Lubuskie | Klasa A | Zielona Góra IV
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
66
43.71 %
Zwycięstwa gości
65
43.05 %
Remisy
20
13.25 %

Bramki

Gospodarzy
358
średnia: 2.37
Gości
342
średnia: 2.26

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.66%
1 z 151
0.5
99.34%
150 z 151
4.64%
7 z 151
1.5
95.36%
144 z 151
17.88%
27 z 151
2.5
82.12%
124 z 151
43.05%
65 z 151
3.5
56.95%
86 z 151
53.64%
81 z 151
4.5
46.36%
70 z 151
66.23%
100 z 151
5.5
33.77%
51 z 151

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 12 7.95 %
1:2 11 7.28 %
0:3 10 6.62 %
3:0 9 5.96 %
2:1 8 5.3 %
4:2 6 3.97 %
2:2 5 3.31 %
4:1 5 3.31 %
2:5 5 3.31 %
0:2 4 2.65 %
2:0 4 2.65 %
3:1 4 2.65 %
2:4 4 2.65 %
1:4 4 2.65 %
4:0 4 2.65 %
0:1 3 1.99 %
1:0 3 1.99 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:3 3 1.99 %
4:3 3 1.99 %
3:4 3 1.99 %
5:0 3 1.99 %
3:2 2 1.32 %
1:3 2 1.32 %
5:3 2 1.32 %
1:5 2 1.32 %
0:5 2 1.32 %
6:1 2 1.32 %
6:0 2 1.32 %
2:8 2 1.32 %
0:7 2 1.32 %
7:0 2 1.32 %
0:0 1 0.66 %
3:3 1 0.66 %
4:4 1 0.66 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:5 1 0.66 %
7:5 1 0.66 %
5:2 1 0.66 %
4:7 1 0.66 %
0:4 1 0.66 %
5:1 1 0.66 %
2:6 1 0.66 %
1:6 1 0.66 %
7:2 1 0.66 %
3:8 1 0.66 %
1:7 1 0.66 %
8:2 1 0.66 %
8:1 1 0.66 %
1:10 1 0.66 %
11:0 1 0.66 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    51
    39%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    30
    23%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    20
    15%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    31
    23%
  • 07
    18:00
    Błękitni Kotowice
    1
    7
    :
    Sparta Miodnica
  • 08
    16:00
    Czarni Jelenin
    1
    0
    :
    Iskra Małomice
  • 08
    17:00
    Orzeł Konin Żagański
    4
    2
    :
    Czarni Przybymierz
  • 08
    17:00
    Moczynianka Moczyń
    7
    5
    :
    Granica Żarki Wielkie
  • 08
    17:00
    KS Tomaszowo
    2
    1
    :
    Kwisa Trzebów
  • 09
    17:00
    Łużyczanka Lipinki Łużyckie
    1
    6
    :
    Płomień Czerna
  • 15
    17:00
    Sparta Miodnica
    11
    0
    :
    Kwisa Trzebów
  • 15
    17:00
    Płomień Czerna
    3
    0
    :
    KS Tomaszowo
  • 15
    17:00
    Błękitni Kotowice
    2
    4
    :
    KP Świdnica
  • 16
    16:00
    Czarni Przybymierz
    0
    7
    :
    Moczynianka Moczyń
  • 16
    17:00
    Granica Żarki Wielkie
    0
    3
    :
    Czarni Jelenin
  • 15
    13:00
    Iskra Małomice
    4
    1
    :
    Łużyczanka Lipinki Łużyckie
  • 21
    18:00
    KP Świdnica
    2
    4
    :
    Sparta Miodnica
  • 23
    12:00
    Orzeł Konin Żagański
    4
    2
    :
    Błękitni Kotowice
  • 23
    12:00
    Czarni Jelenin
    3
    2
    :
    Czarni Przybymierz
  • 23
    12:00
    Łużyczanka Lipinki Łużyckie
    1
    4
    :
    Granica Żarki Wielkie
  • 23
    12:00
    KS Tomaszowo
    2
    4
    :
    Iskra Małomice
  • 23
    12:00
    Kwisa Trzebów
    1
    1
    :
    Płomień Czerna
  • 29
    16:00
    Sparta Miodnica
    4
    1
    :
    Płomień Czerna
  • 29
    16:00
    Iskra Małomice
    1
    0
    :
    Kwisa Trzebów
  • 29
    16:00
    Czarni Przybymierz
    1
    2
    :
    Łużyczanka Lipinki Łużyckie
  • 29
    16:00
    KP Świdnica
    1
    1
    :
    Orzeł Konin Żagański
  • 30
    16:00
    Granica Żarki Wielkie
    0
    0
    :
    KS Tomaszowo
  • 30
    16:00
    Błękitni Kotowice
    3
    4
    :
    Moczynianka Moczyń
  • 05
    13:00
    Czarni Jelenin
    4
    2
    :
    Błękitni Kotowice
  • 05
    16:00
    Orzeł Konin Żagański
    4
    3
    :
    Sparta Miodnica
  • 05
    16:00
    KS Tomaszowo
    5
    0
    :
    Czarni Przybymierz
  • 05
    16:00
    Kwisa Trzebów
    2
    8
    :
    Granica Żarki Wielkie
  • 05
    16:00
    Płomień Czerna
    1
    4
    :
    Iskra Małomice
  • 05
    19:00
    Moczynianka Moczyń
    5
    0
    :
    KP Świdnica
  • 12
    14:00
    KP Świdnica
    2
    4
    :
    Czarni Jelenin
  • 12
    16:00
    Sparta Miodnica
    5
    2
    :
    Iskra Małomice
  • 12
    16:00
    Czarni Przybymierz
    1
    1
    :
    Kwisa Trzebów
  • 12
    17:00
    Orzeł Konin Żagański
    3
    5
    :
    Moczynianka Moczyń
  • 13
    16:00
    Granica Żarki Wielkie
    2
    2
    :
    Płomień Czerna
  • 13
    16:00
    Błękitni Kotowice
    5
    3
    :
    Łużyczanka Lipinki Łużyckie
  • 19
    15:00
    Czarni Jelenin
    2
    1
    :
    Orzeł Konin Żagański
  • 19
    15:00
    KS Tomaszowo
    1
    1
    :
    Błękitni Kotowice
  • 19
    16:00
    Płomień Czerna
    1
    1
    :
    Czarni Przybymierz
  • 19
    16:00
    Iskra Małomice
    0
    2
    :
    Granica Żarki Wielkie
  • 19
    19:00
    Moczynianka Moczyń
    1
    1
    :
    Sparta Miodnica
  • 20
    14:00
    Łużyczanka Lipinki Łużyckie
    3
    8
    :
    KP Świdnica
  • 26
    14:00
    Czarni Przybymierz
    0
    1
    :
    Iskra Małomice
  • 26
    16:00
    Sparta Miodnica
    2
    5
    :
    Granica Żarki Wielkie
  • 26
    16:00
    KP Świdnica
    7
    2
    :
    KS Tomaszowo
  • 26
    16:00
    Orzeł Konin Żagański
    2
    1
    :
    Łużyczanka Lipinki Łużyckie
  • 26
    19:00
    Moczynianka Moczyń
    2
    2
    :
    Czarni Jelenin
  • 27
    16:00
    Błękitni Kotowice
    6
    1
    :
    Kwisa Trzebów
  • 03
    15:00
    KS Tomaszowo
    1
    1
    :
    Orzeł Konin Żagański
  • 03
    15:00
    Kwisa Trzebów
    0
    7
    :
    KP Świdnica
  • 03
    15:00
    Płomień Czerna
    1
    1
    :
    Błękitni Kotowice
  • 03
    16:00
    Czarni Jelenin
    1
    0
    :
    Sparta Miodnica
  • 04
    15:00
    Granica Żarki Wielkie
    7
    0
    :
    Czarni Przybymierz
  • 04
    16:00
    Łużyczanka Lipinki Łużyckie
    1
    5
    :
    Moczynianka Moczyń
  • 10
    14:00
    Czarni Jelenin
    6
    0
    :
    Łużyczanka Lipinki Łużyckie
  • 10
    15:00
    Sparta Miodnica
    8
    2
    :
    Czarni Przybymierz
  • 10
    15:00
    KP Świdnica
    1
    3
    :
    Płomień Czerna
  • 10
    15:00
    Moczynianka Moczyń
    8
    1
    :
    KS Tomaszowo
  • 10
    16:00
    Orzeł Konin Żagański
    1
    2
    :
    Kwisa Trzebów
  • 11
    15:00
    Błękitni Kotowice
    1
    2
    :
    Iskra Małomice
  • 17
    15:00
    KS Tomaszowo
    2
    8
    :
    Czarni Jelenin
  • 17
    15:00
    Kwisa Trzebów
    0
    5
    :
    Moczynianka Moczyń
  • 17
    15:00
    Płomień Czerna
    1
    1
    :
    Orzeł Konin Żagański
  • 17
    15:00
    Iskra Małomice
    4
    2
    :
    KP Świdnica
  • 18
    15:00
    Łużyczanka Lipinki Łużyckie
    2
    5
    :
    Sparta Miodnica
  • 18
    15:00
    Granica Żarki Wielkie
    4
    2
    :
    Błękitni Kotowice
  • 24
    14:00
    KP Świdnica
    2
    5
    :
    Granica Żarki Wielkie
  • 24
    14:00
    Orzeł Konin Żagański
    0
    3
    :
    Iskra Małomice
  • 24
    14:00
    Moczynianka Moczyń
    3
    3
    :
    Płomień Czerna
  • 25
    14:00
    Błękitni Kotowice
    6
    1
    :
    Czarni Przybymierz
  • 14
    14:00
    Czarni Jelenin
    6
    0
    :
    Kwisa Trzebów
  • 22
    13:00
    Łużyczanka Lipinki Łużyckie
    4
    3
    :
    KS Tomaszowo
  • 07
    13:00
    Kwisa Trzebów
    2
    1
    :
    Łużyczanka Lipinki Łużyckie
  • 07
    13:00
    Płomień Czerna
    0
    2
    :
    Czarni Jelenin
  • 07
    13:00
    Iskra Małomice
    0
    3
    :
    Moczynianka Moczyń
  • 07
    13:00
    Czarni Przybymierz
    1
    10
    :
    KP Świdnica
  • 08
    13:00
    Granica Żarki Wielkie
    4
    0
    :
    Orzeł Konin Żagański
  • 14
    14:00
    KS Tomaszowo
    1
    4
    :
    Sparta Miodnica
  • 13
    15:00
    Sparta Miodnica
    0
    3
    :
    Błękitni Kotowice
  • 13
    15:00
    Czarni Przybymierz
    2
    1
    :
    Orzeł Konin Żagański
  • 13
    15:00
    Granica Żarki Wielkie
    3
    1
    :
    Moczynianka Moczyń
  • 13
    15:00
    Iskra Małomice
    4
    3
    :
    Czarni Jelenin
  • 13
    15:00
    Płomień Czerna
    0
    2
    :
    Łużyczanka Lipinki Łużyckie
  • 03
    16:00
    Kwisa Trzebów
    2
    5
    :
    KS Tomaszowo
  • 20
    15:00
    Kwisa Trzebów
    3
    0
    :
    Sparta Miodnica
    (walkower)
  • 12
    18:00
    KS Tomaszowo
    4
    1
    :
    Płomień Czerna
  • 12
    18:00
    Łużyczanka Lipinki Łużyckie
    2
    2
    :
    Iskra Małomice
  • 12
    18:00
    Moczynianka Moczyń
    2
    1
    :
    Czarni Przybymierz
  • 12
    18:00
    KP Świdnica
    3
    2
    :
    Błękitni Kotowice
  • 19
    17:00
    Czarni Jelenin
    2
    3
    :
    Granica Żarki Wielkie
  • 27
    15:00
    Sparta Miodnica
    0
    3
    :
    KP Świdnica
    (walkower)
  • 24
    16:00
    Iskra Małomice
    2
    2
    :
    KS Tomaszowo
  • 26
    18:00
    Błękitni Kotowice
    1
    2
    :
    Orzeł Konin Żagański
  • 26
    18:00
    Czarni Przybymierz
    1
    1
    :
    Czarni Jelenin
  • 26
    18:00
    Granica Żarki Wielkie
    2
    1
    :
    Łużyczanka Lipinki Łużyckie
  • 26
    18:00
    Płomień Czerna
    1
    2
    :
    Kwisa Trzebów
  • 10
    16:00
    Płomień Czerna
    3
    0
    :
    Sparta Miodnica
  • 30
    16:00
    Łużyczanka Lipinki Łużyckie
    2
    3
    :
    Czarni Przybymierz
  • 03
    15:00
    Orzeł Konin Żagański
    2
    0
    :
    KP Świdnica
  • 03
    16:00
    Kwisa Trzebów
    0
    2
    :
    Iskra Małomice
  • 03
    16:00
    KS Tomaszowo
    1
    4
    :
    Granica Żarki Wielkie
  • 03
    16:00
    Moczynianka Moczyń
    3
    0
    :
    Błękitni Kotowice
  • 17
    16:00
    Sparta Miodnica
    0
    3
    :
    Orzeł Konin Żagański
  • 05
    17:00
    Czarni Przybymierz
    4
    4
    :
    KS Tomaszowo
  • 06
    16:00
    KP Świdnica
    1
    2
    :
    Moczynianka Moczyń
  • 06
    16:00
    Błękitni Kotowice
    2
    6
    :
    Czarni Jelenin
  • 06
    16:00
    Granica Żarki Wielkie
    7
    0
    :
    Kwisa Trzebów
  • 06
    16:00
    Iskra Małomice
    2
    0
    :
    Płomień Czerna
  • 24
    16:00
    Iskra Małomice
    3
    0
    :
    Sparta Miodnica
  • 24
    16:00
    Płomień Czerna
    4
    2
    :
    Granica Żarki Wielkie
  • 24
    16:00
    Kwisa Trzebów
    1
    2
    :
    Czarni Przybymierz
  • 24
    16:00
    Czarni Jelenin
    4
    0
    :
    KP Świdnica
  • 24
    16:00
    Moczynianka Moczyń
    2
    1
    :
    Orzeł Konin Żagański
  • 25
    16:00
    Łużyczanka Lipinki Łużyckie
    2
    2
    :
    Błękitni Kotowice
  • 01
    17:00
    Sparta Miodnica
    0
    3
    :
    Moczynianka Moczyń
  • 01
    17:00
    KP Świdnica
    4
    1
    :
    Łużyczanka Lipinki Łużyckie
  • 01
    17:00
    Błękitni Kotowice
    2
    0
    :
    KS Tomaszowo
  • 01
    17:00
    Czarni Przybymierz
    0
    1
    :
    Płomień Czerna
  • 02
    16:00
    Orzeł Konin Żagański
    1
    2
    :
    Czarni Jelenin
  • 02
    17:00
    Granica Żarki Wielkie
    5
    3
    :
    Iskra Małomice
  • 08
    16:00
    Łużyczanka Lipinki Łużyckie
    1
    1
    :
    Orzeł Konin Żagański
  • 08
    17:00
    Iskra Małomice
    5
    1
    :
    Czarni Przybymierz
  • 08
    17:00
    Kwisa Trzebów
    2
    3
    :
    Błękitni Kotowice
  • 08
    17:00
    KS Tomaszowo
    3
    1
    :
    KP Świdnica
  • 08
    17:00
    Czarni Jelenin
    0
    5
    :
    Moczynianka Moczyń
  • 09
    17:00
    Granica Żarki Wielkie
    3
    0
    :
    Sparta Miodnica
  • 15
    17:00
    Sparta Miodnica
    0
    3
    :
    Czarni Jelenin
  • 15
    17:00
    Moczynianka Moczyń
    1
    2
    :
    Łużyczanka Lipinki Łużyckie
  • 15
    17:00
    Orzeł Konin Żagański
    1
    3
    :
    KS Tomaszowo
  • 15
    17:00
    KP Świdnica
    3
    4
    :
    Kwisa Trzebów
  • 15
    17:00
    Błękitni Kotowice
    1
    2
    :
    Płomień Czerna
  • 16
    16:00
    Czarni Przybymierz
    1
    2
    :
    Granica Żarki Wielkie
  • 22
    17:00
    Czarni Przybymierz
    3
    0
    :
    Sparta Miodnica
  • 22
    17:00
    Iskra Małomice
    4
    1
    :
    Błękitni Kotowice
  • 22
    17:00
    Płomień Czerna
    3
    1
    :
    KP Świdnica
  • 22
    17:00
    Kwisa Trzebów
    0
    1
    :
    Orzeł Konin Żagański
  • 22
    17:00
    KS Tomaszowo
    1
    1
    :
    Moczynianka Moczyń
  • 23
    17:00
    Łużyczanka Lipinki Łużyckie
    2
    5
    :
    Czarni Jelenin
  • 29
    17:00
    Sparta Miodnica
    0
    3
    :
    Łużyczanka Lipinki Łużyckie
  • 29
    17:00
    Czarni Jelenin
    4
    0
    :
    KS Tomaszowo
  • 29
    17:00
    Moczynianka Moczyń
    2
    0
    :
    Kwisa Trzebów
  • 29
    17:00
    KP Świdnica
    5
    0
    :
    Iskra Małomice
  • 30
    16:00
    Błękitni Kotowice
    3
    4
    :
    Granica Żarki Wielkie
  • 30
    17:00
    Orzeł Konin Żagański
    3
    0
    :
    Płomień Czerna
  • 12
    15:00
    Czarni Przybymierz
    4
    7
    :
    Błękitni Kotowice
  • 12
    17:00
    Granica Żarki Wielkie
    3
    1
    :
    KP Świdnica
  • 12
    17:00
    Iskra Małomice
    4
    0
    :
    Orzeł Konin Żagański
  • 12
    17:00
    Płomień Czerna
    1
    5
    :
    Moczynianka Moczyń
  • 12
    17:00
    Kwisa Trzebów
    0
    4
    :
    Czarni Jelenin
  • 12
    17:00
    KS Tomaszowo
    3
    0
    :
    Łużyczanka Lipinki Łużyckie
  • 12
    17:00
    Sparta Miodnica
    0
    3
    :
    KS Tomaszowo
  • 19
    17:00
    Łużyczanka Lipinki Łużyckie
    -
    -
    :
    Kwisa Trzebów
  • 19
    17:00
    Czarni Jelenin
    -
    -
    :
    Płomień Czerna
  • 19
    17:00
    Moczynianka Moczyń
    -
    -
    :
    Iskra Małomice
  • 19
    17:00
    Orzeł Konin Żagański
    -
    -
    :
    Granica Żarki Wielkie
  • 19
    17:00
    KP Świdnica
    -
    -
    :
    Czarni Przybymierz