0 4 4.71 %
1:2 4 4.71 %
2:3 4 4.71 %
2:4 4 4.71 %
0:3 4 4.71 %
1:3 3 3.53 %
1:4 3 3.53 %
3:4 2 2.35 %
3:1 2 2.35 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 2 2.35 %
4:1 2 2.35 %
5:1 2 2.35 %
1:6 2 2.35 %
7:2 2 2.35 %
7:1 2 2.35 %
8:0 2 2.35 %
0:0 1 1.18 %
3:3 1 1.18 %
5:5 1 1.18 %
0:1 1 1.18 %
4:3 1 1.18 %
5:4 1 1.18 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:3 1 1.18 %
5:2 1 1.18 %
2:5 1 1.18 %
6:3 1 1.18 %
4:0 1 1.18 %
0:4 1 1.18 %
6:2 1 1.18 %
0:5 1 1.18 %
0:8 1 1.18 %
9:1 1 1.18 %
11:1 1 1.18 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    23
    31%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    22
    30%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    10
    14%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    19
    26%
  • 23
    15:00
    Victoria Siecieborzyce
    2
    3
    :
    UKS Witków
  • 30
    16:00
    Budowlani Gozdnica
    3
    3
    :
    Zorza Brzeźnica
  • 30
    16:00
    Raptus Dzikowice
    6
    3
    :
    Husaria Niegosławice
  • 30
    17:00
    Beskid Bożnów
    2
    1
    :
    Traper Chichy
  • 30
    17:00
    Iskra Wymiarki
    1
    4
    :
    Piast Wichów
  • 06
    13:00
    UKS Witków
    2
    1
    :
    Beskid Bożnów
  • 06
    15:00
    Zorza Brzeźnica
    7
    1
    :
    Iskra Wymiarki
  • 06
    15:00
    Husaria Niegosławice
    3
    4
    :
    Piast Wichów
  • 06
    15:00
    Budowlani Gozdnica
    8
    0
    :
    Victoria Siecieborzyce
  • 06
    16:00
    Traper Chichy
    2
    3
    :
    Raptus Dzikowice
  • 13
    15:00
    Raptus Dzikowice
    2
    2
    :
    UKS Witków
  • 13
    15:00
    Iskra Wymiarki
    4
    3
    :
    Husaria Niegosławice
  • 13
    16:00
    Victoria Siecieborzyce
    0
    4
    :
    Zorza Brzeźnica
  • 13
    16:30
    Beskid Bożnów
    1
    2
    :
    Budowlani Gozdnica
  • 20
    13:00
    UKS Witków
    2
    1
    :
    Piast Wichów
  • 20
    15:00
    Zorza Brzeźnica
    5
    1
    :
    Husaria Niegosławice
  • 20
    15:00
    Traper Chichy
    4
    1
    :
    Iskra Wymiarki
  • 20
    15:00
    Budowlani Gozdnica
    2
    0
    :
    Raptus Dzikowice
  • 20
    16:00
    Victoria Siecieborzyce
    2
    2
    :
    Beskid Bożnów
  • 27
    12:00
    Piast Wichów
    5
    5
    :
    Budowlani Gozdnica
  • 27
    15:00
    Beskid Bożnów
    2
    4
    :
    Zorza Brzeźnica
  • 27
    15:00
    Raptus Dzikowice
    2
    2
    :
    Victoria Siecieborzyce
  • 27
    15:00
    Iskra Wymiarki
    1
    0
    :
    UKS Witków
  • 27
    15:00
    Husaria Niegosławice
    1
    3
    :
    Traper Chichy
  • 04
    13:00
    UKS Witków
    2
    2
    :
    Husaria Niegosławice
  • 04
    15:00
    Zorza Brzeźnica
    3
    2
    :
    Traper Chichy
  • 04
    15:00
    Beskid Bożnów
    6
    2
    :
    Raptus Dzikowice
  • 04
    16:00
    Victoria Siecieborzyce
    2
    3
    :
    Piast Wichów
  • 11
    12:00
    Piast Wichów
    0
    3
    :
    Beskid Bożnów
  • 11
    14:00
    Husaria Niegosławice
    1
    6
    :
    Budowlani Gozdnica
  • 11
    14:00
    Traper Chichy
    5
    4
    :
    UKS Witków
  • 11
    15:00
    Raptus Dzikowice
    2
    4
    :
    Zorza Brzeźnica
  • 11
    15:00
    Iskra Wymiarki
    1
    4
    :
    Victoria Siecieborzyce
  • 18
    13:00
    Zorza Brzeźnica
    1
    0
    :
    UKS Witków
  • 18
    14:00
    Budowlani Gozdnica
    3
    1
    :
    Traper Chichy
  • 18
    14:00
    Beskid Bożnów
    4
    0
    :
    Iskra Wymiarki
  • 18
    14:00
    Raptus Dzikowice
    2
    4
    :
    Piast Wichów
  • 18
    16:00
    Victoria Siecieborzyce
    1
    6
    :
    Husaria Niegosławice
  • 25
    12:00
    UKS Witków
    1
    2
    :
    Budowlani Gozdnica
  • 25
    14:00
    Iskra Wymiarki
    3
    2
    :
    Raptus Dzikowice
  • 25
    14:00
    Husaria Niegosławice
    0
    1
    :
    Beskid Bożnów
  • 25
    14:30
    Traper Chichy
    5
    2
    :
    Victoria Siecieborzyce
  • 25
    15:00
    Piast Wichów
    1
    3
    :
    Zorza Brzeźnica
  • 30
    12:00
    Piast Wichów
    1
    0
    :
    Iskra Wymiarki
  • 30
    13:00
    UKS Witków
    3
    0
    :
    Victoria Siecieborzyce
  • 30
    15:00
    Zorza Brzeźnica
    2
    1
    :
    Budowlani Gozdnica
  • 30
    15:00
    Traper Chichy
    8
    0
    :
    Beskid Bożnów
  • 30
    15:00
    Husaria Niegosławice
    2
    0
    :
    Raptus Dzikowice
  • 03
    14:00
    Iskra Wymiarki
    2
    0
    :
    Zorza Brzeźnica
  • 06
    12:00
    Piast Wichów
    2
    5
    :
    Husaria Niegosławice
  • 06
    14:00
    Beskid Bożnów
    1
    2
    :
    UKS Witków
  • 06
    15:00
    Raptus Dzikowice
    2
    3
    :
    Traper Chichy
  • 06
    15:00
    Victoria Siecieborzyce
    0
    3
    :
    Budowlani Gozdnica
  • 25
    13:00
    UKS Witków
    5
    3
    :
    Raptus Dzikowice
  • 25
    15:00
    Zorza Brzeźnica
    7
    1
    :
    Victoria Siecieborzyce
  • 25
    15:00
    Budowlani Gozdnica
    1
    2
    :
    Beskid Bożnów
  • 25
    15:00
    Husaria Niegosławice
    5
    1
    :
    Iskra Wymiarki
  • 25
    16:00
    Traper Chichy
    2
    1
    :
    Piast Wichów
  • 02
    12:00
    Piast Wichów
    2
    2
    :
    UKS Witków
  • 02
    15:00
    Husaria Niegosławice
    0
    8
    :
    Zorza Brzeźnica
  • 02
    15:00
    Iskra Wymiarki
    0
    3
    :
    Traper Chichy
  • 02
    15:00
    Raptus Dzikowice
    0
    5
    :
    Budowlani Gozdnica
  • 02
    15:00
    Beskid Bożnów
    7
    2
    :
    Victoria Siecieborzyce
  • 09
    13:00
    UKS Witków
    1
    0
    :
    Iskra Wymiarki
  • 09
    15:00
    Zorza Brzeźnica
    9
    1
    :
    Beskid Bożnów
  • 09
    15:00
    Victoria Siecieborzyce
    2
    4
    :
    Raptus Dzikowice
  • 09
    15:00
    Budowlani Gozdnica
    3
    2
    :
    Piast Wichów
  • 09
    16:00
    Traper Chichy
    3
    2
    :
    Husaria Niegosławice
  • 16
    12:00
    Piast Wichów
    11
    1
    :
    Victoria Siecieborzyce
  • 16
    15:00
    Traper Chichy
    3
    4
    :
    Zorza Brzeźnica
  • 16
    15:00
    Husaria Niegosławice
    2
    2
    :
    UKS Witków
  • 16
    16:00
    Raptus Dzikowice
    2
    2
    :
    Beskid Bożnów
  • 23
    13:00
    UKS Witków
    4
    1
    :
    Traper Chichy
  • 23
    16:00
    Zorza Brzeźnica
    7
    2
    :
    Raptus Dzikowice
  • 23
    16:00
    Victoria Siecieborzyce
    0
    3
    :
    Iskra Wymiarki
  • 23
    16:00
    Budowlani Gozdnica
    3
    2
    :
    Husaria Niegosławice
  • 23
    16:30
    Beskid Bożnów
    2
    2
    :
    Piast Wichów
  • 13
    12:00
    Piast Wichów
    2
    2
    :
    Raptus Dzikowice
  • 13
    13:00
    UKS Witków
    1
    3
    :
    Zorza Brzeźnica
  • 13
    13:00
    Traper Chichy
    0
    0
    :
    Budowlani Gozdnica
  • 13
    13:00
    Husaria Niegosławice
    3
    0
    :
    Victoria Siecieborzyce
  • 13
    16:00
    Iskra Wymiarki
    2
    0
    :
    Beskid Bożnów